World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καλησπέρα στο Forum

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Καλησπέρα στο Forum Empty Καλησπέρα στο Forum

Δημοσίευση από nkourouk Τετ Οκτ 10, 2012 9:15 am

Καλησπέρα και απο εμένα. Παίζω το παιχνίδι κανένα μήνα και έχω καταφέρει χωρίς πληρωμή να φτάσω TIER VI με ένα KV-1S. Ψάχνω να γραφτώ σε μία clan για πιο οργανωμένο και ενδιαφέρον παιχνίδι.

nkourouk

Αριθμός μηνυμάτων : 2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλησπέρα στο Forum Empty Απ: Καλησπέρα στο Forum

Δημοσίευση από power4 Τετ Οκτ 10, 2012 12:37 pm

με tier 8 μπαινεις ανετα στην GRF η GRF-I
power4
power4

Αριθμός μηνυμάτων : 505

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλησπέρα στο Forum Empty Απ: Καλησπέρα στο Forum

Δημοσίευση από nkourouk Τετ Οκτ 10, 2012 10:05 pm

Δεν είμαι διατεθιμένος να πληρώνω συνδρομές οπότε TIER 8 είναι αδύνατον να φτάσω απλά με απλό παίξιμο. Ίσως καταφέρω TIER 7. Ελπίζω να υπάρχουν και λιγότερο απαιτητικές clan. Καταρχήν χρειάζεται να είσαι συνδρομητής για να κάνεις join;

nkourouk

Αριθμός μηνυμάτων : 2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλησπέρα στο Forum Empty Απ: Καλησπέρα στο Forum

Δημοσίευση από power4 Τετ Οκτ 10, 2012 11:44 pm

Όχι,
Εγώ εχω 3 10άρι μέχρι τώρα ,παίζω από το close beta ( 1 χρόνο +) και συνολικά όλο αυτό το διάστημα εχω βάλει λιγότερο από 2 εβδομάδες premium ,χωρίς να δόσεις τίποτα μπορείς να φτάσεις και το 8άρι αλλά λόγο μεγάλου κόστους δεν θα μπορείς να το παίζεις ,αν βέβαια πάρεις απόφαση να αγοράσεις paysafe (αν δεν ξέρεις είναι σαν κάρτα ανανέωσης για κινητό ,το πέρνεις από περίπτερο ή super market με 10,25,50 ή 100€ χωρίς επιπλέον χρέωση ) ή να στείλεις μύνημα από κινητό για να μετατρεψεις το χρυσό σε λεφτά ή εμπειρία ενός παλιού άρματος σε free για να την χρησιμοποιήσεις όπως θες θα δεις πόσο βοηθάει,πολύ βοηθάνε τα 8αρια premium άρματα που αν και κάνουν πολλά σου τα επιστρέφουν όλα στο πολλαπλάσιο, στην clan μου μπορείτε να μπείτε και αν έχετε πάνω από 1500 μάχες!
power4
power4

Αριθμός μηνυμάτων : 505

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλησπέρα στο Forum Empty Απ: Καλησπέρα στο Forum

Δημοσίευση από Astronautis Πεμ Οκτ 11, 2012 5:51 am

Καλώς ήρθες nkourouk.

Για τις ελληνικές clans μπορείς να δεις εδώ και εδώ διάφορες πληροφορίες(για όσες έχουν γράψει δηλαδή) και να έρθεις σε επικοινωνία μαζί τους για περισσότερες λεπτομέριες.

Καλές μάχες να έχεις και καλή διασκέδαση! Smile
Astronautis
Astronautis

Αριθμός μηνυμάτων : 433

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης