World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τι εργαλεία χρεισημοποιήτε στο sex ?

+10
TasosHellbound
Arxiereas_
DeadlySin
perseas
cgakis
billys07
panos13
gregorakis
Sanguinius
BLACK72
14 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Τι εργαλεία χρεισημοποιήτε στο sex ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι εργαλεία χρεισημοποιήτε στο sex ?

Δημοσίευση από Founder Δευ Αυγ 25, 2014 1:58 pm

Καλό είναι αλλα προσωπικά θέλω wireless και με πλαϊνά. Εκτός αυτού συνήθως παίζω με palm grip εκτός των FPS οπότε το ouroboros είναι ότι πρέπει γιατί αλλάζει ανάλογα με το grip σου.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι εργαλεία χρεισημοποιήτε στο sex ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι εργαλεία χρεισημοποιήτε στο sex ?

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Αυγ 25, 2014 3:48 pm

Founder έγραψε:Καλό είναι αλλα προσωπικά θέλω wireless και με πλαϊνά. Εκτός αυτού συνήθως παίζω με palm grip εκτός των FPS οπότε το ouroboros είναι ότι πρέπει γιατί αλλάζει ανάλογα με το grip σου.
Συμφωνώ κι εγώ όταν παίζω LoL,αλλάζω ποντίκι για να castάρω τις active των items
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι εργαλεία χρεισημοποιήτε στο sex ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι εργαλεία χρεισημοποιήτε στο sex ?

Δημοσίευση από billys07 Τρι Αυγ 26, 2014 12:01 am

Εγω εχω το Razer Deathadder 2013 βεβαια δν μ αρεσει η ροδελα αλλα λογικα θα το συνηθισω Razz
billys07
billys07

Αριθμός μηνυμάτων : 259

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι εργαλεία χρεισημοποιήτε στο sex ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι εργαλεία χρεισημοποιήτε στο sex ?

Δημοσίευση από gregorakis Τρι Αυγ 26, 2014 12:12 am

... να το πουλήσεις και να πάρεις την έκδοση WoT (με το αρματάκι "δώρο" 10ε) ... ααα και να κάνεις το WoT install, άντε ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι εργαλεία χρεισημοποιήτε στο sex ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι εργαλεία χρεισημοποιήτε στο sex ?

Δημοσίευση από taramas Τρι Αυγ 26, 2014 12:40 am

Για πληκτρολόγιο το logitech G15, το βαράω εδώ και 3 χρόνια χωρίς να διαμαρτύρεται, ποντίκι έπαιζα το logitech MX1000 για χρόνια μέχρι που μου τελείωσε, τώρα βολεύτηκα με το NATEK GENESIS GX77 γιατί αναγκάστηκα να δώσω στον γιό το roccat kone xtd που είχα πάρει, βολεύτηκα με το genesis για τα macros στα πλήκτρα για να μπορώ να τραβάω και την ρουφηξιά του καφέ.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι εργαλεία χρεισημοποιήτε στο sex ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι εργαλεία χρεισημοποιήτε στο sex ?

Δημοσίευση από billys07 Τρι Αυγ 26, 2014 12:55 am

gregorakis έγραψε:... να το πουλήσεις και να πάρεις την έκδοση WoT (με το αρματάκι "δώρο" 10ε) ... ααα και να κάνεις το WoT install, άντε ...

θα έπαιρνα την έκδοση του WoT αλλα τλκ δν το είχαν στο κατάστημα και βιαζόμουν να πάρω ποντίκι Razz Θα το κανω install οταν παρω καρτα γραφικων να παιζω τωρα με 10-15fps δν λεει   Basketball

Το ίδιο Πληκτρολόγιο έχουμε ταραμά G15 θηρίο! Wink
billys07
billys07

Αριθμός μηνυμάτων : 259

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι εργαλεία χρεισημοποιήτε στο sex ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι εργαλεία χρεισημοποιήτε στο sex ?

Δημοσίευση από JDeviant Τρι Αυγ 26, 2014 1:23 am

Εχω δοκιμασει καποια εργαλεια και μπορω να πω οτι με εχουν αφησει ικανοποιημενο. Αρχικα το G9 LOGITECH δεν προκειται να σε απογοητευσει ποτε. Ενα MICROSOFT SIDEWINDER με 15ε , αντεξε 1 χρονο , ωσπου μια νυχτα με πολλες τοματες κετσαπ .. εφαγε μπουνια και εσπασε η ροδελα...
Και τωρα , εδω και 8 μηνες υπαρχει το
Sharkoon Rush FireGlider

http://www.e-shop.gr/sharkoon-fireglider-laser-mouse-black-p-PER.804581

Τι εργαλεία χρεισημοποιήτε στο sex ? - Σελίδα 2 Sharkoon-Rush-FireGlider-Black-Edition-Mouse
VERY VERY HAPPY WITH IT ! ( + to mousepad RUSH MAT)
JDeviant
JDeviant

Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ηλικία : 44

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι εργαλεία χρεισημοποιήτε στο sex ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι εργαλεία χρεισημοποιήτε στο sex ?

Δημοσίευση από 37EMA Τρι Αυγ 26, 2014 3:01 am

http://www.maxxter.biz/default.aspx?ref=ACT-MUSG-001-B&op=products&op2=item&id=8192
4.5 Evra
και δουλεύει μια χαρά το πήρα από βενζινάδικο γιατί το παλιό χάλασε και χρειαζόμουν καινούριο βραδιάτικα
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι εργαλεία χρεισημοποιήτε στο sex ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι εργαλεία χρεισημοποιήτε στο sex ?

Δημοσίευση από DeadlySin Πεμ Αυγ 28, 2014 8:17 am

Tελευταια κοιταω το redragon mammoth, εχει καλη τιμη και γενικα παιρνει καλα reviews. Επισης για οσους θελουν πολλα κουμπια υπαρχει το redragon perdition https://www.youtube.com/watch?v=87BpIz31cv8
DeadlySin
DeadlySin

Αριθμός μηνυμάτων : 56

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης