World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αγορά Premium tank

+10
trexas
Λονγκ Μήτσος
power4
Orora
ee3509
misiakoulis
Astronautis
Founder
death_shadow
xx11
14 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Αγορά Premium tank - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγορά Premium tank

Δημοσίευση από ee3509 Τετ Μαρ 14, 2012 2:32 am

Εγώ βρίσκω την αγορά premium καλή ιδέα γενικά,
αν κάποιος δεν έχει τον χρόνο να μαζέψει credits τότε τα premium είναι μια χαρά εναλλακτική, απο την άλλη δεν τα χαρίζουν, όμως εάν τα είχαν και πολύ φτηνά τότε μόνο premium Θα βλέπαμε στις μάχες γιατί θα τα πέρναν όλοι, οπότε δεν θα είχαν και πολύ νόημα σαν "premium"
ee3509
ee3509

Αριθμός μηνυμάτων : 253

http://unregulatedwotgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγορά Premium tank - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγορά Premium tank

Δημοσίευση από Orora Τετ Μαρ 14, 2012 2:38 am

Ευχαριστω για τις απαντησεις-το πιο σοβαρο nerf ετσι οπως το βλεπω εγω τουλαχιστον εχει να κανει με το accuracy του-κατα τα αλλα 1 χαρα μου φαινεται-και αν ισχυει αυτο που λεει ο Astronautis και το turret εχει οντως καλο
armor-νομιζω οτι αντισταθμιζει το nerf στο accuracy.
Orora
Orora

Αριθμός μηνυμάτων : 34

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγορά Premium tank - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγορά Premium tank

Δημοσίευση από trexas Τετ Μαρ 14, 2012 3:09 am

Ο πύργος του αντέχει γενικά πολύ ξύλο!!! Very Happy Very Happy
trexas
trexas

Αριθμός μηνυμάτων : 337

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγορά Premium tank - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγορά Premium tank

Δημοσίευση από power4 Τετ Μαρ 14, 2012 4:08 am

Το τ34 θα κάνει 75000;
power4
power4

Αριθμός μηνυμάτων : 505

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγορά Premium tank - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγορά Premium tank

Δημοσίευση από Orora Τετ Μαρ 14, 2012 4:55 am

Εχω και αλλες ερωτησεις-Το Τ30 σαν td τι λεει?οπως επισης τα καινουρια τα heavy?
Orora
Orora

Αριθμός μηνυμάτων : 34

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγορά Premium tank - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγορά Premium tank

Δημοσίευση από Founder Τετ Μαρ 14, 2012 5:15 am

Orora έγραψε:Ευχαριστω για τις απαντησεις-το πιο σοβαρο nerf ετσι οπως το βλεπω εγω τουλαχιστον εχει να κανει με το accuracy του-κατα τα αλλα 1 χαρα μου φαινεται-και αν ισχυει αυτο που λεει ο Astronautis και το turret εχει οντως καλο
armor-νομιζω οτι αντισταθμιζει το nerf στο accuracy.

Μην σε ξεγελά η διαφορα στο accuracy. Με το 7.2 αλλάζουν προς το χειρότερο τα accuracy και aim time όλων των όπλων στο παιχνίδι προς το χειρότερο, αλλά όπως ανάφερα κσι σε άλλο ποστ αυτό είναι εικονικό καθώς μεχρι τωρα οι τιμές που αναγραφόταν ήταν αυτές που θα πετυχαίναμε αν είχαμε πλήρωμα 100% + ventilation + laying drive + gun rammer, ενώ με το patch οι τιμές αυτές εκφράζουν την δυνατότητα των όπλων μόνο με 100% πλήρωμα. Αρα με τα modules θα ξαναπέφτουν στο ίδιο επίπεδο με πριν.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγορά Premium tank - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγορά Premium tank

Δημοσίευση από gstathis Πεμ Μαρ 15, 2012 3:44 am

Κατα την ταπεινη μου αποψη παιδια τσαμπα game δεν υπαρχει οποτε παρτε το αποφαση αλλος πολλα αλλος λιγα τα φραγκα θα πεφτουν.........
Για αυτο και φτιαχνονται τετοια παιχνιδια μονο για τα φραγκα....... Basketball
gstathis
gstathis

Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ηλικία : 63

http://www.wix.com/gstathis/gboa

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγορά Premium tank - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγορά Premium tank

Δημοσίευση από spatharios Παρ Μαρ 16, 2012 2:02 am

Και εγω ξεκίνησα το παιχνίδι με το σκεπτικό του ΔΩΡΕΑΝ αλλα τελικά ενέδωσα στην αγορά ενος LOWE. Σίγουρα είναι μια δύσκολη εποχή για όλους αλλά, για να πω την αλήθεια, η ενασχόληση με το παιχνίδι με απέτρεψε απο αλλα έξοδα, κάτι πρέπει να κανεις τις ελευθερες ωρες και μάλλον κερδισμένος εχω βγεί.
Βέβαια με εχει βοηθήσει αφανταστα και στο παιχνίδι γιατί τα μεγάλα αρματα ειναι πολυέξοδα, περα απο τα απαραίτητα για την απόκτηση και δυσκολα τα καταφερνα πρίν.
Δεν μπορώ να πω οτι ειμαι ενθουσιασμένος με το συγκεκριμένο άρμα ως άρμα, αλλά μπορώ να διαβεβαιώσω οτι ειμαι ως ΑΤΜ.

spatharios

Αριθμός μηνυμάτων : 24

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγορά Premium tank - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγορά Premium tank

Δημοσίευση από obadiah Κυρ Αυγ 12, 2012 12:56 pm

Δεν εχω παιξει κανενα prem tank αλλα νομιζω το Lowe ειναι η καλυτερη επιλογη, καλο armor, fast reload και ευστοχια. Το Τ34 αμα κρυβεις το hull αντεχει αρκετα, αλλα το χειροτερο για μενα ειναι το KV-5. Ναι αντεχει πολυ ξυλο αλλα τα R2D2 που εξεχουν μπροστα ειναι μεγαλο προβλημα (R2D2 απο το ρομποτακι στο star wars). Αμα εχω KV-5 απεναντι μου ξερω που να σημαδεψω.Ββα απο την αλλη 12.5κ χρυσος για Lowe ειναι too much,εκτος αν ο χρυσος ρεει απο τα clan wars.
Περιμενω να ξαναπουλησουν το type-59 Very Happy
obadiah
obadiah

Αριθμός μηνυμάτων : 10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγορά Premium tank - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγορά Premium tank

Δημοσίευση από Founder Κυρ Αυγ 12, 2012 10:38 pm

obadiah έγραψε:
........Περιμενω να ξαναπουλησουν το type-59 Very Happy

Μάλλον είσαι τυχερός. Μέρα με τη μέρα θα το βγαλουν στο Gift Shop για 28 euros περίπου. Έχουν κάνει ανακοίνωση Cool
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγορά Premium tank - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγορά Premium tank

Δημοσίευση από ee3509 Δευ Αυγ 13, 2012 3:41 am


Αγορά Premium tank - Σελίδα 2 Shot001me





Type59 FTW
Μια καλή μάχη με τον κινέζο
ee3509
ee3509

Αριθμός μηνυμάτων : 253

http://unregulatedwotgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγορά Premium tank - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγορά Premium tank

Δημοσίευση από gregorakis Τετ Αυγ 22, 2012 5:18 am

..... Βλέπω πως αυτό είναι ένα θέμα που απασχολεί πάρα πολλούς παίκτες.... "ποιο είναι το καλύτερο premium άρμα?" .... έχοντας ασχοληθεί με το θέμα, αφού είμαι κάτοχος 5 prem. και έχοντας χρησιμοποιήσει σχεδόν όλα τα άλλα σε λογαριασμούς φίλων ή σε test servers (ξέρετε 15000 free gold Razz), είμαι σε θέση να πω ποιο πραγματικά είναι το καλύτερο για all around χρήση ..... 2 πράγματα θέλει κάποιος που αγοράζει ένα άρμα: 1ο να φαρμάρει credits και 2ο να grindαρει το πλήρωμά του... και ένα 3ο ίσως ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ WG ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΛΟΥΣΙΑ .... το καλύτερο λοιπόν που έχει να κάνει είναι να αγοράσει ένα Τ14 μαζί με ένα Churchill .... Με 3Κ χρυσό λοιπόν (κόστος 10ε αν κάποιος βάλει 20ε στο ακάουντ του δλδ 5500 gold άρα 1 μήνα prem και τα 2 άρματα που ανέφερα) αποκτάς 2 άρματα τα οποία σε καμία περίπτωση δεν έχουν τα έσοδα του Τ34 ανά μάχη αλλά έχουν πολλά πλεονεκτήματα:
1ο έχουν πολύ καλό mm με αποτέλεσμα να είσαι 9 φορές στις 10 τοπ τίερ
2ο οι μάχες διαρκούν πολύ λιγότερο (μιας και μιλάμε για νουμπομάχες 5 τιερ)
3ο αν είσαι αρχάριος παίκτης είναι καλύτερα να μάθεις να παίζεις με αυτά τα εύκολα στο χειρισμό αργά βαριά άρματα, αν πάρεις το lowe πχ θα ακούς όλο "noob lowe" και θα έχουν και δίκιο
4ο έχεις 2 άρματα άρα όταν "ψοφάει" το ένα μπαίνεις με το άλλο και δεν περιμένεις να τελειώσει η μάχη... με αυτό τον τρόπο ουσιαστικά κερδίζεις όσα κερδίζει και ένα 8αρι premium στον ίδιο χρόνο
5ο έχεις 2 άρματα άρα "φτιάχνεις" το πλήρωμα για 2 βαριά άρματα, ένα ρώσικο και ένα αμερικάνικο... όταν φτάσεις λοιπόν μια μέρα (ή αν έχεις) 10 tier heavy το πλήρωμά του θα είναι 3 σκιλλς και πάνω
6ο έχεις δώσει μόλις 3Κ χρυσό ....

Αν μπορείς να πάρεις 2 οκτάρια άρματα πχ ένα λεεβε και ένα Τ34 θα έχεις σαφώς καλύτερα αποτελέσματα... αν όμως δε σου περισσεύουν 90ευρώ ακολουθησε τη συμβουλή μου και δε θα χάσεις...


Υ.Γ. δεν έχω "παίξει" superpershing, και τα prem. TD's .... ό,τι γράφω ισχύει για σήμερα και για την έκδοση 7,5 του WOT ... μακριά από τον κινέζο αφού δεν έχει το βασικότατο προσόν της "εκπαίδευσης πληρώματος" ..... αυτά για την ώρα, αν θυμηθώ κα΄τι θα επανέλθω
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης