World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Premium Tanks Restoration System

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Premium Tanks Restoration System Empty Premium Tanks Restoration System

Δημοσίευση από Founder Πεμ Απρ 10, 2014 1:19 am

Μπορεί κάποιοι από σας να το γνωρίζουν ήδη καθώς υπάρχει αρκετό καιρό, αλλά επειδή μπορεί να υπάρχουν και κάποιοι που δεν το ξέρουν (εγώ πχ δεν το χα πάρει πρέφα) θα το βαλω εδώ να υπάρχει.

Η WG λοιπόν έχει ένα σύστημα στο support της που σου δίνει το δικαίωμα να ζητήσεις πίσω ένα premium άρμα που έχεις πουλήσει στο παρελθόν είτε από λάθος είτε από βλακεία  Smile 

Απλά κάνεις ένα ticket και επιλέγεις την αντίστοιχη κατηγορια (Premium Tank Restoration) αναφέροντας το premium άρμα που θες να σου επαναφέρουν.
Αυτό που χρειάζεται είναι:
1) Να φαίνεται στο λογαριασμό σου ότι όντως κάποτε είχες αυτό το άρμα (εννοείται)
2) Να έχεις διαθέσιμα τόσα credits όσα πείρες όταν το πούλησες.
3) Ένα ελευθερο slot στο garage σου.

Αν τηρείς όλα τα παραπάνω, λίγη ώρα μετά το ticket, θα αφαιρέσουν από το λογαριασμό σου τα credits και θα επαναφέρουν το premium tank σου στο ελευθερο slot σου!

ΠΡΟΣΟΧΗ!  Κάθε λογαριασμός έχει δικαίωμα να το κάνει αυτό ΜΟΝΟ μια φορά!! Αν δηλαδή ξανακάνεις μ@λ@κία....πάπαλα  Wink 

Εγώ προσωπικά είχα κάνει την μ@λ@κία να πουλήσω το Type 59 μου πριν κάνα 2 χρόνια, καθώς τότε δεν το είχα καθόλου με τα medium και εννοείτε δεν ήξερα πως θα το αποσύρουν και θα γίνει συλλεκτικό κομμάτι.
Κατάφερα με αυτόν τον τρόπο να το πάρω πίσω εχθές με μόλις 1,800,000 credits!!!   Ooooh My Preciuuuus!!!  Shocked  Shocked  Shocked
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Premium Tanks Restoration System Empty Απ: Premium Tanks Restoration System

Δημοσίευση από Kostis_Larsson Πεμ Απρ 10, 2014 2:00 am

Έχω πουλήσει τα:
- Μ3 stuart (Σοβιετικό)
- Τ1Ε6 (USA)
- Τ7 Combat Car (USA)
- Vickers κάτι (Βρετανικό)

Δε νομίζω να αξίζει να πάρω πίσω κάποιο από αυτά, αλλά καλό αυτό που έκαναν γιατί κάποιοι μπορεί να έχουν μετανιώσει για μία πώληση από την εποχή που δεν γνώριζαν καλά το παιχνίδι.

Kostis_Larsson

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Premium Tanks Restoration System Empty Απ: Premium Tanks Restoration System

Δημοσίευση από Marita89 Πεμ Απρ 10, 2014 4:12 am

sisifos έγραψε:Μπορεί κάποιοι από σας να το γνωρίζουν ήδη καθώς υπάρχει αρκετό καιρό, αλλά επειδή μπορεί να υπάρχουν και κάποιοι που δεν το ξέρουν (εγώ πχ δεν το χα πάρει πρέφα) θα το βαλω εδώ να υπάρχει.

Η WG λοιπόν έχει ένα σύστημα στο support της που σου δίνει το δικαίωμα να ζητήσεις πίσω ένα premium άρμα που έχεις πουλήσει στο παρελθόν είτε από λάθος είτε από βλακεία  Smile 

Απλά κάνεις ένα ticket και επιλέγεις την αντίστοιχη κατηγορια (Premium Tank Restoration) αναφέροντας το premium άρμα που θες να σου επαναφέρουν.
Αυτό που χρειάζεται είναι:
1) Να φαίνεται στο λογαριασμό σου ότι όντως κάποτε είχες αυτό το άρμα (εννοείται)
2) Να έχεις διαθέσιμα τόσα credits όσα πείρες όταν το πούλησες.
3) Ένα ελευθερο slot στο garage σου.

Αν τηρείς όλα τα παραπάνω, λίγη ώρα μετά το ticket, θα αφαιρέσουν από το λογαριασμό σου τα credits και θα επαναφέρουν το premium tank σου στο ελευθερο slot σου!

ΠΡΟΣΟΧΗ!  Κάθε λογαριασμός έχει δικαίωμα να το κάνει αυτό ΜΟΝΟ μια φορά!! Αν δηλαδή ξανακάνεις μ@λ@κία....πάπαλα  Wink 

Εγώ προσωπικά είχα κάνει την μ@λ@κία να πουλήσω το Type 59 μου πριν κάνα 2 χρόνια, καθώς τότε δεν το είχα καθόλου με τα medium και εννοείτε δεν ήξερα πως θα το αποσύρουν και θα γίνει συλλεκτικό κομμάτι.
Κατάφερα με αυτόν τον τρόπο να το πάρω πίσω εχθές με μόλις 1,800,000 credits!!!   Ooooh My Preciuuuus!!!  Shocked  Shocked  Shocked
Σοβαρα το ειχες πουλησει?Και το πηρες μονο με credits???Φιλε μου,δεν το εχω αλλα το tank πρεπει να ειναι θεικο,ακομα και αν  το πωλουσαν προς 18k gold θα το αγοραζα.

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Premium Tanks Restoration System Empty Απ: Premium Tanks Restoration System

Δημοσίευση από Founder Πεμ Απρ 10, 2014 10:22 pm

Marita89 έγραψε:

Σοβαρα το ειχες πουλησει?Και το πηρες μονο με credits???Φιλε μου,δεν το εχω αλλα το tank πρεπει να ειναι θεικο,ακομα και αν  το πωλουσαν προς 18k gold θα το αγοραζα.

Καλά μην φανταστείς πως είναι και τίποτα τρελό. Παλιά ήταν ναι. Αλλά έχει φάει τρελά nerf. Απλά είναι το μόνο καθαρόαιμο premium medium (το καινούριο κινέζικο είναι για παίκτες με γερά νευρα) και είναι και όλο αυτό το hypo που έχει από πίσω που το κάνει τόσο επιθυμητό από όλους.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Premium Tanks Restoration System Empty Απ: Premium Tanks Restoration System

Δημοσίευση από Marita89 Πεμ Απρ 10, 2014 11:19 pm

Δεν ειναι τοσο τα nerf αλλα οταν το type απεκτησε τη φημη του τελειου τανκ η διαφορα στα battle tier που υπηρχαν τοτε ηταν 3 tier και οχι 2 οπως ειναι τωρα,δηλαδη συναντουσε tier5 tanks.Οπως και να εχει,το θελω ακομα.

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Premium Tanks Restoration System Empty Απ: Premium Tanks Restoration System

Δημοσίευση από Founder Πεμ Απρ 10, 2014 11:41 pm

Σε καταλαβαίνω. Ένα χρόνο τώρα μούτζωνα τον εαυτό μου για την μαλακία που είχα κάνει. Όταν ανακάλυψα πως μπορούσα να το πάρω πίσω απλά πληρώνοντας ένα μηδαμινό ποσό σε credits δεν πίστευα στα μάτια μου  Smile  

Για μένα το μεγαλύτερο ατού του Type 59, είναι πως φαρμάρεις credits χωρίς να βαριέσαι γιατί όπως και να το κάνεις τα mediums παράγουν περισσότερη αδρεναλίνη  Cool
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Premium Tanks Restoration System Empty Απ: Premium Tanks Restoration System

Δημοσίευση από Marita89 Παρ Απρ 11, 2014 12:32 am

Ετσι ειναι,τα medium κανουν τα παντα.Καλα εκανε η WG και πλεον μπορεις να επαναγορασεις premium tanks.

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης