World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ισχύς εν τη ενώσει

+26
GOGSUI
=GR=Tiger
Ghostalker
Veyder
mementoM0ri
Gooakis
Kostis_Larsson
37EMA
ee3509
Founder
HeeroYuy997
cgakis
Marita89
imperiumgraecum
Panzer82
PanayiotisG
gregorakis
amauro
LASKAS
perseas
dimstam
dolofonos
patatomhden
grekios
Sanguinius
JohnMactavish22
30 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 5 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από thodorix Τρι Ιουν 03, 2014 6:54 am

Σοκ και πεος
thodorix
thodorix

Αριθμός μηνυμάτων : 28

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 5 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από dolofonos Τρι Ιουν 03, 2014 6:59 am

Τι να πεις και σε ποιο απ όλα τα θρεντ. Υπάρχει πολύ κόμπλεξ και δεν λέει να φύγει. Να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα παρά να πάρω και εγώ μία. Έλληνες γαρ. Το να πεις κάποιον έλα να σου δείξω 5 πράματα είναι σαν να του βρίζεις ότι έχει ιερό, του λες κάτι κάνεις λάθος "ΠΟΙΟΣ ΡΕ ΕΓΩ". Γκουντ λακ γουιθ φαιτινγκ εγκειστ γκοστς εβεριμπαντι.
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 5 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από 37EMA Τρι Ιουν 03, 2014 7:00 am

LASKAS έγραψε:Θα αναφέρω κάποια πράγματα που αν είναι ψέματα ας βγει κάποιος να με βγάλει ψεύτη.
-Πριν από 2 χρόνια έφυγα από την helas γιατί 2-3 παίκτες μου μίλησαν άσχημα ( Αμάουρο, κοιταπίσωσου και άλλος ένας που δεν θυμάμαι ).Πριν από λίγους μήνες που είχα αναλάβει να καλέσω όλους τους αρχηγούς στη συγκέντρωση στο ts της greek έριξα τα μούτρα μου και εγώ ο ίδιος κάλεσα τον Αμάουρο.Εβαλα στην άκρη τα προσωπικά και είπα πρέπει να είναι κ ο αρχηγός της helas εκεί.
-Στην hami είχα πληρωμένο premium και 100 gold την κάθε νίκη.Οταν έμαθα για την pnx αμέσως είπα πρέπει να πάω να βοηθήσω.
-Εφυγα από την greek γιατί είχα θέματα με τον μουσαμπέλι ...στην pnx βρεθήκαμε πάλι συμπαίκτες και για το κοινό καλό τα κουβεντιάσαμε και τώρα παίζουμε πλατουνάκια μαζι.
-Οσοι παρακολουθούν φόρουμ θα θυμούνται ότι είχα κόντρες με την πρώην hard.Ούτε αυτό με σταμάτησε
...είπα ότι έγινε έγινε να πάω να βοηθήσω pnx.
-Μην κάτσω να γράψω τις απαντήσεις κ τις δικαιολογίες που είπαν στην συγκέντρωση, τα καμάρια σας οι νουμποαρχηγοί σας για να μην βοηθήσουν την καινούρια προσπάθεια με την κοινότητα και χάσουν την καρέκλα ( δεν την ονομάζω ελληνική κοινότητα για να μην παραξηγηθείτε πάλι ... απλά κοινότητα pnx )

Είναι προφανές ότι σκεφτόμαστε διαφορετικά ο καθένας, οπότε έκανα λάθος να σας τα πρίζω για μια μεγάλη ελληνική ομάδα.Απευθύνθηκα σε αδιάφορους μισθοφόρους...σε χαβαλέδες...σε κομπλεξικούς ( 30.000 μάχες wn8 900 και λέει ότι θα με ξεσκίσει ..αχαχαχα ), σε αρχηγούς που απλά γουστάρουν να το παίζουν αρχηγοί αλλά δεν ξέρουν που πάνε τα 4....κλπ...κλπ...

αφού πιάσαμε πάτο και αλληλοβριστήκαμε δεν έμεινε τίποτα άλλο πλέον να κάνουμε...γειά σας και καλά κρασιά!
μπλα μπλα μπλα ΕΓΩ
μπλα μπλα μπλα χρυσό
μπλα μπλα μπλα νούμερα
μπλα μπλα μπλα ΕΓΩ ο μέγας
μπλα μπλα οι άλλοι noubades kobmleksikoi

μια παράγραφος 33 φορες εγώ και λες εμάς κομπλεξικούς
σε εμάς δεν υπάρχει εγώ αγόρι μου ύπαρxη εμείς
κάτι που δεν θα καταλάβεις ποτε.
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 5 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από 37EMA Τρι Ιουν 03, 2014 7:05 am

Γκουντ λακ γουιθ φαιτινγκ εγκειστ γκοστς εβεριμπαντι.


Mi gamate ta agglika me englgreeks

ena tetarto ekana na to diabaso 
 lol!  lol! 

Ps. kali epitixia palebondas me Noobs (Tsakalia )
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 5 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από Founder Τρι Ιουν 03, 2014 7:18 am

Marita89 έγραψε:Πρεπει να καταλαβουμε οτι εχουμε Δημοκρατια και μπορουμε να λεμε ελευθερα τη γνωμη μας,αυτο βασιζεται στο Συνταγμα της Ελλαδος στο Άρθρο 14 παραγραφος 1. Καθένας μπορεί να εκφράζει και να διαδίδει προφορικά, γραπτά και δια του τύπου τους στοχασμούς του τηρώντας τους νόμους του Κράτους. Οταν προσβαλεις την τιμη και την αξιοπρεπεια καποιου δημοσια ο νομος προβλεπει συνεπειες στον Ποινικο Κωδικα στο Αρθρο 361 παραγραφος

1. Οποιος, εκτός από τις περιπτώσεις της δυσφήμησης* (άρθρα 362 και 363), προσβάλλει την τιμή άλλου με λόγο ή με έργο ή με οποιονδήποτε άλλο τρόπο, τιμωρείται με φυλάκιση μέχρι ενός έτους ή με χρηματική ποινή. Η χρηματική ποινή μπορεί να επιβληθεί και μαζί με την ποινή της φυλάκισης.

2. Οταν η προσβολή της τιμής δεν είναι ιδιαίτερα** βαριά, αν ληφθούν υπόψη οι περιστάσεις και το πρόσωπο του ατόμου που προσβλήθηκε, ο υπαίτιος τιμωρείται με κράτηση ή με πρόστιμο.Πρεπει να επισημανω οτι οταν η εξυβριση γινεται δημοσια(τηλεοραση,ραδιοφωνο,ιντερνετικος τυπος,σε συναθροισεις κτλ) θεωρειται απο τη νομολογια(απο τις αποφασεις των δικαστηριων δηλαδη)διακεκριμενη(δηλαδη βεβαρυμενη) μορφη του αρθρου 361 του Ποινικου Κωδικα και τιμωρειται πιο αυστηρα σε διαταξη που προβλεπει ο νομος στο εγχειριδιο των Ειδικων Ποινικων Νομων.Τα αναφερω αυτα διοτι πρεπει να κατανοησουμε οτι πισω απο τη οθονη του υπολογιστη μας πρεπει να τηρουμε τους νομους του κρατους και οτι ο νομος προβλεπει συνεπειες.Καλο θα ειναι να ειμαστε ολοι ηρεμοι και να μην ξεπερουμε τα ορια του τρολ στις δημοσιευσεις μας.

marita δεν πέρνεις καμιά θέση στο Moderation του φόρουμ ρε συ να βαλεις λίγο τα πράγματα σε τάξη? Αλήθεια! Το ενννοώ.

Να σε ρωτήσω κάτι αφού είσαι και δικηγόρος. Η περίπτωση του laska, ξέρεις αυτό το αρχικό ποστ που έκανε sto thread της HTF και ξεκίνησε τον δευτερο Τρωικό Πόλεμο, αυτό εδώ για τα πρακτικά  Smile 

LASKAS έγραψε:
giorgowrc WN8 Rating : 1,065 (Above avg.) τι παράδειγμα δίνεις με τόσο χάλια νούμερα?...ΞΕΡΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΟΙΚΕΙΣ, αλλά δεν ξέρεις να παίζεις το ίδιο το παιχνίδι!Δυσκολεύομαι να το πιστέψω!Μάλλον γουστάρεις αρχηγιλίκια όπως οι περισσότεροι από τους αρχηγούς ελληνικών clan.

Πως γίνεται ο οποιοσδήποτε να νομίζει ότι ξέρει τόσο καλά το παιχνίδι σε βαθμό που να ανοίξει μια καινούρια clan???!!!
Ολοι θέλουν να κάνουν τους αρχηγούς ή νομίζουν ότι ξέρουν το παιχνίδι και μιλάνε για φιλοδοξίες κιόλας... Very Happy

Υ1.ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΚΡΑΖΩ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ...

Θεωρήται τελικά προσβολή του άλλου χρήστη?

Αν ναι, πόσο αξιόποινη είναι?

Αν όχι, δώσε μας τα όρια που θα μπορουσε να φτάσει κάποιος για να θεωρηθεί πως προσβάλει την προσωπικότητα του άλλου. Βρισιές, καντήλια, μανάδες, πατεράδες, κάτι άλλο?
Αν μου λύσεις αυτήν την απορία θα σου χρωστάω χάρη.

PS Με το moderation ξαναλέω πως το εννοώ.


Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 5 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από mementoM0ri Τρι Ιουν 03, 2014 7:28 am

Veyder έγραψε:Ήταν πρωί του Αυγούστου κοντά στη ροδαυγή
βγήκα να πάρω αέρα στην ανθισμένη γη
βλέπω Memento κλαίει σπαραχτικά θρηνεί
σπάσε καρδιά μου εχάθη o Laskas to παιδί

Είχεν αντρεία και θάρρος και αιώνια θα θρηνώ
το πηδηχτό του βήμα το γέλιο το γλυκό
ανάθεμα την ώρα κατάρα τη στιγμή
σκοτώσαν οι εχθροί μας το Laska to παιδί

Μον’ να `ταν σκοτωμένο στου αρχηγού το πλάι
και μόνον από βόλι Εγγλέζου να `χε πάει
κι από απεργία πείνας μέσα στη φυλακή
θα `ταν τιμή μου που `χασα το Laska to παιδί

Βασιλικιά μου αγάπη μ’ αγάπη θα στο λέω
για το ό,τι έκανες αιώνια θα σε κλαίω
γιατί όλους τους εχθρούς μας θα ξέκανες εσύ
δόξα τιμή στ’ αξέχαστο to Laska to παιδί
τη μια με λες φιλο του λουτουκου , την αλλη με βαζεις στο ιδιο ασμα με τον λασκα-ρισμενο εεε αυτο παει πολυ. Evil or Very Mad 
ps : Τον σαγανακι ξεχασες βρεεε
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 5 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από Marita89 Τρι Ιουν 03, 2014 7:58 am

sisifos έγραψε:
Marita89 έγραψε:Πρεπει να καταλαβουμε οτι εχουμε Δημοκρατια και μπορουμε να λεμε ελευθερα τη γνωμη μας,αυτο βασιζεται στο Συνταγμα της Ελλαδος στο Άρθρο 14 παραγραφος 1. Καθένας μπορεί να εκφράζει και να διαδίδει προφορικά, γραπτά και δια του τύπου τους στοχασμούς του τηρώντας τους νόμους του Κράτους. Οταν προσβαλεις την τιμη και την αξιοπρεπεια καποιου δημοσια ο νομος προβλεπει συνεπειες στον Ποινικο Κωδικα στο Αρθρο 361 παραγραφος

1. Οποιος, εκτός από τις περιπτώσεις της δυσφήμησης* (άρθρα 362 και 363), προσβάλλει την τιμή άλλου με λόγο ή με έργο ή με οποιονδήποτε άλλο τρόπο, τιμωρείται με φυλάκιση μέχρι ενός έτους ή με χρηματική ποινή. Η χρηματική ποινή μπορεί να επιβληθεί και μαζί με την ποινή της φυλάκισης.

2. Οταν η προσβολή της τιμής δεν είναι ιδιαίτερα** βαριά, αν ληφθούν υπόψη οι περιστάσεις και το πρόσωπο του ατόμου που προσβλήθηκε, ο υπαίτιος τιμωρείται με κράτηση ή με πρόστιμο.Πρεπει να επισημανω οτι οταν η εξυβριση γινεται δημοσια(τηλεοραση,ραδιοφωνο,ιντερνετικος τυπος,σε συναθροισεις κτλ) θεωρειται απο τη νομολογια(απο τις αποφασεις των δικαστηριων δηλαδη)διακεκριμενη(δηλαδη βεβαρυμενη) μορφη του αρθρου 361 του Ποινικου Κωδικα και τιμωρειται πιο αυστηρα σε διαταξη που προβλεπει ο νομος στο εγχειριδιο των Ειδικων Ποινικων Νομων.Τα αναφερω αυτα διοτι πρεπει να κατανοησουμε οτι πισω απο τη οθονη του υπολογιστη μας πρεπει να τηρουμε τους νομους του κρατους και οτι ο νομος προβλεπει συνεπειες.Καλο θα ειναι να ειμαστε ολοι ηρεμοι και να μην ξεπερουμε τα ορια του τρολ στις δημοσιευσεις μας.

marita δεν πέρνεις καμιά θέση στο Moderation του φόρουμ ρε συ να βαλεις λίγο τα πράγματα σε τάξη? Αλήθεια! Το ενννοώ.

Να σε ρωτήσω κάτι αφού είσαι και δικηγόρος. Η περίπτωση του laska, ξέρεις αυτό το αρχικό ποστ που έκανε sto  thread της HTF και ξεκίνησε τον δευτερο Τρωικό Πόλεμο, αυτό εδώ για τα πρακτικά  Smile 

LASKAS έγραψε:
giorgowrc WN8 Rating : 1,065 (Above avg.) τι παράδειγμα δίνεις με τόσο χάλια νούμερα?...ΞΕΡΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΟΙΚΕΙΣ, αλλά δεν ξέρεις να παίζεις το ίδιο το παιχνίδι!Δυσκολεύομαι να το πιστέψω!Μάλλον γουστάρεις αρχηγιλίκια όπως οι περισσότεροι από τους αρχηγούς ελληνικών clan.

Πως γίνεται ο οποιοσδήποτε να νομίζει ότι ξέρει τόσο καλά το παιχνίδι σε βαθμό που να ανοίξει μια καινούρια clan???!!!
Ολοι θέλουν να κάνουν τους αρχηγούς ή νομίζουν ότι ξέρουν το παιχνίδι και μιλάνε για φιλοδοξίες κιόλας... Very Happy

Υ1.ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΚΡΑΖΩ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ...

Θεωρήται τελικά προσβολή του άλλου χρήστη?

Αν ναι, πόσο αξιόποινη είναι?

Αν όχι, δώσε μας τα όρια που θα μπορουσε να φτάσει κάποιος για να θεωρηθεί πως προσβάλει την προσωπικότητα του άλλου. Βρισιές, καντήλια, μανάδες, πατεράδες, κάτι άλλο?
Αν μου λύσεις αυτήν την απορία θα σου χρωστάω χάρη.

PS Με το moderation ξαναλέω πως το εννοώ.


Παιδια να πω την αληθεια δεν εχω τον χρονο τωρα να διαβασω ολα αυτα που γραφτηκαν στο φορουμ,πρωτον διοτι ειναι πολλα και δευτερον διοτι εγω δεν εχω χρονο(εχω να παιξω wot 3 μερες τωρα και θα μπορεσω να παιξω απο τεταρτη βραδυ).
Δυστυχως οταν μιλαμε για ποινικα κολασιμα αδικηματα κατα σχετικα με τον γαμο και την οικογενεια και τα εγκληματα κατα της τιμης(Ποινικος Κωδικας Αρθρα 354 επομενα)ολα ειναι θεμα ερμηνειας.Εννοω οτι ειναι παιχνιδι λεξεων και κυριολεκτω,ειναι γενικα δυσκολο να στοιχειοθετησεις κατηγορια με βαση τα παραπανω αρθρα διοτι τις περισσοτερες φορες οι προσβολες ειναι γενικες και αοριστες(πχ αν πεις καποιον εισαι μαλακας και αντε γεια=αυτο μπορει να μην θεωρηθει καν προσβολη της τιμης και της αξιοπρεπειας λογω της ιδιαιτερης σημασιας που εχει πλεον η λεξη μαλακας στην ελληνικη κοινωνια,δηλαδη μαλακας=φιλος,εχθρος,κακος παιχτης,κακος αθλητης η να ειναι απλα μια πλακα μεταξυ φιλων).Ειναι λοιπον ολα θεμα ερμηνειας και ετσι τα κρινει και ο δικαστης(αν και για να πουμε την αληθεια δεν θυμαμαι ποτε υποθεση με προσβολη τη λεξη μαλακας,θα μπορουσε ομως υπο ειδικες συνθηκες να υπαρξει,αν πχ. ο φιλος μου Χ γνωριζει οτι απο μικρο στο σχολειο με φωναζαν μαλακα και μου εχει μεινει τραυμα και με αποκαλεσει μαλακα--->δηλαδη αν η λεξη μαλακας για μενα τον Γιωργο εχει ιδαιτερα βαρυ χαρακτηρα).Δεν διαβασα ολα αυτα που γραφει ο Λασκας αλλα για να στοιχειοθετησεις προσβολη των αρθρων που αναφερει ο Ποινικος Κωδικας πρεπει να υπαρχει κατι "δυνατο" και ξεκαθαρο,να διατυπωνεται ρητα και να εκλαμβανεται ως προσβολη και απο το κοινωνικο συνολο,πχ εισαι γαμιολης και να ψοφισεις σαν σκυλι.Πφφ καθομαι στο γραφειο και βαριεμαι οικτρα,τουλαχιστον μ αρεσει να βοηθαω το φορουμ αν και παλια δεν εχανα ευκαιρια να τρολλαρω.Οπως και να εχει τα ορια ερμηνειας που εχει ο δικαστης τα θετει συχνα η ιδια κοινωνια(δηλαδη εμεις),δηλαδη πρωτα ψαχνεις αν αυτο που λεχθηκε ειναι αντιθετο στα χρηστα ηθη που θετει η κοινωνια γενικα και μετα να ψαξεις αν ειδικα για το συγκεκριμενο ατομο(που στρεφεται η προσβολη) ειναι αυτο οντως προσβολη.Αν θελετε να δειτε τα δικαιωματα που δινει ο νομος δειτε τα αρθρα του Ποινικου Κωδικα που ανεφερα.Σας κουρασα το ξερω.  Smile

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 5 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από ee3509 Τρι Ιουν 03, 2014 8:15 am

Δήλαδη αντι να ποσοτικοποιήσεις την έκφραση "πόσο μαλάκας είσαι", και να βρείς πόσο μαλάκας είναι κάποιος για να κρίνεις εάν το ύψος της μαλακίας που υποννόησε ο υβριστής είναι μεγαλύτερο απο την πραγματικά μαλακία που δέρνει τον μάλακα...
ee3509
ee3509

Αριθμός μηνυμάτων : 253

http://unregulatedwotgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 5 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από gr68 Τρι Ιουν 03, 2014 8:35 am

KALOOOOOOOO Laughing
gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 170

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 5 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από kingleonidas Τρι Ιουν 03, 2014 8:38 am

φιλε LASKA οταν μας φωναξες τοτε εγω ηρθα για την HTF και απο αυτα που λεγατε απλα δεν μας αρεσαν δεν το χωνευεις ρε φιλε τι να σου κανω.Οσο αναφορα τις καρεκλες που λες και για τον giorgowrc απλα κοιμασε,κοιτα το wn8 αν αυτο σε κανει χαρουμενο ομως ειναι κακαντια να κραζεις εσυ που εκανες βολτα ολες τις clan ταχα να βοηθισεις και αφησες τις διαμαχες σου στην ακρη πες μας γιατι ολο την εκανες απο τις αλλες clan επειδη τσακωνοσουν?Μηπως δεν φταινε παντα οι αλλοι?Στη συναντηση απλα ειπατε τι θελατε που στην ουσια ηταν να γινει μια δεξαμενη να τραβατε παιχτες και αυτο ειναι αποξη μου και ποσος με νοιαζει αν την λαμβανεις υποψη σου.Ημουν εκει μεχρη τις 1 το βραδυ και απλα ακουγα που κραζατε ο ενας τον αλλον πως λοιπον εγω να (πεισω) την HTF οτι εκει ειναι ολα καλα η θα γινουν?Και στη τελικη ρε φιλε LASKA δεν παιζει παντα να φταινε οι αλλοι και οι αλλοι να ειναι οι λαθος και παντα εσυ να λες μονο τα σωστα εχουμε θεμα εδω πιστευω να το βλεπεις και να ηρεμησεις λιγο απολαυσαι το game μην ασχολισε με αλλους ασχολισου να γινεις καλυτερος ανθρωπος καθε μερα και ποιο πολυ.......φιλικα  Very Happy  Very Happy  Very Happy

kingleonidas

Αριθμός μηνυμάτων : 2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 5 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από Ghostalker Τρι Ιουν 03, 2014 10:28 am

είμαι hacker και θα σας κολλήσω aids από το internet
Ghostalker
Ghostalker

Αριθμός μηνυμάτων : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 5 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από GOGSUI Τρι Ιουν 03, 2014 10:32 am

Μπορει καποιος σας παρακαλω να μου πει πως μπορω να φτιαξω και εγω αυτο το πινακακι με τα στατιστικα ?
Το πινακακι που εχετε κατω απο το καθε post σας.

Ευχαριστω

GOGSUI

Αριθμός μηνυμάτων : 14

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 5 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από gr68 Τρι Ιουν 03, 2014 10:38 am

FILE MOU KOLISES,grigora embolio.Arxises kai pasxeis posostik statikologik.KANE 3 TEAM KILL KAI 2 KAMIKAZI KAI THA SOU PERASEI lol! (EGO FILE MOU NA SOU PO THN ALITHEIA DEN XERO.NOMIZO POS KATI KATEBAZOUN ,XVM?BOITHISTE RE TON FILO MAS)
gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 170

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 5 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από dimstam Τρι Ιουν 03, 2014 10:39 am

GOGSUI έγραψε:Μπορει καποιος σας παρακαλω να μου πει πως μπορω να φτιαξω και εγω αυτο το πινακακι με τα στατιστικα ?
Το πινακακι που εχετε κατω απο το καθε post σας.

Ευχαριστω
Είναι signature.Αν googlaris θα το βρεις εύκολα
dimstam
dimstam

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 5 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από GOGSUI Τρι Ιουν 03, 2014 10:45 am

ΧΑχαχαχαχαχαχα  tongue 

Σας ευχαριστω πολυ για την βοηθεια παιδια !!!

Φιλε gr68 νιωθω λιγο καλυτερα μετα το εμβολιο !!!    Razz  Razz  Razz

GOGSUI

Αριθμός μηνυμάτων : 14

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 5 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από gr68 Τρι Ιουν 03, 2014 10:47 am

Laughing
gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 170

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 5 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από Founder Τρι Ιουν 03, 2014 10:59 am

GOGSUI έγραψε:Μπορει καποιος σας παρακαλω να μου πει πως μπορω να φτιαξω και εγω αυτο το πινακακι με τα στατιστικα ?
Το πινακακι που εχετε κατω απο το καθε post σας.

Ευχαριστω

Σε συμβουλευω να μην το βάλεις αλλα άμα επιμένεις παρτο
Ελπιζω να είσαι αυτός και να μην εβαλα λαθος παικτη.
Κανε  αντιγραφη επικοληση μεσα απο το code στο signature στο προφιλ σου

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 5 Signature

Κώδικας:
[img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/gogsui/signature.png[/img]


Έχει επεξεργασθεί από τον/την sisifos στις Τρι Ιουν 03, 2014 11:01 am, 1 φορά
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 5 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από GOGSUI Τρι Ιουν 03, 2014 11:01 am

sisife ζωγραφισες !!!

Και ναι αδερφια αυτα εχω καταφερει για οσο καιρο και χρονο μπορω να παιζω !!!!

Ευχαριστω πολυ...

GOGSUI

Αριθμός μηνυμάτων : 14

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 5 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από Founder Τρι Ιουν 03, 2014 11:02 am

Ekana εδιτ to code γιατι το ειχα βαλει λαθος...αν με προλαβες παρε αυτο που εχω τωρα
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 5 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από Founder Τρι Ιουν 03, 2014 11:06 am

GOGSUI έγραψε:sisife ζωγραφισες !!!

Και ναι αδερφια αυτα εχω καταφερει για οσο καιρο και χρονο μπορω να παιζω !!!!

Ευχαριστω πολυ...

Μακάρι να είχαν ένα στατιστικό που να μετρα πόσο πολυ ευχαριστιέται κάποιος το παιχνίδι. Αυτό θα ήταν το μόνο που θα άξιζε κατά τη γνώμη μου  Smile 
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 5 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από patatomhden Τρι Ιουν 03, 2014 11:08 am

μόνο σε μαύρο βγαίνει? και εγώ ζήλεψα! Embarassed
patatomhden
patatomhden

Αριθμός μηνυμάτων : 86
Ηλικία : 33

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 5 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τρι Ιουν 03, 2014 11:09 am

GOGSUI έγραψε:
αυτα εχω καταφερει για οσο χρονο παιζω !!!!
 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 5 Signature

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 5 Wow2


Έχει επεξεργασθεί από τον/την imperiumgraecum στις Τρι Ιουν 03, 2014 11:12 am, 2 φορές συνολικά
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 5 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από GOGSUI Τρι Ιουν 03, 2014 11:11 am

sisifos έγραψε:
GOGSUI έγραψε:sisife ζωγραφισες !!!

Και ναι αδερφια αυτα εχω καταφερει για οσο καιρο και χρονο μπορω να παιζω !!!!

Ευχαριστω πολυ...

Μακάρι να είχαν ένα στατιστικό που να μετρα πόσο πολυ ευχαριστιέται κάποιος το παιχνίδι. Αυτό θα ήταν το μόνο που θα άξιζε κατά τη γνώμη μου  Smile 
Ανεβαζεις το θερμομετρο !!!  Wink

GOGSUI

Αριθμός μηνυμάτων : 14

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 5 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από Founder Τρι Ιουν 03, 2014 11:13 am

Έτσι είμαι εγώ...καυτός σαν πυρετός  Twisted Evil 
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 5 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από dimstam Τρι Ιουν 03, 2014 11:42 am

Το θέμα με έμενα και τον marita έχει πλέον λάβει τέλος.Θα παρακαλέσω τους mods όπως προβούν σε διαγραφή των χαρακτηρισμών μου απέναντι στο πρόσωπό του.
dimstam
dimstam

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης