World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ισχύς εν τη ενώσει

+26
GOGSUI
=GR=Tiger
Ghostalker
Veyder
mementoM0ri
Gooakis
Kostis_Larsson
37EMA
ee3509
Founder
HeeroYuy997
cgakis
Marita89
imperiumgraecum
Panzer82
PanayiotisG
gregorakis
amauro
LASKAS
perseas
dimstam
dolofonos
patatomhden
grekios
Sanguinius
JohnMactavish22
30 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από dimstam Κυρ Ιουν 01, 2014 12:41 am

LASKAS έγραψε:
dimstam έγραψε:Εγραψα πιο πάνω για νοοτροπία και το εξηγώ.Επειδή ένωση Ελληνικών clans = αρπάζουμε τους καλούς δελεάζοντας τους από διαφορες clans και τους μη καλούς τους γράφουμε στα μπαλάκια μας ή δελεάζοντας commanders με αρχηγιλίκια και άλλες συναφή παπαριές, με αποτέλεσμα στο τέλος να γίνει χαμός.
Και γιαυτό χαίρομαι για την μαγκιά και τα big cohones που έδειξε πώς έχει στο παντελόνι του ο Δήμος (doc mustang), αλλά και στον σεβασμό που έδειξε στα μέλη της GBOA-GOAA για τα 3 χρόνια που αυτά είναι πιστά στην ομάδα με ελάχιστες εξαιρέσεις!

ΥΓ. Οταν και άμα μια ένωση φτάσει να κατέχει στον χάρτη αρκετές περιοχές και δεν μιλάω για 2-3 άντε βαριά 4 τότε θα ζητήσω ένα τεράστιο ειλικρινές συγνώμη.Εχω μάθει να μιλάω έξω από τα δόντια,να παραδέχομαι όμως και τα λάθη μου.
ΥΓ1 μιλάω εκ μέρους του Δημήτρη και όχι της GBOA-GBOAA.
Εκτίθεσαι και δεν έχεις ιδέα για τι πράγμα μιλάς...πρώτα από όλα περιοχή από περιοχή έχει μεγάλη διαφορά.Αλλο Αφρική και άλλο ευρώπη και εξαρτάται πόσο χρυσό δίνει!
Εχεις ιδέα αν υπάρχει ελληνική clan που να έχει μόνιμη παρουσία στον χάρτη και να δίνει χρυσό στους παίκτες της???Εχεις ιδέα ότι ακόμα και η δεύτερη ομάδα της κοινότητας η Α, είναι μακράν καλύτερη από όλες τις άλλες ελληνικές ομάδες και μπαίνει στον χάρτη πολύ πιο συχνά από την δική σου ομάδα?Εχεις πάρει ποτέ χρυσό από τη ομάδα σου?
Και εγώ τον σέβομαι τον Δήμο και είναι καλό παιδί αλλά εδώ παίζουμε ένα παιχνίδι που έχει νικητή και ηττημένο...δεν είναι φεστιβάλ καλοσύνης.Μου είπε ο Δήμος << δεν γουστάρω να χαλάσω την ομάδα ΜΟΥ ... είμστε καλή παρέα >> ΤΕΛΟΣ τι να συζητάμε τώρα???Βλέπουμε το παιχνίδι διαφορετικά...

ΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ???ΔΕ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ???ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΧΑΡΤΗ????????????????????????ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ???????????
ΚΑΙ ΤΙ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ Η ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΟΥ???????????έχει χαθεί η μπάλα μου φαίνεται και ο κάθε άσχετος γράφει ότι να ναι...
Laska ήμαρτον.Μίλισα εγώ για την ομάδα σου?ΓΕΝΙΚΑ μιλάω.Και κάτσε πάνω στο καυλί τώρα.ΝΑΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΧΡΥΣΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Τελικά έχεις μυαλό μικρότερο και από την 5χρονων κόρη μου.Εγω βλέπω την ομάδα μου και την χαίρομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αλλά βλέπω και κάποιους να τσακώνονται για μαλακίες.Α ρε Ελληνάρες αθάνατοι!!!!!!!!!!!!!!
Νικητη και ηττημένο?Μαθε πρώτα να ευχαριστιέσαι  να σέβεσαι να γράφεις σωστα σε ένα forum και μετά όλα τα άλλα!!!!!
Τα έχεις πρήξει στο 99% των παιδιών που γράφουν εδω μέσα
dimstam
dimstam

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από PanayiotisG Κυρ Ιουν 01, 2014 1:02 am

Να ευχηθώ από καρδιάς καλή επιτυχία στην ένωση των παλιών μου συντρόφων της H-T-F με την HELAS, 
Καλές μάχες αδέλφια και πολλές Νίκες,
Για τους δικούς μου λόγους δεν μπορώ να ακολουθήσω σε αυτή την ένωση , αλλά γνωρίζετε ότι οι ευχές μου είναι καλοπροαίρετες.
Και κάτι τελευταίο ,
Είμαι ο τελευταίος ίσως που θα μπορούσε να κρίνει τις επιτυχίες κάποιων CLAN , άλλα πιστεύω ότι το  εγχείρημα της PNX είναι απόλυτα επιτυχημένο,
και ότι έδειξε τον δρόμο για το τι πρέπει να γίνει για να έρθουν οι επιτυχίες .

Φιλικά 
Παναγιώτης
PanayiotisG
PanayiotisG

Αριθμός μηνυμάτων : 14

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από LASKAS Κυρ Ιουν 01, 2014 1:13 am

οκ παιδιά τρολλάρουμε ομάδικά από ότι βλέπω...
-ο γρηγοράκης γράφει ότι είμαι αντιφατικός.Μάλλον δεν διάβασε που έγραψα μπράβο και καλή επιτυχία στην συμφωνία helas + h_T_F και ο άλλος μου απαντάει ότι βγάζω χολή κλπ..κλπ.ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΙΦΑΤΙΚΟΣ???
-Ο άλλος γράφει ότι παίρνουμε άδειες περιοχές...λολ
-Ο άλλος γράφει ότι θα ζητήσει συγνώμη λέει, αν μια ελληνική ομάδα που προέρχεται από ένωση άλλων ελληνικών ομάδων κυριαρχήσει στον χάρτη ( και βάζει και όριο πάνω από 4 περιοχές ).Φυσικά και δεν μιλάει για την pnx που τυχαία έχει 4 περιοχές και προέρχεται από ένωση άλλων ελληνικών ομάδων...λολ
-Ο άλλος γράφει ότι με τα στατιστικά που έχουμε έπρεπε να κατακτήσουμε όλο τον χάρτη...μακάρι να ήταν εύκολο φίλε προσπαθούμε για το καλύτερο αλλά το παιχνίδι είναι δύσκολο!ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΠΙΜΕΝΩ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΤΡΕΜΟΥΝ ΟΙ ΞΕΝΟΙ!!!!!!!ΞΥΠΝΗΣΤΕ!!!!!!!!!!

συνεχίστε να τρολλάρετε ... μισθοφόρος σε οποιαδήποτε ξένη ομάδα αρκεί να μην μπλέξει με τους << ελληναράδες >> αλλά να μπαίνει και να εκφράζει άποψη για τις ελληνικές ομάδες στο ελληνικό φόρουμ.ΕΛΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ η κριτική είναι εύκολη όταν είσαι από έξω.Εχω καλές εντυπώσεις από εσένα και σαν χαρακτήρα και σαν παίκτη!

Το έχω πει πολλές φορές οτι δεν με ενδιαφέρει αν με με συμπαθείτε ή όχι....ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΜΙΑ ΔΥΝΑΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΛΕΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΩ!
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από Panzer82 Κυρ Ιουν 01, 2014 1:56 am

LASKAS βάλε κάτι καλά στο μυαλό σου.
Μόνο ένας κατάφερε να ενώσει όλους τους Έλληνες.
Και ποτέ δεν θα υπάρξει ίδιος ή παρόμοιος.


Οπότε μην κουράζεσαι άλλο.
Γιατί ακόμα και να το πετύχεις δεν θα κρατήσει και πολύ.
Είναι τέτοια η διαφορετικότητα μας που δύσκολα συνεργαζόμαστε.
Panzer82
Panzer82

Αριθμός μηνυμάτων : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από LASKAS Κυρ Ιουν 01, 2014 3:03 am

Panzer82 έγραψε:LASKAS βάλε κάτι καλά στο μυαλό σου.
Μόνο ένας κατάφερε να ενώσει όλους τους Έλληνες.
Και ποτέ δεν θα υπάρξει ίδιος ή παρόμοιος.


Οπότε μην κουράζεσαι άλλο.
Γιατί ακόμα και να το πετύχεις δεν θα κρατήσει και πολύ.
Είναι τέτοια η διαφορετικότητα μας που δύσκολα συνεργαζόμαστε.
Ποιός????Μη μου πεις αυτός που τους διόρισε όλους στο δημόσιο με δανεικά λεφτά????Ανετα κατουράω στον τάφο εκείνου που έκανε τον έλληνα να παρακαλάει να γίνει δημόσιος υπάλληλος...
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από Panzer82 Κυρ Ιουν 01, 2014 3:35 am

LASKAS έγραψε:Ποιός????
Ουδεμία σχέση...
Ένας μόνο ήταν ΜΕΓΑΣ.
Panzer82
Panzer82

Αριθμός μηνυμάτων : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από perseas Κυρ Ιουν 01, 2014 3:45 am

Πλην Λακεδαιμονίων το αναφέρω ως μισός Λάκων.
perseas
perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 176

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από imperiumgraecum Κυρ Ιουν 01, 2014 4:39 am

perseas έγραψε:Πλην Λακεδαιμονίων το αναφέρω ως μισός Λάκων.

Φύγε από δω, οι του λόγου σου είστε ατομιστές και παρτάκηδες  lol! lol!
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από Marita89 Κυρ Ιουν 01, 2014 4:42 am

dimstam έγραψε:
LASKAS έγραψε:
dimstam έγραψε:Εγραψα πιο πάνω για νοοτροπία και το εξηγώ.Επειδή ένωση Ελληνικών clans = αρπάζουμε τους καλούς δελεάζοντας τους από διαφορες clans και τους μη καλούς τους γράφουμε στα μπαλάκια μας ή δελεάζοντας commanders με αρχηγιλίκια και άλλες συναφή παπαριές, με αποτέλεσμα στο τέλος να γίνει χαμός.
Και γιαυτό χαίρομαι για την μαγκιά και τα big cohones που έδειξε πώς έχει στο παντελόνι του ο Δήμος (doc mustang), αλλά και στον σεβασμό που έδειξε στα μέλη της GBOA-GOAA για τα 3 χρόνια που αυτά είναι πιστά στην ομάδα με ελάχιστες εξαιρέσεις!

ΥΓ. Οταν και άμα μια ένωση φτάσει να κατέχει στον χάρτη αρκετές περιοχές και δεν μιλάω για 2-3 άντε βαριά 4 τότε θα ζητήσω ένα τεράστιο ειλικρινές συγνώμη.Εχω μάθει να μιλάω έξω από τα δόντια,να παραδέχομαι όμως και τα λάθη μου.
ΥΓ1 μιλάω εκ μέρους του Δημήτρη και όχι της GBOA-GBOAA.
Εκτίθεσαι και δεν έχεις ιδέα για τι πράγμα μιλάς...πρώτα από όλα περιοχή από περιοχή έχει μεγάλη διαφορά.Αλλο Αφρική και άλλο ευρώπη και εξαρτάται πόσο χρυσό δίνει!
Εχεις ιδέα αν υπάρχει ελληνική clan που να έχει μόνιμη παρουσία στον χάρτη και να δίνει χρυσό στους παίκτες της???Εχεις ιδέα ότι ακόμα και η δεύτερη ομάδα της κοινότητας η Α, είναι μακράν καλύτερη από όλες τις άλλες ελληνικές ομάδες και μπαίνει στον χάρτη πολύ πιο συχνά από την δική σου ομάδα?Εχεις πάρει ποτέ χρυσό από τη ομάδα σου?
Και εγώ τον σέβομαι τον Δήμο και είναι καλό παιδί αλλά εδώ παίζουμε ένα παιχνίδι που έχει νικητή και ηττημένο...δεν είναι φεστιβάλ καλοσύνης.Μου είπε ο Δήμος << δεν γουστάρω να χαλάσω την ομάδα ΜΟΥ ... είμστε καλή παρέα >> ΤΕΛΟΣ τι να συζητάμε τώρα???Βλέπουμε το παιχνίδι διαφορετικά...

ΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ???ΔΕ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ???ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΧΑΡΤΗ????????????????????????ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ???????????
ΚΑΙ ΤΙ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ Η ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΟΥ???????????έχει χαθεί η μπάλα μου φαίνεται και ο κάθε άσχετος γράφει ότι να ναι...
Laska ήμαρτον.Μίλισα εγώ για την ομάδα σου?ΓΕΝΙΚΑ μιλάω.Και κάτσε πάνω στο καυλί τώρα.ΝΑΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΧΡΥΣΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Τελικά έχεις μυαλό μικρότερο και από την 5χρονων κόρη μου.Εγω βλέπω την ομάδα μου και την χαίρομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αλλά βλέπω και κάποιους να τσακώνονται για μαλακίες.Α ρε Ελληνάρες αθάνατοι!!!!!!!!!!!!!!
Νικητη και ηττημένο?Μαθε πρώτα να ευχαριστιέσαι  να σέβεσαι να γράφεις σωστα σε ένα forum και μετά όλα τα άλλα!!!!!
Τα έχεις πρήξει στο 99% των παιδιών που γράφουν εδω μέσα
Που ειναι τα warning?Α sorry δν ειδα οτι ειναι GBOA,εξαιρειται λοιπον ο φιλος.

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από imperiumgraecum Κυρ Ιουν 01, 2014 5:11 am

Απαπαπαπα

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 2 %CF%80%CE%B9%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%B9
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από perseas Κυρ Ιουν 01, 2014 9:36 am

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 2 Zv1po6
perseas
perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 176

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από cgakis Κυρ Ιουν 01, 2014 9:52 am

marita warning και ban υπηρχαν μονο για εμας απο το PNX community για ολους τους αλλους υπαρχει το [img] Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 2 2mcis9l[/img] για να τους χαιδευουν βλεπεις εμεις δεν ειμαστε μελη της GBOA της ιστορικης 
θελω να γραψω πολλα ακομα θα το κανω συντομα ωστε να δωσω απαντησεις σε ολους τους νεκρους του wot που ξαφνηκα επαθαν νεκροφανεια και ξυπνησαν απο τον θανατο μηνων σε σχεση με το παιχνιδι 
αφτο που σιγουρα συνεχιζω να λεω και ας ξαναφαω ban υπαρχει εμπαθεια σε οτι εχει να κανει με το μοναδικο και καλλητερο ελληνικο community (PNX) οποιος γραφει και δεν ειναι μελος του PNX υπαρχει ανεχεια αντιθετα με οποιον ανηκει στο PNX community που υπαρχει BAN WARNING ........
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από HeeroYuy997 Κυρ Ιουν 01, 2014 10:23 am

LASKAS έγραψε:
dimstam έγραψε:Εγραψα πιο πάνω για νοοτροπία και το εξηγώ.Επειδή ένωση Ελληνικών clans = αρπάζουμε τους καλούς δελεάζοντας τους από διαφορες clans και τους μη καλούς τους γράφουμε στα μπαλάκια μας ή δελεάζοντας commanders με αρχηγιλίκια και άλλες συναφή παπαριές, με αποτέλεσμα στο τέλος να γίνει χαμός.
Και γιαυτό χαίρομαι για την μαγκιά και τα big cohones που έδειξε πώς έχει στο παντελόνι του ο Δήμος (doc mustang), αλλά και στον σεβασμό που έδειξε στα μέλη της GBOA-GOAA για τα 3 χρόνια που αυτά είναι πιστά στην ομάδα με ελάχιστες εξαιρέσεις!

ΥΓ. Οταν και άμα μια ένωση φτάσει να κατέχει στον χάρτη αρκετές περιοχές και δεν μιλάω για 2-3 άντε βαριά 4 τότε θα ζητήσω ένα τεράστιο ειλικρινές συγνώμη.Εχω μάθει να μιλάω έξω από τα δόντια,να παραδέχομαι όμως και τα λάθη μου.
ΥΓ1 μιλάω εκ μέρους του Δημήτρη και όχι της GBOA-GBOAA.
Εκτίθεσαι και δεν έχεις ιδέα για τι πράγμα μιλάς...πρώτα από όλα περιοχή από περιοχή έχει μεγάλη διαφορά.Αλλο Αφρική και άλλο ευρώπη και εξαρτάται πόσο χρυσό δίνει!
Εχεις ιδέα αν υπάρχει ελληνική clan που να έχει μόνιμη παρουσία στον χάρτη και να δίνει χρυσό στους παίκτες της???Εχεις ιδέα ότι ακόμα και η δεύτερη ομάδα της κοινότητας η Α, είναι μακράν καλύτερη από όλες τις άλλες ελληνικές ομάδες και μπαίνει στον χάρτη πολύ πιο συχνά από την δική σου ομάδα?Εχεις πάρει ποτέ χρυσό από τη ομάδα σου?
Και εγώ τον σέβομαι τον Δήμο και είναι καλό παιδί αλλά εδώ παίζουμε ένα παιχνίδι που έχει νικητή και ηττημένο...δεν είναι φεστιβάλ καλοσύνης.Μου είπε ο Δήμος << δεν γουστάρω να χαλάσω την ομάδα ΜΟΥ ... είμστε καλή παρέα >> ΤΕΛΟΣ τι να συζητάμε τώρα???Βλέπουμε το παιχνίδι διαφορετικά...

ΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ???ΔΕ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ???ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΧΑΡΤΗ????????????????????????ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ???????????
ΚΑΙ ΤΙ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ Η ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΟΥ???????????έχει χαθεί η μπάλα μου φαίνεται και ο κάθε άσχετος γράφει ότι να ναι...


Πρωτον: Μίτσο λάθος σου να αναφέρεις την κοινοτητά μας εφόσον μιλάς για τον εαυτό σου.
Δευτερον: Ο δήμος έκανε οτι έκανε γιατι είμαστε ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ και εχουμε αλλα games αμα σπαγαμε την GBOA οι υπόλοιποι 100 που θα πηγαίνανε?
Τριτον: Για πρώτη φορα συμφωνώ με τον LASKA είναι επίσιμο  Very Happy βλέπουμε το παιχνίδι διαφορετικά.

HeeroYuy997
HeeroYuy997

Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ηλικία : 33

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από Founder Κυρ Ιουν 01, 2014 11:29 am

Επειδή δεν θέλω να γίνω τόσο μαλάκας όσο μερικοι εδω μεσα, απο αυτη τη στιγμη εχω παραιτηθει απο το admin αυτου του φόρουμ και είμαι πλεον απλό μελος. Δυστυχώς δεν μπορω να βγαλω το μπλε χρωμα απο πανω μου γιατι ειμαι founder και δε με αφηνει το συστημα. Καλή υπομονή και καλή δυναμη σε αυτούς που μένουν πίσω.
Αν έμενα ακόμα μια μέρα θα έκανα ban όλη την PNX και επειδη δεν θέλω να πέσω τόσο χαμηλα όσο αυτοί προτίμησα να τα παρατήσω και να τα χώνω και γώ σαν απλό μέλος τρώγοντας τα ban και τα warnings μου αλλά μιλώντας ελευθερα και λέγοντας αυτά που πιστευω χωρίς να κατηγορούμε για εμπάθειες.
Σαν απλό μέλος πλέον λοιπόν λέω πως η PNX έχει κάνει τσιφλίκι της αυτο το φορουμ και δεν χάνει ευκαιρια να κάνει το ελλεεινο, πιεστικο και ενοχλητικότατο rercruiting της αε καθε ευκαιρια, διαλύοντας κάθε συζήτηση που πάει να ανοιχτει.
Όλες οι υπόλοιπες ελληνικες ομάδες κρατανε ένα χαμηλό προφίλ αλλά εσεις όχι. Θελετε να φατε τον κόσμο ολο. Συν τος αλλης κατηγορείτε διαρκως το φορουμ για εμπαθειες. πως ειναι νεκρο, πως ειμαστε μαλακες και πολλα αλλα ωραια αλλα δεν σας βλεπω να πηγαινετε πουθενα αλλου. Ολο εδω συχναζετε.
Δεν τολμα να μιλησει άλλη ομάδα ορματε να τους φατε. Ξεκινατε κουβεντα για την PNX σε οποιο ασχετο τοπικ βρειτε και αν καποιος σας αντιμιλησει, κλαψουριζετε πως όλοι τα βαζουν με σας. Σταματηστε να αυτοπροβαλεστε τοσο πολυ και κανεις δεν θα ασχολειτε μαζι σας.
Οσο για εσενα αγαπητε cgaki και marita. Καλως ήρθατε καταρχήν. Μας λείψατε  Twisted Evil 
Από όλα οσα εγιναν παλι σε αυτό το τοπικ στο "καυλι" που εγραψε ο dimstam σκαλώσατε. To οτι ο laskas γαμησε ενα ακόμα τοπικ που είχε ανοίξει άλλη ελληνικη ομαδα για να ενημερώσει την ελληνικη κοινότητα και το μετετετρεψε και αυτο σε τοπικ στρατολογησης της PNX, μολονοτι ειχε προειδοποιηθει πως αν το ξανακανει θα φαει ban δεν το προσεξατε καθόλου ε? Ουτε ότι δεν το εφαγε το ban τελικα, ουτε καν warning γιατι προτίμησα να αφήσω τα πραγματα να ξεφουσκωσουν. Οχι ουτε αυτό το προσεξατε! Είδατε όμως το καυλι και σπευσατε να βγαλετε τη χολή σας με το που επιστρεψατε.

Σαν απλό πλεον μέλος αυτου του φορουμ εχω να πω τα εξης.
Χεστηκα πλεον για το τι κάνετε στην PNX. Μας τα έχετε κάνει ούμπαλα! Αφήστε ήσυχο το φόρουμ να μιλήσει και κανας άλλος. Εχετε γίνει αρκετα γνωστοί ώστε αν καποιος θέλει να έρθει σε σας να μπορει να σας βρει.
Σταματηστε να γαματε καθε ποστ που γινεται απο αλλη ελληνικη ομαδα προβαλοντας την δικη σας υπερομαδα. Υπαρχουν αλλοι που επιλεγουν διαφορετικα απο σας και δεν δινουν δεκαρα αν παιρνουν χρυσο ή αν μπαινουν στο χαρτη. Αυτο το φορουμ ανηκει και σε αυτους. Δεν ειναι τσιφλικι σας!

Ζητω συγνωμη από τους εναπομειναντες συντονιστες για τον τροπο μου αλλα ήθελα να τα πω και να ξαλαφρώσω. Ριξτε warning, ban ή ότι θέλετε. To καταλαβαινω και το σεβομαι.

PS Όσα είπα τα είπα σαν sisifos και καμια αναμειξη δεν έχει η GBOA
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από HeeroYuy997 Κυρ Ιουν 01, 2014 12:03 pm

Ωραία τωρα που δεν εκθέτουμε τον sisifo για  εμπαθεια αμα μιλίσι καποιο μέλος της GBOA ελεύθερα εχω και εγώ να πω κάποια πράγματα. Πρωτον η μεγαλύτερη απογοητευση όλον είσαι εσύ cgakis που είρθες στην GBOA να σε βοηθήσουμε να εδρεωθείς ουσιαστικά στην HELAS και εμεις σε βοηθύσαμε. Σαν να μην φτάνει αυτό εσύ που τα έσουρνες στον δολοφόνο για την hard και ότι και καλά πέπρνουν άτομα απο άλλες ελληνικές ομάδες τώρα χωρίς ίχνος τσίπας έχει ξαμωλήσει τον σκύλο σου και γ.... κάθε topic άλλης CLAN και κάνει recruti για την PNX... Αδελφέ είσαι ενα έσχος και δεν ξέχασε πως έτρεχες στο TS μας να τα σώσεις για τον προίγούμενο σκύλο σου οτι συζητάγαμε για συμπίξης και ήρθε και είπε και καλά οτι κρατάμε τους παίχτες μας μη ενημερους. Αλλα οταν τον κάλεσα στο TS μας να μηλίσει στους πα΄χιτες μας εσύ έτρεξες και ήρθες και ελεγες ρε Τρύφωνα τη επιθετικότητα ειναι αυτή και μλκ....ιες

Δευτερον, LASKA η γνώμη μου για έσενα και την PNX και τα stat σου και το recruting σου ειναι τέτοια που η αγογή μου δεν μου επιτρέπει να την γράψω.

Τρίτον, Δολοφόνε αδελφέ εσύ είσαι ο ποιο έξυπνος απ όλους τελικα Smileαν και πιστεύω οτι με την HARD καλύτερα είσασταν (αποψή μου)

τέταρτον, Tarama αντι να τους την λες με μισόλογα έπρεπε να βγεις και να τα πεις όλα γιατί τελικά χαμένος εβγαινες. BTW να είσα περίφανος που είσουν στην HEAT γιατι είναι όντος μια Greek Comunity και όχι σαν κάτι αλλες wanna be (μπιχτή για τους φίλους μας που αυτοονομάζονται και community απλά επειδή τους αρέσει η λέξη)

Πεμπτον, Καλή επυτήχια σε όλες τις Ομάδες και ίδιος στα παιδειά της παλιάς HELAS  - HELA1- HELA2 - COGGR που συνεργαστίκαμε άψογα για μήνες αν εξερέσουμε κάτι λαμόγια.

Εκτον, Marita ευγενικά επειδή εβγαλες πολύ χολή τον τελευταίο καιρό είσαι το μοναδικο άτομο πυ έφυγε απο την κοινοτητα μας και δεν ρώτησε κανείς που πήγες κα ιτι κάνεις. Ο Μοναδικός όμως. Αυτό τα λέει όλα.

Εβδομον, Χίλια ευχαριστώ στα παιδειά που στύρίζουν αυτο το forum και ανέχονται κατι μ...  ενώ αυτοί κανουν πραγματική δουλεια για το Ελληνικό community. Και λυπάμε τους παίχτες που δεν τολμούν να γράψουν στο forum μην πέσουν και τους φάνε το οποίο ειναι αλήθεια αφου είχαν στίλει μύνημα στο sisifo να των ρωτήσουν για μηχανισμούς τον CW φοβόμενοι μην τους λιντσάρετε.

Τελευταίο να μην σας κουράζο για να καταλάβεται κάποιοι τη σκα...χαρακτήρες είστε Ο SISIFOS έκατσε έστησε το forum αφου εσείς γκρινιάξατε στην WG γιατί οι Ελληνες δεν είχαν forum. Το έστησε το έκανε γνωστό , το εμπλούτησε , βοήθησε αμετριτους παίχτες , εφτιαξε το raidcall και δεν έμπαινε για πάνω απο 3-4 μήνες στην GBOA ενώ παίζαμε όλοι μαζι για να μην τον πεί κανείς οτι ανοίκει σε ομάδα. Και μετα απο δυο χρόνια  το ευχαριστώ είναι να τον στέλνουμε σοντ διάολο μαζί με τους αλλους admin και κάθε δεύτερο ost na ton λέμε εμπαθή. υποψην ότι η GBOA επιδή την βάλεμε στόχο αρκετές φορές ενώ μπορούσε να κάνει recruiting και ότι γουσταρε εδώ αμα πρίζαμε τον sisifo είμασταν κοίριοι.
ΑΥΤΟ ΔΕΪΧΝΕΙ ΤΟ ΠΟΙΟΝ ΟΛΟΝ ΜΑΣ.

P.S Bill Πεταμου ένα BAN Καλό γιατι επειδή με ξέρεις παίζει να σε κατηγορήσουν για εμπάθεια. Larson με εσένα δυο φορές έχουμε μιλήσει απο το παλιό raidcal(το οποίο είχε στήσει ο sisifos πρώτος απ όλους για να μπαίνουν έλληνες παίχτες που δεν είχαν ομάδα να βρούνε παρέα) αλλα πέταμου και εσύ ένα μην σε κατηγορήσουν και εσέν α για εμπάθεια Wink
P.S2 παρακαλώ μόνο να μνη διαγραφεί για να ξέρουν όσοι μπαίνουν στο forum με τη λαμόγια και χαρακτήρες έχουν να κάνουν.

BTW το account μου το κλείδωσα Smile και για όσους αναρωτιόνται πως ειναι για έξυπνους μόνο.
HeeroYuy997
HeeroYuy997

Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ηλικία : 33

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από ee3509 Κυρ Ιουν 01, 2014 12:45 pm

/respect στο sisifo για την προσπάθεια του στο forum
Συμφωνώ απόλυτα οτι αν έπιναν έναν καφέ δεν θα λέγανε τα ίδια πράγματα Smile
Αυτή η ανωνυμία βγάζει πολλά καταπιεσμένα ένστικτα στην επιφάνεια.

/respect στις επιτυχίες της PNX και της HARD

Well done. Απλά γενικά σαν community μπορείτε είτε να υιοθετείτε είτε να κρατάτε αποστάσεις από αυτά που λένε τα μέλη σας. Εγώ δε νομίζω οτι ο Laskas κάνει recruiting πάντως, πιο πολύ δυσφήμιση θα το λεγα - όχι για τα στατιστικά του φυσικά, αλλά για το ότι επιλέγει να προκαλεί με την ανοχή της ομάδας του. Για άλλους όμως μπορεί να λειτουργεί ανάποδα και να προσελκύει τους παίχτες που προτιμούν.
ee3509
ee3509

Αριθμός μηνυμάτων : 253

http://unregulatedwotgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από LASKAS Κυρ Ιουν 01, 2014 12:49 pm

Η συναναστροφή με κάθε καρυδιάς καρύδι στην πορεία μου μέσα στο wot από τον Απρίλιο του 2011, με δίδαξε ότι έτσι πρέπει να μιλάω.Ειδικά εδώ μέσα!!!
Παλιότερα ( πριν κανα χρόνο ή κ παραπάνω ) είχα κάνει θέμα ότι υπάρχουν πολλές ελληνικές ομάδες που δεν μπαίνουν ποτέ στον χάρτη και μέσα σε αυτές ήταν και η gboa...έγινε ολόκληρο θέμα!Αντιδράσατε και μου είπατε ότι δεν μας ενδιαφέρει και είμαστε μια καλή παρέα.Μετά από αυτό δεν ξαναμίλησα για gboa γιατί και όσες φορές μίλησα με Δήμο για συγχωνεύσεις ήταν πάντα αρνητικός.
Μετά από εκείνη τη κουβέντα είδα για πρώτη φορά από το 2011 την gboa στον χάρτη με την βοήθεια του Ταραμά.Φυσικά μπορεί να μπήκε και άλλες φορές και να μην το είδα...
Αυτό όμως που μου είπε ο Γιώργος πολλές φορές είναι ότι ΠΡΟΔΟΤΗ ΤΟΝ ΑΝΕΒΑΖΑΤΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΤΟΝ ΚΑΤΕΒΑΖΑΤΕ!
Που είσαι ρε Γιώργο να μας γράψεις για την αχαριστία τους όπως μου έλεγες...
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από gregorakis Κυρ Ιουν 01, 2014 12:49 pm

... αν γραφτεί μία φορά ακόμα η λέξη "καυλί" στο φόρουμ θα φτιάξει λογαριασμό ο τρύφωνας σαμαράς ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από LASKAS Κυρ Ιουν 01, 2014 1:02 pm

HeeroYuy997 έγραψε:Ωραία τωρα που δεν εκθέτουμε τον sisifo για  εμπαθεια αμα μιλίσι καποιο μέλος της GBOA ελεύθερα εχω και εγώ να πω κάποια πράγματα. Πρωτον η μεγαλύτερη απογοητευση όλον είσαι εσύ cgakis που είρθες στην GBOA να σε βοηθήσουμε να εδρεωθείς ουσιαστικά στην HELAS και εμεις σε βοηθύσαμε. Σαν να μην φτάνει αυτό εσύ που τα έσουρνες στον δολοφόνο για την hard και ότι και καλά πέπρνουν άτομα απο άλλες ελληνικές ομάδες τώρα χωρίς ίχνος τσίπας έχει ξαμωλήσει τον σκύλο σου και γ.... κάθε topic άλλης CLAN και κάνει recruti για την PNX... Αδελφέ είσαι ενα έσχος και δεν ξέχασε πως έτρεχες στο TS μας να τα σώσεις για τον προίγούμενο σκύλο σου οτι συζητάγαμε για συμπίξης και ήρθε και είπε και καλά οτι κρατάμε τους παίχτες μας μη ενημερους. Αλλα οταν τον κάλεσα στο TS μας να μηλίσει στους πα΄χιτες μας εσύ έτρεξες και ήρθες και ελεγες ρε Τρύφωνα τη επιθετικότητα ειναι αυτή και μλκ....ιες

Δευτερον, LASKA η γνώμη μου για έσενα και την PNX και τα stat σου και το recruting σου ειναι τέτοια που η αγογή μου δεν μου επιτρέπει να την γράψω.

Τρίτον, Δολοφόνε αδελφέ εσύ είσαι ο ποιο έξυπνος απ όλους τελικα Smileαν και πιστεύω οτι με την HARD καλύτερα είσασταν (αποψή μου)

τέταρτον, Tarama αντι να τους την λες με μισόλογα έπρεπε να βγεις και να τα πεις όλα γιατί τελικά χαμένος εβγαινες. BTW να είσα περίφανος που είσουν στην HEAT γιατι είναι όντος μια Greek Comunity και όχι σαν κάτι αλλες wanna be (μπιχτή για τους φίλους μας που αυτοονομάζονται και community απλά επειδή τους αρέσει η λέξη)

Πεμπτον, Καλή επυτήχια σε όλες τις Ομάδες και ίδιος στα παιδειά της παλιάς HELAS  - HELA1- HELA2 - COGGR που συνεργαστίκαμε άψογα για μήνες αν εξερέσουμε κάτι λαμόγια.

Εκτον, Marita ευγενικά επειδή εβγαλες πολύ χολή τον τελευταίο καιρό είσαι το μοναδικο άτομο πυ έφυγε απο την κοινοτητα μας και δεν ρώτησε κανείς που πήγες κα ιτι κάνεις. Ο Μοναδικός όμως. Αυτό τα λέει όλα.

Εβδομον, Χίλια ευχαριστώ στα παιδειά που στύρίζουν αυτο το forum και ανέχονται κατι μ...  ενώ αυτοί κανουν πραγματική δουλεια για το Ελληνικό community. Και λυπάμε τους παίχτες που δεν τολμούν να γράψουν στο forum μην πέσουν και τους φάνε το οποίο ειναι αλήθεια αφου είχαν στίλει μύνημα στο sisifo να των ρωτήσουν για μηχανισμούς τον CW φοβόμενοι μην τους λιντσάρετε.

Τελευταίο να μην σας κουράζο για να καταλάβεται κάποιοι τη σκα...χαρακτήρες είστε Ο SISIFOS έκατσε έστησε το forum αφου εσείς γκρινιάξατε στην WG γιατί οι Ελληνες δεν είχαν forum. Το έστησε το έκανε γνωστό , το εμπλούτησε , βοήθησε αμετριτους παίχτες , εφτιαξε το raidcall και δεν έμπαινε για πάνω απο 3-4 μήνες στην GBOA ενώ παίζαμε όλοι μαζι για να μην τον πεί κανείς οτι ανοίκει σε ομάδα. Και μετα απο δυο χρόνια  το ευχαριστώ είναι να τον στέλνουμε σοντ διάολο μαζί με τους αλλους admin και κάθε δεύτερο ost na ton λέμε εμπαθή. υποψην ότι η GBOA επιδή την βάλεμε στόχο αρκετές φορές ενώ μπορούσε να κάνει recruiting και ότι γουσταρε εδώ αμα πρίζαμε τον sisifo είμασταν κοίριοι.
ΑΥΤΟ ΔΕΪΧΝΕΙ ΤΟ ΠΟΙΟΝ ΟΛΟΝ ΜΑΣ.

P.S Bill Πεταμου ένα BAN Καλό γιατι επειδή με ξέρεις παίζει να σε κατηγορήσουν για εμπάθεια. Larson με εσένα δυο φορές έχουμε μιλήσει απο το παλιό raidcal(το οποίο είχε στήσει ο sisifos πρώτος απ όλους για να μπαίνουν έλληνες παίχτες που δεν είχαν ομάδα να βρούνε παρέα) αλλα πέταμου και εσύ ένα μην σε κατηγορήσουν και εσέν α για εμπάθεια Wink
P.S2 παρακαλώ μόνο να μνη διαγραφεί για να ξέρουν όσοι μπαίνουν στο forum με τη λαμόγια και χαρακτήρες έχουν να κάνουν.

BTW το account μου το κλείδωσα Smileκαι για όσους αναρωτιόνται πως ειναι για έξυπνους μόνο.


ορθογραφία φίλε μου Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad

Μη μιλάς για Ταραμά γιατί και η heat μας τελείωσε και προδότη τον λέγατε.Ο ΙΔΙΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΛΕΓΕ!
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από 37EMA Κυρ Ιουν 01, 2014 1:13 pm

Trifona kalispera
ftina ti glitoses exis noumerakia kala kai skalose stin orthografia
parolo pou to dilonis oti ine sima katatethen

@Laskas
bre kakomiriasmene bre basiliadou tou wot
stamata epitelous bre agori mou exo alaksi 3 karekles mexri tora
se polithrona me katandises mou exis kani ta @@ tsourekia
iste kai mamo tis clan mamate exete sarosi tin ebropi XRISO PERNETE
ase mas emas sto pareaki mas.



 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 2 Empty
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από Founder Κυρ Ιουν 01, 2014 1:18 pm

@laskas
1) H gboa όποτε μπήκε στο χάρτη μπήκε με το σπαθί της και κανένας taramas ή όποιοσδήποτε άλλος δεν της έδωσε καμιά περιοχή. Αν συνεργαζόμασταν εκείνη την εποχή με την HEAT αυτό δε σημαίνει πως την περιοχή μας την έδωσε η HEAT.
2) Ποτε δεν αποκαλέσαμε προδότη κανένα! Το τι σου έλεγε ο taramas και έρχεσαι και λες εδώ δεν τα γνωρίζω ούτε και με ενδιαφέρουν. Αν θελει ο Γιωργος ας έρθει και να μας πει ποιος και πότε τον είπε προδότη.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από cgakis Κυρ Ιουν 01, 2014 1:39 pm

HeeroYuy997 έγραψε:Ωραία τωρα που δεν εκθέτουμε τον sisifo για  εμπαθεια αμα μιλίσι καποιο μέλος της GBOA ελεύθερα εχω και εγώ να πω κάποια πράγματα. Πρωτον η μεγαλύτερη απογοητευση όλον είσαι εσύ cgakis που είρθες στην GBOA να σε βοηθήσουμε να εδρεωθείς ουσιαστικά στην HELAS και εμεις σε βοηθύσαμε. Σαν να μην φτάνει αυτό εσύ που τα έσουρνες στον δολοφόνο για την hard και ότι και καλά πέπρνουν άτομα απο άλλες ελληνικές ομάδες τώρα χωρίς ίχνος τσίπας έχει ξαμωλήσει τον σκύλο σου και γ.... κάθε topic άλλης CLAN και κάνει recruti για την PNX... Αδελφέ είσαι ενα έσχος και δεν ξέχασε πως έτρεχες στο TS μας να τα σώσεις για τον προίγούμενο σκύλο σου οτι συζητάγαμε για συμπίξης και ήρθε και είπε και καλά οτι κρατάμε τους παίχτες μας μη ενημερους. Αλλα οταν τον κάλεσα στο TS μας να μηλίσει στους πα΄χιτες μας εσύ έτρεξες και ήρθες και ελεγες ρε Τρύφωνα τη επιθετικότητα ειναι αυτή και μλκ....ιες

Δευτερον, LASKA η γνώμη μου για έσενα και την PNX και τα stat σου και το recruting σου ειναι τέτοια που η αγογή μου δεν μου επιτρέπει να την γράψω.

Τρίτον, Δολοφόνε αδελφέ εσύ είσαι ο ποιο έξυπνος απ όλους τελικα Smileαν και πιστεύω οτι με την HARD καλύτερα είσασταν (αποψή μου)

τέταρτον, Tarama αντι να τους την λες με μισόλογα έπρεπε να βγεις και να τα πεις όλα γιατί τελικά χαμένος εβγαινες. BTW να είσα περίφανος που είσουν στην HEAT γιατι είναι όντος μια Greek Comunity και όχι σαν κάτι αλλες wanna be (μπιχτή για τους φίλους μας που αυτοονομάζονται και community απλά επειδή τους αρέσει η λέξη)

Πεμπτον, Καλή επυτήχια σε όλες τις Ομάδες και ίδιος στα παιδειά της παλιάς HELAS  - HELA1- HELA2 - COGGR που συνεργαστίκαμε άψογα για μήνες αν εξερέσουμε κάτι λαμόγια.

Εκτον, Marita ευγενικά επειδή εβγαλες πολύ χολή τον τελευταίο καιρό είσαι το μοναδικο άτομο πυ έφυγε απο την κοινοτητα μας και δεν ρώτησε κανείς που πήγες κα ιτι κάνεις. Ο Μοναδικός όμως. Αυτό τα λέει όλα.

Εβδομον, Χίλια ευχαριστώ στα παιδειά που στύρίζουν αυτο το forum και ανέχονται κατι μ...  ενώ αυτοί κανουν πραγματική δουλεια για το Ελληνικό community. Και λυπάμε τους παίχτες που δεν τολμούν να γράψουν στο forum μην πέσουν και τους φάνε το οποίο ειναι αλήθεια αφου είχαν στίλει μύνημα στο sisifo να των ρωτήσουν για μηχανισμούς τον CW φοβόμενοι μην τους λιντσάρετε.

Τελευταίο να μην σας κουράζο για να καταλάβεται κάποιοι τη σκα...χαρακτήρες είστε Ο SISIFOS έκατσε έστησε το forum αφου εσείς γκρινιάξατε στην WG γιατί οι Ελληνες δεν είχαν forum. Το έστησε το έκανε γνωστό , το εμπλούτησε , βοήθησε αμετριτους παίχτες , εφτιαξε το raidcall και δεν έμπαινε για πάνω απο 3-4 μήνες στην GBOA ενώ παίζαμε όλοι μαζι για να μην τον πεί κανείς οτι ανοίκει σε ομάδα. Και μετα απο δυο χρόνια  το ευχαριστώ είναι να τον στέλνουμε σοντ διάολο μαζί με τους αλλους admin και κάθε δεύτερο ost na ton λέμε εμπαθή. υποψην ότι η GBOA επιδή την βάλεμε στόχο αρκετές φορές ενώ μπορούσε να κάνει recruiting και ότι γουσταρε εδώ αμα πρίζαμε τον sisifo είμασταν κοίριοι.
ΑΥΤΟ ΔΕΪΧΝΕΙ ΤΟ ΠΟΙΟΝ ΟΛΟΝ ΜΑΣ.

P.S Bill Πεταμου ένα BAN Καλό γιατι επειδή με ξέρεις παίζει να σε κατηγορήσουν για εμπάθεια. Larson με εσένα δυο φορές έχουμε μιλήσει απο το παλιό raidcal(το οποίο είχε στήσει ο sisifos πρώτος απ όλους για να μπαίνουν έλληνες παίχτες που δεν είχαν ομάδα να βρούνε παρέα) αλλα πέταμου και εσύ ένα μην σε κατηγορήσουν και εσέν α για εμπάθεια Wink
P.S2 παρακαλώ μόνο να μνη διαγραφεί για να ξέρουν όσοι μπαίνουν στο forum με τη λαμόγια και χαρακτήρες έχουν να κάνουν.

BTW το account μου το κλείδωσα Smileκαι για όσους αναρωτιόνται πως ειναι για έξυπνους μόνο.
ωραιο το παραμυθακι να  σου θυμησω μονο οτι δεν ζητησα στυριξη για να εδραιωθω αλλα να μην χαλασει η συμμαχια που ειχε η HELAS με την GBOA μια συμμαχια που την χαλασε ο Δημος γιατι εγω συμμαχησα με την HARD2 και εσεις μαζι με τον φιλο σας τον Τασο παραμεινατε στην ελληνοσερβικη συμμαχια αυτα ως προς απαντηση στις Μ _ _ _ _ _ _ Σ που γραφεις
απο την αλλη αδιαφορω για εσενα που εχεις να παιξεις το παιχνιδι απο τον καιρο του παγκαλου και μας ηρθες ξαφνικα μετα απο μηνες να μας πεις το μακρι σου και το κοντο σου
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από Kostis_Larsson Κυρ Ιουν 01, 2014 3:22 pm

Το topic μεταφέρθηκε στην κατάλληλη ενότητα

Kostis_Larsson

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από dolofonos Κυρ Ιουν 01, 2014 4:19 pm

Για μερικούς καλώς ήρθατε στο ιντερνέτ. Αν κάποιοι μπαίνετε πρώτη φορά σε φόρουμ δεν σας φταίει κανείς. Δεν ξέρω αν έχετε πρόβλημα με τον δολοφόνο και τον κάθε δολοφόνο αλλά μιλάτε για την PNX λες και αυτοί την αντιπροσωπεύουν. Πολύ παίζει η καραμέλα για το ρεκρούτινκ που κάνουμε. Λυπάμαι πάρα πολύ για αυτά που γράφει ο σίσιφός και σαν πρώην web team. Τι θα πει η PNX έκανε τσιφλίκι αυτό το φόρουμ??? Να αποχωρήσουν όσοι ανήκουν στην ομάδα ή σας χαλάει να γράφει ο καθένας την άποψη του? Βλέπω πολύ μεγάλο πρόβλημα σε ότι έχει σχέση με την PNX και μιλάμε για κάτι που έγινε από άτομα σαν αυτά που γράφουν εδώ , δηλ ανήκαν σε διαφορετικές ομάδες και ενωθήκαν για ένα καλύτερο αποτέλεσμα.
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Η ισχύς εν τη ενώσει  - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ισχύς εν τη ενώσει

Δημοσίευση από perseas Κυρ Ιουν 01, 2014 4:26 pm

Τι σας κάνει να πιστεύετε ότι μπορεί να γίνει recruiting μέσω ενός forum και όχι απευθείας μέσω του παιχνιδιού, επίσης όταν κάνουμε recruiting δεν βγαίνουμε να το διαλαλήσουμε στις εφημερίδες ή στα forum.
perseas
perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 176

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης