World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων

+6
Sanguinius
dimstam
ee3509
sisifos
Arxiereas_
yanis
10 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων - Σελίδα 3 Empty Απ: MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων

Δημοσίευση από Arxiereas_ Σαβ Ιουλ 26, 2014 5:54 am

Έγινε μέγα διδάσκαλε των 7 χιλιάδων μαχών και κολλητέ του τρισμέγιστου όπως τον λένε. Να το κοιτάξεις μόνο γιατί τυφλώνει
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων - Σελίδα 3 Empty Απ: MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων

Δημοσίευση από dimstam Σαβ Ιουλ 26, 2014 6:30 am

Τόσα άτομα του λέμε το ίδιο και επιμένει!!!!!
6 περιπτώσεις.Μια σίγουρα ισχύει
1.τα τσεπώνει από wg και υποστηρίζει το αντίθετο από κάτι που βλέπουμε εκατομμύρια παίχτες στο παιχνίδι(warpack cheat mod) και πολλά ακόμη.
2.Ξεροκέφαλος
3.Χαζούλης(αν και δεν το νομίζω)
4.troll
5.Κάποιοι ή κάποιος του έχει πιπιλίσει το μυαλό και τον πιστεύει.
6.Δεν έχει ιδέα από f2p/p2w games

ΥΓ Αν μου επιτρέπεται από τους κανονισμούς μπορώ να λινκάρω site-forum γεμάτο cheats έτσι να του φύγει η απορία.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την dimstam στις Σαβ Ιουλ 26, 2014 6:31 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : ορθογραφικό λάθος)
dimstam
dimstam

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων - Σελίδα 3 Empty Απ: MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Ιουλ 26, 2014 6:43 am

Arxiereas_ έγραψε:Έγινε μέγα διδάσκαλε των 7 χιλιάδων μαχών και κολλητέ του τρισμέγιστου όπως τον λένε. Να το κοιτάξεις μόνο γιατί τυφλώνει
Kawashiro ζήτα να σε βοηθήσει σε επίπεδο τακτικών και map awrness τότε θα καταλάβεις.BTW πες μου πως δεν ξέρεις τον garbad και τα διάσημα quests που κάνει στον NA


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Sanguinius στις Σαβ Ιουλ 26, 2014 6:45 am, 1 φορά
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων - Σελίδα 3 Empty Απ: MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Ιουλ 26, 2014 6:44 am

dimstam έγραψε:Τόσα άτομα του λέμε το ίδιο και επιμένει!!!!!
6 περιπτώσεις.Μια σίγουρα ισχύει
1.τα τσεπώνει από wg και υποστηρίζει το αντίθετο από κάτι που βλέπουμε εκατομμύρια παίχτες στο παιχνίδι(warpack cheat mod) και πολλά ακόμη.
2.Ξεροκέφαλος
3.Χαζούλης(αν και δεν το νομίζω)
4.troll
5.Κάποιοι ή κάποιος του έχει πιπιλίσει το μυαλό και τον πιστεύει.
6.Δεν έχει ιδέα από f2p/p2w games

ΥΓ Αν μου επιτρέπεται από τους κανονισμούς μπορώ να λινκάρω site-forum γεμάτο cheats έτσι να του φύγει η απορία.
Όταν καταλάβεις το παιχνίδι,το ξανασυζητάμε.Επίσης παίξε λίγο cf και τότε θα δεις πόσο μοιάζει με το WT στο p2w
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων - Σελίδα 3 Empty Απ: MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων

Δημοσίευση από dimstam Σαβ Ιουλ 26, 2014 7:03 am

Εγώ αυτό που έχω καταλάβει είναι πως το wot είναι rng/p2w/paysafe/gold ammo for huge wallets/credit cards αλλά και πώς άμα γουστάρω ρίχνω μια 500αρου και η wg με κάνει unicum στο άψε σβήσε με τον όρο να μην ανήκεις σε clan και να μην κάνεις cw.Υπάρχουν παραδείγματα και μάλιστα Ελλήνων παιχτών.
Οσο για το wt δεν είπα πως δεν είναι.Και επαναλαμβάνω οτι ουτε η μια ούτε η αλλη δημιούργησαν ένα παιχνίδι για την ψυχή της μάνας τους.Απλά το wot είναι 3φορες πιο p2w από το wt.Και εσύ όταν φτάσεις να παίζεις με δεκάρια να κάνεις cw με gold ammo και επίσης οταν φτάσεις τις σχεδόν 650++ gaming ώρες που παίζω war thunder και αποκτήσεις τα αεροπλάνα σε όλες τις χώρες και τα άρματα που έχω τα ξαναλέμε.(Με μόλις 1 μήνα premium)
Πιστεύω να γνωρίζεις πως 1 ώρα gaming είναι πολύ περισσότερο από 1 πραγματική ώρα.

Και βασικόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοό πως δεν υπάρχουν mods and cheats στο wt
dimstam
dimstam

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων - Σελίδα 3 Empty Απ: MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Ιουλ 26, 2014 7:15 am

dimstam έγραψε:Εγώ αυτό που έχω καταλάβει είναι πως το wot είναι rng/p2w/paysafe/gold ammo for huge wallets/credit cards αλλά και πώς άμα γουστάρω ρίχνω μια 500αρου και η wg με κάνει unicum στο άψε σβήσε με τον όρο να μην ανήκεις σε clan και να μην κάνεις cw.Υπάρχουν παραδείγματα και μάλιστα Ελλήνων παιχτών.
Οσο για το wt δεν είπα πως δεν είναι.Και επαναλαμβάνω οτι ουτε η μια ούτε η αλλη δημιούργησαν ένα παιχνίδι για την ψυχή της μάνας τους.Απλά το wot είναι 3φορες πιο p2w από το wt.Και εσύ όταν φτάσεις να παίζεις με δεκάρια να κάνεις cw με gold ammo και επίσης οταν φτάσεις τις σχεδόν 650++ gaming ώρες που παίζω war thunder και αποκτήσεις τα αεροπλάνα σε όλες τις χώρες και τα άρματα που έχω τα ξαναλέμε.(Με μόλις 1 μήνα premium)
Πιστεύω να γνωρίζεις πως 1 ώρα gaming είναι πολύ περισσότερο από 1 πραγματική ώρα.

Και βασικόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοό πως δεν υπάρχουν mods and cheats στο wt
Κατ αρχάς η πρώτη παράγραφος δείχνει την απίστευτη άγνοια σου για το wot.Όσον αφορά τα αεροπλάνα σου και τα άρματα σου φτάσε πρώτα το AE GE LE και ΝοD που έχω με πολύ λιγότερες ώρες gameplay,χωρίς να βάλω μισό ευρό για premium.Επίσης δες το quest του garbad με την 2η γραμμή των γερμανικών medium,grind χωρίς premium account παίζοντας cw με την -G- και είχε κέρδος 2 μυρια credits στο τέλος,αλλά ναι έσκασε 500 $ στην WG για να γίνει unicum.Αν νομίζεις πως δεν υπάρχουν mods  στο wt τότε δείχνει ακόμα περισσότερο την άγνοιά σου και για το WT
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων - Σελίδα 3 Empty Απ: MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων

Δημοσίευση από Arxiereas_ Σαβ Ιουλ 26, 2014 7:25 am

Έχει premium άρματα αγορασμένα και παραμυθιάζεται ότι μάζεψε φράγκα χωρίς να πληρώσει prem account (όχι Γιάννης, Γιαννάκης) επιμένοντας με το επιχείρημα αυτό ότι δε χρειάζεται να πληρώσεις. (TOUCHE)

Χρησιμοποιεί mods και επιμένει ότι δεν δίνουν πλεονέκτημα. (TOUCHE)

Παραδίδει μαθήματα counter arty έχοντας ούτε 100 μάχες με arty. (TOUCHE)

Παραδίδει μαθήματα medium χωρίς να έχει med μεγαλύτερο από 6άρι. (TOUCHE)

Μας λέει gold noobs ο αρχιπαιχταράς που έλιωσε το βρωμοκάνονο του pz IV (TOUCHE)

Δεν έχει καν 10άρι αλλά τα έχει δει όλα και τα ξέρει όλα σ' αυτό το παιχνίδι (TOUCHE)

Είναι από αυτούς που μιλάνε για το παιχνίδι, χωρίς να παίζουν (TOUCHE). Και επιμένει στα δικά του

Το χειρότερο απ' όλα όμως είναι ότι επιμένει

Κλασσική περίπτωση troll (σπαζοκλαμπάνιας Ελληνιστί). 
Βγάζει κάθε κουβέντα εκτός θέματος και τους συνομιλητές από τα ρούχα τους. Άντε γεια, έχουμε και μάχες να κάνουμε
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων - Σελίδα 3 Empty Απ: MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Ιουλ 26, 2014 7:38 am

Arxiereas_ έγραψε:Έχει premium άρματα αγορασμένα και παραμυθιάζεται ότι μάζεψε φράγκα χωρίς να πληρώσει prem account (όχι Γιάννης, Γιαννάκης) επιμένοντας με το επιχείρημα αυτό ότι δε χρειάζεται να πληρώσεις. (TOUCHE)

Χρησιμοποιεί mods και επιμένει ότι δεν δίνουν πλεονέκτημα. (TOUCHE)

Παραδίδει μαθήματα counter arty έχοντας ούτε 100 μάχες με arty. (TOUCHE)

Παραδίδει μαθήματα medium χωρίς να έχει med μεγαλύτερο από 6άρι. (TOUCHE)

Μας λέει gold noobs ο αρχιπαιχταράς που έλιωσε το βρωμοκάνονο του pz IV (TOUCHE)

Δεν έχει καν 10άρι αλλά τα έχει δει όλα και τα ξέρει όλα σ' αυτό το παιχνίδι (TOUCHE)

Είναι από αυτούς που μιλάνε για το παιχνίδι, χωρίς να παίζουν (TOUCHE). Και επιμένει στα δικά του

Το χειρότερο απ' όλα όμως είναι ότι επιμένει

Κλασσική περίπτωση troll (σπαζοκλαμπάνιας Ελληνιστί). 
Βγάζει κάθε κουβέντα εκτός θέματος και τους συνομιλητές από τα ρούχα τους. Άντε γεια, έχουμε και μάχες να κάνουμε
Δες πότε έπαιξα και πόσες μάχες με τα πριμιουμ άρματα μου,είναι εύκολο μπες στο noobbmeter.Σε αυτό το account παίζω μόνο με heavies,με το pz4 έπαιζα πριν το nerf για να πάω στο tiger.Δεν χρειάζεται να έχω 10ρι για να ξέρω τα gamemechanics,εσύ που έχεις 1ορι πες μου πως με το τ20 μπορείς να διαπεράσεις ένα tortoise από μπροστά χωρίς premium ammo.Μια χαρά παίζω Wot.Και ναι όσο περιέργο κι αν σου φαίνεται έχω την τύχη να έχω παίξει με τέτοιους παίχτες που ξέρουν τόσο καλά το game που για σένα αυτά είναι απλά cheat,γνώση του game 0 δηλαδή.Για αυτό σου πα ζήτα από την kawashiro να σου μάθει τακτικές και δες replay  από unicums και μετά πες μου περί cheats.Είδες τι παθαίνεις όταν μιλάς χωρίς να ξέρεις;BTW τα μόνα mods που έχω είναι το gnomefather hisotrical sounds μπλα μπλα μπλα τα βασικά του xvm το καρουσελ για το garage και το παλιά είχα το jimbos crosshair μέχρι που έβαλε κάτι αντίστοιχο η WG και δεν είχα λόγο να το χρησιμοποιώ
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων - Σελίδα 3 Empty Απ: MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων

Δημοσίευση από Marita89 Σαβ Ιουλ 26, 2014 7:40 am

Arxiereas_ έγραψε:Έγινε μέγα διδάσκαλε των 7 χιλιάδων μαχών και κολλητέ του τρισμέγιστου όπως τον λένε.
Ερμη!  Smile
Υ.Γ εχει ενδιαφερον η κοντρα σας παντως,ειδικα οταν μιλατε με στοιχεια,δεν ξερω αν συμφωνω μαζι σας,θα δειξει οταν τελειωσετε και βγει καποιο συμπερασμα αλλα δεν θεωρω οτι ειναι pay to WIN(=νικαω,κερδιζω μαχες) το wot,μπορει να αλλαξω γνωμη,θα δουμε.

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων - Σελίδα 3 Empty Απ: MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Ιουλ 26, 2014 7:46 am

Marita89 έγραψε:
Arxiereas_ έγραψε:Έγινε μέγα διδάσκαλε των 7 χιλιάδων μαχών και κολλητέ του τρισμέγιστου όπως τον λένε.
Ερμη!  Smile
Υ.Γ εχει ενδιαφερον η κοντρα σας παντως,ειδικα οταν μιλατε με στοιχεια,δεν ξερω αν συμφωνω μαζι σας,θα δειξει οταν τελειωσετε και βγει καποιο συμπερασμα αλλα δεν θεωρω οτι ειναι pay to WIN(=νικαω,κερδιζω μαχες) το wot,μπορει να αλλαξω γνωμη,θα δουμε.
Βασικά δεν υπάρχει κόντρα,απλά δεν μπορεί να δεχτεί πως οι καλοί παίχτες κάνουν απίστευτα για αυτόν πράγματα,προφανώς γιατί δεν έχει ψαχτεί για να τα δει με τα ίδια του τα μάτια
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων - Σελίδα 3 Empty Απ: MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων

Δημοσίευση από sisifos Σαβ Ιουλ 26, 2014 8:06 am

Sanguinius έγραψε:
Marita89 έγραψε:
Arxiereas_ έγραψε:Έγινε μέγα διδάσκαλε των 7 χιλιάδων μαχών και κολλητέ του τρισμέγιστου όπως τον λένε.
Ερμη!  Smile
Υ.Γ εχει ενδιαφερον η κοντρα σας παντως,ειδικα οταν μιλατε με στοιχεια,δεν ξερω αν συμφωνω μαζι σας,θα δειξει οταν τελειωσετε και βγει καποιο συμπερασμα αλλα δεν θεωρω οτι ειναι pay to WIN(=νικαω,κερδιζω μαχες) το wot,μπορει να αλλαξω γνωμη,θα δουμε.
Βασικά δεν υπάρχει κόντρα,απλά δεν μπορεί να δεχτεί πως οι καλοί παίχτες κάνουν απίστευτα για αυτόν πράγματα,προφανώς γιατί δεν έχει ψαχτεί για να τα δει με τα ίδια του τα μάτια

Ναι ρε συ αλλά αυτό δεν ακυρώνει την ουσία της πατάτας. Μπορεί δλδ αυτοί οι πολύ καλοί παίκτες όντως να κάνουν παπάδες ακόμα και χωρις mods, αλλά αυτό δε σημαίνει πως τα mods δε δίνουν μεγάλο βοήθημα σε όλους εμάς τους υπόλοιπους κοινους θνητούς.
Πχ εγώ που κοντευω να πάθω αλτσχαιμερ λογω ηλικίας και ποτέ δεν κατάφερνα να θυμάμαι possitions εχθρικών αρμάτων, το last possition mod με βοηθάει πολύ. Και υπάρχουν κι άλλα εννοείται.

PS. Yani σορυ που μετατρέψαμε το τοπικ σου σε ένα ακόμα carusel θεμάτων, αλλά και αυτά που λέμε ενδιαφέροντα είναι  Smile 
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων - Σελίδα 3 Empty Απ: MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Ιουλ 26, 2014 8:10 am

sisifos έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
Marita89 έγραψε:
Arxiereas_ έγραψε:Έγινε μέγα διδάσκαλε των 7 χιλιάδων μαχών και κολλητέ του τρισμέγιστου όπως τον λένε.
Ερμη!  Smile
Υ.Γ εχει ενδιαφερον η κοντρα σας παντως,ειδικα οταν μιλατε με στοιχεια,δεν ξερω αν συμφωνω μαζι σας,θα δειξει οταν τελειωσετε και βγει καποιο συμπερασμα αλλα δεν θεωρω οτι ειναι pay to WIN(=νικαω,κερδιζω μαχες) το wot,μπορει να αλλαξω γνωμη,θα δουμε.
Βασικά δεν υπάρχει κόντρα,απλά δεν μπορεί να δεχτεί πως οι καλοί παίχτες κάνουν απίστευτα για αυτόν πράγματα,προφανώς γιατί δεν έχει ψαχτεί για να τα δει με τα ίδια του τα μάτια

Ναι ρε συ αλλά αυτό δεν ακυρώνει την ουσία της πατάτας. Μπορεί δλδ αυτοί οι πολύ καλοί παίκτες όντως να κάνουν παπάδες ακόμα και χωρις mods, αλλά αυτό δε σημαίνει πως τα mods δε δίνουν μεγάλο βοήθημα σε όλους εμάς τους υπόλοιπους κοινους θνητούς.
Πχ εγώ που κοντευω να πάθω αλτσχαιμερ λογω ηλικίας και ποτέ δεν κατάφερνα να θυμάμαι possitions εχθρικών αρμάτων, το last possition mod με βοηθάει πολύ. Και υπάρχουν κι άλλα εννοείται.

PS. Yani σορυ που μετατρέψαμε το τοπικ σου σε ένα ακόμα carusel θεμάτων, αλλά και αυτά που λέμε ενδιαφέροντα είναι  Smile 
Να δεχτώ πως βοηθάει αλλά cheat δεν είναι,cheat θα ήταν αν έδινε τέτοιο πλεονέκτημα που δεν θα μπορούσε κανείς να το αποκτήσει με τον οποιονδήποτε τρόπο,πέρα από το συγκεκριμένο mod
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων - Σελίδα 3 Empty Απ: MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων

Δημοσίευση από Arxiereas_ Σαβ Ιουλ 26, 2014 8:52 am

Marita89 έγραψε:
Arxiereas_ έγραψε:Έγινε μέγα διδάσκαλε των 7 χιλιάδων μαχών και κολλητέ του τρισμέγιστου όπως τον λένε.
Ερμη!  Smile
Υ.Γ εχει ενδιαφερον η κοντρα σας παντως,ειδικα οταν μιλατε με στοιχεια,δεν ξερω αν συμφωνω μαζι σας,θα δειξει οταν τελειωσετε και βγει καποιο συμπερασμα αλλα δεν θεωρω οτι ειναι pay to WIN(=νικαω,κερδιζω μαχες) το wot,μπορει να αλλαξω γνωμη,θα δουμε.
Pay2win δεν είναι σε καμία περίπτωση, pay4stats είναι. Κόντρα τέλος, οι ασυναρτησίες τα μηνύματα του μέλους δεν μου είναι πλέον ορατά και τα mods βοηθάνε γι' αυτό τα χρησιμοποιούμε. ΝΑ αν τα χρειάζεται ο χ ψ ζ ΝΑ κι αν δεν τα χρειάζεται.
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων - Σελίδα 3 Empty Απ: MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Ιουλ 26, 2014 8:55 am

Arxiereas_ έγραψε:
Marita89 έγραψε:
Arxiereas_ έγραψε:Έγινε μέγα διδάσκαλε των 7 χιλιάδων μαχών και κολλητέ του τρισμέγιστου όπως τον λένε.
Ερμη!  Smile
Υ.Γ εχει ενδιαφερον η κοντρα σας παντως,ειδικα οταν μιλατε με στοιχεια,δεν ξερω αν συμφωνω μαζι σας,θα δειξει οταν τελειωσετε και βγει καποιο συμπερασμα αλλα δεν θεωρω οτι ειναι pay to WIN(=νικαω,κερδιζω μαχες) το wot,μπορει να αλλαξω γνωμη,θα δουμε.
Pay2win δεν είναι σε καμία περίπτωση, pay4stats είναι. Κόντρα τέλος, οι ασυναρτησίες τα μηνύματα του μέλους δεν μου είναι πλέον ορατά και τα mods βοηθάνε γι' αυτό τα χρησιμοποιούμε. ΝΑ αν τα χρειάζεται ο χ ψ ζ ΝΑ κι αν δεν τα χρειάζεται
Για αυτό ακριβώς δεν είναι cheats γιατί δεν χρειάζεται να τα χρησιμοποιήσεις για να έχεις πλεονέκτημα και φυσικά επειδή δεν έχεις επιχειρήματα κάνεις μπλοκ,κλασσικός noob που του διαλύουν την θεωρίες περί cheat p2w και τα σχετικά,κρίμα τα στατιστικά σου
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων - Σελίδα 3 Empty Απ: MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων

Δημοσίευση από sisifos Σαβ Ιουλ 26, 2014 9:10 am

Εγώ τώρα πάλι δεν μπορω να καταλάβω γιατί πλακώνεστε. Πλακωνόμαστε για τις ομάδες, πλακωνόμαστε για τα stats τωρα θα πλακωνόμαστε και για τα game mechanics? Έλεος!  Rolling Eyes 
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων - Σελίδα 3 Empty Απ: MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Ιουλ 26, 2014 9:14 am

sisifos έγραψε:Εγώ τώρα πάλι δεν μπορω να καταλάβω γιατί πλακώνεστε. Πλακωνόμαστε για τις ομάδες, πλακωνόμαστε για τα stats τωρα θα πλακωνόμαστε και για τα game mechanics? Έλεος!  Rolling Eyes 
Δεν πλακώνεται κανείς :Ρ,απλά με εκνευρίζει το γεγονός πως δίνουν ορισμούς χωρίς να ξέρουν την σημασία αυτών,επιπλέον ήθελα να αποδείξω κάτι στον εαυτό μου
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων - Σελίδα 3 Empty Απ: MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων

Δημοσίευση από grekios Σαβ Ιουλ 26, 2014 9:27 am

Sanguinius έγραψε:...πες μου πως με το τ20 μπορείς να διαπεράσεις ένα tortoise από μπροστά χωρίς premium ammo...
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/413245-unicum-gold-spam-revealed/

Το ήξερες από παλιά να φανταστώ, απλά το θυμήθηκες τυχαία τώρα!!!
grekios
grekios

Αριθμός μηνυμάτων : 17

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων - Σελίδα 3 Empty Απ: MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Ιουλ 26, 2014 9:42 am

grekios έγραψε:
Sanguinius έγραψε:...πες μου πως με το τ20 μπορείς να διαπεράσεις ένα tortoise από μπροστά χωρίς premium ammo...
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/413245-unicum-gold-spam-revealed/

Το ήξερες από παλιά να φανταστώ, απλά το θυμήθηκες τυχαία τώρα!!!
Ενδιαφέρον,έφυγε το  ban της Miros,φυσικά το ξέρω από παλιά,θα μπορούσα να φέρω το πιο κλασσικό παράδειγμα overmatch: sidescrape με το 50Β ή ακόμα καλύτερα πως να διαπεράσεις τον πύργο του centurion μπλα μπλα μπλα,απλά ήθελα κάτι πολύ ακραίο,για να δείξω πως δεν χρειάζεσαι premium ammo για να κάνεις το <<ακατόρθωτο>>,Μπορώ να σου δώσω κι άλλα ακραία παραδείγματα game mechanics και partial overmatch αν θες αλλά δεν είναι πάντα αποδοτικό για αυτό και είναι partial
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων - Σελίδα 3 Empty Απ: MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων

Δημοσίευση από Arxiereas_ Σαβ Ιουλ 26, 2014 10:50 am

sisifos έγραψε:Εγώ τώρα πάλι δεν μπορω να καταλάβω γιατί πλακώνεστε. Πλακωνόμαστε για τις ομάδες, πλακωνόμαστε για τα stats τωρα θα πλακωνόμαστε και για τα game mechanics? Έλεος!  Rolling Eyes 
Γιατί δε λέει να καταλάβει πως οποιαδήποτε πληροφορία δεν σου δίνει το παιχνίδι και το προσθέτεις εσύ μπορεί ανά πάσα ώρα να χαρακτηριστεί cheat ή αθέμιτος ανταγωνισμός ή όπως θες πες το. Ούτε λέει να καταλάβει ότι είμαστε παπίλες και ΔΕΝ έχουμε μόνη μας έγνοια το armor κάθε άρματος και πού θα βρεέξουμε το λιλί μας το βράδυ ή πως να trollάρουμε στα φορουμ.

Κρίμα που άλλο ένα καλό topic του yanis πήρε τέτοια τροπή και ζητώ συγνώμη από όποιον του χάλασα την αισθητική και από τον Γιάννη τον ίδιο, που συνέβαλα σε αυτό.
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων - Σελίδα 3 Empty Απ: MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων

Δημοσίευση από yanis Σαβ Ιουλ 26, 2014 10:55 am

Δεν πειράζει φίλε μου όσο η κουβέντα παραμένει καθωσπρέπει αλλά για να σας βγάλω και από την δύσκολη θέση πηγαίντε στην νέα συζήτηση που άνοιξα 

https://wotgr.forumgreek.com/t671-topic

yanis

Αριθμός μηνυμάτων : 117

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων - Σελίδα 3 Empty Απ: MatchMaking και "Βάρος" Αρμάτων

Δημοσίευση από dimstam Σαβ Ιουλ 26, 2014 11:01 am

Sanguinius έγραψε:
dimstam έγραψε:Εγώ αυτό που έχω καταλάβει είναι πως το wot είναι rng/p2w/paysafe/gold ammo for huge wallets/credit cards αλλά και πώς άμα γουστάρω ρίχνω μια 500αρου και η wg με κάνει unicum στο άψε σβήσε με τον όρο να μην ανήκεις σε clan και να μην κάνεις cw.Υπάρχουν παραδείγματα και μάλιστα Ελλήνων παιχτών.
Οσο για το wt δεν είπα πως δεν είναι.Και επαναλαμβάνω οτι ουτε η μια ούτε η αλλη δημιούργησαν ένα παιχνίδι για την ψυχή της μάνας τους.Απλά το wot είναι 3φορες πιο p2w από το wt.Και εσύ όταν φτάσεις να παίζεις με δεκάρια να κάνεις cw με gold ammo και επίσης οταν φτάσεις τις σχεδόν 650++ gaming ώρες που παίζω war thunder και αποκτήσεις τα αεροπλάνα σε όλες τις χώρες και τα άρματα που έχω τα ξαναλέμε.(Με μόλις 1 μήνα premium)
Πιστεύω να γνωρίζεις πως 1 ώρα gaming είναι πολύ περισσότερο από 1 πραγματική ώρα.

Και βασικόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοό πως δεν υπάρχουν mods and cheats στο wt
Κατ αρχάς η πρώτη παράγραφος δείχνει την απίστευτη άγνοια σου για το wot.Όσον αφορά τα αεροπλάνα σου και τα άρματα σου φτάσε πρώτα το AE GE LE και ΝοD που έχω με πολύ λιγότερες ώρες gameplay,χωρίς να βάλω μισό ευρό για premium.Επίσης δες το quest του garbad με την 2η γραμμή των γερμανικών medium,grind χωρίς premium account παίζοντας cw με την -G- και είχε κέρδος 2 μυρια credits στο τέλος,αλλά ναι έσκασε 500 $ στην WG για να γίνει unicum.Αν νομίζεις πως δεν υπάρχουν mods  στο wt τότε δείχνει ακόμα περισσότερο την άγνοιά σου και για το WT
Τι μου λες για AE GE LE NoD NOS TURBO BITURBO.TA σκασε από την τσεπούλα του? 500 ε?Απάντησες μόνος σου.P2W απο 8αρι και πάνω.
Αμα έρθει να με δει ο garbad θα τον δω και εγώ.Α και link me ένα mod for wt για να μάθω και εγώ ο ανίδεος.

YΓ τώρα είδα yianni.Θα συνεχίζω επάνω
dimstam
dimstam

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης