World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

xrhsh καθετου σταθεροποιητη

+7
gregorakis
cgakis
avacus
imperiumgraecum
taramas
JDeviant
gr68
11 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

xrhsh καθετου σταθεροποιητη - Σελίδα 2 Empty Απ: xrhsh καθετου σταθεροποιητη

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Αυγ 17, 2014 6:42 am

TYRAELL75 έγραψε:
gregorakis έγραψε:... ο τίγρης δεν παίρνει vs και ο δικός μου έχει 461m actual view range, μόνο "τυφλό" δεν τον λες ... βάζω vents σε όλα σχεδόν τα άρματά μου ..
εχεις δικιο ειχα στο μυαλο μου το tiger2 το εχω πουλησει εδω και καιρο. ναι το ξερω οτι αγαπας vents εγραψες και σε αλλο post.
ι διαφωνια μου δεν ειναι το vents  στο tiger 1 αλλα το οτι γενικα ειναι απο τα χειροτερα equipment που μπορεις να βαλεις πανω σε αρμα γενικα.οπως ειπα και πριν υπαρχουν αρματα
που βαζεις αναγκαστικα vents γιατι δεν εχει κατι αλλο να βαλεις.
τυφλο ναι ειναι με 370 base view range αμα του βαλεις και κυαλλια απανω και κατσεις ακινιτος θα παει παραπανω δεν μου λεει κατι αυτο.
εχεις vents σε ολα σου τα αρματα, σε πιανου την θεση?δεν βαζεις rammer i vertical σε medium για να βαλεις  vents?kai den βαζεις egld sta heavy για το vents?
Δεν βάζεις σε όλα τα heavies elgd,μόνο σε όσα παίζεις sniper,στα brawlers βάζεις vs δεν υπάρχει λόγος για elgd
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

xrhsh καθετου σταθεροποιητη - Σελίδα 2 Empty Απ: xrhsh καθετου σταθεροποιητη

Δημοσίευση από TYRAELL75 Κυρ Αυγ 17, 2014 6:50 am

Sanguinius έγραψε:
TYRAELL75 έγραψε:
gregorakis έγραψε:... ο τίγρης δεν παίρνει vs και ο δικός μου έχει 461m actual view range, μόνο "τυφλό" δεν τον λες ... βάζω vents σε όλα σχεδόν τα άρματά μου ..
εχεις δικιο ειχα στο μυαλο μου το tiger2 το εχω πουλησει εδω και καιρο. ναι το ξερω οτι αγαπας vents εγραψες και σε αλλο post.
ι διαφωνια μου δεν ειναι το vents  στο tiger 1 αλλα το οτι γενικα ειναι απο τα χειροτερα equipment που μπορεις να βαλεις πανω σε αρμα γενικα.οπως ειπα και πριν υπαρχουν αρματα
που βαζεις αναγκαστικα vents γιατι δεν εχει κατι αλλο να βαλεις.
τυφλο ναι ειναι με 370 base view range αμα του βαλεις και κυαλλια απανω και κατσεις ακινιτος θα παει παραπανω δεν μου λεει κατι αυτο.
εχεις vents σε ολα σου τα αρματα, σε πιανου την θεση?δεν βαζεις rammer i vertical σε medium για να βαλεις  vents?kai den βαζεις egld sta heavy για το vents?
Δεν βάζεις σε όλα τα heavies elgd,μόνο σε όσα παίζεις sniper,στα brawlers βάζεις vs δεν υπάρχει λόγος για elgd
diavase re paidia swsta ta post moy kai mhn apantate asynartisies.
parapanw grafw armata me panw apo 2.9 aiming kai vertical kai egld.ti sxesy exei to sniping me ayto poy lew?se kanena den protimate egld apo vertical panta to vertical einai anotero kai sou deino kai paradigma parapanw.episis exigw kai giati to vents den einai toso kalo oso akoygete kai to vazoume mono se armata pou den pairnoun kati allo xrisimo opos tiger1 tigerp ktl

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

xrhsh καθετου σταθεροποιητη - Σελίδα 2 Empty Απ: xrhsh καθετου σταθεροποιητη

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Αυγ 17, 2014 7:31 am

kai den βαζεις egld sta heavy για το vents? <=== έγραψες αυτό και σου απάντησα πάνω σε αυτό
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

xrhsh καθετου σταθεροποιητη - Σελίδα 2 Empty Απ: xrhsh καθετου σταθεροποιητη

Δημοσίευση από TYRAELL75 Κυρ Αυγ 17, 2014 7:40 am

Sanguinius έγραψε:kai den βαζεις egld sta heavy για το vents? <=== έγραψες αυτό και σου απάντησα πάνω σε αυτό
 me tin logiki oti exei epanw sigoura vertical kai rammer i trith thesy einai anamesa se egld kai vents

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

xrhsh καθετου σταθεροποιητη - Σελίδα 2 Empty Απ: xrhsh καθετου σταθεροποιητη

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Αυγ 17, 2014 8:24 am

TYRAELL75 έγραψε:
Sanguinius έγραψε:kai den βαζεις egld sta heavy για το vents? <=== έγραψες αυτό και σου απάντησα πάνω σε αυτό
 me tin logiki oti exei epanw sigoura vertical kai rammer i trith thesy einai anamesa se egld kai vents
Και σου είπα ανάλογα το άρμα.
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

xrhsh καθετου σταθεροποιητη - Σελίδα 2 Empty Απ: xrhsh καθετου σταθεροποιητη

Δημοσίευση από Sniperas Κυρ Αυγ 17, 2014 12:51 pm

Δεν ξέρω για εσάς αλλά όσον αφορά τα CW στα medium το σίγουρο είναι Rammer Vents και Optics.
Επίσης στα παρακάτω link τα ίδια έχει σαν recommended με εξαίρεση το Vertical Stabilizer αντί για Coated Optics και αυτό πιστεύω λόγο Random games>Clan War games.
http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/44/top-tree-stb1/
http://worldoftanks.eu/en/news/44/top-tree-e50m/
http://worldoftanks.eu/en/news/44/top-tree-object430/

Δέν ξέρω για εσάς αλλά καμιά φορά καλύτερα να κάνεις passive spot για να βοηθήσεις και την ομάδα παρά να περιμένεις να κάνουν άλλοι την δουλειά μιας και στα random όλοι κοιτάνε την πάρτυ τους και μερικά scout πάνε εντελώς χύμα στο κύμα για suicide. Επίσης για το Vertical Stabilizer στα medium, τόσο πολύ πρόβλημα έχετε στο aiming και το κάνετε χρήση? Δεν το λέω με ειρωνία απλά κουβέντα να γίνετε.

Επίσης κάτι άλλο που θα ήθελα να συμπληρώσω είναι η χρήση του Ventilation και του perk BiA. Δεν ξέρω αν κοιτάτε καμιά φορα το loading screen αλλά έχει ενδιαφέρον.
"The higher the skills of the Commander, the greater the crew performance."
Σε όλα τα άρματα έχω BiA και Ventilation και δεν βλέπω που είναι το κακό μιας και λέτε πως είναι από τα χειρότερα perk και equipment. Σε συνδιασμό με το Gun Rammer + το special consumable της κάθε χώρας βλέπω πως ο commander φτάνει στο 120% και το υπόλοιπο crew στο 132%.
Αν θέλετε να πειραματηστείτε: http://tanknumbers.com/en/calculator.php?tank=st_b1
Stb1 mama reload (100% crew)=7,671 με Rammer=6,904 + BiA κ Vent=6,606 + Onigiri=6,332
Αλλά μην κοιτάμε μόνο το reload.
Sniperas
Sniperas

Αριθμός μηνυμάτων : 32

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

xrhsh καθετου σταθεροποιητη - Σελίδα 2 Empty Απ: xrhsh καθετου σταθεροποιητη

Δημοσίευση από gr68 Κυρ Αυγ 17, 2014 1:18 pm

ωραιοσ ο SNIPERAS.to tanknumpers.com δεν το ηξερα,μπορεισ να υπολογισεισ πολ λεσ διαφορετικεσ καταστασεισ.απο μενα μπραβο,
gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 170

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

xrhsh καθετου σταθεροποιητη - Σελίδα 2 Empty Απ: xrhsh καθετου σταθεροποιητη

Δημοσίευση από gregorakis Κυρ Αυγ 17, 2014 10:27 pm

Sniperas έγραψε:Σε όλα τα άρματα έχω BiA και Ventilation και δεν βλέπω που είναι το κακό μιας και λέτε πως είναι από τα χειρότερα perk και equipment. 
... αυτό είναι πληθυντικός ευγενείας?? διότι μόνο ο tyraell75 έχει χαρακτηρίσει άχρηστο το vent ... το vent δίνει 5% στον commander και 6% στο πλήρωμα, με ό,τι αυτό συνεπάγεται, ... το BiA από την άλλη είναι χρήσιμο αλλά έχει ένα μεγάλο μειονέκτημα, εκτοπίζει 4-5 skills (ανάλογα με τα μέλη) από το πλήρωμα ... σε άρματα που δεν χρειάζονται πολλά skills πχ HV's είναι εύκολο να προστεθεί σαν 3ο κατά τη γνώμη μου skill, σε medium άρματα όμως θα πρέπει να θυσιάσεις skills όπως το repairs για παράδειγμα ... είναι στην κρίση του κάθε παίκτη τι θα επιλέξει ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

xrhsh καθετου σταθεροποιητη - Σελίδα 2 Empty Απ: xrhsh καθετου σταθεροποιητη

Δημοσίευση από Arxiereas_ Δευ Αυγ 18, 2014 1:38 am

Sniperas έγραψε:Δεν ξέρω για εσάς αλλά όσον αφορά τα CW στα medium το σίγουρο είναι Rammer Vents και Optics.
Επίσης στα παρακάτω link τα ίδια έχει σαν recommended με εξαίρεση το Vertical Stabilizer αντί για Coated Optics και αυτό πιστεύω λόγο Random games>Clan War games.
http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/44/top-tree-stb1/
http://worldoftanks.eu/en/news/44/top-tree-e50m/
http://worldoftanks.eu/en/news/44/top-tree-object430/

Δέν ξέρω για εσάς αλλά καμιά φορά καλύτερα να κάνεις passive spot για να βοηθήσεις και την ομάδα παρά να περιμένεις να κάνουν άλλοι την δουλειά μιας και στα random όλοι κοιτάνε την πάρτυ τους και μερικά scout πάνε εντελώς χύμα στο κύμα για suicide. Επίσης για το Vertical Stabilizer στα medium, τόσο πολύ πρόβλημα έχετε στο aiming και το κάνετε χρήση? Δεν το λέω με ειρωνία απλά κουβέντα να γίνετε.

Επίσης κάτι άλλο που θα ήθελα να συμπληρώσω είναι η χρήση του Ventilation και του perk BiA. Δεν ξέρω αν κοιτάτε καμιά φορα το loading screen αλλά έχει ενδιαφέρον.
"The higher the skills of the Commander, the greater the crew performance."
Σε όλα τα άρματα έχω BiA και Ventilation και δεν βλέπω που είναι το κακό μιας και λέτε πως είναι από τα χειρότερα perk και equipment. Σε συνδιασμό με το Gun Rammer + το special consumable της κάθε χώρας βλέπω πως ο commander φτάνει στο 120% και το υπόλοιπο crew στο 132%.
Αν θέλετε να πειραματηστείτε: http://tanknumbers.com/en/calculator.php?tank=st_b1
Stb1 mama reload (100% crew)=7,671 με Rammer=6,904 + BiA κ Vent=6,606 + Onigiri=6,332
Αλλά μην κοιτάμε μόνο το reload.
Οι προτάσεις για skill και equipment στα top of the tree είναι επιεικώς για τα πανηγύρια -τουλάχιστον στα meds. Το 430 και το STB-1 τους δίνει repairs, καθόλου camo και θυμάμαι για το bc προτείνει στα equipment εργαλειοθήκη. Aν, λέει, έχεις σκοπό να κάνεις και σποτ τότε βάλε camo αν και δεν συνίσταται γιατί τα light είναι καλύτερα γι αυτή τη δουλειά. Το ότι οι ίδιοι τους έχουν εξαφανίσει τα light απ' το παιχνίδι ούτε που τους πέρασε απ' το μυαλό. 
Το οξύμωρο της υπόθεσης είναι ότι το repairs το δίνουν με το σκεπτικό να φτιάχνει γρήγορα ερπύστριες όταν ρασάρει άρματα, αλλά για το reload που κάθε ms μετράει όταν ορμάς ούτε λόγος. Μάλλον κάποιος γραφιάς τα σκέφτηκε αυτά σαν εκείνον τον ανεκδιήγητο που έλεγε πρόσφατα (σε επίσημο video για το 9.2 patch) ότι το rhm σποτάρεται εύκολα

Αυτό που είπε ο gregorakis παραπάνω, heavy-arty-TD παλεύεται με 3 skills, στα med είναι το πρόβλημα τι να βάλεις και τι να αφήσεις απ' έξω αν και με τα ρώσσικα που ομοιάζουν μπορείς να φτιάξεις 3 άρματα με διαφορετικό setup για κάθε περίπτωση (cw ή random, passive ή active). 
Επίσης ένας από τους καλύτερους μιντάδες που έχω δει ( Floris[FAME] ) παίζει σε όλα με vents-BIA και αντί πυροσβεστήρα ή φαρμακείου βάζει φαγητό. 
Προσωπικά το vstab σε οποιοδήποτε άρμα παίρνει βολές εν κινήσει το θεωρώ εκ των ων ουκ άνευ.
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

xrhsh καθετου σταθεροποιητη - Σελίδα 2 Empty Απ: xrhsh καθετου σταθεροποιητη

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Αυγ 18, 2014 1:47 am

Sniperas έγραψε:Δεν ξέρω για εσάς αλλά όσον αφορά τα CW στα medium το σίγουρο είναι Rammer Vents και Optics.
Επίσης στα παρακάτω link τα ίδια έχει σαν recommended με εξαίρεση το Vertical Stabilizer αντί για Coated Optics και αυτό πιστεύω λόγο Random games>Clan War games.
http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/44/top-tree-stb1/
http://worldoftanks.eu/en/news/44/top-tree-e50m/
http://worldoftanks.eu/en/news/44/top-tree-object430/

Δέν ξέρω για εσάς αλλά καμιά φορά καλύτερα να κάνεις passive spot για να βοηθήσεις και την ομάδα παρά να περιμένεις να κάνουν άλλοι την δουλειά μιας και στα random όλοι κοιτάνε την πάρτυ τους και μερικά scout πάνε εντελώς χύμα στο κύμα για suicide. Επίσης για το Vertical Stabilizer στα medium, τόσο πολύ πρόβλημα έχετε στο aiming και το κάνετε χρήση? Δεν το λέω με ειρωνία απλά κουβέντα να γίνετε.

Επίσης κάτι άλλο που θα ήθελα να συμπληρώσω είναι η χρήση του Ventilation και του perk BiA. Δεν ξέρω αν κοιτάτε καμιά φορα το loading screen αλλά έχει ενδιαφέρον.
"The higher the skills of the Commander, the greater the crew performance."
Σε όλα τα άρματα έχω BiA και Ventilation και δεν βλέπω που είναι το κακό μιας και λέτε πως είναι από τα χειρότερα perk και equipment. Σε συνδιασμό με το Gun Rammer + το special consumable της κάθε χώρας βλέπω πως ο commander φτάνει στο 120% και το υπόλοιπο crew στο 132%.
Αν θέλετε να πειραματηστείτε: http://tanknumbers.com/en/calculator.php?tank=st_b1
Stb1 mama reload (100% crew)=7,671 με Rammer=6,904 + BiA κ Vent=6,606 + Onigiri=6,332
Αλλά μην κοιτάμε μόνο το reload.
Είναι αδιανόητο να μην βάλεις.Δεν έχει σημασία το πόσο καλά σημαδεύεις,αλλά το πόσες βολές θα πάνε στον στόχο κι σε έναν μεγάλο βαθμό επηρεάζεται,από το μέγεθος του κύκλου όταν ρίχνεις.Παίζοντας με mediums,ρίχνεις πολλές βολές εν κινήσει και κάνεις πολλά snap shots,λόγω peek a boo και για να μην χαραμίζεις ένα κάρο βολές,θες τον κύκλο να είναι όσο το δυνατόν μικρότερος,αυξάνοντας τις πιθανότητες να ευστοχήσεις
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

xrhsh καθετου σταθεροποιητη - Σελίδα 2 Empty Απ: xrhsh καθετου σταθεροποιητη

Δημοσίευση από Sniperas Δευ Αυγ 18, 2014 3:18 am

Εγώ μίλησα για equipment και όχι για skill. Για skill αλλάζει το θέμα. Άλλωστε εξήγησα την διαφορά στα equipment που δίνουν στο site Random games>Clan War games.
Τώρα για τα skill αν τα 3 είναι η βάση τότε για τα medium είναι +1 και ειδικά για το bat chat +++.
Για το Vertical stabilizer πιστεύω τα skill snap shot και smooth ride κάνουν δουλειά. Γνώμη μου μιας και δεν αντιμετωπίζω πρόβλημα με aiming.
Sniperas
Sniperas

Αριθμός μηνυμάτων : 32

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

xrhsh καθετου σταθεροποιητη - Σελίδα 2 Empty Απ: xrhsh καθετου σταθεροποιητη

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Αυγ 18, 2014 3:24 am

Sniperas έγραψε:Εγώ μίλησα για equipment και όχι για skill. Για skill αλλάζει το θέμα. Άλλωστε εξήγησα την διαφορά στα equipment που δίνουν στο site Random games>Clan War games.
Τώρα για τα skill αν τα 3 είναι η βάση τότε για τα medium είναι +1 και ειδικά για το bat chat +++.
Για το Vertical stabilizer πιστεύω τα skill snap shot και smooth ride κάνουν δουλειά. Γνώμη μου μιας και δεν αντιμετωπίζω πρόβλημα με aiming.
Φυσικά και κάνουν,για αυτό υπάρχουν,αλλά λόγω της φύσεως του game play των mediums,αλλά όσο πιο πολύ τόσο πιο καλά.Αν παίζεις LoL,μπορώ να σου δώσω,ένα πολύ εύκολο παράδειγμα
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

xrhsh καθετου σταθεροποιητη - Σελίδα 2 Empty Απ: xrhsh καθετου σταθεροποιητη

Δημοσίευση από Sniperas Δευ Αυγ 18, 2014 3:37 am

Έπαιζα lol αλλά το wot το βρήκα πιο ελκυστικό γι'αυτό και το παράτησα.
Εσύ μου λές για το Vertical και εγώ σου λεώ ότι medium=spotter το spotting έρχεται σε πρώτη μοίρα κατ΄εμέ.
Sniperas
Sniperas

Αριθμός μηνυμάτων : 32

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

xrhsh καθετου σταθεροποιητη - Σελίδα 2 Empty Απ: xrhsh καθετου σταθεροποιητη

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Αυγ 18, 2014 3:53 am

Sniperas έγραψε:Έπαιζα lol αλλά το wot το βρήκα πιο ελκυστικό γι'αυτό και το παράτησα.
Εσύ μου λές για το Vertical και εγώ σου λεώ ότι medium=spotter το spotting έρχεται σε πρώτη μοίρα κατ΄εμέ.
Φυσικά και είναι spotter,αφού μπορεί να πάει σε προωθημένες θέσεις,σχετικά γρήγορα,αλλά δε είναι μόνο αυτό,πρέπει να βγάζει και dmg.Να σου πω το παράδειγμά μου¨η Ahri με το charm αυξάνει το magic dmg κατά 20% σε έναν στόχο για 4 δεύτερα,σίγουρα βγάζει πολύ dmg έτσι,αλλά γιατί να μην πάρει και το death fire grasp,που κάνει 100 σε έναν στόχο και αυξάνει 20% το magic dmg,δηλαδή έχει 40% αυξημένο dmg;Έτσι λειτουργεί και το vs,αν με το vs μπορεί να παίρνεις ένα παραπάνω snap shot,το οποίο θα το έχανες,γιατί θα αστοχούσε το όπλο,κάνοντας 400 dmg.Αυτή η βολή θα σε έφερνε 400 dmg πιο κοντά στην νίκη,θα βοηθήσεις όχι μόνο τον εαυτό σου,αλλά ολόκληρη την ομάδα,σκοτώνοντας,ένα άρμα γρηγορότερα και πήγαινες στο επόμενο.Αυτό το 400 dmg που θα κάνεις,θα ισούται με -400dmg από έναν συμπαίχτη σου,αφού θα ασχοληθείς με έναν στόχο,λιγότερη ώρα,κι αυτό το 400hp που θα κερδίσει ο συμπαίχτης σου,θα τον κρατήσει περισσότερη ώρα ζωντανό και θα κάνει περισσότερο dmg,από όσο θα έκανε,αν έχανες αυτή την βολή,σιγουρεύοντας την νίκη της ομάδας σου
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

xrhsh καθετου σταθεροποιητη - Σελίδα 2 Empty Απ: xrhsh καθετου σταθεροποιητη

Δημοσίευση από Sniperas Δευ Αυγ 18, 2014 4:28 am

Μην μπλέκεις με σενάρια γιατί από την θεωρία στην πράξη μπλέκονται και άλλοι παράγοντες. Το medium γι'αυτό το λόγο έχει την ταχυβολία και δεν είναι το θέμα να περάσει μόνο dmg μιας και λόγω low hit points και armor δεν είναι να μένει και πολύ ώρα εκτεθειμένο.Σε επίπεδο Clan War τα πράγματα είναι συγκεκριμένα. Σαν medium θα πάρεις την βολή σταματημένος θα γίνεις spotted που θα ρίξεις θα φύγεις να κρυφτείς κ.ο.κ. Δεν νομίζω στο 1 sec παραπάνω που θα μείνεις για να κλείσει ο στόχος θα επέλθει και η συντέλεια. Και δεν λέω σε σημεία που είσαι ακάλυπτος εννοώ για σημεία που σου παρέχουν απόκρυψη.
Sniperas
Sniperas

Αριθμός μηνυμάτων : 32

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

xrhsh καθετου σταθεροποιητη - Σελίδα 2 Empty Απ: xrhsh καθετου σταθεροποιητη

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Αυγ 18, 2014 5:20 am

Sniperas έγραψε:Μην μπλέκεις με σενάρια γιατί από την θεωρία στην πράξη μπλέκονται και άλλοι παράγοντες. Το medium γι'αυτό το λόγο έχει την ταχυβολία και δεν είναι το θέμα να περάσει μόνο dmg μιας και λόγω low hit points και armor δεν είναι να μένει και πολύ ώρα εκτεθειμένο.Σε επίπεδο Clan War τα πράγματα είναι συγκεκριμένα. Σαν medium θα πάρεις την βολή σταματημένος θα γίνεις spotted που θα ρίξεις θα φύγεις να κρυφτείς κ.ο.κ. Δεν νομίζω στο 1 sec παραπάνω που θα μείνεις για να κλείσει ο στόχος θα επέλθει και η συντέλεια. Και δεν λέω σε σημεία που είσαι ακάλυπτος εννοώ για σημεία που σου παρέχουν απόκρυψη.
Κι όμως 1 δεύτερο,είναι πολύς χρόνος και δεν μπλέκω με σενάρια,έτσι ακριβώς γίνεται στα randoms,κάποιος αποτυγχάνει για διάφορους λόγους
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

xrhsh καθετου σταθεροποιητη - Σελίδα 2 Empty Απ: xrhsh καθετου σταθεροποιητη

Δημοσίευση από Sniperas Δευ Αυγ 18, 2014 5:44 am

1 sec είναι πολύς χρόνος ε? Και πάλι μου το πας σε Random καταστάσεις. Το είπα και πιο πάνω η διαφορά στα recommended που δίνει το site είναι για αυτόν τον λόγο Random games > Clan War games.
Τώρα αν κάποιος δεν ασχολείται με τα Clan War βεβαίως και θα πάει στην επιλογή με το VS. Τα άρματα που βγάζω τα έχω για Clan War setup ομοίως έτσι παίζω και στα randoms. Όπως και με τα skills με το που φτάσω στο 10αρι να είναι έτοιμο για Clan War. Βλέπεις δεν έχω την πολυτέλεια να πετάω gold για retrain και αλλαγές στα equipment.
Sniperas
Sniperas

Αριθμός μηνυμάτων : 32

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

xrhsh καθετου σταθεροποιητη - Σελίδα 2 Empty Απ: xrhsh καθετου σταθεροποιητη

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Αυγ 18, 2014 7:10 am

Sniperas έγραψε:1 sec είναι πολύς χρόνος ε? Και πάλι μου το πας σε Random καταστάσεις. Το είπα και πιο πάνω η διαφορά στα recommended που δίνει το site είναι για αυτόν τον λόγο Random games > Clan War games.
Τώρα αν κάποιος δεν ασχολείται με τα Clan War βεβαίως και θα πάει στην επιλογή με το VS. Τα άρματα που βγάζω τα έχω για Clan War setup ομοίως έτσι παίζω και στα randoms. Όπως και με τα skills με το που φτάσω στο 10αρι να είναι έτοιμο για Clan War. Βλέπεις δεν έχω την πολυτέλεια να πετάω gold για retrain και αλλαγές στα equipment.
Φυσικά και είναι πολύς χρόνος,δεν μπορείς να φανταστείς πόσες βολές μπορείς να αρπάξεις και δεν θα το πάρεις χαμπάρι
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης