World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πώληση account

+8
sisifos
JDeviant
taramas
imperiumgraecum
dimstam
Sanguinius
gregorakis
Arxiereas_
12 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Πώληση account Empty Πώληση account

Δημοσίευση από Arxiereas_ Σαβ Ιαν 17, 2015 2:35 am

Καλή χρονιά σε όλους, υγεία, ατομική και οικογενειακή ευτυχία.

Πωλείται όπως είναι επιπλωμένο.

Στα γρήγορα:

45 άρματα στο garage εκ των οποίων 18 δεκάρια και 11 premium

Όλα τα 10άρια και τα premium (εκτός από 2-3 μικρά) έχουν gold camo όπως επίσης και κάποια 8άρια.

Όλα έχουν πλήρωμα με τουλάχιστον 1 skill και τα 10άρια από 3 skill και πάνω. 

Εκτός των αρμάτων που βρίσκονται ήδη στο garage, υπάρχουν ξεκλειδωμένα και έτοιμα για αγορά πολλά άλλα (2 10άρια, 4 9άρια κτλ.)

Φοράνε όλα από 3 equipment και στην αποθήκη υπάρχουν επιπλέον τεμάχια από τα πιο δημοφιλή για μελλοντικές αγορές αρμάτων. 

Η αποθήκη είναι επίσης τίγκα στα consumables

64 μέρες premium, 768 gold, 2.000.000+ credit, 85.000+ free XP


Περισσότερες λεπτομέρειες και παζάρια με pm

συζητάω και ανταλλαγή με tablet google nexus fhd ή κάποιο 8άρι και ό,τι διαφορά προκύψει.
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από gregorakis Σαβ Ιαν 17, 2015 4:39 am

... στα gold υπολόγισες και τα 500 που έχεις να λαμβάνεις από τη κυριακή Very Happy ??? λυπάμαι πάντως αν αποφάσισες να εγκαταλήψεις το WoT πάνο ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Ιαν 17, 2015 5:54 am

Arxiereas_ έγραψε:Καλή χρονιά σε όλους, υγεία, ατομική και οικογενειακή ευτυχία.

Πωλείται όπως είναι επιπλωμένο.

Στα γρήγορα:

45 άρματα στο garage εκ των οποίων 18 δεκάρια και 11 premium

Όλα τα 10άρια και τα premium (εκτός από 2-3 μικρά) έχουν gold camo όπως επίσης και κάποια 8άρια.

Όλα έχουν πλήρωμα με τουλάχιστον 1 skill και τα 10άρια από 3 skill και πάνω. 

Εκτός των αρμάτων που βρίσκονται ήδη στο garage, υπάρχουν ξεκλειδωμένα και έτοιμα για αγορά πολλά άλλα (2 10άρια, 4 9άρια κτλ.)

Φοράνε όλα από 3 equipment και στην αποθήκη υπάρχουν επιπλέον τεμάχια από τα πιο δημοφιλή για μελλοντικές αγορές αρμάτων. 

Η αποθήκη είναι επίσης τίγκα στα consumables

64 μέρες premium, 768 gold, 2.000.000+ credit, 85.000+ free XP


Περισσότερες λεπτομέρειες και παζάρια με pm

συζητάω και ανταλλαγή με tablet google nexus fhd ή κάποιο 8άρι και ό,τι διαφορά προκύψει.
Γιατί;
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από Arxiereas_ Σαβ Ιαν 17, 2015 11:03 am

Λίγο η συρρίκνωση του διαθέσιμου χρόνου για το παιχνίδι, λίγο το ξενέρωμα, λίγο απ' όλα και πήρα την απόφαση να την κάνω σιγά σιγά.
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Ιαν 18, 2015 6:56 am

Arxiereas_ έγραψε:Λίγο η συρρίκνωση του διαθέσιμου χρόνου για το παιχνίδι, λίγο το ξενέρωμα, λίγο απ' όλα και πήρα την απόφαση να την κάνω σιγά σιγά.
Θα σου πρότεινα να κάνεις ένα διάλειμμα παρά να πουλήσεις το account,έχεις πολλές μάχες.Πεοσπάντων ακόμα κι αν πουλήσεις το acccount,όταν θελήσεις να παίξεις κανα δυο games,στείλε πριβέ να σου δώσω κωδικούς και τα ρέστα από το δικό μου,αν δεν έχεις smurf account.Καλή τύχη you will be missed
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από Arxiereas_ Κυρ Ιαν 18, 2015 1:07 pm

Να σαι καλά ρε sang, έχω ακόμη ένα account με λίγες μάχες και τα βασικά για σπάσιμο νεύρων (τ18, russian TD κτλ).

Δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναπάρω στα "σοβαρά" το παιχνίδι οπότε πριν αρχίσω το spotting με arty και το καμπέρωμα Α1-Α0-Κ1-Κ0 με heavy, ας το δώσω μπας και το χαρεί 'κανας ταυλωμένος
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Ιαν 18, 2015 2:55 pm

Arxiereas_ έγραψε:Να σαι καλά ρε sang, έχω ακόμη ένα account με λίγες μάχες και τα βασικά για σπάσιμο νεύρων (τ18, russian TD κτλ).

Δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναπάρω στα "σοβαρά" το παιχνίδι οπότε πριν αρχίσω το spotting με arty και το καμπέρωμα Α1-Α0-Κ1-Κ0 με heavy, ας το δώσω μπας και το χαρεί 'κανας ταυλωμένος
Δεν ξέρω αλλά το επίπεδο χειροτερεύει με τον καιρό και ακούω και streamers να το λένε και να παραπονιούνται,ειδικά με τις αποστολές
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από Arxiereas_ Δευ Ιαν 19, 2015 6:24 am

Έχει παραγίνει το κακό, δίκιο έχουν και όντως όσο τρέχαν προσφορές η κατάσταση ήταν/είναι ανυπόφορη. Δεν είναι μόνο η noob-friendly τακτική της wg όπου μέχρι κι η τελευταία ντομάτα έχει μια θέση στον ήλιο στέλνοντας στο διάολο το νευρικό σου σύστημα, είναι και ο τελείως ανισόρροπος και επιτηδευμένα στημένος συνδυασμός MM και RNG.

Μια εικόνα 1000 λέξεις, 25 εγκεφαλικά και 42 εμφράγματα
Πώληση account 6fytcn

Άρμα το οποίο έχει θέμα με το pennetration κάνει κοντά 4κ χωρίς να ρίξει ούτε μία χρυσή και πάνω που ετοιμάζεται να τελειώσει το παιχνίδι (όσοι μείναν ζωντανοί είναι από 1 hit) έρχεται ο 600wn8 που δεν κάνει 820dmg ούτε σε 10 μάχες με άλλα άρματα, και σε στέλνει εν κινήσει από εκεί που ήρθες. Και 1500hp να είχα, θα με μηδένιζε γιατί σώνει και καλά πρέπει να κερδίσουν και οι ντομάτες! 
Πούλησα το Τ92 μια μέρα που είχα κάνει 13 ήττες σερί και σε καμία μάχη πάνω από 1000dmg συνολικά για να τρώω 800άρια και χιλιάρικα από τα εξαράκια!!


Για να μην περιγράψω τι έγινε μέσα στις γιορτές με τις "προσφορές"

Πώληση account Eq8608

4, 5 και 6 είναι τις μέρες (για μάντεψε) που είχε x2 combat XP για κάθε νίκη. Τα ίδια άρματα έπαιζα κάθε μέρα. Καληνύχτα WoT.
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Ιαν 19, 2015 12:43 pm

Σε καταλαβαίνω απόλυτα,θα σου δώσω και ένα δικό μου παράδειγμα.Παίζω με το tigerh σε 9ρι αγώνα,έκανα το διπλάσιο dmg από το elite e75 μας,1100 αυτός 2,3 εγώ,αντιμετώπισα τα 2 9ρια τους αυτός έχασε από τα αντίπαλα 8ρια,φυσικά χάσαμε το game.Ήμουν το τελευταίο tank στην λίστα και έκανα το περισσότερο dmg στην ομάδα.Φυσικά δεν μπόρεσα να κάνω carry,γιατί δεν είμαι και ο imperium.Μετά από αυτό το παιχνίδι ξαναέπαιξα μετά τις γιορτές
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από Arxiereas_ Τρι Ιαν 20, 2015 3:56 pm

Τα λέμε εδώ, τα γράφει ο κόσμος στο επίσημο, ακόμη και πολλοί κορυφαίοι παίκτες στέλνουν εξοργισμένα ποστ, μου λες ότι και οι streamer δυσανασχετούν, και αντί να πέσουν κεφάλια εκεί μέσα ή να φτιάξουν έναν EU3 για weekend warriors προσπαθούν να κρατήσουν κόσμο με mission που είναι ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ μαζεύοντας τη σάρα και τη μάρα και αυτό το λένε παιχνίδι. Οι ίδιοι τους θα το καταστρέψουν μια μέρα, όχι ο ανταγωνισμός.

In topic, τα premium άρματα στο account τα μετράω τώρα 14, όχι 11 που έγραψα πάνω. 
Μάλλον θα γέννησαν οι Ματίλντες..
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Ιαν 20, 2015 5:11 pm

Arxiereas_ έγραψε:Τα λέμε εδώ, τα γράφει ο κόσμος στο επίσημο, ακόμη και πολλοί κορυφαίοι παίκτες στέλνουν εξοργισμένα ποστ, μου λες ότι και οι streamer δυσανασχετούν, και αντί να πέσουν κεφάλια εκεί μέσα ή να φτιάξουν έναν EU3 για weekend warriors προσπαθούν να κρατήσουν κόσμο με mission που είναι ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ μαζεύοντας τη σάρα και τη μάρα και αυτό το λένε παιχνίδι. Οι ίδιοι τους θα το καταστρέψουν μια μέρα, όχι ο ανταγωνισμός.

In topic, τα premium άρματα στο account τα μετράω τώρα 14, όχι 11 που έγραψα πάνω. 
Μάλλον θα γέννησαν οι Ματίλντες..
Γάμησέ τα,ο morgotz το έκλεισε το WoT χθες βράδυ και είχα βάλει τίτλο στο stream Wot sucks LOL,ο circon έπαιζε diablo 3.Ο μόνος που είναι σταθερός είναι ο qb,αλλά κι αυτός κλαίγεται στο stream του.Θα συμφωνήσω,μόνοι τους θα τα βγάλουν τα μάτια τους,κάνουν το παιχνίδι χαζό για να είναι ευχαριστημένες οι ορδές των κόκκινων και τον πορτοκαλί
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από dimstam Τρι Ιαν 20, 2015 10:48 pm

Δεν καταλαβαίνω γιατί τρελαίνεστε.Φυσικό είναι να ευχαριστήσουν κοκκινοπορτοκαλί.Γιατί αποτελούν το 80% των παίχτών στο wot που πληρώνουν από την τσεπούλα τους.Αντιθέτος οι μπλε μωβ super μωβ που έχουν περάσει από το στάδιο αυτό, πια δεν πληρώνουν από την τσέπη τους σχεδόν τίποτα, γιατι τα gold που κερδίζουν είτε από μεταγραφές είτε από τουρνουά φτάνουν και περισσεύουν για premium accounts-tanks και ότι άλλο κοστίζει gold in game.Αρα σαν εταιρεία θα υπάρχουν φάσεις που θα κρατουν happy τα γιούριαααααααα.
Συμπέρασμα: Προτιμούν να κρατούν στο παιχνίδι τις ορδές ευχαριστημένες όπως λέτε πιο πάνω οι οποίοι τα σκάνε τα γιούρο και ας τσαντίζονται οι μπλε-μωβ οι οποίοι δεν θα φύγουν από το ένα παιχνίδι που τους είναι δωρεάν.(βλέπε πιο πάνω παράγραφο)
dimstam
dimstam

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τετ Ιαν 21, 2015 12:18 am

Το WoT σε κάποια πράγματα έχει γίνει πραγματικά unplayable. Eιδικά στα high/end-tiers, γίνεται της επί χρήμασι εκδιδομένης γυναικός από arty, το δε balance του ΜΜ έχει πάει περίπατο: χαρακτηριστικό το γεγονός πως στο ένα team έχεις Χ 10αρια, στο άλλο έχει Χ+3. Το πιο εκνευριστικό όμως είναι τα lightακια που πηγαίνουν μπρος και πεθαίνουν σαν τα κοτόπουλα.

Εγώ εχθές, μετά από ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ καιρό, έκατσα και έπαιξα το T7 Combat car(tier2!!) γιατί είμουν ενα βήμα πριν το rage-selling πολλών αρμάτων μου)
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από taramas Τετ Ιαν 21, 2015 2:03 am

Διαβάζω τα παράπονα διαφόρων αλλά εγώ βλέπω μια λίγο διαφορετική εικόνα, απο τότε που μου έδωσε πράσινο χρώμα το γαμημένο το wn8 πάνω απο 90% των random που μπαίνω δίνουν κάτω απο 40% νίκη και τις περισσότερες φορές θα είμαι εγώ στην κορυφή απο την μια πλευρά (παίζω με 10αρια συνήθως) και απο την άλλη θα είναι είτε kazna, efe, strnk και οτιδήποτε άλλο, δεν έχω πρόβλημα και δεν χαλιέμαι γιατί ενα παιχνίδι είναι και έτσι το βλέπω αλλά μένει η απορία, τι σόι MM είναι αυτό που με αναγκάζει έχοντας το high tier αρμα της ομάδας μου να πρέπει να αντιμετωπίσω αυτούς τους παίχτες που είτε είναι platoon είτε μόνοι τους πάνε όλοι μαζί και η δική μου ομάδα προσπαθεί να κρυφτεί στον διπλανό χάρτη.
Απο την άλλη ολα αυτά τα missions εχουν χαλάσει το παιχνίδι γιατί ο καθένας κοιτάει να κάνει την αποστολή του και στα παπάρια του τι κάνει η ομάδα.
Οπως και νάχει επαναλαμβάνω δεν χαλιέμαι και προσπαθώ να διασκεδάζω και δεν θα μπώ ποτέ στο τρυπάκι να "φτιάξω" στατιστικά, σοβαρά το βλέπω το παιχνίδι μόνο στα cw και πουθενά αλλού.
Απο την άλλη κατανοώ και αυτούς που προσπαθούν να φτιάξουν τα στατιστικά τους και για οποιοδήποτε άσχετο λόγο κάτι ή κάποιος τους χαλάει την μάχη ομως τι να κάνουμε ειναι ενα παιχνίδι και το παίζουν ολοι.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από Sanguinius Τετ Ιαν 21, 2015 4:12 am

@dimstam Μπορούν να ευχαριστήσουν τις ορδές με άλλον τρόπο,χωρίς να καταστρέφουν το παιχνίδι.Επίσης πολλοί μωβ και μπλε έχουν αρχίσει και την κάνουν από το παιχνίδι
@imperium +1
@tarama το έχουμε πει χιλιάδες φορές,δεν υπάρχει φτιάχνω στατιστικά,υπάρχει μόνο η νίκη
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από Sanguinius Τετ Ιαν 21, 2015 6:14 am

Και για να παρέχω αποδείξεις πέρι μωβ παιχτών που την κοπανάνε από το παιχνίδι
by [ltr]HowTheStoryEnds[/ltr] » Wed Jan 21, 2015 2:01 pm
I can only acknowledge the good players leaving disgusted phenomenon: IDEAL knows the same issue. The end result being that we're now branching over more than 1 game.
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από JDeviant Τετ Ιαν 21, 2015 8:10 am

Γιατι εχεις xvm ταραμα? Δεν χαλιεσε και δεν σε νοιαζει για τα στατιστικα. Ασε που, με τα δικα σου στατιστικα , αν εισαι top στην ομαδα που σου βγαζει οπως λες , δυσκολα θα παρεις πανω απο 45% ποσοστο νικης.
Οσο για τις αποστολες , ολο και περισσοτερες ειναι οι random βλακειες στα παιχνιδια. και μερικες τις κανω κι εγω. Γενικα ελπιζω να φυγει γρηγορα αυτο το hype με τις αποστολες γιατι μου την δινει το τωρινο σκηνικο.
Btw αρχιερεα, αστο κανα μηνα και ξαναελα, θα σου φυγει η ξενερα. Wink
JDeviant
JDeviant

Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ηλικία : 44

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από dimstam Τετ Ιαν 21, 2015 1:55 pm

Sanguinius έγραψε:Και για να παρέχω αποδείξεις πέρι μωβ παιχτών που την κοπανάνε από το παιχνίδι
by 
[ltr]HowTheStoryEnds[/ltr]

 » Wed Jan 21, 2015 2:01 pm
I can only acknowledge the good players leaving disgusted phenomenon: IDEAL knows the same issue. The end result being that we're now branching over more than 1 game.
Ε χέστηκε η WG.Και το αποδεικνύει περίτρανα.Λεφτά δεν βγάζει από αυτούς, αλλά από τις ορδές.
dimstam
dimstam

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από Sanguinius Τετ Ιαν 21, 2015 3:18 pm

dimstam έγραψε:
Sanguinius έγραψε:Και για να παρέχω αποδείξεις πέρι μωβ παιχτών που την κοπανάνε από το παιχνίδι
by 
[ltr]HowTheStoryEnds[/ltr]



 » Wed Jan 21, 2015 2:01 pm
I can only acknowledge the good players leaving disgusted phenomenon: IDEAL knows the same issue. The end result being that we're now branching over more than 1 game.
Ε χέστηκε η WG.Και το αποδεικνύει περίτρανα.Λεφτά δεν βγάζει από αυτούς, αλλά από τις ορδές.
Νομίζεις
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από sisifos Πεμ Ιαν 22, 2015 12:54 am

Ειχα αφήσει για αρκετούς μήνες το WoT και "επέστρεψα" τώρα τελευταία. Παίζω μόνο για την πλάκα μου, μερικές μάχες την μέρα κυρίως solo random ή το πολύ πολύ κανα πλατουνάκι με κάνα φίλο.
Για τις αποστολές έχετε δίκιο. Δίνουν βέβαια αρκετά λεφτουδάκια σε μας τους μπατίριδες αλλά ειδικά τις random μάχες τις έχουν καραξεσκίσει. Ηταν που ήταν χάλι μαύρο από θέμα συνεργασίας και συντονισμού τώρα έγινε ο πύργος της Βαβέλ με τον καθένα να κάνει ότι του καπνίσει και ότι του υποδεικνύει η εκάστοτε αποστολή του.

Αυτό όμως που με εκνευρίζει αφάνταστα είναι η καταιγίδα χρυσών πυρομαχικών. Τι στο καλό γίνεται??? Όλοι μα όλοι και οι μανάδες τους μαζί ριχνουν χρυσά????? Παίζω το 50/100 που το τρυπάνε και τα δυαράκια και μου ρίχνουν τα 10ρια χρυσά βλήματα! Έλεος! Δεν κάνουν καν τον κόπο να αλλάξουν! Στην καλύτερη δε των περιπτώσεων θα κάνεις ένα bounce σε κανένα AP και μετά ξέρετε υποθέτω τι γίνετε. Όλες οι επόμενες βολές χρυσές Shocked 
Για μένα αυτή ήταν η χειρότερη κίνηση που έκανε ποτέ η WG. Να γυρίσει τα gold βλήματα σε credits. Εχασε το παιχνίδι όλη του την ένοια. Τι στο καλό παιζουμε ενα παιχνίδι με άρματα. ΑΡΜΑΤΑ, you know? Κάτι σιδερένια θεριά που θέλει προσπάθεια για να τους κάνεις ζημιά. Αν ήθελα να βαράω δεξιά και αριστερά και να κάνω dmg σε όποιον βλέπω θα έπαιζα CounterStrike!
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Ιαν 22, 2015 1:15 am

... και για όποιον το ξέχασε, ο Arxiereas_ πουλάει το λογαριασμό του ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από sisifos Πεμ Ιαν 22, 2015 1:22 am

Ετσι γίνονται οι καλές πωλήσεις. Στις  κρίσιμες σκηνές της ταινίας, τσουπ.... πετάς το διαφημιστικό σποτάκι  Razz
sisifos
sisifos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ηλικία : 56

http://wotgr.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Ιαν 22, 2015 1:44 am

sisifos έγραψε:Ειχα αφήσει για αρκετούς μήνες το WoT και "επέστρεψα" τώρα τελευταία. Παίζω μόνο για την πλάκα μου, μερικές μάχες την μέρα κυρίως solo random ή το πολύ πολύ κανα πλατουνάκι με κάνα φίλο.
Για τις αποστολές έχετε δίκιο. Δίνουν βέβαια αρκετά λεφτουδάκια σε μας τους μπατίριδες αλλά ειδικά τις random μάχες τις έχουν καραξεσκίσει. Ηταν που ήταν χάλι μαύρο από θέμα συνεργασίας και συντονισμού τώρα έγινε ο πύργος της Βαβέλ με τον καθένα να κάνει ότι του καπνίσει και ότι του υποδεικνύει η εκάστοτε αποστολή του.

Αυτό όμως που με εκνευρίζει αφάνταστα είναι η καταιγίδα χρυσών πυρομαχικών. Τι στο καλό γίνεται??? Όλοι μα όλοι και οι μανάδες τους μαζί ριχνουν χρυσά????? Παίζω το 50/100 που το τρυπάνε και τα δυαράκια και μου ρίχνουν τα 10ρια χρυσά βλήματα! Έλεος! Δεν κάνουν καν τον κόπο να αλλάξουν! Στην καλύτερη δε των περιπτώσεων θα κάνεις ένα bounce σε κανένα AP και μετά ξέρετε υποθέτω τι γίνετε. Όλες οι επόμενες βολές χρυσές Shocked 
Για μένα αυτή ήταν η χειρότερη κίνηση που έκανε ποτέ η WG. Να γυρίσει τα gold βλήματα σε credits. Εχασε το παιχνίδι όλη του την ένοια. Τι στο καλό παιζουμε ενα παιχνίδι με άρματα. ΑΡΜΑΤΑ, you know? Κάτι σιδερένια θεριά που θέλει προσπάθεια για να τους κάνεις ζημιά. Αν ήθελα να βαράω δεξιά και αριστερά και να κάνω dmg σε όποιον βλέπω θα έπαιζα CounterStrike!
Θα συμφωνήσω σε όλα
@gregorakis Μα αυτό είναι το θέμα να ξεχαστεί η πώληση του account,δεν γίνεται να φεύγουν οι καλοί παίχτες,ειδικά οι Έλληνες μιας και είναι μετρημένοι στα δάχτυλα
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από taramas Πεμ Ιαν 22, 2015 8:30 am

Για αυτόν που ρώτησε γιατί εχω xvm, την πρώτη φορά το έβαλα γιατί ήταν στο πακέτο των mods που χρησιμοποιώ και ήταν στην light έκδοση, παρέμεινα εκεί μέχρι πριν το προηγούμενο update στο οποίο δεν μπορούσα να βρώ κυρίως τα σκοπευτικά που χρησιμοποιώ (dikey-taipan etc) και οταν τα έβρισκα δεν μπορούσα να τα συνδυάσω μεταξύ τους, λύση βρέθηκε με το πακέτο των OMPack και παρέμεινε εκεί, με ενοχλούν τα πολλά νούμερα και κάθε φορά προσπαθώ να αφαιρώ όσα μπορώ.
Τώρα οσο για τα στατιστικά συμβαίνει το ακριβώς αντίθετο, κανείς εκτός σπανίων περιπτώσεων απο τους μπλέ μωβ δεν ενδιαφέρεται για την νίκη, κυνηγάνε το dmg.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση account Empty Απ: Πώληση account

Δημοσίευση από JDeviant Πεμ Ιαν 22, 2015 8:48 am

Πώληση account 30w5jed
JDeviant
JDeviant

Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ηλικία : 44

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης