World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

GREEK BLACK BERET

+13
blsbill
TYRAELL75
gregorakis
babis2015
37EMA
LASKAS
mparmpas
RNGD
Sanguinius
falakros
PuN1Sh3R
dolofonos
imperiumgraecum
17 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 2 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Πεμ Δεκ 15, 2016 10:17 am

41 παίκτες μας πήρανε το άρμα τελικά,μέχρι και τον
mad_2fast4u θέση 8379.

Είναι ρεκόρ για την ομάδα μας αν δεν κάνω λάθος... μπράβο στα παιδιά που βοηθήσανε τους συμπάικτες τους να το πάρουν και κυρίως στους Δημήτριδες και στον Πάνο.

( Το μόνο που έτσουξε λίγο ήταν η ποινή που μας στέρησε 7500 fame points )



1124STRAPONER139 Private 18,130

1176 HansRudell Private 17,884

1260 didras Private 17,538

1512 Sonofwater Private 16,657

1774 N9_ Private 16,068

2311 The_Tank_Whisperer_ Private 15,246

2939 iwanna19 Private 14,650

2967 karvelix Private 14,629

3210 laskas Executive Officer 14,448

3697 Amfivios266 Combat Officer 14,148

4180 MENDARK21 Private 13,881

4357 paparia13 Combat Officer 13,781

4364 Arkay93 Private 13,777

4783 Disqualification Commander 13,568

4857 _C3PO_ Private 13,543

5172 ComteDeSade Private 13,404

5217 Warstone Combat Officer 13,384

5224 MaXiMiLiAn_Gr Combat Officer 13,382

5324 SMELLS_LIKE_SKUNK_ Private 13,338

5325 KillingBegin Recruitment Officer 13,337

5386 greg_gr Private 13,310

5637 Sokol_D_31 Private 13,193

5673 Penuil Private 13,178

5765 Tcoglani Private 13,141

5780 Tar_Minastir Private 13,132

5787 Sadeal_ Private 13,128

5866 graikos1453 Private 13,093

5883 STEELALIVE Private 13,089

6007 addi_ Private 13,027
6015 Oulamagos1980 Executive Officer 13,023
6159 tzak09 Private 12,951
6165 kariverson Private 12,949
6240 PuN1Sh3R21 Executive Officer 12,914
6284 davyFamous Private 12,887
6579 cretan_killer Private 12,724
6588 kindynos Private 12,720
7225 GhOsT_CT Recruitment Officer 12,368
7255 thompyka Private 12,350
7428 Balbence Private 12,234
8278 Explorer_GR Private 11,556
8379 mad_2fast4u Private 11,439
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 2 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από RNGD Σαβ Δεκ 17, 2016 1:54 am

Σε ποια θέση τελειώσατε σαν ομάδα; Πηγαίνατε δυνατά για την 50άδα από ότι πρόσεξα κάποια στιγμή.
Μπράβο σας πάντως για τη δυνατή επιστροφή σας.
Στο μέλλον ακόμα πιο ψηλά

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 2 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Δευ Δεκ 19, 2016 7:45 am

thnx
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 2 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Σαβ Δεκ 31, 2016 11:27 am

Καλή χρονιά σε όλους, υγεία, ευτυχία και όλα καλά να σας πάνε το νέο έτος.

Σε σχέση με το παιχνίδι, εύχομαι πρόοδο για τις ελληνικές ομάδες, πολλές νίκες και καλύτερες σχέσεις μεταξύ μας.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 2 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από falakros Κυρ Ιαν 01, 2017 12:53 am

LASKAS έγραψε:Καλή χρονιά σε όλους, υγεία, ευτυχία και όλα καλά να σας πάνε το νέο έτος.

Σε σχέση με το παιχνίδι, εύχομαι πρόοδο για τις ελληνικές ομάδες, πολλές νίκες και καλύτερες σχέσεις μεταξύ μας.

Επισης καλη χρονια, ΚΑΙ υγεια, στην υγεια χτιζονται ολα, αν δεν ειμαστε καλα, ουτε παιχνιδι δεν μπορουμε να παιζουμε, υγεια και σιγα σιγα τα υπολοιπα.........

σε σχεση με το παιχνιδι, απο την δικια μου μερια ευχομαι στης ομαδες, καλη προοδο οπως ειπε και ο κωστας, χαιρομαι να βλεπω ελληνικες ομαδες μεσα στους top 100.........
και φυσικα καλη αρχη σε οσες ομαδες δωσουν το παρον και στο warships με την εναρξη των clans στην παρουσα χρονια........
falakros
falakros

Αριθμός μηνυμάτων : 108

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 2 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από babis2015 Δευ Ιαν 02, 2017 5:28 am

Tio LASKA πάρε με στη LEGN plzzzzzzzzzzzzzzzz......Έγινα UNICUM Suspect σήμερα Smile

έλα δες το recent...plz

Θέλω και γώ χρυσάφι....Tiiiiiiiiiioooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo bounce cheers
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 2 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Δευ Ιαν 02, 2017 7:29 pm

Η ομάδα μας, με δική μου πρωτοβουλία και ευθύνη, ανακοινώνει τα εξής :

1)Σταματάει να συμμετέχει σε CW & CAMPAIGN.

2)Το απόθεμα χρυσού που έχει μείνει στο ταμείο μας θα μοιραστεί δίκαια με βάση τους κανονισμούς που έχουμε στο SH ( σαρδέλες ).Όταν εξαντληθεί ο χρυσός η clan θα κλείσει.

3)Προσωπική μου επιθυμία είναι οι έλληνες παίκτες να ενισχύσουν την καλύτερη αντικειμενικά ελληνική clan που υπάρχει αυτή τη στιγμή την GROF- στη νέα τους προσπάθεια ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΚΟΡΠΙΣΟΥΝ ΣΤΟΥΣ 5 ΑΝΕΜΟΥΣ.



Ευχαριστώ πολύ όλα τα παιδιά που συνεργάστηκαν μαζί μου ( ειδικά τα παιδιά της διοίκησης ) αυτά τα περίπου 2 χρόνια και τον κάθε παίκτη ξεχωριστά. Σε αυτό το διάστημα αναπτύχθηκαν φιλίες και γνωρίσαμε πολλές επιτυχίες όπως πρόσφατα 7η θέση στον 10άρι χάρτη και 41 άρματα στο campaign.Άλλο τόσο σημαντικό θεωρώ το γεγονός ότι δεν αδικήθηκε κανένας παίκτης σε μοιρασίες.Οι κανονισμοί μας τηρήθηκαν κατά γράμμα και η μοναδική περίπτωση παίκτη που δεν πληρώθηκε ήταν όταν ο ίδιος αποφάσισε να φύγει από την ομάδα πριν την μοιρασιά.Δεν ξέρω καμία clan να πληρώνει και τους φευγάτους Very Happy θα γελούσε ο κόσμος.Ομόφωνα όλη η διοίκηση αποφάσισε να μην πληρωθεί ο παίκτης αφού ο ίδιος είχε αποσύρει ήδη από την ομάδα τον βασικό του λογαριασμό και είχε βάλει τον δεύτερο μόνο και μόνο για να εισπράξει.
Επίσης ο κάθε παίκτης επιλεγότανε να παίξει σύμφωνα με την αξία του γιατί δεν υπήρχανε κλίκες.Δεν το επέτρεπα...

καλή συνέχεια σε όλους και πολλές ευχές στην GROF την οποία και θα παρακολουθώ σαν υποστηρικτής της και είμαι σίγουρος ότι θα κρατάει ψηλά την σημαία.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 2 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Δευ Ιαν 02, 2017 11:23 pm

Είμαστε αγαπημένοι και ο μοναδικός λόγος αυτής της απόφασης είναι ότι σχεδόν όλα τα παιδιά της διοίκησης εχουμε οικογένειες και παιδιά και δεν υπάρχει ο χρόνος για να τρέξουμε την ομάδα.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 2 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από TYRAELL75 Τρι Ιαν 03, 2017 12:35 am

Το χειροτερο νεο που θα μπορουσα να διαβασω σε αυτο το foroum. Μας αφηνεις δλδ μονους? Και τωρα με ποιον θα τσακωνωμαστε? Το δραμα που δημιουργουσαμε στα φορουμ και στα facebooks? τπτ απο ολα αυτα δεν σκεφτηκες? δεν υπαρχουν αλλα παιδια να ασχοληθουν με την ομαδα? Και εμεις δεν ειχαμε τον χρονο πλεον να ασχοληθουμε και απλα παραδωσαμε σκυταλη.
Οπως και να εχει εαν και εφοσον η αποφαση ειναι οριστικη καλη τυχη σε οτι και αν κανετε απο εδω και περα δεν μπορει να βαζεις το game πανω απο την προσωπικη σου ζωη.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 2 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από gregorakis Τρι Ιαν 03, 2017 2:33 am

Βασικά τι νόημα έχει να υπάρχει μόνο μία "καλή" ελληνική clan? Μόνο καταστροφικό θα είναι αυτό για τους grof-.
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 2 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από falakros Τρι Ιαν 03, 2017 3:11 am

TYRAELL75 έγραψε: δεν μπορει να βαζεις το game πανω απο την προσωπικη σου ζωη.
+1 αυτο ξανα πεστο....... τροπος το λεγειν δεν χρειαζετε να το ξαναγραψεις Razz


gregorakis έγραψε:Βασικά τι νόημα έχει να υπάρχει μόνο μία "καλή" ελληνική clan? Μόνο καταστροφικό θα είναι αυτό για τους grof-.
καταστροφικο γιατι βρε c??
τωρα δεν ξερω αν διαλυθει η clan η οχι, αυτο οι ιδιοι ξερουν τι γραμμη θα ακολουθησουν, το σιγουρο ειναι οτι σιγουρα θα σκορπιστουν στον 5 ανεμους οι περισοτεροι.......

αλλαααα.............

πιστευω οι φοινικες θα ξαν' ανεγεννηθουν απο της σταχτες τους....................... Cool Cool Cool Cool
falakros
falakros

Αριθμός μηνυμάτων : 108

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 2 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Τρι Ιαν 03, 2017 4:20 am

TYRAELL75 έγραψε:Το χειροτερο νεο που θα μπορουσα να διαβασω σε αυτο το foroum. Μας αφηνεις δλδ μονους? Και τωρα με ποιον θα τσακωνωμαστε? Το δραμα που δημιουργουσαμε στα φορουμ και στα facebooks? τπτ απο ολα αυτα δεν σκεφτηκες? δεν υπαρχουν αλλα παιδια να ασχοληθουν με την ομαδα? Και εμεις δεν ειχαμε τον χρονο πλεον να ασχοληθουμε και απλα παραδωσαμε σκυταλη.
Οπως και να εχει εαν και εφοσον η αποφαση ειναι οριστικη καλη τυχη σε οτι και αν κανετε απο εδω και περα δεν μπορει να βαζεις το game πανω απο την προσωπικη σου ζωη.

Να σαι καλά, δεν έχουμε τίποτα να μοιράσουμε ...ένα game είναι και τίποτα άλλο και συγνώμη για τους χαρακτηρισμούς μου και τις υπερβολές μου.Αφού ήσουν commander τόσο καιρό πάει να πει ότι δεν είσαι και τόσο μαλάκας όσο νόμιζα Very Happy. καλή συνέχεια και καλή χρονιά!
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 2 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από blsbill Τρι Ιαν 03, 2017 6:36 am

Egw na pw oti panta prepei na yparxei kai enas dynatos antipalos gia na apoktoun megaliteri aksia ayta pou kaneis.Na eyxithw kali tyxi stin pragmatiki zwi olwn kai na xete mia kali xronia se prosopiko epipedo.Safws kai se olous tha leipsei i kontra kai oi psilotsakwmoi giati ayto eine to alatopipero tou game kai oloi oi ellines kalws i kakws to xoume mesa mas. Eyxaristw ton kwsta gia ta kala tou logia kai tin stiriksi tis prospatheias mas.
blsbill
blsbill

Αριθμός μηνυμάτων : 129

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 2 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Τρι Ιαν 03, 2017 7:42 am

thnx,είναι υποχρέωση μου να βοηθήσω.... και θα κρατάμε επαφή.Δεν σταματάω το game
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 2 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από babis2015 Τρι Ιαν 03, 2017 9:23 pm

ΜΠΡΑΒΟ @LASKAS ΜΠΡΑΒΟ ΦΙΛΕ ΠΟΥ ΜΕ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΙΣ....ΕΙΣΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΣΑΛΙΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΧαμεΝΟ...Να το ξέρεις αυτό ατιμούλη!!!! Twisted Evil Laughing

Τι έγινε?έκανες την προσπάθειά σου και κουράστηκες?Τα 'λεγε ο Μπάμπης και κοροϊδεύατε....

Ο Ίδιος φαύλος κύκλος ρε στούρνοι...τα παράτησε ο @laskas και το παρεάκι του...πάει η LEGN.....που θα πάει ο κόσμος τώρα?όλοι θα καταλήξουν ΣΕ ΜΙΑ...!!! τα λεγε ο Μπάμπης....

Είστε "ανεπήδηχτοι" μαθήσεως......δεν ακούτε ούτε με μαστίγιο πια...!!!Παει και τελείωσε...!!! Twisted Evil  Twisted Evil  Evil or Very Mad

ο καθένας σας θέλει νάναι στρατηγός στο χωραφάκι του....έτσι??? ΧΑΡ ΧΑΡ ΧΑΡ Twisted Evil

Σας λέω τόσο καιρό..κάντε κοινότητα με προοπτική για το μέλλον......-Στ'αρ*ίδια σας!!!

Φάτε τα τώρα!Τά λεγε ο Μπάμπης..........

Ποιά η κατάληξή σας λοιπόν?? Μας ζάλισε τα παπ*ρια με τα gold το Tio LASKA και τώρα πάει για βρούβες.......οι άλλοι οι βετεράνοι πια.....οι Kiss-....τα παράτησε ο Σουβλατζής και εντάχθηκαν στον "σπόνσορα" grof-......τι ωραία....που τα πάμε... affraid rendeer santa lol! flower scratch

είδατε που όσοι απομείνατε και ασχολείστε σοβαρά στο τέλος θα μείνετε στην ίδια ομάδα???

Ξέρετε γιατί?Γιατί δεν κάνατε τίποτα απολύτως για να υπάρχει συνέχεια....!!!Τα λεγε ο Μπάμπης..... Sad

Είδατε που ο Μπάμπης έπεσε 1000000000% μέσα??? cheers

ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ !!!
bom  Surprised  Laughing  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  affraid

Λοιπόν τώρα ελπίζω η GROF- (...και θέλω να πιστεύω ότι η γενική ιδέα της ομάδας υποστηρίζεται απο σοβαρά άτομα) να φροντίσει να στήσει μία κοινότητα της προκοπής και να δημιουργήσει κάτι αξιοπρεπές που να έχει προοπτικήγια το μέλλον με σωστούς κανόνες και δόμηση για κοινότητα.....όπως έχω προαναφέρει και βαριέμαι να ξαναγράφω....
αλλιώς θα σφαχτείτε πάλι όσοι μπείτε εκει μέσα και θα τα διαλύσετε όλα τελείως όπου και θα πάμε στο ΑΠολυτο ΜΗΔΕΝ 0 (που τείνουμε ήδη) !!!!
Παίξτε μπάλα...εδώ θά μα'στε μέχρι τέλους...!!! Basketball
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 2 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Τρι Ιαν 03, 2017 11:12 pm

δείξε μας τι έχεις κάνει για να μπορείς να εκφέρεις άποψη...τα λόγια και οι απόψεις του καθενός είναι αέρας κοπανιστός...δείξε μας το βιογραφικό σου.

Εγώ θα ήθελα να υπάρχει μια ελληνική dream team γίνεται?...δεν γίνεται...

ξεκίνα να κάνεις πράξη τα λόγια σου, προσπάθησε ...αλλιώς μην μιλάς
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 2 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από babis2015 Τρι Ιαν 03, 2017 11:46 pm

@LASKAS έγραψε:δείξε μας τι έχεις κάνει για να μπορείς να εκφέρεις άποψη...τα λόγια και οι απόψεις του καθενός είναι αέρας κοπανιστός...δείξε μας το βιογραφικό σου.
Ορίστε.....
Σευχαριστώ άλλη μία φορά που με επιβεβαιώνεις...το ξαναλέω!!!

Μπορεί να μην έχω βιογραφικό με αυτό το όνομα (γιατί δεν είμαι και ο μόνος που γράφει)  όμως φαίνεται πολύ καλά πως λειτουργείς εσύ και οι υπόλοιποι...αν σου έλεγα π.χ. ότι είμαι ο TYRAEL ή ο Punisher  θα είχε διαφορά για σένα?επειδή θα ήξερες που έχω παίξει και πόσες μάχες ή λαμογιές έχω κάνει?
Η ουσία ποια είναι λοιπόν?το νόημα απο τη συζήτηση ή το ιστορικό του σχολιαστή??Ελληνάρας μια ζωή....
αυτά που λέω είναι λάθος τόσο καιρό?δεν έπεσα μέσα σε όλα????μπορείς να με διαψεύσεις?ακόμα και για την PNX που σχολίασες σου είπα ότι κάνατε μλκία απο την αρχή και δεν τα φτιάξατε σωστά και συ έλεγες τα δικά σου και νομίζεις ότι τάχα έκανες πανελλήνια ένωση...με όλα τα λαμόγια μέσα και τους κλεφταρχηγούς...
Πάνε για σύνταξη τώρα και κάτσε στα αυγά σου.....
μείνε Private το λιγότερο αν πας στη GROF....φτάνουν οι φωστήρες..
να αναλάβει νέο αίμα...

ΠΟΥΤ*ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΛΟΥΖΕΣΤΕ...ΜΕ ΕΛΛΗΝΕΣ ΛΑΜΟΓΙΑ ΚΑΙ ΚΟΠΡΙΤΕΣ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ....ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΥΤΣΟμπολΙΑ ΚΑΙ ΦΤΥΑΡΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ........ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΒΑΦΤΙΣΤΗΚΑΝ GROF-...απλά LoL......ΑΜΑ ΗΞΕΡΕ Η GROF ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΕ....!!!XA XA XA XA XA  rendeer  bounce

ΚΑΗΜΕΝΗ GROF.... Crying or Very sad

ΕΔΩ ΘΑ ΜΑΣΤΕ ΘΑ ΤΑ ΔΕΙΤΕ....... bom

ΦΙΛΟΥΘΚΙΑ!!!:*
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 2 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Τετ Ιαν 04, 2017 3:10 am

σε ατομικό επίπεδο...

1)Ξέρεις πόσο καιρό έχω να βάλω gold στο game?όχι κλέβοντας...μοιράζοντας δίκαια.Είσαι σε θέση να μας λυπάσαι?λολ
2)Όταν κάνω leave ξέρεις πόσα invite θα δεχτώ?και ποιές clan θα με πλησιάσουν?Είναι αυτές που ούτε στα όνειρα σου δεν μπορείς να μπεις...Είσαι σε θέση να μας λυπάσαι?λολ
3)Mίλας για Τύραελ και Πάνισερ?Εξισώνεις τον εαυτό σου με αυτούς???με ποιά προσόντα και τι έργο έχεις κάνει εσύ?
4)Για την pnx δεν έχω καμία ευθύνη γιατί δεν διοικούσα.

σε ομαδικό επίπεδο...

Ξέρεις πόσα bonus credits 50% ανοίγαμε την ημέρα? 2-3...και πόσο gold μοιράζαμε στους παίκτες? και πόσοι έλληνες παίκτες κέρδισαν premium άρμα από τα campaigns από την ύπαρξη της kiss ή της grbb????ΝΑ ΛΕΣ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ για παίκτες πουν δεν ξέρουν αγγλικά ή δεν έχουν τα stats να πάνε σε καλές ξένες ομάδες.Και αυτό γιατί κάποιοι τρέχανε νύχτα μέρα να οργανώσουν την ομάδα τους και ενδιαφερόντουσαν πραγματικά...

Για αυτό σου λέω με τα λόγια και τις θεωρίες ποτέ κανείς δεν έκανε τίποτα και εσύ απλά μιλάς....μπλα μπλα μπλα κατηγορείς ανέξοδα τους πάντες και τα πάντα χωρις να έχεις κάνει το παραμικρό.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 2 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Ιαν 04, 2017 11:33 am

@LASKAS έγραψε:1)Ξέρεις πόσο καιρό έχω να βάλω gold στο game?όχι κλέβοντας...μοιράζοντας δίκαια.Είσαι σε θέση να μας λυπάσαι?λολ
2)Όταν κάνω leave ξέρεις πόσα invite θα δεχτώ?και ποιές clan θα με πλησιάσουν?Είναι αυτές που ούτε στα όνειρα σου δεν μπορείς να μπεις...Είσαι σε θέση να μας λυπάσαι?λολ
3)Mίλας για Τύραελ και Πάνισερ?Εξισώνεις τον εαυτό σου με αυτούς???με ποιά προσόντα και τι έργο έχεις κάνει εσύ?
4)Για την pnx δεν έχω καμία ευθύνη γιατί δεν διοικούσα.

Δεν είπα εγώ ότι έκλεψες gold...ούτε ότι δε θα βρείς clan να παίξεις...δεν είναι το όνειρό μου να μπώ στη FAME επίσης...μπορεί να είναι για εσένα βέβαια..εκεί να δω τι χρόνο θα βρείς...μιάς και για την δικιά σου δεν τον εχεις Smile

Δεν εξισώνω με κανένα τον εαυτό μου...ο καθένας λειτουργεί διαφορετικά...απλά κάποιοι λειτουργούν για το προσωπικό τους όφελος και κάποιοι για το σύνολο...κάποιοι δεν δίνουν δεκάρα τσακιστή και φυσικά τα περιμένουν όλα έτοιμα απο άλλους...και κάποιοι πολεμούν καθημερινά για να φτάσουν ψηλά....κάποιοι φτάνουν ψηλά με την αξία τους και κάποιοι με λαμογιές....

Δεν σε είπα λαμόγιο ούτε ότι κλέβεις...όμως δεν σημαίνει ότι μέσα στην ομάδα σου ή στην "πρώην" αντίπαλη ομάδα δεν υπάρχουν τέτοια άτομα ή "λαμόγια" που μπορεί να σε έχουν υποστηρίξει και να σε έχουν σιγοντάρει ή να σε έχουν έστω βοηθήσει σε όλο αυτό....Wink Το 'πιασες τώρα?

Για την Pnx δεν ξέρω τι έκανες δεν πήρα μέρος, πάντως αν όπως λες μάζεψες κόσμο και συμμετείχες στο εγχείρημα αυτό κάποιο μέρος ευθύνης έχεις...ίσως θα μπορούσε να γίνει κάτι καλύτερο αν υπήρχαν άτομα να ασχοληθούν πέρα απο προσωπικά οφέλη και συμφέροντα..όπως και νάχει απέτυχε...δεν πέτυχε! Smile

@LASKAS έγραψε:Ξέρεις πόσα bonus credits 50% ανοίγαμε την ημέρα? 2-3...και πόσο gold μοιράζαμε στους παίκτες? και πόσοι έλληνες παίκτες κέρδισαν premium άρμα από τα campaigns από την ύπαρξη της kiss ή της grbb????ΝΑ ΛΕΣ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ για παίκτες πουν δεν ξέρουν αγγλικά ή δεν έχουν τα stats να πάνε σε καλές ξένες ομάδες.Και αυτό γιατί κάποιοι τρέχανε νύχτα μέρα να οργανώσουν την ομάδα τους και ενδιαφερόντουσαν πραγματικά...
Ωραία, καλά τα λες....δε σου είπα εγώ ότι δεν πέτυχε τίποτα η ομάδα σου....τόσα κτίρια...τόσος κόσμος που έπαιζε...όλα αυτά για το τίποτα?μόνο τα κτίρια να χτίσεις πόσο κόπο θέλει....Γιαυτό έλεγα ότι έπρεπε να φροντίσετε να υπάρχει συνέχεια....μέσα σε μία εννιαία κοινότητα θα εκανες μία μετονομασία της ομάδας σου και θα έσωζες όλα τα κτίρια κτλ και θα έκανες και μία πολύ ωραία συνένωση, με καλή πίστη και θέληση,  με τους αντιπάλους σου και θα φτιάχνατε κατι καλύτερο....Εσύ τα παρατάς και κλείνεις το μαγαζί έτσι απλά λοιπόν και όπου θέλει ας τραβήξει ο καθένας...γιαυτό σου είπα ότι με επιβεβαιώνεις γιατι το έχω πεί τουλάχιστον 3 φορές ότι αυτή θα είναι η αναγκαστική κατάληξη του Ελληνικού WoT....
Πέρα απο αυτό δεν έχω κάτι προσωπικό...απλά διασκεδάζω Smile

@LASKAS έγραψε:Για αυτό σου λέω με τα λόγια και τις θεωρίες ποτέ κανείς δεν έκανε τίποτα και εσύ απλά μιλάς....μπλα μπλα μπλα κατηγορείς ανέξοδα τους πάντες και τα πάντα χωρις να έχεις κάνει το παραμικρό.
Πιστεύεις ότι αν κάποιος τώρα θέλει να δημιουργήσει κάτι θα τον ακολουθήσει κανείς fresh start?δεν το νομίζω....εγώ δεν μπορώ να κάνω τέτοιο εγχείρημα γιατί δεν έχω αυτή τη δυνατότητα..αν την είχα θα το έκανα...εσύ και κάποιοι άλλοι που την είχατε και την έχετε όμως...ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΠΟΤΕ (ΕΚΤΟΣ ΤΟY FAIL της PNX)!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 2 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Ιαν 04, 2017 11:54 am

Ας κλείσουμε την πορεία της Λεγεώνας λοιπόν με μία αφιέρωση....
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 2 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από Dennis20vt Τετ Ιαν 04, 2017 12:19 pm

Krima gia thn apofash sou laska giati me thn en merh kontraa pou eixame ginomastan kai oi 2 kaluteroi.Gia na pareis tetia apofash tha eixes tous logous sou..alla nomizw kalutera eiinai na mhn to kaneis...alaxte apla dioikhsh me atoma empista ths clan sas..einai krima na dialithei h mia apo ths dyo kaliteres clan ths elladas..anyway euxaristoume gia ta kala sou logia gia thn GROF-...aaaa kai mpamph?eisai terma vlakas
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 2 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Ιαν 04, 2017 12:48 pm

Τι εννοείς με το Τέρμα βλάκας? μήπως εννοείς αυτο το τέρμα...?
GREEK BLACK BERET - Σελίδα 2 N3tdar
ή αυτό...?
GREEK BLACK BERET - Σελίδα 2 30rmg3r

ή μήπως αυτό?
GREEK BLACK BERET - Σελίδα 2 R8z507
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 2 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Τετ Ιαν 04, 2017 1:20 pm

Δεν θα έπαιρνα τέτοια απόφαση χωρίς λόγο και χωρίς να το συζητήσω με τους άλλους.Δεν υπάρχουν άτομα που να αναλάβουν και να έχουν και το υπόβαθρο για να τρέξουν την clan σε ανταγωνιστικό επίπεδο.Εσείς κοιτάξτε να κάνετε σωστά πράγμτα εκεί για να σπάσετε ταβάνια ( είμαι σίγουρος ότι μπορείτε ) για να καμαρώνουμε όλοι.Θα παρακαλούσα γονατιστός να συμμετέχω σε μια τέτοια προσπάθεια σαν απλός στρατιώτης με μόνο καλούς έλληνες παίκτες.Το έχω ξανακάνει στο παρελθόν όταν είχα φύγει από τον ΗΑΜΙ ( που μου πρόσφερε τα πάντα ) για να συμμετέχω στην pnx...για να υπάρχει μια ΔΥΝΑΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ που είναι το όνειρο μου από πάντα.Αυτή τη φορά όμως σας στηρίζω* με όλη μου την καρδιά και στην πράξη, αλλά από μακριά.Πρώτον γιατί δεν πάω σε ομάδα που δεν είμαι επιθυμητός ενώ ξέρω ότι οποιαδήποτε καλή ξένη θα με δεχτεί.Δεύτερον την greek dream team την φαντάζομαι με καλύτερο υλικό παικτών και αυτό δεν είναι μόνο δική μου άποψη.

Αυτά τα γράφω και τα ξεκαθαρίζω δημόσια για να μην γράψει κανείς οτιδήποτε άλλο από την πραγματικότητα...δεν υπάρχουν άλλα κίνητρα ΚΑΙ ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΙΩΝΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ.Αρχικά και στιγμιαία όταν μίλησα με τον Βασίλη του είπα τον κόσμο που πετάει να τον στέλνει σε εμάς και εγώ να του στέλνω τους καλούς.Μετά μου είπε ότι υπάρχουν παίκτες εκεί που δεν θα με ήθελαν σαν συμπαίκτη τους.ΣΟΒΑΡΑ??? Very Happy ΕΚΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΛΑ και κάθε σκέψη για να συμμετέχω και εγώ προσωπικά...έχω και λίγο εγωισμό ρε παιδιά, παιχνίδι είναι δεν σκότωσα την μάνα κανενός.6 χρόνια έχω λιώσει στο παιχνίδι και έχω αποδείξει την αξία μου παικτικά και οργανωτικά.Οπότε αρκετά...Δεν κρατάω κακία...και ότι περνάει από το χέρι μου, πείτε μου και θα το κάνω.Θα μπορούσα να συνυπάρχω με οποιοδήποτε έλληνα παίκτη ανεξάρτητα από το παρελθόν μας για χάρη μιας καλής ελληνικής ομάδας αλλά μέχρι ένα σημείο.

*θα σου εξηγήσω γιατί σας στηρίζω χωρίς να μου το ζητήσετε φυσικά.Θα μπορούσα να αφήσω την clan να αργοπεθαίνει, να φεύγει ένας ένας και να κρατάω τους παίκτες δέσμιους σε μια μετριότητα...βγήκα δημόσια και το είπα.Προτιμώ να δυναμώσει και να πάρει το όφελος αυτό η κατά γενική ομολογία πιο δυνατή ομάδα και να μην σκορπίσουν οι παίκτες.ΕΙΠΑ << H ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΕΚΕΙ >>.Θα ερχόντουσαν σταδιακά σε βάθος χρόνου ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΙΧΕ ΧΑΘΕΙ ΤΟ MOMENTUM για εσάς.ΤΩΡΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΑΝΑΝΕΩΣΗ....ΤΩΡΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΔΥΝΑΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ οπότε τώρα ήταν η κατάλληλη στιγμή να πάρουμε αυτή την απόφαση.


απλά και ειλικρινά πράγματα, όπως είναι ο χαρακτήρας μου ανεξάρτητα αν πονάει ή όχι και όπως ήμουν πάντα
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 2 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Ιαν 04, 2017 1:39 pm

Πραγματικά ειλικρινής και συγκινητικός ο επίλογος Λάσκα.. Sad
king
@LASKAS έγραψε:Αρχικά και στιγμιαία όταν μίλησα με τον Βασίλη του είπα τον κόσμο που πετάει να τον στέλνει σε εμάς και εγώ να του στέλνω τους καλούς.Μετά μου είπε ότι υπάρχουν παίκτες εκεί που δεν θα με ήθελαν σαν συμπαίκτη τους.ΣΟΒΑΡΑ??? Very Happy ΕΚΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΛΑ και κάθε σκέψη για να συμμετέχω και εγώ προσωπικά..
lol!
Έφαγες πόρτα? Razz  Twisted Evil

Εννοείται τους παίκτες θα πάρουν και θα παίζουν PRO!Τι να σε κάνουν εσένα?Ξενα κουμάντα στην επιχείρηση θα βάλουν?Σε γελάσανε..!ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!

Ονλι λαμογέισον γκοους του δε οργκαναϊζέισον!ΧΑΡ ΧΑΡ ΧΑΡ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 2 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από RNGD Τετ Ιαν 04, 2017 4:59 pm

Άμα δεν υπάρχει κίνητρο για συνέχεια, ήταν η καλύτερη απόφαση, το stop δηλαδή στο υψηλότερο σημείο που μπορέσατε και φτάσατε. Πολλή καλή θέση στα 10άρια στο CW season, καλή θέση στο campaign.

Κάποια στιγμή πρέπει απλά να πάψουν τα bad manners.

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης