World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

θΕΜΑ : ΕΓΩ...by Black Baron. Για να γελασουμε και λιγο....

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

 θΕΜΑ : ΕΓΩ...by Black Baron. Για να γελασουμε και λιγο.... Empty θΕΜΑ : ΕΓΩ...by Black Baron. Για να γελασουμε και λιγο....

Δημοσίευση από Black_Baron_ Τρι Δεκ 15, 2015 2:25 pm

Καλησπερα μ ακους? ΕΓΩ ειμαι παλι.... Και ΕΓΩ ειμαι ο καλυτερος ακομα κι απο εμενα, καποιοι λεγατε οτι ΕΓΩ φταιω και πως ΕΓΩ ειμαι ΕΓΩ αλλα σας ξεγελασα. ΕΓΩ τα καταφερα καλυτερα απο ολους εσας ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ, μονος μου τα καταφερα, ΕΓΩ αν και παντα τα βραδια αναρωτιωμουν μηπως φταιω ΕΓΩ? Μηπως εκανα καποιο λαθος ΕΓΩ μηπως, μηπως μηπως... Ομως οχι κυριοι ΕΓΩ δεν εφταιγα, ηταν δικο σας το λαθος. Το λενε και τα νουμερα, ΕΓΩ κερδισα τους ακατανομαστους 16-0! Και ΕΓΩ σας το ελεγα αλλα εσεις δεν ακουγατε, η αληθινη ζωη ειναι το παιχνιδι, εσεις ολοι νομιζατε πως υπαρχει και ζωη εκει εξω αλλα ΕΓΩ σας εδειξα looooooooool, ΔΕΙΤΕ: ΕΓΩ εφερα τον Τσακ τον Νορις και τον Μπομπ τον σφουγκαρακι στην κλαν, και ΕΓΩ εχω γινει το hastag σε ολη την επιστημονικη κοινοτητα των ψυχολογων διεθνως, ΕΓΩ!  Μονο ΕΓΩ λοιπον πιστευω πως ολοι ασχολειστε με εμενα? Ρωτηστε με αν κοιμαμαι τα βραδυα, Ρωτηστε με αν βλεπω φανταζματα, Ρωτηστε με αν ολη μου η ζωη ειναι το wn8, to gold και το chat, Ε ναι, το μονο που υπαρχει ειμαι εγω....εγω ...εγω...εεεε? τι ελεγα ? α......εγω.  Να ρωτησω κατι τωρα? ξοδεψα τοσο χρονο για να γραψω σε ενα chat για ενα παιχνιδι και να μιλησω για εμενα λες και ενδιαφερω κανεναν σας, ελπιζω να σας εκανα τουλαχιστον για ακομα μια φορα να γελασετε, ΕΓΩ..... lol!

Black_Baron_

Αριθμός μηνυμάτων : 2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 θΕΜΑ : ΕΓΩ...by Black Baron. Για να γελασουμε και λιγο.... Empty Απ: θΕΜΑ : ΕΓΩ...by Black Baron. Για να γελασουμε και λιγο....

Δημοσίευση από LASKAS Τρι Δεκ 15, 2015 10:20 pm

Δεν μπορώ να γελάσω...δεν μου φαίνεται αστείο αυτό που έγραψες.Έμειναν 4 μέρες για να τελειώσει το campaign και χαιρόμαστε που τα πήγαμε καλά.
ΕΓΩ ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΑ ...ΝΑΙ ΕΓΩ!!!!!!!!!!!Γιατί τέτοια αχαριστία όσα χρόνια παίζω το παιχνίδι δεν ξαναείδα...μου φερθήκατε άσχημα εκεί πέρα μέχρι που με βρίσανε κίολας και κανένας δεν αντέδρασε...Για ποιόν?Για τον τυχάρπαστο Veyder που δεν έχει κάνει τίποτα απολύτως στο game εκτός από παίκτης.Δεν σημαίνει ότι όποιος έχει καλά stats μπορεί να γίνει και αρχηγός....
Διάβασε εδώ !!!!!!!!!

http://www.meligraph.com/ANAKOINWSEIS

Διώχνω με το τσουβάλι τους παίκτες και πάλι γεμάτοι είμαστε γιατί ΕΔΩ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΩΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ... ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩ 

Είναι πολύ δυσκολο να κάνεις κάτι αξιόλογο στο game πέρα από το να πατάς κουμπάκια στο πληκτρολόγιο ...
Είναι λίγοι οι καλοί έλληνες παίκτες και πρέπει εσύ να τους φτιάξεις ή να τους μάθεις να παίζουν ομαδικά.Επίσης η ελληνική κοινότητα στο game είναι κομπλεξική όπως και η ελληνική κοινωνία ...
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 θΕΜΑ : ΕΓΩ...by Black Baron. Για να γελασουμε και λιγο.... Empty Απ: θΕΜΑ : ΕΓΩ...by Black Baron. Για να γελασουμε και λιγο....

Δημοσίευση από Black_Baron_ Τετ Δεκ 16, 2015 4:54 am

Μπορω να δεχτω οσα λες παραπανω. Ειναι η αποψη σου και την σεβομαι, ομως μην βλεπεις τα παντα απο την δικια σου ματια. Σκεψου πως μεσα σε αυτο το παιχνιδι γιατι για παιχνιδι μιλαμε υπαρχουν εκατονταδες ανθρωποι και ο καθενας το βλεπει διαφορετικα και πιστευω πως εισαι απο αυτους που το βλεπουν πολυ ποιο σοβαρα απο οτι θα επρεπε. Οι περισσοτεροι ειμαστε εδω για να περασουμε καλα τον ελευθερο χρονο μας να χαλαρωσουμε απο τις δουλειες και τις υποχρεωσεις μας. Και εκανε αρκετη εντυπωση σε αρκετους φιλους οτι γραφεις σε ενα forum περιαυτολογοντας αλλα και κρινωντας αλλους χωρις ομως ποτε καποιος να εχει ασχοληθει, η απαντησει η κατακρινει τα οσα γραφεις καθε φορα. Νομιζω πως εκθετεις μονος σου τον εαυτο σου γραφοντας μυνηματα τα οποια ποτε κανεις δεν μπαινει καν στον κοπο να απαντησει αλλα και κανεις δεν θα εβλεπε αν δεν εστελναν μυνημα στον μητσο για να το δει. Με αποτελεσμα καποιες φορες ναι, αρκετοι να αναρωτιομαστε πως το παιρνεις τοσο στα σοβαρα και νομιζεις οτι καποιοι αλλοι αγνωστοι προς εσενα ασχολουνται μαζι σου η θελουν το κακο σου. Οσο για την πρωτη αναρτηση μου ηταν καθαρα δικια μου πρωτοβουλια απλα και μονο για να γελασουμε, με συγχωρεις αν σε προσεβαλα. Ευχομαι τα καλυτερα σε ολλους πανω απ ολα υγεια και καλες γιορτες..
Υ.Γ Δεν θα ξαναγραψω αλλη φορα μιας και δεν μου φαινεται καθολου λογικο να γραφω τοσα πολλα και περιττα για ενα παιχνιδι αλλα και για ανθρωπους που δεν γνωριζω.

Black_Baron_

Αριθμός μηνυμάτων : 2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 θΕΜΑ : ΕΓΩ...by Black Baron. Για να γελασουμε και λιγο.... Empty Απ: θΕΜΑ : ΕΓΩ...by Black Baron. Για να γελασουμε και λιγο....

Δημοσίευση από LASKAS Τετ Δεκ 16, 2015 6:06 am

Ναι σε πολιτισμένο επίπεδο μπορώ να κάνω διάλογο με τις ώρες και με τον Δημήτρη μίλησα εχτές....
Ήρθαν και μου είπαν ότι κάποιοι με θάβουνε εκεί και το προσπέρασα πριν λίγες μέρες.Όταν όμως έμαθα ότι κάποιοι είπαν ότι χάσατε μάχη από εμάς επειδή κάποιος μας ξεφούρνησε το σχέδιο σας  ...δηλαδή με λίγα λόγια έχουμε σπιούνους στην ομάδα σας...χαχαχαχαχαχ και πήραμε σικέ μάχη εεε δεν κρατήθηκα ρε φίλε!

Αν έχει κάποιος δικαίωμα να βγάλει γλώσσα και να περιαυτολογήσει είμαι ΕΓΩ.Πολλοί δοκίμασαν να φτιάξουν σοβαρή ελληνική ομάδα με μόνο έλληνες παίκτες και απέτυχαν γιατί είναι σχεδόν αδύνατον.1)Δεν υπάρχουν πολλοί καλοί έλληνες παίκτες γενικά 2)Ο έλληνας παίκτης αλλιώς συμπεριφέρεται στις ξένες και αλλιώς στις ελληνικές.Στις ξένες παναγία στις ελληνικές βγάζει όλα τα κουσούρια του και τις απαιτήσεις του...3)Δεν υπάρχουν καλοί έλληνες fc στην πιάτσα 4)Αυτοί που παίζουν στις ξένες δεν τολμάνε να πλησιάσουν σε ελληνικές για χ ψ λόγους.

Που δοκίμασα να φτιάξω clan που να έχει ένα επίπεδο,είχε ελάχιστες πιθανότητες επιτυχίας.
καλές γιορτές!
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης