Αποστολές για T22 med

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Αποστολές για T22 med

Δημοσίευση από BoTheGreat Την / Το Παρ Ιαν 22, 2016 4:50 am

Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος απο δω που προσπαθεί να αποκτήσει το άρμα αυτό. Προσωπικά άρχισα από χθες το βράδυ να ασχολούμαι και έχω καταφέρει στο domination να κάνω τις 8 πρώτες (μέχρι την 9 χωρίς την 8 όμως). Πιστεύετε ότι platoon θα βοηθούσε σε αυτές τις αποστολές ή solo έχεις περισσότερες πιθανότητες να τις κάνεις; Αν κάποιος decent player προσπαθεί και θέλει platoon ας μου στείλει pm στο παιχνίδι να προσπαθήσουμε μαζί. (Εννοείται δε μιλάω για rigging!)

Αριθμός μηνυμάτων : 30

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: Αποστολές για T22 med

Δημοσίευση από imperiumgraecum Την / Το Παρ Ιαν 22, 2016 5:24 am

Tο rigging ενέχει δυσανάλογο ρίσκο ως προς το τελικό ώφελος οπότε τίθεται εκ των πραγμάτων εκτός συζήτησης

imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Δημοσίευση από BoTheGreat Την / Το Παρ Ιαν 22, 2016 7:59 am

imperiumgraecum έγραψε:Tο rigging ενέχει δυσανάλογο ρίσκο ως προς το τελικό ώφελος οπότε τίθεται εκ των πραγμάτων εκτός συζήτησης
Το ανέφερα απλά σε περιπτώση που κάποιος πεταχτεί και πει ότι μιλάω για rigging Smile Επίσης θα άνοιγα και θέμα στο επίσημο site αλλά τα τρόλια είναι πολλά και γιαυτό το αποφεύγω.

Αριθμός μηνυμάτων : 30

Δημοσίευση από blsbill Την / Το Κυρ Μαρ 06, 2016 5:54 am

χρειαζεσαι απαραιτητα δυνατο Platoon.ειδικα στις τελευταιες.μου πηρε περιπου 500 μαχες στο rampage για να το βγαλω οποτε μιλαμε για ωρες gameplay και εκατομυρια credit.Αν αξιζει?θεωρω πως ναι το αρμα ειναι πολυ δυνατο

Αριθμός μηνυμάτων : 128

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης