World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Free mparmpas

+26
imperiumgraecum
mparmpas
JohBolter
37EMA
patatomhden
falakros
dfk_7677
dolofonos
TYRAELL75
RNGD
Convii
gregorakis
Gooakis
antkon
Sanguinius
galanosauros
sisifos
astoxos_x
Dennis20vt
barracudaz7
taramas
perseas
Pligomenos
blsbill
Xi@Le
mementoM0ri
30 απαντήσεις

Σελίδα 8 από 20 Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 8 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από TYRAELL75 Πεμ Μάης 05, 2016 12:23 pm

@rngd 
ι διαφορα δεν ειναι μονο στο mentality μεταξύ ελλυνων και ξενων παικτών,υπαρχει διαφορά επισης στην συμπεριφορα των ελληνων παιχτων οταν βρίσκονται σε ξενη clan και σε ελληνικη.
περιγραφεις λοιπον καποια περιστατικα που σου ετυχαν στις ελληνικες ομαδες που αγωνιστικες και καποια σε ξενες.
να σε ρωτησω λοιπον αυτα που περιγραφεις οτι σου ετυχαν στους pts η στην clan που εισαι τωρα δεν σου ετυχαν στις ελληνιλες ομαδες που πουεισουν? επειδή το περιστατικο που περιγραφεις με τον mainfc που εκανε πως δεν υπαρχεοσ εγινε στην δικια μας  ομάδα να σε ρωτησω,την  συμπεριφορα που περιγραφεις στους πειρατες δεν την βρηκες εδω?τι καναμε δλδ οταν χαναμε μαχη απο κακο commanding σου?σε δερναμε?σε βριζαμε

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 8 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από barracudaz7 Πεμ Μάης 05, 2016 12:27 pm

@tyraell75 έγραψε:
gregorakis έγραψε:... όχι αλλά έπιασα τον εαυτό μου να τάσσεται υπέρ του taramas και τρόμαξα !!! αυτό που του ζητήσατε και που προσπαθήσατε να κάνετε για μένα είναι παράλογο ... δεν μπορείς να έχεις μια 2η HEAT και να θες να είναι στην ίδια κοινότητα αλλά αυτόνομη και ισάξια ... είναι παράλογο ... αν έχεις πρόβλημα με την HEAT (την όποια HEAT) με την ηγεσία της ή δεν ξέρω τι άλλο, που να είναι αδύνατο να επιλυθεί με κάποιο τρόπο, τότε απλά αποχωρείς και φτιάχνεις μια άλλη clan ... 2 είναι οι λόγοι, για μένα, που δεν ακολουθείς αυτό το δρόμο: 1) θες το ίδιο ts για οικονομικούς λόγους και/ή 2) θες να τους μπεις στο μάτι ...


... τώρα αυτό που λες, ότι η KISS- με την GRBB εντάσσονται στο μοντέλο που περιγράφω, δε μου είχε περάσει από το μυαλό ... αν πάντως ισχύει τότε, με βάση και τα αποτελέσματα των 2 ομάδων, το μοντέλο αποδίδει Free mparmpas - Σελίδα 8 Icon_biggrin ...
μα αυτο ακριβως καναμε εφοσον ειδαμε οτι δεν συμφωνουμε στο να υπαρχουν 2heat,προτειναμε να αγορασουμε την clan για να μην χρειαζετε να κανουμε ολοι leave και οταν το αρνηθηκε και.αυτο απλα φυγαμε.
το θεμα ειναι αυτος που μιλαει για καρεκλες τι φοβηθηκε και δεν δεχτηκε να υπαρχουν 2 ομαδες στην κοινοτητα της hear στο wot? 
αυτο σηζηταμε


..και όχι μόνο θα πώ εγώ....To όλο θέμα ήταν αν θα μπορεί να υφίσταται 2η ομάδα με το όνομα HEAT με ανεξάρτητη διοίκηση και για ποιό λόγο να μοιράζεται το ίδιο teamspeak εφόσον είναι άλλη (ξένη) ομάδα...κανείς από τους παίκτες κατά τα λεγόμενα του δεν το ήθελε αυτό και δεν μπορούσε να κάνει κάτι γιαυτό.....
Και έρχομαι και λέω εγώ τώρα...όταν έθεσε ζήτημα σε αυτό το θέμα (ή ψηφοφορία) γιατί δεν είμασταν όλοι τότε παρόντες ???HEAT & HEAT-X ???πότε την έκανε την ερώτηση στους παίκτες της heat και ήταν πανψηφή αρνητικοί και γιατί δεν μας κάλεσε να παρευρισκόμασταν όλοι μαζι αφού ως τότε είμασταν όλοι ενωμένοι στην ίδια clan?εδώ γελάμε
Μήπως τελικά ήταν κατα φαντασία του ακατανόμαστου η ψηφοφορία στους παίκτες της HEAT ή μήπως φτιαχτή απο 5-6 γκλικαδόρους ...το να πάρει πούλο η 2η ομάδα????οεο?


Έχει επεξεργασθεί από τον/την barracudaz7 στις Πεμ Μάης 05, 2016 12:33 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : προσθήκη)
barracudaz7
barracudaz7

Αριθμός μηνυμάτων : 71

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 8 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από TYRAELL75 Πεμ Μάης 05, 2016 12:36 pm

θα ηθελα να διαβάσω και τι λεει ο dfk για ολα αυτά

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 8 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από dolofonos Πεμ Μάης 05, 2016 12:37 pm

ΠΩ ρε έκανα διακοπούλες Ελλάδα και δεν πήρα γραμμή. Επιτέλους ξανά δόξες στο φόρουμ. Το μοντέλο της HARD μια χαρά δούλευε. Ποτέ δεν είχαμε κόμπλεξ γιατί είμαστε στο 2 η σ κτλ. Και δουλεύαμε μια χαρά όλοι μαζί. Όταν σταμάτησαν κάποια παιδιά από κομμάντερ κτλ και ήρθε ο κορεσμός τότε χάλασε.  Απλά από τότε όσους λέγαμε ελάτε να βοηθήσουμε ελάτε να ενωθούμε ΟΛΟΙ ήταν στον κόσμο τους από τότε γιατί ήξεραν καλύτερα και είχαν παρέες που εμείς δεν είχαμε και προτιμούσαν τις τεράστιες επιτυχίες που είχαν με τις κλαν τους
Περσέα μπες να σε ακούσουμε ρημάξαμε χωρίς εσένα.
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 8 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από barracudaz7 Πεμ Μάης 05, 2016 12:46 pm

@tyraell75 έγραψε:θα ηθελα να διαβάσω και τι λεει ο dfk για ολα αυτά

..και γώ θα το ήθελα αν και θυμάμαι καλά εκείνες τις 4-5 μέρες νομίζω του είχε πρήξει τα "μπαλάκια" ο ακατανόμαστος, όπως επίσης θυμάμαι πολύ καλά τη φράση του πρός εμένα και τον chris82 - "κάνατε μαλακία που αφήσατε τη Διοίκηση να την χειρίζονται άλλοι αντί εσείς" (off the record) όταν πλέον ο ακατανόμαστος αμέτρητες φορές του ζήτησε να πάρει θέση χωρίς ο ίδιος να ξέρει τι γίνεται...γιατί φυσικά στο teamspeak της HEAT ο owner ήταν αυτός....ο οποίος φυσικά δεν είχε καμία σχέση με τα tanks τοτε..αλλά αναγκάστηκε από τις αλλεπάληλες επικλήσεις του ακατανόμαστου..Οπότε η επίσημη θέση επί του θέματος ήταν: "Λυπάμαι  αλλά ένας μόνο commander αναγνωρίζεται στο teamspeak, και αυτός είναι ο commander της HEAT....Οπότε πάρτε τον πού*ο παιδιά σορρυ δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο!!!Smile
barracudaz7
barracudaz7

Αριθμός μηνυμάτων : 71

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 8 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από dfk_7677 Πεμ Μάης 05, 2016 12:59 pm

TYRAELL75 έγραψε:θα ηθελα να διαβάσω και τι λεει ο dfk για ολα αυτά

Ο dfk λέει ότι υπήρξαν 2 πλευρές τότε.

Η του taramas, που φανερά δεν ήθελε την άλλη πλευρά αυτόνομη, τους λόγους δε μπορώ να τους ξέρω. Και βασιζόμενος ότι δε μπορούν 2 ομάδες που λειτουργούν αυτόνομα να βρίσκονται υπό την ίδια σκεπή, ζήτησε ουσιαστικά την αποπομπή τους.

Η του baracuda, που φανερά δεν ήθελε να κάνει κουμάντο ο taramas στη HEATX, τους λόγους δε μπορώ να τους ξέρω.

Τους λόγους μπορεί να τους υποπτεύομαι, αλλά δε μου αρέσει να κάνω υποθέσεις τέτοιου είδους, μια που δεν είχα ιδία εμπειρία για τι γινόταν στο WoT (πρόσωπα και καταστάσεις). Εγώ αποφάσισα με το δικό μου σκεπτικό, ότι commander ήταν ο taramas, και αν αυτός δεν ήθελε να παραμείνουν αυτόνομοι, που δεν το ήθελε όπως είπα, θα έφευγαν. Σαφώς η ευθύνη για αυτό βαρύνει τον ίδιο ως commander.

Εγώ στη HEAT, δεν είχα ποτέ εκλογές και άλλα τέτοια, δεν είμαστε δημοκρατία. Ούτε και φασισμός βέβαια, ο καθένας δικαιούται να έχει τη γνώμη του και να τη λέει, αλλά θα γίνει αυτό που λένε οι λίγοι που ασχολούνται περισσότερο, ή ο ένας, αν αυτοί οι λίγοι δε μπορούν να συμφωνήσουν.

Είχα δηλώσει εξαρχής ότι δε θα εμπλεκόμουν στα εσωτερικά τους στο WoT και το έκανα μόνο όταν η κατάσταση έφτασε στο απροχώρητο. Θα μπορούσα σαφώς να 'ξηλώσω' τον taramas αν ήθελα και να δώσω δίκαιο στην άλλη πλευρά, ίσως αυτό θα ήταν καλύτερο (κρίνοντας από το αποτέλεσμα), αλλά πίστευα και πιστεύω ακόμα ότι δε θα ήταν έντιμο απέναντί τους εφόσον τους είχα πει για ανεξαρτησία. Ίσως η πολλή ανεξαρτησία κάνει κακό.

Εμένα το σκεπιτκό μου σχετικά με τη λειτουργία ενός clan είναι απλό. Αν βρεθεί κάποιος που θέλει να ανάβει το πόστο του dfk και να κάνει αυτά που κάνει ο dfk, ας το δοκιμάσει. Αλλά είτε τα τελευταία 6 χρόνια με εμπιστεύονται απόλυτα, ή δεν έχει βρεθεί άλλος να θέλει να αφιερώσει τόσο χρόνο σε ένα clan Razz

Και θα συμπληρώσω κάτι που έχω γράψει πολλάκις. Το μοντέλο 100 people clan, είναι ένα εξαιρετικά δυσλειτουργικό και δημιουργόν ανήθικων συμπεριφορών (eg aggresive recruiting) μοντέλο. Απλά βολεύει τη WG, γι' αυτό και το προωθεί.

barracudaz7 έγραψε:
..και γώ θα το ήθελα αν και θυμάμαι καλά εκείνες τις 4-5 μέρες νομίζω του είχε πρήξει τα "μπαλάκια" ο ακατανόμαστος, όπως επίσης θυμάμαι πολύ καλά τη φράση του πρός εμένα και τον chris82 - "κάνατε μαλακία που αφήσατε τη Διοίκηση να την χειρίζονται άλλοι αντί εσείς" (off the record) όταν πλέον ο ακατανόμαστος αμέτρητες φορές του ζήτησε να πάρει θέση χωρίς ο ίδιος να ξέρει τι γίνεται...γιατί φυσικά στο teamspeak της HEAT ο owner ήταν αυτός....ο οποίος φυσικά δεν είχε καμία σχέση με τα tanks τοτε..αλλά αναγκάστηκε από τις αλλεπάληλες επικλήσεις του ακατανόμαστου..Οπότε η επίσημη θέση επί του θέματος ήταν: "Λυπάμαι  αλλά ένας μόνο commander αναγνωρίζεται στο teamspeak, και αυτός είναι ο commander της HEAT....Οπότε πάρτε τον πού*ο παιδιά σορρυ δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο!!!Smile

Edit: Επιβεβαιώνω αυτό που έγραψε ο baracuda.
dfk_7677
dfk_7677

Αριθμός μηνυμάτων : 65
Ηλικία : 46

http://httpσ://www.heat-clan.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 8 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από TYRAELL75 Πεμ Μάης 05, 2016 1:19 pm

dfk_7677 έγραψε:
TYRAELL75 έγραψε:θα ηθελα να διαβάσω και τι λεει ο dfk για ολα αυτά

Ο dfk λέει ότι υπήρξαν 2 πλευρές τότε.

Η του taramas, που φανερά δεν ήθελε την άλλη πλευρά αυτόνομη, τους λόγους δε μπορώ να τους ξέρω. Και βασιζόμενος ότι δε μπορούν 2 ομάδες που λειτουργούν αυτόνομα να βρίσκονται υπό την ίδια σκεπή, ζήτησε ουσιαστικά την αποπομπή τους.

Η του baracuda, που φανερά δεν ήθελε να κάνει κουμάντο ο taramas στη HEATX, τους λόγους δε μπορώ να τους ξέρω.

Τους λόγους μπορεί να τους υποπτεύομαι, αλλά δε μου αρέσει να κάνω υποθέσεις τέτοιου είδους, μια που δεν είχα ιδία εμπειρία για τι γινόταν στο WoT (πρόσωπα και καταστάσεις). Εγώ αποφάσισα με το δικό μου σκεπτικό, ότι commander ήταν ο taramas, και αν αυτός δεν ήθελε να παραμείνουν αυτόνομοι, που δεν το ήθελε όπως είπα, θα έφευγαν. Σαφώς η ευθύνη για αυτό βαρύνει τον ίδιο ως commander.

Εγώ στη HEAT, δεν είχα ποτέ εκλογές και άλλα τέτοια, δεν είμαστε δημοκρατία. Ούτε και φασισμός βέβαια, ο καθένας δικαιούται να έχει τη γνώμη του και να τη λέει, αλλά θα γίνει αυτό που λένε οι λίγοι που ασχολούνται περισσότερο, ή ο ένας, αν αυτοί οι λίγοι δε μπορούν να συμφωνήσουν.

Είχα δηλώσει εξαρχής ότι δε θα εμπλεκόμουν στα εσωτερικά τους στο WoT και το έκανα μόνο όταν η κατάσταση έφτασε στο απροχώρητο. Θα μπορούσα σαφώς να 'ξηλώσω' τον taramas αν ήθελα και να δώσω δίκαιο στην άλλη πλευρά, ίσως αυτό θα ήταν καλύτερο (κρίνοντας από το αποτέλεσμα), αλλά πίστευα και πιστεύω ακόμα ότι δε θα ήταν έντιμο απέναντί τους εφόσον τους είχα πει για ανεξαρτησία. Ίσως η πολλή ανεξαρτησία κάνει κακό.

Εμένα το σκεπιτκό μου σχετικά με τη λειτουργία ενός clan είναι απλό. Αν βρεθεί κάποιος που θέλει να ανάβει το πόστο του dfk και να κάνει αυτά που κάνει ο dfk, ας το δοκιμάσει. Αλλά είτε τα τελευταία 6 χρόνια με εμπιστεύονται απόλυτα, ή δεν έχει βρεθεί άλλος να θέλει να αφιερώσει τόσο χρόνο σε ένα clan Razz

Και θα συμπληρώσω κάτι που έχω γράψει πολλάκις. Το μοντέλο 100 people clan, είναι ένα εξαιρετικά δυσλειτουργικό και δημιουργόν ανήθικων συμπεριφορών (eg aggresive recruiting) μοντέλο. Απλά βολεύει τη WG, γι' αυτό και το προωθεί.

barracudaz7 έγραψε:
..και γώ θα το ήθελα αν και θυμάμαι καλά εκείνες τις 4-5 μέρες νομίζω του είχε πρήξει τα "μπαλάκια" ο ακατανόμαστος, όπως επίσης θυμάμαι πολύ καλά τη φράση του πρός εμένα και τον chris82 - "κάνατε μαλακία που αφήσατε τη Διοίκηση να την χειρίζονται άλλοι αντί εσείς" (off the record) όταν πλέον ο ακατανόμαστος αμέτρητες φορές του ζήτησε να πάρει θέση χωρίς ο ίδιος να ξέρει τι γίνεται...γιατί φυσικά στο teamspeak της HEAT ο owner ήταν αυτός....ο οποίος φυσικά δεν είχε καμία σχέση με τα tanks τοτε..αλλά αναγκάστηκε από τις αλλεπάληλες επικλήσεις του ακατανόμαστου..Οπότε η επίσημη θέση επί του θέματος ήταν: "Λυπάμαι  αλλά ένας μόνο commander αναγνωρίζεται στο teamspeak, και αυτός είναι ο commander της HEAT....Οπότε πάρτε τον πού*ο παιδιά σορρυ δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο!!!Smile

Edit: Επιβεβαιώνω αυτό που έγραψε ο baracuda.
ξεκαθαρα πραγματα λοιπον και μπραβο.
απλα μια μικρη παρεμβαση,ο ταραμας δεν εκανε κουμαντο στην heat-x εγω αγνοουσα τελειως την υπαρξη του μεχρι την στιγμη που δημιουργηθηκε το ολο θεμα απλα κρατουσε το commanding σε δικο του account.
Στην πραγματικοτητα δλδ οι 2 ομαδες λειτουργουσαν παντα αυτονομα κατω απο την σκεπη της HEAT.
Δεν ειχαμε καμια απαιτηση  για  ξηλωμα του ταραμα απο την heat ουτε μας ενδιέφερε κατι τετοιο εφοσον ειμασταν ξεχωριστες clan στην ουσια.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 8 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από barracudaz7 Πεμ Μάης 05, 2016 1:37 pm

@tyraell75 έγραψε:
dfk_7677 έγραψε:
TYRAELL75 έγραψε:θα ηθελα να διαβάσω και τι λεει ο dfk για ολα αυτά

Ο dfk λέει ότι υπήρξαν 2 πλευρές τότε.

Η του taramas, που φανερά δεν ήθελε την άλλη πλευρά αυτόνομη, τους λόγους δε μπορώ να τους ξέρω. Και βασιζόμενος ότι δε μπορούν 2 ομάδες που λειτουργούν αυτόνομα να βρίσκονται υπό την ίδια σκεπή, ζήτησε ουσιαστικά την αποπομπή τους.

Η του baracuda, που φανερά δεν ήθελε να κάνει κουμάντο ο taramas στη HEATX, τους λόγους δε μπορώ να τους ξέρω.

Τους λόγους μπορεί να τους υποπτεύομαι, αλλά δε μου αρέσει να κάνω υποθέσεις τέτοιου είδους, μια που δεν είχα ιδία εμπειρία για τι γινόταν στο WoT (πρόσωπα και καταστάσεις). Εγώ αποφάσισα με το δικό μου σκεπτικό, ότι commander ήταν ο taramas, και αν αυτός δεν ήθελε να παραμείνουν αυτόνομοι, που δεν το ήθελε όπως είπα, θα έφευγαν. Σαφώς η ευθύνη για αυτό βαρύνει τον ίδιο ως commander.

Εγώ στη HEAT, δεν είχα ποτέ εκλογές και άλλα τέτοια, δεν είμαστε δημοκρατία. Ούτε και φασισμός βέβαια, ο καθένας δικαιούται να έχει τη γνώμη του και να τη λέει, αλλά θα γίνει αυτό που λένε οι λίγοι που ασχολούνται περισσότερο, ή ο ένας, αν αυτοί οι λίγοι δε μπορούν να συμφωνήσουν.

Είχα δηλώσει εξαρχής ότι δε θα εμπλεκόμουν στα εσωτερικά τους στο WoT και το έκανα μόνο όταν η κατάσταση έφτασε στο απροχώρητο. Θα μπορούσα σαφώς να 'ξηλώσω' τον taramas αν ήθελα και να δώσω δίκαιο στην άλλη πλευρά, ίσως αυτό θα ήταν καλύτερο (κρίνοντας από το αποτέλεσμα), αλλά πίστευα και πιστεύω ακόμα ότι δε θα ήταν έντιμο απέναντί τους εφόσον τους είχα πει για ανεξαρτησία. Ίσως η πολλή ανεξαρτησία κάνει κακό.

Εμένα το σκεπιτκό μου σχετικά με τη λειτουργία ενός clan είναι απλό. Αν βρεθεί κάποιος που θέλει να ανάβει το πόστο του dfk και να κάνει αυτά που κάνει ο dfk, ας το δοκιμάσει. Αλλά είτε τα τελευταία 6 χρόνια με εμπιστεύονται απόλυτα, ή δεν έχει βρεθεί άλλος να θέλει να αφιερώσει τόσο χρόνο σε ένα clan Free mparmpas - Σελίδα 8 Icon_razz

Και θα συμπληρώσω κάτι που έχω γράψει πολλάκις. Το μοντέλο 100 people clan, είναι ένα εξαιρετικά δυσλειτουργικό και δημιουργόν ανήθικων συμπεριφορών (eg aggresive recruiting) μοντέλο. Απλά βολεύει τη WG, γι' αυτό και το προωθεί.

barracudaz7 έγραψε:
..και γώ θα το ήθελα αν και θυμάμαι καλά εκείνες τις 4-5 μέρες νομίζω του είχε πρήξει τα "μπαλάκια" ο ακατανόμαστος, όπως επίσης θυμάμαι πολύ καλά τη φράση του πρός εμένα και τον chris82 - "κάνατε μαλακία που αφήσατε τη Διοίκηση να την χειρίζονται άλλοι αντί εσείς" (off the record) όταν πλέον ο ακατανόμαστος αμέτρητες φορές του ζήτησε να πάρει θέση χωρίς ο ίδιος να ξέρει τι γίνεται...γιατί φυσικά στο teamspeak της HEAT ο owner ήταν αυτός....ο οποίος φυσικά δεν είχε καμία σχέση με τα tanks τοτε..αλλά αναγκάστηκε από τις αλλεπάληλες επικλήσεις του ακατανόμαστου..Οπότε η επίσημη θέση επί του θέματος ήταν: "Λυπάμαι  αλλά ένας μόνο commander αναγνωρίζεται στο teamspeak, και αυτός είναι ο commander της HEAT....Οπότε πάρτε τον πού*ο παιδιά σορρυ δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο!!!Free mparmpas - Σελίδα 8 Icon_smile

Edit: Επιβεβαιώνω αυτό που έγραψε ο baracuda.
ξεκαθαρα πραγματα λοιπον και μπραβο.
απλα μια μικρη παρεμβαση,ο ταραμας δεν εκανε κουμαντο στην heat-x εγω αγνοουσα τελειως την υπαρξη του μεχρι την στιγμη που δημιουργηθηκε το ολο θεμα απλα κρατουσε το commanding σε δικο του account.
Στην πραγματικοτητα δλδ οι 2 ομαδες λειτουργουσαν παντα αυτονομα κατω απο την σκεπη της HEAT.
Δεν ειχαμε καμια απαιτηση  για  ξηλωμα του ταραμα απο την heat ουτε μας ενδιέφερε κατι τετοιο εφοσον ειμασταν ξεχωριστες clan στην ουσια.
Όχι μόνο δεν υπήρχε απαίτηση.... ίσα ίσα που υπήρχε πρόταση και θέληση να υποστηρίζεται 24/7 η ομάδα της HEAT εντός clanwars και χάρτη......αλλά στο "Χότζα" ποιός τόλμησε να σηκώσει κεφάλι ορέ Γκιαούρηδες???ο Ομπα(ταρά)μα της Ελλάδας είχε άλλη άποψη!
barracudaz7
barracudaz7

Αριθμός μηνυμάτων : 71

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 8 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από perseas Πεμ Μάης 05, 2016 1:57 pm

Άρα αν κατάλαβα σωστά ο Ταραμάς δεν ενήργησε σωστά τη δεδομένη στιγμή ενώ προυπήρχε η συνεννόηση και συμφωνία με τον barracuda για την λειτουργία της ΗΕΑΤΧ. Επιπλέον για να μη φανεί η συνεννόηση αυτή άφησε να εξελιχθεί η δυσαρμονία των σχέσεων με τέτοιο τρόπο ώστε να φανεί ότι η άλλη πλευρά (ΗΕΑΤΧ) είχε αποσχιστικές τάσεις. Γιατί να το κάνει όμως αυτό με δεδομένο ότι κρατούσε τα κλειδιά της ΗΕΑΤΧ (είναι λίγο παρατραβηγμένο έως μαζοχιστικό) τι θα κέρδιζε αν του έμενε κενή η ΗΕΑΤΧ; Πως θα μπορούσε να στρατολογήσει αυτούς που ήθελε αν αυτοί έφευγαν; (Μυστήριο)

Από την άλλη όμως δεν θα μπορούσε να οργανωθεί μια συνάντηση Ταραμά και barracuda παρουσία όλων των μελών (ΗΕΑΤ, ΗΕΑΤΧ) όπου θα έθεταν τα πράγματα στη σωστή βάση ώστε να ενημερωθούν τα μέλη για να λυθεί η παρεξήγηση;
Παρεπιπτόντως έχω δει ts που συνυπάρχουν αρκετές διαφορετικές ομάδες που παίζουν το ίδιο παιχνίδι χωρίς να ανήκουν στον ίδιο χορηγό ή game community ή όπως αλλιώς θέλετε να λέγετε.

kappa
perseas
perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 176

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 8 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από barracudaz7 Πεμ Μάης 05, 2016 2:04 pm

@perseas έγραψε:Άρα αν κατάλαβα σωστά ο Ταραμάς δεν ενήργησε σωστά τη δεδομένη στιγμή ενώ προυπήρχε η συνεννόηση και συμφωνία με τον barracuda για την λειτουργία της ΗΕΑΤΧ. Επιπλέον για να μη φανεί η συνεννόηση αυτή άφησε να εξελιχθεί η δυσαρμονία αυτή με τέτοιο τρόπο ώστε να φανεί ότι η άλλη πλευρά (ΗΕΑΤΧ) είχε αποσχιστικές τάσεις. Γιατί να το κάνει όμως αυτό με δεδομένο ότι κρατούσε τα κλειδιά της ΗΕΑΤΧ (είναι λίγο παρατραβηγμένο έως μαζοχιστικό) τι θα κέρδιζε αν του έμενε κενή η ΗΕΑΤΧ; Πως θα μπορούσε να στρατολογήσει αυτούς που ήθελε αν αυτοί έφευγαν; (Μυστήριο)

Από την άλλη όμως δεν θα μπορούσε να οργανωθεί μια συνάντηση Ταραμά και barracuda παρουσία όλων των μελών (ΗΕΑΤ, ΗΕΑΤΧ) όπου θα έθεταν τα πράγματα στη σωστή βάση ώστε να ενημερωθούν τα μέλη για να λυθεί η παρεξήγηση;
Παρεπιπτόντως έχω δει ts που συνυπάρχουν αρκετές διαφορετικές ομάδες που παίζουν το ίδιο παιχνίδι χωρίς να ανήκουν στον ίδιο χορηγό ή game community ή όπως αλλιώς θέλετε να λέγετε.
Αν δείς το ίδιο έγραψα προς ερώτηση παραπάνω....
@barracudaz7 έγραψε:
@tyraell75 έγραψε:
gregorakis έγραψε:... όχι αλλά έπιασα τον εαυτό μου να τάσσεται υπέρ του taramas και τρόμαξα !!! αυτό που του ζητήσατε και που προσπαθήσατε να κάνετε για μένα είναι παράλογο ... δεν μπορείς να έχεις μια 2η HEAT και να θες να είναι στην ίδια κοινότητα αλλά αυτόνομη και ισάξια ... είναι παράλογο ... αν έχεις πρόβλημα με την HEAT (την όποια HEAT) με την ηγεσία της ή δεν ξέρω τι άλλο, που να είναι αδύνατο να επιλυθεί με κάποιο τρόπο, τότε απλά αποχωρείς και φτιάχνεις μια άλλη clan ... 2 είναι οι λόγοι, για μένα, που δεν ακολουθείς αυτό το δρόμο: 1) θες το ίδιο ts για οικονομικούς λόγους και/ή 2) θες να τους μπεις στο μάτι ...


... τώρα αυτό που λες, ότι η KISS- με την GRBB εντάσσονται στο μοντέλο που περιγράφω, δε μου είχε περάσει από το μυαλό ... αν πάντως ισχύει τότε, με βάση και τα αποτελέσματα των 2 ομάδων, το μοντέλο αποδίδει Free mparmpas - Σελίδα 8 Icon_biggrin ...
μα αυτο ακριβως καναμε εφοσον ειδαμε οτι δεν συμφωνουμε στο να υπαρχουν 2heat,προτειναμε να αγορασουμε την clan για να μην χρειαζετε να κανουμε ολοι leave και οταν το αρνηθηκε και.αυτο απλα φυγαμε.
το θεμα ειναι αυτος που μιλαει για καρεκλες τι φοβηθηκε και δεν δεχτηκε να υπαρχουν 2 ομαδες στην κοινοτητα της hear στο wot? 
αυτο σηζηταμε


..και όχι μόνο θα πώ εγώ....To όλο θέμα ήταν αν θα μπορεί να υφίσταται 2η ομάδα με το όνομα HEAT με ανεξάρτητη διοίκηση και για ποιό λόγο να μοιράζεται το ίδιο teamspeak εφόσον είναι άλλη (ξένη) ομάδα...κανείς από τους παίκτες κατά τα λεγόμενα του δεν το ήθελε αυτό και δεν μπορούσε να κάνει κάτι γιαυτό.....
Και έρχομαι και λέω εγώ τώρα...όταν έθεσε ζήτημα σε αυτό το θέμα (ή ψηφοφορία) γιατί δεν είμασταν όλοι τότε παρόντες ???HEAT & HEAT-X ???πότε την έκανε την ερώτηση στους παίκτες της heat και ήταν πανψηφή αρνητικοί και γιατί δεν μας κάλεσε να παρευρισκόμασταν όλοι μαζι αφού ως τότε είμασταν όλοι ενωμένοι στην ίδια clan?εδώ γελάμε
Μήπως τελικά ήταν κατα φαντασία του ακατανόμαστου η ψηφοφορία στους παίκτες της HEAT ή μήπως φτιαχτή απο 5-6 γκλικαδόρους ...το να πάρει πούλο η 2η ομάδα????οεο?
και φυσικά αποσχιστικές τάσεις δεν υπήρχαν αφού η "HEAT" ήταν το σπίτι μας...το θέμα είναι ότι κάποιος ή κάποιοι βιάστηκαν να βάλουν το χέρι τους νωρίς...!!!!
barracudaz7
barracudaz7

Αριθμός μηνυμάτων : 71

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 8 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από perseas Πεμ Μάης 05, 2016 2:11 pm

Φυγοκεντρικές και αυτοκαταστροφικές τάσεις λοιπόν, πιθανόν να εξήγείται έτσι.
perseas
perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 176

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 8 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από perseas Πεμ Μάης 05, 2016 2:14 pm

barracudaz7 έγραψε:Μήπως τελικά ήταν κατα φαντασία του ακατανόμαστου η ψηφοφορία στους παίκτες της HEAT ή μήπως φτιαχτή απο 5-6 γκλικαδόρους ...το να πάρει πούλο η 2η ομάδα????οεο?
Δεν μπορώ να διακρίνω τι θα κέρδιζε η ΗΕΑΤ αν έπαιρνε τον πούλο η ΗΕΑΤΧ
perseas
perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 176

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 8 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από barracudaz7 Πεμ Μάης 05, 2016 2:15 pm

@perseas
Φυγοκεντρικες?αυτοκαταστροφικές?γιατί? Απλά ο commander  ήθελε να είναι commander σε 2 clan...αλλά στη 2η δεν είχε ούτε επαφή ούτε ιδέα...ήθελε μόνο να κουμαντάρει!!!
barracudaz7
barracudaz7

Αριθμός μηνυμάτων : 71

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 8 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από perseas Πεμ Μάης 05, 2016 2:23 pm

barracudaz7 έγραψε:@perseas
Φυγοκεντρικες?αυτοκαταστροφικές?γιατί? Απλά ο commander  ήθελε να είναι commander σε 2 clan...αλλά στη 2η δεν είχε ούτε επαφή ούτε ιδέα...ήθελε μόνο να κουμαντάρει!!!

Πως το δεχθήκατε αυτό!!!
perseas
perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 176

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 8 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από astoxos_x Πεμ Μάης 05, 2016 2:39 pm

barracudaz7 έγραψε:
@astoxos_x έγραψε:Ρε @barracudaz7 έχουμε να τα πούμε πάνω από 2 χρόνια! Να περάσω κάποια στιγμή από το TS της BB να τα πούμε; Free mparmpas - Σελίδα 8 Icon_smile

Χρόνη πολύ ευχαρίστως όποτε θες να έρθεις από το ts ή να έρθω εγω να τα πούμε και όποιος άλλος θέλει απ'τα παιδιά...αν και δεν πολύ μπαίνω τελευταία, θα χαρώ πολύ!


Αύριο θα μαι ονλάιν από το μεσημέρι! Στείλε in game μήνυμα και έρχομαι!

astoxos_x

Αριθμός μηνυμάτων : 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 8 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από barracudaz7 Πεμ Μάης 05, 2016 2:40 pm

@perseas έγραψε:
barracudaz7 έγραψε:@perseas
Φυγοκεντρικες?αυτοκαταστροφικές?γιατί? Απλά ο commander  ήθελε να είναι commander σε 2 clan...αλλά στη 2η δεν είχε ούτε επαφή ούτε ιδέα...ήθελε μόνο να κουμαντάρει!!!

Πως το δεχθήκατε αυτό!!!
Free mparmpas - Σελίδα 8 Empty
Όπως περιέγραψα σε προϋγουμενο post προέκυψε....δεν το περιμέναμε.....το όλο θέμα ξεκίνησε με την επιμονή του να μας βάλει και μας στο 2ο χάρτη (γιατί τότε όλες οι καλές ομάδες είχαν πάει στο 1ο χάρτη για gold/fame points/άρματα) όταν ξεκίναγε το campaign της WG...τότε ο ακατανόμαστος έφτιαξε την τρανή "συμμαχία" που μόνο αυτός μπορεί να φτιάξει...αλλά στο 2ο χάρτη...εδώ γελάμε) για να παίξουμε και μεις επίσημα clanwar ενώ ουσιαστικά δεν είμασταν έτοιμοι ακόμα.....γιατί ακόμη η ομάδα έκανε recruiting/training/tank companies κτλ και ακόμη μαθαίναμε τους παίκτες και γνωριζόμασταν μεταξύ μας...
Και να σου πώ την αλήθεια δεν ήμουν απόλυτος στην αρχή με αυτό γιατί νόμιζα ότι θα μας βάλει μέσα στη συμμαχία μεν ...αλλά θα μας βάζει σχεδόν καθημερινά να παίζουμε δε στο πλευρό τους με την προοπτική να παίρνουν παιχνίδια στα πόδια τους οι παίκτες "ενεργά" και ας χάναμε ή κερδίζαμε τότε δεν μας πολύ ένοιαζε...όμως ο ακατανόμαστος με τακτικές καβουρομάνας και full campέρωμα μας άφησε 2 μήνες άπραγους χωρίς να μπορούμε να βάλουμε επιθέσεις ή άμυνες μιάς και αυτός κανόνιζε τη συμμαχία...μπίρι μπίρι όλη την ώρα και μάχες μηδέν...και στο τέλος όταν τελείωνε το event και επιστρέφανε οι καλές ομάδες στον 2ο  χάρτη, κάτσαμε με την ομάδα υστερημένη απο 30+ ενεργούς παίκτες (λόγω αδράνειας) και φάγαμε την καθημερινή πο*τσα από τις επιθέσεις που μας έβαζαν!!!Αυτή είναι η στρατηγική του camperoγεροκάβουρα!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την barracudaz7 στις Πεμ Μάης 05, 2016 2:49 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : προσθήκη)
barracudaz7
barracudaz7

Αριθμός μηνυμάτων : 71

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 8 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από barracudaz7 Πεμ Μάης 05, 2016 3:00 pm

Το συμπέρασμα: πας @taramas? = δε πας πουθενάς..!!!!!
barracudaz7
barracudaz7

Αριθμός μηνυμάτων : 71

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 8 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από barracudaz7 Πεμ Μάης 05, 2016 3:23 pm

@perseas έγραψε:
barracudaz7 έγραψε:Μήπως τελικά ήταν κατα φαντασία του ακατανόμαστου η ψηφοφορία στους παίκτες της HEAT ή μήπως φτιαχτή απο 5-6 γκλικαδόρους ...το να πάρει πούλο η 2η ομάδα????οεο?
Δεν μπορώ να διακρίνω τι θα κέρδιζε η ΗΕΑΤ αν έπαιρνε τον πούλο η ΗΕΑΤΧ
Προσωπική ικανοποίηση ο ακατανόμαστος ίσως???Wink
barracudaz7
barracudaz7

Αριθμός μηνυμάτων : 71

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 8 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από Gooakis Πεμ Μάης 05, 2016 4:06 pm

Το μοντέλο που λέτε, στυλ EFE-CSA-BIA-κτλ είναι ανέφικτο, ειδικά στην ελληνική πραγματικότητα. Κι ενώ ειπώθηκε ότι ο έλληνας παίχτης είναι ψωνάρα και δε θέλει να παίξει στην 2η ομάδα (που ισχύει!) δεν είναι αυτό το πρόβλημα, ή έστω δεν δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα γιατί είναι ψωνάρα ο παίχτης. Αν η 2η ομάδα υπάρχει ως ακαδημία για να κάνει recruiting η 1η, τότε πολύ λογικά ένας παίχτης, όσο καλός/κακός και να'ναι, που θέλει να παίξει ομαδικό παιχνίδι θα βλέπει μάταιο να σαπίζει στην 2η: είτε η ομάδα αυτή αφοσιωθεί στην εκπαίδευση είτε την δει ανταγωνιστική (χωρίς να έχει τα προσόντα) οι παίχτες θα κουραστούν απ'τις ήττες και τη γκρίνια... που είναι λογικό γιατί θα είναι πάντα χαμηλής δυναμικότητας, γιατί κάθε παίχτης που γίνεται καλός πάει στην 1η και η 2η θα'ναι πάντα μια μιζέρια.

2 τρόποι υπάρχουν κατ'εμε για κοινότητα άνω των 100 ατόμων: α) 1η ομάδα με αστέρια >2000 ή >1900 WN8 ώστε και η 2η "ακαδημία για recruiting" να έχει κι'αυτή μια δυναμική με ένα μίνιμουμ >1500. Να φεύγουν 2-3 παίχτες για την 1η δηλαδή και να μη ρημάζει η ομάδα. Και ορίζεις το <1500 WN8 ως "Casual Play" ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, για μια 3η casual clan. Επίσης αν κάνεις εξωτερικό recruiting να πρέπει ο παίχτης (ακόμα κι αν έχει 3k WN8) να μπει στη 2η για κάποιο καιρό. Ευτυχώς γι'αυτόν, αυτό το διάστημα δεν θα είναι με noobάδες.
β) Ξεχνάς το θέμα "ακαδημία" κι οι 2 ή 3 ομάδες είναι full ανταγωνιστικές. Όπως τα είπε ο gregorakis, χωρίς απαραίτητα να πλακώνονται μεταξύ τους, προτιμώ να συνεργάζονται χωρίς να υπάρχει η ρετσινιά της "2ης υποδιέστερης".

Η πρώτη περίπτωση είναι ανέφικτη γιατί λολ, το ελληνικό wot είναι φτωχό από παίχτες που θέλουν να μάθουν όντως να παίζουν να αποκτήσουν τα προσόντα και να τις στελεχώσουν + να μαζέψεις παίχτες που δεν ξαναπάνε σε ελληνική κλαν λόγω των επικών δραμάτων (το forum αυτό είναι εγκυκλοπαίδεια). Επίσης είναι ανέφτικο όσο έχουμε συνηθίσει το recruiting να γίνεται απ'έξω.
Η δεύτερη περίπτωση είναι, ΩΣ ΤΩΡΑ ήταν τουλάχιστον, ανέφικτη για πολλούς λόγους γύρω απ'την Καρέκλα, την εμμονή για την 2η ομάδα που πρέπει να είναι υποδιέστερη, το ψώνιο του παίχτη που είπαμε ότι δε θέλει να μπει σε "2η" κτλ.

Επίσης ίσως να είναι λίγο αργά για όλα αυτά, γιατί τώρα πλέον όλοι πάνω κάτω γνωρίζονται με όλους, κι έχουν πλακωθεί με όλους (λόγω της ως τώρα ανοργανωσιάς και όλων των αρνητικών που'χουμε πει). Η καλή εποχή για να γίνει κάτι σοβαρό ήταν όταν φτιαχνόταν η PNX και πολεμήθηκε όσο τίποτα άλλο (προφανώς εκτός απ'τον πόλεμο, το πείραμα PNX βοήθησε να βγουν και πολλά απ'τα συμπεράσματα που τώρα συζητάμε εδώ).

Είπα να τα μοιραστώ μιας κι είχα λίγο χρόνο φρη πριν ξαναφύγω, και είδα ότι γίνεται και σοβαρή συζήτηση σε φάσεις. Persea λείπεις όντως Smile

Ας με διορθώσει o mparmpas αν κάπου έχω λάθος ε. Συγγνώμη κιόλας προκαταβολικά. #omparmpaskserei
Gooakis
Gooakis

Αριθμός μηνυμάτων : 120

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 8 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από taramas Πεμ Μάης 05, 2016 5:24 pm

TYRAELL75 έγραψε:μαλον εχεις μπερδευτεί,απαντας και καλα.σε.εμαν σε.πραγματα.ομως που εγω δεν εχω πει ποτε,ουτε.οτι εισαι φιλος με.τον σαλονικα ειπα ουτε αν και ποσες φορες χασατε απο την heatx σε καχη.
απο εκει.και περα γιατι δεν ενδιαφερομαι να.ακουσω την ηχογράφηση,μα τι με ενδιαφερουν εμενα ρε φιλε τα εσωτερικα της heat?

Δες τι γράφεις παραπάνω, εσύ τα γράφεις και σε σένα απαντώ, αν τα πιστεύεις η όχι δεν το γνωρίζω αλλά για να τα γράφεις μάλλον τα ενστερνίζεσαι, επίσης αυτά αναφέρεις αφορούν την ΗΕΑΤ εκείνη την περίοδο, ακριβώς σε αυτά σου απαντώ.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 8 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από taramas Πεμ Μάης 05, 2016 5:30 pm

TYRAELL75 έγραψε:να ζητήσω συγνωμη αν αυτα που γραρω ειναι δυσαναγνωστα αλλα.γραφω απο κινητο με καμενη οθονη.
για τον διονυση που λες ετω θυμαμαι σιγουρα 3 ατομα στο ts εκεινη την μερα,παιδια που δεν ειχαν καμια απολύτως σχέση με το wot που μας παρακαλουσαν να μην χρησιμοποιουμε ορους του wot γιατι δεν μπορουσαν να καταλαβουν και να μην μιλαμε για πραγματα που έγιναν μεσα στο παιχνίδι,το οτι εβαζες μαχες στην clan μας εν αγνοία μας ας πουμε.

Ακριβώς για τα ίδια άτομα μιλάμε, έχω αναφέρει και τα nickname τους (νάναι καλά μου τα θύμισε ο Γιωργάκης), όσο για το παραμυθάκι οτι έβαζα εγώ μάχες εν αγνοία ποιου ακριβώς? λοιπόν να το ξεκαθαρίσουμε μια και καλή, όποιες μάχες έβαλα εγώ (και ήταν ελάχιστες) ήταν κατόπιν συνεννόησης όλων των commander όλων των ομάδων της συμμαχίας και ήταν παρόν και ο baracudaz7 όσες φορές μπορούσε, μία διαφωνία είχαμε μόνο όταν ζήτησε να κάνει επίθεση σε περιοχή φιλικής ομάδας πράγμα που το απέρριψαν όλοι και εγώ μαζί, νομίζω οτι είμαι σαφής.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 8 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από taramas Πεμ Μάης 05, 2016 5:36 pm

TYRAELL75 έγραψε:για την πρόταση   σου τωρα να μας φιλοξενησεις στο ts στο οποιο εισαι φιλεξενουμενος συμφωνω, θα παρω τον λασκα και θα ερθουμε να μας δωσεις τα φωτα σου.
μονο σε παρακαλω να μηνεισαι κονος,φερε και τον πολυκακο,τον αρη,τον μαρκο,τον ζηκο και τα υπολοιπα ντοματοειδη που κυβερνουσατε το ελληνικο wot επι χρονια να μας πειτε τις πρωτοποριακες ιδεες σας γυρω απο την διοικηση και την λειτουργια των ομαδων.
τοσο.καλα που τα.έχετε παει ολο και κατι θα μαθουμε και εμείς.

Μάλιστα, το κερασάκι στην τούρτα είναι οτι θα πάρεις τον Λάσκα, ειδικά τον Κώστα σε προκαλώ ανοιχτά να τον φέρεις, έχει τεράστιο ενδιαφέρον, για τους υπόλοιπους που αναφέρεις δεν βλέπω τι μας ενώνει αλλά τον Κώστα να τον φέρεις το γρηγορότερο, τόλμησέ το αγόρι μου, τι έχεις να φοβηθείς? ενα ντοματοειδές δεν είπες οτι είμαι? 
Σε περιμένω με αγωνία μαζί με τον Κώστα έτσι? αν όμως δεν το κάνεις καλά θα κάνεις να βγάλεις το σκασμό και να μην ξαναμιλήσεις, νομίζω οτι είμαι δίκαιος όσο γίνεται.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 8 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από barracudaz7 Πεμ Μάης 05, 2016 5:49 pm

@barracudaz7 έγραψε:
@perseas έγραψε:
barracudaz7 έγραψε:Μήπως τελικά ήταν κατα φαντασία του ακατανόμαστου η ψηφοφορία στους παίκτες της HEAT ή μήπως φτιαχτή απο 5-6 γκλικαδόρους ...το να πάρει πούλο η 2η ομάδα????οεο?
Δεν μπορώ να διακρίνω τι θα κέρδιζε η ΗΕΑΤ αν έπαιρνε τον πούλο η ΗΕΑΤΧ
Προσωπική ικανοποίηση ο ακατανόμαστος ίσως???Free mparmpas - Σελίδα 8 Icon_wink
Τελικά ακατανόμαστε παραδέξου ότι για δικό σου μπαϊράκι πήρε πόδι όλη η HEATX και στο τέλος παρατήσατε και την HEAT σύξυλη όπως και για χατήρι σου τα έκανες όλα πουτ*να σε μία clan όπως προσπαθείς να κάνεις και στο forum...!!!Πολλές φορές σου βαράγαμε τα καμπανάκια ότι οι παίκτες είχαν βαρεθεί να μπαίνουν και να μην κάνουν τπτ αλλά εσύ σαν κάβουρας με τις "gtp" συμμαχίες σου κράταγες 200άτομα απίκο.....Πάρτο χαμπάρι πια ότι είσαι fail....και πάνε για ψάρεμα να σωθεί το community:)
barracudaz7
barracudaz7

Αριθμός μηνυμάτων : 71

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 8 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από taramas Πεμ Μάης 05, 2016 5:50 pm

TYRAELL75 έγραψε:
gregorakis έγραψε:... όχι αλλά έπιασα τον εαυτό μου να τάσσεται υπέρ του taramas και τρόμαξα !!! αυτό που του ζητήσατε και που προσπαθήσατε να κάνετε για μένα είναι παράλογο ... δεν μπορείς να έχεις μια 2η HEAT και να θες να είναι στην ίδια κοινότητα αλλά αυτόνομη και ισάξια ... είναι παράλογο ... αν έχεις πρόβλημα με την HEAT (την όποια HEAT) με την ηγεσία της ή δεν ξέρω τι άλλο, που να είναι αδύνατο να επιλυθεί με κάποιο τρόπο, τότε απλά αποχωρείς και φτιάχνεις μια άλλη clan ... 2 είναι οι λόγοι, για μένα, που δεν ακολουθείς αυτό το δρόμο: 1) θες το ίδιο ts για οικονομικούς λόγους και/ή 2) θες να τους μπεις στο μάτι ...


... τώρα αυτό που λες, ότι η KISS- με την GRBB εντάσσονται στο μοντέλο που περιγράφω, δε μου είχε περάσει από το μυαλό ... αν πάντως ισχύει τότε, με βάση και τα αποτελέσματα των 2 ομάδων, το μοντέλο αποδίδει Very Happy ...
μα αυτο ακριβως καναμε εφοσον ειδαμε οτι δεν συμφωνουμε στο να υπαρχουν 2heat,προτειναμε να αγορασουμε την clan για να μην χρειαζετε να κανουμε ολοι leave και οταν το αρνηθηκε και.αυτο απλα φυγαμε.
το θεμα ειναι αυτος που μιλαει για καρεκλες τι φοβηθηκε και δεν δεχτηκε να υπαρχουν 2 ομαδες στην κοινοτητα της hear στο wot? 
αυτο σηζηταμε

Ποιός σου τα είπε αυτά που γράφεις αγοράκι μου? ρητορικό το ερώτημα γιατί όλοι ξέρουμε ποιός είναι αλλά στην ουσία τώρα καταλαβαίνεις οτι είναι γελοία αυτά που γράφεις ή σταμάτησε να στροφάρει το μυαλό σου?
Να το πάμε μια φορά ακόμη μπας και αξιωθούμε να καταλάβουμε κάτι, η ΗΕΑΤ δεν ανήκε ποτέ σε μένα, ανήκε στον Διονύση και όποια στιγμή ήθελε μπορούσε να μου ζητήσει να του παραδώσω τα κλειδιά, το πιάσαμε αυτό για να πάμε παρακάτω?
Επίσης η δική μου θέση η οποία είναι και ηχογραφημένη και δεν μπορεί κανείς να το αμφισβητήσει ήταν πολύ απλή, δεν είχα κανένα πρόβλημα να φτιάξει την ομάδα του ο καραγκιόζης και να κάνει ότι γουστάρει, το μόνο που δήλωσα ήταν οτι επειδή ήρθε να με εκβιάσει να του δώσω την δική μου ομάδα δεν του την έδωσα, το καταλάβαμε και αυτό ή θα το κάνουμε κουραστικό το θέμα?
Αυτό που ψήφισαν τα παιδιά δεν είχε καμία σχέση με την ομάδα του καραγκιόζη, δεν δέχτηκαν να υπάρχει άλλη ομάδα στο ίδιο ts με το ίδιο όνομα, το πιάσαμε και αυτό? το όνομα ήταν το ζητούμενο, και επαναλαμβάνω εγώ προσωπικά δεν είχα πρόβλημα ούτε και στο όνομα, άντε να δούμε μπας και κατανοήσουμε τα απλά.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 8 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από taramas Πεμ Μάης 05, 2016 6:01 pm

barracudaz7 έγραψε:
@barracudaz7 έγραψε:
@perseas έγραψε:
barracudaz7 έγραψε:Μήπως τελικά ήταν κατα φαντασία του ακατανόμαστου η ψηφοφορία στους παίκτες της HEAT ή μήπως φτιαχτή απο 5-6 γκλικαδόρους ...το να πάρει πούλο η 2η ομάδα????οεο?
Δεν μπορώ να διακρίνω τι θα κέρδιζε η ΗΕΑΤ αν έπαιρνε τον πούλο η ΗΕΑΤΧ
Προσωπική ικανοποίηση ο ακατανόμαστος ίσως???Free mparmpas - Σελίδα 8 Icon_wink
Τελικά ακατανόμαστε παραδέξου ότι για δικό σου μπαϊράκι πήρε πόδι όλη η HEATX και στο τέλος παρατήσατε και την HEAT σύξυλη όπως και για χατήρι σου τα έκανες όλα πουτ*να σε μία clan όπως προσπαθείς να κάνεις και στο forum...!!!Πολλές φορές σου βαράγαμε τα καμπανάκια ότι οι παίκτες είχαν βαρεθεί να μπαίνουν και να μην κάνουν τπτ αλλά εσύ σαν κάβουρας με τις "gtp" συμμαχίες σου κράταγες 200άτομα απίκο.....Πάρτο χαμπάρι πια ότι είσαι fail....και πάνε για ψάρεμα να σωθεί το community:)

Μάλιστα, εσένα δεν αξίζει ούτε σάλιο να δώσω αλλά το ενδιαφέρον είναι αν αυτά που λες τα κατάλαβε ο tyraell75, να του το πώ λοιπόν απλοϊκά για να δούμε να θα το πιάσει,

Εβαλα την ΗΕΑΤ μέσα σε μια μεγάλη συμμαχία με 5 ξένες ομάδες στην οποία έβαλα και την ΗΕΑΤΧ και μετέπειτα μπήκε και η GREED και η GREEK και η GREAT και η COGR και σε κάποιες φάσεις φτάσαμε σαν συμμαχία να έχουμε την μισή αφρική, κάθε μέρα σε συνάντηση με όλους τους commanders των ομάδων αποφασίζαμε που θα χτυπήσουμε και την επόμενη η ομάδα που έκανε μάχες τραβιόταν πίσω για να μπεί μπροστά άλλη ομάδα που δεν είχε φριζαρισμένα άρματα, τις ημέρες λοιπόν αυτές δεν είχαμε μάχες, η ιδέα του καραγκιόζη ήταν να επιτεθούμε σε ομάδα που είχαμε συμμαχία για να μην κάθονται οι παίχτες και βαρεθούν τα παιδιά, αναρωτιέμαι ποιος απο εδώ μέσα θα συμφωνήσει με αυτό? για να δούμε κίνηση, για να δούμε ποιός απο τους μεγάλους και τρανούς εδώ μέσα έχει την ίδια fucking idea με τον ηλίθιο που έμπλεξα.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 8 από 20 Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης