World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ένας κουφός θέλει να....

+2
TYRAELL75
RNGD
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Ένας κουφός θέλει να.... Empty Ένας κουφός θέλει να....

Δημοσίευση από RNGD Κυρ Αυγ 07, 2016 11:40 pm

παίξει WoT...Με βάση το υλικό που έχουμε στην ομάδα που είμαι, δεν είναι κακός παίχτης.
Μέχρι τώρα, όποτε παίζει, τον στέλνω πακέτο με τα βαριά άρματα, αφού εκεί συνήθως είναι πιο αργός ο ρυθμός και κάνει ότι και τα άλλα βαριά.

Για CW βάζω κάποιον να του γράφει τι πρόκειται να κάνουμε+map tactic και εν γένει είναι οκ..

Η ερώτηση είναι η εξής: γνωρίζει κανείς, κάποιο plug in ή οποιαδήποτε άλλη πατέντα ώστε ή φωνή να γίνεται κείμενο στα αγγλικά;

Με τέτοια θέματα btw δεν τρολαρω ποτέ και παρακαλώ αν έχετε κάτι χρήσιμο να πείτε θα με βοηθήσει ...

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας κουφός θέλει να.... Empty Απ: Ένας κουφός θέλει να....

Δημοσίευση από TYRAELL75 Τρι Αυγ 09, 2016 9:25 pm

να κανεις την φωνη κειμενο και να στο βαζει μεσα στο chat του game δεν γινετε πρεπει εσυ να το κανεις επικοληση και δεν ξερω κατα ποσο θα αναγνωριζει τετοιο προγραμα ακριβως αυτα που λες.
Εχω την εντυπωση ομως οτι υπαρχει mod που σαφηνει να πειραξεις το radial menu(help,defend the base .attack κτλπ) και να γραψεις οτι θελεις εκει οποτε ισως να σου ειναι πιο ευκολο να αλλαξεις αυτες τις ειδοποιησεις σε βασικες εντολες που θελεις να βλεπει ο παιχτης.
Θα μπορουσες ακομα να βαλεις μερικες εντολες σε macro και να τις σπαμαρεις στο battle chat.
ειμαι σε διακοπες αυτη την στιγμη οταν γυρισω εαν δεν εχεις βρει ακομα ακρη θα το ψαξω.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας κουφός θέλει να.... Empty Απ: Ένας κουφός θέλει να....

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Αυγ 10, 2016 4:18 am

@RNGD έγραψε:παίξει WoT...Με βάση το υλικό που έχουμε στην ομάδα που είμαι, δεν είναι κακός παίχτης.
Μέχρι τώρα, όποτε παίζει, τον στέλνω πακέτο με τα βαριά άρματα, αφού εκεί συνήθως είναι πιο αργός ο ρυθμός και κάνει ότι και τα άλλα βαριά.

Για CW βάζω κάποιον να του γράφει τι πρόκειται να κάνουμε+map tactic και εν γένει είναι οκ..

Η ερώτηση είναι η εξής: γνωρίζει κανείς, κάποιο plug in ή οποιαδήποτε άλλη πατέντα ώστε ή φωνή να γίνεται κείμενο στα αγγλικά;

Με τέτοια θέματα btw δεν τρολαρω ποτέ και παρακαλώ αν έχετε κάτι χρήσιμο να πείτε θα με βοηθήσει ...
Ένας "κουφός" είναι στην πόρταααααααααααααα...Ωπα!Για τσέκαρε εδώ μήπως και σε βοηθήσει μέλλοντα συμπαίκτη..
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/184767-099-radial-menu-v257-099ut-announcer-gen-2/
http://worldof-tanks.com/tag/radial-menu/
https://www.youtube.com/watch?v=RmTOfHICn0k
εδώ το αρχείο: http://www.wot-top.ru/soft/Radial-menu-editor.html
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας κουφός θέλει να.... Empty Απ: Ένας κουφός θέλει να....

Δημοσίευση από Dennis20vt Δευ Αυγ 15, 2016 6:58 am

Το βραδακι Μητσο περνα απο το ts να κατσω να σε κανω ενα radial μενου στο μπαμ μπαμ!Τα radial editor δεν ξερω κατα ποσο δουλευουν!Ειναι για παλιοτερες εκδοσεις και δεν δουλευουν στα νεα patch του παιχνιδιου!

Οσο αναφορα το wot tactik μπορεις μεσα στον χαρτη να γραφεις οτι θελεις για να εξηγεις τι πρεπει να κανει ο καθενας!
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας κουφός θέλει να.... Empty Απ: Ένας κουφός θέλει να....

Δημοσίευση από RNGD Δευ Αυγ 15, 2016 4:56 pm

Η φάση είναι ότι δεν είναι κακός παίχτης... παίζει μια χαρούλα για το επίπεδο μας και κυρίως τον βάζω πακέτο με κάποιον άλλο να είναι ζευγάρι. Αν η μάχη είναι στρωτή είναι μια χαρά. Άμα γίνει κώλος με πολλές περιστροφές καταλήγει σε backscout χεχ.

Θα μου πεις γιατί τον κρατάς; Απλά θεωρώ αδιανόητο για την ομάδα που είμαι να διώχνεις κάποιον για τέτοιο λόγο. Δεν είμαστε δα και pro...

Ευχαριστώ για τη βοήθεια..θα δω όλα αυτά που λέτε από μεθαύριο που θα είμαι πίσω πάλι

Υ.Γ: Διονύση στα CW δεν έχει θέμα που κάνουμε map tactic και τέτοια, στην εξέλιξη χάνεται και είναι φυσιολογικό, αναγκαστικά τον έχω με βαριά άρματα πάντα. Είναι πιο εύκολο εκεί να παίζει αποτελεσματικά

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας κουφός θέλει να.... Empty Απ: Ένας κουφός θέλει να....

Δημοσίευση από Dennis20vt Τετ Αυγ 17, 2016 3:04 am

Ε ναι με μονο με ht μπορεις να τον κρατας μαζι με αλλους!!Με lt θα παιζεις ensk και αυτος θα παει cliff Razz Razz
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας κουφός θέλει να.... Empty Απ: Ένας κουφός θέλει να....

Δημοσίευση από trollisok Κυρ Αυγ 21, 2016 6:41 am

Ένας κουφός θέλει να.... Product_0c41bd38a26d4953008485e703f8ecbd_470-294x294

trollisok

Αριθμός μηνυμάτων : 9

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας κουφός θέλει να.... Empty Απ: Ένας κουφός θέλει να....

Δημοσίευση από 37EMA Πεμ Αυγ 25, 2016 3:53 pm

Kapak ston pato sou neoellina xipnisane kai ta toubla kai ginane kai forum trol
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης