World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

FASHION - GAY NEWS

Πήγαινε κάτω

FASHION - GAY NEWS Empty FASHION - GAY NEWS

Δημοσίευση από gogoboy Κυρ Αυγ 21, 2016 3:39 am

1.Οι Drag Queens που θα αναστατώσουν τη Μύκονο FASHION - GAY NEWS Ct7tY01sFO87ascgtaL4pREs__b
Σε λίγες μέρες δύο υπέροχες κυρίες της διεθνούς Drag σκηνής θα εμφανιστούν στο club @54 της Μυκόνου, με στόχο να μάθουν στο νησί τι σημαίνει αυθεντική drag διασκέδαση. Ο λόγος για τη διάσημη Elaine Lancastern και την αξεπέραστη Lady Bunny.
Εμείς δεν μπορούσαμε παρά να επικοινωνήσουμε μαζί τους σε μια προσπάθεια να κλέψουμε λίγο από τη λάμψη τους
Drag Show και Ελλάδα... Πόσο ταιριάζουν αυτά τα δύο μαζί;
Elaine Lancaster: Απόλυτα θα έλεγα. Και τα δύο υπάρχουν από την εποχή της αρχαιότητας. Έχουν δημιουργηθεί κάποιες σημαντικές καλλιέργειες, αλλά πιστεύω και τα δύο θα εξακολουθήσουν να υπάρχουν για χιλιάδες και περισσότερα χρόνια και ευτυχώς θα μπορούμε ακόμη να αναγνωρίζουμε την αρχική τους μεγαλοπρέπεια.
Lady Bunny: Θα πρέπει μάλλον να το εξακριβώσω. Ακούω ότι κάνει πολύ ζέστη στη Μύκονο. Ευτυχώς το make- up δεν θα λιώσει καθόλου. Και ίσως το να φοράω περούκες σε μέγεθος ταξιδίου, θα είναι κάπως πιο δροσερές γιατί πρόκειται να χορεύουν άνεμοι επάνω. Θα βρίσκομαι με τις αδερφές μου την Elaine Lancaster από το Μαϊάμι, την Epiphany από την Νέα Υόρκη και τη Roxy Brooks από το Orlando. Και ανυπομονώ να δουλέψω με τις Ελληνίδες queens επίσης.
Έχετε επισκεφθεί ξανά την Ελλάδα;
Εlaine: Ναι, η Αθήνα ήταν ο πρώτος μου διεθνής προορισμός ως πρωτοετής, κατά τη διάρκεια των ανοιξιάτικων διακοπών μου στο Πανεπιστήμιο.
Bunny: Ποτέ, αλλά πάντα ονειρευόμουν να την επισκεφθώ. Είμαι ένα από εκείνα τα παιδιά του 70 που μεγάλωσαν γοητευμένα από την Ελληνική Μυθολογία. Ανυπομονώ να επισκεφθώ κάποια μνημεία της αρχαιότητας τις ημέρες που θα κάθομαι. Δύο από τα επτά θαύματα του κόσμου είναι στη χώρα σας.
Πως νιώθετε για την συμμετοχή σας στις εκδηλώσεις που θα γίνουν στο @54;
Εlaine: Είμαι εξαιρετικά ενθουσιασμένη που έρχομαι και που θα γίνω κομμάτι του @54 μαζί με τη Roxy Brooks και τη Lady Bunny, με τις οποίες είμαστε φίλες από την εποχή του χαλκού, αλλά τώρα βλέπω τη Bunny περισσότερο ως “waxed aged”. Την έχεις δει από κοντά;
Bunny: Πολύ ενθουσιασμένη! Μια φορά μου είχαν πει. “Ποια είναι η θεραπεία για έναν πολύ σφικτό κώλο; Μια μέρα στην Ελλάδα;” Δεν έχω βασικά σφιχτό κώλο εδώ και 30 χρόνια, αλλά είναι καλό να ξέρεις ότι αγόρια εδώ μπορούν και γ@@@ν !
Τι έχουν να περιμένουν όσοι έρθουν να σας απολαύσουν;
Ε: Ποτέ δεν ξέρω τι να περιμένω από τον εαυτό μου, μέχρι που κάνω το event. Μπορώ να κάνω ή να πω σχεδόν τα πάντα, αλλά ξέρω ότι ο οποιοσδήποτε που θα είναι εκεί με εμάς θα έχει να θυμάται αυτή τη βραδιά για πάντα!
Β: Θα κάνω κωμωδία και παίξω ως Dj κάποιες βραδιές μέσα στην εβδομάδα από τις 30 Ιουλίου μέχρι τις 14 Αυγούστου. Οπότε φέρτε τα χορευτικά σας παπούτσια.
Ποιο μήνυμα στέλνετε στην Ελλάδα;
Ε: Εύχομαι να βγει όλη η χώρα και να παρτάρει μαζί μας, γιατί μου αρέσει να γνωρίζω όμορφους σέξι.... Έλληνες άνδρες. Μου αρέσει το ελληνικό. Θα τα πούμε στο @54!
Β: Το μήνυμα που θέλω να στείλω στη χώρα σας είναι να ορθώσει το ανάστημά της σε οποιονδήποτε προσπαθεί να τα βάλει με τους έλληνες εργαζόμενους. Να αμφισβητείτε τις ειδήσεις, δεν σημαίνει ότι σας λένε πάντα την αλήθεια. Συχνά οι ομορφότερα δελτία ειδήσεων ψεύδονται περισσότερο (Νομίζω ότι η Ελλάδα το ξέρει ήδη αυτό). Αυτή είναι η ίδια συμβουλή που δίνω και στη χώρα μου. Δύναμη στους ανθρώπους και όχι στις τράπεζες. Έχουν ήδη αρκετή δύναμη. Αυτό είναι το μήνυμά μου στην Ελλάδα. Αλλά το μήνυμα για τη Μύκονο είναι απλά: ελάτε, χορέψτε, παρτάρετε και κάντε έρωτα. Ανυπομονώ να σας γνωρίσω!
Πληροφορίες για το πρόγραμμα εμφανίσεων
www.at54.gr,
Adr. Taxi Square, Mykonos


2.Αυτή είναι η πρωτεύουσα του gay τουρισμού στην Ευρώπη FASHION - GAY NEWS TXnzmkKP8xZsBFXbGcqtB2SqO_b
Η Ισπανία φαίνεται πως είναι η πιο δημοφιλής χώρα στην Ευρώπη για τους LGBTI τουρίστες, σύμφωνα με νέα έρευνα.
Μια μελέτη από LGBT Capital έχει δείξει ότι η χώρα κερδίζει 6.8 δις δολάρια το χρόνο από τους LGBTI επισκέπτες σε σύγκριση με τη Γαλλία που έρχεται δεύτερη (6,6 δις) και το Ηνωμένο Βασίλειο τρίτο (4,8 δις).
Η μελέτη δείχνει επίσης ότι οι gay ταξιδιώτες ξοδεύουν 30% περισσότερο από τους straight.
Η Ισπανία ήταν η τρίτη χώρα στην Ευρώπη που νομιμοποίησε τους gay γάμους το 2005, και σύμφωνα με το Bloomberg, εκτιμάται ότι το φετινό Pride της Μαδρίτης έφερε στο ποσό των 133 εκατομμυρίων στα ταμεία της πόλης.

ELYSIUM SUNSET CABARET
FASHION - GAY NEWS YpEBpLebbTSkGeFxMjYc3rGO8_b
Το καλύτερο sunset cabaret show στην πιο σέξι πισίνα του νησιού. Κάθε ημέρα στο Elysium Hotel Mykonos. Οι διάσημες ντίβες Vanessa Van Cartier, Calen David Tomaszewski, Gloria Darling Donald Collins και η Serge Sederginne Quik δημιουργούν ένας πρώτης τάξεως show με περφόμερ όπως οι Cliff Vanhee Ruben Slechten & Greek God Κωστας Παπαδοπουλος!!!
Είσοδος δωρεάν, καθημερινά από τις 20.30

  • FASHION - GAY NEWS Clock Καθημερινά
  • FASHION - GAY NEWS Calendar 01/07/16 - 30/09/16
  • FASHION - GAY NEWS Users Όλοι (LGBT)




3.Τους περισσότερους υδροβιότοπους στον κόσμο έχει η Φινλανδία. Συγκεκριμένα, περίπου το ένα τρίτο της γης που καταλαμβάνεται από βάλτους.
Αν και οι περισσότεροι άνθρωποι πιστεύουν ότι οι βάλτοι είναι μόνο για τους λύκους και τα γουρούνια υπάρχουν κι αυτοί που διαφωνούν. Ο Timo Wilderness, ένας blogger από το Ελσίνκι (που αγαπά το γυμνό), δημοσίευσε πρόσφατα ένα βίντεο από ένα ταξίδι του στους βάλτους με τους φίλους του. Σε περίπτωση που είστε περίεργοι για το τι έγινε σ΄αυτό το ταξίδι, ρίξτε μια ματιά στο παρακάτω βίντεο.

gogoboy

Αριθμός μηνυμάτων : 1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης