World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships Empty ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Σεπ 21, 2016 8:37 am

Μόλις μαθεύτηκε νέο BAN WAVE στο World of Warships...καλοχόνευτο παιδιά πιείτε και μια σοδίτσα όσοι το ρουφήξατε SmileΧΑΡ ΧΑΡ ΧΑΡ confused affraid Cool Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evilκαι περαστικά! pale What a Face Laughing

ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships QhCCso3
Ακόμα και το aslain θεωρήθηκε illegal mod.....Στο World of Tanks βέβαια ακόμα πέρα-βρέχει....!!!!!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships Empty Απ: ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships

Δημοσίευση από TYRAELL75 Τετ Σεπ 21, 2016 9:55 am

Μεγάλη στεναχώρια !!!!!

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships Empty Απ: ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Σεπ 21, 2016 10:47 am

Άμα έκαναν και στα τανκς έστω και για 1 μερα να δεις τι στεναχώρια θα 'χαμε...που να μαζέψεις 30 άτομα για clanwar μετά μάνα μου...????ούτε 10 δε θα μάζευες...Smile
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships Empty Απ: ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships

Δημοσίευση από blsbill Τετ Σεπ 21, 2016 11:16 am

na se dw pextara mou ti tha kaneis otan tha mpei elegxos sto fakelo res mods. An kai pali sti fapa tha eise. kai tote tha xeis kai mia dikeologia ligoteri
blsbill
blsbill

Αριθμός μηνυμάτων : 129

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships Empty Απ: ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships

Δημοσίευση από TYRAELL75 Τετ Σεπ 21, 2016 12:11 pm

Ε ναι γιατί αν απαγορευτουν τελείως τα mod όλοι θα σταματήσουν να παίζουν.Μεχρι τώρα μας έλεγε πως λόγο των mod σταματάει ο κόσμος το wot.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships Empty Απ: ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Σεπ 21, 2016 12:35 pm

@blsbill έγραψε:na se dw pextara mou ti tha kaneis otan tha mpei elegxos sto fakelo res mods. An kai pali sti fapa tha eise. kai tote tha xeis kai mia dikeologia ligoteri
Ρε συ αγόρι μου ότι φτύνω μην το καταπίνεις...θα πνιγείς βρε αλεπουδάκι... Twisted Evil
τον έχετε ξεκολιά*ει τον φάκελο res mods τόσο καιρό...αμα είχε στόμα θα βόγγαγε....... affraid
για μένα το λες με 50 μάχες το μήνα????ΧΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑ ας γελάσω μετα δακρύων...

@TYRAELL75 έγραψε:Ε ναι γιατί αν απαγορευτουν τελείως τα mod όλοι θα σταματήσουν να παίζουν.Μεχρι τώρα μας έλεγε πως λόγο των mod σταματάει ο κόσμος το wot.
Ισχύει...πολλοί σταματούν ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΣ....Ας έκαναν και δώ καμιά εκκαθάριση όπως εκεί να ξεβρωμίσει λίγο και μετά βλέπουμε πόσοι θα έμεναν ΓΕΝΙΚΑ & στις ομάδες σας...στο WOWS πάνω απο 10000 παίκτες έφαγαν Warning/BAN και άδειασε ο server για μια βδομάδα... Laughing Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Επίσης ασχέτως mods/cheats αν δεν υπήρχε το stronghold που δίνει λίγα φράγκα, να σας σώζει τους λίγους εναπομείναντες,δλδ όσους ασχολείστε με τις clan, δεν θα είχατε καμιά ελπίδα...
οι randomάδες τώρα τι να πώ...εξακολουθώ και πιστεύω ότι είναι καταδικασμένοι...
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships Empty Απ: ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships

Δημοσίευση από falakros Τετ Σεπ 21, 2016 9:32 pm

babis2015 έγραψε:Μόλις μαθεύτηκε νέο BAN WAVE στο World of Warships...καλοχόνευτο παιδιά πιείτε και μια σοδίτσα όσοι το ρουφήξατε SmileΧΑΡ ΧΑΡ ΧΑΡ confused affraid Cool Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evilκαι περαστικά! pale What a Face Laughing

ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships QhCCso3
Ακόμα και το aslain θεωρήθηκε illegal mod.....Στο World of Tanks βέβαια ακόμα πέρα-βρέχει....!!!!!
καλημερα (η καλημερα λογω ωρας που γραφω το μηνυμα) και που το ειδες εαν επιτρεπετε αυτο??
οχι οτι με απασχολει, μονο ships icons χρησιμοποιω, ουτος η αλλος η WG με τα συνεχη patchακια καλυψε πολυ μεγαλο βασικο μερος τον mods και ετσι δεν χρειαζετε, τωρα αν καποιος γουσταρει να εχει αυτο ειναι στην επιλογη του, αλλα οπως ειπα, εχει καλυψει πολυ μεγαλο μερος που βοηθανε χωρις να εχεις mods...........
και επανερχομαι, που το ειδες αυτο φιλε μου?? Very Happy Very Happy    εχω απορρεια οποιοι χρησιμοπουουν το επι πληρωμης assistant hack, εκεινους τι θα κανει, τεσπα ειναι χρημα στην μεση δεν θα κανει τιποτα...........


babis2015 έγραψε:οι randomάδες τώρα τι να πώ...εξακολουθώ και πιστεύω ότι είναι καταδικασμένοι...
οποιος θωρει τον εαυτο του καταδικασμενο και συνεχιζει να παιζει ειναι αξιος της μοιρας του...........
ειμαι randomΑΣ ε και?? μπαινω παιζω λιγες  μαχες, αντε να κανω 5-10 την ημερα λογω επειδη παιζω ποιο πολυ τα πλοια........... αν βαριεμε στα αρματα, βαζω αρτυ και πινω και καφεδακι και μια χαρα το ευχαριστιεμαι, δνε μεγαλωσα με την WG....... αν πραγματικα καταδικαστω οπως λες, τοτε ναι θα εχεις δικιο, και γινετε ενα ευκολο delete.......... το xbox360 ζει και βασιλευει με πανω απο 150 παιχνιδια αν χρειαστω......
παντος μην πιστευεις τι κανουν οι randomαδες, γιατι θα βγεις λαθος και σωστος, οποτε φιλε μου θα υπαρχει συγκρουση των δυο Twisted Evil Twisted Evil  εγω παντος σαν Random παιχτης που ειμαι, προς το παρον ησυχα μονος και ηρεμα, οποιος κλαιει την μοιρα του υπαρχει και delete................ tongue tongue tongue tongue tongue
falakros
falakros

Αριθμός μηνυμάτων : 108

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships Empty Απ: ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships

Δημοσίευση από TYRAELL75 Πεμ Σεπ 22, 2016 12:51 am

Δεν το ειδε πουθενα,διαβασε ενα ποστ περσινο του μαιου διαβασε και αλλη μια επικεφαλιδα που ελεγε οτι μπαναραν τον aslain(οχι το modpack,αλλα τον παιχτη για boting,δοκιμαζε τα μοντακια μεσα σε μαχες και το συστημα τον περασε για bot)συνδιασε τις 2 επικεφαλιδες και το εβγαλε το θεμα τι να λεμε τωρα παιδικα τραυματα.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships Empty Απ: ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships

Δημοσίευση από babis2015 Πεμ Σεπ 22, 2016 1:51 am

@falakros έγραψε:καλημερα (η καλημερα λογω ωρας που γραφω το μηνυμα) και που το ειδες εαν επιτρεπετε αυτο??
οχι οτι με απασχολει, μονο ships icons χρησιμοποιω, ουτος η αλλος η WG με τα συνεχη patchακια καλυψε πολυ μεγαλο βασικο μερος τον mods και ετσι δεν χρειαζετε, τωρα αν καποιος γουσταρει να εχει αυτο ειναι στην επιλογη του, αλλα οπως ειπα, εχει καλυψει πολυ μεγαλο μερος που βοηθανε χωρις να εχεις mods...........
και επανερχομαι, που το ειδες αυτο φιλε μου?? ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships Icon_biggrin ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships Icon_biggrin    εχω απορρεια οποιοι χρησιμοπουουν το επι πληρωμης assistant hack, εκεινους τι θα κανει, τεσπα ειναι χρημα στην μεση δεν θα κανει τιποτα...........


babis2015 έγραψε:οι randomάδες τώρα τι να πώ...εξακολουθώ και πιστεύω ότι είναι καταδικασμένοι...
οποιος θωρει τον εαυτο του καταδικασμενο και συνεχιζει να παιζει ειναι αξιος της μοιρας του...........
ειμαι randomΑΣ ε και?? μπαινω παιζω λιγες  μαχες, αντε να κανω 5-10 την ημερα λογω επειδη παιζω ποιο πολυ τα πλοια........... αν βαριεμε στα αρματα, βαζω αρτυ και πινω και καφεδακι και μια χαρα το ευχαριστιεμαι, δνε μεγαλωσα με την WG....... αν πραγματικα καταδικαστω οπως λες, τοτε ναι θα εχεις δικιο, και γινετε ενα ευκολο delete.......... το xbox360 ζει και βασιλευει με πανω απο 150 παιχνιδια αν χρειαστω......
παντος μην πιστευεις τι κανουν οι randomαδες, γιατι θα βγεις λαθος και σωστος, οποτε φιλε μου θα υπαρχει συγκρουση των δυο ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships Icon_twisted ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships Icon_twisted  εγω παντος σαν Random παιχτης που ειμαι, προς το παρον ησυχα μονος και ηρεμα, οποιος κλαιει την μοιρα του υπαρχει και delete................ ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships Icon_tongue ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships Icon_tongue ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships Icon_tongue ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships Icon_tongue ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships Icon_tongue
Καλημέρα,
Είναι καταδικασμένοι γιατί θα αντιμετωπίζουν μονίμως όλα αυτά τα φαινόμενα που επηρεάζουν άμεσα το game όπως έχω ξαναγράψει:
- cheats/mods/aimbot επι πληρωμής (βλέπε warpack) αλλά και τσαμπέ που επηρεάζουν το game (βλέπε ogre/ninja/shaytan/reload/destructible objects/tundra κτλ.)
- nerfarismata αρμάτων προνομιακών και μή (ειδικά των premium που αγοράζεις όπως π.χ.Lowe/type59 κτλ) και των penetration/armor τους, ενώ ταυτόχρονα βγαίνουν νέα άρματα που θα αντικαθιστούν αυτά, με χαμηλότερη απόδοση ως προς το grinding credits (κοινώς credit makers), με χαμηλότερο pen/armor + υψηλότερα Tier στο MM που τα βάζει-Βάλε και το επερχόμενο Nerf, στο penetration γενικά στις βολές απο range, το οποίο είναι σε test ακόμα στο SANDBOX...
- τοματοcums που βγαίνουν για αυτοκτονια πίσω απο το βράχο ή καθε είδους noob που βγαίνει  σαν καμικάζι μόνο και μόνο να σε πάρει στο garage μαζί του, αφου πρώτα ξέρει πότε γεμίζεις/είσαι άδειος κτλ μέσω των mods....
- Noobs/free to play retards που σε κάνουν Teamkill ή πάνε και αυτοκτονούν στο 1ο λεπτο της μάχης because ---->FREETOPLAY<----
- RNG 25% (και βάλε++γιατί ορισμένες φορές βαράς 5 βολές με χρυσή σε weakspot και περνάει η 1...lol...για να μην αναφέρουμε κάτι ανύπαρκτα άμμορακ/blowup κτλ που δίνει απο το πουθενά)
- MM (απαράδεκτο..ειδικά κάτι περίεργες ώρες)
- Toxic Community (Πολύ βρισίδι/Πολλά Ψώνια/Ρατσιστές των stats/Ξερόλες - Γ*ΜΑΩ ΤΑΟ κτλ)
- Αδιαφορία επι το πλείστον της εταιρείας να προστατέψει τον οποιοδήποτε backer/donator απο όλα τα cheats/mods, που μπορεί να δίνει έστω και 10 euro premium το μήνα για να απολαμβάνει το παιχνίδι αυτό.

Ο κόσμος δεν είναι τέλειος το ξέρουμε....εσύ φίλος είσαι άλλος ένας στο καζάνι που προφανώς δεν χαλιέται ή ενδιαφέρεται όταν δίνει 10-20-50-100 ευρώ για να διασκεδάσει, αν το product θα τον σέβεται σαν gamer/καταναλωτή δε ξέρω και γώ τι άλλο ή θα ήθελε κάτι να αλλάξει προς το καλύτερο...η ποιότητα είναι αυτό που στο τέλος σε κρατάει και σε κάνει να μείνεις και να έχει διάρκεια ένα game που πάνω απόλα σέβεται τον εαυτό του και μετά το community του...αλλιώς θα μπορούσαμε να πούμε και να δικαιολογηθούμε ότι "πεταμένα λεφτά είναι" όπως και στα μπουζούκια που μπορεί να πάμε ένα βράδυ να διασκεδάσουμε και να χαλάσουμε χρήματα....έχει αυτό καμία διαφορά????

Είδαμε ότι έβγαλε και 2ο παιχνίδι λοιπόν, τα αεροπλάνα ...πλήρης αποτυχία σε σχέση με τα tanks...
και ερχόμαστε στα πλοία...νέο παιχνίδι τα πλοία, με τα CHEATS να κάνουν PARTY ακόμα απο την ΒΕΤΑ έκδοση του παιχνιδιού..αν δεν είναι αυτό γελοίο για μια εταιρεία τότε τι είναι.....?Πλήρης αναξιοπιστία κατ'εμε & απογοήτευση γιατί είναι πολύ ωραίο game!
Προσωπικά στα π*π*ρια μου όποιος κι αν θίγεται ή χαλιέται με αυτά που γράφω.....αυτοί που συνήθως χαλιούνται είναι αυτοί που έχουν χτίσει μία καριέρα σε ένα σάπιο game...και απο κει και πέρα είναι το τίποταSmile
Εν τέλει, χίλιες φορές "pay to play" λοιπόν για σταθερότητα + progress + fun και εδώ μόνο χαβαλέ στη χάση και στη φέξη και τρολάρισμα...πολλοί ξεκίνησαν ένα free to play game όπως εγώ για δοκιμή και κόλλησαν για ένα διάστημα, μη γνωρίζοντας πόσο σκατά είναι η κατηγορία αυτή παιχνιδιών...άμα ξεκόλλησεις όμως μπορείς να δεις αν αξίζει ή όχι να ασχοληθείς γιαυτό έστω και για μια ώρα....κατέληξα ότι πλέον είναι ωραίο να φορτώνεις mods, να μπαίνεις, να σπας 2-3, να μπινελικώνεις άλλους τόσους και να βγαίνεις (log off)...τέτοιας κατηγορίας game είναι..ειδικά για random/solo παίκτες....Smile
Είπαμε αν δεν έφτιαχναν τα clanwar με συμμετοχή lower Tier αρμάτων + τα Stronghold (και τις απολαβές των bonus) αμφιβάλλω αν θα εξακολουθούσαν να παίζουν οι μισοί και βάλε απόσους έχουν απομείνει απο τους υπόλοιπους....
(αν θες να μαθεις για τα ban ρώτα άτομα που παίζουν καιρό ή μπες στο forum του Warpack...)
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships Empty Απ: ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships

Δημοσίευση από falakros Πεμ Σεπ 22, 2016 3:18 am

babis2015 έγραψε:Ο κόσμος δεν είναι τέλειος το ξέρουμε....εσύ φίλος είσαι άλλος ένας στο καζάνι που προφανώς δεν χαλιέται ή ενδιαφέρεται όταν δίνει 10-20-50-100 ευρώ για να διασκεδάσει, αν το product θα τον σέβεται σαν gamer/καταναλωτή δε ξέρω και γώ τι άλλο ή θα ήθελε κάτι να αλλάξει προς το καλύτερο...η ποιότητα είναι αυτό που στο τέλος σε κρατάει και σε κάνει να μείνεις και να έχει διάρκεια ένα game που πάνω απόλα σέβεται τον εαυτό του και μετά το community του...αλλιώς θα μπορούσαμε να πούμε και να δικαιολογηθούμε ότι "πεταμένα λεφτά είναι" όπως και στα μπουζούκια που μπορεί να πάμε ένα βράδυ να διασκεδάσουμε και να χαλάσουμε χρήματα....έχει αυτό καμία διαφορά????
να χαλιεμαι?? χχμμμ τωρα που το λες εχω να βαλω προνομιακο απο τον Μαιο What a Face    προς το παρον αν θελησω θα καταναλωσω απο της αποστολες...............
Να γινει καλυτερο?? ναι οταν φυγουν ολοι και θα παρακαλει να ξανα ερθουν, παλιοτερα επαιξε ενα εργο παρομοοιο με ενα αλλο online παιχνιδι, αλλα δεν θυμαμαι το ονομα................
Σωστα, αλλος επιλεγει τζογο, αλλος σκυλαδικα, αλλος WG, αλλους στις πουτ@νες κτλ κτλ κτλ, ετσι ειναι η ζωη..........

babis2015 έγραψε:Είδαμε ότι έβγαλε και 2ο παιχνίδι λοιπόν, τα αεροπλάνα ...πλήρης αποτυχία σε σχέση με τα tanks...
και ερχόμαστε στα πλοία...νέο παιχνίδι τα πλοία, με τα CHEATS να κάνουν PARTY ακόμα απο την ΒΕΤΑ έκδοση του παιχνιδιού..αν δεν είναι αυτό γελοίο για μια εταιρεία τότε τι είναι.....?Πλήρης αναξιοπιστία κατ'εμε & απογοήτευση γιατί είναι πολύ ωραίο game!
μονο παρτυ!! παρτουζες ολοκληρες Twisted Evil................
δεν ειναι μονο κατ'εσε, ειναι τον περισοτερων γιατι οπως το ειπες ειναι ωραιο game, κατσε να ενεργοποιησουν της clan και θα το πηδηξουν περισοτερο Evil or Very Mad


TYRAELL75 έγραψε:Δεν το ειδε πουθενα,διαβασε ενα ποστ περσινο του μαιου διαβασε και αλλη μια επικεφαλιδα που ελεγε οτι μπαναραν τον aslain(οχι το modpack,αλλα τον παιχτη για boting,δοκιμαζε τα μοντακια μεσα σε μαχες και το συστημα τον περασε για bot)συνδιασε τις 2 επικεφαλιδες και το εβγαλε το θεμα τι να λεμε τωρα παιδικα τραυματα.
ναι ξερω απο που το ειδε, και απο που ειναι η φωτο, αν και δεν ειδα λινκ που ειδε την διαρροη, αλλα δεν πειραζει.......


babis2015 έγραψε:Προσωπικά στα π*π*ρια μου όποιος κι αν θίγεται ή χαλιέται με αυτά που γράφω.....αυτοί που συνήθως χαλιούνται είναι αυτοί που έχουν χτίσει μία καριέρα σε ένα σάπιο game...
Είπαμε αν δεν έφτιαχναν τα clanwar με συμμετοχή lower Tier αρμάτων + τα Stronghold (και τις απολαβές των bonus) αμφιβάλλω αν θα εξακολουθούσαν να παίζουν οι μισοί και βάλε απόσους έχουν απομείνει απο τους υπόλοιπους....
(αν θες να μαθεις για τα ban ρώτα άτομα που παίζουν καιρό ή μπες στο forum του Warpack...)

ελευθερα φιλος, δημοκρατια εχουμε, ουτος η αλλος παρακολουθω την συγκρουση που εχεις με τα αρματα σε αλλα ποστ pirat......................................

Δεν μπαινω στο κοπο να ψαχνω μανιωδως, οπς ειπα δεν χρησιμοποιω, τι να φοβηθω, απλα λογια του αερα που θα κανει BANs, εχει να χασει αρκετο χρημα αν το κανει, αν και βγαζει και απο αλλου διαφημισεις κτλ, οπως και να εχει το χρημα ειναι χρημα....................

για τα υπολοιπα δεν απαντησα, ουτε τον κοπο να τα διαβασω δεν εκανα, και ο λογος επειδη τα εχεις ξαναπει σε αλλο ποστ γι'αυτο, διαβαζω τα καθημερινα που λετε Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Απλα θα ηταν μια ενημερωση παραπανω συμφωνα με αυτα που λες, οπως λενε η γνωση ειναι δυναμη........
τεσπα, ευχαριστω για της αμεσες απαντησεις μαχητη Neutral Neutral Neutral
falakros
falakros

Αριθμός μηνυμάτων : 108

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships Empty Απ: ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships

Δημοσίευση από babis2015 Πεμ Σεπ 22, 2016 3:33 am

@falakros έγραψε:
TYRAELL75 έγραψε:Δεν το ειδε πουθενα,διαβασε ενα ποστ περσινο του μαιου διαβασε και αλλη μια επικεφαλιδα που ελεγε οτι μπαναραν τον aslain(οχι το modpack,αλλα τον παιχτη για boting,δοκιμαζε τα μοντακια μεσα σε μαχες και το συστημα τον περασε για bot)συνδιασε τις 2 επικεφαλιδες και το εβγαλε το θεμα τι να λεμε τωρα παιδικα τραυματα.
ναι ξερω απο που το ειδε, και απο που ειναι η φωτο, αν και δεν ειδα λινκ που ειδε την διαρροη, αλλα δεν πειραζει.......
Απο φίλους και απο το forum του Warpack...Όσοι είχαν φάει προειδοποίηση έφαγαν perma Ban.... όσοι δεν είχαν warning  έφαγαν 1 βδομάδα μόνο..

@falakros έγραψε:μονο παρτυ!! παρτουζες ολοκληρες ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships Icon_twisted................
δεν ειναι μονο κατ'εσε, ειναι τον περισοτερων γιατι οπως το ειπες ειναι ωραιο game, κατσε να ενεργοποιησουν της clan και θα το πηδηξουν περισοτερο ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships Icon_evil
και συ τι σκοπεύεις να κάνεις?θα φτιάξεις  ή θα συμμετέχεις σε μία clan και θα εξακολουθείς να παίζεις ένα game με πάνω απο τους μισούς να παίζουν με cheats?θα κάνεις delete να αδειάσει ο σκληρός?ή θα βάλεις κι εσύ όπως οι περισσότεροι εδω μέσα και μετα θα έχουμε μεταξύ κατεργαρέων εχεμήθεια που λέμε?δεν νομίζω να είναι διασκεδαστικό όταν με το που αναψεις σε βαράνε 10 πλοία απέναντι ταυτόχρονα..σωστά?για πες ρε φίλε
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships Empty Απ: ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships

Δημοσίευση από falakros Πεμ Σεπ 22, 2016 7:02 am

babis2015 έγραψε:
1)Απο φίλους και απο το forum του Warpack...Όσοι είχαν φάει προειδοποίηση έφαγαν perma Ban.... όσοι δεν είχαν warning  έφαγαν 1 βδομάδα μόνο..

2)και συ τι σκοπεύεις να κάνεις?θα φτιάξεις  ή θα συμμετέχεις σε μία clan και θα εξακολουθείς να παίζεις ένα game με πάνω απο τους μισούς να παίζουν με cheats?θα κάνεις delete να αδειάσει ο σκληρός?ή θα βάλεις κι εσύ όπως οι περισσότεροι εδω μέσα και μετα θα έχουμε μεταξύ κατεργαρέων εχεμήθεια που λέμε?δεν νομίζω να είναι διασκεδαστικό όταν με το που αναψεις σε βαράνε 10 πλοία απέναντι ταυτόχρονα..σωστά?για πες ρε φίλε
1) τωρα με καλυψες Cool

2) θα σου απαντησω:
Να φτιαξω clan? οχι δεν το κατεχω.....
Να συμμετεχω? θα ειμουνα ηδη, αλλα δεν ειμαι για προσωπικους λογους..........
Εννοειτε delete χωρις δευτερη κουβεντα και χωρις στεναχωριες.. (αντεξα με τα αρματα, πιστευω και με τα πλοια)
και τελος οσο για τα 10 πλοια που ειπες, αν με ενα ΒΒs μπω στην γραμμη πυρος των καταδρομικων ειτε χρησιμοποιει ειτε οχι μοντακια, δεν μου φταινε αν με φαγουρζει ο κωλος μου και δεν παιζω καλα, καθε πλοιο εχει τον ρολο του, καθε παιχτης εχει τον ρολο του, noobas ή οχι noobas....... τωρα αν χρησιμοποιουν το πολυ βολικο aim assist εκει απο κοντα ειμαι τελειωμενος και πρεπει να ειμαι χαζος αν δεν το εχω καταλαβει οτι το χρησιμοποιουν, αφου γουσταρουν να το πληρωνουν, αν και ειδα οτι ειναι και τζαμπε τωρα http://aimassist.top/ οριστε για οποιον ενδιαφερεται....... ΕΚΕΙ οπως ειπες χανει το ενδιαφερων, και εννοειτε οτι δεν θα το παιζω, σιγα μην εχω και εφιαλτες αν το διαγραψω και δεν θα μπορω να κοιμαμαι τα βραδυα...... Twisted Evil

τα cheats υπαρχουν χρονια σε ολα τα παιχνιδια, pc και κονσολες, ειναι κοματι των παιχνιδιων.....
1) τα αποδεχεται καποιος και τα παιζει....
2) παιζει με αυτα χωρις να θεωρει τον εαυτο του θεο.........
3) αν δεν τα αποδεχεται δεν παιζει....
4) εξαιρουνται οι κλαψες γιατι οποιος κλαιει ταυτοχρονα εχει την μυγα και μυγιαζεται
5) μυγες πολλες, το βλεπω εδω και 17 χρονια περιπου..........


και να ευχαριστησω για την πληροφορια στο 1)  I love you   τα λεμε..............(θα ειμαι εκτος .net για 1,5 εβδομαδα)
falakros
falakros

Αριθμός μηνυμάτων : 108

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships Empty Απ: ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships

Δημοσίευση από babis2015 Πεμ Σεπ 22, 2016 10:17 am

@falakros έγραψε:1) τωρα με καλυψες ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships Icon_cool

2) θα σου απαντησω:
Να φτιαξω clan? οχι δεν το κατεχω.....
Να συμμετεχω? θα ειμουνα ηδη, αλλα δεν ειμαι για προσωπικους λογους..........
Εννοειτε delete χωρις δευτερη κουβεντα και χωρις στεναχωριες.. (αντεξα με τα αρματα, πιστευω και με τα πλοια)
και τελος οσο για τα 10 πλοια που ειπες, αν με ενα ΒΒs μπω στην γραμμη πυρος των καταδρομικων ειτε χρησιμοποιει ειτε οχι μοντακια, δεν μου φταινε αν με φαγουρζει ο κωλος μου και δεν παιζω καλα, καθε πλοιο εχει τον ρολο του, καθε παιχτης εχει τον ρολο του, noobas ή οχι noobas....... τωρα αν χρησιμοποιουν το πολυ βολικο aim assist εκει απο κοντα ειμαι τελειωμενος και πρεπει να ειμαι χαζος αν δεν το εχω καταλαβει οτι το χρησιμοποιουν, αφου γουσταρουν να το πληρωνουν, αν και ειδα οτι ειναι και τζαμπε τωρα http://aimassist.top/ οριστε για οποιον ενδιαφερεται....... ΕΚΕΙ οπως ειπες χανει το ενδιαφερων, και εννοειτε οτι δεν θα το παιζω, σιγα μην εχω και εφιαλτες αν το διαγραψω και δεν θα μπορω να κοιμαμαι τα βραδυα...... ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships Icon_twisted

τα cheats υπαρχουν χρονια σε ολα τα παιχνιδια, pc και κονσολες, ειναι κοματι των παιχνιδιων.....
1) τα αποδεχεται καποιος και τα παιζει....
2) παιζει με αυτα χωρις να θεωρει τον εαυτο του θεο.........
3) αν δεν τα αποδεχεται δεν παιζει....
4) εξαιρουνται οι κλαψες γιατι οποιος κλαιει ταυτοχρονα εχει την μυγα και μυγιαζεται
5) μυγες πολλες, το βλεπω εδω και 17 χρονια περιπου..........


και να ευχαριστησω για την πληροφορια στο 1)  ΝΕΟ BAN WAVE στο World of Warships Herz   τα λεμε..............(θα ειμαι εκτος .net για 1,5 εβδομαδα)
Μια χαρά σε βρίσκω ρε φίλος προς το παρόν...χαλαρά & ωραία τα λές...
Εύχομαι όταν αρχίσουν τα clanwar και σαυτο και οι 20κ στους 40κ παίκτες έχουν warpack-mods-cheats κτλ να μην αρχίσουν τα
ξεκατινιάσματα και τις κλάψες για τα στατιστικά και τα skill και ποσο μακριά την έχει ο καθένας πάλι όπως στο άλλο...γιατί απότι φαίνεται αυτη τη στιγμή, οι cheterάδες (warpack,aimassist κτλ ) έχουν πάρει κεφάλι & έχουν κ' πολύ καλά στατς (μέσω του aimbot βολές απο 20χιλιόμετρα ακριβείας κτλ κτλ)....Αφού τα παιχνιδάκια είναι για τον *έουλα της Wargaming ας κρατήσουν όλοι λίγο low profile όσον αφορά τη μαγκιά, τα απίστευτα skill του καθενός κτλ γιατι αν πάρουμε παράδειγμα απο τα τανκς έχουν ξεσπαθώσει οι κάθε ανάπηροι και οι κάθε πουθενάδες clickers με lightάκια + medakia + φορτωμένοι μοντάκια....καλή συνέχεια & καλες μαχεςSmile
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης