World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΑΓΟΡΑ ΜΕΣΩ SMS

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΑΓΟΡΑ ΜΕΣΩ SMS Empty ΑΓΟΡΑ ΜΕΣΩ SMS

Δημοσίευση από KronosT Κυρ Μαρ 18, 2018 1:37 am

Καλημέρα σε όλα τα μέλη του Forum!



Θα ήθελα να ρωτήσω  μπορώ να κάνω αγορά μέσω sms θα ήταν πολύ χρήσιμο αυτό!

Δηλαδή να αγοράζω Gold στέλνοντας sms μέσω κινητού ;

KronosT

Αριθμός μηνυμάτων : 5

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΟΡΑ ΜΕΣΩ SMS Empty Απ: ΑΓΟΡΑ ΜΕΣΩ SMS

Δημοσίευση από falakros Τρι Μαρ 20, 2018 8:12 am

καλησπερα..

οχι, δεν την εχει αυτην την επιλογη, μια φορα και εναν καιρο την ειχε....

αν και δεν ξερω γιατι εχεις φοβο, τεσπα δικο σου προσωπικο θεμα, χρησιμοποιησε paysafe card, αν δεν θελεις να μπλεκεις με καρτες...
falakros
falakros

Αριθμός μηνυμάτων : 108

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΟΡΑ ΜΕΣΩ SMS Empty Απ: ΑΓΟΡΑ ΜΕΣΩ SMS

Δημοσίευση από KronosT Παρ Μαρ 23, 2018 10:20 am

Σε ευχαριστώ για την απάντηση φίλε μου, όχι δεν είναι θέμα εμπιστοσύνης απλώς έχω έναν αριθμό κινητής τηλεφωνίας που βάζω κάθε 3 μήνες αναγκαστικά λεφτά 10-20 ευρώ για να μην κλείσει και μπει φραγή. Μετά από 3μήνες αν δεν κάνεις τίποτα τα λεφτά  μηδενίζονται από το παροχο οπότε  έλεγα μήπως υπάρχει τρόπος να τα ξοδεύω αλλου))

KronosT

Αριθμός μηνυμάτων : 5

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΟΡΑ ΜΕΣΩ SMS Empty Απ: ΑΓΟΡΑ ΜΕΣΩ SMS

Δημοσίευση από falakros Σαβ Μαρ 24, 2018 2:33 am

KronosT έγραψε:Σε ευχαριστώ για την απάντηση φίλε μου, όχι δεν είναι θέμα εμπιστοσύνης απλώς έχω έναν αριθμό κινητής τηλεφωνίας που βάζω κάθε 3 μήνες αναγκαστικά λεφτά 10-20 ευρώ για να μην κλείσει και μπει φραγή. Μετά από 3μήνες αν δεν κάνεις τίποτα τα λεφτά  μηδενίζονται από το παροχο οπότε  έλεγα μήπως υπάρχει τρόπος να τα ξοδεύω αλλου))

οκ καταλαβα, για φυσικα για να το κανεις αυτο θα ειναι σημαντικος αριθμος..........

ΛΥΣΕΙΣ:
1) αν ειναι watch up στελνε σε εμενα, χαχαχαχα  Laughing Laughing οταν πηγαινω στα πεθερικα χρησιμοποιω το δυκτιο κινητης οοοοοταν θελω να περασω την ωρα μη εχοντας να κανω κατι clown clown

2) αντι να παιζεις με το σταθερο ιντερνετ, παιζε απο τα ΜΒ σου, οχι οτι τρωει πολλα το παιχνιδι, αλλα ετσι πληροφοριακα το ειπα, τωρα αν με πεις οτι ετσι θα επιβαρυνεις το κινητο - μπαταρια, παρε ενα wifi pocket........

3) παντος η καλυτερη λυση ειναι να τα στελνεις σε εμενα, πχ 5€ το μηνα, αχαχαχαχχαχαχ    Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

pirat pirat tongue pirat pirat
falakros
falakros

Αριθμός μηνυμάτων : 108

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΟΡΑ ΜΕΣΩ SMS Empty Απ: ΑΓΟΡΑ ΜΕΣΩ SMS

Δημοσίευση από KronosT Σαβ Μαρ 24, 2018 11:59 pm

Δυστυχώς δεν μπορώ να στείλω σε κανένα γιατί κάρτα βάζω κάθε 3 μήνες για να μην μου κάνει φραγή  και όταν πάω να κάνω μεταφορά σε άλλο αριθμό μου λέει πως για να κάνεις μεταφορά θα πρέπει να έχεις βάλει τουλάχιστον 2 κάρτες τους τελευταίους 3 μήνες οπότε  παγιδευμένος και δεν ξέρω τι να τα κάνω τα money Razz

KronosT

Αριθμός μηνυμάτων : 5

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης