World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

CW και Ελληνικές Clan

+28
panoc
taramas
CosaNostraISMYINGAMENAME
Ghostalker
lerovith
Midblue
ee3509
panos13
The Judge
Bisbikis
stamthes
Amerikanos
The Beast Dam
cgakis
perseas
billys07
=GR=Tiger
Aristodikos
giannis71
Astronautis
HeeroYuy997
spatharios
Kostis_Larsson
trexas
Founder
harrygavros77
power4
dolofonos
32 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 6 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από lerovith Τρι Μάης 21, 2013 4:34 am

Καλή ερώτηση..

Σοβαρό ενδιαφέρον για να κρατήσουμε κάποια περιοχή δεν υπάρχει καθώς το κίνητρο του gold δεν υφίσταται. Ωστόσο είναι μιας πρώτης τάξεως προπόνηση σε πραγματικές συνθήκες, καθώς το CW πάντα ήταν ο πιο αποτελεσματικός τρόπος να βελτιωθείς σαν ομάδας και να ενσωματώσεις τους καινούργιους παίχτες σε αυτή. Για ορισμένους από εμάς, επιπλέον, αποτελεί διασκέδαση και τον πραγματικό λόγο που ασχολούμαστε ακόμα με αυτό το GAME.
Παρ' όλα αυτά, προσωπική μου προσδοκία (γι' αυτό και εισηγήθηκα να κατευθυνθούμε προς τα εκεί) είναι να υποστηρίξουμε όπου χρειάζεται την πολυαγαπημένη HARD2, και βέβαια κι οποιαδήποτε άλλη ελληνική clan βρίσκεται στην περιοχή, ώστε να δημιουργηθεί μία σταθερή πύλη εισόδου και για τις υπόλοιπες ελληνικές ομάδες που θα θελήσουν να μπουν στο χάρτη και ειδικά στην περιοχή αυτή.
Αν η βοήθειά μας κριθεί μη αναγκαία, τότε πολύ απλά παραχωρούμε ότι έχουμε κατακτήσει στην HARD2 και στις υπόλοιπες ελληνικές clan και σαλπάρουμε για πιο βαθιά νερά, έχοντας στις αποσκευές τις εμπειρίες από μία διασκεδαστική εκπαιδευτική εκδρομή στην Δυτική Αφρική Surprised

Τα παραπάνω αποτελούνε προσωπικές σκέψεις χωρίς δεσμευτικό χαρακτήρα. Απλά θέλω να παρουσιάσω την δική μου προσέγγιση επί του θέματος την οποία φυσικά και έχω προτείνει στην διοίκηση της clan μου. Ελπίζω τα παραπάνω να αποτελέσουν αφετηρία για να δημιουργηθεί μια συσπειρωμένη και μόνιμη ελληνική παρουσία στο χάρτη..
lerovith
lerovith

Αριθμός μηνυμάτων : 32

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 6 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από CosaNostraISMYINGAMENAME Τρι Μάης 21, 2013 8:12 am

Συμφωνω με τον Λερο, αν και θα προτιμουσα να αποστασιοποιηθουμε και να μην εχουμε καμια σχεση με συμμαχιες πλεον κλπ.! Μια βοηθεια και σαν δειγμα καλης θελησης το θεωρω οκ αλλα ως εκει...Αποψη μου παντα!
CosaNostraISMYINGAMENAME
CosaNostraISMYINGAMENAME

Αριθμός μηνυμάτων : 2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 6 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τρι Μάης 21, 2013 9:19 am

confused


Έχει επεξεργασθεί από τον/την xiale στις Τετ Μάης 22, 2013 11:42 am, 1 φορά

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 6 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από lerovith Τρι Μάης 21, 2013 9:42 am

τι να πω...

χρειάζεται συνεννόηση κύριοι...
lerovith
lerovith

Αριθμός μηνυμάτων : 32

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 6 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από lerovith Τρι Μάης 21, 2013 9:58 am

Μπράβο πάντως σε όσους προσπαθούν έστω και υπό αυτές τις συνθήκες..

Συνειδητοποιώ ότι είναι πολύ εύκολο να ρίχνεις ευθύνες σε άλλους, να κάνεις ευχές για καλή τύχη στους άλλους δηλώνοντας υποστήριξη (στα λόγια) και γενικά να κάνεις ανυπόστατες θεωρίες του τύπου: "έτσι είναι οι Έλληνες, και τι να κάνουμε... μπλα μπλα" αλλά όταν έρχεται η ώρα για πράξεις, σφυράμε αδιάφορα..

Είμαι πολύ περίεργος να δω τι θα γίνει τώρα που θα βγουν τα premium 10άρια και θα μπορείς να τα πάρεις μόνο με CW. Κάτι μου λέει ότι θα υπάρξει ρεύμα προς τις clan με τους "στρατόκαυλους" που παίζουν CW.
lerovith
lerovith

Αριθμός μηνυμάτων : 32

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 6 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από lerovith Τρι Μάης 21, 2013 12:09 pm

Μόλις κερδίσαμε τους NEW σε συνέχεια του ποτίσματος της καυτής αφρικανικής άμμου με λάδι μηχανής! Μας επιτέθηκαν για 2η μέρα στη σειρά και ύστερα από τον χθεσινό υγιεινό περίπατο (15-4), σήμερα φάνηκε το άγχος και η απειρία τους. Χάσαν το πρώτο arty μέσα στο 1ο λεπτό, η μάχη εξελίχθηκε σύμφωνα με το σχέδιο για εμάς και τελείωσε χαλαρά (με σωστό micro εκ μέρους μας) 15-1.

καλή επιτυχία στις ελληνικές clan στα CW απόψε!
lerovith
lerovith

Αριθμός μηνυμάτων : 32

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 6 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από ???????? Τρι Μάης 21, 2013 12:15 pm

ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΣΤΗΝ ΞΕΝΙΤΙΑ (ΕΝΝΟΩ ΞΕΝΗ CLAN) ΗΡΕΜΙΣΑ ΚΑΙ ΗΣΥΧΑΣΑ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΕΔΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ --just a Game--ΑΙΝΤΕ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΕΔΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ Lahko noč (ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ)

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 6 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τρι Μάης 21, 2013 12:59 pm

Very Happy Very Happy Very Happy
και η επίθεση μας πέτυχε και η άμυνα μας, οπότε τώρα έχουμε 2 περιοχές.
Κρίμα που δεν έρχεται καμία Ελληνική κλαν να μπει πίσω μας ... Smile

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 6 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από lerovith Τρι Μάης 21, 2013 1:33 pm

ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΕΣ!

δεν πειράζει ευκαιρία να αποδείξετε την αξία σας! Shocked
lerovith
lerovith

Αριθμός μηνυμάτων : 32

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 6 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από taramas Τρι Μάης 21, 2013 2:01 pm

xiale έγραψε: Very Happy Very Happy Very Happy
και η επίθεση μας πέτυχε και η άμυνα μας, οπότε τώρα έχουμε 2 περιοχές.
Κρίμα που δεν έρχεται καμία Ελληνική κλαν να μπει πίσω μας ... Smile

Μπράβο παιδιά, καλή συνέχεια, τώρα που το λές θυμήθηκα πριν λίγες μέρες βάζατε στην plateaux και επικοινώνησε μαζί μου ο Χρήστος (προς τιμήν του οφείλω να πώ) και μου είπε αν θέλουμε να βάλουμε και εμείς για σκούπα, την ιδια μέρα δεν μπορούσαμε αλλά την επόμενη βάλαμε ευχαρίστως, τελικά καταλήξαμε να πάρουμε την περιοχή ενω εσεις οπως είδα δεν συμμετέχατε, ξέχασα εντελώς να ρωτήσω τον Χρηστο, τι έγινε? γιατί δεν ήρθατε? οχι οτι εχε ικαμμιά ιδιαίτερη σημασία απλά έμεινα με την απορία.
Σημασία έχει οτι μπήκατε αλλού και πατε καλά, και ευχομαι να συνεχίσετε ετσι γιατι ειναι καλοκαίρι η σεζόν εχει ήδη ξεκινήσει και οι περισσότεροι απο εμας λόγω δουλειάς απέχουμε ή ασχολούμαστε οσο μπορούμε, οταν τον οκτώμβριο με το καλό κάτσουμε παλι στον υπολογιστή τουλάχιστον να βρούμε κάποιους μέσα στον χάρτη.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 6 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από panoc Τρι Μάης 21, 2013 8:41 pm

Ποιον οκτωβρη ρε ταραμα πλακα μας κανεις ;
σε πεντε μηνες απο τωρα θα μπορειτε να μπειτε cw ; οπωε δηλαδη μπορουσατε απο τον περασμενο οκτωβρη μεχρι τωρα ;
πες απλα και αντρικια οτι δε σου καιγεται καρφι για μαχες ή οτι απλα δε τη παλευετε οργανωμενα στο χαρτη να σου βγαλουμε το καπελο και ασε τις δηθεν ελπιδες και τις κουφιες υποσχεσεις.

panoc

Αριθμός μηνυμάτων : 33

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 6 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από trexas Τρι Μάης 21, 2013 10:29 pm

Καλημέρα στη παρέα.

Ξέρω από πρώτο χέρι ότι κάποιοι (FC, chief κλπ) "ματώνουν" κάθε μέρα με το "τρέξιμο" να συνεννοηθούν με τους υπόλοιπους αντίστοιχους τους για να οριστούν μάχες σε CW ή για προπονήσεις μεταξύ clans και τους αξίζουν συγχαρητήρια για την προσπάθεια τους.....

Παρατηρώ από καιρό σε καιρό, εδώ κ δύο χρόνια, προσπάθειες από αρκετούς από εμάς για δημιουργία Ελληνικής συμμαχίας, για συγκέντρωση παικτών, για συνεννόηση μεταξύ των αρχηγών, για συνεννόηση μεταξύ των clan και πάει μακριά η βαλίτσα....

Δεν θα ήταν πιο εύκολο για όλους να υπήρχε ένα κανάλι (πχ στο RaidCall) ώστε να βρίσκονται όλοι εκεί για να συνεννοούνται;
Δεν θα ήταν πιο καλό να υπήρχε ένα κανάλι για όλους ώστε να μπορούν να παίζουν όλοι με όλους;

Ανεξαρτήτως clan...
Ανεξαρτήτως βαθμού μέσα σε κάποια clan...
Χωρίς μικρότητες του στιλ δεν γουστάρω αυτόν ή εκείνον...
Αυτός είναι noobας, αυτός βρίζει ή οτιδήποτε άλλο...

Μιλώ για δημιουργία ενός καναλιού που θα είναι με δωρεάν πρόγραμμα(δύσκολοι οι καιροί σήμερα) κ θα μπορούν να συμμετέχουν ΟΛΟΙ...
Μιλώ για ένα κανάλι που θα μπορούν να μπαίνουν όλοι κ θα παίζουν με όλους...

Ξέρω εξαρχής ότι σε πολύ κόσμο δεν αρέσει μία τέτοια ιδέα κ μπορώ να παραθέσω κ 100 προβλήματα που θα προκύψουν από μία τέτοια ενέργεια (στρατολόγηση μελών από άλλες clans, τσακωμοί που υπάρχουν ήδη μεταξύ παικτών θα γίνουν χειρότεροι, τσακωμοί μεταξύ clan για το ποια θα καθορίζει την στρατηγική κλπ).
Όμως δεν μπορούμε να μιλάμε για CW ή ακόμα κ για προπονήσεις όταν δεν μπορούμε να μιλήσουμε μεταξύ μας, απλά δεν γίνεται.

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
trexas(Στράτος)

Υ.Γ.
Έχουμε την δυναμική κ την δυνατότητα θεωρώ....
Είμαστε εδώ σχεδόν 300 άτομα από όλες τις Ελληνικές παρέες.
Ας μην φαγωνόμαστε μεταξύ μας λοιπόν για χαζομάρες αφού στην τελική ένα παιχνίδι είναι κ προορίζεται για διασκέδαση και ευγενής άμιλλα.
trexas
trexas

Αριθμός μηνυμάτων : 337

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 6 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από taramas Τετ Μάης 22, 2013 12:13 am

panoc έγραψε:Ποιον οκτωβρη ρε ταραμα πλακα μας κανεις ;
σε πεντε μηνες απο τωρα θα μπορειτε να μπειτε cw ; οπωε δηλαδη μπορουσατε απο τον περασμενο οκτωβρη μεχρι τωρα ;
πες απλα και αντρικια οτι δε σου καιγεται καρφι για μαχες ή οτι απλα δε τη παλευετε οργανωμενα στο χαρτη να σου βγαλουμε το καπελο και ασε τις δηθεν ελπιδες και τις κουφιες υποσχεσεις.

Γειά σου και σένα ρε Πάνο,
πως φαίνεται οτι δεν εχεις ιδέα τι συμβαίνει γύρω σου, τι περιμένεις να σου απαντήσω τώρα, για μένα? τα φεγγάρια που πέρασες απο τη graf ειδες εμένα να μην μου καίγεται καρφάκι και απο τον οκτώμβρη μέχρι σήμερα είδες και την ΗΕΑΤ που δεν παλεύει οργανωμένα στο χάρτη, ουτε ο verzevulis δεν τα είδε αυτά, νασαι καλά ρε φίλε με έκανες να γελάσω, πάντως αν περιμένεις να αρχίσουμε να λέμε τι κάναμε εμείς και τι κάνατε εσείς δυσκολεύομαι, δεν μπορώ, ειμαι 50 χρονών και πρέπει να πάω πίσω 40 χρονια, λυπάμαι φίλε αλλά τις κουμπάρες δεν θυμάμαι να τις παίξω.
Ελπίζω να βρεθούμε στις μάχες να παίξουμε όσες κουμπάρες θέλεις, τουλάχιστον εκεί είναι παιχνίδι δεν θα μας κατηγορήσει κανείς που παίζουμε.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 6 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ Μάης 22, 2013 1:14 am

να τα μας πάλι ...
ρε παιδιά γιατί είναι ΑΔΥΝΑΤΟ να συνεννοηθούμε σαν άνθρωποι ??? Σόρρυ κιόλας αλλά κάνετε σαν παιδιά... Ποιος την ειπε σε ποιον ποιος κέρδισε ποιον, ποιος την έχει πιο μεγάλη ... ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ είναι άδικος κόπος ... Εγώ την έχω πιο μεγάλη από όλους σας ... Laughing

η πρόταση είναι πάρα πολύ απλή.
Βρισκόμαστε σε μια περιοχή του χάρτη ΜΕ HARD2 + HARDS (guest appearance) + κάποιους ξένους σύμμαχους. ΤΟ landing το κρατάμε εμείς και ΘΑ ΤΟ ΔΩΣΟΥΜΕ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΛΑΝ θελήσει να μπει δίπλα μας. Μέχρι να φτάσει κάποια στον τελικό θα το υπερασπιζόμαστε όσο μπορούμε ...
ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ ...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 6 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από lerovith Τετ Μάης 22, 2013 1:34 am

Στράτο συμφωνώ απόλυτα με την άποψη αυτή. Προσωπικά δεν βλέπω κανένα μειονέκτημα σε μια τέτοια κίνηση, τα περισσότερα που ανέφερες τα θεωρώ φτηνές δικαιολογίες από κάποιους για να μην γίνει μια τέτοια προσπάθεια. Προφανώς και στη συνύπαρξη 300+ ατόμων δεν γίνεται να πηγαίνουν όλα μέλι γάλα, αλλά αυτό είναι ένα μικρό πρόβλημα που μπορεί να ξεπεραστεί με καλή θέληση και συνεννόηση. Όταν υπάρχουν κοινοί στόχοι καλό είναι να υπάρχει και σωστή οργάνωση προς αυτή την κατεύθυνση κ ένας κοινός χώρος συνάντησης θα έλυνε παρά πολλά προβλήματα συνεννόησης και κυρίως θα βοηθούσε τις πιο νέες clan να πάρουν "τεχνογνωσία" από τις εμπειρότερες σε όλους τους τομείς.

Ταραμά από τα λεγόμενα σου συμπεραίνω πως γνωρίζεις τον Πάνο έστω και λίγο.. Επειδή έχει τύχει να μιλήσει και εγώ μαζί του κανα δυο (χιλιάδες) φορές έχω την αίσθηση πως ξέρει πολύ καλά τι συμβαίνει γύρω του, και ειδικά σε ότι έχει να κάνει με το WoT. Γενικά το να λες σε δυο ομάδες, που βρίσκονται στο χάρτη και παλεύουν καθημερινά με νύχια και με δόντια για την παρουσία τους εκεί, "Μπράβο σας, κρατήστε λίγο ακόμα και σε 5-6 μήνες θα ξεκινήσουμε και εμείς την προσπάθεια να βοηθήσουμε.." ακούγεται κάπως περίεργα, δε νομίζεις;

Και πριν χαρακτηριστώ και εγώ εκτός τόπου και χρόνου, προφανώς και γνωρίζω ότι το καλοκαίρι μειώνεται η συμμετοχή των Ελλήνων, αλλά ακόμα δεν έχει μπει καν το καλοκαίρι και εσύ μας λες καλό χειμώνα! επιπλέον δεν γνωρίζω πολλούς Έλληνες με δυνατότητα διακοπών 5 μηνών..
Το μόνο γεγονός που θα μπορούσε ίσως να έχει σχέση με την άποψη αυτή είναι το νέο event στα CWs με τα prem 10αρία το οποίο μάλλον θα κάνει τις clan να γίνουν λίγο πιο εσωστρεφείς και ίσως γίνει και κάποιο reset στο χάρτη , αλλά και πάλι πιστεύω ότι αυτό και μόνο θα συσπειρώσει τις ομάδες και από κει και πέρα στο χέρι μας είναι αν και πόσο θα συνεργαστούμε..

lerovith
lerovith

Αριθμός μηνυμάτων : 32

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 6 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από panoc Τετ Μάης 22, 2013 1:48 am

taramas έγραψε:
panoc έγραψε:Ποιον οκτωβρη ρε ταραμα πλακα μας κανεις ;
σε πεντε μηνες απο τωρα θα μπορειτε να μπειτε cw ; οπωε δηλαδη μπορουσατε απο τον περασμενο οκτωβρη μεχρι τωρα ;
πες απλα και αντρικια οτι δε σου καιγεται καρφι για μαχες ή οτι απλα δε τη παλευετε οργανωμενα στο χαρτη να σου βγαλουμε το καπελο και ασε τις δηθεν ελπιδες και τις κουφιες υποσχεσεις.

Γειά σου και σένα ρε Πάνο,
πως φαίνεται οτι δεν εχεις ιδέα τι συμβαίνει γύρω σου, τι περιμένεις να σου απαντήσω τώρα, για μένα? τα φεγγάρια που πέρασες απο τη graf ειδες εμένα να μην μου καίγεται καρφάκι και απο τον οκτώμβρη μέχρι σήμερα είδες και την ΗΕΑΤ που δεν παλεύει οργανωμένα στο χάρτη, ουτε ο verzevulis δεν τα είδε αυτά, νασαι καλά ρε φίλε με έκανες να γελάσω, πάντως αν περιμένεις να αρχίσουμε να λέμε τι κάναμε εμείς και τι κάνατε εσείς δυσκολεύομαι, δεν μπορώ, ειμαι 50 χρονών και πρέπει να πάω πίσω 40 χρονια, λυπάμαι φίλε αλλά τις κουμπάρες δεν θυμάμαι να τις παίξω.
Ελπίζω να βρεθούμε στις μάχες να παίξουμε όσες κουμπάρες θέλεις, τουλάχιστον εκεί είναι παιχνίδι δεν θα μας κατηγορήσει κανείς που παίζουμε.

ταραμα, συγνωμη αλλα περιμενω να απαντησεις σε αυτα που σου ειπα και οχι να που δειξεις επιχειρηματα επι ηληκιας δε δινω δεκαρα ποσο χρονων εισαι.
στη graf μια χαρα ηταν αλλα αδιαφορω εντελως τι εκανες τοτε, τι κανεις τωρα ειναι το θεμα.
σε κανενα μα κανενα ποστ σου δεν απαντας ουτε μιλας ουσιαστηκα, παρα μονο τη γνωστη γλωσσα των πολιτικων και των διπλαματων.
δε ζητησα ουτε να παραθεσεις τι εκανες ουτε παρεθεσα εγω, απλα εκανα μια διαπιστωση διαβαζοντας σε τοσο καιρο, και η διαπιοστωση αυτη παραπαμενει, οτι για δικους σου λογους υπεκφευγεις καθε συζητηση για κατι οργανωμενο.
οπως ειπα και ειπες, με 50 χρονων μπαλες θα επρεπε να μιλας με το ονομα τους.

ΥΓ το verze αστον εξω απο αυτο.

panoc

Αριθμός μηνυμάτων : 33

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 6 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από trexas Τετ Μάης 22, 2013 2:18 am

Μετά λύπης μου δυστυχώς βλέπω ότι δεν μπορούμε να συνεννοηθούμε ή και να μιλήσουμε πολιτισμένα, αλλά όλοι λέμε ότι θέλουμε αυτό ή να κάνουμε εκείνο...

Από όταν ξεκίνησε η beta του WoT άκουγα κ ακούω γνώμες κ ιδέες για το τι μπορούμε να κάνουμε σαν Έλληνες. Πέρα από το sisifo που έφτιαξε αυτό το φόρουμ, ουσιαστικά δεν έχω δει άλλη κίνηση για την Ελληνική κοινότητα του WoT.

Εδώ δεν είμαστε ικανοί να κρατήσουμε ένα "chat room channel in game" (μιλάω για το κανάλι Hellas_Greece που το ξεκίνησε σαν ιδέα ο PanKratis k το συνεχίζουμε μία χούφτα παιδιά) με μία αξιοπρεπή κίνηση.
Συζητάμε/σχεδιάζουμε/θέλουμε να κάνουμε Ελληνική Συμμαχία.
Θέλουμε να μεγαλουργήσουμε....

ΠΩΣ;;;

Αν δεν σπάσουμε αυγά ομελέτα δεν τρώμε...
Αν δεν αφήσουμε στην άκρη το εγώ μας κ δεν το αντικαταστήσουμε με το εμείς δουλειά δεν γίνεται.

Έχουμε αναρτήσει 10 σελίδες σε αυτό το ποστ... για πιο λόγο αλήθεια;
Για να βγάζουμε τα σωψυχά μας ή για να κάνουμε κάτι;
trexas
trexas

Αριθμός μηνυμάτων : 337

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 6 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από Ghostalker Τετ Μάης 22, 2013 2:24 am

Aν κάποιος σου λέει το τέλος της άνοιξης καλών οκτώβρη εκπροσωπώντας μια clan συμφωνώ πως ένα τέτοιο thread μπορεί να έχει έχει μόνο διασκεδαστικό χαρακτήρα.
Ghostalker
Ghostalker

Αριθμός μηνυμάτων : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 6 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ Μάης 22, 2013 2:30 am

Ghostalker έγραψε:Aν κάποιος σου λέει το τέλος της άνοιξης καλών οκτώβρη εκπροσωπώντας μια clan συμφωνώ πως ένα τέτοιο thread μπορεί να έχει έχει μόνο διασκεδαστικό χαρακτήρα.

λογικό μου ακουγεται μια και μονο η HEAT υπάρχει απο ελληνικές κλαν ...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 6 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από lerovith Τετ Μάης 22, 2013 2:43 am

έχεις απόλυτο δίκιο, θα προτιμούσα όλες αυτές οι συζητήσεις ακόμα και οι διαμάχες να γίνονται προφορικά σ ένα κανάλι του TS πχ. Πιστεύω πως έτσι θα λύνονταν πολλά προβλήματα πριν καν δημιουργηθούν, δυστυχώς στον γραπτό λόγο δεν μπορείς να προσθέσεις το ύφος με το οποίο λες κάτι και εκεί γεννιούνται οι παρεξηγήσεις ειδικά αν υπάρχει προδιάθεση.

Πάντως για να μην τα βλέπουμε όλα μαύρα, χθες από το κανάλι μας ήρθαν τα παιδιά της HELAS στα πλαίσια του σχεδιασμού της στρατηγικής μας πάνω στο χάρτη και ήταν μιας πρώτης τάξεως ευκαιρία να κουβεντιάσουμε διάφορα θέματα σχετικά με την συσπείρωση των ελληνικών ομάδων. Είχαμε μια πολύ εποικοδομητική συζήτηση η οποία είμαι σίγουρος πως θα συνεχιστεί και ελπίζω να καρποφορήσει στο άμεσο μέλλον.
Θα ήθελα να προτείνω σε όποιον έχει διάθεση να ανταλλάξει και αυτός τις απόψεις του μαζί μας να επικοινωνήσει είτε ingame είτε από το φόρουμ είτε στο ts(HARD ή HELAS). Αν πάλι κάποιος δε γουστάρει να έρχεται στο κανάλι μας (το έχω ακούσει και αυτό! μάλλον βρωμάνε τα πόδια μας!), ερχόμαστε και στο χώρο σας!
lerovith
lerovith

Αριθμός μηνυμάτων : 32

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 6 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από cgakis Τετ Μάης 22, 2013 3:09 am

lerovith έγραψε:
Θα ήθελα να προτείνω σε όποιον έχει διάθεση να ανταλλάξει και αυτός τις απόψεις του μαζί μας να επικοινωνήσει είτε ingame είτε από το φόρουμ είτε στο ts(HARD ή HELAS). Αν πάλι κάποιος δε γουστάρει να έρχεται στο κανάλι μας (το έχω ακούσει και αυτό! μάλλον βρωμάνε τα πόδια μας!), ερχόμαστε και στο χώρο σας!

τα κανετε ολα στον χωρο μας η μονο στον δικο σας Laughing Laughing Laughing


CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 6 Signature
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 6 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από lerovith Τετ Μάης 22, 2013 3:13 am

Τα κάνουμε όλα ανεξαρτήτως χώρου! ΚΑΙ σε καλές τιμές ! ΤΩΡΑ και 25% έκπτωση σε φοιτητές και ανέργους !

Σπίτι μου, σπίτι σου ή και κάπου αλλού! Twisted Evil
lerovith
lerovith

Αριθμός μηνυμάτων : 32

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 6 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από Ghostalker Τετ Μάης 22, 2013 3:45 am

trexas έγραψε:Μετά λύπης μου δυστυχώς βλέπω ότι δεν μπορούμε να συνεννοηθούμε ή και να μιλήσουμε πολιτισμένα, αλλά όλοι λέμε ότι θέλουμε αυτό ή να κάνουμε εκείνο...

Από όταν ξεκίνησε η beta του WoT άκουγα κ ακούω γνώμες κ ιδέες για το τι μπορούμε να κάνουμε σαν Έλληνες. Πέρα από το sisifo που έφτιαξε αυτό το φόρουμ, ουσιαστικά δεν έχω δει άλλη κίνηση για την Ελληνική κοινότητα του WoT.

Εδώ δεν είμαστε ικανοί να κρατήσουμε ένα "chat room channel in game" (μιλάω για το κανάλι Hellas_Greece που το ξεκίνησε σαν ιδέα ο PanKratis k το συνεχίζουμε μία χούφτα παιδιά) με μία αξιοπρεπή κίνηση.
Συζητάμε/σχεδιάζουμε/θέλουμε να κάνουμε Ελληνική Συμμαχία.
Θέλουμε να μεγαλουργήσουμε....

ΠΩΣ;;;

Αν δεν σπάσουμε αυγά ομελέτα δεν τρώμε...
Αν δεν αφήσουμε στην άκρη το εγώ μας κ δεν το αντικαταστήσουμε με το εμείς δουλειά δεν γίνεται.

Έχουμε αναρτήσει 10 σελίδες σε αυτό το ποστ... για πιο λόγο αλήθεια;
Για να βγάζουμε τα σωψυχά μας ή για να κάνουμε κάτι;

Δυστυχώς παρατηρείται το θλιβερό φαινόμενο , στους Έλληνες, ότι από το χρόνο που μπορούν να διαθέσουν για το wot το 20% πάει στο game και το 80% σε συζητήσεις περί αυτού. Συνειδητοποιήστε επιτέλους ότι δεν είστε οι θεατές που βλέπουν έναν αγώνα από έναν καφενέ αλλά οι παίκτες του.
Ghostalker
Ghostalker

Αριθμός μηνυμάτων : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 6 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από cgakis Τετ Μάης 22, 2013 3:49 am

ωραιος ο πανος ετσι ακριβως ειναι

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 6 Signature
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 6 Empty Απ: CW και Ελληνικές Clan

Δημοσίευση από dolofonos Τετ Μάης 22, 2013 5:38 am

Απλά όμορφα και ωραία η Ελληνικές clan που ενδιαφέρονται για κάτι παραπάνω είναι πολύ μικρός αριθμός.
CW και Ελληνικές Clan - Σελίδα 6 3fingers1


Όλοι τελικά είναι μόνο λόγια. Εγώ σταμάτησα το τρέξιμο διότι δεν βλέπω φως στο τούνελ.
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης