World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΜΑΣΑΕΙ Η ΚΑΤΣΙΚΑ ....

+4
cgakis
ee3509
taramas
giannis71
8 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΜΑΣΑΕΙ Η ΚΑΤΣΙΚΑ .... Empty ΜΑΣΑΕΙ Η ΚΑΤΣΙΚΑ ....

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τρι Ιουν 04, 2013 11:16 pm

taramas έγραψε:Ωπα ωρε κλεφτόπουλο, εσυ ξέρεις και τι αποφασίσαμε και ξέρεις οτι ψάχναμε καιρό να βρούμε ενα θυμα να μας δώσει μια περιοχούλα και είπαμε να ο xiale να μας δώσει μια περιοχούλα να δούμε και εμείς πως ειναι ο χάρτης και το καλύτερο γίνεται στο τέλος, μας την έδωσε ο φίλος και δεν τον ρωτήσαμε κιόλας, ε ειμαστε άξεστοι το λιγότερο.
Οταν τελειώσεις με τις παπαριές που γράφεις ελα να μας τις πείς και απο κοντά και πάρε και τον φίλο τον cgakis γιατί κάτι με τρώει, με ενα ανεξήγητο τρόπο νοιώθω οτι κάνεις αναμετάδοση.
Θέλεις να κάνεις και συγχωνεύσεις τρομάρα σου
Ζητώ συγγνωμη απο τους υπόλοιπους αλλά το παλλικάρι εδώ μου έριξε και τις τελευταίες τρίχες της κεφαλής, κύριε διαχειριστή διώξε με τωρα γιατί το βλέπω να αρχισω να ρίχνω εδω μέσα στο παρεάκι που δεν θα τους ξεπλένει ουτε ο αμαζόνιος, καλή η ευγένεια αλλα εχει και ορια.

taramas έγραψε:
τώρα αν νομίζουν οι κύριοι απο την HELAS οτι πιάσανε τον πάπα απο τα ούμπαλα απο εκεί που ήτανε ανύπαρκτοι και πρέπει να υποταχτούν ολοι οι υπόλοιποι στις ορέξεις τους τότε τους λέω τούτο "ο καθένας δικαιούται 5 λεπτά δημοσιότητας" μετά απο αυτό ερχεται το πέταγμα του αετού και το μετέωρο βήμα του κύκνου, ετσι για ναμην κρυβόμαστε πίσω απο τα δαχτυλάκια μας.

Συνεχίζεις στο ίδιο αγενεστατο αξεστο στυλάκι που τόσο σε διακρίνει ... Με ξερεις και μου μιλάς έτσι ??? παιζαμε ταβλι στο στρατό ??? Για συμμαζέψου και μίλα ανθρώπινα και σταματα να απειλείς... απο ψευτομαγκες του πληκτρολογίου έχουμε χορτάσει όπως και απο πολιτικους που αερολογουν χωρις να απαντάνε τιποτα έχουμε επίσης χορτάσει ... Απάντα στα συγκεκριμένα θέματα που θέτω και άσε τις παχιές κουβέντες που εντυπωσιάζουν μόνο τα 12χρονα που προφανώς έχεις συνηθίσει να εντυπωσιάζεις ...
Για πες μας λοιπον τι σου έχει κάνει η HELAS και έχεις τέτοιο κομπλεξ πια ...

Επισκέπτης
Επισκέπτης

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΑΣΑΕΙ Η ΚΑΤΣΙΚΑ .... Empty Απ: ΜΑΣΑΕΙ Η ΚΑΤΣΙΚΑ ....

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ Ιουν 05, 2013 2:26 am

taramas έγραψε:
τώρα αν νομίζουν οι κύριοι απο την HELAS οτι πιάσανε τον πάπα απο τα ούμπαλα απο εκεί που ήτανε ανύπαρκτοι και πρέπει να υποταχτούν ολοι οι υπόλοιποι στις ορέξεις τους τότε τους λέω τούτο "ο καθένας δικαιούται 5 λεπτά δημοσιότητας" μετά απο αυτό ερχεται το πέταγμα του αετού και το μετέωρο βήμα του κύκνου, ετσι για ναμην κρυβόμαστε πίσω απο τα δαχτυλάκια μας.

Α και κάτι ακόμα αγαπητή Μονεμβασιά ... Δεν μας είπες πως γίνεται οι ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ να κρατούν ένα landing 9 μέρες, να στο δίνουν και να το χάνεις την πρώτη μέρα από κλαν που την επόμενη μέρα επιτίθεται στους ανύπαρκτους και χάνει (από τους ανύπαρκτους βεβαίως βεβαίως) και μετά χάνει και το landing. Και μετά απο αυτό να χάνονται τα ίχνη σου μέχρι να ξανα-εμφανιστείς στο φορουμ να μας στολίζεις με τον εκπληκτικό σου λόγο ...
Να μην σχολιάσω βέβαια οτι ο οποιοσδήποτε με στοιχειώδη ευθιξία θα είχε σκυλιάσει μέχρι να ξαναπάρει το συγκεκριμένο landing ...

Επισκέπτης
Επισκέπτης

Δημοσίευση από giannis71 Τετ Ιουν 05, 2013 3:58 am

Συγνώμη που επεμβαίνω αλλά πολλά λέγονται εδω τα οποια δεν ευσταθούν . Για τον κύριο taramas θα ήθελα να μην μιλάει προσβλητικά για την HELAS διότι δεν ξέρει την ιστορία της . Επίσης θα ζητούσα απο τους κυρίους της HELAS να μην ειναι τοσο λαλίστατοι, η HELAS ητανε ανέκαθεν σεμνή και ταπινή παρόλο που ειχε μπει πολλές φορές στην ΕΥΡΩΠΗ ,ηρεμήστε και παίξτε το παιχνίδι και αφήστε τα μηνύματα στα διάφορα φόρουμ το τι κάνετε εσεις σαν HELAS δεν ενδιαφερει κανέναν εδω μέσα.... μόνο εσάς ενδιαφέρει
giannis71
giannis71

Αριθμός μηνυμάτων : 45

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ Ιουν 05, 2013 4:03 am

Πολύ ευχαρίστως Γιάννη ... Μόλις σταματήσει να μας προσβάλλει σε κάθε δυνατή ευκαιρία και απαντήσει και σε αυτα που τον ρωτάω να είσαι απόλυτα σίγουρος οτι δεν θα ξανα-ασχοληθούμε μαζί του ...

Επισκέπτης
Επισκέπτης

Δημοσίευση από taramas Τετ Ιουν 05, 2013 4:53 am

Εχεις μεγάλη πλάκα ρε φίλε, πραγματικά περνάω την ώρα μου με σένα, δεν ασχολήθηκα με την HELAS αγοράκι γιατι δεν φταίει κανένας άλλος ούτε και μια ολόκληρη clan για τις παπαριές που γραφεις εσυ εδω μέσα, μπορείς να λές οτι ψευτιά θέλεις εκεί που σε παίρνει, τωρα εδω μέσα που εχετε στήσει το παρεάκι της διαφήμισης και της προπαγάνδας ειναι δουλειά των υπευθυνων του φορουμ να το δουνε οχι δικιά μου, εγω σου απάντησα ευθεως, αν νομίζεις οτι εχεις _______ σε περιμένουμε να μας τα πείς απο κοντά που λένε και να σου απαντήσουμε σε οτι θέλεις αλλά ξέρω οτι δεν θάρθεις, γιατί το πρόβλημα το εχεις εσυ και τσάμπα προσπαθείς να χωσεις μια ολόκληρη clan πίσω απο τις _______ που γράφεις ή σου λέει άλλος να γράφεις.
Κόψε τις _________ λοιπόν και αν νομίζεις οτι θέλεις σοβαρές απαντήσεις τότε σε περιμένουμε, το παραμυθάκι του ειδαμε εμείς πορτα και μπήκαμε και εσείς σαν ανώτεροι άνθρωποι ειπατε να μας βοηθήσετε να το λέτε εσεις οι 2-3 μεταξύ σας και αντε και όσοι εχουν παρασυρθεί απο τις ________ σας, τρομάρα σου που θα βοηθήσεις εσυ εμένα, ουτε η μαριάννα βαρδινογιάννη να ήσουνα.

Όχι ύβρις

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ Ιουν 05, 2013 5:07 am

έτσι έτσι ...
πραγματικά αυτη τη στιγμή τρέμω από το φόβο μου μπροστα στο μέγα Ταραμα !!!

έχω πει πολλές φορές οτι εκφραζω μόνο τον εαυτο μου και κανεναν άλλο
και κυρίως σου μιλάω κόσμια και πολιτισμένα κατι που προφανώς είσαι ανίκανος να κάνεις ...

Παρολα ταυτα μετα από άλλον έναν οχετό που τόσο όμορφα μας σερβίρισες

ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ...
είναι πρόβλημα αντίληψης ή απλά έλλειψη επιχειρημάτων ?

Επισκέπτης
Επισκέπτης

Δημοσίευση από ee3509 Τετ Ιουν 05, 2013 5:19 am

Απορία,

όταν λέει κάποιος οτι έχει μπει στην Ευρώπη,

εννοεί οτι κατέβηκε απλα σε landing και έχασε ?
ή οτι κέρδισε το landing και κράτησε την περιοχή για κάποιες μέρες?

εγώ καταλαβαίνω το δεύτερο, αλλα νομίζω μερικοί εννοούν το πρώτο
ee3509
ee3509

Αριθμός μηνυμάτων : 253

http://unregulatedwotgr.forumgreek.com/

Δημοσίευση από taramas Τετ Ιουν 05, 2013 6:10 am

xiale έγραψε:έτσι έτσι ...
πραγματικά αυτη τη στιγμή τρέμω από το φόβο μου μπροστα στο μέγα Ταραμα !!!

έχω πει πολλές φορές οτι εκφραζω μόνο τον εαυτο μου και κανεναν άλλο
και κυρίως σου μιλάω κόσμια και πολιτισμένα κατι που προφανώς είσαι ανίκανος να κάνεις ...

Παρολα ταυτα μετα από άλλον έναν οχετό που τόσο όμορφα μας σερβίρισες

ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ...
είναι πρόβλημα αντίληψης ή απλά έλλειψη επιχειρημάτων ?
Εδω μέσα φίλε μου οταν βάζεις το ονομα μιας clan μπροστα απο το δικό σου δεν μπορείς να μιλάς εύκολα εκπροσωπώντας μόνο τον εαυτό σου, άλλωστε αυτά που γραφεις και γνωρίζεις σαν γεγονός αφορούν ολόκληρη την clan και οχι τον εαυτό σου.
Θες εγω να σου μιλήσω κόσμια αλλά τόσο καιρό δεν καταλαβαίνεις τίποτα απο ευγένεια, μήπως απο ευγένεια ανοιξες το συγκεκριμένο θέμα? ή νομίζεις οτι θα μασήσω εγω απο κάτι τύπους σαν και σένα? απορία ειναι αυτή.
Επειδή δεν εχεις τα τέτοια να μας τα πείς απο κοντά και να πάρεις και τις απαντήσεις που λές τι ζητάς εχω ήδη προτείνει σε άλλο ποστ απο τον κύριο cgakis οπως είστε ολοι μαζεμένοι να σας πεί απο την αρχή οτι εγινε, οτι συμφωνήθηκε και οτι ειπώθηκε μεταξύ όλων απο ολες τις clan αλλά και μεταξύ μας, φαίνεται οτι δεν προτίθεται να το κάνει γιατί αν το είχε κάνει τότε θα μιλάγαμε σε άλλο επίπεδο, αφού λοιπόν συνεχίζεις να λές τις ίδιες παπαριές (κυριε του φορουμ μπορείς να το σβήσεις και αυτό αν θέλεις αλλα δεν βλέπω να κάνεις το ίδιο και για το άνοιγμα του θέματος, δεν σου φαίνεται καθόλου προσβλητικό? αν οχι κανένα πρόβλημα), αφου λοιπον συνεχίζεις τότε ακου να μαθεις και κάτι αν θέλεις, η παιδεία δεν είναι υποχρεωτική.
α) οταν προσπαθούσατε να μπείτε στην plateau ηρθε ο φίλος cgakis και μου ζήτησε αν μπορούσαμε να βαλουμε συμμετοχή εκεί για να βοηθήσουμε (σημειώνω πολύ καλά έκανε και δεν υπάρχει ίχνος μεμπτού σε αυτό) του απάντησα οτι εκείνη την μέρα δεν ειχαμε τσιπάκια διαθέσιμα αλλά την επόμενη θα βάζαμε οπωσδήποτε, την επόμενη μέρα βάλαμε συμμετοχή και τελικά πήραμε το landing ενω εσείς δεν είχατε καν συμμετάσχει.
β) μετα απο αυτό με κάλεσαν να συμμετάσχω σε μια συνάντηση οπου θα βρισκόμασταν ολες ή οι περισσότερες ελληνικές clan για να δούμε την περίπτωση συμμαχίας ή τουλάχιστον συνεργασίας, πάλι πήγα και ειπα ευθέως και ειλικρινά σε ολους οτι σε συμμαχία δεν μπορούμε να μπούμε γιατί είμαστε ήδη σε συμμαχία αλλά αυτό δεν θα μας εμποδίσει να βοηθήσουμε οπου και όπως μπορούμε, εκεί τέθηκε και ενα θέμα για την GREED οι οποίοι είναι στην συμμαχία την δικη μας και το θέμα τέθηκε απο εσας που δεν θέλετε και καλά ούτε να ακούτε για αυτούς, εξήγησα απλά οτι είναι σύμμαχοί μας και δεν γνωρίζουμε το θέμα και δεν μας αφορά απλά.
συνέχεια.....

taramas

Δημοσίευση από giannis71 Τετ Ιουν 05, 2013 6:25 am

ee3509 έγραψε:Απορία,

όταν λέει κάποιος οτι έχει μπει στην Ευρώπη,

εννοεί οτι κατέβηκε απλα σε landing και έχασε ?
ή οτι κέρδισε το landing και κράτησε την περιοχή για κάποιες μέρες?

εγώ καταλαβαίνω το δεύτερο, αλλα νομίζω μερικοί εννοούν το πρώτο
Ετσι ειναι φιλε μου οπως καταλαβαινεις μπηκαμε [ΕΥΡΩΠΗ]και την κρατησαμε για μερες
giannis71
giannis71

Αριθμός μηνυμάτων : 45

Δημοσίευση από taramas Τετ Ιουν 05, 2013 6:46 am

γ)Η HARD2 ανήκε στην ίδια συμμαχία με εμάς αλλά άλλαξε διοίκηση ή κάποιοι νέοι ήρθαν και στην παραπάνω συνάντηση εντέχνως προσπαθήσατε να τους τραβήξετε στην μεριά σας, καλά κάνατε φίλε μου, αν θυμάμαι καλά ήσουν παρών και εσύ φίλε μου, αν όχι διόρθωσε με.

δ) μετα απο αυτό επικοινώνησαν μαζί μας αρκετά παιδιά κυρίως απο την HARD2 και το θέμα παντα ήτανε οτι έπρεπε με κάποιο τρόπο να βοηθήσουμε, ομολογώ οτι ήμουν διστακτικός οχι γιατί δεν ήθελα αλλά γιατί κυρίως εβλεπα τα ποστ σας εδω μέσα και δεν έβλεπα πουθενά την σεμνότητα και την ταπεινότητα που ανέφερε ο φίλος giannis71. Τελικά ήρθε και με βρήκε ενας φίλος τον οποίο εκτιμώ ιδιαίτερα και το λέω δημόσια, ο φίλος aedile (νασαι καλά Γρηγόρη λυπάμαι αλλά οπως βλέπεις δικαιώθηκαν οι ανησυχίες μου) και πάλι δεν το αποφάσιζα, τότε μου έδειξε ενα site με στατιστικά των clan το οποίο ομολογώ δεν το γνώριζα ούτε σαν ύπαρξη και μου λέει ακριβώς αυτό "δεν ειναι σωστό οι 3 μεγαλύτερες Ελληνικές clan να βρίσκονται σκόρπια και να μην στηρίζουν η μία την άλλη" αφορούσε τις clan : HARD2-HEAT-HELAS, εσυ λείπεις μόνο μου λέει ο Γρηγόρης και του απαντάω "εντάξει ρε Γρηγορη πές μου τι θέλεις να κάνω και θα το κάνω, εκείνος μου υπέδειξε που να βάλω συμμετοχή και εβαλα την συμμετοχή μας στο περιβόητο landing αμέσως, τον ρώτησα τη ίδια στιγμή αν ητανε όλοι ενημερωμένοι και αν υπήρχε κανένα πρόβλημα και μου απάντησε κανένα πρόβλημα προχώρα, του ειπα βεβαίως οτι δεν μπορούμε αυτή τη στιγμη να καλύψουμε ταυτόχρονα και τις ανάγκες της συμμαχίας μας αλλά και την βοήθεια προς τους υπόλοιπους αλλά θα κάνουμε οτι μπορούμε καλύτερα.
συνέχεια....

taramas

Δημοσίευση από cgakis Τετ Ιουν 05, 2013 7:31 am

taramas@ εσυ παιζεις με την νοημοσυνη μας μου φαινεται
οταν ηρθες στο ts της HELAS τι ειπαμε με παρωντες και αλλες clan και αντε διεψευσαι με αν μπορεις
η HELAS μαζι με μια αλλη ελληνικη clan βαραμε απο κοινου στο plateux και στο western cameroon και μια τριτη ομαδα της τοτε συμμαχιας μας χτυπαει το delta και οποιος θελει ερχεται κοντα μας χωρις υποχρεωσεις χωρις τιποτα και απλα μιλαμε και συνεργαζωμαστε
εσυ ειπες οτι ειχες συμμαχια και δεν μπορεις να φυγεις και να βαρας αλλου παρα μονο για υποστιριξη και αν και εφοσον εχεις chips και δεκαπενταδα να κανεις καμια σκουπα τιποτα αλλο και τωρα μου λες οτι ηρθες στο plateux και πηρες το plateux και δεν ειμασταν εκει ειχαμε παει λαικη και εφτα σε παιρνει αριστερα και και και και
μην το ζοριζεις λοιπον την πατατα εσυ την εκανες γιατι δηλωσες αποχη και μονο υποστιριξη και αν μπορεις και οποτε μπορεις και σιγα μην κατσω να περιμενω τον ταραμα ποτε η συμμαχια του δεν θα τον χρειαζεται και θα του περισευουν και chips για να με υποστιριξει χαχααχα ας γελασω
το τραινο εφυγε και εσυ δεν ησουν επιβατης γιατι το θελησες εσυ παρτο χαμπαρι
τωρα αν καταλαβες αργα οτι εκανες λαθος και προσπαθεις να σπυλωσεις την HELAS και εμενα προσωπικα για να ανεβεις στο τραινο λαθος τροπο διαλεξες
τελος θα στο ξαναπω για τελευταια φορα γιατι δεν προκειται να ξανα ασχοληθω εγω ή η HELAS με εσενα τον γιωργο τον tarama
κοιτα τον δικο σου κηπο και ασε της HELAS τον κηπο
εμεις εχουμε τους κηπουρους του mega και μας τον κοιτανε

οσο για την GREED που ανεφερες παλι με ξενα κολυβα πας να κανεις κηδεια

ΜΑΣΑΕΙ Η ΚΑΤΣΙΚΑ .... Signature
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 360

Δημοσίευση από panoc Τετ Ιουν 05, 2013 7:33 am

τελικα αυτη η συμμαχια του ταραμα πρεπει να μαμαει και να δερνει.

panoc

Αριθμός μηνυμάτων : 33

Δημοσίευση από taramas Τετ Ιουν 05, 2013 7:41 am

ε) ξεκινήσαμε λοιπόν τις μάχες και καταφέραμε να περάσουμε με την πρώτη κιόλας προσπάθεια και φυσικά οπως ήτανε συμφωνημένο μας αφήσατε το landing, την επόμενη μέρα μας καλεσαν τα παιδιά να συμμετάσουμε στην συζήτηση για το πλάνο της μέρας, εκεί απλά ρώτησα τι θέλουν απο εμάς να κάνουμε και οι υπόλοιποι αποφάσισαν να βάλουμε απο 15 τσιπάκια σε κάθε περιοχή δική σας (30 το σύνολο) για υπεράσπιση και να κάνουμε επίθεση στους απο κάτω απο εμάς, αυτό το αποφάσισαν οι υπόλοιποι και μας το υπέδειξαν και έτσι κάναμε, εγώ το μόνο που είπα ειναι οτι αν χρειαστεί να υπερασπιστούμε και τις 2 περιοχές σας δεν θα μπορούσαμε αλλά μου είπαν οτι δεν θα χρειαστεί να μην ανησυχώ. Τέλος καλό όλα καλά που λένε.
ζ) Στις 20:55 δηλαδή 5 λεπτά πριν κλείσει το tournaround και ανοίξουν οι μάχες έρχεται ο cgakis και μου λέει "βγάλε την επίθεση που έβαλες στους απο κάτω γιατί θέλουν να πάρουν την περιοχή οι φίλοι μας (δεν θυμάμαι ποιούς έλεγε αλλα είμαι σίγουρος οτι εσύ ξέρεις), του απάντησα εντάξει και εβγαλα τη τελευταία στιγμή την επίθεση, δυστυχώς ομως αυτό το άκουσαν και άλλοι εκτός απο εμένα, εγώ έφυγα για την δουλειά οπως κάθε βράδυ και τα παιδιά έμειναν να κάνουν την υπεράσπιση του landing περισσότερο με διάθεση να φύγουν παρά να μείνουν, δεν τους είπα τίποτα αλλά το κατάλαβα οτι τουλάχιστον δεν θα έμπαιναν να δώσουν μάχη αλλά θα το έβλεπαν σαν αγγαρία, φύγαμε λοιπόν έτσι απλά. Την επομενη μίλησα με όλα τα παιδιά και τους είπε την άποψή μου αλλά επέμεναν να μην τους ξαναβάλω ξανά σε αυτή τη διαδικασία.
Περιττό βέβαια να αναφέρω τις επιθέσεις που δέχόμαστε απο τότε μέχρι σήμερα.
Μέσα σε όλα αυτά βλέπεις πουθενά εσύ τις παπαριές που γράφεις? ολοι όσοι συμμετείχαν αν ειναι άντρες μπορούν να απαντήσουν, εγω πάντως ενα θα σου πώ και καλά θα κανεις να το καταλάβεις, ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ

taramas

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ Ιουν 05, 2013 7:53 am

taramas έγραψε:
Εδω μέσα φίλε μου οταν βάζεις το όνομα μιας clan μπροστά από το δικό σου δεν μπορείς να μιλάς εύκολα εκπροσωπώντας μόνο τον εαυτό σου, άλλωστε αυτά που γράφεις και γνωρίζεις σαν γεγονός αφορούν ολόκληρη την clan και οχι τον εαυτό σου.
Όταν το λες επανειλημμένα και το τονίζεις και το ξανά-τονίζεις τότε μόνο αν κάποιος επιλέξει καταλαβαίνει το αντίθετο …

Βεβαία υπάρχει και ο εξής συνειρμός για να σου αντιστρέψω λίγο τη λογική σου … Ότι αφού όποιος μιλάει εκπροσωπεί την συμμαχία του τότε όλοι οι παίκτες της HEΑΤ είναι ανάγωγοι και προβληματικοί όπως εσύ … Δεν ξέρω κατά πόσο εσένα σε αντιπροσωπεύει αυτό αλλά εγώ αρνούμαι να αναγάγω την συμπεριφορά σου σε χαρακτηριστικό όλης της ομάδας …
taramas έγραψε: Θες εγω να σου μιλήσω κόσμια αλλά τόσο καιρό δεν καταλαβαίνεις τίποτα απο ευγένεια, μήπως απο ευγένεια ανοιξες το συγκεκριμένο θέμα? ή νομίζεις οτι θα μασήσω εγω απο κάτι τύπους σαν και σένα? απορία ειναι αυτή.
Δεν καταλαβαίνω από ευγένεια … μάλιστα … Από την πρώτη μέρα που γράφω εδώ πέρα μπαίνεις σε θέματα μας και τρολλάρεις , είσαι προκλητικός, φέρνεις αντιρρήσεις χωρίς ουσία και πρόσφατα βρίζεις κιόλας … Οπότε ναι σου μιλάω πολύ πιο ευγενικά από ότι αξίζεις … και ναι από ευγένεια σε όλον τον άλλο κόσμο το άνοιξα για να μην είναι υποχρεωμένος να σε ανέχεται ….
taramas έγραψε: Επειδή δεν εχεις τα τέτοια
Γκόμενα μου είσαι και ξέρεις τι έχω μέσα στο παντελόνι μου ???

taramas έγραψε: να μας τα πείς απο κοντά και να πάρεις και τις απαντήσεις που λές τι ζητάς εχω ήδη προτείνει σε άλλο ποστ απο τον κύριο cgakis οπως είστε ολοι μαζεμένοι να σας πεί απο την αρχή οτι εγινε, οτι συμφωνήθηκε και οτι ειπώθηκε μεταξύ όλων απο ολες τις clan αλλά και μεταξύ μας, φαίνεται οτι δεν προτίθεται να το κάνει γιατί αν το είχε κάνει τότε θα μιλάγαμε σε άλλο επίπεδο, αφού λοιπόν συνεχίζεις να λές τις ίδιες παπαριές (κυριε του φορουμ μπορείς να το σβήσεις και αυτό αν θέλεις αλλα δεν βλέπω να κάνεις το ίδιο και για το άνοιγμα του θέματος, δεν σου φαίνεται καθόλου προσβλητικό? αν οχι κανένα πρόβλημα), αφου λοιπον συνεχίζεις τότε ακου να μαθεις και κάτι αν θέλεις, η παιδεία δεν είναι υποχρεωτική.
Αποτι βλέπεις εγώ έχω το θάρρος να λέω την άποψη μου εδώ στα ανοιχτά, μπροστά στην κρίση ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ και σου έχω πει πάρα πολλες φορές αν κάνω κάπου λάθος διόρθωσε με … ανταυτου …

taramas έγραψε:
α) οταν προσπαθούσατε να μπείτε στην plateau ηρθε ο φίλος cgakis και μου ζήτησε αν μπορούσαμε να βαλουμε συμμετοχή εκεί για να βοηθήσουμε (σημειώνω πολύ καλά έκανε και δεν υπάρχει ίχνος μεμπτού σε αυτό) του απάντησα οτι εκείνη την μέρα δεν ειχαμε τσιπάκια διαθέσιμα αλλά την επόμενη θα βάζαμε οπωσδήποτε, την επόμενη μέρα βάλαμε συμμετοχή και τελικά πήραμε το landing ενω εσείς δεν είχατε καν συμμετάσχει.
β) μετα απο αυτό με κάλεσαν να συμμετάσχω σε μια συνάντηση οπου θα βρισκόμασταν ολες ή οι περισσότερες ελληνικές clan για να δούμε την περίπτωση συμμαχίας ή τουλάχιστον συνεργασίας, πάλι πήγα και ειπα ευθέως και ειλικρινά σε ολους οτι σε συμμαχία δεν μπορούμε να μπούμε γιατί είμαστε ήδη σε συμμαχία αλλά αυτό δεν θα μας εμποδίσει να βοηθήσουμε οπου και όπως μπορούμε, εκεί τέθηκε και ενα θέμα για την GREED οι οποίοι είναι στην συμμαχία την δικη μας και το θέμα τέθηκε απο εσας που δεν θέλετε και καλά ούτε να ακούτε για αυτούς, εξήγησα απλά οτι είναι σύμμαχοί μας και δεν γνωρίζουμε το θέμα και δεν μας αφορά απλά. συνέχεια.....

Δεν έχω άποψη οπότε δέχομαι ΚΑΛΟΠΡΟΕΡΕΤΑ όσα λες σαν αλήθεια …

taramas έγραψε:γ)Η HARD2 ανήκε στην ίδια συμμαχία με εμάς αλλά άλλαξε διοίκηση ή κάποιοι νέοι ήρθαν και στην παραπάνω συνάντηση εντέχνως προσπαθήσατε να τους τραβήξετε στην μεριά σας, καλά κάνατε φίλε μου, αν θυμάμαι καλά ήσουν παρών και εσύ φίλε μου, αν όχι διόρθωσε με.
Εδώ θα σε διορθώσω γιατι δεν ήμουν παρόν … Και τι είναι τα παιδιά της HARD2 , αντικείμενο και σου πήραμε το παιχνίδι σου ????

taramas έγραψε:
δ) μετα απο αυτό επικοινώνησαν μαζί μας αρκετά παιδιά κυρίως απο την HARD2 και το θέμα παντα ήτανε οτι έπρεπε με κάποιο τρόπο να βοηθήσουμε, ομολογώ οτι ήμουν διστακτικός οχι γιατί δεν ήθελα αλλά γιατί κυρίως εβλεπα τα ποστ σας εδω μέσα και δεν έβλεπα πουθενά την σεμνότητα και την ταπεινότητα που ανέφερε ο φίλος giannis71.
Ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω ποιο είναι το προβλημα σου … Εμείς μιλάμε για μια ΙΔΕΑ που θεωρούμε σωστή. Και από την αρχή εσυ φέρνεις αντιρήσεις με τραγικό τροπο … Σου είπε κανεις ότι θα στην επιβάλουμαι ? Και να στο θέσω αλλιώς … Μονο ανασφάλεια δείχνει η συμπεριφορά σου …

taramas έγραψε: Τελικά ήρθε και με βρήκε ενας φίλος τον οποίο εκτιμώ ιδιαίτερα και το λέω δημόσια, ο φίλος aedile (νασαι καλά Γρηγόρη λυπάμαι αλλά οπως βλέπεις δικαιώθηκαν οι ανησυχίες μου) και πάλι δεν το αποφάσιζα, τότε μου έδειξε ενα site με στατιστικά των clan το οποίο ομολογώ δεν το γνώριζα ούτε σαν ύπαρξη και μου λέει ακριβώς αυτό "δεν ειναι σωστό οι 3 μεγαλύτερες Ελληνικές clan να βρίσκονται σκόρπια και να μην στηρίζουν η μία την άλλη" αφορούσε τις clan : HARD2-HEAT-HELAS, εσυ λείπεις μόνο μου λέει ο Γρηγόρης και του απαντάω "εντάξει ρε Γρηγορη πές μου τι θέλεις να κάνω και θα το κάνω, εκείνος μου υπέδειξε που να βάλω συμμετοχή και εβαλα την συμμετοχή μας στο περιβόητο landing αμέσως, τον ρώτησα τη ίδια στιγμή αν ητανε όλοι ενημερωμένοι και αν υπήρχε κανένα πρόβλημα και μου απάντησε κανένα πρόβλημα προχώρα, του ειπα βεβαίως οτι δεν μπορούμε αυτή τη στιγμη να καλύψουμε ταυτόχρονα και τις ανάγκες της συμμαχίας μας αλλά και την βοήθεια προς τους υπόλοιπους αλλά θα κάνουμε οτι μπορούμε καλύτερα.

Το μόνο που σχολίασα σε όλο αυτό πριν με πιάσουν τα νευρα μου με τα λεγόμενα σου ήταν ότι δεν μπήκες καν στον κόπο να μας μιλήσεις και εμεις παρολαταυτα (με δική μου καταβαση υποστίριξη) αποφασίσαμε να στην δώσουμε ως δειγμα καλής θέλησης απεναντι σε μια ελληνική κλαν και σαν δειγμα της πραγματικης μας αφοσιωσης στην ιδεα της Ελληνικής Συμμαχίας. Το όλο νόημα αυτου ήταν να σου δειξω το πιο τρανταχτο παραδειγμα της ασχημης συμπεριφορας σου απέναντι μας … Βέβαια μετά το χόντρυνες οπότε σου έδειξα επακριβώς την συμπεριφορά σου ….

taramas έγραψε: ε) ξεκινήσαμε λοιπόν τις μάχες και καταφέραμε να περάσουμε με την πρώτη κιόλας προσπάθεια και φυσικά οπως ήτανε συμφωνημένο μας αφήσατε το landing, την επόμενη μέρα μας καλεσαν τα παιδιά να συμμετάσουμε στην συζήτηση για το πλάνο της μέρας, εκεί απλά ρώτησα τι θέλουν απο εμάς να κάνουμε και οι υπόλοιποι αποφάσισαν να βάλουμε απο 15 τσιπάκια σε κάθε περιοχή δική σας (30 το σύνολο) για υπεράσπιση και να κάνουμε επίθεση στους απο κάτω απο εμάς, αυτό το αποφάσισαν οι υπόλοιποι και μας το υπέδειξαν και έτσι κάναμε, εγώ το μόνο που είπα ειναι οτι αν χρειαστεί να υπερασπιστούμε και τις 2 περιοχές σας δεν θα μπορούσαμε αλλά μου είπαν οτι δεν θα χρειαστεί να μην ανησυχώ. Τέλος καλό όλα καλά που λένε.
Βέβαια δεν θυμάμαι καμία άμυνα σας σε μας αλλα και πάλι το δέχομαι

taramas έγραψε: ζ) Στις 20:55 δηλαδή 5 λεπτά πριν κλείσει το tournaround και ανοίξουν οι μάχες έρχεται ο cgakis και μου λέει "βγάλε την επίθεση που έβαλες στους απο κάτω γιατί θέλουν να πάρουν την περιοχή οι φίλοι μας (δεν θυμάμαι ποιούς έλεγε αλλα είμαι σίγουρος οτι εσύ ξέρεις), του απάντησα εντάξει και εβγαλα τη τελευταία στιγμή την επίθεση, δυστυχώς ομως αυτό το άκουσαν και άλλοι εκτός απο εμένα, εγώ έφυγα για την δουλειά οπως κάθε βράδυ και τα παιδιά έμειναν να κάνουν την υπεράσπιση του landing περισσότερο με διάθεση να φύγουν παρά να μείνουν, δεν τους είπα τίποτα αλλά το κατάλαβα οτι τουλάχιστον δεν θα έμπαιναν να δώσουν μάχη αλλά θα το έβλεπαν σαν αγγαρία, φύγαμε λοιπόν έτσι απλά. Την επομενη μίλησα με όλα τα παιδιά και τους είπε την άποψή μου αλλά επέμεναν να μην τους ξαναβάλω ξανά σε αυτή τη διαδικασία.
Περιττό βέβαια να αναφέρω τις επιθέσεις που δέχόμαστε απο τότε μέχρι σήμερα.
Μέσα σε όλα αυτά βλέπεις πουθενά εσύ τις παπαριές που γράφεις? ολοι όσοι συμμετείχαν αν ειναι άντρες μπορούν να απαντήσουν, εγω πάντως ενα θα σου πώ και καλά θα κανεις να το καταλάβεις, ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ

Φυσικά και το θυμάμαι … Εγώ το συνειδητοποίησα και το είπα στο Χρήστο και ήρθε να σας μιλήσει …
αυτό το οποιο γινόταν ήταν προσπαθουσαμε να πετάξουμε την συμμαχία που ήταν εκει εκτος χάρτη και ήχαν 2 περιοχες. Στην μια επιτηθόμασταν εμεις και στην άλλη η OLOC . Που δεν ήταν φίλοι μας που πηγαμε να ευνοήσουμε ρίχνοντας σας όπως λες αλλα ΜΕΛΟΙ ΤΙΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΧΡΩΜΑ και είχαν βάλει την επίθεση πολύ πιο πριν (από το πρωι για την ακρίβεια και δεν εβγαινε (αν δεν κανω λάθος). ΑΝ βάζατε και εσείς θα πήγαινε μάχη μεταξυ σας και η αντίπαλη συμμαχία θα μπορούσε να παίξει 2 άμυνες σε διαφορετικές ώρες με την ησυχία της.
ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΠΙΤΙΔΕΣ ΑΦΗΣΑΤΕ ΤΟ Landing και αφήσατε τους συμμάχους σας ανοικτούς για το μαλακισμένο ΕΓΩ σας …
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ σε λυπάμαι …

Έχει επεξεργασθεί από τον/την xiale στις Τετ Ιουν 05, 2013 7:59 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : ορθογραφικά)

Επισκέπτης
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Ghostalker Τετ Ιουν 05, 2013 8:13 am

Η κατσίκα αρνείται να μασήσει.ΜΑΣΑΕΙ Η ΚΑΤΣΙΚΑ .... Goat
Ghostalker
Ghostalker

Αριθμός μηνυμάτων : 42

Δημοσίευση από gregorakis Τετ Ιουν 05, 2013 8:19 am

panoc έγραψε:τελικα αυτη η συμμαχια του ταραμα πρεπει να μαμαει και να δερνει.

... και ξέρεις γιατί το κάνει αυτό? διάβασε το παρακάτω και θα καταλάβεις ....
taramas έγραψε:... Ο ρόλος του leader-commander για μένα ειναι αυτός που προσπαθω εγω να καταφέρω, να πάρω οποιον άνθρωπο-παίχτη θέλει να ασχοληθεί χωρίς τα στατιστικά του και απο αυτόν να βγάλω οτι καλύτερο έχει να δώσει και τέλος να τον εντάξω σε μια ομάδα με τον καλύτερο δυνατό τρόπο εχοντας εξασφαλίσει ενα καλό και φιλικό περιβάλλον μέσα στο οποίο εχει πιθανότητες να αποδώσει το μέγιστο που μπορεί, αφου πετύχω σαν άνθρωπο να τον κάνω να αισθανθεί καλά τότε ειναι έτοιμος να κάνει την προσπάθειά του...

... πως να μη δώσεις και τη ψυχή σου μετά? την τελευταία ρανίδα του αίματος σου ...

Έχει επεξεργασθεί από τον/την gregorakis στις Τετ Ιουν 05, 2013 8:23 am, 1 φορά
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Δημοσίευση από panoc Τετ Ιουν 05, 2013 8:22 am

μαμησε τα, τρομος και φοβος στα battle fields.

panoc

Δημοσίευση από taramas Τετ Ιουν 05, 2013 8:30 am

cgakis έγραψε:taramas@ εσυ παιζεις με την νοημοσυνη μας μου φαινεται
οταν ηρθες στο ts της HELAS τι ειπαμε με παρωντες και αλλες clan και αντε διεψευσαι με αν μπορεις
η HELAS μαζι με μια αλλη ελληνικη clan βαραμε απο κοινου στο plateux και στο western cameroon και μια τριτη ομαδα της τοτε συμμαχιας μας χτυπαει το delta και οποιος θελει ερχεται κοντα μας χωρις υποχρεωσεις χωρις τιποτα και απλα μιλαμε και συνεργαζωμαστε
εσυ ειπες οτι ειχες συμμαχια και δεν μπορεις να φυγεις και να βαρας αλλου παρα μονο για υποστιριξη και αν και εφοσον εχεις chips και δεκαπενταδα να κανεις καμια σκουπα τιποτα αλλο και τωρα μου λες οτι ηρθες στο plateux και πηρες το plateux και δεν ειμασταν εκει ειχαμε παει λαικη και εφτα σε παιρνει αριστερα και και και και
μην το ζοριζεις λοιπον την πατατα εσυ την εκανες γιατι δηλωσες αποχη και μονο υποστιριξη και αν μπορεις και οποτε μπορεις και σιγα μην κατσω να περιμενω τον ταραμα ποτε η συμμαχια του δεν θα τον χρειαζεται και θα του περισευουν και chips για να με υποστιριξει χαχααχα ας γελασω
το τραινο εφυγε και εσυ δεν ησουν επιβατης γιατι το θελησες εσυ παρτο χαμπαρι
τωρα αν καταλαβες αργα οτι εκανες λαθος και προσπαθεις να σπυλωσεις την HELAS και εμενα προσωπικα για να ανεβεις στο τραινο λαθος τροπο διαλεξες
τελος θα στο ξαναπω για τελευταια φορα γιατι δεν προκειται να ξανα ασχοληθω εγω ή η HELAS με εσενα τον γιωργο τον tarama
κοιτα τον δικο σου κηπο και ασε της HELAS τον κηπο
εμεις εχουμε τους κηπουρους του mega και μας τον κοιτανε

οσο για την GREED που ανεφερες παλι με ξενα κολυβα πας να κανεις κηδεια

ΜΑΣΑΕΙ Η ΚΑΤΣΙΚΑ .... Signature

Καλά τι παριστάνεις τώρα δεν μπορώ να σε πιάσω που λένε, ειδες εσυ να γράφω τίποτα διαφορετικό οσο αφορά την plateux? ειπα εγώ οτι μπορούσαμε να συμμετάσχουμε? το αντίθετο μάλιστα ευθέως και ειλικρινά απάντησα σε ολους οτι δεν μπορώ να κάνω πολλά αλλά οτι μπορώ να κάνω θα το κάνω, τι δεν καταλαβαίνεις και γράφεις αερολογίες, την μια μέρα ήρθες και δεν είχαμε διαθεσιμα τσιπάκια και την αμέσως επόμενη έβαλα απο νωρίς για να μην το ξεχάσω και φυσικά για σκούπα τα βάλαμε, το θέμα είναι εσύ που ήσουνα? αν δεν μπορούσες να περιμένεις 1 μέρα ας μας το ελεγες, βρε αδερφέ με έπιασε κόψιμο και εφυγα ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων.
Οσο για το τραίνο, να το ξεκαθαρίσουμε φίλε, εγω προσωπικά σε τραίνο με μηχανοδηγό εσένα ούτε οριζόντιος ανεβαίνω πόσο μάλλον να παρασύρω και τους υπόλοιπους φίλους μου, εγώ ενα πράγμα σου πρότεινα αλλά δεν πρόκειται να το κάνεις και δικαιώθηκαν οσοι με είχαν προειδοποιήσει για σένα φίλε μου, μπορείς να πείς την αλήθεια στους φίλους παίχτες και μέλη της HELAS? οχι βέβαια, πως θα γκρεμίσεις τα παραμύθια που τους έχεις πουλήσει, φιλικά στο λέω πρόσεχε γιατί κάποιοι απο τους όψιμους συμμάχους σου σε πήρανε χαμπάρι, δεν είναι και χαζοί οι άνθρωποι αργα ή γρήγορα θα μπουν στο νόημα και τοτε φίλε μου ναρθεις να πιούμε καφέ να μου πείς τα νέα του τραίνου.
Οταν σταματήσετε να γράφετε τις παπαριες που γράφετε για μένα και τη ΗΕΑΤ τότε δεν θα με ξαναδείτε γιατί δεν εχω άλλο λόγο που βρίσκομαι εδώ.
Οσο για την GREED εχω ενα μήνυμα για σένα προσωπικά "οποτε θέλεις μπορείς να τους καλέσεις και μπροστά σε ολα τα παιδιά της HELAS να λυσετε οποια διαφορά έχετε" για να δούμε τουλάχιστον αυτό θα το κάνεις?
'

taramas

Δημοσίευση από Aedile Τετ Ιουν 05, 2013 8:37 am

Καλησπέρα.
Αφού λοιπόν είδα το τι γράφει ο κάθε ένας,έχω να πω ότι ο taramas έχει δίκιο και έχει γράψει ακριβώς το τι είπα και πως το είπα.Επίσης είναι σωστό ότι ο cgakis του είπε να βγάλει τα chip από τον χάρτη.Το τελευταίο έγινε εν αγνοία μου και όταν το έμαθα ήταν αργά,λαμβάνοντας υπό όψιν το γεγονός ότι ο cgakis προσφέρθηκε να πάει στην ΗΕΑΤ και να διορθώσει το σφάλμα,αλλά ήταν αργά.Εξέφρασα την δυσαρέσκειά μου για το τι έγινε και το πως έγινε στην HEAT την ίδια μέρα και έλαβα ως απάντηση ότι η clan θα ξαναπροσπαθούσε να πάρει το landing την επομένη,πράγμα το οποίο δεν έγινε καθώς δεν έβαλαν καν chips.Το γιατί δεν έβαλαν chips δεν το γνωρίζω, αν και το υποψιάζομαι.

Επίσης (ίσως δεν πρέπει να το πω αλλά παρόλα αυτά) πιστεύω ότι αυτά που άκουσα στο ts της HEAT δεν απηχούν την άποψη που έχει η διοίκηση της ΗΕΑΤ για την HARD2,όπως και ότι κάτι ράδιο αρβύλα που κυκλοφορούν για εμάς από πρώην και νυν μέλη τους είναι αποκύημα φαντασίας.-

Βρίσκοντας βήμα στο φόρουμ, έχω να πω ότι εφόσον ελληνικές clan θέλουν να μπουν στον χάρτη τότε και θα τις βοηθήσουμε και θα προσπαθήσουμε να τους μάθουμε κάποια πράγματα που ίσως αγνοούν.Οποιαδήποτε συμμαχία με οποιονδήποτε άλλο δεν έχει καμία σημασία και θα κρεμάσω όλους τους άλλους (όποιοι και αν είναι) προκειμένου να γίνει εφικτό κάτι τέτοιο.

Επίσης φίλε tarama η διοίκηση της HARD2 μπορεί να έχει αλλάξει, αλλά η πολιτική της επί του θέματος <<συμμαχία>> είναι πάντα η ίδια.Εξ'όσον θυμάμαι κανείς δεν ήρθε στο ts της HARD2 για να συζητήσει το τι θα γινόταν αφού είχαμε βγει από τον χάρτη με αποτέλεσμα να θεωρήσουμε ότι η συμμαχία δεν μας χρειαζόταν, όπερ και ξεκινήσαμε άλλους σχεδιασμούς.
Aedile
Aedile

Αριθμός μηνυμάτων : 5

Δημοσίευση από taramas Τετ Ιουν 05, 2013 8:38 am

Καλά gregoraki αστο ρε φίλε, τα είπαμε, μην τα ξαναλέμε, είσαι μωβ. λιλά ή κατι τέτοιο τέλος πάντων αλλά παίξε και κανένα cw να σε δούμε να χαρούμε και εμείς, τουλάχιστον κανένα random με ΤΙΕR 10? βρε να μη σε εχει συναντήσει κανένας απο εμας που σε ξέρουμε?
Εντάξει μην ασχολείσαι άλλο με εμάς τους ποτροκαλί προς κίτρινο, δεν λέει ρε φιλε, δεν έχει κανέναν εκεί να σε απασχολήσει? να επικοινωνήσω με κάποιον μπάς και σταματήσεις να μας ζαλίζεις?

taramas

Δημοσίευση από gregorakis Τετ Ιουν 05, 2013 8:40 am

/offtopic ... sisifos άλλαξε γνώμη και μείνε, ετοιμάζω κάτι κειμενάκια γενικού ενδιαφέροντος, που θα κάνουν πάταγο ... θα τα πουλήσεις και στην espresso για αναδημοσίευση, θα τα ζηλεύει και ο στέφανος χίος Shocked ... περίμενε να βρω λίγο χρόνο, γιατί τώρα ασχολούμαι με τα νέα CW, και θα δεις ...

... αααα και τη στιγμή που γράφονται αυτές οι αράδες έχουμε 9 online μέλη .... /offtopic
gregorakis
gregorakis

Δημοσίευση από panoc Τετ Ιουν 05, 2013 8:43 am

Εγω που παιζω κυριως Τ10 συναντω συνεχεια Ελληνες απο αλλες clan, τοσους πολλους που οι αλλες εθνικοτητες νομιζουν οτι η WG και οι σερβερ της ειναι Ελληνικοι.

panoc

Δημοσίευση από Ghostalker Τετ Ιουν 05, 2013 8:45 am

[img]ΜΑΣΑΕΙ Η ΚΑΤΣΙΚΑ .... File[/img]

[img]ΜΑΣΑΕΙ Η ΚΑΤΣΙΚΑ .... File[/img]

ΜΑΣΑΕΙ Η ΚΑΤΣΙΚΑ .... A-Successful-Person
Ghostalker
Ghostalker

Αριθμός μηνυμάτων : 42

Δημοσίευση από gregorakis Τετ Ιουν 05, 2013 8:51 am

taramas έγραψε:... αλλά παίξε και κανένα cw να σε δούμε να χαρούμε και εμείς, τουλάχιστον κανένα random με ΤΙΕR 10? βρε να μη σε εχει συναντήσει κανένας απο εμας που σε ξέρουμε? ...

... είναι αλήθεια πως δεν παίζω CW μη με πετύχεις πουθενά και με κεράσεις γλυκό ... ούτε και randoms με 10αρια έχω πολλά, μόλις λίγο πάνω από 3.000 μάχες έχω με 10αρια, λίγες θα είναι μάλλον ... α και sorry αλλά και με τα 10αρια τα ίδια stats έχω, μωβ ... τί να κάνω, συγγνώμη μερικές φορές είναι και κατάρα...
gregorakis
gregorakis

Δημοσίευση από taramas Τετ Ιουν 05, 2013 8:51 am

Aedile έγραψε:Καλησπέρα.
Αφού λοιπόν είδα το τι γράφει ο κάθε ένας,έχω να πω ότι ο taramas έχει δίκιο και έχει γράψει ακριβώς το τι είπα και πως το είπα.Επίσης είναι σωστό ότι ο cgakis του είπε να βγάλει τα chip από τον χάρτη.Το τελευταίο έγινε εν αγνοία μου και όταν το έμαθα ήταν αργά,λαμβάνοντας υπό όψιν το γεγονός ότι ο cgakis προσφέρθηκε να πάει στην ΗΕΑΤ και να διορθώσει το σφάλμα,αλλά ήταν αργά.Εξέφρασα την δυσαρέσκειά μου για το τι έγινε και το πως έγινε στην HEAT την ίδια μέρα και έλαβα ως απάντηση ότι η clan θα ξαναπροσπαθούσε να πάρει το landing την επομένη,πράγμα το οποίο δεν έγινε καθώς δεν έβαλαν καν chips.Το γιατί δεν έβαλαν chips δεν το γνωρίζω, αν και το υποψιάζομαι.

Επίσης (ίσως δεν πρέπει να το πω αλλά παρόλα αυτά) πιστεύω ότι αυτά που άκουσα στο ts της HEAT δεν απηχούν την άποψη που έχει η διοίκηση της ΗΕΑΤ για την HARD2,όπως και ότι κάτι ράδιο αρβύλα που κυκλοφορούν για εμάς από πρώην και νυν μέλη τους είναι αποκύημα φαντασίας.-

Βρίσκοντας βήμα στο φόρουμ, έχω να πω ότι εφόσον ελληνικές clan θέλουν να μπουν στον χάρτη τότε και θα τις βοηθήσουμε και θα προσπαθήσουμε να τους μάθουμε κάποια πράγματα που ίσως αγνοούν.Οποιαδήποτε συμμαχία με οποιονδήποτε άλλο δεν έχει καμία σημασία και θα κρεμάσω όλους τους άλλους (όποιοι και αν είναι) προκειμένου να γίνει εφικτό κάτι τέτοιο.

Επίσης φίλε tarama η διοίκηση της HARD2 μπορεί να έχει αλλάξει, αλλά η πολιτική της επί του θέματος <<συμμαχία>> είναι πάντα η ίδια.Εξ'όσον θυμάμαι κανείς δεν ήρθε στο ts της HARD2 για να συζητήσει το τι θα γινόταν αφού είχαμε βγει από τον χάρτη με αποτέλεσμα να θεωρήσουμε ότι η συμμαχία δεν μας χρειαζόταν, όπερ και ξεκινήσαμε άλλους σχεδιασμούς.

Γρηγόρη, δεν χρειαζόταν να μπείς στον κόπο και να εκτεθείς εδω μέσα, το ξέρεις και το έχω πεί επανελλειμένως οτι σε εκτιμώ σαν άνθρωπο και αυτό τα λέει ολα για μένα, λυπάμαι για αυτα που άκουσες (δεν ήμουν παρων) αλλά μου το είπαν οταν μπήκα, το λέω ξεκάθαρα οτι δεν ειναι άποψη της διοίκησης σαφώς αλλά επίσης τα παιδιά που μιλαγαν μου είπαν να επικοινωνήσω μαζί σου και να ζητήσω συγγνώμη για αυτά που ακούστηκαν αλλά ελπίζουν να καταλαβαίνεις γιατί δεν θέλουν να ξαναμπούν σε μια τέτοια διαδικασία, δικό μου λάθος που το αμέλησα και δεν επικοινώνησα μαζί σου, δεν πειράζει το λεώ τώρα απο εδώ για να το ξέρεις. Οσο για το αν ήρθε κανείς, ήρθα και εγώ ο ίδιος και ο χρήστος chris77 αλλά τουλάχιστον εγώ εχω φορμάρει υπολογιστή και μπήκα 2 φορές και περίμενα πάνω χωρίς να βλέπω κανέναν.
Τέλος θα πώ οτι δεν έχει κανένας μας κανένα απολύτως πρόβλημα με την HARD2 αλλά και ούτε με την HELAS και δεν θα έπρεπε, το πρόβλημα είναι συγκεκριμένο και έχει να κάνει με άτομα και όχι με clan.
Γρηγόρη περιττό να σου πώ οτι τα λέμε οποτε θέλεις και μην σκεφτείς ουτε στο παραμικρό οτι μπορεί να έχει κανείς προβλημα με σένα.

taramas

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης