World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

FCing με τον RNGD....

+7
Convii
dfk_7677
gregorakis
dolofonos
perseas
37EMA
imperiumgraecum
11 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

FCing με τον RNGD.... - Σελίδα 2 Empty Απ: FCing με τον RNGD....

Δημοσίευση από dolofonos Πεμ Μάης 19, 2016 12:12 pm

Ta mondakia apla dinoun terastio pleonektima. ti na leme. Ok den exei balei kati i WG na ta kopsi alla den allazei to gegonos oti einai sketa cheat.
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

FCing με τον RNGD.... - Σελίδα 2 Empty Απ: FCing με τον RNGD....

Δημοσίευση από RNGD Πεμ Μάης 19, 2016 12:29 pm

dolofonos έγραψε:Ta mondakia apla dinoun terastio pleonektima. ti na leme. Ok den exei balei kati i WG na ta kopsi alla den allazei to gegonos oti einai sketa cheat.

Βγάλτα από την ομάδα σου τότε

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

FCing με τον RNGD.... - Σελίδα 2 Empty Απ: FCing με τον RNGD....

Δημοσίευση από dolofonos Πεμ Μάης 19, 2016 12:33 pm

na mpo stous paiktes kai na ta bgalo? pos na to kano dil? ego den ta exo kai oute prokite
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

FCing με τον RNGD.... - Σελίδα 2 Empty Απ: FCing με τον RNGD....

Δημοσίευση από RNGD Πεμ Μάης 19, 2016 2:09 pm

Και πολύ καλά κάνετε. Εφόσον τα έχει ο ανταγωνισμός. Το να μην τα έχει ο FC αλλά να τα έχει η μισή ομάδα, ε είναι πάνω κάτω το ίδιο

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

FCing με τον RNGD.... - Σελίδα 2 Empty Απ: FCing με τον RNGD....

Δημοσίευση από RNGD Πεμ Μάης 19, 2016 8:43 pm

1821 vs HOOLS , skirmish Lakeville, ξεκινάμε από επάνω. Ή αρχική ανταλλαγή πυρών δεν μας βγήκε γιατί με το τέλος της είμαστε 1-1. Έστω και έτσι, πήραμε χρήσιμη εικόνα του χάρτη και κάναμε μία μικρή επίθεση στην πόλη που μας απέδωσε ένα επιπλέον εχθρικό άρμα νεκρό. Ή προώθηση στη γραμμή 1-2 πάει άσχημα από άποψη ανταλλαγής πόντων ζωής. Χωρίς να θέλω να ρισκαρω το amx 13 90, διαπιστώνουμε ότι κάπου στην πόλη έχει εχθρικά αντίπαλα άρματα. Κάπου εκεί, γυρναω τη γραμμή 1-2 πίσω, στηνουμε άμυνα έξω από τη σημαία μας και με διασταυρουμενα πυρά κερδιζουμε τη μάχη της σημαίας. Τα light tanks, πήγανε στην πόλη για να καλύψουν τα νώτα της άμυνας.
Το video βρίσκεται μαζί με τα άλλα στο youtube.com.

Και ναι,χρησιμοποιώ mods που κάνουν τον Περσεα να χλωμιαζουν

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

FCing με τον RNGD.... - Σελίδα 2 Empty Απ: FCing με τον RNGD....

Δημοσίευση από Dennis20vt Πεμ Μάης 19, 2016 11:55 pm

Πολυ επιθετικο σποτ δικο σου με τα αρματα απο πισω σου σε λαθος θεσεις!Επρεπε στο σημειο που ειναι τα lt σου να ειχες τα ht για να βγαζαν γρηγορα το is3 που ερχοταν κατα πανω σου να στειλεις 3 lt ποιο κατω και 2 μεσα στην μεση!Τα 3 που θα πηγεναν μεσα στην πολη θα βγαζαν πιθανων και το 1390 εκει που ειχαν αφησει γιατι δεν μπορουσε να φυγει!
Η εξελιξη της μαχης πολυ καλλη!
Εδω εχω να πω ενα πραγμα!Η 1821 αν και δεν εχει τους τουμπανο παιχτες σαν ομαδα εχει ομως παρα πολυ εμπειρους παιχτες στα ομαδικα!Αυτο φανηκε και σε αυτην την μαχη!Τα lt παιζαν μαζι παντα οταν καναν κινησεις μεσα στον χαρτη  τα ht κρατησαν οσο μπορουσαν σωστα οταν οι hools καναν rush γενικα ειδαμε μια ομαδα που ξερει πως να παιζει!Με σενα fc νομιζω οτι μπορειτε να κανετε και δουλεια μεσα στο global map!Φυσικα δεν ξερω κατα ποσο μπορουν να παιξουν cw γιατι αλλο το sh και αλλο το cw!
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

FCing με τον RNGD.... - Σελίδα 2 Empty Απ: FCing με τον RNGD....

Δημοσίευση από Dennis20vt Παρ Μάης 20, 2016 12:04 am

Δημοσιεύτηκε στις 19 Μαΐ 2016
Δεν βγήκε πολύ καλά η αρχική ανταλλαγή πυρών, είχαν πιο πολλά heavy tanks, στο τέλος η υπομονή τους εξαντλήθηκε και η άμυνα από εμάς έφτασε να μοιάζει με επίθεση στη δικιά μας σημαία
Αυτο εγραψες στο youtube!

Θα διαφωνησω με την ανταλαγη πυρων!Αυτοι μειναν με 11κ ht και εσεις με 12K! 9 αρματα εσεις 9 αυτοι!Σε πολυ καλυτερη θεση εσεις ειχατε  1000 hitpoints παραπανω!
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

FCing με τον RNGD.... - Σελίδα 2 Empty Απ: FCing με τον RNGD....

Δημοσίευση από RNGD Παρ Μάης 20, 2016 2:15 am

Το νόημα αυτού του στησιματος με τα βαριά να μένουν στη σημαία μας, έχει να κάνει με κανά 2 λόγους.
α) Δημιουργεί το "oh shit!" factor στον αντίπαλο, αν προσεξεις, κάποια βαριά άρματα τους περνάνε αν και εντοπισμένα, κάποια απλά σταματάνε και μένουν ακίνητα και κάνουν πίσω στη βάση τους.
β) Παίρνεις σχεδόν πλήρως το στήσιμο του αντίπαλου στο χάρτη.

Ανάλογα με το τι δεις λοιπόν, μπορείς να κινηθείς. Αν στείλουν τα πιο πολλά στην πόλη, κανείς αυτόματα κίνηση στη γραμμή 1-2 ,όπως κάναμε με τα μικρά, αλλά το πλέον σωστό είναι να έχεις βαριά για αυτό. Αν πιέσεις με τα βαριά, πρέπει 1 light να πάει στη μέση του χάρτη (να ανιχνεύει επιστροφή του πανικού στη βάση τους, 1 να ανιχνεύει τυχόν yolo στην πόλη και τα άλλα 3, να κάνουν snipe από τα στενά της πόλης, χαμηλά, κοντά στο νερό.

Για την ανταλλαγή πυρών, στο δικό μας το κομμάτι θα επιμεινω. Αν δεν είχε βγει σαν τρολιας το αντίπαλο IS 3 και περίμενε 30 secs, θα είχα ψοφήσει και θα ήταν ζωντανός

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

FCing με τον RNGD.... - Σελίδα 2 Empty Απ: FCing με τον RNGD....

Δημοσίευση από RNGD Παρ Μάης 20, 2016 4:29 am

και το link του 1821 vs HOOLS

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

FCing με τον RNGD.... - Σελίδα 2 Empty Απ: FCing με τον RNGD....

Δημοσίευση από RNGD Παρ Μάης 20, 2016 7:37 am

1821 vs GRBB.
το match making μας έριξε σε 2 συνεχόμενες μάχες εναντίον των GRBB. Είχανε πολύ ελαφρύ και γρήγορο set up με πυροβολικό, είχαμε πιο βαρύ χωρίς. Μπορεί κάποιος να δει στην πρώτη μάχη (Slough), μπορεί να δει κάποιος πως μπορείς να προκαλέσεις κίνηση του αντιπάλου σε χώρο που αφήνεις επίτηδες κενό, πως μπορείς να χρησιμοποιήσεις επιθετικά τα δικά σου καλά θωρακισμένα και βαριά άρματα για να ανιχνεύουν. Την κατάλληλη στιγμή, αντεπιτίθεσαι με συγκέντρωση κρυμμένων αρμάτων γρήγορα και με αριθμητική υπεροχή χρησιμοποιώντας συγχρόνως τα βαριά σαν εμπόδιο και περιορισμό στην κίνηση του αντίπαλου.
Η 2η μάχη στον Καναδά, δίστασαν υπερβολικά, μπήκαμε και πήραμε cap με IS 3 και σκέφτηκα να το αφήσω να τελειώσει έτσι, μια και που μπροστά στα HPs είμασταν, σε καλύτερη θέση επίσης, με τα βαριά μας άρματα να έχουν εκμηδενίσει το πλεονέκτημα της απόστασης.



RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

FCing με τον RNGD.... - Σελίδα 2 Empty Απ: FCing με τον RNGD....

Δημοσίευση από Dennis20vt Παρ Μάης 20, 2016 9:26 am

RNGD έγραψε:Το νόημα αυτού του στησιματος με τα βαριά να μένουν στη σημαία μας, έχει να κάνει με κανά 2 λόγους.
α) Δημιουργεί το "oh shit!" factor στον αντίπαλο, αν προσεξεις, κάποια βαριά άρματα τους περνάνε αν και εντοπισμένα, κάποια απλά σταματάνε και μένουν ακίνητα και κάνουν πίσω στη βάση τους.
β) Παίρνεις σχεδόν πλήρως το στήσιμο του αντίπαλου στο χάρτη.

Ανάλογα με το τι δεις λοιπόν, μπορείς να κινηθείς. Αν στείλουν τα πιο πολλά στην πόλη, κανείς αυτόματα κίνηση στη γραμμή 1-2 ,όπως κάναμε με τα μικρά, αλλά το πλέον σωστό είναι να έχεις βαριά για αυτό. Αν πιέσεις με τα βαριά, πρέπει 1 light να πάει στη μέση του χάρτη (να ανιχνεύει επιστροφή του πανικού στη βάση τους, 1 να ανιχνεύει τυχόν yolo στην πόλη και τα άλλα 3, να κάνουν snipe από τα στενά της πόλης, χαμηλά, κοντά στο νερό.

Για την ανταλλαγή πυρών, στο δικό μας το κομμάτι θα επιμεινω. Αν δεν είχε βγει σαν τρολιας το αντίπαλο IS 3 και περίμενε 30 secs, θα είχα ψοφήσει και θα ήταν ζωντανός
Το σποτ στην μεση που λες αν περασουν αυτοι απο τερμα πανω δεν θα τους δεις!Αν στειλουν πολλα στην πολη εσυ με το σποτ που λες στην μεση θα τους αναψεις αργα!Η γραμμη 1,2 ειναι αργη για κινηση ενω κανουν αυτοι rush στην πολη!Παλι θα στο ξαναπω οπως σε ειχα πει για ενα προηγουμενο βιντεο που ειχες ανεβασει με τους wtp οτι για να το κανεις σωστα τοσο επιθετικα το σποτ στην μεση πρεπει να το καλυψεις τελειως εκεινον τον σποτερ κατεβαζωντας αλλον σποτερ απο την αλλη μερια της λιμνης και προς την πολη!Το is3 βγηκε εκει σαν τρολιας γιατι απο τους δικους σου δεν ειχε φαει βολη οταν ηταν στην γωνια!Που συνηθως εκει πεφτουν βολες απο την αντιπαλη μερια!Δηλαδη εκανες ενα επιθετικο σποτ χωρις να εχεις καλυψη!Ευτηχως ο τρολιας βγηκε μετα χωρις λογο!
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

FCing με τον RNGD.... - Σελίδα 2 Empty Απ: FCing με τον RNGD....

Δημοσίευση από RNGD Παρ Μάης 20, 2016 10:29 am

Dennis20vt έγραψε:
RNGD έγραψε:Το νόημα αυτού του στησιματος με τα βαριά να μένουν στη σημαία μας, έχει να κάνει με κανά 2 λόγους.
α) Δημιουργεί το "oh shit!" factor στον αντίπαλο, αν προσεξεις, κάποια βαριά άρματα τους περνάνε αν και εντοπισμένα, κάποια απλά σταματάνε και μένουν ακίνητα και κάνουν πίσω στη βάση τους.
β) Παίρνεις σχεδόν πλήρως το στήσιμο του αντίπαλου στο χάρτη.

Ανάλογα με το τι δεις λοιπόν, μπορείς να κινηθείς. Αν στείλουν τα πιο πολλά στην πόλη, κανείς αυτόματα κίνηση στη γραμμή 1-2 ,όπως κάναμε με τα μικρά, αλλά το πλέον σωστό είναι να έχεις βαριά για αυτό. Αν πιέσεις με τα βαριά, πρέπει 1 light να πάει στη μέση του χάρτη (να ανιχνεύει επιστροφή του πανικού στη βάση τους, 1 να ανιχνεύει τυχόν yolo στην πόλη και τα άλλα 3, να κάνουν snipe από τα στενά της πόλης, χαμηλά, κοντά στο νερό.

Για την ανταλλαγή πυρών, στο δικό μας το κομμάτι θα επιμεινω. Αν δεν είχε βγει σαν τρολιας το αντίπαλο IS 3 και περίμενε 30 secs, θα είχα ψοφήσει και θα ήταν ζωντανός
Το σποτ στην μεση που λες αν περασουν αυτοι απο τερμα πανω δεν θα τους δεις!Αν στειλουν πολλα στην πολη εσυ με το σποτ που λες στην μεση θα τους αναψεις αργα!Η γραμμη 1,2 ειναι αργη για κινηση ενω κανουν αυτοι rush στην πολη!Παλι θα στο ξαναπω οπως σε ειχα πει για ενα προηγουμενο βιντεο που ειχες ανεβασει με τους wtp οτι για να το κανεις σωστα τοσο επιθετικα το σποτ στην μεση πρεπει να το καλυψεις τελειως εκεινον τον σποτερ κατεβαζωντας αλλον σποτερ απο την αλλη μερια της λιμνης και προς την πολη!Το is3 βγηκε εκει σαν τρολιας γιατι απο τους δικους σου δεν ειχε φαει βολη οταν ηταν στην γωνια!Που συνηθως εκει πεφτουν βολες απο την αντιπαλη μερια!Δηλαδη εκανες ενα επιθετικο σποτ χωρις να εχεις καλυψη!Ευτηχως ο τρολιας βγηκε μετα χωρις λογο!


Δεν διαφωνώ με ότι λες, αρκετές φορές κάνουμε πράγματα, ανορθόδοξα βασιζόμενοι στην ψυχολογία-πανικό που προκαλούμε στον αντίπαλο. Στο συγκεκριμένο video, έχει γίνει από τα λιγότερο ευνοϊκά για εμάς trade. Μου έχει τύχει δε σε CW, από νότια προς βόρεια επίθεση, να έχει φτάσει το t54lt στο hull down, να έχουμε αρχίσει το sniping, να έχει ανάψει όλη η αντίπαλη ομάδα και να με ρωτάει ο παίχτης τι να κάνει γιατί δεν έχει εντοπιστεί καν Ο.ο. Η γραμμή 1-2 δεν σημαίνει απαραίτητα ότι θα βγεις στο cap για cap, απλά προσπαθείς να επιβάλλεις κινήσεις στον αντίπαλο για τις οποίες τον περιμένεις στημένος. Θα δοκιμάσω να κάνω ένα screen map tactic τι εννοώ.

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

FCing με τον RNGD.... - Σελίδα 2 Empty Απ: FCing με τον RNGD....

Δημοσίευση από RNGD Παρ Μάης 20, 2016 10:45 am

http://wottactic.tk/wotplanner.html?room=FEC21A16-968E-4CBC-A0D2-A59BE3942646

πάλι δεν φαίνεται η ροή της μάχης γιατί έχει πολλές πιθανές εξελίξεις

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

FCing με τον RNGD.... - Σελίδα 2 Empty Απ: FCing με τον RNGD....

Δημοσίευση από RNGD Παρ Μάης 20, 2016 3:24 pm

Δημιουργία διασταυρούμενων πυρών από το εσωτερικό της πόλης και την κάτω δεξιά γωνία του χάρτη με τα ελαφριά άρματα, άμυνα από τα 4 βαριά μας απέναντι σε 7 αντίπαλα στη μέση του χάρτη (σε πρώτο χρόνο). Ο αντίπαλος αναγκάζεται να πιέσει τα λιγοστά βαριά, τα ελαφριά της πόλης πιέζουν στη σημαία του αντιπάλου ενώ τα καμπέρια της κάτω δεξιά γωνίας ανεβαίνουν στο χωριό για να δημιουργήσουν διασταυρούμενα πυρά στους αντίπαλους που επιστρέφουν..

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

FCing με τον RNGD.... - Σελίδα 2 Empty Απ: FCing με τον RNGD....

Δημοσίευση από RNGD Σαβ Μάης 21, 2016 1:41 am

Dennis20vt έγραψε:Η 1821 αν και δεν εχει τους τουμπανο παιχτες σαν ομαδα εχει ομως παρα πολυ εμπειρους παιχτες στα ομαδικα!Αυτο φανηκε και σε αυτην την μαχη!Τα lt παιζαν μαζι παντα οταν καναν κινησεις μεσα στον χαρτη  τα ht κρατησαν οσο μπορουσαν σωστα οταν οι hools καναν rush γενικα ειδαμε μια ομαδα που ξερει πως να παιζει!Με σενα fc νομιζω οτι μπορειτε να κανετε και δουλεια μεσα στο global map!Φυσικα δεν ξερω κατα ποσο μπορουν να παιξουν cw γιατι αλλο το sh και αλλο το cw!

Το mentality είναι εκεί που πρέπει, τα νούμερα δεν είναι. Το να μπούμε στο χάρτη και να παίζουμε μετά από λίγες μέρες άμυνες με IS6 λόγω κλειδωμένων αρμάτων, δεν αξίζει τον κόπο.
Σίγουρα όταν είμαστε καλά σαν ομάδα, μπορούμε να χτυπήσουμε "πάνω από το ειδικό μας βάρος", σε αντίπαλους που πιθανόν να τους βρούμε χαλαρούς ή να τους αιφνιδιάσουμε.
Για να μείνεις όμως σταθερά στο χάρτη, δεν σε ενδιαφέρει κατά τη γνώμη μου να μπορείς να κερδίσεις τα πολύ γνωστά clans με ένα ποσοστό...30-40%. Θες να μπορείς να κερδίζεις με 70-80% στα αναμενόμενα.
Δεν ξέρω τι θέλει θα διαλέξει να κάνει η ομάδα. Προς το παρόν, χαζεύουμε με SHs, ESL, και αυτό το 14Χ14 που τρέχει τώρα

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

FCing με τον RNGD.... - Σελίδα 2 Empty Απ: FCing με τον RNGD....

Δημοσίευση από gregorakis Σαβ Μάης 21, 2016 4:50 am

RNGD έγραψε: και αυτό το 14Χ14 που τρέχει τώρα
... πάει αυτό έχει ήδη τελειώσει Wink ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

FCing με τον RNGD.... - Σελίδα 2 Empty Απ: FCing με τον RNGD....

Δημοσίευση από Dennis20vt Σαβ Μάης 21, 2016 9:21 am

RNGD έγραψε:
Dennis20vt έγραψε:Η 1821 αν και δεν εχει τους τουμπανο παιχτες σαν ομαδα εχει ομως παρα πολυ εμπειρους παιχτες στα ομαδικα!Αυτο φανηκε και σε αυτην την μαχη!Τα lt παιζαν μαζι παντα οταν καναν κινησεις μεσα στον χαρτη  τα ht κρατησαν οσο μπορουσαν σωστα οταν οι hools καναν rush γενικα ειδαμε μια ομαδα που ξερει πως να παιζει!Με σενα fc νομιζω οτι μπορειτε να κανετε και δουλεια μεσα στο global map!Φυσικα δεν ξερω κατα ποσο μπορουν να παιξουν cw γιατι αλλο το sh και αλλο το cw!

Το mentality είναι εκεί που πρέπει, τα νούμερα δεν είναι. Το να μπούμε στο χάρτη και να παίζουμε μετά από λίγες μέρες άμυνες με IS6 λόγω κλειδωμένων αρμάτων, δεν αξίζει τον κόπο.
Σίγουρα όταν είμαστε καλά σαν ομάδα, μπορούμε να χτυπήσουμε "πάνω από το ειδικό μας βάρος", σε αντίπαλους που πιθανόν να τους βρούμε χαλαρούς ή να τους αιφνιδιάσουμε.
Για να μείνεις όμως σταθερά στο χάρτη, δεν σε ενδιαφέρει κατά τη γνώμη μου να μπορείς να κερδίσεις τα πολύ γνωστά clans με ένα ποσοστό...30-40%. Θες να μπορείς να κερδίζεις με 70-80% στα αναμενόμενα.
Δεν ξέρω τι θέλει θα διαλέξει να κάνει η ομάδα. Προς το παρόν, χαζεύουμε με SHs, ESL, και αυτό το 14Χ14 που τρέχει τώρα

Λογω χαμηλων στατιστικων ειναι λιγο δυσκολο να μεινεις στον χαρτη γιατι θα γινεσαι στοχος στην ομαδα που θα θελει να μπει στον χαρτη!Εκτος αν εχεις καλυψη απο καποια αλλη μεγαλυτερη ομαδα και δεν εχεις εσυ καποιο bid η landing!Εκει αλλαζει το πραγμα!Δεν ειναι αναγκη ομως να εισαι στανταρ σε ενα σημειο του χαρτη και να φαρμαρεις gold!Εγω θα σ ελεγα προσωπικα με αυτην την ομαδα επειδη τους ξερω να προσπαθησετε!
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

FCing με τον RNGD.... - Σελίδα 2 Empty Απ: FCing με τον RNGD....

Δημοσίευση από RNGD Σαβ Μάης 21, 2016 10:14 am

Δεν έχω ιδέα τι θα κάνουν σαν leadership.
Και μπες βγες να έχεις στο χάρτη, όλα καλά, ξύλο να πέφτει

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

FCing με τον RNGD.... - Σελίδα 2 Empty Απ: FCing με τον RNGD....

Δημοσίευση από Convii Σαβ Μάης 21, 2016 11:31 am

Το ότι ποστ άρετε και μιλάτε για commanding, ενώ χρησιμοποιείτε cheats με ξεπερνάει....

Convii

Αριθμός μηνυμάτων : 92

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

FCing με τον RNGD.... - Σελίδα 2 Empty Απ: FCing με τον RNGD....

Δημοσίευση από RNGD Σαβ Μάης 21, 2016 11:37 am

Convii έγραψε:Το ότι ποστ άρετε και μιλάτε για commanding, ενώ χρησιμοποιείτε cheats με ξεπερνάει....


Αναρωτιέμαι τι λες στο clan σου επί του θέματος.
Άσε ξέρω, δεν λες τίποτα...
Γιατί οι EFE-X και οι κάθε EFE-X δεν κάνουν τέτοια πράγματα

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

FCing με τον RNGD.... - Σελίδα 2 Empty Απ: FCing με τον RNGD....

Δημοσίευση από Convii Σαβ Μάης 21, 2016 11:43 am

Άλλα λόγια να αγαπιόμαστε αδερφέ. Τι σχέση έχει η clan mou και κάθε clan μου, είπα εγώ ότι στην δική μου clan δεν χρησιμοποιούν? Και το αν λέω η όχι το ξέρω μόνο εγώ.

Convii

Αριθμός μηνυμάτων : 92

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

FCing με τον RNGD.... - Σελίδα 2 Empty Απ: FCing με τον RNGD....

Δημοσίευση από RNGD Σαβ Μάης 21, 2016 11:59 am

Convii έγραψε:Άλλα λόγια να αγαπιόμαστε αδερφέ. Τι σχέση έχει η clan mou και κάθε clan μου, είπα εγώ ότι στην δική μου clan δεν χρησιμοποιούν? Και το αν λέω η όχι το ξέρω μόνο εγώ.

Καμία. Το λες δηλαδή αλλά παίζεις.....Οκ οκ, κοίτα, προσπαθείς, αλλά δεν το έχεις, πάρτο από την αρχή λοιπόν. Γιατί μεταξύ μας τώρα....μια χαρά το βουλώνεις και παίζεις, εδώ μόνο έρχεσαι να μας βγάλεις το internet bushido σου και εσύ

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

FCing με τον RNGD.... - Σελίδα 2 Empty Απ: FCing με τον RNGD....

Δημοσίευση από Convii Σαβ Μάης 21, 2016 1:51 pm

Τι να προσπαθήσω βρε καημένε. Οκ bobo η αλήθεια τσούζει. Η διαφορά είναι, ότι αυτοί που τα χρησιμοποιούν δεν τα εκθειάζουν κιόλας σε αντίθεση με σένα. Απλά κάτι γελοίους σαν και του λόγου σου που το παίζουν FC με cheats είναι για κλάματα. 

Γιαυτό λοιπόν όταν γράφεις κάτι δημόσια να ξέρεις ότι έπεται και κρητική. Στο είπε πιο ευγενικά ο Περσέας δεν ήθελες να το καταλάβεις. Hahahahha να σε καλά δεν περίμενα να είσαι τόσο μεγάλο φρούτο. 

Kappa out !

Convii

Αριθμός μηνυμάτων : 92

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

FCing με τον RNGD.... - Σελίδα 2 Empty Απ: FCing με τον RNGD....

Δημοσίευση από RNGD Σαβ Μάης 21, 2016 3:01 pm

Convii έγραψε:Τι να προσπαθήσω βρε καημένε. Οκ bobo η αλήθεια τσούζει. Η διαφορά είναι, ότι αυτοί που τα χρησιμοποιούν δεν τα εκθειάζουν κιόλας σε αντίθεση με σένα. Απλά κάτι γελοίους σαν και του λόγου σου που το παίζουν FC με cheats είναι για κλάματα. 

Γιαυτό λοιπόν όταν γράφεις κάτι δημόσια να ξέρεις ότι έπεται και κρητική. Στο είπε πιο ευγενικά ο Περσέας δεν ήθελες να το καταλάβεις. Hahahahha να σε καλά δεν περίμενα να είσαι τόσο μεγάλο φρούτο. 

Kappa out !


Ρε συ, κάτσε ένα λεπτό, να εκλογικεύσουμε λίγο, αυτοί που μπορούμε τουλάχιστον...

Δηλαδή αν έχω το destruction mod, το οποίο η WG ενώ έχει ήδη τα τεχνικά μέσα να το κόψει, στην ουσία το επιτρέπει..αλλά ΔΕΝ το λεώ είμαι οκ

Αλλά αν το έχω και το λέω με ειλικρίνεια....τότε είμαι "γελοίος" και "μεγάλο φρούτο";

Αυτή είναι η αλήθεια που τσούζει;

Γιατί με φαίνεται ότι το μόνο που σε έτσουξε είναι το κομμάτι που σε είπα ότι εκεί που είσαι μια χαρά το βουλώνεις και παίζεις.
Και όπως και να έχει, εγώ τι ακριβώς σε φταίω;
Στο ότι το βουλώνεις; Ή στο ότι στο λέω με ειλικρίνεια στα ίσα;
Φταίω εγώ που προσπαθείς να το παίξεις έξυπνος λοιπόν ενώ δεν το έχεις;


Υ.Γ: Και αυτά τα "kappa out" τι ακριβώς είναι; Τα γράφουν οι νευριασμένοι nerds σε κάποια προσπάθεια υποκατάστασης εξυπνάδας-σοφίας με κάποιο meme;

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

FCing με τον RNGD.... - Σελίδα 2 Empty Απ: FCing με τον RNGD....

Δημοσίευση από Dennis20vt Τρι Μάης 24, 2016 12:11 am

Για ακομα μια φορα θα πω σε ορισμενους (εξυπνακιδες)  τι γινεται με τα mods στο παιχνιδι!
Σε ολα τα games υπαρχουν hacks!Οπως υπαρχουν και σε αυτο!Σε αλλες εταιριες τα κυνηγάνε πολυ δινωντας ban σε λογαριασμους και ορισμενες φορες και στην IP!Εδω στην WG ειναι ποιο χαλαρα τα πραγματα!Η WG πολυ εξυπνα τα hacks αυτα τα περναει ολα σαν mods!Το εκανε για τον απλουστερο λογο για να μην υπαρχει συνεχεια η γκρινια απ ολους για τα hacks που ειναι και ο λογος για να σβησει  ενα παιχνιδι με την παροδο του χρονου!
Καποια mods τα επιτρεπει και καποια οχι!Φυσικα δεν σου λεει ξεκαθαρα ποια δεν επιτρεπει!Επισης δεν μπορει να αποδειξει αν καποιος εχει iligeal mods!Εχω φαει ban για iligeal mod και μετα απο  πολλα ticket που τους ειχα στειλει δεν μπορουσαν να μου αποδειξουν αν το ειχα η οχι!Εχω φτιαξει και μονος μου παλιοτερα mod και ξερω οτι δεν μπορει να στο αποδειξει γιατι βλεπωντας ενα replay δεν φαινεται!Μονο αν δεις κανα βιντεο απο το youtube μπορεις να καταλαβεις αν ο αλλος εχει iligeal mods!
Επισης να πω οτι το 80% των παιχτων μεσα στο παιχνιδι εχει modakia!Μεγαλες clan οπως η OM εχουν δικο τους setup για να μπορεις να περασεις οποιο modaki θες ακομα και iligeal mods!
Οποτε θεωρω λιγο χαζη την συζητηση για τα modakia!Ολοι εχουν!
Επισης επειδη εχω μεγαλη εμπειρια απο τα CWS ολοι οι fc εχουν mods!Και αν δεν εχουν οι fc iligeal mods οπως ειναι το destruction mod το εχει καποιος παιχτης την ωρα που παιζεις το cw!Το ιδιο πραγμα δηλαδη!
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης