World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

AlexTheGreek

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

AlexTheGreek Empty AlexTheGreek

Δημοσίευση από def13 Κυρ Ιαν 08, 2017 3:35 pm

AlexTheGreek (9/1/2017 1:00:15 πμ) prepei na eisai poli poutanas gios gia na vazeis xrises sto deathstar
AlexTheGreek (9/1/2017 1:01:19 πμ) anyway karkino stin poutana tin mana sou mexri psofou kai aids stous ypoloipous gamiolides poustarades pou apokaleis oikogenia





ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΕΙΜΑΙ ΔΙΑΤΕΘΗΜΕΝΟΣ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΑΜΟΙΒΗ ΑΝ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΤΟΥ ΟΝΟΜΑ!

def13

Αριθμός μηνυμάτων : 1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

AlexTheGreek Empty Απ: AlexTheGreek

Δημοσίευση από falakros Δευ Ιαν 09, 2017 2:30 am

καλημερα καλη χρονια...... εδω καλα καλα δεν ξερουμε εσενα Very Happy Very Happy ελα πλακα κανω μην θυμωσεις........... πισω απο μια οθονη υπολογιστη θα ακουσεις πολλα, πρωτη φορα σε βριζουν? ελα βρε ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος θα εισαι....................

εισουνα στο παιχνιδι, εριχνες χρυσες?? τον εφαγες? καλα εισαι, ειναι η λεγομενη μαχη σε σκοτωνω και στο καλο, οπως και σε εναν αγωνα ποδοσφαιρου, μπηκε ενα γκολ!!   τελειωσε ο αγωνας, εχασε ο αντιπαλος, ενα και να ποναει.........

σε εβρισε στο παιχνιδι?? στειλε φιλακια, στην ουσια ειναι πολεμος ψυχολογιας, μην τσιμπας, ειδικα μεσα στην μαχη, μερικες φορες γινετε επιτηδες και αποσπασε απο το παιχνιδι.............
falakros
falakros

Αριθμός μηνυμάτων : 108

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

AlexTheGreek Empty Απ: AlexTheGreek

Δημοσίευση από fthonos Δευ Ιαν 09, 2017 7:19 am

ΟΚ. καθημερινοτητα η μη, ειναι δυσκολο να χωνεψεις μερικες φορες αυτους τους μαγκες του πληκτρολογιου. Πολλες φορες νανουριζομαι σκεφτομενος τι θα εκανα σε κατι τυπους σαν αυτον(σ.σ. δες παρακατω) αν τους ειχα μπροστα μου....
charilaos10484 (11:47:49 μμ) karkino sta kokala twn kwlopaidwn sas

charilaos10484 (11:47:12 μμ) karkino se olous sas

charilaos10484 (11:48:28 μμ) pipa kwlo k karkino gia panta

fthonos

Αριθμός μηνυμάτων : 17

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης