World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

[GREED] σε μεταφραση ΑΠΛΗΣΤΙΑ _ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ

+10
gregorakis
billys07
Arxarios
htmnvaggos
Bisbikis
stamthes
HeeroYuy997
DocMustang
power4
Kostis_Larsson
14 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

[GREED] σε μεταφραση ΑΠΛΗΣΤΙΑ _ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ  - Σελίδα 2 Empty Απ: [GREED] σε μεταφραση ΑΠΛΗΣΤΙΑ _ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ

Δημοσίευση από billys07 Πεμ Ιαν 10, 2013 6:36 am

Kostis_Larsson έγραψε:Είναι αλήθεια όλα αυτά ?
Γιατί σκεφτόμουν να μπω σε κάποια από τις παραπάνω clans. Question

αφου διαβασα ολο το κειμενο και εκανα αναζητηση βρηκα οτι οντως μερικα ατομα της Διοικησης ηταν μελη της BOHH και μπηκαν και βγηκαν περιπου της ιδιες ημερομηνιες(1-3μερες διαφορα) απο την BOHH.
billys07
billys07

Αριθμός μηνυμάτων : 259

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[GREED] σε μεταφραση ΑΠΛΗΣΤΙΑ _ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ  - Σελίδα 2 Empty Απ: [GREED] σε μεταφραση ΑΠΛΗΣΤΙΑ _ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ

Δημοσίευση από ???????? Πεμ Ιαν 10, 2013 7:18 am

billys07 έγραψε:
Kostis_Larsson έγραψε:Είναι αλήθεια όλα αυτά ?
Γιατί σκεφτόμουν να μπω σε κάποια από τις παραπάνω clans. Question

αφου διαβασα ολο το κειμενο και εκανα αναζητηση βρηκα οτι οντως μερικα ατομα της Διοικησης ηταν μελη της BOHH και μπηκαν και βγηκαν περιπου της ιδιες ημερομηνιες(1-3μερες διαφορα) απο την BOHH.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΨΑΧΝΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΓΑΜΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΟΠΩΣ ΚΑΝΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ RECRUITING ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ CLAN MAΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΙΑΤΗΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΧΕΣΗΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ......ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ.

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[GREED] σε μεταφραση ΑΠΛΗΣΤΙΑ _ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ  - Σελίδα 2 Empty Απ: [GREED] σε μεταφραση ΑΠΛΗΣΤΙΑ _ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ

Δημοσίευση από billys07 Πεμ Ιαν 10, 2013 7:35 am

starhidistis1 έγραψε:
billys07 έγραψε:
Kostis_Larsson έγραψε:Είναι αλήθεια όλα αυτά ?
Γιατί σκεφτόμουν να μπω σε κάποια από τις παραπάνω clans. Question

αφου διαβασα ολο το κειμενο και εκανα αναζητηση βρηκα οτι οντως μερικα ατομα της Διοικησης ηταν μελη της BOHH και μπηκαν και βγηκαν περιπου της ιδιες ημερομηνιες(1-3μερες διαφορα) απο την BOHH.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΨΑΧΝΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΓΑΜΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΟΠΩΣ ΚΑΝΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ RECRUITING ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ CLAN MAΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΙΑΤΗΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΧΕΣΗΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ......ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ.

τοτε απαντα σε αυτο εδω...
stamthes έγραψε:Τα άτομα τα οποία αποχώρησαν ποτέ δεν έκαναν RECRUIT εντός της HELAS – δεν πλησιάσαμε κανέναν - ούτε ήταν ζητούμενο να διαλύσει η αρχική CLAN. Ονοματίστε έναν τον οποίο κάναμε εμείς RECRUIT. Ήρθανε πολλά άτομα γιατί κατάλαβαν την αδικία εκ μέρους σας και γιατί θέλανε να είμαστε παρέα.

Και τελος αποχωρω και εγω απο την ζητηση αυτην.....
billys07
billys07

Αριθμός μηνυμάτων : 259

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[GREED] σε μεταφραση ΑΠΛΗΣΤΙΑ _ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ  - Σελίδα 2 Empty Να είστε καλά

Δημοσίευση από Oulamagos1980 Πεμ Ιαν 10, 2013 7:57 am

Κύριοι εγώ δεν θα μακρηγορήσω γιατί έχω και δουλειές...

Θέλω να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά της Hellas για τις μάχες και τον χαβαλέ που κάναμε μαζί. Δυστυχώς δεν μπόρεσα να σας ευχαριστήσω στο TS γιατί η καλή πρώην μας διοίκηση μου έβγαλε τα δικαιώματα του TS ενώ ήμουν ακόμα στην CLAN.

Θέλω να ξέρετε ότι δεν πρόδωσα κανέναν διότι ότι έμαθα σχετικά με το παιχνίδι το έμαθα από τον Τάλο, τον HtmnVAggo, τον AMFIVIO και τον VABAP. Εάν έμενα θα πρόδιδα αυτούς που μου τα έμαθαν όλα.

Επίσης αυτό που λέει η διοίκηση ότι μου έδωσε (με έκανε FC) της το ανταπέδωσα με το παραπάνω αφού με δικό μου σχέδιο, του AMFIVIOS και του Htmnvaggos όπως επίσης και με δικό μας field commanding της δώσαμε περιοχή στην Ευρώπη και την κρατήσαμε 2 μέρες.

'Οπως και να έχει, επειδή πραγματικά θεωρώ ότι με τον χρόνο που διέθεσα στην clan, και με την συνεχή προσπάθειά μου να βελτιώσω την clan απέδειξα ότι έχω δώσει περισσότερα από ότι έχω πάρει (αφού απλά πήρα my three) και επειδή δεν έχω κανένα συμβόλαιο με ρήτρα που να με υποχρεώνει να μείνω στην συμμαχία επειδή έχω εισπράξει οιοδήποτε χρηματικό ποσό απεφάσισα να φύγω.

Τώρα αν εσείς με λέτε προδότη... προσωπικά να σας πω την αλήθεια ... χέστηκα...

Εδώ τον Κολοκοτρώνη τον κλείσανε φυλακή.

Αντε γειαααααααααα!


Oulamagos1980

Αριθμός μηνυμάτων : 12

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[GREED] σε μεταφραση ΑΠΛΗΣΤΙΑ _ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ  - Σελίδα 2 Empty Απ: [GREED] σε μεταφραση ΑΠΛΗΣΤΙΑ _ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ

Δημοσίευση από Oulamagos1980 Πεμ Ιαν 10, 2013 8:06 am

Επίσης φίλοι μου δεν θα μπω στην διαδικασία αντιπαράθεσης μαζί σας γιατί δεν μ'αρέσουν οι προσβολές που εξαπολύσατε και επειδή κάποτε μου είχε πει ένας σοφός: "Με τον βλάκα δεν μπορείς να τα βάλεις και να κερδίσεις. Γιατί για να τον αντιμετωπίσεις πρέπει να πέσεις στο επίπεδό του και αν πέσεις πάλι θα σε κερδίσει λόγω εμπειρίας..."

Τα συμπεράσματα δικά σας...

Oulamagos1980

Αριθμός μηνυμάτων : 12

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[GREED] σε μεταφραση ΑΠΛΗΣΤΙΑ _ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ  - Σελίδα 2 Empty Απ: [GREED] σε μεταφραση ΑΠΛΗΣΤΙΑ _ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ

Δημοσίευση από ???????? Πεμ Ιαν 10, 2013 8:18 am

billys07 έγραψε:
starhidistis1 έγραψε:
billys07 έγραψε:
Kostis_Larsson έγραψε:Είναι αλήθεια όλα αυτά ?
Γιατί σκεφτόμουν να μπω σε κάποια από τις παραπάνω clans. Question

αφου διαβασα ολο το κειμενο και εκανα αναζητηση βρηκα οτι οντως μερικα ατομα της Διοικησης ηταν μελη της BOHH και μπηκαν και βγηκαν περιπου της ιδιες ημερομηνιες(1-3μερες διαφορα) απο την BOHH.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΨΑΧΝΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΓΑΜΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΟΠΩΣ ΚΑΝΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ RECRUITING ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ CLAN MAΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΙΑΤΗΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΧΕΣΗΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ......ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ.

τοτε απαντα σε αυτο εδω...
stamthes έγραψε:Τα άτομα τα οποία αποχώρησαν ποτέ δεν έκαναν RECRUIT εντός της HELAS – δεν πλησιάσαμε κανέναν - ούτε ήταν ζητούμενο να διαλύσει η αρχική CLAN. Ονοματίστε έναν τον οποίο κάναμε εμείς RECRUIT. Ήρθανε πολλά άτομα γιατί κατάλαβαν την αδικία εκ μέρους σας και γιατί θέλανε να είμαστε παρέα.

Και τελος αποχωρω και εγω απο την ζητηση αυτην.....

ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΖΗΤΑΣ (ΑΝ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ SCREENSHOOT ΥΠΑΡΧΟΥΝ) ΣΟΥ ΠΑΡΑΘΕΤΟ ΤΙ ΕΓΡΑΨΑ ΧΘΕΣ ΣΤΟΥΣ ΚΥΡΙΟΥΣ --------- ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΤΟ ΜΕΛΟΝ ΘΑ ΔΕΙΞΗ ΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟ ΓΙΑ ΕΣΑΣ..

ΤΕΛΟΣ

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[GREED] σε μεταφραση ΑΠΛΗΣΤΙΑ _ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ  - Σελίδα 2 Empty Ευχαριστω τα παιδια της GREED

Δημοσίευση από giannis71 Πεμ Ιαν 10, 2013 12:13 pm

Εδώ και μέρες παρακολουθώ μια συζήτηση χωρίς νόημα . Από μεριά μου θα ήθελα να ευχαριστήσω τα παιδιά της GREED για την συνεργασία που είχαμε όλους αυτούς τους μήνες, τους ευχαριστώ για την προσφορά τους στην HELAS η οποία ήτανε σημαντική . Εύχομαι η προσπάθεια που κάνετε να είναι η καλύτερη και η GREED να γίνει μια ελληνική clan αξιόμαχη και μεγάλη σε δυναμικότητα παικτών και αρμάτων
ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ Ο ΦΙΛΟΣ ΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
giannis71
giannis71

Αριθμός μηνυμάτων : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[GREED] σε μεταφραση ΑΠΛΗΣΤΙΑ _ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ  - Σελίδα 2 Empty Απ: [GREED] σε μεταφραση ΑΠΛΗΣΤΙΑ _ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ

Δημοσίευση από billys07 Πεμ Ιαν 10, 2013 2:12 pm

Το ποστ του giannis71 Έγινε Merge σε αυτό το τοπικ.

Και το Τοπικ μετά από απόφαση ΚΛΕΙΔΩΝΕΤΕ.


Εκ της Διαχειριστικής ομάδας κ΄ Συντονιστικής ομάδας του WoTGR.
billys07
billys07

Αριθμός μηνυμάτων : 259

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης