World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

+38
avacus
PanayiotisG
Teknoman28
imperiumgraecum
steelalive17
ChessMaster
mementoM0ri
mais13
nightwish04
mparek4
griniaris
Gathunter
Aedile
killersot
KILLER01
Quickyelder
spartakos
Marita89
iRocket
[GREEK]aris25
gr68
LASKAS
37EMA
amauro
Ghostalker
GRC_Macedonian
trexas
panoc
DocMustang
HeeroYuy997
Kostis_Larsson
taramas
dolofonos
cgakis
Founder
perseas
Sanguinius
gregorakis
42 απαντήσεις

Σελίδα 9 από 29 Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από KILLER01 Παρ Ιαν 17, 2014 6:33 am

ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ WTFFFFFFFFFFF  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΕ ΑΥΤΟΣ ΡΕ ΙΙΙΙΙΙΙΙ .......
KILLER01
KILLER01

Αριθμός μηνυμάτων : 30

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από taramas Παρ Ιαν 17, 2014 2:52 pm

Προσωπικά δεν γνωρίζω για τα περισσότερα απο αυτά που γράφετε και ετσι δεν εχω άποψη, γιαυτό όμως που έχω απορία ειναι : οταν ο φίλος Γρηγόρης και κάποια άλλα παιδιά απο την HARD2 είχανε μαζί μας μια άριστη συνεργασία και επιτυχίες, τι άλλαξε και εξαφανίστηκε η HARD2? καμμιά επικοινωνία? ουτε ενα γειά που λένε, και ξαφνικά επανηλθε με άλλα πρόσωπα και "άλλες απόψεις", εγω μπορεί και να ξέρω εσύ φίλε μου αφού ασχολείσαι με την πορεία της HARD2 ψάξε και όλο και κάτι θα βρείς.
Απάντησα γιατί το ανέφερες, πέραν τούτου με αφήνει παγερά αδιάφορο το θέμα.

Η συνεργασία εχει προβλήματα και πάντα θα έχει, ομως εχουμε αποδείξει οτι μπορούμε, αν καταφέρνουμε να βγάζουμε έξω αυτούς τους τύπους που γυρνάνε απο την μια στην άλλη clan και διαλύουν τα πάντα τότε είμαστε οκ με τα οποια προβλήματα.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από killersot Σαβ Ιαν 18, 2014 10:26 am

Μια παρατήρηση θα κάνω μόνο περί στατιστικών και ποιός το έχει μεγαλύτερο (το efficiency εννοείται)..Κι εγώ αν πέρναγα με free exp και convert τα tier 1-9 και έπαιζα μόνο με premium άρματα και 10αρια θα είχα πολύ καλύτερα στατιστικά..Όπως και αν έπαιζα μόνο με TD όπως κάνουν αρκετοί. Γι αυτό και δεν δίνω τόσο μεγάλη σημασία στα στατιστικά. Έχω συναντήσει αρκετούς παίκτες στο παιχνίδι που είναι πολύ καλοί χωρίς να έχουν τα καλύτερα των στατιστικών.

killersot

Αριθμός μηνυμάτων : 5

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από LASKAS Σαβ Ιαν 18, 2014 11:13 am

Καλοσορίζουμε επίσημα την ASPIS!Η τέταρτη ομάδα πλέον ( GREEK - GREED - GAMAW -ASPIS ) που ενσωματώνεται στην νέα GREEK - GREK1.Καλές μάχες παιδιά!
Τις επόμενες μέρες θα ξεκινήσουν κ θα ολοκληρωθούν οι μετακινήσεις των παικτών.
Ενημερώνουμε ότι θα συνεχίσουμε τις προσπάθειες μας να ενώσουμε και άλλες παρέες ελλήνων παικτών με σκοπό να δημιουργηθεί μια δυνατή ΕΛΛΗΝΙΚΗ κοινότητα στο WOT.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την LASKAS στις Τρι Ιαν 21, 2014 8:49 am, 1 φορά
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από KILLER01 Σαβ Ιαν 18, 2014 3:20 pm

LASKAS έγραψε:όπως 7000 μάχες με τ34, 1400 μάχες με Τ92 και 2500 μάχες με  maus...ΑΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΘΑ ΕΠΑΙΖΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΡΜΑΤΑ???ΠΟΙΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΜΟΝΟ TD ΡΕ ΚΟΥΡΑΜΠΙΕ???ΑΦΟΥ ΤΟ ΨΑΧΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΤΣΟΥΖΕΙ ΔΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ...
ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΤΑ DAMAGE ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ ΜΕ ΚΑΘΕ 10ΑΡΙ...


ΥΓ Το av. damage που περνάς στα 10αρια σου είναι για γέλια σε σχέση με τα δικά μου.Αλλαξε κουβέντα γιατί δεν σε παίρνει...
ΥΓ Εχω περισσότερα medium k heavy 10αρια από εσένα...ποιος παίζει μόνο td?


ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ (Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ) ΤΟΝ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΩΣΕΙ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ ΣΕ ΑΝΑ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΛΟΓΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ IROCKET ΠΡΙΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΜΕΛΟΙ, ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΤΙΣ CLAN ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΡΕΙ.....ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟYΜ ΚΑΙ ΣΤΗΝ GREEK ΚΑΙ ΤΗΝ HEAT ΠΟΥ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΣΟΒΑΡΟ KYPIO ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ ΠΑΝΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟYΜ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΦΙΝΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ KAI ΤΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ.....ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΟYΜ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΖΗΤΩ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΤΩ ΑΠΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΘΩΣ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟYΜ ΜΕ ΤΥΠΟΥΣ ΣΑΝ ΤΟΝ LASKA ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΤΡΑΜΠΟΥΚΙΣΜΟΥΣ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΤΑ ΜΕΛΟΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΨΕΜΜΑΤΑ ΝΑ ΛΕΕΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΟΤΙ ΠΟΥΛΑΩ ΜΑΓΚΕΣ ΜΕΣΟ ΤΟ ΦΟΡΟYΜ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ, ΟΤΑΝ Ο ΙΔΙΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΝΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΜΙΑ CLAN ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΛΛΗΝΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΝΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ WN6.....ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΝΤΡΟΠΗ ........ΚΥΡΙΕ LASKA ΕΠΙΔΗ ΣΕ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΑΝ ΠΑΙΧΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΩ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ACCOUNT ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ICON......ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΖΗΤΩ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΓΤ ΑΗΔΙΑΣΑ ΚΑΙ ΣΙΧΑΘΗΚΑΤΟΥΣ ΤΡΑΜΠΟΥΚΙΣΜΟΥΣ***************************************ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ  COMMUNITY ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑ ΤΥΠΟΥΣ ΣΑΝ ΤΟΝ LASKA KAI ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΤΟΥ.......
KILLER01
KILLER01

Αριθμός μηνυμάτων : 30

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από LASKAS Σαβ Ιαν 18, 2014 11:28 pm

Καλοσορίζουμε επίσημα την ASPIS!Η τέταρτη ομάδα πλέον ( GREEK - GREED - GAMAW -ASPIS ) που ενσωματώνεται στην νέα GREEK - GREK1.Καλές μάχες παιδιά!
Τις επόμενες μέρες θα ξεκινήσουν κ θα ολοκληρωθούν οι μετακινήσεις των παικτών.
Ενημερώνουμε ότι θα συνεχίσουμε τις προσπάθειες μας να ενώσουμε και άλλες παρέες ελλήνων παικτών με σκοπό να δημιουργηθεί μια δυνατή ΕΛΛΗΝΙΚΗ κοινότητα στο WOT.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την LASKAS στις Τρι Ιαν 21, 2014 8:49 am, 1 φορά
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από KILLER01 Κυρ Ιαν 19, 2014 12:10 am

LASKAS έγραψε:Very Happy  Very Happy  Very Happy ανύπαρκτος κ καρνάβαλος...ήξερα ότι θα σε τσούξει η ιστορία με τα στατιστικά αλλά όχι και έτσι!τόσο πολύ???
Είναι αδύνατον να δούμε κάποιον καύτερο από εμάς σε οτιδήποτε ...οπότε νυφιτσα σκουληκαντέρα άνοιξες τον λογαριασμό μου να βρεις κάτι να πεις ...ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΚΟΛΠΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΛΑΣΚΑΣ ....ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ....ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!!!!!!!!
κλασική ελληνική νοοτροπία και όταν είδες ότι πουθενά δεν σε παίρνει άρχισαν οι κλάψες..<< ωχ δεν μπορώ...βγάλτε με από το forum κλπ..κλπ )

Ενωσα 4 παρέες ελλήνων παικτών ...εσύ είσαι χωρίς clan εδώ και μήνες κ όταν ήσουνα στην hard2 κανένας δεν σε ήθελε σαν fc και δεν έβρισκες 15αδα!Λοιπόν ήταν η τελευταία φορά που απάντησα σε ανύπαρκτο άτομο εδω μέσα...και δεν με ενδιαφέρει καθόλου σε ποιόν είμαι συμπαθητικός και σε ποιόν όχι Very Happy Αλλά ο καθένας θα παίρνει τις απαντήσεις που του αξίζουν!

ΑΓΑΠΗΤΑ ΜΕΛΟΙ ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ LASKAS , ΕΓΩ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΔΕΙΞΑ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΤΟ ΤΗ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ Laughing  Laughing ....ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ ΣΑΝ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΤΣΙΠΑ ΚΑΙ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ....ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ 9 ΤΗΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΩΣ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ.....Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΣΗΜΕΡΑ cheers  cheers  cheers  , ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΞΑΝΑ ΣΤΙΣ CLAN ΠΟΥ ΤΟΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΝ....ΚΡΙΜΑ  No  No  No  No  No  No  No  ***************************************************************************************
ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ LASKA ΕΧΕΙΣ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΥΓΟΥΡΟΣ, ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΜΛΚΣ ΚΑΙ ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΞΕΜΕΙΝΕΙ ΤΟΣΟ ΡΟΜΠΑ ΠΟΥ ΣΕ ΕΚΑΝΑ No  No  No  , ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΕΛΑ ΣΤΟ TS ΤΗΣ HARD ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙΣ ΑΜΑ ΘΕΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΥΡΟ  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ ΕΝΑΣ ΠΙΣΤΙΡΙΚΑΣ  lol!   afro  afro   study  study  study  study  study  study  study  study  study  study  study ........ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Sad
KILLER01
KILLER01

Αριθμός μηνυμάτων : 30

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από LASKAS Κυρ Ιαν 19, 2014 12:16 am

dwse ts
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από killersot Κυρ Ιαν 19, 2014 12:45 am

LASKAS έγραψε:όπως 7000 μάχες με τ34, 1400 μάχες με Τ92 και 2500 μάχες με  maus...ΑΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΘΑ ΕΠΑΙΖΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΡΜΑΤΑ???ΠΟΙΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΜΟΝΟ TD ΡΕ ΚΟΥΡΑΜΠΙΕ???ΑΦΟΥ ΤΟ ΨΑΧΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΤΣΟΥΖΕΙ ΔΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ...
ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΤΑ DAMAGE ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ ΜΕ ΚΑΘΕ 10ΑΡΙ...


ΥΓ Το av. damage που περνάς στα 10αρια σου είναι για γέλια σε σχέση με τα δικά μου.Αλλαξε κουβέντα γιατί δεν σε παίρνει...
ΥΓ Εχω περισσότερα medium k heavy 10αρια από εσένα...ποιος παίζει μόνο td?
Δεν ξέρω αν απαντάς σε εμένα,εγώ πάντως δεν αναφέρθηκα σε κανένα όνομα και κανένα παίχτη..Απλώς παρατήρησα οτι υπάρχουν κάποιοι τρόποι να ανεβάσεις efficiency...Το γιατί έχεις τόσες μάχες με το Τ34 το ξέρεις κι εσύ και όλοι μας πολύ καλα..Από κάποιο premium αρμα πρέπει να ανεβάζεις το πλήρωμα και να βγάζεις free exp για να κάνεις convert,γιατί μην μου πεις οτι με 9 μάχες σε 9αρι κατάφερες και έβγαλες το xp για να πάρεις το 10αρι..Επίσης αν έπαιζες τα μικρά tier από την αρχή(stock χωρίς κανόνι,μηχανή turret κτλ) και δεν τα πέρναγες με free xp δεν θα είχες τόσο καλά στατιστικά..Δεν λέω οτι δεν θα έιχες καλά στατιστικά, λέω οτι δεν θα είχες ΤΟΣΟ καλά στατιστικά..Όσο τα περι κουραμπιέ στα επιστρέφω μιας και οι γιορτές περάσανε..μάθε να σέβεσαι και να μιλάς χωρίς να βρίζεις και να προσβάλεις τον άλλον

Και όπως πολύ σοφα λέει και ο xiale : Ο Χρήστης είναι υπεύθυνος μόνο για αυτά που λέει και όχι γι αυτά που καταλαβαίνετε ...

killersot

Αριθμός μηνυμάτων : 5

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από LASKAS Κυρ Ιαν 19, 2014 12:52 am

Καλοσορίζουμε επίσημα την ASPIS!Η τέταρτη ομάδα πλέον ( GREEK - GREED - GAMAW -ASPIS ) που ενσωματώνεται στην νέα GREEK - GREK1.Καλές μάχες παιδιά!
Τις επόμενες μέρες θα ξεκινήσουν κ θα ολοκληρωθούν οι μετακινήσεις των παικτών.
Ενημερώνουμε ότι θα συνεχίσουμε τις προσπάθειες μας να ενώσουμε και άλλες παρέες ελλήνων παικτών με σκοπό να δημιουργηθεί μια δυνατή ΕΛΛΗΝΙΚΗ κοινότητα στο WOT.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την LASKAS στις Τρι Ιαν 21, 2014 8:50 am, 1 φορά
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από killersot Κυρ Ιαν 19, 2014 1:05 am

Εχω 18000 μαχες στο παιχνιδι και δεν παίζει κανένα ρόλο...Και επαναλαμβάνω γιατί μάλλον δεν καταλαβαίνεις..δεν έκρινα κανένα ουτε υπερασπιστηκα κανενα,είδα οτι κάνατε κουβέντα για στατιστικά και είπα την άποψη μου οτι κατα την γνώμη μου υπάρχουν τρόποι να ανεβάσεις τα στατιστικά (μιλώντας πάντα γενικά και ΟΧΙ για εσένα προσωπικα). Αν δεν συμφωνεις με γεια σου με χαρα σου..και αν δεν σε ενδιαφέρει η γνώμη μου το ίδιο μου κάνει στα @@ σε γράφω..Ούτε σε πρόσβαλα ούτε σε έβρισα

killersot

Αριθμός μηνυμάτων : 5

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από LASKAS Κυρ Ιαν 19, 2014 1:11 am

Καλοσορίζουμε επίσημα την ASPIS!Η τέταρτη ομάδα πλέον ( GREEK - GREED - GAMAW -ASPIS ) που ενσωματώνεται στην νέα GREEK - GREK1.Καλές μάχες παιδιά!
Τις επόμενες μέρες θα ξεκινήσουν κ θα ολοκληρωθούν οι μετακινήσεις των παικτών.
Ενημερώνουμε ότι θα συνεχίσουμε τις προσπάθειες μας να ενώσουμε και άλλες παρέες ελλήνων παικτών με σκοπό να δημιουργηθεί μια δυνατή ΕΛΛΗΝΙΚΗ κοινότητα στο WOT.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την LASKAS στις Τρι Ιαν 21, 2014 8:47 am, 1 φορά
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από gregorakis Κυρ Ιαν 19, 2014 2:19 am

@killersot ... τα στατιστικά είναι στατιστικά και περιγράφουν την πραγματικότητα αν φυσικά μπορείς να δεις την εικόνα ολόκληρη ... κάποιος μπορεί να boostαρει τα αποτελέσματα της φόρμουλας αποτελεσματικότητας (eff. wn7 wn8 κ.ο.κ.) αλλά αυτό θα είναι ευδιάκριτο στο σύνολο των στατιστικών του ... έχω γράψει κείμενα και κείμενα εδώ μέσα με αυτό το θέμα και δεν είναι ο χρόνος και ο τόπος για ένα ακόμα αλλά θα σου  πω το εξής : όσο και να boostαρει κάποιος τα stats του (με τους τρόπους που ανέφερες και όχι πχ. με το να έχει 3k battles με το t18) ο παίκτης με τα καλά στατιστικά είναι πάντα καλύτερος, όταν φυσικά η διαφορά τους είναι πέρα του ορίου του στατιστικού σφάλματος (π.χ. ένας παίκτης με 1500 wn7 δεν είναι απαραίτητα καλύτερος από έναν με 1480 καθώς αυτή η διαφορά είναι πάρα πολύ μικρή)

@LASKAS ... δε σε ξέρω, δεν έτυχε να συνυπάρξουμε στη HARD αλλά από αυτά που γράφεις βγάζω το συμπέρασμα πως έχεις θέματα φίλε ... και αν με τον killer έχετε προηγούμενα το να επιτίθεσαι και μάλιστα με χαρακτηρισμούς στον killersot και στον iRocket παλιότερα είναι απαράδεκτο ... δεν πρόσβαλλε κανείς ούτε εσένα ούτε τα στατιστικά σου, τα οποία όπως καταλαβαίνω αποτελούν casus belli για εσένα ... πίστεψέ με κανείς δε σε φθονεί και δεν έχει σκοπό να σου "φάει" τη θέση ή να σε ξεπεράσει ... 

... και είναι κανόνας στο forum όπως και σε όλο το διαδίκτυο να μην γράφουμε με κεφαλαία ... είμαστε που είμαστε λίγοι ας κρατήσουμε κάποιο επίπεδο μη χάσουμε κι αυτούς που θα ήθελαν να συμμετέχουν ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από LASKAS Κυρ Ιαν 19, 2014 2:54 am

Καλοσορίζουμε επίσημα την ASPIS!Η τέταρτη ομάδα πλέον ( GREEK - GREED - GAMAW -ASPIS ) που ενσωματώνεται στην νέα GREEK - GREK1.Καλές μάχες παιδιά!
Τις επόμενες μέρες θα ξεκινήσουν κ θα ολοκληρωθούν οι μετακινήσεις των παικτών.
Ενημερώνουμε ότι θα συνεχίσουμε τις προσπάθειες μας να ενώσουμε και άλλες παρέες ελλήνων παικτών με σκοπό να δημιουργηθεί μια δυνατή ΕΛΛΗΝΙΚΗ κοινότητα στο WOT.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την LASKAS στις Τρι Ιαν 21, 2014 8:42 am, 1 φορά
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από KILLER01 Κυρ Ιαν 19, 2014 5:28 am

Φιλε LASKA θα προσπαθησω να σου εξηγησω γιατι  σου μιλαω τοσο επιθετικα και ελπιζω να σε βοηθησω να καταλαβεις

ΑΡΧΙΖΩ



από LASKAS στό Παρ Dec 06, 2013 1:35 am
Άνοιξε τον χάρτη λοιπόν και δες αν τα πάμε καλά ή όχι...Είμαστε 1 μήνα μέσα στον χάρτη ( άντε 2 - 3 μέρες να μείναμε έξω ) και σήμερα έχουμε 4 περιοχές και οι παίκτες παίρνουν χρυσό!Αν καταφέραμε κάτι είναι γιατι οργανωθήκαμε όπως κάνουν και οι ξένες clan.Άλλο αν εσύ γουστάρεις μια ζωή καφενείο...

ΥΓ 1.
iRocket είμαι καλύτερος παικτής από εσένα σε όλες τις στατιστικές κατηγορίες και είμαι περήφανος που παίζω σε καθαρά ελληνική ομάδαΣυγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 C:\Users\Dimitris\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001 Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 C:\Users\Dimitris\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001 Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 C:\Users\Dimitris\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001 Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 C:\Users\Dimitris\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001  ( τον μαρίτα89 δεν τον βρήκα για να καταλάβω αν έχει ιδέα από το παιχνίδι ή απλά γράφει εδώ μέσα απαξιωτικά για να περάσει η ώρα του )
ΥΓ 2. Η
HARDX έχει μόνο έλληνες ή και μισθοφόρους ????έμεις πάντως τα καταφέρνουμε καλά με μόνο έλληνες!
Αν αυτο δεν ειναι προσβολη προς clan και παιχτη τι ειναι??? Shocked 





από LASKAS στό Παρ Dec 06, 2013 9:11 am
H hard ( 1,2,3,4 ,s ,x ...) ξεκίνησε με μόνο έλληνες πακτες το 2011, όταν άρχισαν τα αρχηγιλίκια και οι τσακωμοί πολλοί έφυγαν.Πολλοί έλληνες παίκτες δεν ήθελαν να μπουν σε clan που έχει την φήμη μιας αυστηρής κ αυταρχικής clan. Από την άλλη έχοντας ψηλούς στόχους δεν μπορούσαν να δέχονται παίκτες με χαμηλά στατιστικά


Η HARD ξεκινησε το 2011 και οι πρωτοι παιχτες εφυγαν το 2012 και εφτιαξαν την IRON την τοτε δευτερη ελληνικη clan....Οι πρωτοι παιχτες εφυγαν γτ πολυ απλα δεν ηθελαν τα clan war και γτ οι διοικηση ειχε κανει καποια λαθοι οπως φυσικο ειναι να γινονται.....Ποτε ατομα δεν εφυγαν για τα αρχηγιλίκια τουλαχιστον τοτε και ποτε δεν βγηκε τετοια φημη για την HARD γτ πολυ απλα ηταν η μονη ελληνικη clan για εναν χρονο....Εδω σε κατηγορω για ψεματα






από LASKAS στό Κυρ Dec 08, 2013 7:04 pm
Η hardx είναι ελληνική ομάδα???Αν στο μέλλον το 70% έλληνες - 30% ξένοι γίνει 40% έλληνες και 60 % ξένοι θα είναι πάλι ελληνική επειδή αυτό σας αρέσει να λέτε???
Όταν θέλετε να βάλετε στην ομάδα έναν παικταρά ξένο ...τι του υπόσχεστε από χρυσό???
Η απόφαση να βάλετε στην ομάδα ξένους ήταν γιατί τσακωνόσασταν ή γιατί δεν βγάζατε το
premium σας από τον χάρτη??? 


Το τι ειναι μια clan δεν το κρινουν τα μελοι τις αλλα το ονομα της HELLENIC ARMOR DIVISION και η διοικηση οταν φυσικα να ειναι ελληνικη γτ στον χαρτι θα βλεπουν ελληνες και ελληνικη clan και φυσικα χρειαζεται και ξενους παιχτες η γνωμη μου παντα......Επισης προσβαλεις οταν μιλας επιθετικα για μια clan που ειναι ενεργη και εχει ελληνες και ξενους παιχτες , τι ακριβως κανεις recruit απο την Hard τους ελληνες που δεν γουσταρουν τους ξενους....Λεω εγω με το δικο μου το ΧΑΖΟ μυαλο κατι που εσυ δεν σκεφτικες ποτε εσυ   Wink 




από LASKAS στό Κυρ Dec 08, 2013 9:06 pm
Η λογική με το δικό σου το μυαλό ή με το δικό μου?Ούτε μπάλα παίζουμε ούτε μπάσκετ...Αν η λογική μου είναι παράλογη τότε όταν ιδρύθηκε η hard με μόνο έλληνες παίκτες και είχε πάρει την μισή ευρώπη ήταν και αυτοί παράλογοι
ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ η HARD δεν πηρε την ευρωπη με ελληνες την ελλαδα ΝΑΙ για 3 μηνες αλλα την ευρωπη την πηρε ο live μονο με 2 ελληνες τον BIGPUN KAI VONK σε 30 ατομα υλη ημουν στρατο αλλα εβλεπα τη εκαναν , το μονο καλο που εκανε ο  πανκρατης γτ αυτος κρατουσε τον live στην ομαδα αλλα τη να το κανεις οταν η HARD αυτη την στιγμη δεν υπαρχει γτ καποιος  εξαφανισε ολους τους ελληνες Mad 



 όχι μόνο ήμουνα αλλά έχω και κολλητό που ήταν στην διοίκηση της hard επί χρόνια και μάθαινα πάντα τι γινότανε


Μαλλον ο κολλητος σου δεν στα ειπε καλα ΑΝ ΣΤΑ ΕΙΠΕ....γιατι τo ελληνικο στοιχειο το εξαφανισε αυτος , γτ οταν εφευγαν οι ελληνες παιχτες και ειχαμε μια ολοκληρη λιστα με ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΙΧΤΑΡΕΣ Ο ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ μας ελεγε οτι δεν γουσταρει τους ελληνες Mad .....ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ......Με αποτελεσμα Η HARD να γινει ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΙΑ και οταν δεν υπηρχε πλεον gold οι ξενοι αρχισαν να φυγουν και στην HARD ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ....Και ξερεις τι εκανε ο φιλος σου σηκωθηκε και εφυγε αντι να κατσει και να φτιαξει την clan απο την αρχη



καλές είναι οι δικτυακές μαγκές και η παπαρολογία αλλά όλα έχουν και τα όρια τους...Γιατί έχεις τόσο μεγάλη ιδέα για τον εαυτό σου αφού είμαι πολύ καλύτερος παίκτης από εσένα με βάση τα στατιστικά.( Για να μιλάμε στην γλώσσα της HARD ...αφού την ξέρω καλά αυτή τη γλώσσα περι στατιστικολογίας Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 C:\Users\Dimitris\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001 )ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΕFFIC, WN6 ,WN7,WN8, DAMAGE ANA 10ΑΡΙ
 
 
Είσαι ότι να ναι!χααχαχαχ η κουβέντα με τα στατιστικά σε πείραξε εεε??? Τσούζει εεε??? Κάτι τέτοιους τους έχω γεννήσει Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 C:\Users\Dimitris\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001
Για διάβασε πιο πάνω πόσες φορές με πρόσβαλες σε προσωπικό επίπεδο και με είπες ψεύτη????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ΝΟ COMMENT Shocked 


πό LASKAS Χθες στις 9:13 pm
όπως 7000 μάχες με τ34, 1400 μάχες με Τ92 και 2500 μάχες με  maus...ΑΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΘΑ ΕΠΑΙΖΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΡΜΑΤΑ???ΠΟΙΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΜΟΝΟ TD ΡΕ ΚΟΥΡΑΜΠΙΕ???ΑΦΟΥ ΤΟ ΨΑΧΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΤΣΟΥΖΕΙ ΔΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ...
ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΤΑ DAMAGE ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ ΜΕ ΚΑΘΕ 10ΑΡΙ...


ΥΓ Το av. damage που περνάς στα 10αρια σου είναι για γέλια σε σχέση με τα δικά μου.Αλλαξε κουβέντα γιατί δεν σε παίρνει...
ΥΓ Εχω περισσότερα medium k heavy 10αρια από εσένα...ποιος παίζει μόνο td?
NO COMMENT Shocked 

ανύπαρκτος κ καρνάβαλος...ήξερα ότι θα σε τσούξει η ιστορία με τα στατιστικά αλλά όχι και έτσι!τόσο πολύ???
Είναι αδύνατον να δούμε κάποιον καύτερο από εμάς σε οτιδήποτε ...οπότε νυφιτσα σκουληκαντέρα άνοιξες τον λογαριασμό μου να βρεις κάτι να πεις ...ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΚΟΛΠΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΛΑΣΚΑΣ ....ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ....ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!!!!!!!!
NO COMMENT

Εγώ βγάζω πίκρα γιατί δεν υπάρχει η παλιά hard με μόνο έλληνες παίκτες!Αν υπήρχε ακόμα η παλιά hard να είσαι σίγουρος ότι θα ήμουν μέσα ενεργός και θα βοηθούσα με όλες μου τις δυνάμεις.Δυστυχώς για εμένα εκείνη την εποχή δεν το χάρηκα γιατί έπαιζα random και δεν έδινα σημασία στην clan
ΦΙΛΕ LASKA θυμισου τη μου ειχες πει οταν ειχες ερθει στην HARD2 που σε ρωτησα γτ δεν πας στην HARD που την ειχε τοτε ο περσεας με τον δολοφονο που εψαχνε ελληνικα μελοι και ηταν και στην ευπωπη...Προσεχε τι θα πεις ηταν 3 ατομα ακομα στο room

ΠΟΥ ΞΕΦΥΤΡΩΣΕΣ ΕΣΥ ΠΑΛΙ????????????????????????????????δεν με ενδιαφερει η αποψή σου ...
ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΕ ΚΡΙΝΕΙΣ ΣΑΝ ΠΑΙΚΤΗ ΔΕΣ ΠΟΣΟ DAMAGE ΠΕΡΝΑΩ ΣΤΑ 10 ΑΡΙΑ ΜΟΥ...

Απλα πρεπει να καταλαβεις οτι το φορουμ δεν λεγεται ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΟΥ WOT και υπαρχουν και ανθρωποι που παιζουν το παιχνιδι για να περνανε απλα την ωρα τους χωρις να τους εχει γινει κατι σαν real life

Ελπιζω να σου εξηγησα τι εννοουσα και πιστεψε με προσπαθησα να μην σε προσβαλω και να μην σου επιτεθω οπως πριν απλα να σου δειξω τι εννοω φυσικα δεν ανεβασα της ειρωνικες ερωτησεις που εκανες ΓΕΝΚΟΣ  ....Ζητω συγνωμη απο το φορουμ για τον τροπο που μιλουσα και για αυτους που τραβουσαν τα μαλλια τους διαβαζοντας τα προηγουμενα και ελπιζω τωρα να καταλαβαν, απλα ειχα φρικαρει και ειδικα οταν ειπες ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ οπως καταλαβενεις(εκει ηθελα χρυσο πυροσβεστηρα και χρυσο repair κιτ απο τα critical Very Happy  Very Happy  Very Happy  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing )για να ειμαι ειλικρινεις απεναντι σου πληρωσες λιγο την νυφη για αυτα που εκανε ο φιλος σου περα απο αυτα που ειχες γραψει....Αυτα απο μενα οσο αναφορα αυτο το θεμα και δεν νομιζω να ασχολιθω πλεον ουτε καν με το φορουμ γιατι δεν αξιζει


ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΜΕ ΑΥΤΟ...ΠΡΩΤΗ ΜΑΧΗ ΤΗΣ HARD ΣΤΗΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ- ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ CLAN WAR

[url=Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 Dsc00038oc]Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 Dsc00038oc[/url]
KILLER01
KILLER01

Αριθμός μηνυμάτων : 30

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από KILLER01 Κυρ Ιαν 19, 2014 5:35 am

Το παραπονο μου ηταν παντα οτι δεν ξαναφτιαχτηκε μια ομαδα με τους καλυτερους παιχτες μεσα (και ας μην ημουν μεσα ας ειχα το replay και μια χαρα θα ειμουν) ητε με βαση τα στατιστικα ητε με βαση οτι αλλο θελετε.....ΠΛΕΟΝ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΓΤ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΛΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΠΕΤΑΞΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ....Καλη συνεχεια
KILLER01
KILLER01

Αριθμός μηνυμάτων : 30

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από taramas Κυρ Ιαν 19, 2014 4:00 pm

KILLER01 έγραψε:Το παραπονο μου ηταν παντα οτι δεν ξαναφτιαχτηκε μια ομαδα με τους καλυτερους παιχτες μεσα (και ας μην ημουν μεσα ας ειχα το replay και μια χαρα θα ειμουν) ητε με βαση τα στατιστικα ητε με βαση οτι αλλο θελετε.....ΠΛΕΟΝ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΓΤ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΛΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΠΕΤΑΞΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ....Καλη συνεχεια

Δεν θα απαντήσω στα περί "HARD" γιατι επαναλαμβάνω δεν τα ξέρω και δεν με ενδιαφέρουν στην τελική, βλέπω όμως οτι υπάρχει μια νοοτροπία που ειναι λάθος και γίνομαι πιο σαφής, εκτος απο την HARD υπήρχαν και άλλες Ελληνικές ομάδες με επιτυχίες (μικρότερες μπορεί ασήμαντες όμως όχι) άλλωστε αυτές οι ομάδες τροφοδότησαν τις HARD.... για αρκετό διάστημα και εδώ ακριβώς είναι το κρίσιμο σημείο, πάνω που κάποιες ομάδες ανέβαιναν στερήθηκαν τους σε εισαγωγικά "καλούς παίχτες" για να ενισχυθούν οι διάφορες HARD που τελικά τι έκαναν? μια τρύπα στο νερό οπως αποδείχθηκε, πέρα απο την προσωπική ματαιοδοξία κάποιων τίποτα άλλο δεν φάνηκε στον ορίζοντα και το χειρότερο απο όλα είναι το εξής : κάποτε ήταν επιθυμία πολλών παιχτών να πάνε στην HARD, απο ενα σημείο και μετά έγινε ανέκδοτο που ολοι το λέγαμε για να γελάσουμε και μαζί με αυτό γελάγαμε και με τους κατα καιρόν απίθανους κομήτες που εμφανίζονταν με σχέδια του τύπου (να αγκαλιάσουμε ολες τις Ελληνικές ομάδες για να ανέβει το Ελληνικό στοιχείο) σε ελεύθερη μετάφραση (να γαμήσουμε ολες τις Ελληνικές ομάδες μπάς και ξαναφτιάξουμε την HARD οπως την θέλουμε για να κάνουμε το κομμάτι μας)  
Το Ελληνικό καλό στοιχείο δεν πέταξε για άλλα παιχνίδια φιλε μου, ειναι εδώ και υπάρχει, απλά βαρέθηκε να ακούει τους απανταχού σωτήρες με τα κούφια λόγια και την σημαία που γράφει πάνω "ματαιοδοξία ή θάνατος".
Το είπα ξανα και θα το ματαξαναπώ που λένε, οποιος νομίζει οτι εχει τα μπαλάκια ας πείσει το "καλό στοιχείο" να τον ακολουθήσει, ιδού πεδίον δόξης λαμπρό, εμένα προσωπικά σίγουρα δεν με ενδιαφέρει γιατί δεν ειμαι πορτοκαλοκίτρινος και εκεί θα παραμείνω.

Υ.Σ. οσο για την απορία σου πως ανεχόμαστε διάφορους ειναι πολύ απλό, προκειμένου για το καλό της ομάδας που ανήκω θα συνεργαστώ ακόμη και με αυτόν που με αποκάλεσε "προδότη" και δεν υπονοώ κανέναν απο τους προαναφερόμενους, οταν αυτή η συνεργασία έχει και τα καλά της στοιχεία τότε ακόμη καλύτερα, οπως καταλαβαίνεις οι προσωπικές απόψεις ειναι προσωπικές και τον καθένα και παραμένουν προσωπικές.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από Marita89 Δευ Ιαν 20, 2014 12:46 am

KILLER01 έγραψε:Το παραπονο μου ηταν παντα οτι δεν ξαναφτιαχτηκε μια ομαδα με τους καλυτερους παιχτες μεσα (και ας μην ημουν μεσα ας ειχα το replay και μια χαρα θα ειμουν) ητε με βαση τα στατιστικα ητε με βαση οτι αλλο θελετε.....ΠΛΕΟΝ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΓΤ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΛΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΠΕΤΑΞΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ....Καλη συνεχεια
+1

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από Επισκέπτης Δευ Ιαν 20, 2014 3:52 am

Τα λέτε, τα ξαναλέτε και εχω μείνει και κοιτάω σαν χάνος ... 
Τόσο διαζύγιο με την αλήθεια πια ??? 

Ακου να δεις ταραμα για να τελειώνουμε με αυτό το ανέκδοτο. κανεις δεν θελει να διαλυσει την ομάδα σου (γιατι πολύ απλα δεν θέλουμε τυπακια σαν και σενα) οπως και κανεις δεν θελει να συνεργαστει μαζι σου.
Εχεις αποδείξει πολλάκις οτι είσαι τσακωμένος με την πραγματικότητα( πόσα ποστ έχεις κανει να μας λες οτι οι καλοι στατιστικά είναι κακοί) και όλοι ξέρουμε πόσο αξιόπιστος σύμμαχος είσαι ....

Τωρα αν θεωρείς οτι η Hard (ουδέποτε έχω υπάρξει μέλος της) που κράταγε μήνες-χρόνια περιοχές στην Ευρώπη έκανε μια τρυπα στο νερό, ενώ εσυ με τις 4 περιοχές στην Αφρική (περίοδο που οι καλές ομάδες έλειπαν στο campaign) τα γάμησες όλα ε τοτε φίλος καλή συνέχεια στον φανταστικό σου κόσμο ...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από LASKAS Δευ Ιαν 20, 2014 4:37 am

Ας χαμηλώσουμε τους τόνους λίγο και ας έχουμε διαφορετικές απόψεις.Ο Γιώργος κάνει καλή δουλειά και αυτό φαίνεται στον χάρτη... έχει σχεδόν πάντα περιοχές έστω και στην Αφρική.Εχει μόνο έλληνες παίκτες και δεν κάνει διακρίσεις ανάλογα με τα στατιστικά...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την LASKAS στις Τρι Ιαν 21, 2014 8:43 am, 1 φορά
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από Επισκέπτης Δευ Ιαν 20, 2014 5:46 am

Δεν σε προβλημάτισε οτι όσο ήσουν εκεί δεν πήρες τπτ και με το που έφυγες μπήκαμε στο χάρτη και μείναμε 3 μήνες ?

Το έχω ξαναγράψει παλιότερα, τώρα με το campaign μπήκαμε και κάτσαμε ευρωπη για κανα μήνα (οn -off)  ...  οπότε τι HAMI τι HELAS με τη λογική σας ...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από LASKAS Δευ Ιαν 20, 2014 7:23 am

Καλοσορίζουμε επίσημα την ASPIS!Η τέταρτη ομάδα πλέον ( GREEK - GREED - GAMAW -ASPIS ) που ενσωματώνεται στην νέα GREEK - GREK1.Καλές μάχες παιδιά!
Τις επόμενες μέρες θα ξεκινήσουν κ θα ολοκληρωθούν οι μετακινήσεις των παικτών.
Ενημερώνουμε ότι θα συνεχίσουμε τις προσπάθειες μας να ενώσουμε και άλλες παρέες ελλήνων παικτών με σκοπό να δημιουργηθεί μια δυνατή ΕΛΛΗΝΙΚΗ κοινότητα στο WOT.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την LASKAS στις Τρι Ιαν 21, 2014 8:42 am, 1 φορά
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από KILLER01 Δευ Ιαν 20, 2014 12:30 pm

taramas έγραψε:
Δεν θα απαντήσω στα περί "HARD" γιατι επαναλαμβάνω δεν τα ξέρω και δεν με ενδιαφέρουν στην τελική, βλέπω όμως οτι υπάρχει μια νοοτροπία που ειναι λάθος και γίνομαι πιο σαφής, εκτος απο την HARD υπήρχαν και άλλες Ελληνικές ομάδες με επιτυχίες (μικρότερες μπορεί ασήμαντες όμως όχι) άλλωστε αυτές οι ομάδες τροφοδότησαν τις HARD.... για αρκετό διάστημα και εδώ ακριβώς είναι το κρίσιμο σημείο, πάνω που κάποιες ομάδες ανέβαιναν στερήθηκαν τους σε εισαγωγικά "καλούς παίχτες" για να ενισχυθούν οι διάφορες HARD που τελικά τι έκαναν? μια τρύπα στο νερό οπως αποδείχθηκε, πέρα απο την προσωπική ματαιοδοξία κάποιων τίποτα άλλο δεν φάνηκε στον ορίζοντα και το χειρότερο απο όλα είναι το εξής : κάποτε ήταν επιθυμία πολλών παιχτών να πάνε στην HARD, απο ενα σημείο και μετά έγινε ανέκδοτο που ολοι το λέγαμε για να γελάσουμε και μαζί με αυτό γελάγαμε και με τους κατα καιρόν απίθανους κομήτες που εμφανίζονταν με σχέδια του τύπου (να αγκαλιάσουμε ολες τις Ελληνικές ομάδες για να ανέβει το Ελληνικό στοιχείο) σε ελεύθερη μετάφραση (να γαμήσουμε ολες τις Ελληνικές ομάδες μπάς και ξαναφτιάξουμε την HARD οπως την θέλουμε για να κάνουμε το κομμάτι μας)  
Το Ελληνικό καλό στοιχείο δεν πέταξε για άλλα παιχνίδια φιλε μου, ειναι εδώ και υπάρχει, απλά βαρέθηκε να ακούει τους απανταχού σωτήρες με τα κούφια λόγια και την σημαία που γράφει πάνω "ματαιοδοξία ή θάνατος".
Το είπα ξανα και θα το ματαξαναπώ που λένε, οποιος νομίζει οτι εχει τα μπαλάκια ας πείσει το "καλό στοιχείο" να τον ακολουθήσει, ιδού πεδίον δόξης λαμπρό, εμένα προσωπικά σίγουρα δεν με ενδιαφέρει γιατί δεν ειμαι πορτοκαλοκίτρινος και εκεί θα παραμείνω.
Σου απανταω πολυ απλα για τα ΚΟΚΚΙΝΑ που εχω σημειωσει....Δεν θα απαντησεις για περι HARD ΑΛΛΑ μονο για αυτη μιλας, η ελληνικες clan δεν τροφοδοτισαν την HARD γτ στην HARD1 ΔΕΝ εμπαιναν ελληνες το γτ το ειπα, στην ΠΑΛΙΑ HARD2 του glory-persea-dolofonou επισης υπηρχε μεταξυ σας ενα ΔΕΝ ΚΑΝΩ RECRUIT ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ CLAN και για αυτο ποτε δεν επαιρναν παιχτες απο αλλες ελληνικες clan ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΟΙ ΠΡΩΗΝ ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑΝ....ΤΟ ιδιο γινοναν με εμενα το ιδιο γινετε και με τον TRACIAN Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕ ΓΙΑ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΕΦΕΥΓΑΝ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΠΗΓΕΝΑΝ ΣΤΗΝ HARDX ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΗΡΘΑΝ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΗΣ ΗΕΑΤ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΑΣ, ΕΚΡΑΖΕ ΤΗΝ HARDX για recruit ΑΠΟ ΤΗΝ HEAT ......Ακομα το τι εκαναν οι HARD CLANS τον χαρτι ΑΣΤΟ ΦΙΛΕ ΜΗΝ ΤΟ ΑΚΟΥΜΠΑΣ ΚΑΝ.....HARD1 3 ΚΑΛΥΤΕΡΗ CLAN ΓΙΑ 1.5 ΧΡΟΝΟ, ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ 30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΜΟΝΟ  , HARD2 του glory μεσα στις πρωτες 50, περνοντας την ιταλια μονοι τους, σε οποια ξενη clan και να πας ξερουν την HARD και πως αγωνιζοταν στον χαρτη.....Οσο το για διαφοροι κομητες ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ .......Ποσες φορες εχω στειλει και εχω προτείνει σε παιδια απο την νεα διοικηση να ερθουν να συνεργαστουν μαζι σας και τους λεγατε οχι και μετα ηθελες να σε αφισουν να περασεις σε περιοχες χωρις μαχη????? ΟΣΟ ΓΙΑ ΠΑΛΙΑ δεν θα μιλησω καν γτ πολυ απλα δεν υπηρχατε στα clan war γτ πολυ απλα εισασταν ΑΠΛΑ παρεες και μπαινατε μια φορα καθε χρονο, ΟΤΑΝ Η HARD1 , 2 , S ΗΤΑΝ στην ευρωπη διαφοροι παιχτες σας ερχοντουσαν να μπουν γτ ειχαν βαρεθει να καθονται χωρις clan war σε αλλες ελληνικες clan, σε αυτο φιλε δεν εφταιγε η HARD αλλα εσεις που δεν μπορουσατε να κρατησετε τους παιχτες σας ......Το ελληνικο στοιχειο οταν υπηρχε και ηταν ενωμενο επαιζε στην ευρωπη ετσι ειχαμε συνηθισει το ελληνικο στοιχειο και ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ......ΕΓΩ που ειμαι πιστιρικα και ΧΑΖΟΣ, αλλα βλεπω φιλε ταραμα οπου σταθεις και οπου βρεθεις δηλητηριο πετας για την HARD και την ιστορια της που οπως λες δεν την ξερεις ΑΛΛΑ ΛΟΓΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΣ για recruit και τρυπες στο νερο......Για αυτο προσεχετε τη γραφετε γτ βλεπουν ατομα σαν εμενα που το game το παιζουν απο το 2010 οταν επαιζαν μονο 10.000 ατομα στο close beta με αποτελεσμα να μην σας ξερω αλλα να ξερω την ιστορια των ελληνικων clan στους χαρτες ΑΠΕΞΩ.....Δεν σνοβαρω την αφρικη γτ περσυ φιλε ταραμα απο ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ που αρχησαμε να παιζουμε στην αφρικη μαζι ειμασταν ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΑΛΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΠΟΥ ΝΑ ΕΜΕΙΝΕ ΟΥΤΕ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΟΝ ΧΑΡΤΗ-ΑΦΡΙΚΗ.........Φιλε tarama πιο πανω ειπα γτ να υπηρχε καποιος να μαζεψει τους ενεργος καλος παιχτες ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΕΣΥ HARD ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ.....ΤΙ ΦΟΒΑΣΕ ΜΗΝ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΞΩ???? ΣΤΑ ΑΡ*** ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΕΙΣ ΓΤ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΥΓΟΥΡΑ ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΑΝ ΤΟ ΘΕΣ...ΔΕΝ ΤΑ ΕΓΡΑΨΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΩ ΜΠΟΡΕΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΝΑ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ , ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΡΕΛΑ ΛΑΘΟΙ

*************************************************************************************** ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ........Ελπιζω τα βρεθει μια λυση και καποια στιγμη και σταματισετε να γραφετε οτι να'ναι.......ΕΔΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΛΑΣΚΑ.........ΑΞΙΟΠΕΡΙΕΡΓΟ Twisted Evil  Twisted Evil  Shocked  Shocked  lol!
KILLER01
KILLER01

Αριθμός μηνυμάτων : 30

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από taramas Δευ Ιαν 20, 2014 2:47 pm

xiale έγραψε:Τα λέτε, τα ξαναλέτε και εχω μείνει και κοιτάω σαν χάνος ... 
Τόσο διαζύγιο με την αλήθεια πια ??? 

Ακου να δεις ταραμα για να τελειώνουμε με αυτό το ανέκδοτο. κανεις δεν θελει να διαλυσει την ομάδα σου (γιατι πολύ απλα δεν θέλουμε τυπακια σαν και σενα) οπως και κανεις δεν θελει να συνεργαστει μαζι σου.
Εχεις αποδείξει πολλάκις οτι είσαι τσακωμένος με την πραγματικότητα( πόσα ποστ έχεις κανει να μας λες οτι οι καλοι στατιστικά είναι κακοί) και όλοι ξέρουμε πόσο αξιόπιστος σύμμαχος είσαι ....

Τωρα αν θεωρείς οτι η Hard (ουδέποτε έχω υπάρξει μέλος της) που κράταγε μήνες-χρόνια περιοχές στην Ευρώπη έκανε μια τρυπα στο νερό, ενώ εσυ με τις 4 περιοχές στην Αφρική (περίοδο που οι καλές ομάδες έλειπαν στο campaign) τα γάμησες όλα ε τοτε φίλος καλή συνέχεια στον φανταστικό σου κόσμο ...
Λοιπον για να τελειώνουμε με σένα καραγκιόζη, ξεκίνησες και άλλη φορά να λές μαλακίες και πήρες την παπάρα και δεν ξαναμίλησες, φαίνεται οτι ήρθε ο καιρός σου πάλι, σε ξέρουμε οσοι πρέπει να σε ξέρουμε και αυτό φτάνει, η διαφορά μας είναι οτι εσύ οταν λές όλοι εννοείς τον εαυτό σου και μερικούς που εχεις πουλήσει παραμύθια. 
Την ομάδα την δική μας δεν μπορεί να την διαλύσει κανείς πόσο μάλλον εσύ που είσαι ανέκδοτο οπότε κόψε την καραμέλα γιατί δεν σε παίρνει, και την προηγούμενη φορά να σου θυμήσω κρύφτηκες και δεν βγήκες να μας πείς οτι πούλαγες παραμύθια στους τριγύρω σου για μένα, νομίζεις οτι δεν ξέρουμε τι έκανες? εισαι νυχτωμένος γιατί οι δικοί σου άνθρωποι σε έδωσαν καραγκιοζάκο.
Οσο για την HARD πανύβλακα δεν μίλησα καθόλου εγώ γιατί οπως τόνισα δεν γνωρίζω, για την HARD2 μίλησα ήλίθιε, οσο για τα κατορθώματά σου συνέχισε να παριστάνεις το MEGA CHANNEL του παιχνιδιού και να κάνεις πομπώδεις ανακοινώσεις μόλις πάρεις μια περιοχή που την επόμενη θα χάσεις οπως σχεδόν πάντα κάνεις, εμείς μαζί σου, να μας πείς τι ώρα εκπέμπεις να μην χάσουμε επεισόδιο.

Οσο για το αξιόπιστος σύμμαχος για άλλη μια φορά σε προσκαλώ να έρθεις να μας το πείς στο TS μας αν έχεις τα μπαλάκια, σου υπόσχομαι είμαστε καλοί οικοδεσπότες, αλλά δεν τά έχεις οπως δεν τα είχες και την προηγούμενη φορά οπότε συνέχισε να λές ανέκδοτα γιατί μας διασκεδάζεις.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2  - Σελίδα 9 Empty Απ: Συγχωνευσεις Ελληνικων Clan part 2

Δημοσίευση από dolofonos Δευ Ιαν 20, 2014 3:08 pm

Είχα μείνει χωρίς ιντερνέτ για κάνα 2 βδομάδες μπήκα να δω τι παίζει και πλέον λέω δεν υπάρχει. Άντε τώρα να είμαι εγώ παίκτης Ελληνικής κλαν και να διαβάζω το τι γράφετε εδώ μέσα. Άσχετα με το τι προσωπικά έχει ο καθένας με κάποιον εκπροσωπείτε και τις ομάδες σας(μας) εδώ μέσα. Επίσης ρίχτε και μια ματιά στον τίτλο του θέματος. Τελικά βλέπετε ότι λόγο προσωπικών θεμάτων δεν υπάρχει σχεδόν πρόοδος για τις ομάδες.
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 44

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 9 από 29 Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης