World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

WARNING! Trolls Inside

+6
taramas
Marita89
mementoM0ri
TasosHellbound
Founder
Sanguinius
10 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

WARNING! Trolls Inside - Σελίδα 2 Empty Απ: WARNING! Trolls Inside

Δημοσίευση από spartakos Δευ Μαρ 17, 2014 1:13 am

taramas έγραψε:
spartakos έγραψε:
taramas έγραψε:Χαχαχα, ειστε ωραίοι, ειλικρινα αυτο τον καιρό δεν έχω χρόνο αλλιώς θα το διασκέδαζα, οσο για σένα marita89 ειναι εμφανές οτι clan wars παίζουμε κάθε μέρα, αν θέλεις κάτι άλλο να πείς μην φοβάσαι, εδω μέσα είσαι ελεύθερος να πείς οτι μαλακία θέλεις.

@gregorakis
μεινε στις παπαριές που λες με τις φιλεναδίτσες σου, εκεί είσαι καλός, δεν μας είπες όμως γιατί αντί να ακολουθήσεις τις παπαριες που μας έλεγες πριν καιρό τελικά έμεινες απέξω και πήρες και τον κολλητό μαζί, τι έγινε ρε μεγάλε παίχτη? δεν σου κάνουν τα φιιλαράκια εδώ? ή μήπως περιμένεις να φάνε τις σάρκες τους πρώτα και μετά να το παίξεις σωτήρας?
μην απαντήσεις σε μένα γιατί δεν με ενδιαφέρεις, απευθύνσου σε αυτούς.
Ταραμά ειλικρινά δεν έχεις άλλη δουλειά να κάνεις?Δεν ασχολείται κανείς με την clan σου αλλά εσύ ασχολείσαι με όλους τους άλλους.Έχεις καταντήσει αηδία όμως και πρέπει να σταματήσεις να γράφεις εδω μέσα.Ποιο είναι ακριβώς το πρόβλημά σου?Ότι ο gregorakis έχει κολλητούς και δεν έχεις εσύ?Μάλλον εσύ ο ίδιος φρόντισες γι' αυτό.Δε πλέκεις κανά πουλὀβερ λέω εγώ γιατί έρχονται δύσκολες μέρες?Όσο για τις φιλεναδίτσες άστο καλύτερα.Έτσι να μιλάς στη γυναίκα σου και στα παιδιά σου.Δεν μας ξέρεις και προσωπικά για να μιλάς έτσι.Και δεν έχεις το δικαίωμα να μιλάς έτσι.Γι' αυτο κόφτο.Δεν υπάρχει λόγος να το χοντρύνουμε.Άραξε στα κυβικά σου.

Δημητράκη άσε τις μαγκιές αγόρι μου, σε άλλους όχι σε μένα, δεν απευθύνθηκα σε σένα και δεν ανέφερα τίποτα απολύτως για σένα, εκτός αν θέλεις να το παίξεις μπράβος του, αν έχεις αυτή την επιθυμία θα σου έλεγα να παίξεις θέατρο αλλού.
Μιας και πετάχτηκες να μας κάνεις την μαγκιά σου γιατί δεν κάνεις τον κόπο να εξηγήσεις εσύ γιατί αφού συμμετείχες ολόψυχα στην διάλυση της HARDX κατόπιν εξαφανίστηκες? τι έγινε? δεν ήταν καλό το παραμυθάκι που προσπαθούσες να μας πουλήσεις με τις κραυγές σου? δεν το πίστευες ούτε εσύ ο ίδιος έτσι μεγάλε Ελληναρά?
Αυτά να τα εξηγήσεις στους υπόλοιπους που εχαψαν τα παραμύθια, εμένα να μην με βάζεις στο στοματάκι σου γιατί τα παραμύθια σε μένα δεν περνάνε, κοίτα τον εαυτό σου γιατί απο μεγάλος ηγέτης έγινες ορντινάντσα του ξερόλα και σε λίγο σε λέπω να φτιάχνεις πλοβεράκια.

Υ.Σ. εμεις όι Ελληνες ειναι γνωστό οτι έχουμε κοντή μνήμη αλλά μην ανησυχείς εγώ είμαι εδώ οταν χρειαστεί να θυμήσω τις μεγάλες κουβέντες που πούλαγες και εσύ και οι κολλητοί σου.
Ο ΠΕΡΙΓΕΛΟΣ
spartakos
spartakos

Αριθμός μηνυμάτων : 41

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARNING! Trolls Inside - Σελίδα 2 Empty Απ: WARNING! Trolls Inside

Δημοσίευση από Marita89 Δευ Μαρ 17, 2014 3:25 am

taramas έγραψε:
Marita89 έγραψε:Τουλαχιστον αυτο το topic is working as intented!  Razz Μπριζωνω τον ταραμα και αυτος ψαρωνει!!Kαι σε καθε ποστ του γραφει οτι δεν εχει χρονο να ασχοληθει μαζι μου κ παντα το κανει  Razz   Razz   Razz  Αυτο το topic γεννηθηκε για σενα ταραμας!!Χωσε!!

Δεν το έπιασες ρε μεγάλε, να στο κάνω δίφραγκα μπάς και το περάσεις στο μυαλουδάκι σου, εχει άλλους εδώ μέσα που εχουν κάνει πράξεις και σημεία και τέρατα, εσύ είσαι άφαντος και αμέτοχος πέρα απο τις μαλακίες που έχεις πεί οπότε τι να πώ μαζί σου.
 Ελπίζω να το κατάλαβες τώρα και να μπείς στο καβούκι σου.
Χαχαχα ταραμα εισαι ενας μικρος θεος!Η φραση "να στο κανω διφραγκα" θα με κανει να γελαω για καιρο,ειλικρινα!!Το ειπες και με μορτικη προφορα?Ξερω ξερω δεν ξανασχολεισαι μαζι μου και δεν αξιζω τον χρονο σου αλλα κατι μου λεει οτι θα απαντησεις ξανα,οπως παντα  Razz

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARNING! Trolls Inside - Σελίδα 2 Empty Απ: WARNING! Trolls Inside

Δημοσίευση από mementoM0ri Δευ Μαρ 17, 2014 4:18 am

Το προφιλ του ταραμα: ειναι μελος (μοναδικο?) μιας "μαθηματικης ακαδημιας".
                                ξερει πολεμικες τεχνες και δε δισταζει να ριξει και καμια ψηλη
                                δε βαραει γυναικες
                                ειναι ελληνας αλλα δεν εχει τα ελληνικα "κουσουρια"
                                τα στατς δε μετρανε (6 λεπτα μαχη PNX-r vs HEAT) 
                                ειναι και "γαμω" τους χαρακτηρες
                                Δεν πασχει απο συνδρομο καταδιωξης οχι οχι
         
                              
 
Ρε ταραμα πες μου οτι οδηγεις "μεγαλο" αμαξι και τι φαρμακα περνεις να δουμε τι παιζει με σενα...
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARNING! Trolls Inside - Σελίδα 2 Empty Απ: WARNING! Trolls Inside

Δημοσίευση από gregorakis Δευ Μαρ 17, 2014 4:45 am

... να προσθέσω στο προφίλ : είναι ο μοναδικός έλληνας που έχει οδηγήσει αντίθετα σε μονόδρομο και γι αυτό τον τίμησαν με το να τον κάνουν ανέκδοτο ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARNING! Trolls Inside - Σελίδα 2 Empty Απ: WARNING! Trolls Inside

Δημοσίευση από Kostis_Larsson Δευ Μαρ 17, 2014 7:03 am

Παρακαλείτε ο χρήστης Marita89 να αλλάξει το avatar... το βλέπω και νομίζω ότι είσαι ο taramas.
Μπερδεύομαι...

Kostis_Larsson

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARNING! Trolls Inside - Σελίδα 2 Empty Απ: WARNING! Trolls Inside

Δημοσίευση από taramas Δευ Μαρ 17, 2014 1:50 pm

gregorakis έγραψε:
taramas έγραψε:@gregorakis
... δεν μας είπες όμως γιατί αντί να ακολουθήσεις τις παπαριες που μας έλεγες πριν καιρό τελικά έμεινες απέξω και πήρες και τον κολλητό μαζί (σημ. για όποιον δεν κατάλαβε τον thracian) ...

πιο κάτω αναφερόμενος στον thracian γράφει:

... δημητράκη άσε τις μαγκιές αγόρι μου, σε άλλους όχι σε μένα, δεν απευθύνθηκα σε σένα και δεν ανέφερα τίποτα απολύτως για σένα ... 

και κλείνει παραδεχόμενος:

... εμείς οι έλληνες είναι γνωστό πως έχουμε κοντή μνήμη !!!!!!

 

 scratch  scratch  scratch

Για σένα μίλαγα ξερόλα, θυμάσαι τις παπαριές που έλεγες? αν τα ξέχασες να σου θυμίσω τι ευφράδεια είχες και την υποστήριξη που απλόχερα πρόσφερες.
Οσο για το κολλητάρι σου τον δημητράκη καλά θα κάνει να θυμηθεί τις μεγάλες κουβέντες που έλεγε και έγραφε περίπου σαν το δοξασμένο "εμπρός ανδρέα για μια Ελλάδα νέα", αλλά στις παπαριές είστε πρώτοι, οταν παρασύρατε τόσους ανθρώπους στις "μεγάλες ιδέες" και αμέσως μετά την κοπανήσατε δεν το θυμάστε, ουτε λέξη, τι έγινε σας έφαγε την γλώσσα η γάτα? συνεχίστε ακάθεκτοι τις μαλακιούλες σας, οι ιδιοι είστε πάντα και κάθε φορά, λόγια λόγια και κουράδες, μόλις σας απευθύνουν μια σοβαρή ερώτηση την κάνετε με ελαφρά πηδηματάκια.
Οσο για το προφίλ μου, σας ευχαριστώ, δεν εχω τίποτα να κρύψω, κανένας απο εσάς θα μας δείξει τον εαυτό του ή θα συνεχίσετε να παίζετε τους μάγκες πίσω απο τον υπολογιστή? εδω μέσα ειστε μεγάλοι μάγκες, οταν βρεθούμε έστω και σε ενα ts για να μιλήσουμε γίνεστε γατάκια, γιατί? σε σοβαρή κουβέντα δεν έχετε τίποτα να πείτε έτσι?

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARNING! Trolls Inside - Σελίδα 2 Empty Απ: WARNING! Trolls Inside

Δημοσίευση από Marita89 Δευ Μαρ 17, 2014 1:58 pm

Ειμαι εθισμενος στα ποστ σου!Ειλικρινα!Μπαινω στο φορουμ μονο για σενα ταραμα! Για την παρτυ σου ολα!

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARNING! Trolls Inside - Σελίδα 2 Empty Απ: WARNING! Trolls Inside

Δημοσίευση από mementoM0ri Δευ Μαρ 17, 2014 3:45 pm

Γουσταρεις να ακους να σε βριζουν  ταραμα? αμα γουσταρεις οριστε πατα εδω .
αντε σε εφτιαξα παλι ταραμουκο!
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARNING! Trolls Inside - Σελίδα 2 Empty Απ: WARNING! Trolls Inside

Δημοσίευση από imperiumgraecum Δευ Μαρ 17, 2014 6:13 pm

WARNING! Trolls Inside - Σελίδα 2 Stephen-Colbert-Popcorn
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARNING! Trolls Inside - Σελίδα 2 Empty Απ: WARNING! Trolls Inside

Δημοσίευση από Founder Τρι Μαρ 18, 2014 2:17 am

Λοιπόν μάγκες. Η συντονιστική ομάδα του φόρουμ δέχτηκε (άτυπα) να αφήσει αυτό το τόπικ ελεύθερο, ώστε οι θερμόαιμοι να μπορούν να βγάζουν τα εσώψυχα τους πιο εύκολα εδώ αν δεν χοντρύνουν πολύ το παιχνίδι με βαρύ υβρεολόγιο κλπ.
Επειδή όμως κάθε παιχνίδι έχει και τους κανόνες του, θα βάλω εδώ έναν βασικό ώστε να κρατάμε τις ισορροπίες.
Επειδή λοιπόν σίγουρα θα υπάρχουν μέλη μας που δεν θα θέλουν να συμμετέχουν σε αυτόν τον χορό των trolls, και σίγουρα όταν κάποιος δει πως ασχολούνται με την πάρτη του κάπως θα πρέπει να αμυνθεί οπότε παρασύρεται να απαντήσει και ας μην το θέλει, θέτω τον παρακάτω κανόνα, ειδικά για το συγκεκριμένο τόπικ:


Κάθε ένας έχει δικαίωμα να αναφερθεί προσωπικά σε ποστ του για ένα άλλο μέλος για ΜΙΑ φορά. Αν η πρόκληση δεν απαντηθεί από το μέλος στο οποίο απευθύνεται, δεν έχει δικαίωμα να συνεχίσει με άλλα ποστς να αναφέρεται σε αυτόν. Αν φυσικά λάβει απάντηση, η "συζήτηση" θα μπορεί να συνεχιστεί επ αόριστον εφόσον συνεχίζουν να ανταποκρίνονται και οι δύο πλευρές. 
Ποστς που συνεχίζουν να αναφέρονται-προκαλούν μέλος που δεν απαντά, θα ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ.


Με αυτόν τον τρόπο πιστεύω προστατεύουμε εκείνους που δεν επιθυμούν να συμμετέχουν σε αυτό το κατά κάποιο τρόπο ανεξέλεγκτο τόπικ.


Συμβουλεύουμε όλους εκείνους που δεν επιθυμούν να συμμετέχουν εδώ να μην απαντάνε σε προκλήσεις.


Η Διαχειριστική Ομάδα
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARNING! Trolls Inside - Σελίδα 2 Empty Απ: WARNING! Trolls Inside

Δημοσίευση από mementoM0ri Τρι Μαρ 18, 2014 4:14 am

sisifos έγραψε:Λοιπόν μάγκες. Η συντονιστική ομάδα του φόρουμ δέχτηκε (άτυπα) να αφήσει αυτό το τόπικ ελεύθερο, ώστε οι θερμόαιμοι να μπορούν να βγάζουν τα εσώψυχα τους πιο εύκολα εδώ αν δεν χοντρύνουν πολύ το παιχνίδι με βαρύ υβρεολόγιο κλπ.
Επειδή όμως κάθε παιχνίδι έχει και τους κανόνες του, θα βάλω εδώ έναν βασικό ώστε να κρατάμε τις ισορροπίες.
Επειδή λοιπόν σίγουρα θα υπάρχουν μέλη μας που δεν θα θέλουν να συμμετέχουν σε αυτόν τον χορό των trolls, και σίγουρα όταν κάποιος δει πως ασχολούνται με την πάρτη του κάπως θα πρέπει να αμυνθεί οπότε παρασύρεται να απαντήσει και ας μην το θέλει, θέτω τον παρακάτω κανόνα, ειδικά για το συγκεκριμένο τόπικ:


Κάθε ένας έχει δικαίωμα να αναφερθεί προσωπικά σε ποστ του για ένα άλλο μέλος για ΜΙΑ φορά. Αν η πρόκληση δεν απαντηθεί από το μέλος στο οποίο απευθύνεται, δεν έχει δικαίωμα να συνεχίσει με άλλα ποστς να αναφέρεται σε αυτόν. Αν φυσικά λάβει απάντηση, η "συζήτηση" θα μπορεί να συνεχιστεί επ αόριστον εφόσον συνεχίζουν να ανταποκρίνονται και οι δύο πλευρές. 
Ποστς που συνεχίζουν να αναφέρονται-προκαλούν μέλος που δεν απαντά, θα ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ.


Με αυτόν τον τρόπο πιστεύω προστατεύουμε εκείνους που δεν επιθυμούν να συμμετέχουν σε αυτό το κατά κάποιο τρόπο ανεξέλεγκτο τόπικ.


Συμβουλεύουμε όλους εκείνους που δεν επιθυμούν να συμμετέχουν εδώ να μην απαντάνε σε προκλήσεις.


Η Διαχειριστική Ομάδα
ολοκληρος κανονας για τον ταραμα ;;; αν δεν κανω λαθος μονο τον ταραμουκο τρολλαρουν ολοι... κριμα δεν εχει νοημα το thread πια πισω στο 9gag.
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARNING! Trolls Inside - Σελίδα 2 Empty Απ: WARNING! Trolls Inside

Δημοσίευση από Marita89 Τρι Μαρ 18, 2014 4:38 am

sisifos έγραψε:Λοιπόν μάγκες. Η συντονιστική ομάδα του φόρουμ δέχτηκε (άτυπα) να αφήσει αυτό το τόπικ ελεύθερο, ώστε οι θερμόαιμοι να μπορούν να βγάζουν τα εσώψυχα τους πιο εύκολα εδώ αν δεν χοντρύνουν πολύ το παιχνίδι με βαρύ υβρεολόγιο κλπ.
Επειδή όμως κάθε παιχνίδι έχει και τους κανόνες του, θα βάλω εδώ έναν βασικό ώστε να κρατάμε τις ισορροπίες.
Επειδή λοιπόν σίγουρα θα υπάρχουν μέλη μας που δεν θα θέλουν να συμμετέχουν σε αυτόν τον χορό των trolls, και σίγουρα όταν κάποιος δει πως ασχολούνται με την πάρτη του κάπως θα πρέπει να αμυνθεί οπότε παρασύρεται να απαντήσει και ας μην το θέλει, θέτω τον παρακάτω κανόνα, ειδικά για το συγκεκριμένο τόπικ:


Κάθε ένας έχει δικαίωμα να αναφερθεί προσωπικά σε ποστ του για ένα άλλο μέλος για ΜΙΑ φορά. Αν η πρόκληση δεν απαντηθεί από το μέλος στο οποίο απευθύνεται, δεν έχει δικαίωμα να συνεχίσει με άλλα ποστς να αναφέρεται σε αυτόν. Αν φυσικά λάβει απάντηση, η "συζήτηση" θα μπορεί να συνεχιστεί επ αόριστον εφόσον συνεχίζουν να ανταποκρίνονται και οι δύο πλευρές. 
Ποστς που συνεχίζουν να αναφέρονται-προκαλούν μέλος που δεν απαντά, θα ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ.


Με αυτόν τον τρόπο πιστεύω προστατεύουμε εκείνους που δεν επιθυμούν να συμμετέχουν σε αυτό το κατά κάποιο τρόπο ανεξέλεγκτο τόπικ.


Συμβουλεύουμε όλους εκείνους που δεν επιθυμούν να συμμετέχουν εδώ να μην απαντάνε σε προκλήσεις.


Η Διαχειριστική Ομάδα
Ε τωρα μας ξενερωνεις...αφου το λεει και ο τιτλος...ασε μας να τον κοροιδευουμε,αφου ψαρωνει ο ελληναρας και θυμωνει...τεσπα το παραταω το τοπικ γιατι σεβομαι το φορουμ ΑΛΛΑ κατω η λογοκρισια!!Λευτερια στα troll!  Razz

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARNING! Trolls Inside - Σελίδα 2 Empty Απ: WARNING! Trolls Inside

Δημοσίευση από Founder Τρι Μαρ 18, 2014 6:03 am

Τα trolls ζούνε όσο τα ταίζεις. Εγώ απλά έδωσα την επιλογή για οποιον θέλει να μην τα ταίζει. Τώρα όποιος θέλει μπορεί να ρίχνει τροφή μέχρι το τόπικ να γίνει το εθνικό πάρκο των trolls  Razz 
H επιλογή επίκειται στον καθένα.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WARNING! Trolls Inside - Σελίδα 2 Empty Απ: WARNING! Trolls Inside

Δημοσίευση από taramas Τρι Μαρ 18, 2014 10:37 am

Μην κλαίτε άλλο, θα με κάνετε να κλάψω, ούτως ή άλλως χρησιμοποιείτε την λέξη "όλοι" πάντα και κάθε φορά αντικατοπτρίζει 5 άτομα, τόσος καιρός πέρασε και εσείς εξακολουθείτε να αισθάνεστε σαν "όλοι", καθημερινά σχεδόν μιλάω και συζητάω με πολλούς μερικοί δε από αυτούς είναι συμπαίκτες σας και με τιμούν με την φιλία τους, παρά την τόση λάσπη και τα ψέμματα που έχετε πεί για μένα και εξακολουθείτε να λέτε, αντί να φεύγουν παιδιά απο εμας να έρχονται σε εσάς συμβαίνει το αντίθετο, οι ιδιοι οι συμπαίκτες σας μου μεταφέρουν την αηδία τους για αυτά που κάνετε μεταξύ σας αλλά εσας δεν σας αγγίζει τίποτα, μαζευτήκατε τόσοι "ηγέτες" και στρατιώτες δεν βρίσκεται πουθενά, πάραυτα δεν σας ενδιαφέρει παρα μόνο να πείτε οτι τις μαλακίες σας για μένα πάντα κρυμμένοι πίσω απο την οθόνη, συνεχίστε έτσι και ακόμη πιο δυνατά, είμαι σίγουρος οτι θα με δικαιώσετε οταν είπα οτι είστε κάτοχοι διαφόρων χρωμάτων (λιλά-φούξια κλπ) αλλά ανάξιοι να δημιουργήσετε οτιδήποτε.
Παρά την άποψή μου σας ευχήθηκα να πάνε λα καλά και το εννοούσα, οχι για εσας γιατί σας έχω γραμμένους εκεί που ξέρετε αλλά για όλους τους υπόλοιπους που ξεγελάστηκαν απο τα παχιά λόγια και σας ακολούθησαν.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης