World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

message reputation problem

+2
panoc
Founder
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

message reputation problem  Empty message reputation problem

Δημοσίευση από Επισκέπτης Δευ Ιουν 10, 2013 8:17 am

Καλησπέρα,

όπως λέει και ο τίτλος έχει εξαφανιστεί το message reputation που σημαίνει οτι δεν μπορώ να δώσω ούτε + ούτε - και βλέπω μόνο τις ψήφους των άλλων.

έχω κάνει πολλαπλά logout,delete cookies, αλλαγή browser και έχω δοκιμάσει απο 3 διαφορετικά Pc και το τηλέφωνο μου .
Καμια ιδέα ??? affraid

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

message reputation problem  Empty Απ: message reputation problem

Δημοσίευση από Founder Δευ Ιουν 10, 2013 8:33 am

Αλέξη δεν μπορώ να καταλάβω τι μπορεί να φταίει. Με ενημέρωσαν γιατο θέμα σου και το κοίταξα αλλά δεν υπάρχει τίποτα στον πίνακα ελέγχου του φόρουμ που να μπορεί να επιρεάσει κάτι τέτοιο.
Έχει κάποιος άλλος μήπως το ίδιο πρόβλημα?

Btw μην ανησυχείς γιατί έτσι κι αλλιώς σκοπεύω να το απενεργοποιήσω. Το είχα βάλει εξαρχής σαν ένα τρόπο για να λέμε ευχαριστώ για κάτι χρήσιμο που βάζει κάποιος συμπαίκτης μας. Όπως όμως και για πολλά άλλα σε αυτό το φόρουμ κάποιοι έχουν βρει άλλη χρησιμότητα σε αυτό. Απλά μέρες τώρα το αφήνω και παρακολουθώ για να δω μέχρι που μπορεί να φτάσει η βλακεία των ανθρώπων. Smile
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

message reputation problem  Empty Απ: message reputation problem

Δημοσίευση από Επισκέπτης Δευ Ιουν 10, 2013 8:37 am

κρίμα είναι βρε σύ ...
Υπήρχαν 3-4 ποστ τις τελευταίες μέρες που πραγματικά ήθελα να ευχαριστήσω γιατί έμαθα κάτι το καινούριο ... κρίμα είναι να μην υπάρχει η δυνατότητα Sad

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

message reputation problem  Empty Απ: message reputation problem

Δημοσίευση από panoc Δευ Ιουν 10, 2013 8:42 am

μπορει να ποσταρεις το ευχαριστω, αλλα ξεροντας απο phpbb το συγκεκριμενο χαρακτηριστικο εχει απενεργοποιηθει (μαλλον λογω abuse).

panoc

Αριθμός μηνυμάτων : 33

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

message reputation problem  Empty Απ: message reputation problem

Δημοσίευση από Επισκέπτης Δευ Ιουν 10, 2013 8:43 am

panoc έγραψε:μπορει να ποσταρεις το ευχαριστω, αλλα ξεροντας απο phpbb το συγκεκριμενο χαρακτηριστικο εχει απενεργοποιηθει (μαλλον λογω abuse).

μόνο σε μένα πάνο ??? γιατι οι άλλοι μπορείτε κανονικά ...
και αν ναι γιατί ?????

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

message reputation problem  Empty Απ: message reputation problem

Δημοσίευση από panoc Δευ Ιουν 10, 2013 8:46 am

ουτε εγω μπορω Smile

panoc

Αριθμός μηνυμάτων : 33

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

message reputation problem  Empty Απ: message reputation problem

Δημοσίευση από Επισκέπτης Δευ Ιουν 10, 2013 8:48 am

τώρα η και πριν ???
Γιατι εγώ το παρατήρησα εδώ και αρκετές μέρες και οι υπόλοιποι ψηφίζανε κανονικά ...
Τι στο καλό ... ντεν καταλαμπαινει ... ?!

διορθωση ...
τωρα πρεπει να το απενεργοποίησε ο Αντώνης γιατι πια δεν λέει και διπλα στα ονόματα μας το reputation mas...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

message reputation problem  Empty Απ: message reputation problem

Δημοσίευση από panoc Δευ Ιουν 10, 2013 8:51 am

απο πριν, τουλαχιστο δε μπορουσα απο σημερα νωρις το πρωι, εχθες και
προχθες ελειπα οποτε δε γνωριζω.

panoc

Αριθμός μηνυμάτων : 33

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

message reputation problem  Empty Απ: message reputation problem

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Ιουν 10, 2013 8:55 am

Αααα για αυτο δν έχω neg rep στ τελευταία post μου,λέω κι εγώ τ έγινε βαρέθηκαν;
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

message reputation problem  Empty Απ: message reputation problem

Δημοσίευση από gregorakis Δευ Ιουν 10, 2013 12:47 pm

... φτιάξτε το ASAP ... όλοι θέλουμε να βάλουμε (-) στον Sanguinius & στον xiale ... δεν αντέχουμε άλλο ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

message reputation problem  Empty Απ: message reputation problem

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Ιουν 10, 2013 12:52 pm

gregorakis έγραψε:... φτιάξτε το ASAP ... όλοι θέλουμε να βάλουμε (-) στον Sanguinius & στον xiale ... δεν αντέχουμε άλλο ...
Ναι ναι να έχω περισευμα,διακιοες έρχονται τώρα λολ
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

message reputation problem  Empty Απ: message reputation problem

Δημοσίευση από taramas Δευ Ιουν 10, 2013 1:13 pm

sisifos έγραψε:Αλέξη δεν μπορώ να καταλάβω τι μπορεί να φταίει. Με ενημέρωσαν γιατο θέμα σου και το κοίταξα αλλά δεν υπάρχει τίποτα στον πίνακα ελέγχου του φόρουμ που να μπορεί να επιρεάσει κάτι τέτοιο.
Έχει κάποιος άλλος μήπως το ίδιο πρόβλημα?

Btw μην ανησυχείς γιατί έτσι κι αλλιώς σκοπεύω να το απενεργοποιήσω. Το είχα βάλει εξαρχής σαν ένα τρόπο για να λέμε ευχαριστώ για κάτι χρήσιμο που βάζει κάποιος συμπαίκτης μας. Όπως όμως και για πολλά άλλα σε αυτό το φόρουμ κάποιοι έχουν βρει άλλη χρησιμότητα σε αυτό. Απλά μέρες τώρα το αφήνω και παρακολουθώ για να δω μέχρι που μπορεί να φτάσει η βλακεία των ανθρώπων. Smile

Ωπα, περίμενε, διαμαρτύρομαι έντονα γιατί πιστεύω και έχω και αποδείξεις οτι ξένος δάχτυλος και ξένες μυστικές υπηρεσίες έκοψαν το reputation ακριβώς μόλις το δικό μου έγινε μωβ, τι λέω μωβ παραπάνω απο μωβ (ποιό χρώμα ειναι πάνω απο το μωβ?) αυτό τέλος πάντων.
Θεωρώ οτι αξίζει να γίνει διπλωματικό θέμα και προτίθεμαι να διακόψω τις διπλωματικές σχέσεις με τον (αυτόν που το έκοψε τέλος πάντων).

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

message reputation problem  Empty Απ: message reputation problem

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Ιουν 10, 2013 1:35 pm

taramas έγραψε:
sisifos έγραψε:Αλέξη δεν μπορώ να καταλάβω τι μπορεί να φταίει. Με ενημέρωσαν γιατο θέμα σου και το κοίταξα αλλά δεν υπάρχει τίποτα στον πίνακα ελέγχου του φόρουμ που να μπορεί να επιρεάσει κάτι τέτοιο.
Έχει κάποιος άλλος μήπως το ίδιο πρόβλημα?

Btw μην ανησυχείς γιατί έτσι κι αλλιώς σκοπεύω να το απενεργοποιήσω. Το είχα βάλει εξαρχής σαν ένα τρόπο για να λέμε ευχαριστώ για κάτι χρήσιμο που βάζει κάποιος συμπαίκτης μας. Όπως όμως και για πολλά άλλα σε αυτό το φόρουμ κάποιοι έχουν βρει άλλη χρησιμότητα σε αυτό. Απλά μέρες τώρα το αφήνω και παρακολουθώ για να δω μέχρι που μπορεί να φτάσει η βλακεία των ανθρώπων. Smile
Ωπα, περίμενε, διαμαρτύρομαι έντονα γιατί πιστεύω και έχω και αποδείξεις οτι ξένος δάχτυλος και ξένες μυστικές υπηρεσίες έκοψαν το reputation ακριβώς μόλις το δικό μου έγινε μωβ, τι λέω μωβ παραπάνω απο μωβ (ποιό χρώμα ειναι πάνω απο το μωβ?) αυτό τέλος πάντων.
Θεωρώ οτι αξίζει να γίνει διπλωματικό θέμα και προτίθεμαι να διακόψω τις διπλωματικές σχέσεις με τον (αυτόν που το έκοψε τέλος πάντων).
Κακά τ ψέματα τ μωβ ειναι τ τελειότερο χρώμα,για αυτο και θεοω να μάθω να παίζω τοσο καλα ώστε να έχω μωβ στατιστικά,αλλιώς σιγά μν ασχολιομουν τοσο πολύ με τ wot
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

message reputation problem  Empty Απ: message reputation problem

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τρι Ιουν 11, 2013 12:36 am

taramas έγραψε:Ωπα, περίμενε, διαμαρτύρομαι έντονα γιατί πιστεύω και έχω και αποδείξεις οτι ξένος δάχτυλος και ξένες μυστικές υπηρεσίες έκοψαν το reputation ακριβώς μόλις το δικό μου έγινε μωβ, τι λέω μωβ παραπάνω απο μωβ (ποιό χρώμα ειναι πάνω απο το μωβ?) αυτό τέλος πάντων.
Θεωρώ οτι αξίζει να γίνει διπλωματικό θέμα και προτίθεμαι να διακόψω τις διπλωματικές σχέσεις με τον (αυτόν που το έκοψε τέλος πάντων).

Έλα ρε συ μην είσαι πλεονέκτης, αφού πρόλαβες και έβαλες την μισή σου κλαν να σε ψηφίσει ... μια χαρά το πήγες ... cyclops

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

message reputation problem  Empty Απ: message reputation problem

Δημοσίευση από billys07 Τρι Ιουν 11, 2013 1:28 am

Ενημερωση

Το Reputanion εχει απενεργοποιηθει γιαυτο και δεν το βλεπετε πλεον μπορει σε καποιο μελλον να το ξανα ενεργοποιησουμε.

Το παρον τοπικ κλειδωνετε λυθηκε το προβλημα/απορια.

message reputation problem  75492142
billys07
billys07

Αριθμός μηνυμάτων : 259

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης