World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ

+11
3ise3ise
taramas
Marita89
billys07
Papamitsakoss
[GREEK]aris25
dolofonos
cgakis
Sanguinius
Kostis_Larsson
LASKAS
15 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση από taramas Κυρ Φεβ 02, 2014 11:30 am

Πάμε, νάτος, δεν κρατήθηκε ούτε ενα λεπτό, να δούμε την συντονιστική ομάδα.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση από LASKAS Κυρ Φεβ 02, 2014 11:42 am

Ενημερώνουμε ότι για την αυριανή συνάντηση η συμμετοχή είναι πολλή μεγάλη ( οι περισσότεροι δήλωσαν συμμετοχή ) και θα διεξαχθεί κανονικά στις 21.30.

Η κάθε clan δικαιούται μόνο 2 άτομα ( αρχηγός + 1 ).Το δωμάτιο θα είναι κλειδωμένο και θα υπάρχει κάποιος που θα συντονίζει την συζήτηση.Θα δωθεί ο λόγος σε όλους να μιλήσουνε ( ένας από κάθε clan ).Δεν θα επιτρέψουμε κατάχρηση του χρόνου ομιλίας και διαπληκτισμούς.

Ευχαριστώ
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση από 3ise3ise Κυρ Φεβ 02, 2014 12:56 pm

αυτό είναι καλό .
 Μπορώ να ρωτήσω κάτι ?

1) μπορώ να παρευρεθώ και εγώ ? εκπρόσωπο μόνο τον εαυτό μου και όχι την κλαν μου.

2) άμα για καποιο λόγο δεν θελει καποιος να μπη στο τιμ σπικ που έχετε μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το δικό μου σαν ουδέτερη ζώνη.

3) γιατί πρέπει ο ένας να κορόιδέβη και να χλεβαζή τον αλλών γιατι  έχει αντίθετη άποψη η γιατί δεν τον γουστάρι.εδώ μιλάμε για μια προσπαθια και κάνουμε καποιες πρότασης. οποιος δεν θέλει να συμμετάσχει μην γραφή! πηγαιντε και φτιάξτε ένα νέο τοπικ που να λέει "μπινελίκια,gr" και βρίστε ο ένας τον αλλών.


Υ.Γ ως ένας μέτριος παίχτης σας λέω ότι τον παίχτη δεν τον κάνουν η αρίθμη αλλά το πως πεζή στην μάχη (πόλυ καλή παίχτες παίζουν σαν νουμπάδες και Καποιοι αλλοί πάνε και αγοράζουνε λογαριασμους και το παίζουνε μάγκες και δεν ξέρουνε που παν τα τέσσερα) δεν θέλω να προσβάλω κανέναν και δεν το λέω για να θίξω κανέναν.

Ευχαριστώ

3ise3ise

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ηλικία : 42

http://www.gamers-alliance.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση από Επισκέπτης Κυρ Φεβ 02, 2014 2:15 pm

taramas έγραψε:Πάμε, νάτος, δεν κρατήθηκε ούτε ενα λεπτό, να δούμε την συντονιστική ομάδα.

Κυρια κυρια οxiale με εχει κανει ρομπα με επιχειρηματα και οι βρισιες μου δεν του λενε κατι ... Ριξτε του καμια αποβολη για να μαθει

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση από billys07 Κυρ Φεβ 02, 2014 2:22 pm

Το ban δεν θα κάνει την διαφορα για αυτο και υπάρχουν η παρατήρησης...

εδώ είμαστε για να μάθουμε ο ένας από τον άλλον να βοηθήσουμε,να διασκεδάσουμε και όχι να βριστούμε... σίγουρα όπως και σε όλα τα Online παιχνίδια υπάρχη ανταγωνισμός δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι για αυτό...αλλα σίγουρα μπορούμε το περιορίσουμε έστω και στο ελάχιστο...όπου ο ένας θα σέβεται την αποξη του αλλου και να υποχωρεί αν χρειαστεί.

Θα ήθελα να προσθέσω ότι δεν παίρνω κανενός το μέρος σίγουρα και η 2 έχετε σφάλει και σίγουρα υπάρχη λύση στο θέμα σας.

όπως είδα και σε ένα άλλο post τυχαια κάποιος είπε ότι όταν μαζευτήκατε κάποια άτομα από εδώ όπου εδώ μαλώνετε στο ts ήσασταν διαφορετική και είχατε μια ωραία συζήτηση γιατί αυτό το πράμα να μην γίνετε και εδώ; ε;
billys07
billys07

Αριθμός μηνυμάτων : 259

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση από billys07 Κυρ Φεβ 02, 2014 2:24 pm

xiale έγραψε:
taramas έγραψε:Πάμε, νάτος, δεν κρατήθηκε ούτε ενα λεπτό, να δούμε την συντονιστική ομάδα.

Κυρια κυρια οxiale με εχει κανει ρομπα με επιχειρηματα και οι βρισιες μου δεν του λενε κατι ... Ριξτε του καμια αποβολη για να μαθει
θα παρακαλούσα να σταματήσει αυτό το πράμα μεγάλα άτομα είστε...και από τους 2 σας..
billys07
billys07

Αριθμός μηνυμάτων : 259

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση από Επισκέπτης Κυρ Φεβ 02, 2014 2:27 pm

billy καλησπερα, 

Κατανοώ την καλοπροαίρετη παρεμβαση σου και την προσπαθεια σου να ρίξεις τους τόνους αλλα σε παρακαλώ πολύ να μην με εξισώνεις με τον οχετο ...  

Πάρε όλα τα ποστ μου απο την αρχη , δες τι επιθεση δέχομαι και με τι χαρακτηρισμους με αποκαλεί (όπως και όλους τους άλλου που διαφωνουν μαζλι του) και θα δεις το πόσο πολυ έχω κρατήσει επίπεδο ... 

Οσο για το Τς ενοούσε οτι τα τα έλεγε με τα φιλαράκια του για το ποσο βλάκες είμαστε ...  (ξερεις αυτα τα φιλαράκια που κανουν λογαριασμο-κομήτη για να βρίσουν κάποιον ... )


Έχει επεξεργασθεί από τον/την xiale στις Κυρ Φεβ 02, 2014 2:37 pm, 2 φορές συνολικά

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση από taramas Κυρ Φεβ 02, 2014 2:28 pm

@xiale
Στο ξαναείπα, με απείλησες και σου απάντησα με τη διεύθυνσή μου, οταν βγάλεις την μίνι φούστα που φοράς σε περιμένω, οσο για τα υπόλοιπα αρκεί μόνο να δούν ολοι τι εγινε μέσα στο θέμα αυτό, δεν συμμετέχεις, δεν εχεις αποψη και μπήκες μονο για να γράψεις για μένα, οταν φορέσεις παντελόνια θα σε παρω στα σοβαρά, μέχρι τότε μείνε στν γελοιότητα σου.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση από taramas Κυρ Φεβ 02, 2014 2:31 pm

xiale έγραψε:Χρήστο, κρίμα είναι ... 
Τόσα γαμωσταυρίδια έχουμε ανταλλάξει για να φτασουμε σε αυτο το σημείο ... Ούτως η αλλιώς ήταν προσφανές απο την αρχή οτι αυτη η προσπάθεια δεν θα περιείχε το διδυμο της συμφοράς ...

και για να σταματήσεις να λές βλακείες, εδω ειναι το πόστ που εκανες, και πες μου τώρα βλέπεις να εχω γράψει τίποτα εγω εδω μέσα πριν απο αυτό? αντε κάνε μας την χάρη λοιπόν.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση από Επισκέπτης Κυρ Φεβ 02, 2014 2:33 pm

Ταραμας Ρομπα #56346534 

Παμε πάλι ... εγω συμμετείχα κανονικά είπα την αποψη μου σε αυτο το θεμα και ξαφνικα πεταχτηκες εσυ να την πεις στους μοντς να με μπαναρουν ... για αλλη μια φορα λοιπον ΕΙΣΑΙ ΨΕΥΤΗΣ και κυριως θρασυδειλος ... 

Και το λες και το ξαναλες ... προσεχε μην με βρεις μπροστα σοθ ξαφνικά ...

ΥΓ) Ο έχων τη μύγα να την φέρει πίσω ...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση από taramas Κυρ Φεβ 02, 2014 2:41 pm

xiale έγραψε:Ταραμας Ρομπα #56346534 

Παμε πάλι ... εγω συμμετείχα κανονικά είπα την αποψη μου σε αυτο το θεμα και ξαφνικα πεταχτηκες εσυ να την πεις στους μοντς να με μπαναρουν ... για αλλη μια φορα λοιπον ΕΙΣΑΙ ΨΕΥΤΗΣ και κυριως θρασυδειλος ... 

Και το λες και το ξαναλες ... προσεχε μην με βρεις μπροστα σοθ ξαφνικά ...

Ελα, μου δίνεις χαρά, να με ενημερώσεις να σου εχω έτοιμο μέλι με καρύδια, σου έβαλα το πόστ που εκανες, το αρνείσαι? ή μήπως το θεωρείς συμμετοχή, συνεχίζεις να απειλείς ομως πίσω απο την ανωνυμία σου, εγω που ειμαι θρασύδειλος θα σου στείλω και φωτογραφία μου για μην μπερδευτείς.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση από taramas Κυρ Φεβ 02, 2014 2:49 pm

@xiale
Σου εχω μια πρόταση, δώσε μου την διευθυνσή σου, υπαρχει καλή πιθανότητα να ανεβω σύντομα, να σε βρω να λύσουμε το θέμα μας, μην κουράζουμε και τους υπόλοιπους εδω μέσα.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση από Kostis_Larsson Κυρ Φεβ 02, 2014 3:44 pm

Ένα ΠΑΙΧΝΙΔΙ είναι γιατί χαλιέστε τόσο ?

Kostis_Larsson

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση από taramas Κυρ Φεβ 02, 2014 4:07 pm

Kostis_Larsson έγραψε:Ένα ΠΑΙΧΝΙΔΙ είναι γιατί χαλιέστε τόσο ?

Κοίτα Κωστή, οση καλή θέληση και νά έχει κάποιος δεν μπορεί να ανεχθεί τέτοιες συμπεριφορές και δεν μιλάω για διαφορετικές απόψεις κλπ, με τον εν λόγω κύριο (οσο κύριος μπορεί να είναι) η ιστορία ξεκινά απο παλιά με εκείνη την υποτιθέμενη συνεργασία στην οποία εκανα το λάθος να συμφωνήσω, χωρίς λόγο δέχθηκα μια επίθεση απο τον κύριο αυτό και μερικούς του τότε κύκλου του, αυτός ήταν και ο λόγος που γράφτηκα εδώ μέσα, για να απαντήσω σε αυτά, για μέρες λέγανε και γράφανε διάφορα, ακόμα και όταν μπήκανε άνθρωποι άμεσα εμπλεκόμενοι και τους διαβεβαίωσαν οτι οτι έλεγα ήταν αλήθεια ακόμη και τότε δεν σταμάτησαν να πετάνε λάσπη κατα την προσφιλή νοοτροπία τους.

Παρά το γεγονός οτι με αρκετούς απο εδω μέσα συναντηθήκαμε και συζητήσαμε χωρίς να ανταλλάξουμε το παραμικρό με τον "κύριο" αυτό δεν υπάρχει τέλος, ακόμη και εδω μέσα στο θέμα αυτό που εμένα προσωπικά δεν με αφορά και δεν έγραψα ούτε μια λέξη πάλι το χρησιμοποίησε για να πεί τί? πές μου εσύ το ποστ που έγραψε τι νόημα έχει? τι θέση έχει αυτό που έγραψε μέσα εδώ? αν μου βρείς την σχέση σου υπόσχομαι θα το σκεφτώ, παραπέρα τι άλλο να πώ.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση από papavaios Κυρ Φεβ 02, 2014 4:28 pm

Παρακαλώ όσοι δεν ξέρουνε ορθογραφία να μην γράφουνε. Ή έστω να γράφουν greeklish. Οι admins να επιμεληθούν του θέματος αν μπορούν.

papavaios

Αριθμός μηνυμάτων : 1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση από [GREEK]aris25 Κυρ Φεβ 02, 2014 4:36 pm

LASKAS έγραψε:Εγώ τελείωσα με τις μέτριες ελληνικές ομάδες, άμα φτιάξετε κάτι σοβαρό φωνάξτε...



Να έχω στην ομάδα μου παίχτη που να κάνει 5 συνεχόμενες φορές μηδέν damage σε CW?

Να έχω παίκτη στην ομάδα που να παίζει 3 μήνες κασέτα σε C.W και να μην ξέρει ότι γεμίζεις με το << C >> ????

Να έχω αρχηγό που να ενδιαφέρεται μόνο να μην του μιλήσουν άσχημα...αλλά αν σε κάποιον άλλον μιλήσουν άσχημα να μην του καίγεται καρφάκι?

Να έχω Dep. Commander που να << δικάζει >> τους άλλους ανάλογα ποιόν γουστάρει και ποιόν όχι.Σε μια ομάδα δεν γίνεται να ειναι όλοι οι παίχτες στα γουστα σου!Να βρίζει παίχτη άσχημα επειδή μόνο και μόνο τον εκνευρίζει η φωνή του.χαχαχαχα Αφού ο Θεός αυτή τη φωνή του έδωσε.Και να τον λες τσιράκη επειδή δεν ήθελε να συμμετέχει σε κουβέντα που αφορούσε κάποιον που ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΑΡΟΝ???ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΟΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

Να έχω διπλωμάτη που να μην πήγε ποτέ σε ts άλλης ομάδας??????????????? Very Happy και να λέει ότι είναι λάθος να προσκαλέσουμε στο ts μας τους αρχηγούς των άλλων clan????ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ PAPAMITSAKO ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΠΤΥΞΕΙΣ ΜΙΑ ΦΙΛΙΚΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΕΣ CLAN??????????Και επειδή διαφωνείς να λες στον άλλον << σου γαμώ ότι έχεις και δεν έχεις >>...




Αυτό είναι το επίπεδο...άμα θέλετε να κάνουμε κάτι σοβαρό φωνάξτε με.Θα παίζω random Very Happy
Τώρα είδα το μήνυμα σου Κώστα! Μιλήσαμε στη συνομιλία του παιχνιδιού και είπαμε κάτι και συνεννοηθήκαμε αλλά όταν διάβασα αυτό απόρησα. Έχω να σου πω κάτι γιατί έχεις καβαλήσει το καλάμι Κωστάκη. ΔΕΝ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ! Και καλά σου είπανε γιατί έχεις μεγάλο στόμα και πέρα από αυτό τίποτα. Κρίνεις ελληνικές clan χωρίς ενδοιασμούς και σεβασμό, καλώς σε κακολογούσανε και κακώς σε στηρίξαμε. Με λυπούν ιδιαίτερα τα γεγονότα που έχουν εσένα πρωταγωνιστή και εμάς ‘θύμα’.Δεν μου αφήνεις επιλογή παρά να σε αφήσω έξω από την αυριανή συζήτηση.

[GREEK]aris25

Αριθμός μηνυμάτων : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση από LASKAS Κυρ Φεβ 02, 2014 11:46 pm

[GREEK]aris25 έγραψε:
LASKAS έγραψε:Εγώ τελείωσα με τις μέτριες ελληνικές ομάδες, άμα φτιάξετε κάτι σοβαρό φωνάξτε...



Να έχω στην ομάδα μου παίχτη που να κάνει 5 συνεχόμενες φορές μηδέν damage σε CW?

Να έχω παίκτη στην ομάδα που να παίζει 3 μήνες κασέτα σε C.W και να μην ξέρει ότι γεμίζεις με το << C >> ????

Να έχω αρχηγό που να ενδιαφέρεται μόνο να μην του μιλήσουν άσχημα...αλλά αν σε κάποιον άλλον μιλήσουν άσχημα να μην του καίγεται καρφάκι?

Να έχω Dep. Commander που να << δικάζει >> τους άλλους ανάλογα ποιόν γουστάρει και ποιόν όχι.Σε μια ομάδα δεν γίνεται να ειναι όλοι οι παίχτες στα γουστα σου!Να βρίζει παίχτη άσχημα επειδή μόνο και μόνο τον εκνευρίζει η φωνή του.χαχαχαχα Αφού ο Θεός αυτή τη φωνή του έδωσε.Και να τον λες τσιράκη επειδή δεν ήθελε να συμμετέχει σε κουβέντα που αφορούσε κάποιον που ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΑΡΟΝ???ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΟΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

Να έχω διπλωμάτη που να μην πήγε ποτέ σε ts άλλης ομάδας??????????????? Very Happy και να λέει ότι είναι λάθος να προσκαλέσουμε στο ts μας τους αρχηγούς των άλλων clan????ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ PAPAMITSAKO ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΠΤΥΞΕΙΣ ΜΙΑ ΦΙΛΙΚΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΕΣ CLAN??????????Και επειδή διαφωνείς να λες στον άλλον << σου γαμώ ότι έχεις και δεν έχεις >>...




Αυτό είναι το επίπεδο...άμα θέλετε να κάνουμε κάτι σοβαρό φωνάξτε με.Θα παίζω random Very Happy
Τώρα είδα το μήνυμα σου Κώστα! Μιλήσαμε στη συνομιλία του παιχνιδιού και είπαμε κάτι και συνεννοηθήκαμε αλλά όταν διάβασα αυτό απόρησα. Έχω να σου πω κάτι γιατί έχεις καβαλήσει το καλάμι Κωστάκη. ΔΕΝ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ! Και καλά σου είπανε γιατί έχεις μεγάλο στόμα και πέρα από αυτό τίποτα. Κρίνεις ελληνικές clan χωρίς ενδοιασμούς και σεβασμό, καλώς σε κακολογούσανε και κακώς σε στηρίξαμε. Με λυπούν ιδιαίτερα τα γεγονότα που έχουν εσένα πρωταγωνιστή και εμάς ‘θύμα’.Δεν μου αφήνεις επιλογή παρά να σε αφήσω έξω από την αυριανή συζήτηση.


1)Αν σε βρίζανε δεν θα  έφευγες από μια ομάδα?Οταν σου είχα μιλήσει άσχημα δεν σε είχε πειράξει?
2)Αν ήσουν καλός παίχτης δεν θα ήθελες να παίζεις με καλούς?
3)Αν είχες Dep. Com. να σου λέει εμένα η δουλειά μου είναι να κρατάω τις ισοροπίες και ο ίδιος να ανάβει τις φωτιές.Θυμίζω << Λάσκας ή εγώ >> χωρίς να του έχω κάνει κάτι....να λέει σε acekiller χωρίς ουσιαστικό λόγο << άντε γ@@@ σου δεν σε πάω μια >>

Είμαι χαρούμενος 1)που την επόμενη μέρα η μισή clan ήθελε να γυρίσω ( μέσα και εσύ ) 2) Που κατάφερα να ενώσω παρέες ελλήνων παικτών 3)Που συμφώνησαν όλοι γύρω από ενα καταστατικό 4)Που κάποιοι είδαν τις φωτογραφίες στο ts με τα σωστά skills / equip. και τις συμβουλές 5) Που γέμισε το ταμείο χρυσό και έχω κάποιο μερίδιο στις νίκες σαν παίκτης 6)Που άλλαξε επιτέλους το άθλιο description στο site 7) Που κατάφερα να φέρω τους αρχηγούς στο ts της GREEK ενώ μερικοί δεν θέλανε ( διπλωμάτης lol Very Happy ) και άλλοι προτιμούσανε να κάνουν επιθέσεις σε ελληνικές clan Very Happy  CoolΠου ήρθαν στην ομάδα παίκτες όπως shonrock,ggdaywalker,akive κ άλλους 9)Και τελικά έκανα καλά που έφυγα γιατί δεν εκτίμησαν κάποιοι τις προσπάθειες μου και άρχισαν να μην με σέβονται κιόλας.

Καλές επιτυχίες σας εύχομαι Cool

ΥΓ1 Αν ρωτήσουν στην συνάντηση για εμένα πες τους... << έφυγε γιατί ο διπλωμάτης μας τον έβριζε επειδή κάλεσε τους αρχηγούς στο ts μας >>....αχαχχααχαχαχαχχαχαχαχαχα Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy

ΥΓ2 Θέλεις να κάνω copy paste πόσα invitation έχω δεχτεί μεσα σε 2-3 μέρες από ξένες και ελληνικές? Ξέρεις πολλούς έλληνες να τρέχουν με πάνω απο 3100 WN8 Last ~1,000 battles ?
Θα δείξει το μέλλον ποιός θα έχει μεγαλύτερο όφελος που έφυγα...θα σας παρακολουθώ, μακάρι να τα πάτε καλά! cheers 

ΥΓ Δεν θα απαντήσω σε άλλο μήνυμα
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση από [GREEK]aris25 Δευ Φεβ 03, 2014 1:27 am

gia apantise giati se evrisan to logo den to eipes?kai liga se eipan.i GREEK apofasise na mazepsoume olous tous arxigous kai oxi esi.protagonisti.makari na se paroun se kamia simaxeia eidika se elliniki,kai an pas mallon den tha kseroun poios eisai pragmatika.oloi kseroun ti eisai,den xreiazetai na se perigrapso.

[GREEK]aris25

Αριθμός μηνυμάτων : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση από [GREEK]aris25 Δευ Φεβ 03, 2014 1:36 am

pedia mono ena sas leo.an ton parete se kamia simaxeia tha sas tin dialisei.kala pou efige pio noris apo mas kai den dimiourgise perisotero provlima.emeis sinexizoume dinamika gia na mpoume sto xarti kai tha to petixoume.

[GREEK]aris25

Αριθμός μηνυμάτων : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση από LASKAS Δευ Φεβ 03, 2014 1:41 am

[GREEK]aris25 έγραψε:gia apantise giati se evrisan to logo den to eipes?kai liga se eipan.i GREEK apofasise na mazepsoume olous tous arxigous kai oxi esi.protagonisti.makari na se paroun se kamia simaxeia eidika se elliniki,kai an pas mallon den tha kseroun poios eisai pragmatika.oloi kseroun ti eisai,den xreiazetai na se perigrapso.


Καλά ότι χτες με παρακαλούσες στο chat να γυρίσω ( και εχω και το screen  Very Happy ) μου έκανες πλάκα???Με δούλευες???
Καλά εδώ μέσα στο forum δεν σε παίρνει να πεις και κάλα ότι η συνάντηση ήταν ιδέα και απόφαση της GREEK...Ξέρουν τα παιδιά εδω μέσα πόσο κ από πότε προσπαθώ να ενώσω ελληνικές ομάδες κ ποιός έβαζε τσιπάκια για επιθέσεις σε ελληνικές ομάδες.Σε παρακαλώ να μην συνεχίσεις την κουβέντα για το δικό σου καλό και το συμφέρον της ομάδας σου.

Ανεξάρτητα από αυτά που έγραψες δεν έχω πρόβλημα με κανέναν ( ούτε καν με τον παπαμιτσάκο )...απλά βλέπουμε το παιχνίδι διαφορετικά. Cool 
Αλλος είναι τεμπέλης...άλλος είναι οργανωτικός, άλλος είναι καλός παίχτης...άλλος είναι νουμπάς, άλλος δεν έχει καλούς τρόπους ( εκτός από μένα ίσως και μερικοί άλλοι πλέον )...άλλος είναι επικοινωνιακός, άλλος θέλει καφενείο ...άλλος θέλει χρυσό!

Δεν μπορώ να κατηγορήσω κανέναν για το πως βλέπει το παιχνίδι ή τον χαρακτήρα του ...αλλά και τα όρια ανοχής ( δικά σας κ δικά μου ) ξεπεράστηκαν!  bom


Έχει επεξεργασθεί από τον/την LASKAS στις Δευ Φεβ 03, 2014 1:55 am, 1 φορά
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση από [GREEK]aris25 Δευ Φεβ 03, 2014 1:50 am

ego se parakalousa na ertheis piso?an den katalaveneis ellinika.i den mporeis na diavazeis.einai thema diko sou to otan xtipisa tin hardx kai pigame teliko kai an thimase kala pigame na peksoume gia tin plaka mas mexri na kseklidosoun ta armata mas kai otan eides oti pezoume me tin hardx ti eipes kosta?mas parakaleses na dosoume to kalitero eayto gia na tous kerdisoume thimasse?min milas esu giati mallon esena den se simferei.na min po kai alla pou eipes.malakes eimastan pou se stirizame oloi.

[GREEK]aris25

Αριθμός μηνυμάτων : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση από LASKAS Δευ Φεβ 03, 2014 1:58 am

[GREEK]aris25 έγραψε:ego se parakalousa na ertheis piso?an den katalaveneis ellinika.i den mporeis na diavazeis.einai thema diko sou to otan xtipisa tin hardx kai pigame teliko kai an thimase kala pigame na peksoume gia tin plaka mas mexri na kseklidosoun ta armata mas kai otan eides oti pezoume me tin hardx ti eipes kosta?mas parakaleses na dosoume to kalitero eayto gia na tous kerdisoume thimasse?min milas esu giati mallon esena den se simferei.na min po kai alla pou eipes.malakes eimastan pou se stirizame oloi.

ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΠΑ ΠΑΙΞΤΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΟΥΜΕ ΡΟΜΠΑ...ΑΦΟΥ Η ΜΑΛ.....ΚΙΑ ΕΙΧΕ ΗΔΗ ΓΙΝΕΙ!!!Το αποτέλεσμα ήταν να ποσταριστεί η ξευτίλα μας εδώ μέσα...έτσι και έγινε!
ΠΟΙΟΣ ΕΒΑΛΕ ΤΑ ΤΣΙΠΑΚΙΑ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Εχώ το screen Αρη στο chat γράφεις ξεκάθαρα ....<< ηρέμησε και γύρνα πίσω >> αν το αμφισβητείς θα αναγκαστώ να το ποστάρω... Shocked


Έχει επεξεργασθεί από τον/την LASKAS στις Δευ Φεβ 03, 2014 2:14 am, 1 φορά
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση από [GREEK]aris25 Δευ Φεβ 03, 2014 2:12 am

oxi kosta den eipes etsi gia na min ginoume rompa.allo eipes.apeto na peis tin alitheia.ta tsipakia ta evala ego me tin prooptiki pou eixame kapoies pareksigiseis me tin hardx kai ithela simera na tin liso kai na po mia terastia signomi pou den arkei vevaia.alla esu epidi malonate sto forum me ta paidia kai eipa na se stirikso.kai tora theleis na ta mpaloseis.kai eipes pedia pame na tous gamisoume.exo kai martires pou tha to poun stin sinentefksi simera to pos egine i fasi.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την [GREEK]aris25 στις Δευ Φεβ 03, 2014 2:22 am, 3 φορές συνολικά

[GREEK]aris25

Αριθμός μηνυμάτων : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση από [GREEK]aris25 Δευ Φεβ 03, 2014 2:13 am

gia ayto min milas giati tha vgoun kai alla to ti eleges kai to ti ekanes.

[GREEK]aris25

Αριθμός μηνυμάτων : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΛΛΗΝΙΚΗ CLAN ΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ

Δημοσίευση από LASKAS Δευ Φεβ 03, 2014 2:31 am

[GREEK]aris25 έγραψε:oxi kosta den eipes etsi gia na min ginoume rompa.allo eipes.apeto na peis tin alitheia.ta tsipakia ta evala ego me tin prooptiki pou eixame kapoies pareksigiseis me tin hardx kai ithela simera na tin liso kai na po mia terastia signomi pou den arkei vevaia.alla esu epidi malonate sto forum me ta paidia kai eipa na se stirikso.kai tora theleis na ta mpaloseis.kai eipes pedia pame na tous gamisoume.exo kai martires pou tha to poun stin sinentefksi simera to pos egine i fasi.

Υπάρχουν αποδέξεις και για αυτά ...διάβασε σε πόσους είπα συγνώμη στην ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ γιατί είχες την τρομερή ιδέα να επιτεθείς σε ελληνική clan.Για ρώτα τον αρχηγό της hardx ...πόσες φορές του είπα να κλείσει το θέμα και ήταν λάθος μας, την ώρα που στο ts μας οι μισοί λέγανε καλά κάναμε και τους επιτεθήκαμε.ΑΜΝΗΣΙΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΘΕΙ?????????? Very Happy

Δεν είπα πάμε να τους γ@@@@@με ...είπα να τους κόψουμε τα αυτιά και να τους τα δώσουμε να τα φάνε.....χαχαχαχαχαχαχαχα Very Happy
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης