World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Νέα Ελληνικών Clan στα CW

+27
taramas
patatomhden
ROMMELGR
Marita89
Panzer82
perseas
bambiskos
37EMA
[GREEK]aris25
mementoM0ri
imperiumgraecum
ee3509
MarkDan
gregorakis
mparek4
Sanguinius
dimstam
HeeroYuy997
Guardianakos
Veyder
LASKAS
gr68
thodorix
Kostis_Larsson
Founder
cgakis
dolofonos
31 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 13 Επιστροφή  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από LASKAS Σαβ Μάης 24, 2014 7:52 pm

Οι πολλές μάχες είναι ένα στατιστικό στοιχείο!Ναι ή όχι ???Ποιός ασχολήθηκε πρώτος με τα δικά μου στατιστικά??????????
Βαριέμαι να ξεκινήσει τώρα ολόκληρη συζήτηση για αυτό το θέμα...μου απάντησες σου απάντησα τέλος.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από mparek4 Σαβ Μάης 24, 2014 9:22 pm

eleos pia...
mparek4
mparek4

Αριθμός μηνυμάτων : 106
Ηλικία : 41

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από gregorakis Σαβ Μάης 24, 2014 10:32 pm

... συγχαρητήρια στην GREAT για την εξαιρετική της παρουσία στο campaign ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από Founder Σαβ Μάης 24, 2014 11:26 pm

"Kαι παίξαν τις πιτσικουλιές στα μαρμαρένια αλώνια.
Και βγήκαν όλοι νικητές και 'χάσαν όλοι οι άλλοι!"


Αθάνατος Χάρυ Κλυν

Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από MarkDan Δευ Μάης 26, 2014 8:12 am

gregorakis έγραψε:... συγχαρητήρια στην GREAT για την εξαιρετική της παρουσία στο campaign ...

Ευχαριστούμε  πολυ gregorakis για τα καλά σου λόγια. 


Προσπαθούμε πολύ και συνεχίζουμε ακόμα πιο δυνατά.
MarkDan
MarkDan

Αριθμός μηνυμάτων : 1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από ee3509 Δευ Μάης 26, 2014 1:13 pm

LASKAS έγραψε:
sisifos έγραψε:Όταν ήμουνα μικρός είχα όνειρο να μεγαλώσω, να γίνω παίκτης στο WoT και να βγάζω πολλά gold. Μάλλον όνειρο θα μείνει  Crying or Very sad 
εγώ όταν είχα 10.000 μάχες σαν και εσένα δεν έμπαινα ούτε ts...
Αμα φτάσεις ποτε 44500 μπορεί ( λέω μπορεί ...) να θες να κερδίσεις κάτι από το παιχνίδι...

Επειδή έχω την εντύπωση οτι μπορεί να διαβάζουν το forum και παιδιά,

να πούμε οτι 44500 μάχες με μέσο όρο 8 λεπτά ανα μάχη (αυθαίρετα το λέω) κάνει 356000 λεπτά.

/ 60 κάνει 5933 ώρες, /24 κάνει 247 μέρες (ολόκληρες) - χρόνος που ένας εργαζόμενος με πολύ δυσκολία μπορεί να βρεί σε λιγότερο απο 2 χρόνια (8 ώρες δουλειά / 8 ύπνο / 8 gaming).

Δηλαδή για 2+ χρόνια όλος ο ελεύθερος σου χρόνος να πηγαίνει σε gaming - να ξεκαθαρίσουμε ότι για τους περισσότερους ανθρώπους αυτό δεν νοείται σαν κέρδος, και δεν είναι μαγκιά...
ee3509
ee3509

Αριθμός μηνυμάτων : 253

http://unregulatedwotgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από imperiumgraecum Δευ Μάης 26, 2014 2:15 pm

Καλά, 8 λεπτά μάχη πολλά λες, 6.5-7 λεπτά max. Eπίσης, μην αθροίζεις τις μέρες, αλλά διαμοίρασε τις ώρες ανά μέρα, για τα τελευταία έτη(ο Laskas, φερ' ειπείν, παίζει από το release, 13.4.2011).

27.5.2014 - 13.4.2011 = 3 χρόνια, 1 μήνας και 14 μέρες = 1139 μέρες.

44500 μάχες * 7 =  311500 λεπτά = 5191 ώρες

5191 ώρες / 1139 μέρες = 4ώ33λ/μέρα

Αν δε, είναι το μόνο παιχνίδι που παίζει ή στο οποίο αφιερώνει το συντριπτικό ποσοστό του gaming χρόνου του(όπως εγώ), δεν μου κάνει μεγάλη εντύπωση.

Και φυσικά, να λάβουμε υπ' όψιν και την διακύμανση/απόκλιση από το μέσο όρο. Εγώ, πολλές φορές, έχει τύχει κάποιες μέρες ή σ/κ να λιώσω ένα 8-10ωρο(ελλείψει υποχρεώσεων), αλλά τις επόμενες 2-3 μέρες να μην προλάβω να παίξω ούτε ώρα, λόγω φόρτου εργασιών.
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από LASKAS Τρι Μάης 27, 2014 4:28 am

ee3509 έγραψε:
LASKAS έγραψε:
sisifos έγραψε:Όταν ήμουνα μικρός είχα όνειρο να μεγαλώσω, να γίνω παίκτης στο WoT και να βγάζω πολλά gold. Μάλλον όνειρο θα μείνει  Crying or Very sad 
εγώ όταν είχα 10.000 μάχες σαν και εσένα δεν έμπαινα ούτε ts...
Αμα φτάσεις ποτε 44500 μπορεί ( λέω μπορεί ...) να θες να κερδίσεις κάτι από το παιχνίδι...

Επειδή έχω την εντύπωση οτι μπορεί να διαβάζουν το forum και παιδιά,

να πούμε οτι 44500 μάχες με μέσο όρο 8 λεπτά ανα μάχη (αυθαίρετα το λέω) κάνει 356000 λεπτά.

/ 60 κάνει 5933 ώρες, /24 κάνει 247 μέρες (ολόκληρες) - χρόνος που ένας εργαζόμενος με πολύ δυσκολία μπορεί να βρεί σε λιγότερο απο 2 χρόνια (8 ώρες δουλειά / 8 ύπνο / 8 gaming).

Δηλαδή για 2+ χρόνια όλος ο ελεύθερος σου χρόνος να πηγαίνει σε gaming - να ξεκαθαρίσουμε ότι για τους περισσότερους ανθρώπους αυτό δεν νοείται σαν κέρδος, και δεν είναι μαγκιά...
Πόσο????????8 λεπτά??? ή σκατοκάμπερο θα ήμουνα ή θα έπαιζα μόνο arty...5 λεπτά κ 14 δευτερολέπτα έχω μέσο όρο ζωής σε μάχη.Είμαι ο τρίτος σε μάχες στην clan...
1)Δεν το βρίσκω τραγικό σε 3,5 χρόνια παιχνιδιού.
2)Δεν παίζω άλλα παιχνίδια εκτός από wot.
3)Δεν παίζω platoon για να μπαίνω αμέσως μόλις πεθάνω στην επόμενη.Οπότε παίζω αρκετές

8 λεπτά η μάχη είναι εκτός πραγματικότητας...στην clan που είμαι, οι πρώτοι 20 έχουν πάνω από 30.000 μάχες.Σχολιάζετε πράγματα και δίνετε σημασία εκεί που δεν πρέπει αντί να μάθετε το παιχνίδι!
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από LASKAS Τρι Μάης 27, 2014 4:39 am

όταν λέω να μάθετε το παιχνίδι ...εξηγώ :

1)Να περνάνε οι βολές.
2)Να ξέρεις που παίζει το κάθε άρμα αλλά και το αντίπαλο που θα βρεις.
3)Πότε να βγεις και πότε όχι.
4)Να βοηθάς τον συμπαίκτη.
5)Να κοιτάς minimap... πότε να πας άμυνα και πότε επίθεση.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από Veyder Τρι Μάης 27, 2014 7:04 am

6.   Να τηρείς το transition 
7.   Nα γυρνάς να μαρκάρεις
8.   Να μπορείς να σπάσεις το τεχνητό offside
9.   Να μην κάνεις περιττές τρίπλες
10. Να είσαι ομαδικός με τους συμπαίχτες σου
11. Να μην ξενυχτάς
12. Να μην βλέπεις Πρετεντέρη
13. Να μου στείλεις pm αν θες iPhone
Veyder
Veyder

Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ηλικία : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από LASKAS Τρι Μάης 27, 2014 7:15 am

ee3509 έγραψε:
LASKAS έγραψε:
sisifos έγραψε:Όταν ήμουνα μικρός είχα όνειρο να μεγαλώσω, να γίνω παίκτης στο WoT και να βγάζω πολλά gold. Μάλλον όνειρο θα μείνει  Crying or Very sad 
εγώ όταν είχα 10.000 μάχες σαν και εσένα δεν έμπαινα ούτε ts...
Αμα φτάσεις ποτε 44500 μπορεί ( λέω μπορεί ...) να θες να κερδίσεις κάτι από το παιχνίδι...

Επειδή έχω την εντύπωση οτι μπορεί να διαβάζουν το forum και παιδιά,

να πούμε οτι 44500 μάχες με μέσο όρο 8 λεπτά ανα μάχη (αυθαίρετα το λέω) κάνει 356000 λεπτά.

/ 60 κάνει 5933 ώρες, /24 κάνει 247 μέρες (ολόκληρες) - χρόνος που ένας εργαζόμενος με πολύ δυσκολία μπορεί να βρεί σε λιγότερο απο 2 χρόνια (8 ώρες δουλειά / 8 ύπνο / 8 gaming).

Δηλαδή για 2+ χρόνια όλος ο ελεύθερος σου χρόνος να πηγαίνει σε gaming - να ξεκαθαρίσουμε ότι για τους περισσότερους ανθρώπους αυτό δεν νοείται σαν κέρδος, και δεν είναι μαγκιά...
χωρίς συνέχεια να έχω ένα επιθετικό ύφος σε όποιο παιδί γράφει οτιδήποτε θέλω να σχολιάσω κ άλλο αυτό που έγραψες για τον δικό μου λογαριασμό...
γράφεις ...

1)<< Επειδή έχω την εντύπωση οτι μπορεί να διαβάζουν το forum και παιδιά >> δεν καταλαβαίνω τι εννοείς με αυτό.Θα τρομάξει ένα παιδάκι αν δει πόσες μάχες έχω???
2)8 λεπτά μέσος χρόνος μάχη είναι εκτός πραγματικότητας γενικά στο παιχνίδι.Εγώ έχω 5,14....μετά βάζεις 2 χρόνια ενώ εγώ παίζω 3 χρόνια και κάτι μήνες.Μετά κάνεις ένα κάρο πράξεις για να βγάλεις ένα φαντασιόπληκτο συμπέρασμα που βασίζεται σε εντελώς λάθος νούμερα...και όλα αυτά για τον δικό μου λογαριασμό!Προσπάθησες να δείξεις ότι είσαι έξυπνος???Αν γουστάρεις να σχολιάζεις για τους άλλους λογαριασμούς...κάτσε να σχολιάσουμε και λίγο τον δικό σου.Εχω την εντύπωση ότι θα το διαβάσουν και παιδάκια...

3 χ 10άρια όλα κ όλα
Ε100 wr 35% απορώ πως γίνεται?... is7 και arty.Με av.damage κάτω από 2000 κ τα 3.Επίσης μου κάνουν εντύπωση οι πολλές μάχες με το kv-1s, είναι πιο πολλές ακόμα και αν προσθέσω όλες τις μάχες σου με τα 10αρια.Πόσο καλά νομίζεις ότι ξέρεις το παιχνίδι?Σου άρεσε που έριξα μια ματιά στα νούμερα σου???
Υποστηρίζω το δικαίωμα σου να λες την γνώμη σου, όπως για όλους ισχύει αυτό ανεξάρτητα από στατιστικά.Εδώ όμως κάνεις ολόκληρη ανάλυση πάνω στον δικό μου λογαριασμό και ξεκινάς με τη φράση << Επειδή έχω την εντύπωση οτι μπορεί να διαβάζουν το forum και παιδιά >>.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από dimstam Τρι Μάης 27, 2014 10:00 am

Ρε συ Laska δεν καταλαβαίνεις πως γράφοντας για 45Κ μάχες προκαλείς τον άλλον που δεν σε ξέρει να κάνει χιούμορ οπως εγώ που είπα για γκόμενα το wot, ή κάποιον που σε ξέρει και τα έχει μαζί σου να σε trolari και διάφορα άλλα?
Και αν νομίζεις πως να απαντάς για stats συνέχεια σε κάνει πιο μάγκα γελιέσαι. Σε κάνει να φαίνεσαι πιο γραφικό και από τα Ζαγοροχώρια.
Κακά τα ψέματα 45Κ μάχες είναι κάψιμο. Δικαιωμά σου και δεν σε κρίνω για αυτό.
Εντελώς φιλικά σου γράφω.Δεν έχω κάτι να χωρίσω μαζί σου, ούτε και πρόκειται.
dimstam
dimstam

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από LASKAS Τρι Μάης 27, 2014 11:20 am

dimstam έγραψε:Ρε συ Laska δεν καταλαβαίνεις πως γράφοντας για 45Κ μάχες προκαλείς τον άλλον που δεν σε ξέρει να κάνει χιούμορ οπως εγώ που είπα για γκόμενα το wot, ή κάποιον που σε ξέρει και τα έχει μαζί σου να σε trolari και διάφορα άλλα?
Και αν νομίζεις πως να απαντάς για stats συνέχεια σε κάνει πιο μάγκα γελιέσαι. Σε κάνει να φαίνεσαι πιο γραφικό και από τα Ζαγοροχώρια.
Κακά τα ψέματα 45Κ μάχες είναι κάψιμο. Δικαιωμά σου και δεν σε κρίνω για αυτό.
Εντελώς φιλικά σου γράφω.Δεν έχω κάτι να χωρίσω μαζί σου, ούτε και πρόκειται.
ούτε εγώ με κανέναν...στην ομάδα μου υπάρχουν άτομα με περισσότερες μάχες.Αλλά ανεξάρτητα από όλα αυτά επειδή λέει ο καθένας την παπ..αριά του κοιτάζω account και κρίνω αν ο άλλος έχει σχέση με το παιχνίδι ή απλά περνάει την ώρα του.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Μάης 27, 2014 11:27 am

LASKAS έγραψε:
dimstam έγραψε:Ρε συ Laska δεν καταλαβαίνεις πως γράφοντας για 45Κ μάχες προκαλείς τον άλλον που δεν σε ξέρει να κάνει χιούμορ οπως εγώ που είπα για γκόμενα το wot, ή κάποιον που σε ξέρει και τα έχει μαζί σου να σε trolari και διάφορα άλλα?
Και αν νομίζεις πως να απαντάς για stats συνέχεια σε κάνει πιο μάγκα γελιέσαι. Σε κάνει να φαίνεσαι πιο γραφικό και από τα Ζαγοροχώρια.
Κακά τα ψέματα 45Κ μάχες είναι κάψιμο. Δικαιωμά σου και δεν σε κρίνω για αυτό.
Εντελώς φιλικά σου γράφω.Δεν έχω κάτι να χωρίσω μαζί σου, ούτε και πρόκειται.
ούτε εγώ με κανέναν...στην ομάδα μου υπάρχουν άτομα με περισσότερες μάχες.Αλλά ανεξάρτητα από όλα αυτά επειδή λέει ο καθένας την παπ..αριά του κοιτάζω account και κρίνω αν ο άλλος έχει σχέση με το παιχνίδι ή απλά περνάει την ώρα του.
Δεν ξέρεις πότε ξεκλείδωσε το E100,μπορεί να βιάστηκε να το ξεκλειδώσει χωρίς ακόμα να χει μάθει το παιχνίδι,όπως έκαναν σχεδόν όλοι οι νέοι παίχτες
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από mementoM0ri Τρι Μάης 27, 2014 2:12 pm

Veyder έγραψε:6.   Να τηρείς το transition 
7.   Nα γυρνάς να μαρκάρεις
8.   Να μπορείς να σπάσεις το τεχνητό offside
9.   Να μην κάνεις περιττές τρίπλες
10. Να είσαι ομαδικός με τους συμπαίχτες σου
11. Να μην ξενυχτάς
12. Να μην βλέπεις Πρετεντέρη
13. Να μου στείλεις pm αν θες iPhone
Hey φιλαρακι , ποσο παει το Αηφον Πεντε?
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από ee3509 Τρι Μάης 27, 2014 4:02 pm


χωρίς συνέχεια να έχω ένα επιθετικό ύφος σε όποιο παιδί γράφει οτιδήποτε θέλω να σχολιάσω κ άλλο αυτό που έγραψες για τον δικό μου λογαριασμό...
γράφεις ...


Ξαναδιάβασε τι γράφω, γράφω για κάποιον που έχει κάνει 44500 μάχες, και επειδή άλλοι παίζουν διαφορετικά μπορεί να έχουν 8 λεπτά / μάχη,
και επειδή δεν παίζουν όλοι απο beta μπορεί να παίζουν τα τελευταία δύο χρόνια. Μάλιστα λέω ξεκάθαρα οτι τα 8 λεπτά / μάχη είναι αυθαίρετο.
Το παράδειγμα είναι υποθετικό και δεν είσαι εσύ. Το σχόλιο ξεκινάει από το γεγονός οτι θεωρείς κατόρθωμα να έχεις 44500 μάχες - εγω περιγράφω τι μπορεί να σημαίνει 44500 μάχες για κάποιον που δεν είσαι εσύ.

1)<< Επειδή έχω την εντύπωση οτι μπορεί να διαβάζουν το forum και παιδιά >> δεν καταλαβαίνω τι εννοείς με αυτό.Θα τρομάξει ένα παιδάκι αν δει πόσες μάχες έχω???


Μπορεί να νομίζει οτι είναι μαγκιά να έχει 44500 μάχες χωρίς να έχει ζωή 
(γιατί μπορεί να είναι 15 χρονών όπως παιδιά που έχω ακούσει σε ts από ελληνικές clan)

2)8 λεπτά μέσος χρόνος μάχη είναι εκτός πραγματικότητας γενικά στο παιχνίδι.Εγώ έχω 5,14....μετά βάζεις 2 χρόνια ενώ εγώ παίζω 3 χρόνια και κάτι μήνες.Μετά κάνεις ένα κάρο πράξεις για να βγάλεις ένα φαντασιόπληκτο συμπέρασμα που βασίζεται σε εντελώς λάθος νούμερα...και όλα αυτά για τον δικό μου λογαριασμό!Προσπάθησες να δείξεις ότι είσαι έξυπνος???Αν γουστάρεις να σχολιάζεις για τους άλλους λογαριασμούς...κάτσε να σχολιάσουμε και λίγο τον δικό σου.Εχω την εντύπωση ότι θα το διαβάσουν και παιδάκια...


Δεν ασχολήθηκα με τον λογαριασμό σου.

3 χ 10άρια όλα κ όλα 
Ε100 wr 35% απορώ πως γίνεται?... is7 και arty.Με av.damage κάτω από 2000 κ τα 3.Επίσης μου κάνουν εντύπωση οι πολλές μάχες με το kv-1s, είναι πιο πολλές ακόμα και αν προσθέσω όλες τις μάχες σου με τα 10αρια.Πόσο καλά νομίζεις ότι ξέρεις το παιχνίδι?Σου άρεσε που έριξα μια ματιά στα νούμερα σου???


Εγώ μπορεί να είμαι άσχετος, για αυτό και δεν κάνω μαθήματα στους άλλους, ούτε παρουσιάζω το κάψιμο μου σαν δείγμα ανωτερότητας.
Μπορείς με ασφάλεια να συμπεράνεις οτι απλά περνάω την ώρα μου και δεν έχω χρόνο να ανοίγω δεκάρια 
- όπως είδες έχω 50 μάχες στο IS7 και 50 στο E100, νομίζω είναι προφανές ότι είχα σταματήσει να παίζω όταν άνοιξα τα δεκάρια...

Υποστηρίζω το δικαίωμα σου να λες την γνώμη σου, όπως για όλους ισχύει αυτό ανεξάρτητα από στατιστικά.Εδώ όμως κάνεις ολόκληρη ανάλυση πάνω στον δικό μου λογαριασμό και ξεκινάς με τη φράση << Επειδή έχω την εντύπωση οτι μπορεί να διαβάζουν το forum και παιδιά >>.


Η ανάλυση δεν αφορά το λογαριασμό σου, το μόνο κοινό είναι το πλήθος των μαχών.
ee3509
ee3509

Αριθμός μηνυμάτων : 253

http://unregulatedwotgr.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από LASKAS Τρι Μάης 27, 2014 7:50 pm

ΟΚ τότε...μου αρκεί η εξήγηση σου και ας κλείσουμε το θέμα αυτό γιατί είμαστε και εκτός θέματος εδώ που γράφουμε.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από dolofonos Πεμ Μάης 29, 2014 12:08 pm

Tarama πάλι άδειες περιοχές..........
Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 2 710a6e
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από [GREEK]aris25 Πεμ Μάης 29, 2014 2:20 pm

Μαλιστα!!!!!!!!! affraid  affraid  affraid

[GREEK]aris25

Αριθμός μηνυμάτων : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από thodorix Παρ Μάης 30, 2014 9:17 am

photoshop  lol!
thodorix
thodorix

Αριθμός μηνυμάτων : 28

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από gregorakis Παρ Μάης 30, 2014 9:25 am

thodorix έγραψε:photoshop  lol!
... γιατί νομίζεις διάλεξαν αυτό το χρώμα ??? για να μπορούν να βάζουν απλά το σήμα τους πάνω σε άδειες περιοχές ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από dolofonos Σαβ Μάης 31, 2014 1:39 am

Τελικά αυτός που επέστρεψε επιστρέφει μόνο όταν κάτι δεν πάει καλά για να μας την λέει; Tώρα δεν έχει να μας πει για δράκους και φαντάσματα. Λείπεις δώσε μια πινελιά στο φόρουμ...
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από dolofonos Σαβ Μάης 31, 2014 11:25 am

Taramaaaa και άλλη άδεια περιοχή.
Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 2 N5sx3s
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από LASKAS Σαβ Μάης 31, 2014 2:21 pm

Ολα αυτά σε μια περίοδο που οι ελληνικές ομάδες είναι άφαντες στον χάρτη κ οι παίκτες τους δεν παίρνουν χρυσό ούτε για δείγμα.Έχω καιρό να δω ελληνική ομάδα στον χάρτη...και δεν το λέω με ευχαρίστηση αυτό!

Μπλα μπλα μπλα...ΧΡΥΣΟ ΠΑΙΡΝΕΤΕ????????
ΡΕ ΧΡΥΣΟ ΠΑΙΡΝΕΤΕ???????????????????????????????????????????
Η ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΤΙΣ ΠΑΠ...ΡΙΕΣ ΣΑΣ????????????????????

Εκεί που είσαστε ήμουνα ( 1 χρόνο σε ελληνική ομάδα χωρίς καθόλου χρυσό ) θα ξυπνήσετε 1 πρωί και θα λέτε κέρδισα κατι σε αυτή την ομάδα τόσο καιρό?Έμαθα το παιχνίδι παίζοντας με χειρότερους από εμένα???
Να θυμάστε τα λόγια μου όσοι ενδιαφέρονται και βλέπουν το wot ανταγωνιστικά!

ΥΓ. Και δεν είναι περιοχές της Αφρικής των 120 gold!
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Ελληνικών Clan στα CW - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW

Δημοσίευση από 37EMA Σαβ Μάης 31, 2014 2:43 pm

kerdisa filous
kerdisa xabale
kerdisa gelio
Gia kapious exoun kai afta ti glika tous
Paizoume clanwar kai to xeromaste xasoume kairdisoume
den mas endiaferoun ta statistika kai ta noumera 
90% apo tous paixtes tis clan mou den exoun kan XVM
kai doksa to theo kai perioxes pirame kai sto xarti bikame san noobades pou imaste
kai boria ebropi kai afriki kai mesogio
balto sto mialo sou file Laska iNE PAIXNIDI giati kapia mera tha ksipnisis kai tha ine arga 

Mia kai tha kitaksis ta statistika mou na dis an aksizo coment
sto leo ego xalia ine imoun paixtis xabale
 
Sinxaritiria gia tis perioxes kai isanotera
37EMA
37EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 250

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 13 Επιστροφή  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης