World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Διπλωματία - recruiting.

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Διπλωματία - recruiting. Empty Διπλωματία - recruiting.

Δημοσίευση από Gathunter Παρ Ιουλ 11, 2014 2:30 pm

Θα παρακαλούσα τον Admin του forum να μου πει σε ποιο κομμάτι του forum θα μπορούσα να κάνω spot που να αφορά το recruiting της ομάδας μας. 
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

ΥΓ. Δεν θέλω να πιστέψω οτι έπεσε χούντα στο forum αλλά ελπίζω οτι είναι μια προσπάθεια συμμαζέματος απο το χάλι των προηγουμένων εβδομάδων.. Παρά όλα αυτά όμως θα περίμενα από τον Admin να μεταφέρει ένα θέμα στο κομμάτι του Forum που θα έπρεπε, παρά να το διαγράψει...
Ξαναγράφω δε στο συγκεκριμένο κομμάτι του forum γιατί δεν κάνω παρουσίαση του comunity αλλά recruiting το οποίο εμπεριέχει την διπλωματία. Πάντως περιμένω την υπόδειξη για το που θα πρέπει να αναρτήσω το συγκεκριμένο θέμα.
Gathunter
Gathunter

Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ηλικία : 43

http://wotlabs.net/sig_dark/eu/gathunter/signature.png

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διπλωματία - recruiting. Empty Απ: Διπλωματία - recruiting.

Δημοσίευση από Founder Παρ Ιουλ 11, 2014 2:45 pm

Τα πράγματα είναι απλά έπεσε χούντα για να συμμαζευτούν κάποια πράγματα. Όλα τα λάθος topic θα διαγράφονται ούτε μετακινούνται ούτε και θα συζητούνται. Όπως είπα οι παρουσιάσεις στις παρουσιάσεις όχι στην διπλωματία.

Και μην ξεχνάτε ότι στις παρουσιάσεις απαγορεύεται η αναφορά άλλης ομάδας όπως και οποιαδήποτε συζήτηση εκτός από ερωτήσεις ενδιαφερομένων. Για περισσότερες πληροφορίες στους κανόνες.

Το topic θα διαγραφεί αύριο και ερωτήσεις σε PM


Υ.Σ Το recruiting είναι η παρουσίαση της ομάδας. Οποιοδήποτε άλλο recruiting απαγορεύεται και διαγράφεται. Εκτός τη υπόδεiξη της ομάδας σας σε νέα άτομα που γράφουν στα νέα μέλη η ψάχνουν για clan.

Υ.Σ.2 Όσο κάποιοι έφηβοι(Από όλες τις ομάδες όχι μόνο PNX δεν είναι προσωπικό. Για να μην παρεξηγούμαστε κιόλας) δεν μεγαλώνουν τόσο περισσότεροι χούντα θα πέφτει γενικός. Ή που θα πάρουν ban μέχρι να βγουν από την εφηβεία τους, Νομίζω κάνα 2-3 χρόνια καλά θα είναι.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης