ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ

Δημοσίευση από LASKAS Την / Το Κυρ Ιουλ 20, 2014 6:20 am

Δεν μπορώ να συμβαδίσω με τους κανόνες αυτού του φόρουμ και δεν ανέχομαι να μου σβήνουν τα μηνύματα ειδικά όταν δεν είναι προσβλητικά...το αντίθετο μάλιστα.
Η πορεία μου στο παιχνίδι ( όχι παικτικά ), οι εμπειρίες μου από τις διάφορες ομάδες που έχω περάσει κ από τους παίκτες που έχω γνωρίσει δεν μου επιτρέπουν να υποτιμάω τον εαυτό μου!Γιατί περί υποτίμησης πρόκειται όταν ο κάθε τυχαίος σβήνει τα μηνυματά μου με την δικαιολογία ότι δεν έχω αξίωμα, βάλτε στον κ... σας τα αξιώματα σας!
Η προσπάθεια μου να δω μια δυνατή κοινότητα από ελληνες παίκτες ( και όχι σκορπισμένους από εδώ κ από εκεί, με τυχάρπαστες καρεκλοκένταυρες διοικήσεις ) ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ!

ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΧΙ...ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 578

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ

Δημοσίευση από taramas Την / Το Κυρ Ιουλ 20, 2014 6:27 am

@ laskas

η απορία μου ρε Κώστα είναι ενώ δεν θέλεις "σκορπισμένους απο εδώ κι απο εκεί με τυχάρπαστες καρεκλοκένταυρες διοικήσεις" και θα μπορούσα να συμφωνήσω μαζί σου αλλά αυτό τελικά που υπερασπίζεσαι είναι οι συγκεντρωμένες τυχάρπαστες καρεκλοκένταυρες διοικήσεις.

Δεν το έχεις καταλάβει ακόμη οτι τον πολύ κόσμο των διώχνουν οι άνθρωποι όχι οι ιδέες.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747

Απ: ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ

Δημοσίευση από Founder Την / Το Κυρ Ιουλ 20, 2014 6:43 am

Laskas σε ανέχτηκα μία φόρα γιατί θα στο έκανε post η διοίκηση και σήμερα απλά σου τα έκανα delete. Αλλά σε βλέπω και Ban μαζί στο επόμενο και ΚΟΣΜΙΑ.

Τελικά με τον τρόπο που στήθηκε η διπλωματία φάνηκε το τι ήθελαν κάποιοι. όχι να κάνουν διπλωματία αλλά να κράζουν δημόσια. Γιατί τώρα που δεν φαίνεται ένα χρόνο όλο σταμάτησαν.  Laughing Laughing Laughing

Η δημοκρατία του αγαπητού σε όλους ee3509.

Υ.Σ: Το αξιαγάπητο αυτό παιδί ο Kostis_Larson και η αναγωγή του.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης