World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

+8
imperiumgraecum
perseas
gregorakis
Gooakis
Piswglenths
alhueta
DeadlySin
37EMA
12 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από panos13 Κυρ Αυγ 23, 2015 6:04 am

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  - Σελίδα 2 6y7OTsW
panos13
panos13

Αριθμός μηνυμάτων : 30

https://www.youtube.com/channel/UCMgBArS-4eo6DOthNHtHf2g

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από Sanguinius Τετ Αυγ 26, 2015 4:02 am

panos13 έγραψε:ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  - Σελίδα 2 6y7OTsW
u0xaxu0a0axu0axuaxu00uaxuax0ax0ua0xuax0u τι έγινε έφαγε ban από το LoL ο αρχηγός και το γύρισε στο WoT?
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από imperiumgraecum Πεμ Αυγ 27, 2015 2:04 am

Sanguinius έγραψε:u0xaxu0a0axu0axuaxu00uaxuax0ax0ua0xuax0u τι έγινε έφαγε ban από το LoL ο αρχηγός και το γύρισε στο WoT?

Εγώ ακόμα τον περιμένω να ξεκινήσει το wot, πιστεύω θα ήταν καλός
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Αυγ 30, 2015 4:43 am

imperiumgraecum έγραψε:
Sanguinius έγραψε:u0xaxu0a0axu0axuaxu00uaxuax0ax0ua0xuax0u τι έγινε έφαγε ban από το LoL ο αρχηγός και το γύρισε στο WoT?

Εγώ ακόμα τον περιμένω να ξεκινήσει το wot, πιστεύω θα ήταν καλός
Δεν πιστεύω πως ένας καλός παίχτης στο LoL,έχει ελπίδες στο WoT.Το μόνο σίγουρο,το stream θα είχε πολύ περισσότερο γέλιο.Αν οργίζεται έτσι με τους συμπαίχτες του στο LoL,σκέψου τι θα κάνει αν ξεκινήσει WoT
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από panos13 Δευ Σεπ 21, 2015 3:22 am

Και η συλλογη συνεχιζεται..

https://imgur.com/a/tOesv

Και κατι απο WoWs
[img]ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  - Σελίδα 2 29duwd4[/img]
panos13
panos13

Αριθμός μηνυμάτων : 30

https://www.youtube.com/channel/UCMgBArS-4eo6DOthNHtHf2g

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Σεπ 21, 2015 3:34 pm

-Είσαι και Πανάθα,
- Δεν είμαι
- Είμαι εγώ
XAU0XAU0AUX0AXU0XUA0XUA0XAU0U0XAU0XAU0XAU0AXUX0AA0XUA0UX,συζήτηση μεταξύ δύο Ελλήνων στο WoT,έπος i rate it 10/10
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης