World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

GREEK BLACK BERET

+13
blsbill
TYRAELL75
gregorakis
babis2015
37EMA
LASKAS
mparmpas
RNGD
Sanguinius
falakros
PuN1Sh3R
dolofonos
imperiumgraecum
17 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 4 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Τρι Ιαν 10, 2017 6:46 am

και φυσικά είναι ειδικός σε όλα ...παντογνώστης και έχει πάντα δίκιο. ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΒΛΑΚΑΣ ΑΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΤΑ 4...και δεν έχει πάει έξω να δει πως ζουν και πως λειτουργούν οι πολιτισμένοι άνθρωποι!!!!!!ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΥΠΟΦΕΡΕΙ Η ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΧΩΡΑ ΜΑΣ...

Να πας μια εβδομάδα στο Λονδίνο σαν τουρίστας δεν λέει τιποτα...πήγαινε κάνε την φορολογική σου δήλωση και ζήσε κανα χρόνο καράβλαχε αγράμματε συριζαίε....αλλά θα κλαις από ανασφάλεια γιατί είσαι των σπηλέων.ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΙΝΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΚΟΙΤΩ ΑΠΟ ΜΑΚΡΥΑ.Το καθήκον μου το έκανα και με το παραπάνω υπηρέτησα τη μαμά πατρίδα έφεδρος αξιωματικός σε μάχιμες μονάδες όπως ΕΛΔΥΚ, ΛΕΣΒΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ μέσα στα άρματα μέρα νοίχτα με πραγματικά πυρά...κάνω φορολογική δήλωση στο κατοίκων εξωτερικού και δεν θέλω καμία άλλη σχέση.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 4 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από mparek4 Τρι Ιαν 10, 2017 7:24 am

kita kalitera ta dika sou asteria
mparek4
mparek4

Αριθμός μηνυμάτων : 106
Ηλικία : 41

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 4 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Τρι Ιαν 10, 2017 7:40 am

αν καταλαβαίνω καλά μιλάς για αυτόν ?

https://wot-life.com/eu/player/sotosktm-500289578

είσαι περήφανος??? Very Happy

ούτε ελληνικά ξέρεις? γράφε ελληνικά ...το γράφουν οι κανονισμοί του forum Smile
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 4 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Τρι Ιαν 10, 2017 7:44 am

μπαρεκ κ τα αρχίδια μου κουνιούνται....ΕΙΣΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΔΩ??????????????????????

https://wot-life.com/eu/player/sotosktm-500289578


ΕΔΩΣΑ ΟΔΗΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΕΚΕΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΜΟΥ....ΤΕΤΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΕΧΕΤΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 4 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από mparek4 Τρι Ιαν 10, 2017 7:50 am

den tha anikso sizitisi mazi sou aplos sou leo kita ta dika sou asteria
mparek4
mparek4

Αριθμός μηνυμάτων : 106
Ηλικία : 41

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 4 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Τρι Ιαν 10, 2017 8:01 am

Σε ποιά γλώσσα από όλες θα ανοίξεις συζήτηση μαζί μου?Σε ποιά προτιμάς...

1)Άμα σταματήσουν να χορηγούν την grof με gold θα φύγεις?

2)Γιατί όταν ερχόσουνα παλιότερα στο ts μας είχες πάντα κλειστό μικρόφωνο?

3)Γιατί τώρα που ήρθες μιλησες με τον rambo και όχι μαζί μου?????????????????????
ΕΓΩ ΔΙΑΦΩΝΩ ΠΛΗΡΩΣ ΜΕ ΤΟΝ RAMBO ΝΑ ΕΡΧΟΤΑΝΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ GROUPAKI...άσχετα με αυτό κανείς από την grof δεν ήρθε να μιλήσει μαζί μου.ΚΑΤΗΓΟΡΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ...ΟΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΠΕΙ Η LEGN ΣΑΝ ΓΚΡΟΥΠΑΚΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

παίζει να φταίω και για άλλα που δεν ξέρω ακόμα ή που δεν έχουν γίνει ακόμα....


αυτό ειπώθηκε την πρώτη μέρα που μίλησα με τον Βασίλη πριν ακόμα πάρουμε την απόφαση να κλείσουμε την clan.Άμα σταματήσει η clan να λειτουργεί ο καθένας τραβάει τον δρόμο του όπως και έγινε....και ετσι χάσατε πολύ καλούς παίκτες.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 4 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Τρι Ιαν 10, 2017 8:21 am

βαρίεμαι να παίξω random και ασχολούμαι ρε...ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΡΕ???????????????

SUPER ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΕΔΩ

 https://wot-life.com/eu/player/sotosktm-500289578

ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.....και μπήκε χτες.


ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ...ΚΑΙ ΘΑ ΑΡΓΗΣΩ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ FORUM...οπότε ότι και να γράψετε...
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 4 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από YPERTEXNITIS Τρι Ιαν 10, 2017 10:02 am

ο mparek σχεδον δεν ειπε τπτ στο δικο σας ts κωστα , αν θελεις να μαθεις τι μου ειπε ο rampopanos και o χριστος (γιατι αυτα τα δυο παιδια βγηκαν μπροστα και μου μιλησαν , για μετακινηση 30+ παιχτων , και τους ορους) ευχαριστως να τα πουμε οποτε θελεις.

YPERTEXNITIS

Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 4 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από YPERTEXNITIS Τρι Ιαν 10, 2017 10:06 am

sorry χρηστος ¨""

YPERTEXNITIS

Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 4 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από gregorakis Τρι Ιαν 10, 2017 10:12 am

Τρίτη 10 Ιανουαρίου 2017, η μέρα που ο λόξυγγας του sotosktm απλά δε σταμάτησε ποτέ.
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 4 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από babis2015 Τρι Ιαν 10, 2017 10:49 am

Οι καλύτερες ατάκες του θέματος σε ένα resume:

@Gregorakis έγραψε:Βασικά τι νόημα έχει να υπάρχει μόνο μία "καλή" ελληνική clan? Μόνο καταστροφικό θα είναι αυτό για τους grof-.

Ο εμπαθής γλείφτης!

@LASKAS έγραψε:5)Για εμένα ήταν άσχημο να μου πει ο αρχηγός της grof ότι αν πήγαινα θα υπήρχαν αντιδράσεις...καλά να μην με συμπαθείς επειδή είμαι σε ανταγωνιστική ελληνική clan να το καταλάβω...αλλά να μην με θέλεις και σαν συμπαίκτη σημαίνει ότι εδώ υπάρχει εμπάθεια.Δεν δικαιολογώ κάτι τέτοιο και το θεωρώ απαράδεκτο.

για αυτό λοιπόν όπως στην pnx είχαν πει κάποτε ότι πήγα στους πειρατές για να πάρω το άρμα και μόλις το έμαθα έφυγα και από αυτούς για να βουλώσω στοματάκια...έτσι και τώρα δεν θα με δείτε στην grof και θα σας διαψεύσω για άλλη μια φορά.Όμως επειδή είναι μια δυνατή και σοβαρή προσπάθεια, η μόνη δυνατή ελληνική ομάδα αυτή τη στιγμη και πλέον αρκετοί φίλοι μου πήγανε ή είναι να πάνε πάντα θα τους υποστηρίζω.Με ποιόν τρόπο???Ξέρω εγώ...6 χρόνια στο game έχω και εγώ τα κονέ μου και με έλληνες παίκτες και με ξένες ομάδες.Επίσης υπάρχει ακόμα μια αρκετά καλή δεξαμενή παικτών στην legn που την θέτω στην διάθεση της grof.
@Laskas έγραψε:Επίσης η legn διαθέτει 85000 influence που σημαίνει ότι μπορεί να κάνει μπινταρίσματα ή ακόμα και καμιά άμυνα.

Το παρακαλετό!

@Dennis20vt έγραψε:Δεν θα δεχομουν ποτε εγω να ερθεις στους grof- γιατι μετρας το καθε ατομο με το wn8 του και αρκετες φορες δεν εδειξες σεβασμο προς εμενα!Ημουν στην kiss- και ειμαι στους grof- απο τους σημαντικοτερους κρικους τις ομαδας!!

Εδώ μόνο ένας "τίτλος" ταιριάζει:

"Πολύ Σκληρός για να χωρέσει"......
Ο Ελληνάρας ο "Classic" με το "Εγώ" του, που υπερνικάει ατλαντικές συμμαχίες και όχι μόνο...! Twisted Evil

@Dennis20vt έγραψε:
Ειδες που ερχονται πολυ καλοι παιχτες στην ομαδα μας και επαθες κοκομπλοκο μεχρι και την ομαδα σου διελυσες!!Και καλα που ηξερα μετα το ακυρο που θα τρωγες απο μας δεν θα το κανεις στην τελικη οπως και εκανες!

Τεσπα για ακομα μια φορα τσαμπα ασχοληθηκα με σενα και προσεχε μην αναψουν  και τα δικα μου τα λαμπακια!!

@Laskas έγραψε:τα δικά σου τα λαμπάκια ποιός τα υπολογίζει ρε φίλε...είσαι ένα μηδενικό στο game όπως το βιογραφικό σου και τα stats σου.

Προγνώσεις και απειλές απο τους "καλύτερους" στο χώρο....

@Laskas έγραψε:Από πάντα το όνειρο μου ήταν να δω μια ελληνική ομάδα πανίσχυρη....να το έβλεπα και στο επόμενο λεπτό θα χάριζα τον λογαριασμό μου στον οποιοδήποτε και δεν θα ξαναέμπαινα στο game ποτέ.ΟΧΙ ΜΙΑ...ΠΕΝΤΕ CLAN ΘΑ ΔΙΕΛΥΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΑΥΤΟ....

O αντιγραφέας....τς τς τς....
king

@TYRAELL75 έγραψε:Απο τις λιγες φορες που θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου.
O Κρυφοπούτ*νος

@Laskas έγραψε:    perseas έγραψε:
   Γιατί τόση μανία με τη GROF και έχει γίνει θέμα μοιράζουν ''χρήμα'';


προφανώς Very Happy ..αλλά ο σκοπός αγιάζει τα μέσα
Το κίνητρο

@Laskas έγραψε:SUPER ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΕΔΩ

https://wot-life.com/eu/player/sotosktm-500289578

To αυτό....κλαψ!

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 4 It_1990_Promotional_Poster

@mparek4 έγραψε:kita kalitera ta dika sou asteria
O Πολυλογάς

ΜΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ "BOLLYWOOD" FOREVER ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 4 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από gregorakis Τρι Ιαν 10, 2017 10:53 am

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 4 1hexkr
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 4 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από babis2015 Τρι Ιαν 10, 2017 11:12 am

Ρε συ @gregoraki μας λύνεις μια απορία?
τη διαφήμιση του http://www.hitbox.tv/Gregorakis τι τη βάζεις με 2 βίντεο που κάνεις κάθε 2 χρόνια?  Question  Rolling Eyes  cyclops  cyclops  cyclops
Streamer ala "Quickybaby" με τέτοια συνέπεια και εμφάνιση Texas Farmer δεν γίνεται ρε φίλε
GREEK BLACK BERET - Σελίδα 4 58531764-368-k479486

Κόψε τη σπάτουλα με τη GROF-...plzzzzzzzzzzzz...θα γλιστρίσει κανένας....!!! Twisted Evil Αφου ξέρουμε ότι καβατζάρεις τη θεσούλα απο τώρα...
GREEK BLACK BERET - Σελίδα 4 Images?q=tbn:ANd9GcSGItz64op5-2448Ig0wcVGE7KRzo0ueIyjXJgB1IQrMnhQqqg0
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 4 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Σαβ Ιαν 14, 2017 3:46 pm

Όσο και αν κουράζει το θέμα ή εγώ κουράζω τους αναγνώστες...πρέπει να ειπωθούν κάποια πράγματα ( με κόσμιο και ευγενικό τρόπο) σε σχέση με ότι έχει γραφτεί πιο πάνω.


1)Όταν για 2 ολόκληρα χρόνια λειτουργεί μια clan που εσύ την ίδρυσες, εσύ την έφτιαξες από το μηδέν, εσύ την οργάνωσες ( όχι όλα μόνος μου φυσικά ) και για πολλούς ήταν η καλύτερη ελληνική ομάδα ή για άλλους ήταν η δεύτερη καλύτερη ή για άλλους ήταν ισάξια με την πρώτη ελληνική ομάδα... Προφανώς το λιγότερο δεν είσαι τρελός ούτε προβληματικός γιατί αλλιώς δεν θα κρατούσε 2 ολόκληρα χρόνια ούτε θα σε ακολουθούσαν 100 άτομα σαν μαλάκες.Φτάσαμε να εξηγούμε τα αυτονόητα Very Happy ... ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ  σε αυτούς που είπανε αν έρθει ο Λάσκας στην grof εγώ φεύγω...
 Επίσης θέλω να ευχαριστήσω όλα αύτα τα παιδιά που μου ζητήσανε να μην κλείσουμε την clan και όλους αυτούς που φεύγοντας μου ανοίξανε chat να πούνε ένα γειά και ένα ευχαριστώ...ΕΓΩ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ!!!!!!!....ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΑΝΥΗΣΗ ΜΟΥ  σε αυτούς που είπανε αν έρθει ο Λάσκας στην grof εγώ φεύγω....
Θα ήταν τιμή σας να με είχατε συμπαίκτη...αλλά βέβαια από άτομα που 6 χρόνια τριγυρνάνε σε ξένες clan για το gold και ξεφνικά θυμούνται ότι υπάρχουν και ελληνικές ομάδες  προφανώς υπάρχει λόγος Very Happy ...ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΑΜΙΟΜΑΣΤΑΝ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΕ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ...ΕΓΩ... Ο ΠΑΝΙΣΕΡ ...Ο  ΤΥΡΑΕΛ .Πουλάτε και τη μάνα σας για 10 gold ...βάζω στοίχημα ότι άμα βγω και πω ότι σας πληρώνω σε όλους το premium θα γίνω ο καλύτερος σας φίλος...αχχααχχαχα. Ας είναι και έτσι αρκει να φτιαχτει κάτι καλό και ελληνικό... Very Happy



2)Στα 2 χρόνια ποτέ δεν είπα << αυτός δεν θα μπει στην clan γιατί δεν τον γουστάρω...>> ποτέ δεν έβαλα τα προσωπικά μου πάνω από το συμφέρον της clan και είμαι περήφανος για αυτό!Πήγαινα και παρακαλούσα άτομα που είχαμε μαλώσει ή δεν τα συμπαθούσα να μπουν στην clan για το καλό της ομάδας...ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ LTK,VEYDER, MEMENTOMORI …με τον Μουσαμπέλι είχαμε μαλώσει άσχημα παλιότερα, όχι μόνο τον έβαλα στην ομάδα αλλά τον έβαλα στην διοίκηση κιόλας.Όποιοσδήποτε μπαίνει σε μια ομάδα και αν υπάρχει πρόβλημα τον κικάρεις στο δευτερόλεπτο!!!Έτσι λειτουργούνε τα πράγματα αγαπητοί...δεν λες στον άλλον μην έρθεις χωρίς να τον έχεις δοκιμάσει...αχαχαχχαχααχ Very Happy αλλιώς λειτουργείς όπως λειτουργεί το ελληνικό δημόσιο!



Αυτό για να δει ο κόσμος διαφορά νοοτροπίας με τον Ντένις ο οποίος είπε << όσο είμαι εγώ ...στην grof δεν θα μπεις >>.Άρα τα κριτήρια είναι υποκειμενικά και η grof σέρνεται από τις συμπάθειες και τις αντιπάθειες του καθενός και όχι από την ικανότητα.ΑΣΕ ΜΕ ΝΑ ΜΠΩ ΡΕ ΒΛΑΚΑ ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙΣ...απλός παίκτης θα είμαι, να βοηθήσω θέλω!!!Τέτοια εμπάθεια????Ο Τύραελ πήγε να τον καλύψει βέβαια και να πει ότι είναι και άλλοι που δεν με θέλουν...Πες τους  Δημήτρη ή μάλλον ρώτα τους τι τους πειράζει να μπαίνω να παίζω κανένα cw ή sh που και που?Έχετε πολλούς εκει του 2600 – 2700 με κανονικό λογαριασμό?Και που ξέρεις κάποιοι καλοί παίκτες μπορεί να με ακολουθήσουν και να έρθουν και αυτοί εκεί...ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΘΕΛΩ!!!


3)Στα 2 χρόνια ποτέ δεν μου έτυχε να έρθει κάποιος σαν απλός παίκτης στην clan και εξαιτίας του να φύγουν άλλοι.Αν ήταν fc ή διοίκηση θα άλλαζε...ένας απλός παίκτης πως μπορεί να χαλάσει την ομάδα?Αφού όλοι ξέρουμε ότι με ένα πάτημα κουμπιού είναι εκτός ομάδας.Άρα αυτή η συμπεριφορά να μην με θέλετε ούτε σαν απλό παίκτη δεν είναι εμπάθεια????Δεν δείχνει κακία αυτό????????????
Eίναι ένα παιχνίδι παιδιά, απλά σας το θυμίζω...δεν με ξέρετε και δεν σας ξέρω στην κανονική ζωή.Εδώ στο forum λέμε πολλά βριζόμαστε και μετά παίζουμε πλατούν ...έτσι πάντα ήταν το forum Very Happy ο ένας τρολάρει τον άλλον!!!

 
4)Αν όλα αυτά είχαν συμβεί πριν 2 -3 χρόνια, θα ήμουνα κάθε μέρα στο ts σας και θα παρακαλούσα γονατιστός... να μπω να παίξω σε εσάς.Έχω κουραστεί από το game γενικά, βαριέμαι να πάω σε οποιαδήποτε άλλη ξένη ομάδα και προτιμώ να παίζω random ή να γράφω στο forum xaaxaxaxaxax...το μόνο πράγμα που έχει μείνει να δω, είναι μια πολλή δυνατή ελληνική ομάδα, το θεωρώ πολύ δύσκολο αλλά βλέπω ότι το παλεύετε.Για αυτό και κάθομαι και σας παρακολουθώ με λαχτάρα αλλά και περιέργεια....


ΥΓ1.H συγνώμη μου σε αυτους που έχω προσβάλλει δεν έχει σκοπό το γλύψιμο για να μπω στην grof.Είναι ειλικρινής γιατί ξέρω ότι έχω άδικο για τους τρόπους μου.Επίσης με τον Ντένις ή τον Μπάρεκ ή οποιονδήποτε άλλο παιδί δεν έχουμε τίποτα να μοιράσουμε γιατί είναι μόνο ένα game.Άρα συγνώμη για το φέρσιμό μου...



ΥΓ2. Ντένις έφτασες στο σημείο να πεις ότι.. όταν είδα ότι δεν μπαίνω στην grof άλλαξα γνώμη για το κλείσιμο της legn ή ότι κλείσαμε την legn όταν είδαμε ότι πήρατε κάποιους καλούς παίκτες...ΓΙΑΤΙ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΣΚΕΦΤEΣAI ΤΟΣΟ ΑΣΧΗΜΑ????Αυτή την clan GRBB / LEGN ΤΗΝ ΠΟΝΟΥΣΑ ΟΣΟ ΕΣΥ ΠΟΝΑΣ ΤΗΝ KISS / GROF έριξα πολύ κόπο…αν δεν σέβεσαι τουλάχιστον μην φτύνεις πάνω στον κόπο του άλλου! Very Happy
Ήταν η καλύτερη στιγμή να διαλυθούμε για να πάρετε κάποιο όφελος κ εσείς σε παίκτες αφού φτιάχετε κάτι πιο δυνατό...και πράγματι πήρατε.Αν οι recruiters δεν παίζανε κλεφτοπόλεμο μαζί μου και δεν με αγνοούσανε παντελώς... ή αν μιλάγαμε σαν άνθρωποι σε ένα ts θα είχατε περισσότερους καλούς παίκτες τώρα.
H συγνώμη από επάνω είναι αληθινή ...τουλάχιστον αυτό το πιστεύεις?Μη με κάνεις να σε ξανα πω βλάκα Very Happy Very Happy Very Happy Τα έχω φάει τα ψωμιά μου στο game, 6 χρόνια είναι πολλά ...δεν γυρνάνε όλα στο μυαλό μου σε σχέση με την Grof Very Happy και να μην με θέλετε δεν πειράζει να πηγαίνετε εσείς καλά και εγώ θα χαίρομαι.Έχω τόσους φίλους εκεί τώρα Very Happy



πάντως για να σκέφτεσαι έτσι σημαίνει ότι έχεις μεγάλη κακία μέσα σου για εμένα, προκατάληψη και εμπάθεια....ποιός είναι ο λόγος ρε φίλε?Επειδή είπα ότι έχεις χαμηλά stats?ή επειδή σε κανένα 10άρι campaig Very Happy η kiss δεν πέρασε την grbb σε κατάταξη και άρματα.ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΤΣΙΓΚΛΑΩ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy σε έχω καταλάβει...αυτά γράφω και με μισείς Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happyχαχααχαχαχαχαχαχαχ

Μάλλον είσαι μικρός σε ηλικία και τσιμπάς ...καμιά φορά χρειάζεται να δείχνουμε ανωτερότητα, όπως το έκανα εγώ με εσάς και είπα ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ GROF να τους βοηθήσετε....μάλλον δεν θα το έκανες εσύ αυτό στη θέση μου!

 
ΥΓ3.Βάλτε επίθεση να πάρετε τα τουβλάκια...σε λίγες μέρες δεν θα υπάρχουν.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 4 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Σαβ Ιαν 14, 2017 4:38 pm

Εσύ θα έλεγες << πηγαίνετε από εκεί να βοηθήσετε την GRBB >> ???????

όχι δεν θα το έλεγες...
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 4 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από Dennis20vt Σαβ Ιαν 14, 2017 5:06 pm

Δεκτη η συγνωμη σου!Επισης θελω να σου πω 2-3 πραγματακια!Φυσικα ολα αυτα που λεγαμε και βριζωμασταν καποτε γινονταν λογο κοντρας των 2 ομαδων kiss- grbb και ηταν καλη φαση ασχετα τι ειπαμε και τα μαλωματα που καναμε!

Ηθελα να σου κανω μια ερωτηση ομως χωρις να παρεξηγηση!!Καταρχην δεν ειμαι μικρος ειμαστε ηδια ηλικια!Ειπες πολλα και βλεπεις κρατισα ενα επιπεδο και δεν αλληλοβρηστικαμε!

Βλεπεις ενα ατομο του 1700 οπως ειμαι τωρα που ηταν αρχικος fc με τον nio στην kiss- και τωρα executive officer στην grof!Βλεπεις οτι σαν αρχικος fc (με nio_264 εκτος εδω και 7 μηνες)εχω κρατησει παιχτες με παρα πολυ υψηλο wn8 και ειναι αρκετο καιρο μεσα στην clan!Βλεπεις οτι τωρα εχει φερει παρα πολους παιχτες καλους που παιζαν με υψηλο wn8 ναι μεν ειναι η grof- σαν community μπροστα αλλα και παλι για να τους φερεις πρεπει να κανεις δουλεια και να εισαι πιστικος και αλλα πολλα!!Να εισαι σιγουρος οτι κανεις παιχτης δεν ηρθε για το gold ο ενας εφερε τον αλλον!Κι αν ηρθε κανεις γι αυτο τον λογο ειναι κανα 2-3 παιχτες!

Δεν σου κινησε την περιεργια ποτε πως αυτος ο 17000 παιχτης τα εκανε ολα αυτα?Εγω παντως θα αναροτιομουν!Εξου ο λογος ποιο πανω γιατι σε ειχα πει μην τους βλεπεις ολους με βαση το wn8 που εχει ο καθενας!Εχω acc που ειναι στα 2450 τωρα και το επαιζα πανω απο 3000recent αλλα δεν εχω τοσο ορεξη πλεον για το random και συνηθως κανω μαλακιες και βαριεμε να το παιξω τοσο προσεχτικα!!

Το οτι δεν ειμαι εγω ο commander της clan και ειναι ο bill ειναι καθαρα θεμα δικο μας και της προηγουμενης διοικησης επισης δεν παιζει ρολο (παρεα ειμαστε)!!Το οτι ειναι και ο nasos250 και ο tussos  υπαρχουν αρκετοι λογοι και ειναι διαφορετικη η νοοτροπια μας στο θεμα της διοικησης της ομαδας αλλα πραγματα κοιταμε εμεις και αλλα πιθανων να κοιτουσατε εσεις σαν ομαδα!!

Οσο αναφορα ολους τους παιχτες που ελεγες πιο πανω οτι δεν κανουν για την grof- ειχες απολυτο δικιο αλλα επρεπε με καποιο τροπο να τους εξασφαλισουμε μια ομαδα και τους ηθελαμε κοντα μας γιατι τοσο καιρο παιζαν για την kiss-!Δεν ηταν για μας ενα απλο πατημα ενος κουμπιου και τους διωχνουμε!Φτιαξαμε την -grof και πηγαμε ολα τα παιδια εκει και ειναι χαρα μας που ακομα και τωρα ειναι μελοι της κοινοτητας!

Το οτι βοηθησες με την κινηση σου να διαλυσεις την legn και ειπες τους παιχτες να ερθουν στην grof- ειναι αληθεια για να γινει ποιο δυνατη η ομαδα μας!Στραβωσα για ακομα μια φορα εκει γιατι οταν ηρθε ο mparek με τον engineer για να μιλησουν μαζι σας, ο ραμποπανος τους εθεσε ορους!Τους ειπε κοιτατε να δειτε ειμαστε 30 ατομα fix διωξε ολους τους παιχτες σας που ειναι κατω απο 1800 και ερχομαστε!Lel δηλαδη τι να πω δεν εχω λογια!Εμεις επρεπε να τους πουμε τι θελαμε να κανουμε και αυτοι μας θεσαν ορους!

By the way το recruiting της ομαδας μας δεν εχει ακομα τελειωσει εχουμε ακομα καποια ατομα που θα ρθουν στην ομαδα μας οσο αναφορα εσενα προσωπικα laska μπορεις να μιλησεις με τον engineer η με τον mparek!!
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 4 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Σαβ Ιαν 14, 2017 5:27 pm

Respect για τη δουλειά που έχεις κάνει μέχρι τώρα...συνεχίστε έτσι.Ας μιλήσουμε και από ts καμιά μέρα.Κανένας από την grof δεν μίλησε μαζί μου...μόνο με Βασίλη έχω μιλήσει.

Δεν έχω όρεξη προς το παρόν για τίποτα...όταν θα μου έρθει ή grof ή πουθενά!Έχει αυξηθεί η δουλειά μου, περιμένουμε δεύτερο μωρό, χτίζουμε στο σπίτι επέκταση...θα σας παρακολουθώ Smile
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 4 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από babis2015 Σαβ Ιαν 14, 2017 11:23 pm

ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΕΙΣ....ΟΚ........ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΟΣ ΞΕΠΕΣΜΟΣ ΓΙΑ ΕΝΑ GAME ΡΕ ΦΙΛΕ.............................ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.............

ΦΕΡΤΕ ΤΑ ΣΦΟΥΓΓΑΡΟΠΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 4 OMG-Funny-Baby-Face-Picture

Δεν έχω λόγια......

που είναι αυτός που μας έλεγε απόπατους ο gayουλας? να ρθει εδω να σχολιάσει την κατάσταση παρακαλώ...... Twisted Evil

Τι άλλο θα δούμε στο ιντερνέτ θεε μου!!!!!!!!!!!!!!!!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 4 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από YPERTEXNITIS Κυρ Ιαν 15, 2017 9:05 am

Στο ξανα ειπα κωστα αν θελεις να μαθεις τι ειπαμε η μαλλον τι μου ειπανε στο ts σας  rampopanos (κατα κυριο λογο) και  ΠΑΝΙΣΕΡ (πολυ ποιο ομορφα μιλησα μαζι του αφου εφυγε ο πανος) εδω ειμαι οποτε θελεις 
αληθεια εσυ που ισουν τοτε ? εσεις μας φωναξατε δεν ηρθα απο μονος μου .
Και αν ελειπες τοτε γιατι δεν μιλησες μαζι μου καποια αλλη μερα , δεν θυμαμαι ποτε να ειδα ενα μηνυμα απο εσενα να ερθω στο ts σας η κατι αλλο .

YPERTEXNITIS

Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 4 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Κυρ Ιαν 15, 2017 3:35 pm

YPERTEXNITIS έγραψε:Στο ξανα ειπα κωστα αν θελεις να μαθεις τι ειπαμε η μαλλον τι μου ειπανε στο ts σας  rampopanos (κατα κυριο λογο) και  ΠΑΝΙΣΕΡ (πολυ ποιο ομορφα μιλησα μαζι του αφου εφυγε ο πανος) εδω ειμαι οποτε θελεις 

Γιατί να θέλω να μάθω τι είπατε? Very Happy Δεν με ενδιαφέρει τι είπατε... και ότι είπατε δεν είχε καμία ουσία και καμία κατάληξη εκ του αποτελέσματος!Γιατί το αποτέλεσμα ήταν μια τρύπα στο νερό και δεν ακούσατε και την δική μου άποψη!


αληθεια εσυ που ισουν τοτε ? εσεις μας φωναξατε δεν ηρθα απο μονος μου .

Τι έπρεπε να φυλάω σκοπιά στο ts 24 το 24ωρο πότε θα έρθετε? Very Happy Εγώ δεν σας κάλεσα...Αν σας καλούσα θα φρόντιζα να ήμουν και στη συζήτηση...χαααχαχαχαχαχ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  απλά γελάω εδώ....


Και αν ελειπες τοτε γιατι δεν μιλησες μαζι μου καποια αλλη μερα , δεν θυμαμαι ποτε να ειδα ενα μηνυμα απο εσενα να ερθω στο ts σας η κατι αλλο .

Δεν βλέπω το όνομα υπερτεχνίτης να υπάρχει πουθενά σαν recruiter...πως να σου ανοίξω chat??? Very Happy αλλά και πάλι εγώ θα σας ψάξω για να οργανώσετε την δικιά σας clan?Έχει νόημα αυτό που λες? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Δηλαδή να σας ψάχνω εγώ και να ρωτάω ποιούς θέλετε από εμάς???axaxaxaxax  Αυτός που θέλει κάτι από τον άλλον ρωτάει και ψάχνει...με όλη μου την καλή διάθεση να σου πω ότι θες και να σε βοηθήσω αλλά όχι και να σας ψάχνω κιόλας Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Ήταν απλό, ανοίγεις chat μέσα στο game και λες του άλλου << σε θέλω 5 λεπτά να μιλήσουμε >>...

αλλά και πάλι ρε φίλε ...ήρθες μίλησες με όλους εκτός από τον αρχηγό της ομάδας, δεν σε ενδιέφερε που έλειπα ούτε που δεν άκουσες την άποψη μου...ΑΛΛΑ ΑΠΑΙΤΕΙΣ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΗΣ ΜΙΑΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΑ ΨΑΞΕΙ ΤΟΝ RECRUITER ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ
[b]για πράγματα που [b]αφορούν εσένα κ την ομάδα σου ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΗΚΑ![/b] ...αν με αγνοείς εσύ γιατί να μπω στον κόπο να σε ψάχνω εγώ την άλλη μέρα????....αχαχαχαχαχ[/b] και να σου πω τι...<< έμαθα ότι μιλήσατε χωρίς εμένα ...γιατί με γράψατε στα αρχίδια σας ??? >> αν ήθελες αυτό πες μου το κανονικό σου account που έχεις στην grof να σου ανοίξω chat τώρα να χαρείς....χαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχααχ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Χωρίς παρεξήγηση και εντελώς φιλικά ..αλλά να βγαίνει και λίγο νόημα σε αυτά που γράφουμε κιόλας.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 4 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από babis2015 Δευ Ιαν 16, 2017 1:28 pm

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 4 12246684_1646383095644001_5776028200597586496_n
Τη δικια σας ασυνεννοησία γιατί τη βγάζετε στο forum?

Πάμε πάλι απο την αρχή γιατί έχουμε τα ΑΜΕΑ εδω πέρα...
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 4 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Σαβ Φεβ 04, 2017 9:22 am

Κάποιος πρώην παίκτης της legn μου ζήτησε την clan για να την ξαναφτιάξει και του την έδωσα ( κρατάω τα κλειδιά απλώς ).

Η καινούρια ομάδα δεν θα έχει καμία σχέση με το Greek com. όπως επίσης και εγώ δεν θα έχω καμία σχέση με την καινούρια προσπάθεια και θα είμαι απλός παίκτης.

ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΞΕΝΗ CLAN
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 4 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από babis2015 Τρι Φεβ 07, 2017 9:13 am

@LASKAS έγραψε:Κάποιος πρώην παίκτης της legn μου ζήτησε την clan για να την ξαναφτιάξει και του την έδωσα ( κρατάω τα κλειδιά απλώς ).
Η καινούρια ομάδα δεν θα έχει καμία σχέση με το Greek com. όπως επίσης και εγώ δεν θα έχω καμία σχέση με την καινούρια προσπάθεια και θα είμαι απλός παίκτης.

ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΞΕΝΗ CLAN

Στη ζήτησε ξένος παίκτης λοιπόν? Rolling Eyes ή Έλληνας που θέλει να φτιάξει ξένη... Razz ? lol!



(Με τόση κλάψα που έριξες στο forum γιατί δεν την έκανες δώρο στα φιλαράκια σου απο την Grof- μήπως και σε πάρουν στο τέλος..αλλα και να μην χαραμιστούν τα κτίρια????Τι είπα τώρα εεεεεεεεεε....χαααχαχαχαχααχχαχαχα Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil )
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 4 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από LASKAS Τετ Φεβ 08, 2017 1:37 am

Κάνε δουλειά σου ρε λούγκρα...σε όλα έχεις άποψη!Nομίζεις ότι υπάρχει έστω και ένας εδώ μέσα που σε παίρνει στα σοβαρά?
Τι παίκτης είσαι?Που έχεις παίξει?Έχεις στύσει ποτέ ομάδα?Έχεις διοικήσει ή οργανώσει κάτι?

κάνε μας τη χάρη ρε αέρα κοπανιστέ...αν είχες λίγη αυτογνωσία δεν θα ντρεπόσουνα για την ύπαρξη σου. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GREEK BLACK BERET - Σελίδα 4 Empty Απ: GREEK BLACK BERET

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Φεβ 08, 2017 3:39 am

Είμαι παίκτης με στατιστικά πέραν του κόσμου τούτου..ΣΥΜΠΑΝΤΙΚΑ
GREEK BLACK BERET - Σελίδα 4 Universal_pictures
έχω ΄2 μεταπτυχιακά στο Harvard και στο Yale στη Νομική και στα Χρηματοοικονομικά Shocked
έχω υπηρετήσει 2 χρόνια στη λεγεώνα των ξένων farao
έχω εκπαιδεύσει τον Τσακ Νόρρις (Colonel James Braddock) και την ομάδα του πριν αναλάβουν την αποστολή απελευθέρωσης κρατούμενων στο Βόρειο Βιετναμ..βλέπε..Missing in Action (1984)   pirat  
έχω αναλάβει όλο τον στρατηγικό σχεδιασμό στην επιχείρηση Operation Desert Storm...τι να μας πεί και το call of duty....πφφ.... Evil or Very Mad
έχω 488 ποστ στο forum και σε λίγο θα αγγίξω τα 565 δικά σου....
έχω πιο πολλά απο τον Σώρρας και ξεχρεώνω 3 Ελλάδες αμα 'λάχει...να ουμ'  Cool
είμαι 1,90...άτριχος και ετοιμάζομαι να κατέβω για body builder.... cheers
τι ζόρι τραβάς ρε γατάκι...?  cat Twisted Evil
ΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΑΧααααααααααααααΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧαχ
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης