World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ποια ειναι η γνωμη σας για τα Ιαπωνικα heavy tanks?

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Ποια ειναι η γνωμη σας για τα Ιαπωνικα heavy tanks? Empty Ποια ειναι η γνωμη σας για τα Ιαπωνικα heavy tanks?

Δημοσίευση από DeadlySin Τετ Σεπ 23, 2015 8:42 am

Αυτο που λεει ο τιτλος βασικα, προσωπικα δεν εχω φτασει ουτε καν στο 5αρι ακομα κι ετσι δεν μπορω να εχω αποψη. Εχω δει αρκετες αναφορες ομως οτι ειναι OP κτλ, ισχυουν αυτα?
DeadlySin
DeadlySin

Αριθμός μηνυμάτων : 56

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια ειναι η γνωμη σας για τα Ιαπωνικα heavy tanks? Empty Απ: Ποια ειναι η γνωμη σας για τα Ιαπωνικα heavy tanks?

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τετ Σεπ 23, 2015 8:51 am

ΟP δεν είναι σίγουρα η συντριπτική πλειοψηφία. 'Ισως το τ6 να ψιλοξεφεύγει από το μέτρο, αλλά είναι μόνο ένα tier.

Το δε, τ8 είναι απίστευτα σάπιο, ίσως από τα χειρότερα τ8 που έχω παίξει στα 41/2 χρόνια της wot-ικής εμπειρίας μου. Απλά σταμάτησα να το παίζω και έστειλα το crew πίσω στο τ5 μπας και ανεβάσω skills/perks
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια ειναι η γνωμη σας για τα Ιαπωνικα heavy tanks? Empty Απ: Ποια ειναι η γνωμη σας για τα Ιαπωνικα heavy tanks?

Δημοσίευση από gregorakis Τετ Σεπ 23, 2015 10:54 pm

... ακόμα και το tier6 είναι op σε μάχες tier6, άντε καλό και σε κάποιες μάχες με λίγα tier7 ... μετά το armor σου είναι άχρηστο, σε βλέπουν από το φεγγάρι και σε πετυχαίνουν από τα 700 μέτρα με snapshot ... εγώ δεν τα έχω ξεκινήσει καν, είναι πολύ αργά για τα γούστα μου αλλά το 6αρι κάποτε θα το πάρω (με free xp και αφού θα έχω πάρει πρώτα το jap tiger για crew griding) ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια ειναι η γνωμη σας για τα Ιαπωνικα heavy tanks? Empty Απ: Ποια ειναι η γνωμη σας για τα Ιαπωνικα heavy tanks?

Δημοσίευση από DeadlySin Πεμ Σεπ 24, 2015 1:11 am

Για να πω την αληθεια ελεγα να παω μεχρι το τιερ 6 μονο γιατι φανταζομαι οτι ειναι σαν kv2 με καλυτερη θωρακιση και μου ακουγεται καλο αυτο.


Γενικοτερα παντως δεν μπορω να πω οτι ενθουσιαστηκα που η WG προσθεσε στο παιχνιδι αυτα τα τερατουργηματα. Περα απο το οτι ειναι αποτελεσματα φαντασιας της WG ειναι και κακασχημα. Ειναι σαν να μην ταιριαζουν στο παιχνιδι.
DeadlySin
DeadlySin

Αριθμός μηνυμάτων : 56

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης