World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΤΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟΥΣ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣ !!!!

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΤΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟΥΣ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣ !!!! Empty ΤΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟΥΣ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣ !!!!

Δημοσίευση από DALAS_MAVERIX Πεμ Νοε 05, 2015 8:43 am

Καταρχας την κακησπερα μου μολις ειδα πως για τα καινουργια μελοι υπαρχει αυτος εδω ο χορος !!!! Θα ηθελα να μαθω πως μπορω να μιλαω με ελληνες μεσα στο παιχνιδι και φυσικα εδω !!

DALAS_MAVERIX

Αριθμός μηνυμάτων : 11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟΥΣ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣ !!!! Empty Απ: ΤΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟΥΣ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣ !!!!

Δημοσίευση από DALAS_MAVERIX Πεμ Νοε 05, 2015 11:53 am

Καλησπερα μου !!! Συγνωμη !

DALAS_MAVERIX

Αριθμός μηνυμάτων : 11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟΥΣ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣ !!!! Empty Απ: ΤΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟΥΣ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣ !!!!

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Νοε 05, 2015 1:12 pm

Ξέρεις θα ήταν γαμάτο αν δεν το διόρθωνες
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟΥΣ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣ !!!! Empty Απ: ΤΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟΥΣ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣ !!!!

Δημοσίευση από DALAS_MAVERIX Πεμ Νοε 05, 2015 2:15 pm

Χαχαχαχαχα χιλια συγνωμη μετα το ειδα!!!

DALAS_MAVERIX

Αριθμός μηνυμάτων : 11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟΥΣ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣ !!!! Empty Απ: ΤΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟΥΣ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣ !!!!

Δημοσίευση από DALAS_MAVERIX Πεμ Νοε 05, 2015 4:56 pm

Μπορει καποιος να μου πει τελικα πως θα βοηθηθω με αλλους παικτες ? Μεσω skype ? H exei to game epilogh eixa kolhseibsthn arxh me ths apostoles kai xsodeuw ta xp tsampa dixws na proxwraw sorry kai pali .... h opoios exeia FB na m sthlei na tou steilw aithma

DALAS_MAVERIX

Αριθμός μηνυμάτων : 11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟΥΣ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣ !!!! Empty Απ: ΤΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟΥΣ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣ !!!!

Δημοσίευση από hoannis Κυρ Νοε 08, 2015 3:37 pm

Επειδή σε βλέπω να έχεις όρεξη να μάθεις , δες αυτό , λέει κάποια πράγματα , όχι τα πάντα ,που θα σε βοηθήσουν.
https://www.youtube.com/watch?v=gB3xoYsqy1w&index=5&list=PLYf-WUm3Wj1SSE5oUjCrtbxe5p6sdJXAX
hoannis
hoannis

Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ηλικία : 52

https://www.youtube.com\hoannis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟΥΣ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣ !!!! Empty Απ: ΤΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟΥΣ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣ !!!!

Δημοσίευση από gregorakis Δευ Νοε 09, 2015 2:14 am

... ωραία εκπαιδευτικά βίντεο για αρχάριους ... καλή δουλειά ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟΥΣ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣ !!!! Empty Απ: ΤΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟΥΣ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣ !!!!

Δημοσίευση από imperiumgraecum Δευ Νοε 09, 2015 3:29 am

hoannis έγραψε:Επειδή σε βλέπω να έχεις όρεξη να μάθεις , δες αυτό , λέει κάποια πράγματα , όχι τα πάντα ,που θα σε βοηθήσουν.
https://www.youtube.com/watch?v=gB3xoYsqy1w&index=5&list=PLYf-WUm3Wj1SSE5oUjCrtbxe5p6sdJXAX

Καταπληκτική συλλογή από vids, θα δοκιμάσω να τα κάνω sticky/pinned
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης