World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ

+11
LASKAS
chritank
imperiumgraecum
Sanguinius
perseas
antkon
gregorakis
falakros
Viper79
Convii
PuN1Sh3R
15 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ

Δημοσίευση από Gooakis Τρι Φεβ 09, 2016 9:03 am

taramas έγραψε:Συμφωνώ απόλυτα, προσωπικά δεν με ενοχλεί ούτε όταν βρίσκω μερικούς απο εσάς σε random και με κυνηγάνε σαν λυσσασμένοι ....

wtf, το "εσάς" από που προκύπτει; 

dfk_7677 έγραψε:Ο καθένας βάζει στο clan του ότι κριτήρια επιλογής θέλει ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ - Σελίδα 4 Icon_wink

Μα φυσικά, και πολύ καλά λέει κι ο taramas παραπάνω τι θέλει να συμβαίνει στην ομάδα του. Κι εγώ συμφωνώ να σου πω, σε περίπτωση που δε το'χεις καταλάβει.

Όμως δεν είναι απαραίτητο αυτό που θεωρούμε εδώ οι 3 μας "σωστό" να το έχουν σαν κριτήριο οι clans. Είναι ας πούμε optional, δε φτιάχτηκαν οι clan για να μαζεύουν καλά παιδιά, υπάρχουν για να έχουν παίχτες και να παίζουν σε ομαδικά modes.
Και, για να επιστρέψουμε στο αρχικό θέμα και διαφωνία, είναι σίγουρα τόσο optional / προαιρετικό ώστε να μην έχει καμιά δουλειά, κανένας εξωτερικός ράντομ τύπος να απαιτεί να έχεις (ως clan) αυτά τα κριτήρια που γουστάρει αυτός και να διώξεις έναν παίχτη επειδή του φαγε το μπιφτέκι σε ένα random battle που, όπως είπαμε, δεν αφορά την clan κ είναι προσωπικές υποθέσεις μεταξύ παιχτών. κι όχι clans. μόνο των παιχτών. κι όχι των clans. αυτό.



edit: έχω την εντύπωση πως με επιβεβαιώνετε αντιδρώντας σε αυτά που λέω σαν να είναι απόψεις/πεποιθήσεις της PNX-R κι όχι εμού του ιδίου Smile
Gooakis
Gooakis

Αριθμός μηνυμάτων : 120

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τρι Φεβ 09, 2016 11:01 am

kick1995 έγραψε:Τα βρισίδια στο Παιχνιδι δεν αποφερουν τιποτα εκτος από Ban στο Chat αρχικα (5 μερες,7 μερες,20μερες, μηνας).Και στην συνεχεια ξεκιναει με ένα μηνυμα τελευταιας προειδοποίησης για Insults-provocations αρχιζουν μετα 1-7 μερες Βan από το παιχνιδι (Μεγαλυτερο επιπεδο δεν εχει ξεκλειιδωθει tongue )

Παίζω το παιχνίδι από τις 12 Απρίλιου 2011, που έγινε το release, ανελλιπώς. Aπό τότε έχουν περάσει ~1760 μέρες. Τις ~150 από αυτές τις πέρασα με chatban  Sad
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ

Δημοσίευση από kick1995 Τρι Φεβ 09, 2016 2:10 pm

Περα απο το Ban στο Chat εγω εχω φαει μεχρι και 5 μερες για insults απο το παιχνιδι και μολις βγηκα 25 μερες απο το Chat. tongue tongue
kick1995
kick1995

Αριθμός μηνυμάτων : 49
Ηλικία : 26

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Φεβ 09, 2016 2:53 pm

Εγώ δεν έχω φάει ποτέ chat ban στο WoT.Στο LoL όμως.....
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ

Δημοσίευση από kick1995 Τετ Φεβ 10, 2016 2:41 am

Sanguinius έγραψε:Εγώ δεν έχω φάει ποτέ chat ban στο WoT.Στο LoL όμως.....
Ενας φιλος μου απο βρισιες στο lol μου ειχε πει οτι ειχε φαει μεχρι το 2147 για βρισιες Shocked Shocked
Στο WoT δεν εχω δει τετοια προθεση.....ακομη.Θα μαθουμε παντως σε πολυ συντομο χρονο αν υπαρχει τετοιο ban Very Happy
kick1995
kick1995

Αριθμός μηνυμάτων : 49
Ηλικία : 26

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τετ Φεβ 10, 2016 2:59 am

kick1995 έγραψε:Ενας φιλος μου απο βρισιες στο lol μου ειχε πει οτι ειχε φαει μεχρι το 2147 για βρισιες Shocked Shocked

Με το καλό να μας έρθει το 2147, θα έχουμε (απ' ό,τι όλα δείχνουν) βγει και από το μνημόνιο, θα περνάμε φίνα
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ

Δημοσίευση από kick1995 Τετ Φεβ 10, 2016 3:09 am

Θα μπορουμε να βαζουμε και Premium  Very Happy Very Happy
kick1995
kick1995

Αριθμός μηνυμάτων : 49
Ηλικία : 26

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ

Δημοσίευση από Sanguinius Τετ Φεβ 10, 2016 2:40 pm

Ναι,οταν αρπάξεις,μαζεμένα chat restrictions και chat bans,τρως perma.Εγώ κυνηγάω να αρπάξω ένα chat restriction/ban για μα μην πάρω τα season rewards Razz
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ

Δημοσίευση από taramas Πεμ Φεβ 11, 2016 2:50 am

@ Gooakis

Χαχαχα, το "εσας" σαφώς δεν πήγαινε σε σένα, άλλωστε έχουμε παίξει και μαζί και προσωπικά μου έχει αφήσει τις καλύτερες εντυπώσεις και σαν παίκτης και σαν παρέα και με χαρά να ξαναπαίξουμε.
Πάει σε κάποιους άλλους αλλά επαναλαμβάνω δεν έχει καμία σημασία, είναι αστεία πράγματα αυτά για να τα συζητάμε.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης