World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ανώνυμος Μπάρμπας

+8
imperiumgraecum
Dennis20vt
perseas
mementoM0ri
gregorakis
Gooakis
LASKAS
TYRAELL75
12 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ανώνυμος Μπάρμπας Empty Ανώνυμος Μπάρμπας

Δημοσίευση από LASKAS Σαβ Μαρ 19, 2016 4:43 am

Αφού ο admin μας έκανε την χάρη να καθαρίσει μερικώς την παρουσίαση της GRBB, εδώ θα απαντήσω με επίσημα στοιχεία στον ανώνυμο Μπάρμπα και να αποδείξω πόσο κακόβουλος και καθόλου αντικειμενικός είναι.Ενα προς ένα όλα...

Για τον χιάλε δεν αξίζει να ασχοληθώ...το παιδί είναι στον κόσμο του.Έχει παρατήσει το game εδώ και χρόνια και το μόνο που κάνει είναι να τρολάρει στο forum.Αλέξη δεν με ενδιαφέρει η γνώμη σου!Με ενδιαφέρουν τα παιδιά της PNX να χαίρονται το παιχνίδι μέσα από μια δυνατή ομάδα και να βγαίνει όφελος.Το μοναδικό ερώτημα είναι αν είναι βλάκες όλοι αυτοί οι παίκτες της PNX που δέχτηκαν να συμμετέχουν σε αυτό που κάνουμε ή εσύ?Όσο για την καρέκλα ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ έρθει αυτή τη στιγμή να με απαλλάξει από τα καθήκοντα μου και πείσει και τους παίκτες για τις ικανότητες του ( έχει και τον ελεύθερο χρόνο ) ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟΥΜΠΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ.Όσο όμως είμαι σε αυτή τηε θέση θα το παλευώ με όλες μου τις δυνάμεις, όπως έκανα μέχρι τώρα!
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανώνυμος Μπάρμπας Empty Απ: Ανώνυμος Μπάρμπας

Δημοσίευση από LASKAS Σαβ Μαρ 19, 2016 4:44 am

Θέμα πρώτο 3xr.O μπάρμπας λέει ότι το ELO μας και η κατάταξη μας είναι fake από στημένες μάχες με την 3xr.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανώνυμος Μπάρμπας Empty Απ: Ανώνυμος Μπάρμπας

Δημοσίευση από LASKAS Σαβ Μαρ 19, 2016 4:46 am

Ανώνυμος Μπάρμπας 1t94q8
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανώνυμος Μπάρμπας Empty Απ: Ανώνυμος Μπάρμπας

Δημοσίευση από LASKAS Σαβ Μαρ 19, 2016 4:55 am

Όπως παρατηρεί κανείς συνολικά έχουν παιχτεί 8 μάχες.ΟΛΕΣ τις τελευταίες 28 μέρες.Στον χάρτη είμαστε από τις 13 / 01 δηλαδή ΓΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΜΗΝΑ μέχρι και το τέλος φεβρουαρίου η 3XR δεν έκανε απολύτως τίποτα για εμάς.ΚΑΜΙΑ ΑΜΥΝΑ!!!Ενώ εμείς αποκρούσαμε σχεδόν όλες τις ομάδες που χτυπούσανε στην Ploiesti και τα landing δίπλα.Πολλές φορές μπήκαμε σε landing για να αποκλείσουμε μια δυνατή ομάδα και μετά χάναμε αφού την περιοχή την είχε φιλική clan.Σε κάποια φάση ήρθε ο Norpan της 3xr και μας είπε << έχετε κάνει τρομερή δουλειά ...τόσο πολύ καιρό μας κρατήσατε τα σύνορα μας με ασφάλεια >> και μας πρότεινε συμμαχία και χρώμα.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανώνυμος Μπάρμπας Empty Απ: Ανώνυμος Μπάρμπας

Δημοσίευση από LASKAS Σαβ Μαρ 19, 2016 5:00 am

Επίσης οι 7 νίκες δεν είναι ικανές να αλλάξουν την κατάταξη μας στο season. 7 x 2200 = 15.400
Αν αφαιρέσουμε αυτούς τους πόντους πάμε στην 18η θέση στον server.ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΙΝΑΙ τρομερη επιτυχία!
Όμως δεν είναι άδικο να κάνεις τέτοιους υπολογισμούς?Αλήθεια υπάρχουν συμμαχίες που δεν κάνουν άμυνες η μια στην άλλη??????????
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανώνυμος Μπάρμπας Empty Απ: Ανώνυμος Μπάρμπας

Δημοσίευση από LASKAS Σαβ Μαρ 19, 2016 5:11 am

Γιατί δεν κάνει ο φίλος μας τους ίδιους υπολογισμούς για την kiss- με την efe-x? για παράδειγμα?????????Μας έγραψε ότι καμπερώνουμε και φαρμάρουμε....Στον προηγούμενο χάρτη η kiss- ήταν για 2 μήνες μέσα στην IDEAL δεν είχε σύνορα με κανέναν, γιατί δεν σχολίασες για την KISS- κάτι???

GRBB Season battles 231 (67.53%)
KISS- Season battles 181 (53.04%)


ΠΟΙΟΣ ΚΑΜΠΕΡΩΝΕΙ?????? 231 μάχες!!!!!!!!!! 50 μάχες παραπάνω σημαίνει 25% πιο πολλές μάχες.
Προς Θεού δεν μου φταίει σε κάτι η kiss- ούτε θέλω να τη υποτιμήσω και δίνω 1000 μπράβο σε ότι έχει κάνει και κάνει μέχρι τώρα.Απλά αναφέρω το παράδειγμα της kiss- για να καταλάβουν όλοι ότι ο συγκεκριμένος ανώνυμος χρήστης του forum δεν είναι αντικειμενικός και μοναδικός σκοπός του είναι να μας προβοκάρει και να μας υποτιμήσει!
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανώνυμος Μπάρμπας Empty Απ: Ανώνυμος Μπάρμπας

Δημοσίευση από LASKAS Σαβ Μαρ 19, 2016 5:22 am

Παίζουμε με νουμπάδες...?!
Δεν τολμάμε να γράψουμε μια επιτυχία ...τσουπ να βγάλει άχρηστη την rgt!
Κερδίζουμε την wtp ... με σχέδιο της kiss- κερδίσαμε!χαχαχαχαχα Δεν το ξέρω εγώ ....και το ξέρεις εσύ??????Μήπως είσαι στο ts της kiss- συνέχεια?????????ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΤΙΣ ΜΑΧΕΣ ....ακόμα και αν έγινε αυτό!Έλα να σου δώσω 1000 σχέδια άμα θες, άνοιξε και utube να δεις σχέδια όσα θες!



Θα επιδιώξουμε καλές σχέσεις με την kiss- γιατί κρίνουμε ότι έχει ένα καλό επίπεδο και δεν έχουμε τίποτα να χωρίσουμε.Εσύ όμως φαίνεται ότι ή είσαι παίκτης της kiss- ή τριγυρνάς στο ts της...
Η μαλακία ενός παίκτη δεν είναι ο καθρέφτης μιας ομάδας και δεν θα είσαι ο λόγος να μην έχουμε καλές σχέσεις με την kiss-
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανώνυμος Μπάρμπας Empty Απ: Ανώνυμος Μπάρμπας

Δημοσίευση από LASKAS Σαβ Μαρ 19, 2016 5:35 am

Και στη τελική λίγο σεβασμό στην πρώτη ελληνική ομάδα με ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ στα τελευταία 2 campaign και στο season που διανύουμε.Να θυμίσω στο τελευταίο campaign είχαμε διπλάσια fame points από την δεύτερη ελληνική ομάδα και κατάταξη 132 με 260.. και τότε δεν υπήρχε 3xr, είναι γραμμένα δείτε τα!Λοιπόν όταν για πολλούς μήνες το πράγμα έτσι πάει καταλαβαίνω την πίκρα ορισμένων.Τουλάχιστον κρατάτε τα προσχήματα ρε παιδιά!Είμαστε Έλληνες και καταλαβαίνω πόσο τσούζει αν ο διπλανός τα πάει καλύτερα από εμάς.Χαρείτε το παιχνίδι και αφήστε τη ζήλεια...μόνο κακό κάνει!Σας τρώει τα σωθηκά!
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανώνυμος Μπάρμπας Empty Απ: Ανώνυμος Μπάρμπας

Δημοσίευση από LASKAS Σαβ Μαρ 19, 2016 5:52 am

GRBB Season battles 231 (67.53%)

67% στα CW σε 231 μάχες είμαστε νουμπάδες? ε βλάκα???

Γιατι δεν γράφεις για την kiss- που έχει μόλις 53% σε 180 μάχες?????????

είναι τόσο μεγάλος ο αριθμός μαχών που καμία efe-x και καμία 3xr δεν μπορεί να μεταβάλει το ποσοστό.

ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ....ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΗΣ KISS Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ή τριγυρνάς στο ts τους για να ξέρεις ότι και καλά χρησιμοποιήσαμε σχέδιο της kiss για να κερδίσουμε την wtp ή την rgt και δεν ξέρω για ποια μάχη αναφέρεσαι....Το μόνο που καταφέρνεις είναι να δημιουργείς μια ανούσια αντιπαλότητα ανάμεσα στις 2 ομάδες.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανώνυμος Μπάρμπας Empty Απ: Ανώνυμος Μπάρμπας

Δημοσίευση από taramas Σαβ Μαρ 19, 2016 6:33 am

Τι θα γίνει ρε παιδιά? αυτό είναι το παρόν και το μέλλον του Ελληνικού WOT? οσοι ασχολούνται με τον χάρτη είναι εύκολο να δούν τι ακριβώς κάνει η κάθε ομάδα, πριν καιρό παρακολουθούσα την KISS όπως κάνω απο συνήθειο για πολλές ομάδες κυρίως ξένες, φάρμαρε περιοχές χωρίς να κάνει καμία μάχη, όταν ήρθε η ώρα των μαχών την κοπάνησε για αλλού, ωραία που είναι το πρόβλημα? πήρανε gold, παρουσίασαν επιτυχίες και προσέλκυσαν παίχτες και έγιναν καλύτερη ομάδα, που ακριβώς είναι το πρόβλημα εδώ? όσες ξένες ομάδες γνωρίζω απο το ξεκίνημά τους το ίδιο ακριβώς κάνανε, τους NOS τους γνώρισα όταν είχαν 32 μέλη και δεν είχαν δεκάρια να κάνουν δεύτερη μάχη, τους βοήθησα δίνοντάς τους περιοχές και όχι μόνο και σε λίγο καιρό έγιναν απο τις δυνατότερες ομάδες του παιχνιδιού, τέτοια παραδείγματα έχω πολλα αλλά δεν μου αρέσει να μιλάω οτι έχω κάνει εγώ και οι συμπαίχτες μου, αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι πότε επιτέλους θα ξεκολλήσετε.
Αν σήμερα πήγαινα στην KISS ή στην GRBB θα έκανα την ίδια και περισσότερη πιθανόν διπλωματία και θα προσπαθούσα να τραβήξω και άλλες ελληνικές ομάδες σε συμμαχίες μπας και ξεκολλήσουν απο τα στενά ελληνικά πλαίσια της κλάψας και του εγώ.
Να το πώ άλλη μια φορά ξεκάθαρα, διαφωνώ κάθετα με τον τρόπο που κάνει recruiting ο Κώστας και του το έχω πεί δεκάδες φορές και ο πρώτος λόγος που διαφωνώ είναι οτι δεν πρόκειται να κάνει συμμαχίες με Ελληνικές ομάδες και αυτο είναι κακό, ήλπιζα οτι θα κάνει μια εξαίρεση για μένα αλλά δεν την έκανε, πέρα απο αυτό και ο Κώστας έχει κάνει τεράστια προσπάθεια και μπράβο του και ο tyraell εχει κάνει την δική του και μπράβο του, ελπίζω να μην παρασυρθούν απο τις όποιες επιτυχίες και να κοιτάξουν συνολικά το ελληνικό WOT για να μείνει κάτι με συνέχεια, αλλιώς θα σβήσει και αυτό όπως έσβησαν τόσα άλλα μέχρι τώρα.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανώνυμος Μπάρμπας Empty Απ: Ανώνυμος Μπάρμπας

Δημοσίευση από TYRAELL75 Σαβ Μαρ 19, 2016 8:14 am

LASKAS έγραψε:Γιατί δεν κάνει ο φίλος μας τους ίδιους υπολογισμούς για την kiss- με την efe-x? για παράδειγμα?????????Μας έγραψε ότι καμπερώνουμε και φαρμάρουμε....Στον προηγούμενο χάρτη η kiss- ήταν για 2 μήνες μέσα στην IDEAL δεν είχε σύνορα με κανέναν, γιατί δεν σχολίασες για την KISS- κάτι???

GRBB Season battles 231 (67.53%)
KISS- Season battles 181 (53.04%)


ΠΟΙΟΣ ΚΑΜΠΕΡΩΝΕΙ?????? 231 μάχες!!!!!!!!!! 50 μάχες παραπάνω σημαίνει 25% πιο πολλές μάχες.
Προς Θεού δεν μου φταίει σε κάτι η kiss- ούτε θέλω να τη υποτιμήσω και δίνω 1000 μπράβο σε ότι έχει κάνει και κάνει μέχρι τώρα.Απλά αναφέρω το παράδειγμα της kiss- για να καταλάβουν όλοι ότι ο συγκεκριμένος ανώνυμος χρήστης του forum δεν είναι αντικειμενικός και μοναδικός σκοπός του είναι να μας προβοκάρει και να μας υποτιμήσει!
Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ασχολησε πάλι με την kiss- ρε κωστα? 
Έχεις δει σε κάποιο ποστ μας στο thread της ομάδας μας να ασχολούμαστε με τους grbb?
εμμονή σου έχουμε γίνει? δυστυχώς με αναγκάζεις να σου απαντήσω στο forum σε κάτι το οποίο συζητήσαμε και μεταξύ μας.
Πετάς νούμερα έτσι δεξιά και αριστερά νομίζοντας πραγματικά ότι μπορείς να κοροϊδέψεις τον αναγνώστη?
231 μάχες γράφεις  πολύ σωστά. Γιατί δεν γράφεις οτι οι 100 από αυτές δλδ το 40% είναι μάχες στην mines?
Μάχες δηλαδή σε landing,οι περισσότερες στην craiova? μπαίνεις στα landing κάνεις 2 νίκες 1 ήττα 66% δηλαδή δεν καταφέρεις να φτάσεις τελικό εκτός απο 3 φορες στην craiova σε 30  
απόπειρες. 
πανταρεις δηλαδή και τον αριθμό τον μαχών και το win ratio.

Για να τελειώνουμε και με το θέμα με τους ιδεαλ.
γράφεις χωρίς σύνορα με άλλη clan,ξεχνας προφανώς ηθελημένα οτι τότε δεν υπήρχαν auction περιοχές άλλα όλες οι περιοχές ήταν ανοιχτές για bidarismata.
θα σε παρακαλεσω λοιπόν για ακόμη μια φορά να αφήσεις έξω την kiss απο τα παιχνίδια σου στο forum.


@taramas
οσοι ασχολούνται με τον χάρτη είναι εύκολο να δούν τι ακριβώς κάνει η κάθε ομάδα, πριν καιρό παρακολουθούσα την KISS όπως κάνω απο συνήθειο για πολλές ομάδες κυρίως ξένες, φάρμαρε περιοχές χωρίς να κάνει καμία μάχη, όταν ήρθε η ώρα των μαχών την κοπάνησε για αλλού, ωραία που είναι το πρόβλημα?


μάλλον άλλη clan παρακολουθουσες Γιωργάκη αγόρι μου.για θύμισε μας και εμάς που και ποτε το ειδες αυτο?

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανώνυμος Μπάρμπας Empty Απ: Ανώνυμος Μπάρμπας

Δημοσίευση από LASKAS Σαβ Μαρ 19, 2016 8:54 am

1)O Μπάρμπας είναι παίκτης σου μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου!Είναι προφανές ποιός ασχολείται υπογείως με τον άλλον και ποιός ασολείται κατάμουτρα!Και εγώ φτιάχνω ένα ψεύτικο account και αρχίζω να γράφω διάφορα...!Πώς είπε ότι πήραμε τακτική από την kiss-???Άρα είναι κάποιος που έχει πάρε δώσε μαζί σας...Γιατί επικρίνει συνέχεια εμάς και όχι εσάς?
2)Τα 2 από τα 3 landing που συνορεύουμε είναι mines όπως η Constanta που είναι Mines και αυτή και είναι η πρώτη περιοχή που χτυπιέται.
3)ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΑΜΥΝΕΣ CRAIOVA - SIBIU ...LΟΟOL Very Happy ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ??????Απο τις ελάχιστες φορές που πήραμε την craiova την δώσαμε στην GRGB.ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ!
4)58% wr έχουμε στην mines πολύ κάτω από το συνολικό δικό μας (67.53%) και πολύ πάνω από το συνολικό δικό σας(53.04%). Very HappyΠως να κοριδέψω τον αναγνώστη????Αφού η mines μας ρίχνει τα stats!

ΤΟ WR ΤΗΣ CLAN ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ ΕΙΝΑΙ (67.53%) ΣΕ 231 ΜΑΧΕΣ...αυτό είναι ένα πραγματικό νούμερο και δεν σηκώνουμε αστεία.Δεν υπάρχει τίποτα να πει κανείς πάνω σε αυτό!
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανώνυμος Μπάρμπας Empty Απ: Ανώνυμος Μπάρμπας

Δημοσίευση από TYRAELL75 Σαβ Μαρ 19, 2016 9:03 am

Στο είπα και πριν πραγματικά στα @@ μου ποιος είναι και τι γράφει.
μέχρι και εσύ θα μπορούσες να είσαι και απλα  να κάνεις μαύρη διαφήμιση.
Δεν με ενδιαφέρει.
Αυτο που με ενδιαφέρει είναι να σταματήσεις να ασχολησε με την kiss στα φόρουμ.
Μπορείς????

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανώνυμος Μπάρμπας Empty Απ: Ανώνυμος Μπάρμπας

Δημοσίευση από LASKAS Σαβ Μαρ 19, 2016 9:20 am

Ας βγάλει ο καθένας τα συμπεράσματα του...

<< Πετάς νούμερα έτσι δεξιά και αριστερά νομίζοντας πραγματικά ότι μπορείς να κοροϊδέψεις τον αναγνώστη? >> ε δεν είσαι και τόσο καλοπροαίρετος όσο θέλεις να μας δείξεις Very Happy

Ο WR ΤΗΣ CLAN ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ ΕΙΝΑΙ (67.53%) ΣΕ 231 ΜΑΧΕΣ...αυτό είναι ένα πραγματικό νούμερο και δεν σηκώνουμε αστεία.Δεν υπάρχει τίποτα να πει κανείς πάνω σε αυτό!
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανώνυμος Μπάρμπας Empty Απ: Ανώνυμος Μπάρμπας

Δημοσίευση από Gooakis Σαβ Μαρ 19, 2016 9:29 am

Ο μπάρμπας είτε είναι παίκτης της KISS-, είτε θέλει να βάλει την KISS- στο trip των συγκρίσεων εν μέσω της όλης τρικυμίας που έχει στο κρανίο, οπότε Tyraell σας αφορά κι εσάς ποιος είναι και τι λέει και να σε ενδιαφέρει. Ένας φαφλατάς κάνει μαλλιά κουβάρια πάλι το κομιούνιτι, τι έκπληξη.
Gooakis
Gooakis

Αριθμός μηνυμάτων : 120

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανώνυμος Μπάρμπας Empty Απ: Ανώνυμος Μπάρμπας

Δημοσίευση από gregorakis Σαβ Μαρ 19, 2016 9:55 am

... θα σας πω κάτι που ίσως σας σοκάρει ... σαν απλός αναγνώστης: στα @@ μας τι γράφει ο μπάρμπας (κι ας είν΄κι απ΄την Κορώνη) και στα @@ μας οι επιτυχίες της grbb, στα @@ μας οι επιτυχίες της KISS και όποιας άλλης clan ... μακάρι να πηγαίνουν καλά όλες οι clans αλλά για το δικό τους καλό και των μελών τους ... εμάς τους υπόλοιπους δεν μας ενδιαφέρει, sorry κιολας ...


... btw έχω δει no-lifers αλλά ο μπάρμπας τους ξεπερνά, κάποιος που σπαταλά τόσες ώρες από τη ζωή του για να μετράει τι σκορ έχουν άσχετες clans στο χάρτη αξίζει το όσκαρ και το σεβασμό όλων μας ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανώνυμος Μπάρμπας Empty Απ: Ανώνυμος Μπάρμπας

Δημοσίευση από LASKAS Σαβ Μαρ 19, 2016 10:01 am

τι μπαίνεις και διαβάζεις? Very Happy Καταλαβαίνω ότι το κουράζουμε όμως δεν θα ανεχτούμε τον οποιοδήποτε ανώνυμο μπάρμπα να γράφει στην παρουσία της grbb και να μας προκαλεί.ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ!

ΥΓ.Τα νούμερα δεν λένε ψέματα!

ΤΟ WR ΤΗΣ CLAN ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ ΕΙΝΑΙ (67.53%) ΣΕ 231 ΜΑΧΕΣ...αυτό είναι ένα πραγματικό νούμερο και δεν σηκώνουμε αστεία.Δεν υπάρχει τίποτα να πει κανείς πάνω σε αυτό!
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανώνυμος Μπάρμπας Empty Απ: Ανώνυμος Μπάρμπας

Δημοσίευση από Gooakis Σαβ Μαρ 19, 2016 10:13 am

@gregorakis: +1, πραγματικά στα τέτοια μας τι λέει ο κάθε μπάρμπας, το θέμα είναι ότι ΞΕΡΕΙ ότι ο laskas θα απαντήσει 100%, κι αν υποθέσουμε ότι δεν είναι της KISS-, *ακόμα χειρότερα* βάζει τον laska να συγκρίνει GRBB με KISS- για να δημιουργηθούν παρεξηγήσεις.

η κατινιά φτάνει νέα levels έτσι;
Gooakis
Gooakis

Αριθμός μηνυμάτων : 120

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανώνυμος Μπάρμπας Empty Απ: Ανώνυμος Μπάρμπας

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Μαρ 19, 2016 10:25 am

gregorakis έγραψε:... θα σας πω κάτι που ίσως σας σοκάρει ... σαν απλός αναγνώστης: στα @@ μας τι γράφει ο μπάρμπας (κι ας είν΄κι απ΄την Κορώνη) και στα @@ μας οι επιτυχίες της grbb, στα @@ μας οι επιτυχίες της KISS και όποιας άλλης clan ... μακάρι να πηγαίνουν καλά όλες οι clans αλλά για το δικό τους καλό και των μελών τους ... εμάς τους υπόλοιπους δεν μας ενδιαφέρει, sorry κιολας ...


... btw έχω δει no-lifers αλλά ο μπάρμπας τους ξεπερνά, κάποιος που σπαταλά τόσες ώρες από τη ζωή του για να μετράει τι σκορ έχουν άσχετες clans στο χάρτη αξίζει το όσκαρ και το σεβασμό όλων μας ...
+1 Marry me pls.Είναι τραγικό να ασχολούνται ΤΟΣΑ άτομα,με έναν ρωποπερπερήθρα σαν τον μπάρμπα,όπως επίσης να κατηγορείται μια άλλη clan,πως ο μπάρμπας είναι δικός της παίχτης.Σοβαρευτείτε
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανώνυμος Μπάρμπας Empty Απ: Ανώνυμος Μπάρμπας

Δημοσίευση από LASKAS Σαβ Μαρ 19, 2016 10:59 am

Kαι κάτι άλλο...είμαστε μια μικρή κοινότητα σε αυτό το game.Αρκετά μικρή για να ξέρει σχεδόν ο ένας τον άλλον.Μετά από τόσα χρόνια ακούω ονόματα και σχεδόν όλους τους έχω ξανακούσει τουλάχιστον μια φορά ή κάτι μου θυμίζει το όνομα τους.Με πολλούς έχω μαλώσει και μετά τα έχω ξαναβρει...με άλλους όχι.Κακώς βέβαια γιατί ένα παιχνίδι είναι και τίποτα άλλο.
Αν κάποιος λοιπόν φτιάχνει ένα ψεύτικο account για να γράψει ότι του κατέβει στο forum 2 συμπεράσματα βγάζω :

1)Δεν έχει το θάρρος να πει επώνυμα την γνώμη του.Γιατί φίλε μου?Τι φοβάσαι???
2)Είναι κακόβουλος και κρύβεται πίσω από έναν ψεύτικο λογαριασμό.Προφανώς ξέρει ότι με αυτά που θα γράψει ότι θα δημιουργήσει πρόβλημα!

ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΒΡΙΖΩ ΕΝΑΝ ΑΝΩΝΥΜΟ???Αφού δεν ξέρουμε ποιός είναι?Δεν έχουμε μιλήσει ποτέ μαζί του, δεν έχουμε παίξει ποτέ μαζί του..δεν ξέρουμε ποιός είναι ο λογαριασμός του ..ούτε σε ποιά ομάδα ανήκει!Υποψιαζόμαστε...

Άρα να σεβαστώ τι????Τον αέρα???Τον ανύπαρκτο????ποιόν πρόσβαλα????????Αν μου απαντήσει κάποιος και μου πει την ταυτότητα αυτού που πρόσβαλα να ζητήσω συγνώμη....loοοοοοοοοοοοοl Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy XAAXAXAXAXAXAX
ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΑΦΟΥ ΑΥΤΟ ΑΡΜΟΖΕΙ ΣΤΟ ΚΑΘΕ ΑΝΩΝΥΜΟ TROLL
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανώνυμος Μπάρμπας Empty Απ: Ανώνυμος Μπάρμπας

Δημοσίευση από perseas Σαβ Μαρ 19, 2016 2:16 pm

1)O Μπάρμπας είναι παίκτης σου μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου!

..δεν ξέρουμε ποιός είναι ο λογαριασμός του ..ούτε σε ποιά ομάδα ανήκει!Υποψιαζόμαστε...


ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΣ
perseas
perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 176

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανώνυμος Μπάρμπας Empty Απ: Ανώνυμος Μπάρμπας

Δημοσίευση από taramas Σαβ Μαρ 19, 2016 3:32 pm

@TYRAEL75

Δεν έβλεπα άλλη ομάδα είναι σίγουρο, δεν θυμάμαι πότε ακριβώς ήταν, νομίζω τον περασμένο δεκέμβριο, δεν καταλαβαίνω όμως γιατί διαμαρτύρεσαι, εγώ να ήμουν θα έκανα το ίδιο ή κάτι παρόμοιο, ποιο είναι το πρόβλημα?
Μου θύμησες τον "μεθυσμένο καπετάνιο", ξέρεις ποιον εννοώ, που τον έπαιρνα μαζί μου στην διπλωματία με ξένες ομάδες και ούτε ο ίδιος δεν θυμόταν τι έλεγε.
Μέσα σε αυτό το φόρουμ είχα γράψει κάποτε οτι όσα πέτυχα με την HEAT ήταν 50% μάχες και 50% διπλωματία, τότε πετάχτηκαν οι ειδήμονες και με τρολάρανε, ξεκολλήστε επιτέλους και πάτε ενα βήμα μπροστά, δεν έχει νόημα να γράφετε λίστες με νούμερα, ούτε έχει καμία ουσία να φτιάχνετε stats για την ομάδα όπως φτιάχνετε για τον λογαριασμό σας, όλη η ουσία είναι αν θα σας σέβονται ή αν θα γελάνε μαζί σας οι σοβαρές ομάδες.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανώνυμος Μπάρμπας Empty Απ: Ανώνυμος Μπάρμπας

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Μαρ 19, 2016 3:48 pm

perseas έγραψε:1)O Μπάρμπας είναι παίκτης σου μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου!

..δεν ξέρουμε ποιός είναι ο λογαριασμός του ..ούτε σε ποιά ομάδα ανήκει!Υποψιαζόμαστε...


ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΣ
+1
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανώνυμος Μπάρμπας Empty Απ: Ανώνυμος Μπάρμπας

Δημοσίευση από mementoM0ri Σαβ Μαρ 19, 2016 6:03 pm

"τους NOS τους γνώρισα όταν είχαν 32 μέλη και δεν είχαν δεκάρια να κάνουν δεύτερη μάχη, τους βοήθησα δίνοντάς τους περιοχές και όχι μόνο και σε λίγο καιρό έγιναν απο τις δυνατότερες ομάδες του παιχνιδιού"

xaxaxaxaxaxa έκλαψα...
mementoM0ri
mementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 206

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανώνυμος Μπάρμπας Empty Απ: Ανώνυμος Μπάρμπας

Δημοσίευση από taramas Σαβ Μαρ 19, 2016 6:20 pm

mementoM0ri έγραψε:"τους NOS τους γνώρισα όταν είχαν 32 μέλη και δεν είχαν δεκάρια να κάνουν δεύτερη μάχη, τους βοήθησα δίνοντάς τους περιοχές και όχι μόνο και σε λίγο καιρό έγιναν απο τις δυνατότερες ομάδες του παιχνιδιού"

xaxaxaxaxaxa έκλαψα...

Ούτως ή άλλως για κλάματα είσαι αγόρι μου, εκτός απο το να μας δείχνεις κατα καιρούς πόσο μαλάκας είσαι έχεις κάτι να πεις σε αυτό που είπα? έχεις καμιά αμφισβήτηση? αν έχεις μπορούμε να το δούμε αλλιώς μην τρώς τον χρόνο σου με μαγκιές του κώλου.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης