World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Free mparmpas

+26
imperiumgraecum
mparmpas
JohBolter
37EMA
patatomhden
falakros
dfk_7677
dolofonos
TYRAELL75
RNGD
Convii
gregorakis
Gooakis
antkon
Sanguinius
galanosauros
sisifos
astoxos_x
Dennis20vt
barracudaz7
taramas
perseas
Pligomenos
blsbill
Xi@Le
mementoM0ri
30 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 20 Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 6 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από taramas Τετ Μάης 04, 2016 2:08 pm

Sanguinius έγραψε:
sisifos έγραψε:
galanosauros έγραψε:@admin
Νομίζω ότι πλεόν ο τίτλος είναι outdated!!

Μια χαρά διαχρονικό τον κόβω εγώ Smile
Νομίζω,πως ο τίτλος του forum,είναι παρωχημένος,πρέπει να αλλαχτεί σε απόπατος.Μετά,αναρωτιέται ο κοσμάκης,γιατί η ελληνική κοινότητα του WoT είναι τριμπούρδελο,oh well.


PS υπερμέγιστε και τιτανοτεράστιε εικονικέ μπάτσε imperium και εικονικέ αρχιμπάτσε heero,ό,τι,μα ό,τι και να γραφτεί σε αυτό το thread,μην το κλειδώσετε ποτέ

Πες μας τώρα εσύ οτι τώρα το κατάλαβες τι μπουρδέλο είμαστε, πας για την θέση της τσατσάς ή μου φαίνεται?
Μην αγχώνεσαι κοριτσάκι, δεν πρόκειται να αλλάξει το τριμπούρδελο, στην αρχή ξεγελάστηκα κι εγώ, νόμιζα οτι έχοντας να κάνω με ενήλικες θα μπορούσαμε να βρούμε μια άκρη αλλά δυστυχώς, και καλά οι πολύ νεαροί στην ηλικία δικαιολογούνται, έχω γιό 25 χρονών και κόρη 28 και το βλέπω και στα παιδιά μου, στους 30αρηδες και τους 40αρηδες την πάτησα, τόση ανικανότητα σκέψης δεν την περίμενα το ομολογώ, ενα παιχνίδι είναι αλλά ακόμα και σε ενα παιχνίδι η προσωπική επαφή πρέπει να έχει και την δόση της σοβαρότητας, για να το κάνω λιανά, το παιχνίδι το ίδιο δεν είναι παρά το μέσο που μας φέρνει σε επαφή, τι θα κάνουμε με την επαφή μεταξύ μας είναι αποτέλεσμα της δικής μας σκέψης και όχι του παιχνιδιού, αν δηλαδή παραμυθιάζουμε ο ενας τον άλλο δεν φταίει το παιχνίδι, το πιάνεις?

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 6 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από barracudaz7 Τετ Μάης 04, 2016 2:13 pm

Βρε τράβα ψώφα να σωθεί η ανθρωπότης που θα με πεις και όργιο παλιο μ*λ*κα!Παω για ύπνο γιατί δεν έχω άλλο χρόνο να αντικρούσω τις π@π@ριές σου δυστυχώς...Ότι και να πείς είσαι μεγάλη λούγκρα...γυναικάκια σαν και σένα μόνο μέσα απο τα forum μπορούν να υφίσταται...ο μόνος λόγος που έγραψα εδώ απόψε είναι γιατί ρίχνεις λάσπη και χαρακτηρίζεις και μιλάς άσχημα για άτομα και πρόσωπα που δεν είναι παρόν και που δεν συμμετέχουν σε καμία συζητήση!!! κανονικά θα πρεπε να ντρέπεσαι λίγο .....αμα είχες λίγο τσίπα μέσα σου.....αλλα εσύ μ*λ*κας εγγεννήθηκες μ*λ*κας θα πεθάνεις....άντε καλή συνέχεια τώρα πες την ιστορία της ζωής σου νούμερο ε νούμερο....!!!!
barracudaz7
barracudaz7

Αριθμός μηνυμάτων : 71

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 6 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από Sanguinius Τετ Μάης 04, 2016 2:16 pm

taramas έγραψε:Πες μας τώρα εσύ οτι τώρα το κατάλαβες τι μπουρδέλο είμαστε, πας για την θέση της τσατσάς ή μου φαίνεται?
Μην αγχώνεσαι κοριτσάκι, δεν πρόκειται να αλλάξει το τριμπούρδελο, στην αρχή ξεγελάστηκα κι εγώ, νόμιζα οτι έχοντας να κάνω με ενήλικες θα μπορούσαμε να βρούμε μια άκρη αλλά δυστυχώς, και καλά οι πολύ νεαροί στην ηλικία δικαιολογούνται, έχω γιό 25 χρονών και κόρη 28 και το βλέπω και στα παιδιά μου, στους 30αρηδες και τους 40αρηδες την πάτησα, τόση ανικανότητα σκέψης δεν την περίμενα το ομολογώ, ενα παιχνίδι είναι αλλά ακόμα και σε ενα παιχνίδι η προσωπική επαφή πρέπει να έχει και την δόση της σοβαρότητας, για να το κάνω λιανά, το παιχνίδι το ίδιο δεν είναι παρά το μέσο που μας φέρνει σε επαφή, τι θα κάνουμε με την επαφή μεταξύ μας είναι αποτέλεσμα της δικής μας σκέψης και όχι του παιχνιδιού, αν δηλαδή παραμυθιάζουμε ο ενας τον άλλο δεν φταίει το παιχνίδι, το πιάνεις?
Κατ' αρχάς για να καταλάβεις,πόσο απόπατος είσαι,πέταξε το σκυλί σου,την ατάκα,πως είμαι κορίτσι,το έχαψες και το διατυμπανίζεις κιόλας.Δέυτερον,μην το παίζεις ηθικός και αθώα περιστερά,ο πρώτος που παραμυθιάζει κόσμο,εδώ μέσα,είσαι εσύ.Όπως σου είχα ξαναγράψει,μην μιλάς για σχοινί στο σπίτι του κρεμασμένου
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 6 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από antkon Τετ Μάης 04, 2016 3:13 pm

Ρε Ταραμα στα 53 μου θα πηγαινα για ψαρεμα και θα τρολλαρα  το φορουμ αντιθετα εσυ εχεις καταντησει να εισαι πιο διασκεδαστικος και απο τον Benny Hill , η ζωη προχωραει και αναλωνεσαι σε πραγματα που δεν εχουν σημασια εχεις μπερδεψει την κανονικη ζωη με την εικονικη κλεισε το ρημαδι το ΠΣ  και κανε καμια βολτα εδω και 6 ωρες μιλας για προιστορια το παρον δεν το αναφερεις και στο μελλον μενεις με το ΘΑ  κατι τετοιοι τυποι σαν και εσενα εφεραν την καταστροφη στο τοπο μας για κατι τετιους τυπους σαν και εσενα δουλευω για να πληρωνω τα μνημονια γιατι εγω ειμαι 34  και σιγουρα δεν εφερα την Ελλαδα σε αυτη την καταστροφη .


Οποτε αγορινα μου η παππουλη η πες το οπως θες νυσαφι ποια σε ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ εισαι ενας δεινοσαυρος και τιποτα αλλο αντε κανε μας την χαρη και παιξε κανα ταβλι η αφου λες οτι εισαι και εξυπνος  κανα σκακι αντε γιατι το πολυ το Κυρ Ελεεισον το βαριεται και ο θεος

ΜΦΧ

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 68

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 6 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από Sanguinius Τετ Μάης 04, 2016 3:18 pm

antkon έγραψε:Ρε Ταραμα στα 53 μου θα πηγαινα για ψαρεμα και θα τρολλαρα  το φορουμ αντιθετα εσυ εχεις καταντησει να εισαι πιο διασκεδαστικος και απο τον Benny Hill , η ζωη προχωραει και αναλωνεσαι σε πραγματα που δεν εχουν σημασια εχεις μπερδεψει την κανονικη ζωη με την εικονικη κλεισε το ρημαδι το ΠΣ  και κανε καμια βολτα εδω και 6 ωρες μιλας για προιστορια το παρον δεν το αναφερεις και στο μελλον μενεις με το ΘΑ  κατι τετοιοι τυποι σαν και εσενα εφεραν την καταστροφη στο τοπο μας για κατι τετιους τυπους σαν και εσενα δουλευω για να πληρωνω τα μνημονια γιατι εγω ειμαι 34  και σιγουρα δεν εφερα την Ελλαδα σε αυτη την καταστροφη .


Οποτε αγορινα μου η παππουλη η πες το οπως θες νυσαφι ποια σε ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ εισαι ενας δεινοσαυρος και τιποτα αλλο αντε κανε μας την χαρη και παιξε κανα ταβλι η αφου λες οτι εισαι και εξυπνος  κανα σκακι αντε γιατι το πολυ το Κυρ Ελεεισον το βαριεται και ο θεος

ΜΦΧ
Όσο έχει παρατρεχάμενους,που τον δέχονται σαν θεό,εδώ θα είναι και θα καταστρέφει την κοινότητα
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 6 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από astoxos_x Τετ Μάης 04, 2016 3:34 pm

fotis12345 έγραψε:Δεν θα ασχολιθω πολυ ..... αλλα να ξερεις, ειμαι 17 και ομως εχω περισσοτερα και μεγαλιτερα *** απο αυτα που εχεις εσει (αν βεβεα εχεις), και εχω βαρεθει να το αποδεικνύω. Αντε ... μαζεψου λιγο.

Και εκτός από μεγαλύτερα *** μάλλον έχεις και κάνα 20άρι στα Νέα Ελληνικά στο σχολείο... Razz

astoxos_x

Αριθμός μηνυμάτων : 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 6 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από astoxos_x Τετ Μάης 04, 2016 3:52 pm

Ρε @barracudaz7 έχουμε να τα πούμε πάνω από 2 χρόνια! Να περάσω κάποια στιγμή από το TS της BB να τα πούμε; Smile

astoxos_x

Αριθμός μηνυμάτων : 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 6 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από Gooakis Τετ Μάης 04, 2016 4:17 pm

O λαός απαιτεί να μπει ο mparmpas στη συζήτηση να μας πει αν όντως η HEAT-X νίκησε την HEAT 2 φορές, με τι σκορ και πόσα κλειδωμένα άρματα.
Gooakis
Gooakis

Αριθμός μηνυμάτων : 120

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 6 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από Sanguinius Τετ Μάης 04, 2016 4:44 pm

Gooakis έγραψε:O λαός απαιτεί να μπει ο mparmpas στη συζήτηση να μας πει αν όντως η HEAT-X νίκησε την HEAT 2 φορές, με τι σκορ και πόσα κλειδωμένα άρματα.
XUA0X0UAXA0U0XUAX0UAXA0UX0UAX0UAXA0UXAU0
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 6 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από taramas Τετ Μάης 04, 2016 5:59 pm

barracudaz7 έγραψε:Βρε τράβα ψώφα να σωθεί η ανθρωπότης που θα με πεις και όργιο παλιο μ*λ*κα!Παω για ύπνο γιατί δεν έχω άλλο χρόνο να αντικρούσω τις π@π@ριές σου δυστυχώς...Ότι και να πείς είσαι μεγάλη λούγκρα...γυναικάκια σαν και σένα μόνο μέσα απο τα forum μπορούν να υφίσταται...ο μόνος λόγος που έγραψα εδώ απόψε είναι γιατί ρίχνεις λάσπη και χαρακτηρίζεις και μιλάς άσχημα για άτομα και πρόσωπα που δεν είναι παρόν και που δεν συμμετέχουν σε καμία συζητήση!!! κανονικά θα πρεπε να ντρέπεσαι λίγο .....αμα είχες λίγο τσίπα μέσα σου.....αλλα εσύ μ*λ*κας εγγεννήθηκες μ*λ*κας θα πεθάνεις....άντε καλή συνέχεια τώρα πες την ιστορία της ζωής σου νούμερο ε νούμερο....!!!!

Χαχαχα, σε καλό δρόμο είσαι, keep walking, πρόσεχε τα οχτάρια καραγκιοζάκο, το θέμα έληξε με σένα και για να είμαι ακριβής για μένα έχεις λήξει πριν 2 χρόνια, αντε στο καλό και να προσέχεις.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 6 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από taramas Τετ Μάης 04, 2016 6:02 pm

Sanguinius έγραψε:
taramas έγραψε:Πες μας τώρα εσύ οτι τώρα το κατάλαβες τι μπουρδέλο είμαστε, πας για την θέση της τσατσάς ή μου φαίνεται?
Μην αγχώνεσαι κοριτσάκι, δεν πρόκειται να αλλάξει το τριμπούρδελο, στην αρχή ξεγελάστηκα κι εγώ, νόμιζα οτι έχοντας να κάνω με ενήλικες θα μπορούσαμε να βρούμε μια άκρη αλλά δυστυχώς, και καλά οι πολύ νεαροί στην ηλικία δικαιολογούνται, έχω γιό 25 χρονών και κόρη 28 και το βλέπω και στα παιδιά μου, στους 30αρηδες και τους 40αρηδες την πάτησα, τόση ανικανότητα σκέψης δεν την περίμενα το ομολογώ, ενα παιχνίδι είναι αλλά ακόμα και σε ενα παιχνίδι η προσωπική επαφή πρέπει να έχει και την δόση της σοβαρότητας, για να το κάνω λιανά, το παιχνίδι το ίδιο δεν είναι παρά το μέσο που μας φέρνει σε επαφή, τι θα κάνουμε με την επαφή μεταξύ μας είναι αποτέλεσμα της δικής μας σκέψης και όχι του παιχνιδιού, αν δηλαδή παραμυθιάζουμε ο ενας τον άλλο δεν φταίει το παιχνίδι, το πιάνεις?
Κατ' αρχάς για να καταλάβεις,πόσο απόπατος είσαι,πέταξε το σκυλί σου,την ατάκα,πως είμαι κορίτσι,το έχαψες και το διατυμπανίζεις κιόλας.Δέυτερον,μην το παίζεις ηθικός και αθώα περιστερά,ο πρώτος που παραμυθιάζει κόσμο,εδώ μέσα,είσαι εσύ.Όπως σου είχα ξαναγράψει,μην μιλάς για σχοινί στο σπίτι του κρεμασμένου

Οτι εισαι γυναίκα μου το είπαν 3 άτομα για την ακρίβεια αλλά και πάλι δεν το θεώρησα δεδομένο, αν όντως δεν είσαι γυναίκα τότε ακόμα χειρότερα, τότε διεκδικείς την πρωτομαλακία γιατί όχι μόνο είσαι άσχετος και πετάγεσαι σαν την παπαριά αλλά δεν στροφάρει και ο εγκέφαλος, κρίμα.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 6 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από taramas Τετ Μάης 04, 2016 6:12 pm

antkon έγραψε:Ρε Ταραμα στα 53 μου θα πηγαινα για ψαρεμα και θα τρολλαρα  το φορουμ αντιθετα εσυ εχεις καταντησει να εισαι πιο διασκεδαστικος και απο τον Benny Hill , η ζωη προχωραει και αναλωνεσαι σε πραγματα που δεν εχουν σημασια εχεις μπερδεψει την κανονικη ζωη με την εικονικη κλεισε το ρημαδι το ΠΣ  και κανε καμια βολτα εδω και 6 ωρες μιλας για προιστορια το παρον δεν το αναφερεις και στο μελλον μενεις με το ΘΑ  κατι τετοιοι τυποι σαν και εσενα εφεραν την καταστροφη στο τοπο μας για κατι τετιους τυπους σαν και εσενα δουλευω για να πληρωνω τα μνημονια γιατι εγω ειμαι 34  και σιγουρα δεν εφερα την Ελλαδα σε αυτη την καταστροφη .


Οποτε αγορινα μου η παππουλη η πες το οπως θες νυσαφι ποια σε ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ εισαι ενας δεινοσαυρος και τιποτα αλλο αντε κανε μας την χαρη και παιξε κανα ταβλι η αφου λες οτι εισαι και εξυπνος  κανα σκακι αντε γιατι το πολυ το Κυρ Ελεεισον το βαριεται και ο θεος

ΜΦΧ

Τώρα μάλλον μας τα έχεις μπερδέψει, εκτός απο όλα τα άλλα διασκεδαστικά για τα οποία φταίω θα πρέπει να αναλάβω και την ευθύνη για τα μνημόνια, πράγματι το τερμάτισες, πάρτο λίγο αλλιώς, ας πούμε οτι η προσωπική μου ζωή είναι δική μου και δεν σου πέφτει λόγος, απο την άλλη επειδή δεν κατάφερες μάλλον να πετύχεις κάτι στην δική σου ζωή προσπαθείς στην εικονική, μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια αλλά με την ευκαιρία εσύ μας έκανες το κήρυγμα περί εικονικής και πραγματικής.

Πάμε λοιπον, πες μας τι δουλειά κάνεις για να δούμε τι ακριβώς πληρώνεις εσύ για μένα, που ξέρεις μπορεί στο φινάλε να ανακαλύψουμε και τι έχω πληρώσει εγώ για σένα αλλά δεν νομίζω να το πας μέχρι τέλους, μάλλον 7θα λακίσεις με καμια γνωστή ατάκα μαλακίας.

Υ.Σ. Ποιός σου είπε οτι δεν περνάω ευχάριστα την ώρα μου με κάτι τύπους σαν και σένα? το αντίθετο σε βεβαιώ, διασκεδάζω αφάνταστα, απο την άλλη αν ενδιαφέρεσαι να μάθεις για την εξυπνάδα μου είσαι ευπρόσδεκτος για ενα τεστ, σε 5 λεπτά θα καταλάβουμε ποση εξυπνάδα κουβαλάει μαζί του ο καθένας, δεν είναι δύσκολο.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 747
Ηλικία : 61

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 6 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Μάης 05, 2016 1:13 am

taramas έγραψε:
Οτι εισαι γυναίκα μου το είπαν 3 άτομα για την ακρίβεια αλλά και πάλι δεν το θεώρησα δεδομένο, αν όντως δεν είσαι γυναίκα τότε ακόμα χειρότερα, τότε διεκδικείς την πρωτομαλακία γιατί όχι μόνο είσαι άσχετος και πετάγεσαι σαν την παπαριά αλλά δεν στροφάρει και ο εγκέφαλος, κρίμα.
Ναι και τα ψέματα και μόλις στριμωχτείς,θα αρχίσεις τα straw man,όπως πάντα.Ταραμά,μην με μπερδεύεις με τα σκυλιά σου,που έχεις εδώ μέσα,μια χαρά στροφάρω,για αυτό τα λογικά σου σφάλματα και οι λοιπές παπαριές σου,όχι σε μένα.Ο μόνος άσχετος,είσαι εσύ,που έχεις καταστρέψει ένα κάρο ομάδες και συνεχίζεις
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 6 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Μάης 05, 2016 1:28 am

... #omparmpaskserei και θα μιλήσει όταν πρέπει ... θα βάλει τα πράγματα στη θέση τους ...



... έμαθα και πράγματα για την HEAT λοιπόν που απλά επιβεβαιώνουν ό,τι ξέραμε ως τώρα από την εμπειρία μας από άλλες clan ... τα ίδια έγιναν και στη HARD, τα ίδια πάνω κάτω και στην PNX ... αυτό το μοντέλο διαχείρισης μιας κοινότητας δε δουλεύει (δε δούλεψε και δεν πρόκειται) ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 6 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Μάης 05, 2016 1:53 am

gregorakis έγραψε:... #omparmpaskserei και θα μιλήσει όταν πρέπει ... θα βάλει τα πράγματα στη θέση τους ...



... έμαθα και πράγματα για την HEAT λοιπόν που απλά επιβεβαιώνουν ό,τι ξέραμε ως τώρα από την εμπειρία μας από άλλες clan ... τα ίδια έγιναν και στη HARD, τα ίδια πάνω κάτω και στην PNX ... αυτό το μοντέλο διαχείρισης μιας κοινότητας δε δουλεύει (δε δούλεψε και δεν πρόκειται) ...
Πως να δουλέψει,όταν ο στόχος του,δεν είναι η ισχυροποίηση της εκάστοτε clan;
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 6 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από Convii Πεμ Μάης 05, 2016 2:01 am

gregorakis έγραψε:... #omparmpaskserei και θα μιλήσει όταν πρέπει ... θα βάλει τα πράγματα στη θέση τους ...



... έμαθα και πράγματα για την HEAT λοιπόν που απλά επιβεβαιώνουν ό,τι ξέραμε ως τώρα από την εμπειρία μας από άλλες clan ... τα ίδια έγιναν και στη HARD, τα ίδια πάνω κάτω και στην PNX ... αυτό το μοντέλο διαχείρισης μιας κοινότητας δε δουλεύει (δε δούλεψε και δεν πρόκειται) ...

Πες τα Χρυσόστομε...

Convii

Αριθμός μηνυμάτων : 92

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 6 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Μάης 05, 2016 2:03 am

... μα είναι τόσο περίεργο πως και στις 3 περιπτώσεις οι "δεύτερες" clan ήθελαν να υποσκελίσουν τις "πρώτες" ... κάτι έχει το νερό στην ελλάδα, δεν εξηγείται αλλιώς ...


EDIT: @Convii 
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 6 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από Convii Πεμ Μάης 05, 2016 2:06 am

Διαγωνισμός ξιφομαχίας.

Convii

Αριθμός μηνυμάτων : 92

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 6 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από Convii Πεμ Μάης 05, 2016 2:07 am

gregorakis έγραψε:... μα είναι τόσο περίεργο πως και στις 3 περιπτώσεις οι "δεύτερες" clan ήθελαν να υποσκελίσουν τις "πρώτες" ... κάτι έχει το νερό στην ελλάδα, δεν εξηγείται αλλιώς ...


EDIT: @Convii 
Χαχαχαχα τι μαλάκας είσαι χαχαχαχ

Convii

Αριθμός μηνυμάτων : 92

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 6 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από perseas Πεμ Μάης 05, 2016 2:12 am

gregorakis έγραψε: ... τα ίδια έγιναν και στη HARD, αυτό το μοντέλο διαχείρισης μιας κοινότητας δε δουλεύει (δε δούλεψε και δεν πρόκειται) ...

Στη HARD δούλεψε (HARD1/2/S) χωρίς πολλά προβλήματα γιατί είχαμε το μυαλό μας στα του οίκου μας ως ανεξάρτητες (αλλά με το ίδιο όνομα) Clan. Ποτέ δεν κοιτάξαμε αν η S ήταν πιο δυνατή από την 1 ή το αντίθετο και ποτέ η μία δεν πήρε παίκτη από την άλλη με το έτσι θέλω. Η HARD θα υπήρχε και σήμερα αν υπήρχε έστω και ένας Έλληνας να θέλει να την αναλάβει όταν έφυγα. Ως παρατήρηση που μου έκανε μεγάλη εντύπωση ήταν ότι κανένας συμπατριώτης μας δεν ήθελε να γίνει αρχηγός.

Υ.Γ. Η HARD2 θεωρητικά ήταν η ακαδημία της 1 αλλά αυτό μεταβλήθηκε μέσα στον 1ο χρόνο λειτουργίας της.
perseas
perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 176

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 6 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από RNGD Πεμ Μάης 05, 2016 3:26 am

Έχει μεγάλη πλάκα να κάνεις FC σε skirmishes με το κεντρικό clan,να μην μπορείς να σταυρώσεις νίκη πάνω από 50-55% και στα καπάκια να κάνεις FC με τους "κίτρινους" αλλά παθιασμένους να ακούσουν, να μάθουν και να νικήσουν με ποσοστά 70-75% και να χάνεις στο τσακ landing με τις υποτιθέμενες "ντομάτες" της θυγατρικής...
Ή να κερδίζεις με τυχαία ομάδα landing, σπάζοντας καμπέρια που ο "main-clain-main FC" της clan τρώει στούκα επί ένα μήνα για να σε πει ότι έγινε από "τύχη", να κρατάς την ομάδα στο χάρτη και να την παρατάς χωρίς άμυνα την επόμενη γιατί πως θα πεις στο noobα και καλά να παίξει την άμυνα για σένα, όταν τα rotation του στο χάρτη ακολουθούν τους κύκλους της σελήνης σε συχνότητα;
Ή το άλλο; Αυτό και αν είναι καλό....Να σε λένε "κοίτα... εμείς πήραμε τις ομάδες που γουστάραμε. εσύ άμα μαζέψεις 10άδα μπες εκεί και παίξε...." Και να σε ρωτάνε οι παίχτες σου μετά στο map-tactic αν αυτοί είναι τα ρέστα του clan. Να παίρνεις το landing εκεί και την επόμενη μέρα να σου κάνει το defence ο "main FC"...να το στουκάρει φυσικά και να σε πιάνουν τα "ρέστα" που κέρδισαν την προηγούμενη μέρα και να σε ρωτάνε γιατί δεν παίξανε αυτοί σε αυτό που κέρδισαν με κόπο-καυγάδες και μπινελίκια σαν ομάδα.
Το ελληνικό community σαν ηγεσίες πάνω κάτω αυτό είναι. Ένα facebook με άρματα θέλουν να κάνουν με κάτι κολλητούς και τυφλό WN8 να βλέπουν γιατί φυσικά μέχρι εκεί τους κόβει....και φυσικά..παίχτες υπερτιμημένοι, που πάντα μα πάντα τους φταίει ο FC..και μην τυχόν τους πεις κάτι..
Εκεί που βρίσκεται λοιπόν το greek community σαν ελληνικά clan είναι και το μέγιστο που μπορούν να φτάσουν.

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 6 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από antkon Πεμ Μάης 05, 2016 5:01 am

taramas έγραψε:
antkon έγραψε:Ρε Ταραμα στα 53 μου θα πηγαινα για ψαρεμα και θα τρολλαρα  το φορουμ αντιθετα εσυ εχεις καταντησει να εισαι πιο διασκεδαστικος και απο τον Benny Hill , η ζωη προχωραει και αναλωνεσαι σε πραγματα που δεν εχουν σημασια εχεις μπερδεψει την κανονικη ζωη με την εικονικη κλεισε το ρημαδι το ΠΣ  και κανε καμια βολτα εδω και 6 ωρες μιλας για προιστορια το παρον δεν το αναφερεις και στο μελλον μενεις με το ΘΑ  κατι τετοιοι τυποι σαν και εσενα εφεραν την καταστροφη στο τοπο μας για κατι τετιους τυπους σαν και εσενα δουλευω για να πληρωνω τα μνημονια γιατι εγω ειμαι 34  και σιγουρα δεν εφερα την Ελλαδα σε αυτη την καταστροφη .


Οποτε αγορινα μου η παππουλη η πες το οπως θες νυσαφι ποια σε ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ εισαι ενας δεινοσαυρος και τιποτα αλλο αντε κανε μας την χαρη και παιξε κανα ταβλι η αφου λες οτι εισαι και εξυπνος  κανα σκακι αντε γιατι το πολυ το Κυρ Ελεεισον το βαριεται και ο θεος

ΜΦΧ

Τώρα μάλλον μας τα έχεις μπερδέψει, εκτός απο όλα τα άλλα διασκεδαστικά για τα οποία φταίω θα πρέπει να αναλάβω και την ευθύνη για τα μνημόνια, πράγματι το τερμάτισες, πάρτο λίγο αλλιώς, ας πούμε οτι η προσωπική μου ζωή είναι δική μου και δεν σου πέφτει λόγος, απο την άλλη επειδή δεν κατάφερες μάλλον να πετύχεις κάτι στην δική σου ζωή προσπαθείς στην εικονική, μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια αλλά με την ευκαιρία εσύ μας έκανες το κήρυγμα περί εικονικής και πραγματικής.

Πάμε λοιπον, πες μας τι δουλειά κάνεις για να δούμε τι ακριβώς πληρώνεις εσύ για μένα, που ξέρεις μπορεί στο φινάλε να ανακαλύψουμε και τι έχω πληρώσει εγώ για σένα αλλά δεν νομίζω να το πας μέχρι τέλους, μάλλον 7θα λακίσεις με καμια γνωστή ατάκα μαλακίας.

Υ.Σ. Ποιός σου είπε οτι δεν περνάω ευχάριστα την ώρα μου με κάτι τύπους σαν και σένα? το αντίθετο σε βεβαιώ, διασκεδάζω αφάνταστα, απο την άλλη αν ενδιαφέρεσαι να μάθεις για την εξυπνάδα μου είσαι ευπρόσδεκτος για ενα τεστ, σε 5 λεπτά θα καταλάβουμε ποση εξυπνάδα κουβαλάει μαζί του ο καθένας, δεν είναι δύσκολο.
Παρτε πασατεμπο

Βρε Ταραμα εσυ για εμενα δεν εχεις πληρωσει τιποτα  τωρα το ποιος θα λακισει θα φανει στο τελος και τις μαλακιες εδω και δυο χρονια τις λες εσυ οχι εγω αυτα για να μην νομιζεις οτι μιλας με κανενα που δεν μπορει να σου απαντησει  στα ισα.

Κατα τα αλλα Ταραμα κατσε παιξε κανα ταβλι γιατι μονο για εκει εισαι και τιποτα αλλο  οσο για το αν εισαι εξυπνος η οχι νομιζω οτι ολοι το καταλαβαμε δεν χρειαζεται καν να αναλωθω σε κατι που ειναι πασιφανες.

Υ.Σ.  Γουσταρω που η ζωη σου μονο ειναι να απαντας σε αυτ το φορουμ  μονο και μονο για να λες τις μλκσ σου


Μην απαντησεις  γιατι παλι μλκσ θα λες

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 68

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 6 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από TYRAELL75 Πεμ Μάης 05, 2016 5:07 am

gregorakis έγραψε:... μα είναι τόσο περίεργο πως και στις 3 περιπτώσεις οι "δεύτερες" clan ήθελαν να υποσκελίσουν τις "πρώτες" ... κάτι έχει το νερό στην ελλάδα, δεν εξηγείται αλλιώς ...


EDIT: @Convii 
ουτε στην pnx ουτε στην heat η δευτερη ομαδα ηθελε να υποσκελισει την πρωτη,στην περιπτωση της heat για την.οποια μιλαμε η δευτερη ομαδα ηθελε απλα να ειναι ανεξαρτητη και να μην.παιζει τον ρολο της ακαδημιας, ακριβως αυτο λοιπον που λεει ο περσεας ως "συνταγη επιτυχιας" στην hard

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 6 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από TYRAELL75 Πεμ Μάης 05, 2016 5:22 am

@taramas 
τι εννοείς "νομιζω"? δεν ισχύει δλδ το οτι ηθελες να μας πεταξεις απο την κοινοτητα της heat? 
ειναι ψέμματα οτι το θεμα της συναντησης που εσυ οργανωσες ηταν οτι δεν γινετε να υπαρχουν 2 ανταγωνιστικες ομάδες υπο το ονομα της heat? 
ειναι ψεμματα πως λερωσες το βρακακι σου στην σκεψη και μονο πως θα γινοταν κατι τετοιο φοβούμενος πως θα αποκαλυφθεί συντομότερα η ανεπάρκειά σας?
τα παιδια του battlefield που ειχαμε στο wot συμφωνουσαν να γινουμε 2η ομαδα στα αρματα,οι διαχείρισή του ts συμφώνησε και μας εδωσε δικα μας κανάλια και τοτε επαιξες το τελευταιο σου χαρτί.
μαζι με.τον σαλονικα κανονισατε την συνάντησή αυτη με τα παιδια της heat που δεν ειχαν καμια σχεση με το wot και δεν μπορουσαν καν να καταλαβουν οι καημένοι τι λέγαμε να αποκλείσεις κάθε αντίθετη φωνή απο τημ συνάντηση διώχνοντας με απο το κανάλι, να αραδιασεις ελευθερος τα ψέματά σου και να πετυχειτον στοχο σου.
οταν μετα απο αυτο εχασες πλήρως την οποια στηριξη σου ειχε απομείνει απο τα παιδιά του battlefield που έπαιζαν και wot και η heat ηταν ενα βημα πριν την διάλυση πλεον αντι να αναλαβεις της ευθηνες σου παραιτηθηκες.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Free mparmpas - Σελίδα 6 Empty Απ: Free mparmpas

Δημοσίευση από barracudaz7 Πεμ Μάης 05, 2016 6:27 am

@astoxos_x έγραψε:Ρε @barracudaz7 έχουμε να τα πούμε πάνω από 2 χρόνια! Να περάσω κάποια στιγμή από το TS της BB να τα πούμε; Free mparmpas - Σελίδα 6 Icon_smile

Χρόνη πολύ ευχαρίστως όποτε θες να έρθεις από το ts ή να έρθω εγω να τα πούμε και όποιος άλλος θέλει απ'τα παιδιά...αν και δεν πολύ μπαίνω τελευταία, θα χαρώ πολύ!
barracudaz7
barracudaz7

Αριθμός μηνυμάτων : 71

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 20 Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης