World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

+31
barracudaz7
LASKAS
trollisok
mparmpas
BoTheGreat
gr1gorious
galanosauros
37EMA
Hit_them_HARD
Panzer82
blsbill
Rommelgr1970
astoxos_x
NIAM_NIAM
fc_rex
hoannis
TYRAELL75
Dennis20vt
falakros
gregorakis
perseas
kick1995
Gooakis
fotis12345
dimstam
Convii
imperiumgraecum
RNGD
Sanguinius
Karmar1
babis2015
35 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 32 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 2 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από Convii Δευ Ιουν 20, 2016 9:05 pm

Προβλήματα που έχει ο κόσμος...

Convii

Αριθμός μηνυμάτων : 92

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 2 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από Karmar1 Τρι Ιουν 21, 2016 1:42 am

Γιατί έχετε πρόβλημα με τα aim bots; εγώ είχα βάλει μια στιγμή το orge που ήταν free και έχανα βολές αντί να κερδίζω. Δεν λέω στα εν κινήση βάραγε bc με 60 κμ για πλάκα αλλά σε όλα τα άλλα το βρήκα ότι δεν άξιζε. Το να κλέγεται κάποιος που δεν έχει μοντς οκ το γμτ είναι που ακούς τον άλλο γμ τα aimbots σας όταν χάνει και έχει και ο ίδιος Smile
Έχει ο άλλος aimbot; βγαίνεις και στην περνάει στα μάτια με την μια; μην ξανά βγεις άστον να πουσάρει αυτός και ρίχτου την εσύ.

Εγώ θα πω μπράβο στην WG γιατί είμαι gamer από εποχές ατάρι και πλέον στα 30 μου με έχει κάψει το παιχνίδι. Δεν ξέρω πως αλλά σου προκαλεί εθισμό η παπαριά.
Karmar1
Karmar1

Αριθμός μηνυμάτων : 31

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 2 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Τρι Ιουν 21, 2016 2:40 am

@Karmar1 έγραψε:Γιατί έχετε πρόβλημα με τα aim bots; εγώ είχα βάλει μια στιγμή το orge που ήταν free και έχανα βολές αντί να κερδίζω. Δεν λέω στα εν κινήση βάραγε bc με 60 κμ για πλάκα αλλά σε όλα τα άλλα το βρήκα ότι δεν άξιζε. Το να κλέγεται κάποιος που δεν έχει μοντς οκ το γμτ είναι που ακούς τον άλλο γμ τα aimbots σας όταν χάνει και έχει και ο ίδιος WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 2 Icon_smile
Έχει ο άλλος aimbot; βγαίνεις και στην περνάει στα μάτια με την μια; μην ξανά βγεις άστον να πουσάρει αυτός και ρίχτου την εσύ.

Εγώ θα πω μπράβο στην WG γιατί είμαι gamer από εποχές ατάρι και πλέον στα 30 μου με έχει κάψει το παιχνίδι. Δεν ξέρω πως αλλά σου προκαλεί εθισμό η παπαριά.
Αμ γι'αυτό εξελίσσεται απο το κακό στο χειρότερο το συγκεκριμένο game...όταν έχει supporter σαν και σένα λογικό είναι...παίζεις wot απο όταν βγήκε  η παίζεις κανα μήνα μόνο?αυτό το χάλι πάντως σίγουρα δεν υπήρχε παλαιότερα...τώρα έχει παραγίνει το κακό...και ας προσπαθούν κάποιοι να δικαιολογήσουν τα αδικαιολόγητα...
Πάντως έχει πλάκα σε πίστες όπως prokhorovka να βλέπεις όλα τα botakia παρεάκι (με το tundra φορτωμένο επί το πλείστον) απο την μία πλευρά του χάρτη (ξέρετε εκεί στη γραμμή του 1 που είναι όλες οι συστάδες δέντρων μαζεμένες) και να περιμένουν ποιος θα ανάψει πρώτος για να φύγει η ομοβροντία...ή ποιό scout θα κάνει πρώτο το λάθος και θα κάνει ένα βήμα πιο λοξά  στη μέση τις πίστας για να φύγει μονομιάς με το που σποταριστεί....εκεί όλοι μαζεμένοι και camperωμένοι μέχρι θανάτου...παιχνίδι φοβερής δράσης....Ουουάου που λέει και ο Μπαρουφάκης!!!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 2 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Τρι Ιουν 21, 2016 4:31 am

babis2015 έγραψε:
@Karmar1 έγραψε:Γιατί έχετε πρόβλημα με τα aim bots; εγώ είχα βάλει μια στιγμή το orge που ήταν free και έχανα βολές αντί να κερδίζω. Δεν λέω στα εν κινήση βάραγε bc με 60 κμ για πλάκα αλλά σε όλα τα άλλα το βρήκα ότι δεν άξιζε. Το να κλέγεται κάποιος που δεν έχει μοντς οκ το γμτ είναι που ακούς τον άλλο γμ τα aimbots σας όταν χάνει και έχει και ο ίδιος WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 2 Icon_smile
Έχει ο άλλος aimbot; βγαίνεις και στην περνάει στα μάτια με την μια; μην ξανά βγεις άστον να πουσάρει αυτός και ρίχτου την εσύ.

Εγώ θα πω μπράβο στην WG γιατί είμαι gamer από εποχές ατάρι και πλέον στα 30 μου με έχει κάψει το παιχνίδι. Δεν ξέρω πως αλλά σου προκαλεί εθισμό η παπαριά.
Αμ γι'αυτό εξελίσσεται απο το κακό στο χειρότερο το συγκεκριμένο game...όταν έχει supporter σαν και σένα λογικό είναι...παίζεις wot απο όταν βγήκε  η παίζεις κανα μήνα μόνο?αυτό το χάλι πάντως σίγουρα δεν υπήρχε παλαιότερα...τώρα έχει παραγίνει το κακό...και ας προσπαθούν κάποιοι να δικαιολογήσουν τα αδικαιολόγητα...
Πάντως έχει πλάκα σε πίστες όπως prokhorovka να βλέπεις όλα τα botakia παρεάκι (με το tundra φορτωμένο επί το πλείστον) απο την μία πλευρά του χάρτη (ξέρετε εκεί στη γραμμή του 1 που είναι όλες οι συστάδες δέντρων μαζεμένες) και να περιμένουν ποιος θα ανάψει πρώτος για να φύγει η ομοβροντία...ή ποιό scout θα κάνει πρώτο το λάθος και θα κάνει ένα βήμα πιο λοξά  στη μέση τις πίστας για να φύγει μονομιάς με το που σποταριστεί....εκεί όλοι μαζεμένοι και camperωμένοι μέχρι θανάτου...παιχνίδι φοβερής δράσης....Ουουάου που λέει και ο Μπαρουφάκης!!!


Μπάμπη...πρέπει να έφτασες σε εκείνο το όριο που δεν την πάλευες να τρως άλλες σφαλιάρες σε αυτό το παιχνίδι.

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 2 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από Gooakis Τρι Ιουν 21, 2016 8:25 am

@babis2015: Με αυτό που λες για την Prokhrovka, έτσι όπως το λες, καταλαβαίνω ότι δε ξέρεις τι ακριβώς κάνει το toundra. Βασικά όλο αυτό που περιγράφεις δεν έχει καμιά σημασία αν έχουν το mod ή όχι, συμβαίνει αν παίζουν και vanilla: έτσι κι αλλιώς αν στοχεύσεις σε ένα άρμα εμφανίζεται το κόκκινο πλαίσιο, άρα ας πούμε με το toundra γλυτώνεις λίγα δέκατα του δευτερολέπτου ψάξιμο, κι αν. Το toundra ΔΕΝ εξαφανίζει τους θάμνους απ'το παιχνίδι, οι θάμνοι εξαφανίζονται MONO σε σένα. Δεν αλλοιώνονται τα game mechanics απ'το mod, δεν έχουν λιγότερο camo οι αντίπαλοι, δεν μπορείς να hackάρεις το wot όπως είπαμε γιατί είναι server based.

Για την ιστορία το toundra ήταν απ'τα προτεινόμενα mods παλιά, γιατί βοηθούσε αδύναμους υπολογιστές (ειδικά τα mac που δεν υπήρχε καμιά υποστήριξη παλιότερα και τα wrappers ήταν χάλια) να τρέξουν το wot με λιγότερα προβλήματα.
Gooakis
Gooakis

Αριθμός μηνυμάτων : 120

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 2 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Τρι Ιουν 21, 2016 9:44 am

@RNGD έγραψε:Μπάμπη...πρέπει να έφτασες σε εκείνο το όριο που δεν την πάλευες να τρως άλλες σφαλιάρες σε αυτό το παιχνίδι.

Τουλαχιστον δεν τις έτρωγα μικρός όπως εσύ για να χαζέψω και να ανεβάζω καθυστερημένα βίντεο.

@Gooakis έγραψε:@babis2015: Με αυτό που λες για την Prokhrovka, έτσι όπως το λες, καταλαβαίνω ότι δε ξέρεις τι ακριβώς κάνει το toundra. Βασικά όλο αυτό που περιγράφεις δεν έχει καμιά σημασία αν έχουν το mod ή όχι, συμβαίνει αν παίζουν και vanilla: έτσι κι αλλιώς αν στοχεύσεις σε ένα άρμα εμφανίζεται το κόκκινο πλαίσιο, άρα ας πούμε με το toundra γλυτώνεις λίγα δέκατα του δευτερολέπτου ψάξιμο, κι αν. Το toundra ΔΕΝ εξαφανίζει τους θάμνους απ'το παιχνίδι, οι θάμνοι εξαφανίζονται MONO σε σένα. Δεν αλλοιώνονται τα game mechanics απ'το mod, δεν έχουν λιγότερο camo οι αντίπαλοι, δεν μπορείς να hackάρεις το wot όπως είπαμε γιατί είναι server based.

Για την ιστορία το toundra ήταν απ'τα προτεινόμενα mods παλιά, γιατί βοηθούσε αδύναμους υπολογιστές (ειδικά τα mac που δεν υπήρχε καμιά υποστήριξη παλιότερα και τα wrappers ήταν χάλια) να τρέξουν το wot με λιγότερα προβλήματα.
Για την ιστορία... το ξέρω μια χαρά πως δουλεύει το tundra αλλά δεν το είχα ποτέ ανάγκη να το χρησιμοποιήσω και ξέρω πως και πολλοί το έβαζαν για να βελτιώσουν τα fps κτλ αλλά δεν πάυει να σε βοηθάει να σημαδεύεις χωρις θάμνους και κλαδιά στην εικόνα σου...η αναφορά που έκανα όμως δεν ήταν τοσο γιαυτό.. όσο προς απάντηση στον @Karmar1 για το πόσο διασκεδαστικό είναι το  game με το να κάθεσαι μέχρι σχεδόν το τέλος του χρόνου της μάχης και να βλέπεις 10-15 άτομα καμπερωμένα με το δεξί κλικ έτοιμο στο χέρι για το πότε θα γίνει η μλκία απο τον απέναντι μπας και αρπάξουν καμιά βολή και 2-3 δύστυχους να προσπαθούν να κάνουν αυτό που πρέπει για την ομάδα (με κάνα σπότινγκ και απο την άλλη πλευρά ή στο κέντρο της πίστας κτλ κτλ)...και μέσα σαυτούς τους camperοφουστες έχω δεί πολλούς "καλούς" παίκτες με κάτι obj140 και κάτι άλλα ταχύβολα να καμπερώνουν σε τέτοια σημεία μέχρι το τέλος της μάχης και να πέρνουν κάτι βολές από το πουθενά μπάς και κόψουν κάνα χιλιάρικο dmg...Δε νομίζω να χρειαστεί να ανεβάσω βίντεο έτσι???πλέον το camping είναι της μόδας ειδικά στο world of hacks... των unicum wannabes Wink!!!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 2 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από Gooakis Τρι Ιουν 21, 2016 10:07 am

γιε, κι εγώ κατάλαβα ποιο ήταν το point σου κ έπρεπε απλά να γίνει η υποσημείωση.
τα αρνητικά του παιχνιδιού για μένα έχουν να κάνουν με τους παίχτες κυρίως και σε δεύτερη φάση με κάποια mechanics (25% rng, 2 tier spread, unbalanced mm με μια ομάδα με 10 tds και η άλλη 10 meds πχ και ΦΥΣΙΚΑ τα 1000+ alpha dmg laser pointer hyper TDs). τα mods είναι το λιγότερο πραγματικά.
Gooakis
Gooakis

Αριθμός μηνυμάτων : 120

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 2 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Τρι Ιουν 21, 2016 10:37 am

@Gooakis έγραψε:τα αρνητικά του παιχνιδιού για μένα έχουν να κάνουν με τους παίχτες κυρίως και σε δεύτερη φάση με κάποια mechanics (25% rng, 2 tier spread, unbalanced mm με μια ομάδα με 10 tds και η άλλη 10 meds πχ και ΦΥΣΙΚΑ τα 1000+ alpha dmg laser pointer hyper TDs)

Γιατι ,το ότι τα mechanics όποτε γουστάρει η WG με το mm της δουλεύουν και όποτε δε γουστάρει δε δουλεύουν το έχετε κοιτάξει κανείς...??έχεις light με 5 skill και full camo και σε σποτάρει το jpze100 στα 400+ μέτρα.....και τη ρουφάς ολόκληρη και σε άλλη μάχη δε σε βλέπει στα 100 μέτρα....τεσπα....
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 2 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από Gooakis Τρι Ιουν 21, 2016 11:22 am

Γιατί είναι OP, έχει καλό view range κι παίζει ο ένας στη μία μάχη να έχει κιαυτός crew με 5 skill και vents και σοκολάτες κι ο άλλος που λες να του'χει repairs Razz
Όλα εξηγούνται κάπως.
Gooakis
Gooakis

Αριθμός μηνυμάτων : 120

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 2 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Τρι Ιουν 21, 2016 11:28 am

babis2015 έγραψε:
@RNGD έγραψε:Μπάμπη...πρέπει να έφτασες σε εκείνο το όριο που δεν την πάλευες να τρως άλλες σφαλιάρες σε αυτό το παιχνίδι.

Τουλαχιστον δεν τις έτρωγα μικρός όπως εσύ για να χαζέψω και να ανεβάζω καθυστερημένα βίντεο.

Μα σοβαρέψου επιτέλους. Σε δέρνανε στο παιχνίδι πριν τα mods, σε δέρνουνε και τώρα που γίνεται ο χαμός στα mods. Που είναι το πρόβλημα σου; Ξύλο πριν, ξύλο τώρα. Δεν βλέπω το λόγο να κλαίγεσαι.

Τα βίντεο μου είναι τόσο χαζά που δείχνουν πως με μεγάλη ευκολία (και χειρότερες ομάδες) δέρνεις καλύτερες ομάδες. Για όσους συνήθως κερδίζουν, δεν τους πολυχρειάζονται. για τη δικιά σου την κατηγορία όμως;

Πάλι δεν σου χρειάζονται...brainfucked beyond repair.

Άντε καλή τύχη στο επόμενο game που θα διαλέξεις . Εύχομαι εκεί να μην κάνεις τον σάκκο του μποξ

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 2 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από dimstam Τρι Ιουν 21, 2016 12:12 pm

Δεν ξέρω ούτε εσένα babis2015 αλλά ούτε και εσένα RNGD.
Εχεις όμως ένα άδικο.ΑΝ ο  babis έτρωγε φάπες όπως είπες mesie RNGD προ cheats εποχές και κλαιγόταν για διαφορους λόγους που δεν με ενδιαφέρουν και δεν θέλω να ξέρω , ίσως να έχεις δίκιο.
Αλλά επειδή το παιχνίδι έχει φτάσει στο αποκορύφωμα του cheat, από όσο μαθαίνω, έχει απολυτα δίκιο στο να μουρμουράει. Γιατί πιστεύω πως όσο και να θέλει να παίξει καλύτερα κάποιοι "παίχτες" δεν τον αφήνουν λόγω cheats.
Και το παίχτες σε εισαγωγικά γιατί μόνο παίχτης δεν είναι αυτός που χρησιμοποιεί οποιουδήποτε τύπου cheat.Απλά είναι noob ολκής.
dimstam
dimstam

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 2 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από falakros Τρι Ιουν 21, 2016 1:19 pm

dimstam έγραψε:Και το παίχτες σε εισαγωγικά γιατί μόνο παίχτης δεν είναι αυτός που χρησιμοποιεί οποιουδήποτε τύπου cheat.Απλά είναι noob ολκής.
ντροπη σου να λες τετοια πραματα, τι λογια ειναι αυτα Razz Razz Razz

λογικο δεν ειναι, πως θα γινει το λεγομενο protect the wn8 Twisted Evil
χeσe ψηλα και αγναντευε δλδ Laughing  μα πολυ ψηλα σου λεω Wink
falakros
falakros

Αριθμός μηνυμάτων : 108

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 2 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από Gooakis Τρι Ιουν 21, 2016 1:33 pm

ΠΑΝΑΙΑΜ ΧΑΚΕΡΖ ΠΑΝΤΟΥ!!! SOS!!!!!!'1~
Gooakis
Gooakis

Αριθμός μηνυμάτων : 120

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 2 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Τρι Ιουν 21, 2016 2:04 pm

dimstam έγραψε:Δεν ξέρω ούτε εσένα babis2015 αλλά ούτε και εσένα RNGD.
Εχεις όμως ένα άδικο.ΑΝ ο  babis έτρωγε φάπες όπως είπες mesie RNGD προ cheats εποχές και κλαιγόταν για διαφορους λόγους που δεν με ενδιαφέρουν και δεν θέλω να ξέρω , ίσως να έχεις δίκιο.
Αλλά επειδή το παιχνίδι έχει φτάσει στο αποκορύφωμα του cheat, από όσο μαθαίνω, έχει απολυτα δίκιο στο να μουρμουράει. Γιατί πιστεύω πως όσο και να θέλει να παίξει καλύτερα κάποιοι "παίχτες" δεν τον αφήνουν λόγω cheats.
Και το παίχτες σε εισαγωγικά γιατί μόνο παίχτης δεν είναι αυτός που χρησιμοποιεί οποιουδήποτε τύπου cheat.Απλά είναι noob ολκής.


Συμφωνώ απόλυτα με αυτά που λες. Αν κάτσεις και τσεκάρεις το αρχείο σε αυτό το forum θα δεις ότι η κλάψα είναι πάντα εκεί, αλλάζει μόνο μορφή....
Τη μια είναι η "κακιά" WG με το φτιαγμένο mm .
Προσαρμόζεσαι και συνεχίζεις και παίζεις ή απλά το παρατάς και πας παρακάτω. Και το κυριότερο, δεν κράζεις αυτούς που γουστάρουν και συνεχίζουν και παίζουν θεωρώντας ότι για να παίζουν πάει να πει ότι είναι cheaters.
Όχι, ο τύπος ήταν ντομάτα προ aimbots-tundra-destruction mod, ντομάτα είναι και τώρα. Κομπλεξικός επίσης με αίσθημα κατωτερότητας για ένα παιχνίδι όπου όποιος είναι καλύτερος είναι ξέρω γω camper ή cheater ή το άλλο το καλύτερο...δεν έχει και καλά ζωή. Ενώ αυτός έχει.
Στο καλό λοιπόν και καλά να περνάει. Με αυτό το mentality βέβαια, θα είναι σχεδόν πάντα η φάρμα για τους άλλους

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 2 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Ιουν 22, 2016 1:08 am

Και τα froutάκια - κουλοχέρηδες (=ο ληστής ή μηχανή slot...μπορείτε να δείτε ερμηνεία και στο wiki...) και άλλα (τυχερά) παιχνίδια όταν βγήκαν πριν 30-40 χρόνια μπορεί και πιο παλιά....είχαν ένα μοναδικό τρόπο να είναι απίστευτα ελκυστικά και εθιστικά στο να παίζεις και να σου τρώνε λεφτά...τότε δεν υπήρχε και κάτι καλύτερο σε παιχνίδια βέβαια.....τα περισσότερα δε, για να μην πώ όλα ήταν αυτόματα "ρυθμισμένα" να σε παίζουν σε τουλάχιστον 60-40 / 70-30 μπορεί και περισσότερο ποσοστό να χάνεις/κερδίζεις..ανάλογα με την ευχέρεια του καταστήματος.....ήρθε λοιπόν εν έτη 2010+ η φοβερή και τρομερή Wargaming να βγάλει κάτι αντίστοιχο (την ίδια πατέντα δλδ) σε online παιχνίδι και να βγάζει εκατομμύρια....απλά η διαφορά του τότε με το τώρα είναι ότι τότε αυτοί που πήγαιναν και έπαιζαν, έπαιζαν εις γνώσην τους ότι τους τα "τρώει" το μηχάνημα.....ενώ τώρα έχει κάτι κουτούς σαν τον RNGD που νομίζουν ότι έχουν και κέρδος....τι να πώ πια....!!!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 2 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Τετ Ιουν 22, 2016 5:34 am

babis2015 έγραψε:Και τα froutάκια - κουλοχέρηδες (=ο ληστής ή μηχανή slot...μπορείτε να δείτε ερμηνεία και στο wiki...) και άλλα (τυχερά) παιχνίδια όταν βγήκαν πριν 30-40 χρόνια μπορεί και πιο παλιά....είχαν ένα μοναδικό τρόπο να είναι απίστευτα ελκυστικά και εθιστικά στο να παίζεις και να σου τρώνε λεφτά...τότε δεν υπήρχε και κάτι καλύτερο σε παιχνίδια βέβαια.....τα περισσότερα δε, για να μην πώ όλα ήταν αυτόματα "ρυθμισμένα" να σε παίζουν σε τουλάχιστον 60-40 / 70-30 μπορεί και περισσότερο ποσοστό να χάνεις/κερδίζεις..ανάλογα με την ευχέρεια του καταστήματος.....ήρθε λοιπόν εν έτη 2010+ η φοβερή και τρομερή Wargaming να βγάλει κάτι αντίστοιχο (την ίδια πατέντα δλδ) σε online παιχνίδι και να βγάζει εκατομμύρια....απλά η διαφορά του τότε με το τώρα είναι ότι τότε αυτοί που πήγαιναν και έπαιζαν, έπαιζαν εις γνώσην τους ότι τους τα "τρώει" το μηχάνημα.....ενώ τώρα έχει κάτι κουτούς σαν τον RNGD που νομίζουν ότι έχουν και κέρδος....τι να πώ πια....!!!

Άντε πάλι κατακαημένε Μπάμπη, το προσπαθείς αλλά δεν σου βγαίνει...
Ο κουλοχέρης λοιπόν που αναφέρεις, τον λένε κουλοχέρη γιατί τραβάς τον μοχλό και μετά αναλαμβάνουν οι πιθανότητες. Με τη δικιά σου ντοματολογική, αν πάρουμε εσένα και άλλες 14 ντομάτες και σας πάμε στο σπίτι από παίχτες των ΟΜΝΙ ας πούμε και πάρουμε αυτούς και τους πάμε στα δικά σας σπίτια, εντελώς ξαφνικά εσύ θα είσαι παιχτικά στο επίπεδο των ΟΜΝΙ και αυτοί εκεί κάτω στο δικό σου.
Για μάντεψε όμως; Πάλι ντομάτα θα είσαι, πάλι ξύλο θα τρως και πάλι κάπου κάποιος άλλος θα σου φταίει και τσάμπα ξεβολεύτηκες από το σπίτι σου.

Κέρδος από ένα παιχνίδι, ασφαλώς και δεν έχω. Όχι με τη λογική που εσύ το αντιμετωπίζεις. Είναι χάσιμο χρόνου αυτό που κάνουμε και εσύ μαζί όσο έπαιζες; Ασφαλώς. Γιατί το κάνουμε; Γιατί αυτό γουστάρουμε σαν χόμπι. Και όσο και να σου φαίνεται τρελό, στη ζωή υπάρχει ισονομία, όχι ισότητα. κανείς λοιπόν δεν είναι ίσος με τον άλλο. Έχει λοιπόν πάντα καλύτερους από εμάς, έχει και χειρότερους από εμάς. Εσύ απλά σε σχέση με εμένα έχεις πολύ περισσότερους καλύτερους από εσένα.

Η διαφορά μας όμως ξέρεις ποια είναι; Εγώ φιλοδοξώ να κερδίζω. Και όταν χάνω, με ενοχλεί όπως ενοχλεί εσένα, απλά δεν κλαίγομαι για αυτό, κάνω κάτι για αυτό.

Άρα λοιπόν , στα βίντεο πχ τα οποία κακολογείς, βλέπεις ένα μέρος της προσπάθειας αυτής. Συνήθως το πιο επιτυχημένο. Και αυτή η προσπάθεια μου μαζί με των συμπαιχτών μου μας είχε φέρει την προηγούμενη εβδομάδα στη θέση Νο7 στον server στα 8άρια σύμφωνα με το elo rating. Πιο πάνω από άλλα clan πολύ καλύτερα από εμάς.

Αν λοιπόν αγαπητή μου ντομάτα σε χαλάει αυτό, να βλέπεις κάποιον να τα πάει καλά σε αυτό που προσπαθεί, είναι δικό σου κόμπλεξ και μόνο. Μόνος σου έχεις επιλέξει το δρόμο της ντομάτας και πολύ απλά ό,τι δεν φτάνεις το κάνεις κρεμαστάρια. Και όπως μπήκαμε στο χάρτη, έτσι failάραμε και μας πέταξαν από αυτόν και δεν μας φταίει η WG ούτε κανένας άλλος. Ούτε η τύχη ήταν ούτε τίποτα άλλο (γιατί το έχω ακούσει και αυτό για νίκη μου από κάποιον υπέρ-FC ελληνικού clan που έτρωγε σφαλιάρες επί ένα μήνα στη Ruinberg χάνοντας με επιλεγμένες ομάδες και όταν την πήρα με την 1η προσπάθεια με ομάδα που φτιάχτηκε σε 3 λεπτά ήμουν λέει τυχερός...έφταιγα εγώ μετά που τον είπα μαλάκα στα μούτρα γιατί αυτά περί τύχης τα έλεγε στην πλάτη μου...)

Ξέρω βέβαια ότι κάτι θα βρεις να πεις κλπ κλπ. Ασφαλώς και δεν πρόκειται να σταματήσεις. Αλλά είσαι 15 πατώματα κάτω και δεν ακούγεσαι στην υπόγα να κλαψουρίζεις noobάκο....

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 2 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από gregorakis Τετ Ιουν 22, 2016 5:53 am

... αν κάποιος είναι καλύτερος από κάποιον άλλο νομιμοποιείται να χρησιμοποιεί cheats??? φακ λότζικ ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 2 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από Dennis20vt Τετ Ιουν 22, 2016 6:06 am

Εγω ενα θα πω στους βαννιλες κοκκινακιδες και κιτρινακιδες φιλους μας!Ολοι οι παιχτες πανω απο 2000wn8 ειναι cheater hackers!
Επισης αν βαλετε και εσεις τα ιδια mods που χρησιμοποιουν αυτοι θα γινετε και σεις unicoms!!! Razz Razz
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 2 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από Dennis20vt Τετ Ιουν 22, 2016 6:14 am

Lel ρε ποτε επιτελους θα σταματησετε αυτην την μαλακια που κανετε παντα!Το 90% των παιχτων εχει mods!Καπιοι απ αυτους εχουν παρανομα mods!Μην νομιζετε ομως οτι με αυτα γινονται καλυτεροι παιχτες!!Σιγουρα εχουν καποιο μικρο προβαδισμα αλλα ενας καλος παιχτης ειναι το ιδιο καλος αν παιζει και χωρις mods!Ενας χαλιας παιχτης δεν γινεται καλος αν εχει mods!Παλι ντοματα θα ειναι τα βλεπουμε καθε μερα και βλεπουμε και ντοματες με παρανομα mods το μονο που κανουν ειναι να σε παρουν καμια χαζη βολη που δεν επρεπε να την παρουν αν θα παιζαν χωρις mods!Και τι?Τι αλαζει οταν ειναι face to face ενας ενας unicom χωρις mods με μια ντοματα με full mods!Ποιο θα ειναι το αποτελεσμα?lel και παλι!
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 2 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Ιουν 22, 2016 7:00 am

@RNGD σου είπα απο την αρχή του post ότι δεν θέλω να ασχοληθώ μαζί σου αλλά εσύ τελικά έχεις κολλήσει σαν στόκος ένα πράμα πως να το πώ....

καταρχάς που ξέρεις εσύ τι χρώμα είμαι εγώ και αν είμαι πράσινος μπλέ η φούξια..?και να ήμουν ντομάτα όπως λες...τι ρόλο παίζει το χρώμα μου στη συζήτηση?εγώ μίλησα για mods και hacks και πως χαλάνε το παιχνίδι αυτό....ούτε για clans μίλησα ούτε κλαίγομαι για μένα....απλά κράζω τους κουτούς που προσπαθούν να αποκτήσουν αξία μέσα απο ένα "lame game"...

τώρα αν εσύ με σύνδεσες με ντομάτα επειδή πριν κανα μήνα είχα κράξει έναν άλλο unicum στο forum που προσπαθούσε να κάνει τον έξυπνο ή προπαγάνδα σε νέους παίκτες για το πώς πρέπει να κατευθύνεται ένας παίκτης και ποιός είναι ο σκοπός...τί να πώ..λυπάμαι...αν έχετε τέτοια μυαλά λυπάμαι πραγματικά.... που ο unicum το 1% των παικτών δλδ (όπως ανέφερε κάποιος καμμένος)παίζοντας 48ώρες τη μέρα πρέπει να είναι το πρότυπο σε ένα παιχνίδι για να μπορεί να φχαριστιέται ο παίκτης,ή και να έχει απολαβές ή να βγάζει άφθονο χρυσό & να είναι αποδεκτός στους υπόλοιπους σαν καλός παίκτης...είστε για τα πανηγύρια εαν έχετε πλάσει ένα τέτοιο μύθο μεστην πόρωση και την φαντασία σας και λυπάμαι που θα σας απογοητεύσω αλλά υπάρχουν πολλοί περισσότεροι που παίζουν για να περάσει η ώρα τους και να φχαριστηθούν...και όταν αυτοί μπαίνουν σε μάχη και συναντούν απο την ντομάτα όπως λές μέχρι τον unicum με 100 modakia φορτωμένους...χαλιούνται πως να το κάνουμε....

και για να τελειώνουμε με σένα και τα βιντεό σου..σου είπα έτυχε και είδα 1 βίντεο μόνο και όχι όλη τη γκάμα σου....(στην ruinberg αν θυμάμαι καλά) εκεί που καβαλάς κάτι μάντρες ενώ περιγράφεις...μετά κάνεις γύρω γύρω την πίστα σαν χαζός και τρακάρεις στα ντουβάρια σποτάρεσαι κάνα-2 φορές με το t69 (αν θυμάμαι καλά) και μετά σε τρώνε χωρίς να έχεις πάρει ούτε 1 βολή ή έστω να έχεις βοηθήσει την ομάδα σου και μετά αναλύεις κιόλας πως εξελίσσεται η μάχη ενώ έχεις ψοφήσει σα noobas....τώρα απο κεί και πέρα τι άλλο να σου πώ...πάντως δεν μου θύμισες κανένα quickybaby όσο και να προσπαθείς ή να θές να γίνεις αντίστοιχος ή οτιδήποτε άλλο...και δε με ενδιαφέρει κιόλας....
@Dennis20vt έγραψε:Εγω ενα θα πω στους βαννιλες κοκκινακιδες και κιτρινακιδες φιλους μας!Ολοι οι παιχτες πανω απο 2000wn8 ειναι cheater hackers!
Επισης αν βαλετε και εσεις τα ιδια mods που χρησιμοποιουν αυτοι θα γινετε και σεις unicoms!!! WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 2 Icon_razz WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 2 Icon_razz

Lel ρε ποτε επιτελους θα σταματησετε αυτην την μαλακια που κανετε παντα!Το 90% των παιχτων εχει mods!Καπιοι απ αυτους εχουν παρανομα mods!Μην νομιζετε ομως οτι με αυτα γινονται καλυτεροι παιχτες!!Σιγουρα εχουν καποιο μικρο προβαδισμα αλλα ενας καλος παιχτης ειναι το ιδιο καλος αν παιζει και χωρις mods!Ενας χαλιας παιχτης δεν γινεται καλος αν εχει mods!Παλι ντοματα θα ειναι τα βλεπουμε καθε μερα και βλεπουμε και ντοματες με παρανομα mods το μονο που κανουν ειναι να σε παρουν καμια χαζη βολη που δεν επρεπε να την παρουν αν θα παιζαν χωρις mods!Και τι?Τι αλαζει οταν ειναι face to face ενας ενας unicom χωρις mods με μια ντοματα με full mods!Ποιο θα ειναι το αποτελεσμα?lel και παλι!
Στο πρώτο σκέλος που έγραψες..έτσι κλαίγονται κάτι παιδάκια 12 χρονών που δεν ξέρουν που τους πάνε τα τέσσερα...και όχι μόνο...

Όσον αφορά το δεύτερο σκέλος εγώ προτείνω να φτιάξουν ένα mm αποκλειστικά με τους warpackάδες - hackerοmodάδες (από ντομάτα έως unicum) και να παίζουν μεταξύ τους...μπας και φχαριστηθούν καμια μάχη και οι υπόλοιποι..
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 2 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Τετ Ιουν 22, 2016 10:56 am

babis2015 έγραψε:@RNGD σου είπα απο την αρχή του post ότι δεν θέλω να ασχοληθώ μαζί σου αλλά εσύ τελικά έχεις κολλήσει σαν στόκος ένα πράμα πως να το πώ....

και για να τελειώνουμε με σένα και τα βιντεό σου..σου είπα έτυχε και είδα 1 βίντεο μόνο και όχι όλη τη γκάμα σου....(στην ruinberg αν θυμάμαι καλά) εκεί που καβαλάς κάτι μάντρες ενώ περιγράφεις...μετά κάνεις γύρω γύρω την πίστα σαν χαζός και τρακάρεις στα ντουβάρια σποτάρεσαι κάνα-2 φορές με το t69 (αν θυμάμαι καλά) και μετά σε τρώνε χωρίς να έχεις πάρει ούτε 1 βολή ή έστω να έχεις βοηθήσει την ομάδα σου και μετά αναλύεις κιόλας πως εξελίσσεται η μάχη ενώ έχεις ψοφήσει σα noobas....τώρα απο κεί και πέρα τι άλλο να σου πώ...πάντως δεν μου θύμισες κανένα quickybaby όσο και να προσπαθείς ή να θές να γίνεις αντίστοιχος ή οτιδήποτε άλλο...και δε με ενδιαφέρει κιόλας....

Αναρωτιέσαι πως μπορεί να βοηθήσει την ομάδα του ένας FC που ψοφάει σαν noobas κατά τη διάρκεια ενός παιχνιδιού όπου σαν FC δέρνει ανελέητα τούρκους bluenicum με tryhard set up ενώ ο ίδιος έχει κατεβάσει κιτρινοπράσινη ομάδα με 3 premium tanks, RHM, T28 prototype, 110 και Τ 69.

Ω ναι, ντοματούλα είσαι. Για κάποιον που παράτησε το παιχνίδι πολύ νοιάζεσαι.

Υ.Γ: αν είναι να γίνω quickybaby σώθηκα στο παιχνίδι

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 2 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τετ Ιουν 22, 2016 11:20 am

babis2015 έγραψε:πριν κανα μήνα είχα κράξει έναν άλλο unicum στο forum που προσπαθούσε να κάνει τον έξυπνο ή προπαγάνδα σε νέους παίκτες για το πώς πρέπει να κατευθύνεται ένας παίκτης και ποιός είναι ο σκοπός

Φτού με κατάλαβαν
WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 2 Tumblr_me9qqmrOxr1rwel18o1_500

Eπίσης, 
WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 2 QBWG7xN

Οι unicums και superunicums αποτελούν το 0.09% και το 0.01% του συνολικού playerbase αντίστοιχα(αθροιστικά 0.1%), 1% είναι αν προσθέσεις και το 0.9% των βαθύ-μπλε.

Ως προς τον ημερήσιο αφιερωτέο χρόνο μου,
 WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 2 0aWt0A4

365*5 + 2*30 + 7 + 2(2 δίσεκτα έτη) = 1894 μέρες, 44813/1894 = 23,66 μάχες την ημέρα, 23,66*6(κατ' άλλους 7) λεπτά ανά μάχη = 2ώρες22λεπτά(ή 2ώρες46λεπτά) την ημέρα.

Συμπέρασμα: ευχαριστιέμαι ακόμα το παιχνίδι(αν και με λιγότερο ενθουσιασμό απ' ό,τι στην αρχή) μετά από 5 χρόνια και δεν βλέπω πουθενά τις 48 ώρες την ημέρα που, ακόμα και ώς υπερβολή, υποστηρίζεις.
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 2 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Ιουν 22, 2016 1:53 pm

@imperiumgraecum έγραψε:365*5 + 2*30 + 7 + 2(2 δίσεκτα έτη) = 1894 μέρες, 44813/1894 = 23,66 μάχες την ημέρα, 23,66*6(κατ' άλλους 7) λεπτά ανά μάχη = 2ώρες22λεπτά(ή 2ώρες46λεπτά) την ημέρα.

Συμπέρασμα: ευχαριστιέμαι ακόμα το παιχνίδι(αν και με λιγότερο ενθουσιασμό απ' ό,τι στην αρχή) μετά από 5 χρόνια και δεν βλέπω πουθενά τις 48 ώρες την ημέρα που, ακόμα και ώς υπερβολή, υποστηρίζεις.

Τι πίνεις και δε μας δίνεις....δλδ το ότι το έβγαλες 2,5 ώρες τη μέρα με μέσο όρο 6 λεπτά παιχνιδιού στους υπολογισμούς (ενώ κανονικά η μάχη διαρκεί 15 λεπτά max και αν είσαι και καμπέρης θα τον εξαντλήσεις μέχρι τέλους το χρόνο...) πως συμπαιρένεις ή αποδεικνύεις ότι φχαριστιέσαι το παιχνίδι απο αυτό που είπες μόλις...τι φχαριστιέσαι δλδ???και τι θες να αποδείξεις....???
το mm πως σε πάει στα ποσοστά σου???σε παίζει 60-40??70-30 νίκες???ή κάνω λάθος????αν η ομάδα σου έχανε 5 με 7-0 στα πρώτα 2 λεπτά της μάχης εσύ o unica μπορείς να αλλάξεις την εκβαση της μάχης μόνος σου???και θα έβγαζες το ίδιο αποτέλεσμα αν σε παίρνουν φαλάγγι όλη την ομάδα???θα έβγαζες 2 και 3 χιλιάρικα + dmg στη μάχη όταν χάνεις 10-0???μήπως σε ευνοεί το mm σε σχέση με άλλους???
Επίσης ανέβασε κάνα βιντεάκι μπάς και φχαριστηθούμε και μείς βλέποντας εσένα να ζωγραφίζεις στο χάρτη....Smile....να δούμε τι support κάνεις στην ομάδα σου στις μάχες σου και πως βοηθάς τους συμπαίκτες σου...για να σε δούμε να παίζεις με light/medium/heavy σου να δούμε πως βγάζεις τη μάχη μαζί με τα τόσο ψηλά στατιστικά που περηφανεύεσαι για να σου πούμε και μπράβο βρε αδερφέ..!!!έλα ελα θέλω υλικό να δούμε τους μάχιμους μη campeρηδες unica να παίζουν teamplay!!!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 2 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από Karmar1 Τετ Ιουν 22, 2016 2:38 pm

KV1 + Pz.Kpfw. IV Ausf. H + M4 Sherman + t67 να συνεχίσω Question

Μην το γμτ άλλο, ωραίο παιχνιδάκι είναι όποιος θέλει παίζει.
Εγώ πάντως μετά από δύο μέρες στον sandbox βλέπω μια προσπάθεια να φτιάξουν τα πράγματα αλλά τα ίδια χαμένα μυαλά να παίζουν.

Λιώστε ρε!!! βάλτε και 151651201mods και πάμε να γελάσουμε.
Karmar1
Karmar1

Αριθμός μηνυμάτων : 31

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 2 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Τετ Ιουν 22, 2016 3:57 pm

babis2015 έγραψε:
@imperiumgraecum έγραψε:365*5 + 2*30 + 7 + 2(2 δίσεκτα έτη) = 1894 μέρες, 44813/1894 = 23,66 μάχες την ημέρα, 23,66*6(κατ' άλλους 7) λεπτά ανά μάχη = 2ώρες22λεπτά(ή 2ώρες46λεπτά) την ημέρα.

Συμπέρασμα: ευχαριστιέμαι ακόμα το παιχνίδι(αν και με λιγότερο ενθουσιασμό απ' ό,τι στην αρχή) μετά από 5 χρόνια και δεν βλέπω πουθενά τις 48 ώρες την ημέρα που, ακόμα και ώς υπερβολή, υποστηρίζεις.

Τι πίνεις και δε μας δίνεις....δλδ το ότι το έβγαλες 2,5 ώρες τη μέρα με μέσο όρο 6 λεπτά παιχνιδιού στους υπολογισμούς (ενώ κανονικά η μάχη διαρκεί 15 λεπτά max και αν είσαι και καμπέρης θα τον εξαντλήσεις μέχρι τέλους το χρόνο...) πως συμπαιρένεις ή αποδεικνύεις ότι φχαριστιέσαι το παιχνίδι απο αυτό που είπες μόλις...τι φχαριστιέσαι δλδ???και τι θες να αποδείξεις....???
το mm πως σε πάει στα ποσοστά σου???σε παίζει 60-40??70-30 νίκες???ή κάνω λάθος????αν η ομάδα σου έχανε 5 με 7-0 στα πρώτα 2 λεπτά της μάχης εσύ o unica μπορείς να αλλάξεις την εκβαση της μάχης μόνος σου???και θα έβγαζες το ίδιο αποτέλεσμα αν σε παίρνουν φαλάγγι όλη την ομάδα???θα έβγαζες 2 και 3 χιλιάρικα + dmg στη μάχη όταν χάνεις 10-0???μήπως σε ευνοεί το mm σε σχέση με άλλους???
Επίσης ανέβασε κάνα βιντεάκι μπάς και φχαριστηθούμε και μείς βλέποντας εσένα να ζωγραφίζεις στο χάρτη....Smile....να δούμε τι support κάνεις στην ομάδα σου στις μάχες σου και πως βοηθάς τους συμπαίκτες σου...για να σε δούμε να παίζεις με light/medium/heavy σου να δούμε πως βγάζεις τη μάχη μαζί με τα τόσο ψηλά στατιστικά που περηφανεύεσαι για να σου πούμε και μπράβο βρε αδερφέ..!!!έλα ελα θέλω υλικό να δούμε τους μάχιμους μη campeρηδες unica να παίζουν teamplay!!!

κακολογείς κάποιον παίχτη για το αν είναι και καλά κακός ή όχι. Το γεγονός ότι είναι αυτή τη στιγμή στο 3ο clan σαν server rating δεν σου λέει κάτι; Θεωρείς ότι αν σε δώσει το account του θα παίζεις αντίστοιχα; Θεωρείς ότι όταν έρθει η ώρα να παίξεις CW με το account του θα αποδώσεις το ίδιο; Ή νομίζεις ότι οι SANTI είναι 3οι στο παιχνίδι επειδή καμπερώνουν;
Νοιώθεις καθόλου τι πάει να πει κόμπλεξ κατωτερότητας τώρα; Και μάλιστα σε τέτοιο βαθμό που έχεις παρατήσει το game σύμφωνα με τα λεγόμενα σου αλλά βγάζεις τη χολή τόσων χρόνων στη σφαλιάρα (στο παιχνίδι).
Είπαμε...εσύ ντομάτα..άλλοι καλύτεροι από εσένα, συμβαίνει σε όλους μας (απλά σε εσένα πιο πολύ), τι δεν καταλαβαίνεις;
Αλλά ξέχασα, εσύ παίζεις για την διασκέδαση, ενώ αυτοί που σε δέρνουν στο παιχνίδι δεν σπάνε πλάκα ενώ το κάνουν...

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 32 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης