World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

+31
barracudaz7
LASKAS
trollisok
mparmpas
BoTheGreat
gr1gorious
galanosauros
37EMA
Hit_them_HARD
Panzer82
blsbill
Rommelgr1970
astoxos_x
NIAM_NIAM
fc_rex
hoannis
TYRAELL75
Dennis20vt
falakros
gregorakis
perseas
kick1995
Gooakis
fotis12345
dimstam
Convii
imperiumgraecum
RNGD
Sanguinius
Karmar1
babis2015
35 απαντήσεις

Σελίδα 20 από 32 Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26 ... 32  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 20 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από blsbill Παρ Αυγ 05, 2016 7:39 am

einai ayto pou elega kapote.VIAZONTAI na mathoun to paixnidi.kai pidane vasikes selides tou.to ti karpazia exw faei stis prwtes 10 xiliades maxes den legetai.to poso poutana me kanan kalyteroi pektes.eftasa 6k battles gia na mathw oti yparxei koumpi AUTOLOCK.epeza me cromwell kai den iksera na piasw kapoion me deksi klik.agoraza premium armata kai DEN ekana crew train.apla eperna 75ari kanourio kai to anevaza kai to afina ekei. Kathomoun sto A1 kai tous afina olous na psofane.eixa 43% survive.Apla i diafora einai oti oute katigorisa ta cheats pou ipirxan oute to RNG.oso rng eixa egw eixe kai o antipalos.To oti eixa tin MEGALI TYXI na mathw apo pektes opws o Gaz the Ram to paixnidi me ekane kalitero pekti.giati otan tou lega re cy kosta koita to zwo pige kai psofise aytos de mou elege nai ontws,mou elege malakia pou de vgikes na fas tin voli esy! Deytero megalo sxoleio i koinotita ton SRSLY. Ekei eixa tin tyxi na exw ton kalytero Field Commander pou me exei odigisei se maxi pote.Me sxedio drasis kai antidrasis se kathe kinisi tou antipalou.Ekatsa 2misi mines ekei.Kai ematha pragmata pou den iksera 2misi xronia.Mpampi oti sou prosferetai xrisimopiise to.
blsbill
blsbill

Αριθμός μηνυμάτων : 129

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 20 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Παρ Αυγ 05, 2016 10:17 am

ok tha perasw apo RNGD prwta na me pei ta kolpa kai meta apo kiss gia ekpedeusi...tha sas steilw in-game!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 20 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Παρ Αυγ 05, 2016 12:43 pm

blsbill έγραψε:einai ayto pou elega kapote.VIAZONTAI na mathoun to paixnidi.kai pidane vasikes selides tou.to ti karpazia exw faei stis prwtes 10 xiliades maxes den legetai.to poso poutana me kanan kalyteroi pektes.eftasa 6k battles gia na mathw oti yparxei koumpi AUTOLOCK.epeza me cromwell kai den iksera na piasw kapoion me deksi klik.agoraza premium armata kai DEN ekana crew train.apla eperna 75ari kanourio kai to anevaza kai to afina ekei. Kathomoun sto A1 kai tous afina olous na psofane.eixa 43% survive.Apla i diafora einai oti oute katigorisa ta cheats pou ipirxan oute to RNG.oso rng eixa egw eixe kai o antipalos.To oti eixa tin MEGALI TYXI na mathw apo pektes opws o Gaz the Ram to paixnidi me ekane kalitero pekti.giati otan tou lega re cy kosta koita to zwo pige kai psofise aytos de mou elege nai ontws,mou elege malakia pou de vgikes na fas tin voli esy! Deytero megalo sxoleio i koinotita ton SRSLY. Ekei eixa tin tyxi na exw ton kalytero Field Commander pou me exei odigisei se maxi pote.Me sxedio drasis kai antidrasis se kathe kinisi tou antipalou.Ekatsa 2misi mines ekei.Kai ematha pragmata pou den iksera 2misi xronia.Mpampi oti sou prosferetai xrisimopiise to.

Κάπου στις 13-14 χιλιάδες μάχες κάποιος καλός χριστιανός με λυπήθηκε σε random και μου εξήγησε ότι δεν χρειάζεται να ρίξω ΟΛΑ τα βλήματα από τα autoloaders για να ξαναγεμίσω τον γεμιστήρα.

Ένας νέος κόσμος άνοιξε τότε μπροστά μου!

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 20 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από blsbill Παρ Αυγ 05, 2016 12:47 pm

lol!
blsbill
blsbill

Αριθμός μηνυμάτων : 129

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 20 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από Dennis20vt Σαβ Αυγ 06, 2016 2:36 pm

Gaz The Ram Platoon me 2 T49 map ElHaluf

Χαναμε 2-8 και καναμε carry το παιχνιδι με τα T49 μας!Απλα ο παιχτης δεν παιζωταν!Απλα!

Οσο αναφορα τον babi ευχομαι μεγαλε διπλα στον RNGD να δεις και να μαθεις καποια πραγματα παιζωντας μαζι του!Ασε στην αρκη τα hack,τα cheat και τα mods και μαθε το παιχνιδι και το καθε αρμα οπως πρεπει!
Ξερει καλα το παιχνιδι αρκει να τον καταλαβεις και να τον ακους!Καλλες μαχες να εχετε!!
Dennis20vt
Dennis20vt

Αριθμός μηνυμάτων : 155

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 20 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Σαβ Αυγ 06, 2016 2:59 pm

@RNGD έγραψε:Κάπου στις 13-14 χιλιάδες μάχες κάποιος καλός χριστιανός με λυπήθηκε σε random και μου εξήγησε ότι δεν χρειάζεται να ρίξω ΟΛΑ τα βλήματα από τα autoloaders για να ξαναγεμίσω τον γεμιστήρα.

Ένας νέος κόσμος άνοιξε τότε μπροστά μου!
Αργησες πολύ εσύ είπαμε όχι κι έτσι...

@Dennis20vt έγραψε:Gaz The Ram Platoon me 2 T49 map ElHaluf

Χαναμε 2-8 και καναμε carry το παιχνιδι με τα T49 μας!Απλα ο παιχτης δεν παιζωταν!Απλα!

Οσο αναφορα τον babi ευχομαι μεγαλε διπλα στον RNGD να δεις και να μαθεις καποια πραγματα παιζωντας μαζι του!Ασε στην αρκη τα hack,τα cheat και τα mods και μαθε το παιχνιδι και το καθε αρμα οπως πρεπει!
Ξερει καλα το παιχνιδι αρκει να τον καταλαβεις και να τον ακους!Καλλες μαχες να εχετε!!
Προπονούμαι προπονούμαι...τα έχω φορτώσει όλ....γκουχ γκουχ....εχμ εχμ..... κάνω διατάσεις ήθελα να πώ ^^ -καμψεις - κοιλιακούς και ετοιμάζομαι για να είμαι σε φόρμα & να μπω στην ενεργό δράση μαζί του ορεξάτος... cheers μετά θα ρθω και απο κει....και μετά ταμείο ανεργίας.....ρε που χρόνος για παιχνίδιααααα λέμεεεεεεεεεε....μεστο κατακαλόκαιροοοοοοοοοοοοο...
(εδώ που τα λέμε 1-2 ωρες WoT με παγωμένο μπυρόνι drunken - κλειδωμένη πόρτα & αιρ-κον είναι ταμάμ) λελ Razz
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 20 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Σαβ Αυγ 06, 2016 3:24 pm

..Απ'την άλλη έχω και το κοινό μου...το κίνημα της αγουροξινισμένης ντομάτας (prasinokitrinoportokalokokkini)...δε μπορώ να τους αφήσω έτσι ανενημέρωτους...που θα λέω τον πόνο του φτωχού μη-cheater στον άπονο κόσμο των hacks.... Sad
Απτη μία θες να το κλείσεις το game και απτην άλλη δεν έχει και τίποτα καλύτερο...έχασε και ο ΜΠΑΟΚ,τα χανούμια και ο γάβρος...όλα στραβα πάνε....θα πάω για κάνα μακροβούτι στη lakeville να τελειώνουμε μου φαίνεται... Mad Twisted Evil Razz
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 20 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Δευ Αυγ 15, 2016 7:01 am

Χρονια πολλά και καλό πάσχα (καλοκαιρινό) σε όλους!
-------------------------------------------------------
Μιας και βρήκα λίγο χρόνο μες το κατακαλόκαιρο να παίξω μερικές μάχες "με την άνεσή μου" και να το "ευχαριστηθώ"..όπως θα έκανε ο καθένας φυσικά, έχοντας την ησυχία του (χωρίς ιδιαίτερες υποχρεώσεις) και τον ελεύθερο χρόνο....έπεσα πάλι στο τρυπάκι και μπήκα σαυτό τον ανελέιτο φαύλο κύκλο του MM, σαυτό το συστημικό "βόθρο", σαυτό το "χαόδες" και "παρανοϊκό" αυτοματοποιημένο "έκτρωμα" της WG............και θυμήθηκα πάλι τους λόγους που το είχα κάνει ένα uninstall πριν λίγο καιρό....ειδικά δε το Σ/Κ ότι σαπίλα υπάρχει εντός των server τους πρέπει να τους γευτείς (έστω και 1 στις 4 μάχες) θες δε θες και να σπάσεις 10 πληκτρολόγια για να μπορέσεις να ευχαριστηθείς 2 ώρες παιχνιδιού...λοιπόν μιας και το 2013 είχαν καταφέρει να πάρουν το GOLDEN JOYSTICK AWARD...τους απονέμω και γώ 2 βραβεία.....1ο βραβείο το σκέτο STICK AWARD για φέτος (μιας και joy δεν έχει) και εύχομαι καλή βόλεψη...
WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 20 Penis-trophy

και φυσικά μιας και δε πρόκειται να πάρουν ξανά βραβείο τους δίνω το απόλυτο και μοναδικό βραβείο το ΧΡΥΣΗ ΚΟΥΡΑΔΑ AWARD:
WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 20 Golden_Poo_cropped_400x400
...και αϊ σιχτιρ!!!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 20 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από dimstam Δευ Αυγ 15, 2016 1:21 pm

Τελικά babis ένα πράγμα έχω καταλάβει.Από την στιγμή που δεν το γούσταρες και το έκανες uninstall και παρά τα όσα έχεις σούρει για mm cheats colors etc ect, το έκανες πάλι install και παίζεις, δυο σκέψεις έχω.
Α)Προσπαθεις να τρολάρεις στο φορουμ 
Β)Είσαι μαζόχας και τα θέλει ο πισινός σου.
Γ)Και α) και β) (αυτή είναι bonus σκέψη)
dimstam
dimstam

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 20 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Δευ Αυγ 15, 2016 4:48 pm

Ο Μπάμπης είναι στους Joker τώρα...
Όχι πολύ active αλλά όταν είναι online παίζει με την ομάδα. 
Λίγο έξω από τα νερά του μέχρι να μας συνηθίσει αλλά εν γένει μια χαρούλα...

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 20 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Δευ Αυγ 15, 2016 10:41 pm

@dimstam έγραψε:Τελικά babis ένα πράγμα έχω καταλάβει.Από την στιγμή που δεν το γούσταρες και το έκανες uninstall και παρά τα όσα έχεις σούρει για mm cheats colors etc ect, το έκανες πάλι install και παίζεις, δυο σκέψεις έχω.
Α)Προσπαθεις να τρολάρεις στο φορουμ 
Β)Είσαι μαζόχας και τα θέλει ο πισινός σου.
Γ)Και α) και β) (αυτή είναι bonus σκέψη)

Βουλωμένο γράμμα διαβάζειςSmile έπεσες μεσα και στα 2.Λοιπόν το Σαββατο με ξεκίνησε το MM με ένα πολύ καλό σερί καμια 12αρια-15 νίκες κολλητά και την Κυριακή το πλήρωσα με το αντίστροφο...κόντεψα να βγώ σε άλλη πίστα για να πάρω μια βολή...καλά είναι λοιπόν στο ομαδικό παιχνίδι...αλλά τα Random κατ' εμε είναι πολύ αίσχος...!!!
Το θέμα μου όμως πιο είναι???Το πως ανεβάζεις το λογαριασμό σου /βγάζεις νέα άρματα + λεφτά χωρίς το γ*μημένο το random?υπάρχει άλλος τρόπος??δυστυχώς η απάντηση της WG είναι ΟΧΙ..παρά μόνο μέσω Strongholds/bonuses κτλ..Δλδ για να πάω απο το T54 tier9 στο OBJ140 ή πρέπει να φάω στη μάπα τη μισή σαβούρα του σέρβερ σε 500 μάχες ή να κάνω convert απο τα δεδουλευμένα σε stronghold+free xp και να σκάω φράγκα....?!!Τι ωραία!!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 20 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από mparmpas Τρι Αυγ 16, 2016 3:40 am

babis2015 έγραψε:
@dimstam έγραψε:Τελικά babis ένα πράγμα έχω καταλάβει.Από την στιγμή που δεν το γούσταρες και το έκανες uninstall και παρά τα όσα έχεις σούρει για mm cheats colors etc ect, το έκανες πάλι install και παίζεις, δυο σκέψεις έχω.
Α)Προσπαθεις να τρολάρεις στο φορουμ 
Β)Είσαι μαζόχας και τα θέλει ο πισινός σου.
Γ)Και α) και β) (αυτή είναι bonus σκέψη)

Βουλωμένο γράμμα διαβάζειςSmile έπεσες μεσα και στα 2.Λοιπόν το Σαββατο με ξεκίνησε το MM με ένα πολύ καλό σερί καμια 12αρια-15 νίκες κολλητά και την Κυριακή το πλήρωσα με το αντίστροφο...κόντεψα να βγώ σε άλλη πίστα για να πάρω μια βολή...καλά είναι λοιπόν στο ομαδικό παιχνίδι...αλλά τα Random κατ' εμε είναι πολύ αίσχος...!!!
Το θέμα μου όμως πιο είναι???Το πως ανεβάζεις το λογαριασμό σου /βγάζεις νέα άρματα + λεφτά χωρίς το γ*μημένο το random?υπάρχει άλλος τρόπος??δυστυχώς η απάντηση της WG είναι ΟΧΙ..παρά μόνο μέσω Strongholds/bonuses κτλ..Δλδ για να πάω απο το T54 tier9 στο OBJ140 ή πρέπει να φάω στη μάπα τη μισή σαβούρα του σέρβερ σε 500 μάχες ή να κάνω convert απο τα δεδουλευμένα σε stronghold+free xp και να σκάω φράγκα....?!!Τι ωραία!!
Το account δεν μας λες πόσο το αγόρασες όμως.
Μια ακόμα ερώτηση, τώρα που αγόρασες καλύτερο λογαριασμό από τον δικό σου έχεις διαφορετική αντιμετώπιση από την wg?

mparmpas

Αριθμός μηνυμάτων : 28

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 20 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από Hit_them_HARD Τρι Αυγ 16, 2016 4:32 am

mparmpas strikes again.

Hit_them_HARD

Αριθμός μηνυμάτων : 9

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 20 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Τρι Αυγ 16, 2016 4:36 am

@mparmpas έγραψε:Το account δεν μας λες πόσο το αγόρασες όμως.
Μια ακόμα ερώτηση, τώρα που αγόρασες καλύτερο λογαριασμό από τον δικό σου έχεις διαφορετική αντιμετώπιση από την wg?
ΠΩωω!Μπράβο ρε συ εντυπωσίασες τώρα με τη διαπίστωσή σου...έχω κοκκινίσει απο ντροπή...ρε συ γιατί δε πας στην ιταλική μαφία να κάνεις αίτηση..ή μπορείς να πάς και στο hollywood στην COLUMBIA να κάνεις μπας και παίξεις στο επόμενο James Bond...η απάντησή μου είναι πολύ απλή...δεν είμαι unicum για να έχω διαφορετική αντιμετώπιση..το κοινώς γνωστό "noob protector" μόνο στους "noobs" δε το βλέπεις...αντιθέτως μάλιστα...όσο πιο μωβέ τόσο πιο πολλά τα bounce και τα critical!!!
Επίσης αν σε ενδιαφέρει να συζητήσουμε το κομμάτι αγοραπωλησιών λογαριασμών...άστο καλύτερα γιατί δε θα βγάλουμε άκρη account βρίσκεις και με 50 ευρώ μπλε/πράσινα/ακόμα και φούξια ακόμα με λίγες μάχες....άσε γιατί άμα ψάξουμε στις clan μέσα θα δούμε πολλά.....τώρα το πως παίζεις είναι άλλο θέμα....η wg έχει τον τρόπο της να σε πηδάει κανονικά....εσύ αυτό μπορείς να το βρείς?α*χίδια κοροϊδάκιSmile
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 20 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Τρι Αυγ 16, 2016 5:03 am

@Hit_them_HARD έγραψε:mparmpas strikes again.
Ποιος ο κρυφοπούτανος της KISS-?XAXAXAXAXAXAXAXAXAX όπως κάνει το strike έτσι κάνει και bounce back!!!Smile
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 20 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από mparmpas Τρι Αυγ 16, 2016 8:38 am

babis2015 έγραψε:
@mparmpas έγραψε:Το account δεν μας λες πόσο το αγόρασες όμως.
Μια ακόμα ερώτηση, τώρα που αγόρασες καλύτερο λογαριασμό από τον δικό σου έχεις διαφορετική αντιμετώπιση από την wg?
ΠΩωω!Μπράβο ρε συ εντυπωσίασες τώρα με τη διαπίστωσή σου...έχω κοκκινίσει απο ντροπή...ρε συ γιατί δε πας στην ιταλική μαφία να κάνεις αίτηση..ή μπορείς να πάς και στο hollywood στην COLUMBIA να κάνεις μπας και παίξεις στο επόμενο James Bond...η απάντησή μου είναι πολύ απλή...δεν είμαι unicum για να έχω διαφορετική αντιμετώπιση..το κοινώς γνωστό "noob protector" μόνο στους "noobs" δε το βλέπεις...αντιθέτως μάλιστα...όσο πιο μωβέ τόσο πιο πολλά τα bounce και τα critical!!!
Επίσης αν σε ενδιαφέρει να συζητήσουμε το κομμάτι αγοραπωλησιών λογαριασμών...άστο καλύτερα γιατί δε θα βγάλουμε άκρη account βρίσκεις και με 50 ευρώ μπλε/πράσινα/ακόμα και φούξια ακόμα με λίγες μάχες....άσε γιατί άμα ψάξουμε στις clan μέσα θα δούμε πολλά.....τώρα το πως παίζεις είναι άλλο θέμα....η wg έχει τον τρόπο της να σε πηδάει κανονικά....εσύ αυτό μπορείς να το βρείς?α*χίδια κοροϊδάκιSmile

Apo pou katalaves oti thelo na sizitisw to komati agorapolision?
Mia apli erwthsh sou ekana poso agorases to diko soy account oute me posa lefta vriskeiw oute tpt.
Posa eskases esy logo komplex tou na emfanisteis me to pragmatiko soy account gia ena game gia to opio oriese edw kai 20 selides oti opios reixnei lefta einai vlakas???

mparmpas

Αριθμός μηνυμάτων : 28

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 20 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Τρι Αυγ 16, 2016 9:13 am

@mparmpas έγραψε:Apo pou katalaves oti thelo na sizitisw to komati agorapolision?
Mia apli erwthsh sou ekana poso agorases to diko soy account oute me posa lefta vriskeiw oute tpt.
Posa eskases esy logo komplex tou na emfanisteis me to pragmatiko soy account gia ena game gia to opio oriese edw kai 20 selides oti opios reixnei lefta einai vlakas???
Βρε μπαρμπάκο Σπίλμπεργκ,γιατί εγώ πρέπει να συμφωνήσω με την π*παρια σου και την φαντασία σου...?δηλαδή σύνελθε...σε 2μέρες τέλος οι διακοπές σου....ανοίγει & το "μαγαζί" και ξεκινάει και το campaign με τα 8άρια...με μένα θα ασχολείσαι?έχεις "άλλα" τρεχάματα τώρα....elo/landings κτλ...ξέρεις εσυ Wink

Δεν έχω δώσει φράγκο πέρα απο ένα premium άρμα που γούσταρα να πάρω...
αμα ήθελα να αγοράσω account δε θα έπαιρνα αυτό το account αλλά ένα πολύ καλύτερο για να κάνω αυτό που έλεγε ο φίλος @imperium για τσάμπα gold/λεφτά και premium...το ξέχασες?

Το account που έχω αυτή τη στιγμή και παίζω είναι πραγματικό και παίζω εγώ με τα χεράκια μου...εαν έχεις αμφιβολίες μπορείς όποτε θες να μου στείλεις platoon να παίξουμε ingame...είμαι ήδη στην clan του RNGD και σε περιμένω...μετά είπαμε θάρθω και απο εσάς...μη βιάζεσαιWink
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 20 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από Hit_them_HARD Τετ Αυγ 17, 2016 1:56 am

oxi pros theou den einai oute agorasto oute deytero account.alloste aprili tou 13 oi xryses itan available mono me gold. Tha mas pethaneis re mpampi.

Hit_them_HARD

Αριθμός μηνυμάτων : 9

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 20 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Τετ Αυγ 17, 2016 8:43 am

@Hit_them_HARD έγραψε:oxi pros theou den einai oute agorasto oute deytero account.alloste aprili tou 13 oi xryses itan available mono me gold. Tha mas pethaneis re mpampi.
Πριν μου λέγατε ότι είμαι ντομάτα και στοχος σκοποβολής κτλ κτλ....τώρα σας ένοιαξε αν είναι 2ο account ή ξένο?δηλαδή αν έπαιρνα του @Imperium το account π.χ. και έπαιζα δεν θα φαινόταν πόσο ντομάτα είμαι απο τα  recent battles μου, το dmg και το win8 μου....? Razz Evil or Very Mad Laughing


Έχετε μεγάλη πλάκα ρε κοροϊδάκια...Υπάρχουν και οι ανταλλαγές δεν χρειάζεται απαραίτητα να δώσεις λεφτά...μπορεί π.χ. να έδωσα ένα λογαριασμό με 1200win8, 30κ μάχες, 20 άρματα & type 59/kv5 μέσα και να πήρα ένα 1600 win8 με 16κ μάχες και 10 άρματα...Μπορεί επίσης να ξεκίνησα 2ο απο την αρχή γιατί το ξαναείπαμε αν είχες ξεκινήσει στραβα το game μπορεί να ήθελες μέχρι  και 300μάχες για να ανέβεις 1% ποσοστιαία μονάδα = άδικος κόπος ...και πάλι τη σημασία έχει????και που το ξέρεις εσύ και τι σε νοιάζει...?εσύ τους παίκτες μέχρι τώρα τους βλέπεις απο τα recent, το win8 και τα στατιστικά....λοιπόν τι άλλη παπ*ριά έχεις να μου πείς τώρα..οτι παίζει άλλος????όποτε θες ingame στείλε platoon!!! Laughing

https://wot-life.com/eu/player/babis0sougias/
Αντε κάνε καναμακροβούτι να ξελαμπικάρεις....
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 20 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από TYRAELL75 Τετ Αυγ 17, 2016 10:54 pm

Ενας παιχτης με χαλια account με πολλες μαχες που εχει αρχισει να νιωθει το game εαν εχει βλεψεις να κανει κατι στο παιχνιδι(να μπει σε μια καλουτσικη clan πχ) το καλυτερο που εχει να κανει ειναι να αγορασει ενα ετοιμο account κοντα στο επιπεδο του με λιγες μαχες,με μερικα δεκαρακια,μερικα premium αρματα και να συνεχισει απο εκει.
Το να κανεις δευτερο account για να "φτιαξεις" στατιστικα ειναι το πιο χαζο πραγμα που μπορεις να κανεις μιας και στην τελικη θα σου βγει 2 φορες πιο ακριβο απο το να αγορασεις ενα(convert free xp,premium tanks κτλπ).
Δεν καταλαβενω ομως για πιο λογο η αρνηση οτι το εχεις κανει.Οταν βλεπεις εναν ελληνα με account που εχει περασει απο 3-4 τσεχικες και κροατικες clan πως μπορεις να πεισεις οτι ο λογαριασμος αυτος δεν ειναι αγοραστος?
Αν ειναι αγοραστο το account που και εμενα για αγοραστο μου φαινετε,πολυ καλα ξηγηθηκες εφοσον θελεις να ασχοληθεις με το παιχνιδι.
Απλα τωρα τοσες δικαιολογιες και θεωρειες κατανταει λιγο αστειο.

Δλδ ενας παιχτης που κραζει οσους ρειχνουν λεφτα στο παιχνιδι και ασχολουνται με τα στατιστικα τους να αγοραζει λογαριασμο με καλυτερα στατιστικα και ταυτοχρονα να λεει και τους αλλους κοροιδακια, ε ενταξει και πολυ λογικο δεν το λες.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 20 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Πεμ Αυγ 18, 2016 5:00 am

@TYRAELL75 έγραψε:Ενας παιχτης με χαλια account με πολλες μαχες που εχει αρχισει να νιωθει το game εαν εχει βλεψεις να κανει κατι στο παιχνιδι(να μπει σε μια καλουτσικη clan πχ) το καλυτερο που εχει να κανει ειναι να αγορασει ενα ετοιμο account κοντα στο επιπεδο του με λιγες μαχες,με μερικα δεκαρακια,μερικα premium αρματα και να συνεχισει απο εκει.
Εν μέρει συμφωνούμε εφόσον όμως παίζεις "καλά" ή "καλούτσικα"...Το να δώσεις και 100-200 ευρώ να το αγοράσεις είναι αρκετά λεφτά...εκτός εαν κάνεις ανταλλαγή ή πουλήσεις το δικό σου και τα βγάλεις...όχι όμως και νέος παίκτης να πας να αγοράσεις αμέσως λογαριασμό, γιατί θα γίνει χειρότερος χάλιας και θα φαίνεται κιόλας....αλλά γιατί να το κάνεις πλέον?δλδ αμα έχεις κάνα γνωστό ή παίζεις πολύ καλά δεν μπορείς να μπείς σε καμια καλή clan που παίζει 8άρια και να σε boostάρουν?τώρα δεν έχει landing με 70και 100 gold όπως παλιά που "κλαίγαν" όλοι και έπαιζαν μόνο δεκάρια...τώρα με 8άρια βγάζεις σε καλή clan αρκετά gold(άσχετα ότι θα στα πάρει πίσω η WG..ΧΑΡ ΧΑΡ Twisted Evil Laughing )!!
@TYRAELL75 έγραψε:Το να κανεις δευτερο account για να "φτιαξεις" στατιστικα ειναι το πιο χαζο πραγμα που μπορεις να κανεις μιας και στην τελικη θα σου βγει 2 φορες πιο ακριβο απο το να αγορασεις ενα(convert free xp,premium tanks κτλπ).
Lol, δε διαφωνώ, εκτός αν έχεις την τεράστια υπομονή να παίζεις φτου και απτην αρχή....ή εκτός αν παίζεις με κάνα 3χίλιαρο και πάνω και μπείς σε καμια 3xr π.χ. απευθείας, που παίρνει 30 περιοχές στα 8άρια και τα μαζέψεις γρήγορα...Razz
@TYRAELL75 έγραψε:Δλδ ενας παιχτης που κραζει οσους ρειχνουν λεφτα στο παιχνιδι και ασχολουνται με τα στατιστικα τους να αγοραζει λογαριασμο με καλυτερα στατιστικα και ταυτοχρονα να λεει και τους αλλους κοροιδακια, ε ενταξει και πολυ λογικο δεν το λες.
ΚΑι θα τον ξαναπώ... γιατί εγώ φράγκα δεν έσκασα...τι να κάνουμε τώρα?πρέπει να τα χω σκάσει δηλαδή για να σε ικανοποιήσω?εγώ δεν τό πα μόνο γιαυτό, αλλά και επειδή ξαφνικά ο όρος "ντομάτα" αναιρέθηκε και μας νοιάζει μόνο το "account" σωστα? Twisted Evil με άλλα λόγια ή πας με τα νερά του άλλου ή είσαι ντομάτα και άσχετος εδω πέρα....παλαιότερα βέβαια έχω σκάσει και γώ όπως και πολλοί άλλοι...πλέον όμως κατάλαβα ότι δεν αξίζει να τα σκάς σαυτήν την εταιρεία γιατί σκέφτεται μόνο τον εαυτό της και το κέρδος της...για τους λόγους που έχουμε πεί...κυρίως λόγω πειραγμάτων-nerfs των αρμάτων, ειδικά των premium και των χαρακτηριστικών τους & λόγω έλλειψης content...όλο τις ίδιες πίστες παίζεις και βγάζουν 100 new premium άρματα κάθε μήνα...βάλε & τα cheat , το RNG, τα κουλά που γίνονται και τραβας τα μαλλιά σου,κτλ κτλ...
Τώρα για πές μου εσύ που ασχολείσαι πιο πολυ απο μένα & παίζεις με την clan σου...στο τέλος του χρόνου ο μέσος όρος παικτών στην ομάδα σου και σε άλλες αντίστοιχες πιο πολλά σκανε ή πιο πολλά βγάζουν??ή μήπως φεύγουν τα 50άρικα κάθε μήνα αβλεπή?? Laughing Smile Twisted Evil
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 20 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από blsbill Πεμ Αυγ 18, 2016 5:35 am

de mporw na katalavw giati pisteyeis oti yparxei kosmos pou skaei tosa lefta stin WG.Egw eimai se thesi na gnorizw kalitera apo ton tyraell ti kanoun oi pektes mas kai tha sou pw eythis amesws kai gia mena prosopika alla kai gia tous ipoloipous pektes.
prosopika egw apo tote pou mpika stin kiss STAMATISA na agorazw premium armata.Exw idi arketa premium gia na vgazw ta credit mou.Kai mia leptomereia deyteri mesa apo ta campaign kerdisa T23E3,Chiftain kai VK 7201.Mesa apo ta campaign tis WG kerdisa WZ111, Dicker Max, TOG kai kapia mikrotera tier. Apo kei pou plirona loipon kathe mina to premium account mou kai ana 3mino gia kapio arma pleon gia arma DEN plirwnw poly apla giati ta kerdizw apo diafora event.Kai apo to gold pou pernw apo ta clan war kerdizw sxedon to premium tou mina.endeiktika apo telos kalokairiou persi mexri telos kalokeriou fetos exw valei peripou 50 eyrw. 
kai pame kai stous pektes mas.opws se kathe clan etsi k se mas exei pektes pou ta skane gia na paroun armatakia kai premium account, exei pektes pou pernoun mono premium account kai exei kai kapou 10-15 pektes pou pezoun me STANDARD account.To ti thele na plirwsei o kathenas eine sevasto.All to gold pou pernoume apo to global map de mas to pernei kammia WG pisw.Me rotane paidia apo tin clan giati de pernw premium armata.kai lew poly apla oti den ta xreiazomai. Apofasisa na min plirwnw stin etairia ayta pou plirwna prwton giati pleon den exw tin dynatotita kai deyteron giati eine sto xeri mou na kerdizw pragmata mesa apo to teamplay.Alla re babi den ekatsa POTE na katigorw kai na krazw tin WG. Na kraksw ti? Mia etairia pou prospathei na kanei tin douleia tis kai na eine kerdofora? Geroi na maste 30 tou mina katevenoume sto campaign.IS-5 TZAMPA. Na tous kraksw enw exw ti dynatotita na pernw free arma 3 fores to xrono?
blsbill
blsbill

Αριθμός μηνυμάτων : 129

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 20 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από galanosauros Πεμ Αυγ 18, 2016 7:41 am

babis2015 έγραψε:
@Hit_them_HARD έγραψε:mparmpas strikes again.
Ποιος ο κρυφοπούτανος της KISS-?XAXAXAXAXAXAXAXAXAX όπως κάνει το strike έτσι κάνει και bounce back!!!Smile


η σοβαρότερη τοποθέτησή σου εδώ μέσα!!!! Νομίζω ότι μετά από αυτό το post και οι offline χειροκροτούσαν!

πως το είχες πει να δεις...James Bond?? για ακόμη μια φορά ...βουλωμένο γράμμα διαβάζεις
galanosauros
galanosauros

Αριθμός μηνυμάτων : 50

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 20 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Πεμ Αυγ 18, 2016 11:48 am

@blsbill έγραψε:de mporw na katalavw giati pisteyeis oti yparxei kosmos pou skaei tosa lefta stin WG.Egw eimai se thesi na gnorizw kalitera apo ton tyraell ti kanoun oi pektes mas kai tha sou pw eythis amesws kai gia mena prosopika alla kai gia tous ipoloipous pektes.
prosopika egw apo tote pou mpika stin kiss STAMATISA na agorazw premium armata.Exw idi arketa premium gia na vgazw ta credit mou.Kai mia leptomereia deyteri mesa apo ta campaign kerdisa T23E3,Chiftain kai VK 7201.Mesa apo ta campaign tis WG kerdisa WZ111, Dicker Max, TOG kai kapia mikrotera tier. Apo kei pou plirona loipon kathe mina to premium account mou kai ana 3mino gia kapio arma pleon gia arma DEN plirwnw poly apla giati ta kerdizw apo diafora event.Kai apo to gold pou pernw apo ta clan war kerdizw sxedon to premium tou mina.endeiktika apo telos kalokairiou persi mexri telos kalokeriou fetos exw valei peripou 50 eyrw. 
kai pame kai stous pektes mas.opws se kathe clan etsi k se mas exei pektes pou ta skane gia na paroun armatakia kai premium account, exei pektes pou pernoun mono premium account kai exei kai kapou 10-15 pektes pou pezoun me STANDARD account.To ti thele na plirwsei o kathenas eine sevasto.All to gold pou pernoume apo to global map de mas to pernei kammia WG pisw.Me rotane paidia apo tin clan giati de pernw premium armata.kai lew poly apla oti den ta xreiazomai. Apofasisa na min plirwnw stin etairia ayta pou plirwna prwton giati pleon den exw tin dynatotita kai deyteron giati eine sto xeri mou na kerdizw pragmata mesa apo to teamplay.Alla re babi den ekatsa POTE na katigorw kai na krazw tin WG. Na kraksw ti? Mia etairia pou prospathei na kanei tin douleia tis kai na eine kerdofora? Geroi na maste 30 tou mina katevenoume sto campaign.IS-5 TZAMPA. Na tous kraksw enw exw ti dynatotita na pernw free arma 3 fores to xrono?
Όλα τα άρματα που προανέφερες είναι για το *έος (is5-t23e3-tog-chieftain-vk7201)...για ομορφιά και για collectors καλά είναι...για credit making δε θα το λεγα...και απτην άλλη δεν παίζονται και πουθενά (stronghold & clanwar)...άρα δε μπορείς να συγκρίνεις κανένα απο αυτά που δίνει η WG σε σχέση με αυτά που αγοράζεις απο την ίδια, στο να βγάζεις χρήματα όπως π.χ. το legendary type59, το τ34, το Lowe ή το 8άρι TD JPZ 8,8...(και αυτά τα νερφάρει όποτε της κα*λώσει...ή τα αποσύρει και βγάζει καινούρια..) άρα σε βάθος χρόνου σε βάζει στο τρυπάκι να αγοράζεις ενώ στην ουσία κερδίζεις ψίχουλα...τπτ ουσιώδες δηλαδή....
Τώρα αν μέσω του gold που βγάζεις απο την clan σου καταφέρεις να αγοράσεις κανα type64 /cromwellb κανα FCM/is6/τ34 κάτι μπορεί να βγάλεις με αυτά μέσα απο τα stronghold με τα bonus....γιατί στα random κλάψε με μάνα κλάψε με...
Το gold στο παίρνει πίσω γιατί στα stronghold/clanwar αφου συμμετέχεις θα χαλάς και χρυσές και equipment...και τα κατοσταχίλιαρα φεύγουν για πλάκα μετά απο κάθε μάχη...οπότε και 2500gold το μήνα να παίρνεις απο την clan πάλι δε σε φτάνουν...γιατί τι θα βάλεις πρώτα?premium account?θα πάρεις premium άρμα?θα κάνεις convert να ανεβάσεις μία γραμμή?ή σε φτάνουν τα λεφτά που βγάζεις να πάς να αγοράσεις το νέο 10άρι που μόλις ξεκλείδωσες???
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 20 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Πεμ Αυγ 18, 2016 12:18 pm

Και να προσθέσω ότι παρατήρησα ότι έχεις 22 δεκάρια @blsbill σωστά?ας υποθέσουμε ότι σε κάποιες καλές βραδιές στα stronghold έχεις βγάλει 1-2 εκατομμυριάκια όταν λιώσεις και νικάς ταυτόχρονα(που δεν συμβαίνει πάντα...) άρα μερικά αρματάκια σε βάθος χρόνου μπορείς να τα αγοράσεις....Πώς όμως οι περισσότεροι έχουν βγάλει ένα τόσο μεγάλο αριθμό αρμάτων έως τώρα και όσοι δεν έχουν αυτά τα bonus?Ειδικά όταν τα stronghold δεν υπήρχαν παλαιότερα ή όταν κάποιος δεν έχει αυτά τα προνόμια μέσω της clan???πάμε σε μαθηματικά λοιπόν πάλι....έστω ότι έδωσες 3-3,5μύρια το 9άρι που πούλησες σου λείπουν άλλα τόσα για να πάρεις το 10άρι που ξεκλείδωσες..άρα: 20 δεκάρια(Χ) χ 30 ευρώ minimum(μέσω premium store / gold+λεφτά) = 600ευρώ....!!!Όταν λέω τα σκάς δεν εννοώ ότι έχεις βάλει μόνο 10ευρώ το μήνα premium λοιπόν...
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 20 από 32 Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26 ... 32  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης