World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

+31
barracudaz7
LASKAS
trollisok
mparmpas
BoTheGreat
gr1gorious
galanosauros
37EMA
Hit_them_HARD
Panzer82
blsbill
Rommelgr1970
astoxos_x
NIAM_NIAM
fc_rex
hoannis
TYRAELL75
Dennis20vt
falakros
gregorakis
perseas
kick1995
Gooakis
fotis12345
dimstam
Convii
imperiumgraecum
RNGD
Sanguinius
Karmar1
babis2015
35 απαντήσεις

Σελίδα 22 από 32 Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 27 ... 32  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από TYRAELL75 Σαβ Αυγ 20, 2016 5:45 am

Όλοι αυτοί οι παίχτες μπορούν να μπουν σε κάποια από τις κορυφαίες clan σαν απλα μέλη και να βγάζουν 4-6 χιλιάδες gold κάθε μήνα χωρίς άγχος και ίντριγκες. 
Τι λόγο έχουν λοιπόν να προσπαθήσουν να δημιουργήσουν μία καινούργια ομάδα αποτελουμενη από αυτούς?
Όσοι από αυτούς ενδιαφέρονται να βγάλουν gold και να παίξουν full ανταγωνιστικά το παιχνίδι είναι ήδη σε ξένες ομάδες και είναι κομπλε και οσοι δεν ενδιαφέρονται τόσο για το gold αλλά θέλουν μία μέση λύση ( να βγάζουν κάνα gold,ν α ψιλοπαιζουν ανταγωνιστικάκαι να είμαι καιε τα φιλαράκια τους ) είναι στις 2 μεγάλες ελληνικές ομάδες.

Ας πάρουμε εμένα σαν παράδειγμα, τι όφελος θα έχω σαν παίχτης με το να ενταχθω σε μία τέτοια ομάδα? Το premium account μου κάθε μήνα και εξασφαλισμένα αρματακια σε κάθε event και ένα μεγάλο ποσοστό νικηφόρων ομαδικών μαχών σωστά? Μα εάν με ενδιέφεραν σε τόσο μεγάλο βαθμό αυτά θα είχα πάει σε μία ξένη ομάδα και θα εμένα εκεί.

Θέλω να πω ότι ο σκοπός των ελληνικών ομάδων δεν είναι να φτάσουν σε τέτοιο επίπεδο που συζητάτε (omni,3xr,efe-x κτλπ)
Ο σκοπός των ελληνικών ομάδων είναι να βρίσκονται σε ένα αξιοπρεπές επίπεδο ώστε να μπορούν να προσφέρουν κάποια από αυτά τα πλεονεκτήματα που απολαμβάνουν παίχτες μεγάλων clan σε παίχτες που δεν έχουν την δυνατότητα να ενταχθούν σε αυτές.
Εγώ δεν μπορούσα να φανταστώ ποτέ ότι θα ειμουν μέλος μιας ελληνικής ομάδας που μπορεί και εξασφαλίζει σταθερά άρματα σε κάθε event σε παίχτες κάτω του 1800 wn8 ούτε ότι θα θεωρούσα αποτυχία το να πάρει ελληνική ομάδα 34 άρματα από κάποιο event.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από dimstam Σαβ Αυγ 20, 2016 5:52 am

Το να ενωθούν Ελληνες σε παιχνίδι για να κάνουν παπάδες(που μπορούν), είναι χλωμό έως αδύνατο, λόγω της Ελληνικής νοοτροπίας. Τα έχουμε πει εδώ στο φόρουμ πολλές φορές.
Λέτε για clans με 80-90 παιχτες Online.
Ξένες γιατι Ελληνική με online τόσους παίχτες ταυτόχρονα δεν θα δεις ούτε στα πιο τρελά όνειρα?Θα αφήσει ο Ελληνας τον καφέ την βόλτα, την γκόμενα, την οικογένεια το καλοκαιράκι, την διασκέδαση για ένα παιχνίδι?Αποκλείεται και προσωπικά καλά κάνει.
Καλή η ομάδα που είπες bisbill, αλλά ακόμη και από αυτους ο barek and Laskas εχουν είδη πει στο εδώ φορουμ_μικρές αγγελίες πως πουλάνε τα main account τους για λόγω βαρεμάρας και κούρασης.Οπότε μην περιμένεις γενικως πολλά πολλά από Ελληνες πια.
Πιστεύω πως πέρα από την βαρεμάρα σε ένα παιχνίδι, ο Ελληνας ειδικά είναι βουτηγμένος μέσα στα προβλήματα για να ασχοληθεί σοβαρά.Τουλάχιστον ο Ελληνας που ο μπαμπάς δεν πληρώνει ή ο Ελληνας φραγκάτος.Οπως κατάλαβες διαχωρίζω ηλικίες.
dimstam
dimstam

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Σαβ Αυγ 20, 2016 9:55 am

@TYRAELL75 έγραψε:Ας πάρουμε εμένα σαν παράδειγμα, τι όφελος θα έχω σαν παίχτης με το να ενταχθω σε μία τέτοια ομάδα? Το premium account μου κάθε μήνα και εξασφαλισμένα αρματακια σε κάθε event και ένα μεγάλο ποσοστό νικηφόρων ομαδικών μαχών σωστά? Μα εάν με ενδιέφεραν σε τόσο μεγάλο βαθμό αυτά θα είχα πάει σε μία ξένη ομάδα και θα εμένα εκεί.

Θέλω να πω ότι ο σκοπός των ελληνικών ομάδων δεν είναι να φτάσουν σε τέτοιο επίπεδο που συζητάτε (omni,3xr,efe-x κτλπ)
Ο σκοπός των ελληνικών ομάδων είναι να βρίσκονται σε ένα αξιοπρεπές επίπεδο ώστε να μπορούν να προσφέρουν κάποια από αυτά τα πλεονεκτήματα που απολαμβάνουν παίχτες μεγάλων clan σε παίχτες που δεν έχουν την δυνατότητα να ενταχθούν σε αυτές.
Εγώ δεν μπορούσα να φανταστώ ποτέ ότι θα ειμουν μέλος μιας ελληνικής ομάδας που μπορεί και εξασφαλίζει σταθερά άρματα σε κάθε event σε παίχτες κάτω του 1800 wn8 ούτε ότι θα θεωρούσα αποτυχία το να πάρει ελληνική ομάδα 34 άρματα από κάποιο event.

Και γιατί δε το έκανες?προτιμάς να χάνεις απο αυτούς δηλαδή και όποτε γουστάρουν να σου τραβάνε και μια επίθεση στο οχυρό για χαβαλέ?Δεν νομίζω να σαρέσει...Άρα ο στόχος αυτός είναι δικός σου μάλλον..
Γιαυτό σας ξαναλέω πιστεύω ότι βολευόμαστε σε καταστάσεις που μας εξυπηρετούν...ή δεν έχουμε τον απαιτούμενο χρόνο και τη διάθεση...ή γιατί έχουμε τα κολλητάρια-γκλίκες μας και περνάμε καλά!Δεν είπε κανείς για αποτυχία, αλλά το νΑ ιδρώσει το κωλαράκι μας λίγο παραπάνω είναι κομμάτι δύσκολο ε?

@dimstam έγραψε:Πιστεύω πως πέρα από την βαρεμάρα σε ένα παιχνίδι, ο Ελληνας ειδικά είναι βουτηγμένος μέσα στα προβλήματα για να ασχοληθεί σοβαρά.Τουλάχιστον ο Ελληνας που ο μπαμπάς δεν πληρώνει ή ο Ελληνας φραγκάτος.Οπως κατάλαβες διαχωρίζω ηλικίες.
Καλά τώρα άμα αρχίσω πάλι θα λέτε ότι λέω βλακείες....λοιπόν οι 8 στους 10 που έχω γνωρίσει εδω πέρα μια χαρά φραγκάτοι είναι...πολλοι απ'αυτούς βολεμένοι ή ελεύθεροι επαγγελματίες & με καλά εισοδήματα που έσκαγαν κάτι 50άρια-100άρια το μήνα για πλάκα...τώρα τι λένε παραέξω αυτό είναι δικό τους θέμα..αλλά αυτό είναι άλλη συζήτηση...Μπορώ να σου πώ σε άλλα games έχω γνωρίσει πολύ περισσότερους φτωχομπινεδιάρηδες , φοιτητές κτλ αλλά εδώ έχει γερά πορτοφόλιαRazz

Όπως και νά χει η κατάληξή σας θα είναι αυτό που σας είπα και θα επέλθει αναγκαστικά κάποια στιγμή..είτε το επιδιώξετε είτε όχι... όταν θα στενέψουν κιάλλο τα περιθώρια στην επιλογή παικτών και ο κορεσμός των "καλών" παικταράδων θα φτάσει στο ναδίρ...Wink
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από TYRAELL75 Σαβ Αυγ 20, 2016 10:21 am

Ρε μπαμπη με ρωτάς πράγματα τα οποία απανταω στο ποστ το οποίο διαβασες και σου γεννήθηκαν ή ερωτήσεις σου.
Βολεμα είναι να πας σε μία ξένη ομάδα και να είσαι αραχτοε και να πέφτει ο χρυσός κάθε βδομάδα όχι να παλευεις με μια ομάδα μέτριων δυνατοτήτων να τον εξασφαλίσεις για σένα και άλλους 30-40 συμπαίκτες.
Όσο για την αποτυχία δεν είπα ότι το είπε κάποιος άλλος για μένα λέω ότι θεώρησαν αποτυχία το να βγάλουμε μόνο 34 άρματα από ένα event και το θεωρώ τρελλό από την στιγμή που μέχρι τότε οι ελληνικές ομάδες πανηγηριζαν αν επερναν 5 άρματα.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από TYRAELL75 Σαβ Αυγ 20, 2016 10:24 am

Για την κατάληξη που λες τώρα ότι είναι προδιαγεγραμμένο να κατάληξη σε μία και μοναδική τουμπανο clan κανεις μεγάλο λάθος.
Εάν οι 2 αυτές ομάδες που υπάρχουν τώρα για κάποιο λόγο σταματήσουν να λειτουργούν ξεχνά το ελληνικό wot όλοι οι παίχτες που θέλουν να ασχοληθουν θα φύγουν έξω και οι υπόλοιποι θα μοιραστούν σε διάφορες παρεοclan και θα αραξουν εκεί να παίζουν random.

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Σαβ Αυγ 20, 2016 3:17 pm

@TYRAELL75 έγραψε:Για την κατάληξη που λες τώρα ότι είναι προδιαγεγραμμένο να κατάληξη σε μία και μοναδική τουμπανο clan κανεις μεγάλο λάθος.
Εάν οι 2 αυτές ομάδες που υπάρχουν τώρα για κάποιο λόγο σταματήσουν να λειτουργούν ξεχνά το ελληνικό wot όλοι οι παίχτες που θέλουν να ασχοληθουν θα φύγουν έξω και οι υπόλοιποι θα μοιραστούν σε διάφορες παρεοclan και θα αραξουν εκεί να παίζουν random.
Δε μπορω να το καταλάβω τι κόλλημα έχουν φάει όλοι και θέλουν να παίζουν έξω όταν έχουν τις προδιαγραφές να έχουν τούμπανο ομάδα εντός...και γιατί οι παρεξηγήσεις,προϋγούμενα και τα υπόλοιπα..αν έχει μία clan 5-6 deputy και έναν commander "Ουδέτερο-μη-πρωην-(κλεφτ)αρχηγό-ελληνικής-clan" άνετα έκανες μία ομάδα με τα άτομα που προανέφερε ο @bisbill π.χ. μέσα σαν λογαριασμοί...βάλε και άλλους 40-45 απο την κάθε clan...και έτοιμη η 1η ομάδα...Για τη 2η υπάρχουν fc με υπομονή όπως ο rngd π.χ. επίσης και παίκτες για εκπαίδευση με μαχητικότητα κτλ να ασχοληθούν..

Εσύ ασχολείσαι με τη δικιά σου, στη GRBB ασχολούνται καθημερινά με τη δικιά τους, σε άλλες ομάδες υπάρχουν 10-15 άτομα που ασχολούνται και οι υπόλοιποι πέρα βρέχει...fc's πάντως υπάρχουν...άτομα που συμμετέχουν σε cups /esl κτλ υπάρχουν...παίκτες με στατιστικά, με εμπειρία σε clanwar κτλ ή με αγωνιστική μαχητικότητα υπάρχουν για τουλάχιστο 2-3 ενεργές ομάδες...άρα λείπει η θέληση και η πρωτοβουλία...συγνώμη ο 30-40k unica και δε ξέρω γω τι άλλο, τούμπανος παίκτης, δε θα θέλει να έρθει άμα κάνει τα ίδια και δώ?το αφήνετε και εσείς οι ίδιοι να καταλήξει έτσι το πράμα...αυτοί που είχαν φτιάξει κάτι ομάδούλες για τουρνουα κτλ  δεν θα μπορούσαν να συμμετάσχουν σε όλο αυτό και μεσα στον ίδιο χώρο να γίνονται και εκπαιδεύσεις και cups και αλληλοβοήθειες ?


Άν τώρα κάποιος θέλει π.χ. να παίξει stronghold εκπαίδευση με ton @RNGD και Clanwar με σένα και Τουρνουά με τον χ...ψ πρέπει να αλλάξει 3 ομάδες....και 3 ts όπου μέσα δεν μπαίνουν πα΄νω απο 20-30 άτομα..!!!Κάντε εκεί μια μάζωξη όσοι ασχολείστε αφού είστε και λίγοι πλέον...βάλτε μέσα και κανάλια για Training/Tournaments/Cups/ESL/ άρματα - αεροπλάνα-πλοια να υποστηρίζετε και εκεί όλο το κόσμο που ασχολείται, με ένα ts 500ατόμων+ π.χ. να τελειώνουμε....και ο καθένας στο κομμάτι του (και ο Λουμίδης στους καφέδεςWink)!!!

ξέρω ξέρω θα πούμε πάλι άστο καλύτερα..άραξε βγάλε κανα αρματάκι απο event και κάνα χιλιάρικο gold απο την clan παρε και κανα premium άρμα απο τις αποστολές όταν βγάζει και μια χαρά είμαστε...Ελλαδάρα forever ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!
άσε την κάθε fame και 3xr να παίρνει 100licence τσαμπα fcm και obj907 κτλ κτλ και στις ομάδες τις ελληνικές να δίνουμε 50άρικα απο την τσέπη μας οι μισοί και βάλε.....Μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ γαμ* το RNG μουουουουυυυυυυυυυυυυ..!!!

(Στο τέλος, δεν υπάρχει και λόγος να γράφουμε όλο τα ίδια αφού κανείς άλλος δεν ασχολείται με το θέμα αποτι φαίνεται αλλά και με τίποτα άλλο...πέρα απο τα συμφέροντά του και της ομάδας του...)

ΖΗΤΩ ΤΑ CHEAT / TO RNG / TO XVM / TA ELO / TA PREMIUM / ΤΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ /ΟΙ CLANOΒΙΟΙ  , ΤΑ ΝΕΦΕΛΙΜ και οι ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!! lol! confused cyclops bounce What a Face Mad Razz Evil or Very Mad Twisted Evil ELLADA EXEIS TALENTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από TYRAELL75 Κυρ Αυγ 21, 2016 2:14 am

Μου αρέσει πολύ που δεν δίνεις καμιά σημασία σε αυτά που λέμε και επαναλαμβανεις τα ίδια πράγματα.
Σου λένε λοιπόν καποιοι που ασχολούνται με τις clan πως αυτό που λες δεν είναι δυνατόν να συμβεί γιατί δεν υπάρχει ο κατάλληλος αριθμός παιχτών για να στελεχώνει μία τέτοια ομάδα και εσύ επιμένει πως γίνεται.
Να τα ξαναπουμε λοιπόν πιο αναλυτικά.
Οι 2 clan αυτή την στιγμή έχουν από 30-40 παίχτες άνω του 2000 wn8 εκ των οποίων οι μισοί δεν είναι καθημερινοί παιχτες,δεν ενδιαφέρονται τόσο πολύ για το ομαδικό κτλπ.
Στην καλύτερη των περιπτώσεων δλδ θα μαζεψεις και από τις 2 ομάδες 40 παιχτες.
Σε όλες τις υπόλοιπες ελληνικές υπάρχουν άλλοι τόσοι διασπαρτοι οι οποίοι δεν έχουν καμία διάθεση να πάρουν μέρος σε κάτι τέτοιο ητε γιατί δεν τους ενδιαφέρει καθόλου το gold και τα clan war,ητε γιατί προτιμούν να ειναι commander,deputy και να ασκούν εξουσία σε botakia ητε δεν θέλουν να χωρίσουν από την παρέα τους.
Οι έλληνες παίχτες που παίζουν σε ξένες clan δεν έχουν καμία διάθεση να ενταχθούν σε ελληνική ομάδα για τον απλό λόγο ότι δεν έχουν κάτι παραπάνω να κερδίσουν από εκεί που είναι και απολαμβάνουν τα οφέλη στην ουσία γιατί τους κουβαλάει ή ομάδα τους ενώ σε μία ελληνική ομάδα ίσως να χρειαστεί αυτοί να κουβαλησουν.
Πως εσύ λοιπόν βλέπεις εφικτό όλες αυτές οι ομάδες παιχτών να ενωθουν?
Μιλάς για κλεφτο commander και νέες διοικησεις,ποιος αποφασίζει ποιος είναι ο κατάλληλος για να διοικήσει μία τέτοια ομάδα?
Καταλαβενεις λοιπόν ότι υπάρχουν αντικειμενικα αξεπεραστες δυσκολίες για να γίνει μία τέτοια κίνηση?
Φέρνεις σάν παράδειγμα ομάδες όπως οι 3xr και οι fame αλήθεια βλέπεις εσύ τόσους έλληνες unicum ούτος ώστε αν μαζευτούν να δημιουργήσουν κάτι παρόμοιο?

Αυτή τη στιγμή ή grbb είναι στα 2000 wn8 και η kiss στα 1800 wn8 και έχουν μαζέψει ότι καλύτερο κυκλοφορεί από έλληνες παίχτες εκτός κάποιον που παίζουν έξω.
Που τους βρίσκεται εσείς όλους αυτούς τους υποτιθέμενους  διαθέσιμους παιχταραδες ?

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Κυρ Αυγ 21, 2016 2:32 am

@TYRAELL75 έγραψε:Αυτή τη στιγμή ή grbb είναι στα 2000 wn8 και η kiss στα 1800 wn8 και έχουν μαζέψει ότι καλύτερο κυκλοφορεί από έλληνες παίχτες εκτός κάποιον που παίζουν έξω.
Που τους βρίσκεται εσείς όλους αυτούς τους υποτιθέμενους  διαθέσιμους παιχταραδες ?

Κάντε εσείς την αρχή πάρτε καμια πρωτοβουλία και θα έρθουν κι αυτοί άμα δουν ομόνοια και προσπάθεια με 60-70 άρματα στο επόμενο campaign π.χ.και gold κai περιοχές...αμα κοντράρεις και κανα 2 στα ίσια που ξέρεις..κάτι θα φανεί παραέξω..άντε να φτιάξουμε και μεις μια ομάδα φόβιτρο...
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από trollisok Κυρ Αυγ 21, 2016 6:45 am

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 24814699

trollisok

Αριθμός μηνυμάτων : 9

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από galanosauros Δευ Αυγ 22, 2016 8:13 am

babis2015 έγραψε:
@TYRAELL75 έγραψε:Αυτή τη στιγμή ή grbb είναι στα 2000 wn8 και η kiss στα 1800 wn8 και έχουν μαζέψει ότι καλύτερο κυκλοφορεί από έλληνες παίχτες εκτός κάποιον που παίζουν έξω.
Που τους βρίσκεται εσείς όλους αυτούς τους υποτιθέμενους  διαθέσιμους παιχταραδες ?

Κάντε εσείς την αρχή πάρτε καμια πρωτοβουλία και θα έρθουν κι αυτοί άμα δουν ομόνοια και προσπάθεια με 60-70 άρματα στο επόμενο campaign π.χ.και gold κai περιοχές...αμα κοντράρεις και κανα 2 στα ίσια που ξέρεις..κάτι θα φανεί παραέξω..άντε να φτιάξουμε και μεις μια ομάδα φόβιτρο...
δλδ το οτι έγιναν αυτές οι 2 ομάδες, δεν είναι πρωτοβουλία?? ακόμα και έτσι, είδες πολλούς παίκτες από ξένες clan να φέυγουν για να μπουν σε μια από αυτές τις 2??

μπορώ να σου λοιπόν ότι ελάχιστοι (max 5) έφυγαν από ξένες ομάδες για να μπουν στις 2 αυτές ελληνικές ομάδες και ο λόγος που έγινε αυτό ήταν για να ενωθούν με άλλα φιλαράκια τους στην ίδια ομάδα, μιας και σε ξένη δεν μπορούσαν να το κάνουν αυτό!

Τέλος, αυτό το "ξεκινήστε εσείς και θα έρθουν και αυτοί" είναι λίγο παράδοξο ρε συ...δεν μπορεί να ζητάς υψηλό επίπεδο και μετά να έρθουν (αν έρθουν) αυτοί οι παίκτες.

Και κάτι ακόμα, είναι ελάχιστοι οι Έλληνες παίκτες που παίζουν σε ομάδες έξω και δεν γνωρίζουν τι γίνεται στις Ελληνικές clan, πως πάνε κλπ και οι ειδικά στις 2 ομάδες που συζητάμε.
galanosauros
galanosauros

Αριθμός μηνυμάτων : 50

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από LASKAS Δευ Αυγ 22, 2016 4:33 pm

RNGD έγραψε:
blsbill έγραψε:kai oriste mia proxeiri 15ada pou mou rxete sto myalo me mia omada toumpano.
1- Mr_Kuba                66k battles             3794 wn8
2- _Terminator_GR      34k battles             3276 wn8
3- Leonidas111           26k battles             3039 wn8
4- imperiumgraecum   47k battles             3218 wn8
5- laskas                   66k battles             2677 wn8
6- mparek4                31k battles             2741 wn8
7- Gaz_the_Ram         31k battles             2759 wn8
8- Disqualification       16k battles             2745 wn8
9- wotnidri                 62k battles             2753 wn8
10- Mais_13               30k battles             2681 wn8
11- SilentMonkX          55k battles            2649 wn8
12-GTDBlackpearlGTD  46k battles            2591 wn8
13-HumanFactor         43k battles             2343 wn8
14-JohBolter              17k battles             2380 wn8
15- Tyraell_75            34k battles            2428 wn8



kai posous ksehasa i den gnwrizw! ayti i 15ada de tha kontrare clan tou epipedou CSA/OM/F15/9TD/EFE ktlp?
kai katw apo aytous vale kamia 50aria pou eine panw apo 2200.kai simplirwse me allous 35 panw apo 2100
Να ήμουν από μία μεριά να ακούσω TS με το Νο5 και 13 μαζί...
Να ξεκαθαρίσω κάτι ...εγώ με το νούμερο 13 δεν τσακώθηκα.Δεν μιλήσαμε καθόλου, απλά μια μέρα που είχε καθοριστεί να κάνει F.C ( από την προηγούμενη είχε κανονιστεί  ) τον περίμενε όλη η ομάδα μέχρι 6 λεπτά πριν την μάχη γιατί έπαιζε τουρνουά και τον κικάρισα χωρίς να μιλήσουμε καθόλου!Θα μπορούσε να μου έλεγε ότι απλά δεν μπορώ γιατί θέλω να παίξω τουρνουά και θα έβαζα άλλον F.C.Τόσο απλά...

Θα φτιαχνόταν πάλι πρόχειρα μια ομάδα ...θα χάναμε και θα φταίγανε πάλι οι παίχτες!Δεν μπορεί να μου λες θεωρίες για training μπλα μπλα και την επόμενη να μας γράφεις στα αρχ. σου!

Και την επόμενη μέρα οι παίκτες θα έμπαιναν αμέσως στο special όταν ο ίδιος ο F.C δίνει τέτοιο παράδειγμα???!!!

Δεν θα επέτρεπα στον οποιοδήποτε να αφήσει τους παίκτες να περιμένουν!
Ειδικά σε μια περίοδο που είχαμε κάνει παρατεταμένη κοιλιά και χάναμε από τον οποιοδήποτε κινδυνεύεις να γρεμίσεις ότι έφτιαξες με τόσο κόπο!Ένας άλλος λόγος ήτανε ότι για μεγάλο διάστημα άκουγα << οι παίκτες είναι νουμπάδες >>, << είναι ραντομάκιδες >>, << άσε με να διώξω 40 άτομα >>, << τα παιδιά της PNX είναι απροπόνητα >> κλπ..κλπ
Όταν πιάσεις πάτο κάτι πρέπει να κάνεις...την πλήρωσε ο καλύτερος μας F.C χωρίς να υποτιμώ τα προσόντα του ή το έργο που έκανε στην Clan, όμως όταν κάτι δεν πάει καλά σε μια ομάδα σχεδόν πάντα την πληρώνει ο προπονητής.Κάθε απόφαση έχει ρίσκο και κόστος όμως για αυτό υπάρχει διοίκηση για να παίρνει δύσκολες αποφάσεις.Μαζί με τον Γρηγόρη χάσαμε και αρκετούς πολύτιμους παίκτες και φίλους που φύγανε μαζί του όμως δεν υπήρχαν πολλές επιλογές.... Παραμονές του Campaign κάτι έπρεπε να κάνω για να σταματήσω την κατρακύλα.Εκ του αποτελέσματος δικαιώθηκα γιατί βγάλαμε 34 άρματα στο campaign, στο season βλέπετε που βρισκόμαστε ακόμα στην κατάταξη και ας το έχουμε παρατήσει καλοκαιριάτικα και παίζουμε tr 6 -10 για πλάκα... σταμάτησε και η γκρίνια από τότε.

οι επιλογές που είχα ήταν :

1)Να μην κάνω τίποτα ( 1 μήμα χάναμε συνέχεια + γκρίνια ) και να το αφήσω να δω που θα καταλήξει.
2)Να διώξω τα παιδιά της Pnx όπως μου προτείνανε κάποιοι διαρκώς
3)Να τα παρατήσω και να φύγω από αρχηγός αφού έτσι και αλλιώς πρέπει να γίνει.
4)Να κάνω αυτό που έκανα

Λίγες μέρες μετά το περιστατικό έγινε μια μυστική ψηφοφορία με το ερώτημα << Πρέπει να αλλάξει ο αρχηγός ? >> γιατί ένοιωθα ότι το παράκανα και είχα τύψεις για το φερσιμό μου στον Γρηγόρη.Το αποτέλεσμα ήταν από τους 35 παρόντες 33 όχι 2 ναι.Ο Μορφέας μπορεί να δώσει στοιχεία και να επιβεβαιώσει οτιδήποτε γιατί αυτός το οργάνωσε με το λινκάκι.
Η αλήθεια είναι κάπου στη μέση πάντα ...είμαι δύσκολος χαρακτήρας εγώ αλλά νομίζω ότι και εκείνος παρεξήγησε κάποια πράγματα και μας καβάλησε Very Happy.Υπήρχε ζωή προ Human όσοι θυμούνται και μετά Human εποχή για όσουν δεν πιστεύανε.Η ομάδα είναι ΟΜΑΔΑ όταν βασίζεται στο σύνολο και όχι σε ένα άτομο.Δεν κλάψαμε για κανένα που έφυγε ή διώξαμε! Very Happy Very Happy Very Happy
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από LASKAS Δευ Αυγ 22, 2016 5:04 pm

Για τους καλούς παίκτες που παίζουν σε ξένες έχω παρατηρήσει όλα αυτά τα χρόνια ότι 1)παρακολουθούν τι κάνουν οι ελληνικές ομάδες, 2)Τριγυρνάνε στα Ts τους 3)οι περισσότεροι φίλοι τους στο game είναι Έλληνες 4)πλατουνιάζουν με Έλληνες ..όχι πάντα αλλά πολύ συχνά και 5) μερικοί από αυτους παρακολουθούν και το ελληνικό forum!

Πολύ εύκολα λοιπόν κανείς μπορεί να βγάλει το συμπέρασμα ότι το συμφέρον μετράει.Πάντως μην γελιέστε ότι είναι πολύ παραπάνω από αυτά που προσφέρει η kiss ή η grbb....ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!Ελάχιστες περιπτώσεις είναι θεαματικά παραπάνω ( αν δεν σας κλέβουνε κιόλας ).Τουλάχιστον εμείς μοιράζουμε αμέσως και δίκαια με βάση τους κανονισμούς μας και η μοιρασιά είναι στο ts να την βλέπουν όλοι.

Επίσης δεν είμαστε μπουρδέλα να σφαζόμαστε κάθε μέρα και να επικρατεί χάος γιατί σε αυτά τα 2 χρόνια θα είχαμε διαλυθεί καμιά 10αριά φορές...αυτές οι 2 ομάδες άρχισανε να παλιώνουνε οπότε αυτό το << μακριά από Ελληνικές clan >> είναι μάλλον κομπλεξικό από αυτούς που δεν τους αρέσει να βλέπουν άλλους έλληνες να τα πηγαίνουν καλά.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Δευ Αυγ 22, 2016 10:55 pm

@LAskas έγραψε:αυτές οι 2 ομάδες άρχισανε να παλιώνουνε οπότε αυτό το << μακριά από Ελληνικές clan >> είναι μάλλον κομπλεξικό από αυτούς που δεν τους αρέσει να βλέπουν άλλους έλληνες να τα πηγαίνουν καλά

Μα είναι απερίγραπτο αυτό...δυστυχώς μέσα απο το game αντικατοπτρίζεται και η πραγματική  φύση του σύγχρονου Έλληνα που φαίνεται & μέσω κρίσης...η φυγή...!!!τι να κάτσω στην ψαροκώσταινα?ας πάω έξω που είναι καλύτερα το επίπεδο και μπορώ να κρίνω τα πάντα εκ του ασφαλούς...λες και ο σκανδιναυός και ο γερμανός έχει 3χέρια ενώ εσύ 2...και παίζει καλύτερα...δλδ εσύ που ξέρεις κάτι καλύτερα απο μένα γιατί να μην το μεταλαμπαδεύσεις και στους υπόλοιπους??
αμα φύγεις ότι παραπάνω ξέρεις ή έχεις μάθει το παίρνεις μαζί σου....κάπως έτσι έχουμε και το λεγομενο σύγχρονο braindrain..φεύγουν οι καλοί έξω και μένουν τα σκατά πίσωRazz!!!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Δευ Αυγ 22, 2016 11:50 pm

ΠΡος αποφυγη παρεξηγήσεων υπάρχουν και λίγοι-εξαιρέσεις καλοί που το παλεύουν...αφού όμως δεν ακολουθούν οι υπόλοιποι γιατι οι 2 απο 30-40 άτομα να μην γίνουν 1 ομάδα με 80 άτομα και οι υπόλοιποι 2η clan με fc-trainers?
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από LASKAS Τρι Αυγ 23, 2016 12:04 am

Aυτές οι 2 ελληνικές ομάδες έχουν καταφέρει πράγματα που μπορούν να συγκριθούν άνετα και χαλαρά με εποχή hard.
2-3 πραγματάκια θα πω μόνο για να αντιληφθεί κάποιος την πραγματικότητα που επίτηδες αρνείται να χωνέψει...

1)Στο προηγούμενο season βγήκαμε 8η θέση στον server στα 8άρια μετά από 3,5 μήνες παιχνιδιού.Ας ήταν και με τις πλάτες της 3xr ...ΠΟΤΕ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ????Σε αυτό που τρέχει τώρα, τερματίζουμε στα 8άρια άνετα στην 25άδα χωρίς την 3xr....ενώ τα έχουμε παρατήσει λόγω καλοκαιριού + ότι παιζουμε 10άρια και μια μέρα και 6άρι loooool Laughing για να κάνουμε πλάκα.Αν δεν τα παρατούσαμε θα ήμασταν πολύ πιο πάνω!


WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Emblem_32x32[BABA] Türk Baba Klanı 182,392
20 WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Emblem_32x32 [POK] Pouštní krysy 181,029
21 WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Emblem_32x32 [LATTD] Latvju Tēvu Dēli 180,805
22 WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Emblem_32x32 [WHO] WHO Cares? 176,903
23 WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Emblem_32x32 [GRBB] GREEK BLACK BERET 174,933
24 WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Emblem_32x32 [S4-X] Stronke Army X 171,518
25 WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Emblem_32x32 [JCKAL] The Jackal 171,490
 

2) 14 περιοχές Ελληνική ομάδα???????????????

3)ELO 1450 ????????????????????????

4)34 άρματα σε campaign ????????????????????

5) Μέσο όρο WN8 της clan πάνω από 2000 ???O άλλος το βλέπει σε υπολογίζει....

6)Διπλωματία ...και εμείς και η kiss πιστεύω απολαμβάνουμε τον σεβασμό των καλύτερων ομάδων του παιχνιδιού αφού μιλάμε με όλους και μας υπολογίζουν με το παραπάνω.Δεν χρειάζεται να γράψω με ποιές ομάδες έχουμε συνεργαστεί...τα ξέρετε πάνω κάτω.Μπαίνουμε στα 10άρια εχτές και αμέσως να έρθει ο PXA στο TS  μας να μου πει να πάρω περιοχή από την συμμαχό τους FAME και να μην τους επιτεθούμε.Δεν λέω ότι είμαστε καλύτεροι από αυτούς ή ότι θα τους νικάγαμε, θέλω να τονίσω ότι μας υπολογίζουνε.


ΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝΕ ΝΑ ΕΙΧΑΝΕ ΚΑΝΕΙ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΜΕ ΜΟΝΟ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ???????????????????????????????????Με τα σημερινά δεδομένα, όχι με τα δεδομένα εποχής hard πριν από 5 - 6 χρόνια.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από LASKAS Τρι Αυγ 23, 2016 12:20 am

babis2015 έγραψε:ΠΡος αποφυγη παρεξηγήσεων υπάρχουν και λίγοι-εξαιρέσεις καλοί που το παλεύουν...αφού όμως δεν ακολουθούν οι υπόλοιποι γιατι οι 2 απο 30-40 άτομα να μην γίνουν 1 ομάδα με 80 άτομα και οι υπόλοιποι 2η clan με fc-trainers?
Δεν γίνεται αυτό με τίποτα!!!Μην το ξανααναφέρεις....τρομάξαμε να το κάνουμε με την pnx.Η κάθε ομάδα έχει διαφορετικό τρόπο λειτουργίας κ σκέψης.Σέβομαι τις επιτυχίες της kiss και τη θεωρώ μια καλή clan αλλά δεν πρόκειται να ξανασυνεργαστούμε ποτέ από την στιγμή που πήγαμε να στον χάρτη δίπλα τους και αρνήθηκαν να έχουμε το ίδιο χρώμα.ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ!

Επίσης με τον Τυραέλ ακόμα και αν του πεις καλημέρα δεν υπάρχει περίπτωση να να μην μαλώσεις...σε προσωπικό επίπεδο δεν ταιριάζουμε!
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Τρι Αυγ 23, 2016 12:31 am

@LASKAS έγραψε:δεν πρόκειται να ξανασυνεργαστούμε ποτέ από την στιγμή που πήγαμε να στον χάρτη δίπλα τους και αρνήθηκαν να έχουμε το ίδιο χρώμα.ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ!

LoL πλάκα κάνεις τώρα...γιατί να αρνηθούν?ο καθένας με τα connection του είναι και εδώ??μήπως είχαν και αυτοί κάποιο σύμμαχο και δεν ήθελαν να το σπάσουν..όπως εσείς την 3xr?
Δε μπορώ να καταλάβω για ποιούς λόγους να θέλουν ομάδες να στέκονται μόνες τους ή και με ξένους συμμάχους αντί για ένωση ή συμμαχία με άλλες ελληνικές εφόσον υπάρχει αντίστοιχο επίπεδο...και γιατί να υπάρχει μονίμως ανταγωνισμός (με την κακή του πλευρά και όχι το α΄ντίστροφο..αυτο που λέμε να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα...)
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από LASKAS Τρι Αυγ 23, 2016 12:50 am

babis2015 έγραψε:
@LASKAS έγραψε:δεν πρόκειται να ξανασυνεργαστούμε ποτέ από την στιγμή που πήγαμε να στον χάρτη δίπλα τους και αρνήθηκαν να έχουμε το ίδιο χρώμα.ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ!

LoL πλάκα κάνεις τώρα...γιατί να αρνηθούν?ο καθένας με τα connection του είναι και εδώ??μήπως είχαν και αυτοί κάποιο σύμμαχο και δεν ήθελαν να το σπάσουν..όπως εσείς την 3xr?
Δε μπορώ να καταλάβω για ποιούς λόγους να θέλουν ομάδες να στέκονται μόνες τους ή και με ξένους συμμάχους αντί για ένωση ή συμμαχία με άλλες ελληνικές εφόσον υπάρχει αντίστοιχο επίπεδο...και γιατί να υπάρχει μονίμως ανταγωνισμός (με την κακή του πλευρά και όχι το α΄ντίστροφο..αυτο που λέμε να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα...)

Τους προτείναμε χρώμα και μας είπανε ότι δεν θέλουνε να αλλάξουνε...φυσικά αυτοί δεν μας προτείνανε το δικό τους.Την άλλη μέρα όμως αλλάξανε και πήρανε της WHO ή κάποιας άλλης τυχάρπαστης ξένης.( Το έχουμε παρατήσει εδώ και τόσο καιρό λείπανε όλοι μες τον Αύγουστο και η Who ακόμα δίπλα μας είναι στην κατάταξη Very Happy )

και που ήμασταν δίπλα δίπλα τι καταλάβαμε? Μια περιοχή μας δώσανε που τους τη δώσαμε πίσω, μια άμυνα μας βγάλανε και εμεις μια που χάσαμε 10-9.Και άλλα μικρά μικρά που εμένα με πειράξανε αλλά δεν είναι άξια σχολιασμού.Πάντως όσο είμαι εγώ Commander και ο Τυραέλ δεν υπάρχει καμία απολύτως περίπτωση συνεργασίας στο οτιδήποτε.Η στάση μας είναι ουδέτερη απένατι στην kiss.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από TYRAELL75 Τρι Αυγ 23, 2016 12:56 am

LASKAS έγραψε:
babis2015 έγραψε:ΠΡος αποφυγη παρεξηγήσεων υπάρχουν και λίγοι-εξαιρέσεις καλοί που το παλεύουν...αφού όμως δεν ακολουθούν οι υπόλοιποι γιατι οι 2 απο 30-40 άτομα να μην γίνουν 1 ομάδα με 80 άτομα και οι υπόλοιποι 2η clan με fc-trainers?
Δεν γίνεται αυτό με τίποτα!!!Μην το ξανααναφέρεις....τρομάξαμε να το κάνουμε με την pnx.Η κάθε ομάδα έχει διαφορετικό τρόπο λειτουργίας κ σκέψης.Σέβομαι τις επιτυχίες της kiss και τη θεωρώ μια καλή clan αλλά δεν πρόκειται να ξανασυνεργαστούμε ποτέ από την στιγμή που πήγαμε να στον χάρτη δίπλα τους και αρνήθηκαν να έχουμε το ίδιο χρώμα.ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ!

Επίσης με τον Τυραέλ ακόμα και αν του πεις καλημέρα δεν υπάρχει περίπτωση να να μην μαλώσεις...σε προσωπικό επίπεδο δεν ταιριάζουμε!

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Juiwro

TYRAELL75

Αριθμός μηνυμάτων : 256

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Τρι Αυγ 23, 2016 1:05 am

LASKAS έγραψε:
babis2015 έγραψε:ΠΡος αποφυγη παρεξηγήσεων υπάρχουν και λίγοι-εξαιρέσεις καλοί που το παλεύουν...αφού όμως δεν ακολουθούν οι υπόλοιποι γιατι οι 2 απο 30-40 άτομα να μην γίνουν 1 ομάδα με 80 άτομα και οι υπόλοιποι 2η clan με fc-trainers?
Δεν γίνεται αυτό με τίποτα!!!Μην το ξανααναφέρεις....τρομάξαμε να το κάνουμε με την pnx.Η κάθε ομάδα έχει διαφορετικό τρόπο λειτουργίας κ σκέψης.Σέβομαι τις επιτυχίες της kiss και τη θεωρώ μια καλή clan αλλά δεν πρόκειται να ξανασυνεργαστούμε ποτέ από την στιγμή που πήγαμε να στον χάρτη δίπλα τους και αρνήθηκαν να έχουμε το ίδιο χρώμα.ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ!

Επίσης με τον Τυραέλ ακόμα και αν του πεις καλημέρα δεν υπάρχει περίπτωση να να μην μαλώσεις...σε προσωπικό επίπεδο δεν ταιριάζουμε!
Όντως, η απορρόφηση της grbb από την PNX πήρε κάμποσο για να γίνει.
Όλα καλά αυτά με τα elo κλπ, μέχρι που εμφανίζεται την πρώτη φορά μία ομάδα του 1500 και σε σκουπιζει χαλαρά μέσα σε ένα μήνα ενώ αυτή τη φορά μέχρι που φεύγει 1 παίχτης πάλι, μένει όλη η "ποιότητα" και ρίχνεις λευκή πετσέτα σε 2-3 μέρες. Χαμηλό activity με 30+ παίχτες και 700+ randoms/μηνα δεν λέγεται.
Και αυτά με τις "συμμαχίες" έλεος. Pet-buffer ψάχνει ο κόσμος...

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από LASKAS Τρι Αυγ 23, 2016 1:14 am

έχει 2 χρόνια που λειτουργεί η clan όχι μόνο την περίοδο που ήσουνα εσύ....
εγώ πάντα εξετάζω τα νούμερα, ΠΟΥ ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΜΕ ΣΤΟ SEASON ...ΠΟΣΑ ΑΡΜΑΤΑΚΙΑ ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ ΣΤΟ CAMPAIGN ...ΠΟΣΟ GOLD αρμέξαμε...τα σχόλια του καθενός και οι γνώμες είναι υποκειμενικά ενετελώς.
LASKAS
LASKAS

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Τρι Αυγ 23, 2016 1:33 am

@RNGD έγραψε:Pet-buffer ψάχνει ο κόσμος...
Τι εστί?
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Τρι Αυγ 23, 2016 1:39 am

Άντε καλά, μόνο εσύ διαβάζεις αριθμούς, κανείς άλλος. Το πουστικο kick κατά τη διάρκεια του τελευταίου campaign ήταν για μένα πάντως ο,τι καλύτερο μου συνέβη σαν grbb. Όπου και να πήγα μετά παίζω με πολύ καλύτερα αποτελέσματα, ήρεμα και χωρίς υστερίες πάνω από όλα.


@μπαμπης.
Παιξαμε ένα βραδακι skirmishes μόνο. Αν θυμάμαι καλά 11/14 είχαμε με νέους παίχτες κλπ κλπ.
Για ποιον ακριβώς λόγο να παίξω και να "δουλεψω" με μία ελληνική ομάδα που αποτελείται από άπειρους έλληνες παίχτες, να την κάνω να κερδίζει και να την δώσω στη συνέχεια σε ποιον ακριβώς; Να τους κάνει τι; Τον μαλάκα τον έκανα ήδη ty very much.
Προτιμώ να κάνω τον deputy commander εκεί που είμαι, να φτιάχνω ομάδα με μέτρια rerolls που βάζουμε μέσα και σιγά σιγά να ανεβαζουμε τους καινούριους στο επίπεδο των παλιότερων....

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από RNGD Τρι Αυγ 23, 2016 1:47 am

babis2015 έγραψε:
@RNGD έγραψε:Pet-buffer ψάχνει ο κόσμος...
Τι εστί?
Χεχ. Όταν κάποιος έχει war και τρώει spam επιθέσεων, καμιά φορά βολεύει να πάρεις κάποιον άλλο ανάμεσα σε σένα και σε κάποιο μέτωπο ώστε να απορροφά-καθυστερει τον αντίπαλο. Με αυτόν τον τρόπο έχει μεγαλύτερη άνεση και απελευθερώνει ομάδες και άρματα για να ασχοληθεί με τον πραγματικό αντίπαλο (buffer). Με αυτόν τον τρόπο αποφεύγεις επίσης να δώσεις στον αντίπαλο να αποκτήσει ένα σύμμαχο έστω και χαμηλής ισχύος. Σου παίρνει λοιπόν ένα landing, γνωρίζουν και οι 2 μεριές ότι δεν μπορεί να το κρατήσει, πετάς λοιπον στο "pet" ένα κόκκαλο και αυτό κάνει χαρούμενα τούμπες


Έχει επεξεργασθεί από τον/την RNGD στις Τρι Αυγ 23, 2016 1:53 am, 1 φορά

RNGD

Αριθμός μηνυμάτων : 392

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:))) - Σελίδα 22 Empty Απ: WOT!!!Best hacker game ever!!!!Lamer's choice:)))

Δημοσίευση από babis2015 Τρι Αυγ 23, 2016 1:52 am

@RNGD έγραψε:Για ποιον ακριβώς λόγο να παίξω και να "δουλεψω" με μία ελληνική ομάδα που αποτελείται από άπειρους έλληνες παίχτες, να την κάνω να κερδίζει και να την δώσω στη συνέχεια σε ποιον ακριβώς; Να τους κάνει τι; Τον μαλάκα τον έκανα ήδη ty very much.
Προτιμώ να κάνω τον deputy commander εκεί που είμαι, να φτιάχνω ομάδα με μέτρια rerolls που βάζουμε μέσα και σιγά σιγά να ανεβαζουμε τους καινούριους στο επίπεδο των παλιότερων....
Αν ήσουν σε μία κοινότητα που υπάρχει καλή συνεργασία και ο καθένας βοηθάει με το ρόλο του..εσύ θα μπορούσες να ήσουν ένας καλός fc με υπομονή να βοηθήσει κόσμο να ανέβει ένα σκαλί επάνω π.χ...ή άτομα που είναι καλοί παίκτες αλλά δε ξέρουν να παίζουν ομαδικά...Γιατί να είσαι ο μ*λ*κ*ς?
Ο καθένας ότι τον βολεύει παιδιά...και γώ μπορούσα να φτιάξω μία ομάδα με 50ντοματοπολτούς΄μέσα και λοιπόν τι θα κέρδιζα?θα ικανοποιούσα το εγώ μου επειδή θα ήμουν αρχηγός π.χ.??αλλά όπου παίζαμε θα τρώγαμε ξύλο???
Αφου λέτε ότι είμαστε σε καλύτερο επίπεδο απότι στο παρελθόν και ήδη ανταλάζετε απόψεις εδω μέσα..το πάντρεμα δεν ακούγεται άσχημο....Γιατί το φοβάστε??φαίνεται ολοφάνερα, ότι τα προϋγούμενα σας, σας πάνε πίσω....μαζί και τους υπολοίπους....
@RNGD έγραψε:Χεχ. Όταν κάποιος έχει war και τρώει spam επιθέσεων, καμιά φορά βολεύει να πάρεις κάποιον άλλο ανάμεσα σε σένα και σε κάποιο μέτωπο ώστε να απορροφά-καθυστερει τον αντίπαλο. Με αυτόν τον τρόπο έχει μεγαλύτερη άνεση και απελευθερώνει ομάδες και άρματα για να ασχοληθεί με τον πραγματικό αντίπαλο (buffer). Με αυτόν τον τρόπο αποφεύγεις επίσης να δώσεις στον αντίπαλο να αποκτήσει ένα σύμμαχο έστω και χαμηλής ισχύος. Σου παίρνει λοιπόν ένα landing, γνωρίζουν και οι 2 μεριές ότι δεν μπορεί να το κρατήσει, πετάς λοιπον

Εξιλαστήριο θύμα που λέμε..δηλαδή Razz
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 107

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 22 από 32 Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 27 ... 32  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης