World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αγγλικο/Ελληνικο Stream WoT

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Αγγλικο/Ελληνικο Stream WoT Empty Αγγλικο/Ελληνικο Stream WoT

Δημοσίευση από Jam_in_a_Tank Τρι Αυγ 08, 2017 6:19 am

Καλησπερες και παλι, οπως εχω αναφερει ειμαι νεος μελος στο φορουμ , και αφορμη ειναι να συνδεθω λιγο με την Ελληνικη κοινωτητα του WoT. 
Ο σκοπος που γραφω σε αυτο το τοπικ ειναι για να ενημερωσω οσους δεν γνωριζουν οτι υπαρχει Ελληνικο Stream του παιχνιδιου και σας προσκαλω με ολη μου την ευχαριστιση να ρθειτε, αποτερος σκοπος μου ειναι να δημιουργησω μια ελληνικη κοινωτητα του WoT στο Twitch οπου θα διασκεδαζουμε και θα απολαμβανετε επεισης και ενα εξισου σχετικα καλο gameplay θα ελεγα.


  • Τα πλανα του channel ειναι να δημιουργηθει εκτος απο την Αγγλικη και η Ελληνικη κοινωτητα
  • Το gameplay ειναι της περισσοτερες φορες να κερδισω γραμμες και αστερακια στα κανονια, επεισης διασκεδαζουμε σε platoon και μιλω ητε να εξηγω τεχνικες κτλ.
  • Γενικα χρησιμοποιω την Αγγλικη γλωσσα στο stream και ο λογος ειναι οτι υπερισχει προς το παρον το κοινο, εννοιειτε οτι χρησιμοποιω και Ελληνικη γλωσσα εαν και εφοσον αναφερθει καποιος!
  • Απο προγραμμα δεν εχω συγκεκριμενες ωρες ακομη αλλα προς το παρον κανω stream καθημερινα κυριος απογευματακι εως αργα την νυχτα


Θα προσπαθησω να κρατω εδω το topic update με το τι συμβαινει στο stream.

Το λιγκ ειναι το εξης: https://www.twitch.tv/jam_in_a_tank
Jam_in_a_Tank
Jam_in_a_Tank

Αριθμός μηνυμάτων : 3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγγλικο/Ελληνικο Stream WoT Empty Απ: Αγγλικο/Ελληνικο Stream WoT

Δημοσίευση από babis2015 Σαβ Αυγ 12, 2017 8:39 am

Den pas gia kana mpanio re megale kalokairiatika...edw exei ftasei 20 kai 30k paiktes to poly kathimerina o server....thes na kaneis kai koinothta sto twitch??pas kala???XAXAXXAAXAXAAXAXXAAX
re seis exete megalh plaka....
poy xepetageste kalokairiatika enas enas apo to pouthena na peite thn vlakeia sas...de vlepete oti to game exei patwsei kai exoun perasei 5 xronia+ gia na exei o kosmos thn *avla gia tetoia pragmata??
retarde teleiws dld??!!?
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil affraid cheers
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγγλικο/Ελληνικο Stream WoT Empty Απ: Αγγλικο/Ελληνικο Stream WoT

Δημοσίευση από Jam_in_a_Tank Σαβ Αυγ 12, 2017 12:37 pm

Καλησπερα φιλε, babis2015, σε ευχαριστω για το σχολοιο σου, καταρχας απωλογουμαι που δεν θα χρησιμοποιησω στην απαντηση μου greeklish λογο του οτι πρωσοποικα δεν τα χρησιμοποιω στον γραπτο μου λογο.
Οπως και να χει θα απαντησω σε ολα σου τα ερωτηματα,
Δεν μπορω να κανω μπανιο εστω και καλοκαιριατικα λογο του τομου διαμονης μου, θα ηθελα να σου αναφερω ωστωσο οτι ο αριθμος παιχτων που αναφερεις δεν αντιστυχει στον πραγματικο αριθμο στο συνολο καθημερινων παικτων (average 100k σαβατοκυριακα ενω καθημερινες πεφτει αναλογα με την ημερα θα ελεγα).
Δεν θελω να κανω κοινωτητα στο Twitch αλλα εχω ηδη φταξει, εαν διαβασεις με περισσοτερη προσοχη σε τι αναφερομαι ειναι οτι θελω ουσιαστικα να το γνωστοποιησω το γεγονος στην ελληνικη κοινωτητα των παικτων εαν και εφοσον υπαρξει καποιος που ενδιαφερεται να βρει κατι που ισως τον ενδιαφερει. 
Εαν παω καλα, ναι ευχαρηστω για το ενδιαφερων δεν υπολογιζα η αληθεια να ανεβει τοσο γρηγορα το channel, δεν το βρισκω τοσο αστειο παρολαυτα το γεγονος να με συγχωρεις.
Ποιοι εχουνε πλακα ? δεν μπορω να καταλαβω σε τι αναφεραισε, απολογουμαι.
Δεν ξεπεταγωμαι φιλε απο το πουθενα, ειμαι χρονοια παικτης και με λυπει το γεγονος οτι αναφεραισε σε αυτο εως 'βλακεια' 
Οπως και να χει, οχι δεν βλεπω το game να εχει πατωσει και οσο διαβασω το μηνυμα βλεπω οτι η γνωσεις σου γυρο απο το θεμα που αναφαιρεσε δεν ειναι πολλες. Θα προσπαθησω να σου μοιραστω ενα σημαντικο ωστωσο στοιχειο του κατα ποσο ο πλυθησμος του παιχνιδιου εχει πατωσει η οχι (https://thedailybounce.net/2017/04/28/world-of-tanks-ranked-5th-by-top-grossing-titles/) και μπορεις να ψαξεις και εσυ ο ιδιος βεβαια ουτοσωστε να απωκτησεις περισσοτερες γνωσης στο θεμα πρωτου απαντησεις με μη ρεαλιστικα στοιχεια. 
Δεν εχω καταλαβει επεισης τι ειναι (αστερακι)avla που δεν εχει ο κοσμος για τετοια πραγματα, μπορεις να γινεις πιο σαφης σε παρακαλω ?
Επεισης χερομαι που εχεις γνωσεις στην γαλλικη γλωσσα οπως αναφεραισε 'retarde' αλλα και παλι δεν εχω καταλαβει την συνταξη της προτασης σου και εαν ειναι ερωτηση η δηλωση, με συγχωρεις.
alien cheers confused confused lol! study study study
Jam_in_a_Tank
Jam_in_a_Tank

Αριθμός μηνυμάτων : 3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγγλικο/Ελληνικο Stream WoT Empty Απ: Αγγλικο/Ελληνικο Stream WoT

Δημοσίευση από babis2015 Κυρ Αυγ 13, 2017 12:37 am

@Jam_in_a_Tank έγραψε:1)Καλησπερες και παλι, οπως εχω αναφερει ειμαι νεος μελος στο φορουμ , και αφορμη ειναι να συνδεθω λιγο με την Ελληνικη κοινωτητα του WoT.
2)Τα πλανα του channel ειναι να δημιουργηθει εκτος απο την Αγγλικη και η Ελληνικη κοινωτητα
3)Γενικα χρησιμοποιω την Αγγλικη γλωσσα στο stream και ο λογος ειναι οτι υπερισχει προς το παρον το κοινο, εννοιειτε οτι χρησιμοποιω και Ελληνικη γλωσσα εαν και εφοσον αναφερθει καποιος!
4) "αποτερος σκοπος μου ειναι να δημιουργησω μια ελληνικη κοινωτητα του WoT στο Twitch"
Apo auta ta mono pou egrapses fainetai poso asxetos (an kai palios paikths opws les) eisai me to ellhniko forum alla kai me thn ellhnikh koinothta genikotera...
ta greeklish grafw anagkastika sthn parousa fash alla mia xara ta diavazoun edw oi ougka ougka kai oi loipoi, opote mh se apasxoloun...einai ligo koyrastika to xerw alla ti na kanoume?Razz
Thes na kaneis ellhnikh koinothtA sto twitch dld me ta legomena sou enw tha milas agglika (anagkastika gia arxh) kiolas....swsta?
XAXXAXAXAXAAXXAAXAXAXAXAXAXXAXA ante proxwra se thelei olh h xwra....!!!! cyclops cyclops cyclops Twisted Evil Twisted Evil edw de mporoun sta ellhnika na doun ena video sto youtube to 90% twn paiktwn...tha parakolouthoun nomizeis to kanali enos asxetoy i estw agnwstou sto twitch kai idiaitera sta agglika???? lol!
 
Exoun ginei epikes syzhthseis & analyseis twn yperpaiktwn apo to harvard edw gia na ginei kati tetoio estw kai thewrhtika alla edw leipoun ta vasika...h Ellhnikh koinothta ayth th stigmh einai mhdenikh kai o kathenas leitoyrgei gia parth tou Smile..opote mhn perimeneis tpt parapanw apo to epipedo mias mikrhs pareas...
...eisai ligo ektos topou kai xronou...  Shocked Rolling Eyes cyclops drunken affraid sry kiolas!

kai sthn telikh...ama thes na mazepseis kosmo sto kanali sou kanto gia parth sou kai vale ena link edw opoios thelei na mpei...ta peri koinothtas ktl asta gia allo game...edw exei apotyxei patagwdws!!
babis2015
babis2015

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ηλικία : 106

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης