World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Σήματα clan

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Σήματα clan Empty Σήματα clan

Δημοσίευση από BLACK72 Τρι Μάης 29, 2012 11:49 am

Θέλω να ρωτήσω παιδιά αν μπορείτε με εικόνες ή και με απλές οδηγίες , να μου περιγράψετε πως βάζω το σήμα της clan στα αρματά μου.
BLACK72
BLACK72

Αριθμός μηνυμάτων : 57

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σήματα clan Empty Απ: Σήματα clan

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τρι Μάης 29, 2012 11:00 pm

BLACK72 έγραψε:Θέλω να ρωτήσω παιδιά αν μπορείτε με εικόνες ή και με απλές οδηγίες , να μου περιγράψετε πως βάζω το σήμα της clan στα αρματά μου.

1. Go to the following folder >> C: \ Users \ Your Name \ AppData \ Roaming \ Wargaming.net \ WorldOfTanks.

*Note: If you cannot see the folder "AppData", you will need to enable it by going to "Organize" and then click "Folder and Search options". A window will then appear, click on the "View" tab at the top and then select the option "Show Hidden files, folders and drives". The App data folder will then appear.

2. Once in the WorldOfTanks folder as stated above, delete the 3 folders of custom_data, dossier_cache and tutorial_cache. Do NOT delete the preferences file. this should remain where it is. NOTE: Keep a back up of the folders deleted just incase you may need to restore them.

3. Restart your game and it should work.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σήματα clan Empty Απ: Σήματα clan

Δημοσίευση από power4 Τετ Μάης 30, 2012 12:15 am

Έχει hotfix από την εταιρία (λινκ που το κατεβαζεις και το τρέχεις για να φτιάξεις ένα πρόγραμμα)
Στο forum του site του παιχνιδιού που λέει για τα clans (clan diplomacy,ultimate conquest.....) είναι γεμάτο από topics που έχουν ποσταρει κάποιοι

topic με hotfix
power4
power4

Αριθμός μηνυμάτων : 505

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης