World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Συνεργασία για training.

Πήγαινε κάτω

Συνεργασία για training. Empty Συνεργασία για training.

Δημοσίευση από Rolistas Κυρ Φεβ 03, 2013 10:04 pm

Καλησπέρα σε όλη την ελληνική κοινότητα του WOT!

Ως διπλωμάτης της GREED θέλω να σας ανακοινώσω οτι η clan μας είναι έτοιμη να κάνει training ώστε να είναι σε ετοιμότητα σε περίπτωση που ανοίξουν σύντομα τα clan wars.

Όπια clan θελει να κάνει εξάσκηση σε clan war συνθήκες (15vs15) εμείς είμαστε έτοιμοι να δεχτούμε την όπια πρόσκληση. Μέσα από τα training σε κανονικές συνθήκες θέλουμε να δούμε την ετοιμότητα της νεοσύστατης clan μας και να δοκιμάσουμε τακτικές σε χάρτες που μας ενδιαφέρουν.

Ο τροπος που προτείνουμε να γίνονται τα training είναι ο εξής:
α) Συμφωνία ημέρας και ώρας διεξαγωγής του Training
β) Επιλογή του χάρτη εναλλάξ
γ) Συζητηση και ανταλλαγή απόψεων των FC μετά το τέλος των μαχών.

Με αυτον τον τρόπο νομίζω πως θα γίνεται σωστό training ώστε να γινόμαστε καλύτεροι και να αναπτύξουμε σχέσεις ουσιαστικής συνεργασίας.

Για όπια clan επιθυμεί αυτού του είδους την συνεργασία δεν έχει παρά να επικοινωνήσει μαζί μας:
α) TeamSpeak3 address 62.149.197.159:10058 pass: gr33d
b) μέσω αυτού εδώ του θέματος
γ) ή απλά με ενα pm μέσα απο το παιχνίδι στους: Stamth , Rolistas , mousabeli1 , kakas_paok

Επισεις θελω να υπενθυμίσω οτι το recruiting της clan μας είναι ακόμα ανοιχτό και ψάχνουμε παίχτες που θέλουν να συμμετάσχουν σε clan wars , ESL tournaments , tank company και γενικώς να έχουν διάθεση να συμμετάσχουν στα δρώμενα της GREED.



Υ.Γ. : Απ οτι φαίνεται ξέχασα να συστηθώ Laughing το όνομά μου είναι Γιώργος και θα με βλέπεται συχνά πυκνά πλέον Smile

Rolistas
Rolistas

Αριθμός μηνυμάτων : 1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης