World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

8αρια premium αρματα

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

8αρια premium αρματα Empty 8αρια premium αρματα

Δημοσίευση από power4 Παρ Απρ 12, 2013 1:33 am

Ασ χρησιμοποιήσουμε αυτό το topic για να μιλήσουμε για την εμπειρία μας από τα μεγάλα "χρυσα" άρματα !

Εμένα το πρώτο μεγάλο premium είναι το τ34 , είναι πολύ καλό και είμαι ευχαριστημενος με αυτό ,το θεωρώ πιο ανθεκτικό από το τ32 (αν παικτει σωστά) ,είναι αρκετά εύκολο να το μάθεις μιας και τα δυνατα και αδύνατα χαρακτηριστικά του είναι πολύ έντονα , είναι βέβαια αργό αλλά με καλό πλήρωμα μπορεί να φθάσει σε καλό επίπεδο , η θωράκιση δεν είναι καλή αλλά το σχήμα του το κάνει δύσκολο στόχο από μακριά ,βέβαια όλα τα λεφτά σε αυτό το άρμα είναι στο hulldown όπου μαζί με το δυνατό κανόνι μπορεί να κάνει περίπου 3000 ζημία ακόμα και σε μάχη με μεγαλύτερα άρματα ,λόγο αυτού μπορεί και βγάζει πολλά credit και exp , συστήνεται σε όσους έχουν παίξει με τ29 ή όσους χειρίζονται καλά βαριά άρματα !

Σκέπτομαι τώρα για superpershing , τι λέτε αξίζει ;
power4
power4

Αριθμός μηνυμάτων : 505

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

8αρια premium αρματα Empty Απ: 8αρια premium αρματα

Δημοσίευση από BLACK72 Παρ Απρ 12, 2013 9:15 am

Superpershing?
Κλαψ, κλαψ, Sad Sad Sad ακόμη κλαίω τα ευρό που έδωσα. Αν δεν βάζεις gold ammo και αν δεν έχεις premium acount όπως εγώ είναι εντελώς άχρηστο .
Σκέφτομαι κι εγώ να πάρω το Τ34 ή το Lowe . τα έχει παίξει κανένας χωρίς premium acount να μου πει αν δείνουν credits πολλά ?
Ή ξέρει κάποιος κάποιο άλλο άρμα ας μας το αναφέρει.
BLACK72
BLACK72

Αριθμός μηνυμάτων : 57

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

8αρια premium αρματα Empty Απ: 8αρια premium αρματα

Δημοσίευση από BLACK72 Παρ Απρ 12, 2013 10:13 am

Γράφω πάλι γιατί έχω τα νεύρα μου με αυτό το άρμα, πριν από 5 λεπτάκια έπαιξα μια μάχη με αυτό, έριξα 4 βολές στον κώλο ενός ισ3 απο 1 μέτρο απόσταση 2 απλες και 2 ΗΕ και σε όλες μου έλεγε το @#$$%^ we din't scrautch them ( σορυ για τα χάλια αγγλικά μου) που αν είχα κανένα td jachson θα το είχα σκίσει .Έχω ρίξει καντήλια που δεν φαντάζεστε .
BLACK72
BLACK72

Αριθμός μηνυμάτων : 57

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

8αρια premium αρματα Empty Απ: 8αρια premium αρματα

Δημοσίευση από dolofonos Παρ Απρ 12, 2013 3:21 pm

Το t34 είναι πολύ βαρετό αλλά αρκετά καλό σε γενικές γραμμές που το κανόνι του δεν θα έχει πρόβλημα σε κανένα άρμα του παιχνιδιού.

Το Lowe το δοκίμασα στον τεστ και έπαθα πλάκα με το κανόνι του. Είδα ότι μάλλον είναι το πιο ευθύβολο κανόνι του παιχνιδιού. Έκανα τρελά πράγματα με το άρμα.


Το σουπερ πάλι στον τεστ το είδα πολύ καλό. Πολύ καλή θωράκιση αλλά ίσως χρειαστεί μερικές χρυσές.


Το jagd βαράει κάθε 4.46 αν θυμάμαι καλά οπότε πολύ ζημιά. Πρώτη μάχη στον τεστ έβγαλα 123.000. Φτηνά βλήματα αλλά θωράκιση 0 σχετικά με τρυπούσαν όλα.


Το γαλλικό το μόνο που ξέρω(δεν το δοκίμασα)είναι το πιο ευκίνητο και με καλό κανόνι.
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

8αρια premium αρματα Empty Απ: 8αρια premium αρματα

Δημοσίευση από gregorakis Σαβ Απρ 13, 2013 12:41 am

... τα 8ρια premium είναι πεταμένα λεφτά ... αν σε κάποιον περισσεύουν τα 50ευρα μπορεί να πάρει όποιο νομίζει πως του ταιριάζει καλύτερα, τα χαρακτηριστικά του καθενός απ' αυτά έχουν αναφερθεί πολλάκις ... όλα έχουν το ίδιο κέρδος σε κρέντιτς ... ίσως το type59 και το KV-5 να βγάζουν περισσότερα λόγω MM ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

8αρια premium αρματα Empty Απ: 8αρια premium αρματα

Δημοσίευση από cgakis Σαβ Απρ 13, 2013 1:19 am

εχω το lowe και το type 59 ειμαι πολυ ευχαριστημενος και απο τα 2 αρματα (στον κινεζο παλαιοτερα ακομα περισσοτερο)
το lowe αν το κουνας συνεχεια σε face to face ή του εχεις camo στο πληρωμα και βαψιμο και παιζεις snipe ειναι το κατι αλλο
πολυ καλο κανονι το 10,8 με καλο damage οχι σαν του Τ34 αλλα εχει πιο γρηγορο reloading (9,91) πραγμα που το κανει θανατηφορο
εγω του εχω eqouipment co2 επειδη παιρνει ευκολα φωτια gun rammer και ventilation
χωρις premium account θα σου δινει καθαρα γυρω στα 30 me 40k σε μεσο ορο

το type ειναι midi οποτε και χωρις να κανεις damage, αλλα spoting damage για τους αλλους βγαζεις λεφτα ακομα περισσοτερα κανοντας και damage
το εχω απο το pach 7.1 τοτε τα is3 βλεπανε κινεζο και τρεχανε να κρυφτουν γιατι ειχε πολυ καλη επιταχυνση και καλυτερο penetration σημερα τα εχει χασει αυτα τα χαρακτηριστικα
θελει να το παιζεις μουρη και μεχρι το πολυ 10μοιρες γωνια
σε χρημα χωρις premium δινει και αυτο στην τσεπη γυρω στα 40κ ισως και κατι παραπανω(λογω spoting damage) κατα μεσο ορο


8αρια premium αρματα Signature
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης