World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

WZ-111 model 1-4

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

WZ-111 model 1-4 Empty WZ-111 model 1-4

Δημοσίευση από dolofonos Τρι Μάης 28, 2013 5:29 pm

WZ-111 model 1-4 ?plugin=ref&page=WZ-111%20model%201-4&src=WZ111-1-2
Tier 9 κινέζικο heavy μετά το καταπληκτικό 110(το οποίο κράτησα). Ομολογώ ότι το έβριζα και ακόμη το κάνω διότι δεν έχει θωράκιση τρώει πολύ damage από πυροβολικό και γενικά σε τρυπάν τα πάντα. Δυνατός πύργος και μέχρι εκεί. Αφού έβαλα το κανόνι άλλαξε πάρα πολύ. Είναι πολύ γρήγορο άρμα (θυμίζει medium) και πραγματικά το κανόνι είναι απόλαυση. Δεν είναι για μεγάλες αποστάσεις διότι δεν θα πετύχει τίποτα και το penetration δεν βοηθάει αλλά σε κοντινές αποστάσεις οι 500αρες κάθε 11,56 είναι τρέλα. Του έχω ventilation Large caliber rammer και vertical stabilizer. Α και δεν κατεβάζει κανόνι όπως όλα τα κινέζικα άρματα.
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WZ-111 model 1-4 Empty Απ: WZ-111 model 1-4

Δημοσίευση από Kostis_Larsson Τετ Μάης 29, 2013 6:22 am

Από την περιγραφή σου φαντάζομαι ότι πρέπει να μοιάζει πολύ με το IS-8.

Kostis_Larsson

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WZ-111 model 1-4 Empty Απ: WZ-111 model 1-4

Δημοσίευση από dolofonos Τετ Μάης 29, 2013 9:00 am

Πάνω κάτω θα έλεγα ναι αν και μου φαίνεται είναι πιο γρήγορο και βέβαια βγάζει μεγαλύτερο damage στην βολή.
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WZ-111 model 1-4 Empty Απ: WZ-111 model 1-4

Δημοσίευση από killersot Τετ Μάης 29, 2013 11:15 am

Πιστεύω πως είναι από τα καλύτερα 9αρια του παιχνιδιού..Γρήγορο για heavy, καλο damage, καλο reload και πολυ ding Smile..Το μόνο που μου έσπαγε τα νεύρα είναι, όπως και σε κάθε κινέζικο, το ανύπαρκτο depration και το μόνιμο ammo rack..Ανάλογο είναι και το 10αρι..Στα random ευχαριστιέμαι μάχες.

killersot

Αριθμός μηνυμάτων : 5

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WZ-111 model 1-4 Empty Απ: WZ-111 model 1-4

Δημοσίευση από ???????? Κυρ Ιουν 02, 2013 4:28 pm

Εγω οσους ρωτησα οι αποψεις ειναι μοιρασμενες. το εχω ανοιξει αλλα δεν εχω αποφασισει ακομα αν θα το παρω. Το κακο ειναι πως θελεις στα κινεζικα βαρια (δεν ξερω για τα μεσαια) 50-60κ για να ανοιξεις τα κανονια.
Αυτο δεν μου αρεσει καθολου. στον test server που το δοκιμασα καλο φανηκε αλλα συμερασματα δεν μπορω να βγαλω. Θα δουμε στο μελλον αν θα το παρω.

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WZ-111 model 1-4 Empty Απ: WZ-111 model 1-4

Δημοσίευση από ???????? Κυρ Ιουν 02, 2013 4:30 pm

dolofonos έγραψε:WZ-111 model 1-4 ?plugin=ref&page=WZ-111%20model%201-4&src=WZ111-1-2
Tier 9 κινέζικο heavy μετά το καταπληκτικό 110(το οποίο κράτησα). Ομολογώ ότι το έβριζα και ακόμη το κάνω διότι δεν έχει θωράκιση τρώει πολύ damage από πυροβολικό και γενικά σε τρυπάν τα πάντα. Δυνατός πύργος και μέχρι εκεί. Αφού έβαλα το κανόνι άλλαξε πάρα πολύ. Είναι πολύ γρήγορο άρμα (θυμίζει medium) και πραγματικά το κανόνι είναι απόλαυση. Δεν είναι για μεγάλες αποστάσεις διότι δεν θα πετύχει τίποτα και το penetration δεν βοηθάει αλλά σε κοντινές αποστάσεις οι 500αρες κάθε 11,56 είναι τρέλα. Του έχω ventilation Large caliber rammer και vertical stabilizer. Α και δεν κατεβάζει κανόνι όπως όλα τα κινέζικα άρματα.

ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΤΟΤΕ ΣΟΥ ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ.

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

WZ-111 model 1-4 Empty Απ: WZ-111 model 1-4

Δημοσίευση από dolofonos Δευ Ιουν 03, 2013 1:39 pm

Το άρμα είναι πολύ καλό παιδεύτηκα αρκετά χωρίς λαμπάκι αλλά πλέον παίζω πιο άνετα. Αξίζει και είναι ευχάριστο μόλις το μάθεις.
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης