World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αύγουστος στο WoT

+2
cgakis
gregorakis
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Αύγουστος στο WoT  Empty Αύγουστος στο WoT

Δημοσίευση από gregorakis Κυρ Αυγ 11, 2013 7:47 am

... η WG έχει ακούσει πολλά σχεδόν από όλους μας για τον τρόπο που αντιμετωπίζει τους χρήστες του WoT ... nerfαρει όποια άρματα θέλει όποτε θέλει, δε μας αντιμετωπίζει με σωστό τρόπο, μας βλέπει μόνο σαν "χρήμα", της δίνουμε ένα σωρό λεφτά χωρίς ανάλογο αντίκρισμα και άλλα τέτοια ... ως εδώ όλα καλά κι εγώ μαζί σας ...

... κανείς όμως δε βγήκε να γράψει μια καλή κουβέντα για τις αυγουστιάτικες "προσφορές" και αποφάσισα να το κάνω εγώ ... για το μήνα αύγουστο (έως τώρα) η εταιρία έχει προσφέρει τα εξής: 3 μέρες prem acc σε όποιον κάνει 1 νίκη!!!, 300K credits κάθε μέρα σε όποιον κάνει 30 kills και 1 μέρα prem acc σε όποιον συγκεντρώσει 50Κ xp ανά ημέρα (στα 50Κ μάλιστα συνυπολογίζονται και τα 2πλα ή 3πλα xp της πρώτης μάχης) ... θεωρητικά λοιπόν ένας έμπειρος παίκτης, που δεν είναι σε διακοπές Crying or Very sad, με αρκετά άρματα στο γκαράζ του και 3-4 ώρες παιχνιδιού ανά μέρα κερδίζει 1+ μήνα prem acc και 9KK credits ... καθόλου άσχημα νομίζω ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αύγουστος στο WoT  Empty Απ: Αύγουστος στο WoT

Δημοσίευση από cgakis Κυρ Αυγ 11, 2013 1:33 pm

ναι βρε θα πουμε και ευχαριστω που αντι να δωσει κωδικο μας ειπε να κανουμε μια νικη παραξοδευτηκε
καλο το κολπακι με το premium ανα 50k xp αλλα το εκανε οχι για καποια προσφορα αλλα για τα 15 χρονια που τρωει χρημα και ρωταω εγω ο κακος 
ΤΥΧΑΙΟ ΟΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ
καθολου απανταω αμεσως
απο στατιστικη ολοι λιγο πολυ καταλαβαινουμε ποσοι ειναι μπροστα στο pc τους τον αυγουστο και ποσοι τον οκτωβρη νοεμβρη δεκεμβρη και τους υπολοιπους χειμερηνους μηνες ειτε ειναι ελληνες ή ευρωπαιοι γενικοτερα εσυ τι λες να μπηκανε μεσα με αυτην την κινηση αυγουστο μηνα
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αύγουστος στο WoT  Empty Απ: Αύγουστος στο WoT

Δημοσίευση από gregorakis Τρι Αυγ 13, 2013 12:40 am

... ευχαριστώ δε θα πω ... επίσης δεν είναι τυχαίο που η προσφορά έγινε τον αύγουστο, που είναι παχιές οι μύγες και μειωμένη η συμμετοχή ... 

... σε μένα όμως πρόσφερε 1 μήνα prem acc δωρεάν και 9ΚΚ credits ... όταν λοιπόν μου χαρίζουν κάτι, αν δε λέω ευχαριστώ τουλάχιστο δεν τους δείχνω το μεσαίο μου δάχτυλο ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αύγουστος στο WoT  Empty Απ: Αύγουστος στο WoT

Δημοσίευση από cgakis Τρι Αυγ 13, 2013 2:12 am

α ουτε λογος το μεσαιο μου δακτυλο δεν τους το εδειξα ουτε εγω
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αύγουστος στο WoT  Empty Απ: Αύγουστος στο WoT

Δημοσίευση από gregorakis Σαβ Αυγ 31, 2013 7:30 am

... οι προσφορές συνεχίζονται και για το μήνα Σεπτέμβρη ... ο serB είδε πως ο cgakis δεν ήταν ικανοποιημένος με το ότι οι προηγούμενες προσφορές ήταν τον Αύγουστο και είπε να επιληφθεί του θέματος προσωπικά ... χρηστάρα παρακολουθούν ό,τι γράφεις ...



lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!lol! lol! lol! lol! lol! lol!
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αύγουστος στο WoT  Empty Απ: Αύγουστος στο WoT

Δημοσίευση από billys07 Σαβ Αυγ 31, 2013 1:46 pm

χχαχαχαχα Razz
billys07
billys07

Αριθμός μηνυμάτων : 259

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αύγουστος στο WoT  Empty Απ: Αύγουστος στο WoT

Δημοσίευση από cgakis Κυρ Σεπ 01, 2013 1:20 am

να δεις εγω πως τους παρακολουθω ολο τον αυγουστου τους εχω γεμησει με tickets για τα παντα 
ε αφου το τραβαει η ορεξη τους θα το συνεχισω και τον σεπτεμβρηlol! lol! lol!
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αύγουστος στο WoT  Empty Απ: Αύγουστος στο WoT

Δημοσίευση από gregorakis Κυρ Σεπ 01, 2013 3:56 am

... ξέρεις βοηθάς και στη μείωση της ανεργίας στην ευρώπη ... παίζει να έχουν προσλάβει 2-3 άτομα για να προλαβαίνουν να απαντούν στα tickets σου ... συνέχισε συνέχισε !!!
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αύγουστος στο WoT  Empty Απ: Αύγουστος στο WoT

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Οκτ 03, 2013 11:28 pm

... μπήκε ο οκτώβρης τέλος τα δώρα ... τώρα θα πρέπει να ιδρώσουμε ή να ξηλωθούμε για το prem του μήνα ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αύγουστος στο WoT  Empty Απ: Αύγουστος στο WoT

Δημοσίευση από Kostis_Larsson Παρ Οκτ 04, 2013 5:06 am

Ας είναι καλά η clan που πληρώνει το premium Cool

Kostis_Larsson

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αύγουστος στο WoT  Empty Απ: Αύγουστος στο WoT

Δημοσίευση από gregorakis Κυρ Δεκ 29, 2013 12:48 am

... και το αυγουστιάτικο θέμα είναι ακόμα επίκαιρο ... ο άι βασίλης της WG μου έφερε ένα IS6 μαζί με garage slot (βασικά δε μου το έφερε, το είχε στην καλύβα του κι εγώ έπρεπε να πάω να το πάρω) και αρκετές μέρες (24) premium ... 

... το WoT είναι το μόνο MMO το οποίο πραγματικά ανταμείβει τους hardcore gamers ... τι κρίμα να μην είναι λίγο πιο "κοινωνικό" σαν παιχνίδι να μπορούσαμε να βγάλουμε και κανά ευρώ ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αύγουστος στο WoT  Empty Απ: Αύγουστος στο WoT

Δημοσίευση από dolofonos Κυρ Δεκ 29, 2013 6:30 am

Συγχαρητήρια greg.
Μπορώ να πω ότι στο θέμα προσφορών πλέον η WG είναι πολύ εντάξει. Για το is6 δεν προσπάθησα καν διότι χωρίς πρεμ δεν βγαίνει νομίζω. Εγώ πήρα 3 πρεμ άρματα τώρα με τις εκπτώσεις και 1 για τον δεύτερο λογαριασμό.
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αύγουστος στο WoT  Empty Απ: Αύγουστος στο WoT

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Δεκ 29, 2013 6:51 am

Να το χαίρεσαι,εγώ δυστυχώς είδα πολύ αργά το μίσιον,είχα ήδη αγοράσει την Ahri και κακά τα ψέματα η αλεπού είναι υπερβολικά εθιστική
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αύγουστος στο WoT  Empty Απ: Αύγουστος στο WoT

Δημοσίευση από gregorakis Κυρ Δεκ 29, 2013 9:19 am

... θοδωρή σου έδωσε και premium (3 μέρες free ή αν έκανες μια μέρα 50κ dmg 1 μέρα premium) ... έτσι θα είχες premium να ξεκινήσεις να μαζεύεις xp και αυτό το premium θα αυξανόταν καθώς θα έπαιρνες 3 μέρες κάθε φορά που θα συμπλήρωνες 100κ xp με ένα έθνος ... βέβαια θέλει "κάψιμο" και φυσικά να έχεις ξεκλειδωμένα 6αρια άρματα σε κάθε έθνος ... είπαμε, καλώς ή κακώς είναι για hardcore gamers ... 

... υπάρχει ακόμα χρόνος αν κάποιος θέλει να κάνει το mission αλλά θέλει δουλειά ... αν κάποιο μέλος του forum αποφασίσει να προσπαθήσει ή αν ήδη προσπαθεί και θέλει βοήθεια (platoon, συμβουλές κ.α.) ας επικοινωνήσει μαζί μου ...

... ποια άρματα πήρες τεό ??? έχω 3k χρυσό (που δε ξέρω τί να τον κάνω αφού έχω 55 μέρες premium αυτή τη στιγμή) και σκέφτομαι να "επενδύσω" ... αν και από μικρά, μόνο το excelsior και τον ιάπωνα δεν έχω ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αύγουστος στο WoT  Empty Απ: Αύγουστος στο WoT

Δημοσίευση από dolofonos Κυρ Δεκ 29, 2013 11:56 am

dicker max, chi nu kai και το matilda. panzer iv στο άλλο account.
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης