World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Reviews αρμάτων

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Reviews αρμάτων Empty Reviews αρμάτων

Δημοσίευση από Kostis_Larsson Τρι Μαρ 18, 2014 7:08 am

Όπως έχετε δει προσπαθώ να γράψω και να εμπλουτίσω τη συλλογή των reviews που έχουμε στο forum.
Σκοπός είναι να να γνωρίσουν τα άρματα οι καινούριοι παίκτες, να μοιραστούμε απόψεις με παλαιότερους και ακόμη να τα γνωρίζουμε και ως αντιπάλους στο πεδίο των μαχών.
Θα ήθελα να μου πείτε σε τι θέματα να επικεντρωθώ, τι να προσθέσω και ποια άρματα θα θέλατε να δείτε να παρουσιάζονται.

Αν κάποιος θέλει να γράψει Review για κάποιο άρμα ευχαρίστως να βοηθήσω με όποιο τρόπο μου ζητήσει (γραφικά, κλπ.)
Το επόμενο άρμα που θα παρουσιάσω είναι το PzIc...

Kostis_Larsson

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Reviews αρμάτων Empty Απ: Reviews αρμάτων

Δημοσίευση από Panzer82 Τρι Μαρ 18, 2014 4:16 pm

Όταν λες "εμπλουτίσω τη συλλογή των reviews" εννοείς την παράγραφο WOT - ΤΕΘΩΡΑΚΙΣΜΕΝΑ?
Αν χρειαστείς βοήθεια θα ήταν χαρά μου να σε βοηθήσω στις παρουσιάσεις των Γερμανικών αρμάτων.
Panzer82
Panzer82

Αριθμός μηνυμάτων : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Reviews αρμάτων Empty Απ: Reviews αρμάτων

Δημοσίευση από Kostis_Larsson Τρι Μαρ 18, 2014 4:53 pm

1. Ναι
2. Μπορείς να προσθέσεις τις γνώσεις και απόψεις πάνω στα άρματα που ήδη υπάρχουν στον "Γερμανικό" τομέα ή να γράψεις μια παρουσίαση για όποιο άρμα θέλεις. (Μόνο μη γράψεις για το PzIc γιατί έχω μαζέψει τα στοιχεία που ήθελα)

Kostis_Larsson

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Reviews αρμάτων Empty Απ: Reviews αρμάτων

Δημοσίευση από Kostis_Larsson Τετ Μαρ 26, 2014 11:13 am

Τα reviews που "έρχονται" είναι: Indien, Centurion 7/1, Leopard PTA (με αυτή τη σειρά)

Kostis_Larsson

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης