World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

gamescom Contest: Attack Now!

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

gamescom Contest: Attack Now! Empty gamescom Contest: Attack Now!

Δημοσίευση από DeadlySin Παρ Αυγ 15, 2014 7:37 am

Ειναι ο διαγωνισμος που τρεχει αυτες τις μερες και εχει μερικα πολυ καλα επαθλα. Αναλυτικες πληροφοριεςγια οσους δεν το ειδαν εχει εδω : http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/45/gamescom-contest-attack/

Οποιος προσπαθει λοιπον να κερδισει ας μας πει πως το βλεπει, πως παει μεχρι τωρα και με τι αρμα προσπαθει. Προσωπικα δεν πιστευω οτι εχω ελπιδες μιας και υπαρχουν χιλιαδες πολυ καλοι παιχτες αλλά πρεπει να σε θελει κιολας η τυχη για να σου κατσει αυτη η σπανια τελεια μαχη.
DeadlySin
DeadlySin

Αριθμός μηνυμάτων : 56

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

gamescom Contest: Attack Now! Empty Απ: gamescom Contest: Attack Now!

Δημοσίευση από Marita89 Παρ Αυγ 15, 2014 10:04 am

Εχω παρατηρησει παντως πως η πλειοψηφια των νικητων τετοιων διαγωνισμων ειναι πρασινοι παιχτες,δεν χρειαζεται να εισαι super unicum για να κερδισεις,απλα πρεπει να σου τυχει αυτη η ΜΙΑ κωλοφαρδη μαχη.Θελω και εγω ενα type ωσαν μανιακος,καλη τυχη λοιπον.

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

gamescom Contest: Attack Now! Empty Απ: gamescom Contest: Attack Now!

Δημοσίευση από DeadlySin Παρ Αυγ 15, 2014 10:07 am

Προτασεις για αρμα που μπορει να βοηθησει σε κατι τετοιο? Εγω σκεφτομαι το hellcat γιατι σου δινει τη δυνατοτητα να κανεις πολυ dmg αλλά αν κατσει και η φαση να κανεις και spotting dmg και ο συνδιασμος αυτων των 2 να σου δωσει πολυ xp.
DeadlySin
DeadlySin

Αριθμός μηνυμάτων : 56

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

gamescom Contest: Attack Now! Empty Απ: gamescom Contest: Attack Now!

Δημοσίευση από Marita89 Παρ Αυγ 15, 2014 10:14 am

Θελεις 8αρι η 9αρι,να κανει spotting dmg και dmg σε 10αρια=πολυ xp αλλα θελεις να πανε ολα στραβα για αυτους και την ομαδα σου και εσυ να λαμψεις...Ειναι πολλοι παραγοντες και η τυχη δεν ειναι ο μονος.Θεωρω πως οι περισσοτεροι νικητες θα ανηκουν στην παραπανω κατηγορια,θα δειξει.

Marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 230

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης