World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

South East Europe Championship

+2
Sanguinius
dfk_7677
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

South East Europe Championship Empty South East Europe Championship

Δημοσίευση από dfk_7677 Σαβ Οκτ 25, 2014 12:24 am

Πρόκειται να διοργανωθεί από το ESL ένα πρωτάθλημα για τις χώρες της νοτιοανατολικής Ευρώπης. Το WoT είναι ανάμεσα στα παιχνίδια με συνολικό έπαθλο 2500€. Προφανώς θα αφορά τα team battles (7/54 από την 9.4). Περισσότερες πληροφορίες: http://www.esl.eu/gr/news/249671/
dfk_7677
dfk_7677

Αριθμός μηνυμάτων : 65
Ηλικία : 46

http://httpσ://www.heat-clan.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

South East Europe Championship Empty Απ: South East Europe Championship

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Οκτ 25, 2014 3:46 am

1,400 euros;Ω λα λα τ΄ρα άρχισε να γίνεται ενδιαφέρον το πράγμα
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

South East Europe Championship Empty Απ: South East Europe Championship

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τρι Οκτ 28, 2014 6:34 am

Πολύ καλό, ελπίζω να υπάρξουν ικανές ελληνικές ομάδες να μας εκπροσωπήσουν
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

South East Europe Championship Empty Απ: South East Europe Championship

Δημοσίευση από dfk_7677 Δευ Νοε 03, 2014 9:39 am

Κάποιος μάζεψε την εθνική Ελλάδος Razz
dfk_7677
dfk_7677

Αριθμός μηνυμάτων : 65
Ηλικία : 46

http://httpσ://www.heat-clan.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

South East Europe Championship Empty Απ: South East Europe Championship

Δημοσίευση από gregorakis Κυρ Νοε 16, 2014 1:15 am

... χθες την ενάτη βραδυνή έλαβε χώρα ο ελληνικός τελικός του πρωταθλήματος των χωρών της νοτιοανατολικής ευρώπης ... 


... είμαι σίγουρος πως με το extreme activity που επέδειξε η ελληνική κοινότητα κατέστησε σε όλους σαφές το πόσο πραγματικά ενδιαφέρετε για το παιχνίδι και κυρίως για το ανταγωνιστικό σκέλος αυτού ... έχουμε 200 clans και πολλές εκατοντάδες παίκτες αλλά η συμμετοχή περιορίστηκε σε 4 ομάδες 30+ παίκτες ... ένα μεγάλο "μπράβο" αξίζει σε όλους μας !!!
... σε ένα tournament στο οποίο "πληρώνονταν" οι 8 πρώτες ομάδες, είχαμε 4 συμμετοχές!!! 25K gold ήθελε το esl να μας μοιράσει αλλά ΔΕΝ τα θέλαμε!!! 4 ομάδες με απλή συμμετοχή, χωρίς καν να χρειαστεί να κάνουν νίκη, θα έπαιρναν από 5250 gold (750 ανά παίκτη)... ΑΛΛΑ τι μας νοιάζει έτσι??? το θέμα μας είναι να γουστάρουμε το game και να λιαζόμαστε στα landing στης αφρικανικής ηπείρου ... άντε αδέλφια μαζί σας να σηκώσουμε τη γαλανόλευκη στην κορυφή του kilimanjaro ...


... συγχαρητήρια στους δροσουλίτες για την 4η θέση αλλά και για την νοοτροπία που έχουν σαν clan και σαν παρέα (κάτι που διαπίστωσα στην κουβέντα που είχα με τον frapediero) ... και μην τολμήσει να πει κανείς πως βγήκαν τέταρτοι στους τέσσερις διότι η αλήθεια είναι πως βγήκαν τέταρτοι στους εκατόν τέσσερις, απλά οι εκατό έχασαν χωρίς να προσπαθήσουν ... 
... τις θέσεις 2-3 κατέλαβαν ομάδες της pnx και γιαυτό δεν δίνω συγχαρητήρια!!! ξέρετε τώρα: pnx ουυυ σιξ χαντρεντ σιξτι σιξ, αθέμιτο recruiting, η ντροπή των ελλήνων, ο καταστροφέας των ελληνικών clans-community κτλ ... βέβαια πήραν εκτός της εμπειρίας, της προσπάθειας, της συμμετοχής κτλ και από 1500-2000 gold ανά άτομο ... ρε χρυσό παίρνετε Embarassed ???  
... η ομάδα που προκρίθηκε δεν είναι πλήρης και δε θα είναι ποτέ καθώς έχω την άποψη πως μια ομάδα είναι ένας "ζωντανός" οργανισμός που πάντα εξελίσσεται και μεταβάλλεται ... έτσι λοιπόν πάντα θα ενδιαφερόμαστε για νέα μέλη, νέους φίλους και νέες ιδέες ... όποιος πρώτα απ΄όλα θέλει και νομίζει πως έχει τη δυνατότητα να είναι μέλος αυτής της ομάδας, μπορεί να έρθει σε επαφή μαζί μου ... δεν τρώμε κόσμο και δε σνομπάρουμε κανένα που δε μας σνομπάρει Suspect ...


... τέλος θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον dfk_7677 που απάντησε άμεσα σε όσες ερωτήσεις και απορίες είχα ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

South East Europe Championship Empty Απ: South East Europe Championship

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Νοε 16, 2014 5:19 am

gregorakis έγραψε:... χθες την ενάτη βραδυνή έλαβε χώρα ο ελληνικός τελικός του πρωταθλήματος των χωρών της νοτιοανατολικής ευρώπης ... 


... είμαι σίγουρος πως με το extreme activity που επέδειξε η ελληνική κοινότητα κατέστησε σε όλους σαφές το πόσο πραγματικά ενδιαφέρετε για το παιχνίδι και κυρίως για το ανταγωνιστικό σκέλος αυτού ... έχουμε 200 clans και πολλές εκατοντάδες παίκτες αλλά η συμμετοχή περιορίστηκε σε 4 ομάδες 30+ παίκτες ... ένα μεγάλο "μπράβο" αξίζει σε όλους μας !!!
... σε ένα tournament στο οποίο "πληρώνονταν" οι 8 πρώτες ομάδες, είχαμε 4 συμμετοχές!!! 25K gold ήθελε το esl να μας μοιράσει αλλά ΔΕΝ τα θέλαμε!!! 4 ομάδες με απλή συμμετοχή, χωρίς καν να χρειαστεί να κάνουν νίκη, θα έπαιρναν από 5250 gold (750 ανά παίκτη)... ΑΛΛΑ τι μας νοιάζει έτσι??? το θέμα μας είναι να γουστάρουμε το game και να λιαζόμαστε στα landing στης αφρικανικής ηπείρου ... άντε αδέλφια μαζί σας να σηκώσουμε τη γαλανόλευκη στην κορυφή του kilimanjaro ...


... συγχαρητήρια στους δροσουλίτες για την 4η θέση αλλά και για την νοοτροπία που έχουν σαν clan και σαν παρέα (κάτι που διαπίστωσα στην κουβέντα που είχα με τον frapediero) ... και μην τολμήσει να πει κανείς πως βγήκαν τέταρτοι στους τέσσερις διότι η αλήθεια είναι πως βγήκαν τέταρτοι στους εκατόν τέσσερις, απλά οι εκατό έχασαν χωρίς να προσπαθήσουν ... 
... τις θέσεις 2-3 κατέλαβαν ομάδες της pnx και γιαυτό δεν δίνω συγχαρητήρια!!! ξέρετε τώρα: pnx ουυυ σιξ χαντρεντ σιξτι σιξ, αθέμιτο recruiting, η ντροπή των ελλήνων, ο καταστροφέας των ελληνικών clans-community κτλ ... βέβαια πήραν εκτός της εμπειρίας, της προσπάθειας, της συμμετοχής κτλ και από 1500-2000 gold ανά άτομο ... ρε χρυσό παίρνετε Embarassed ???  
... η ομάδα που προκρίθηκε δεν είναι πλήρης και δε θα είναι ποτέ καθώς έχω την άποψη πως μια ομάδα είναι ένας "ζωντανός" οργανισμός που πάντα εξελίσσεται και μεταβάλλεται ... έτσι λοιπόν πάντα θα ενδιαφερόμαστε για νέα μέλη, νέους φίλους και νέες ιδέες ... όποιος πρώτα απ΄όλα θέλει και νομίζει πως έχει τη δυνατότητα να είναι μέλος αυτής της ομάδας, μπορεί να έρθει σε επαφή μαζί μου ... δεν τρώμε κόσμο και δε σνομπάρουμε κανένα που δε μας σνομπάρει Suspect ...


... τέλος θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον dfk_7677 που απάντησε άμεσα σε όσες ερωτήσεις και απορίες είχα ...
Μάθε μου πως να παίζω στις στημένες μάχες και θα παίξω,αν θες περισσότερους παίχτες.BTW μην ξεχάσεις να μου στείλεις τα replay <3
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

South East Europe Championship Empty Απ: South East Europe Championship

Δημοσίευση από JDeviant Κυρ Νοε 16, 2014 5:36 am

Μπραβο στους συμμετεχοντες, ελπιζω να πηραμε μια καλη γευση για το πως ειναι τελικα να συμμετεχεις σε τουρνουα (και ποσο κουραστικο ειναι) Ευχαριστω τα παιδια της ομαδας που εμειναν 7 ωρες στο PC περιμενοντας τους αγωνες. Την επομενη φορα θα βγουμε πρωτοι Laughing

gg

!!
JDeviant
JDeviant

Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ηλικία : 44

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

South East Europe Championship Empty Απ: South East Europe Championship

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Νοε 16, 2014 5:48 am

JDeviant έγραψε:Μπραβο στους συμμετεχοντες, ελπιζω να πηραμε μια καλη γευση για το πως ειναι τελικα να συμμετεχεις σε τουρνουα (και ποσο κουραστικο ειναι) Ευχαριστω τα παιδια της ομαδας που εμειναν 7 ωρες στο PC περιμενοντας τους αγωνες. Την επομενη φορα θα βγουμε πρωτοι Laughing

gg

!!
Ω ναι,ειδικά στο αντίστοιχο του LoL,είχε καταπληκτικές ομάδες,πρώτη φορά βλέπω 5on5 και δεν έχω αυτοκτονήσει από την βαρεμάρα
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

South East Europe Championship Empty Απ: South East Europe Championship

Δημοσίευση από imperiumgraecum Κυρ Νοε 16, 2014 6:49 am

H αλήθεια είναι πως περίμενα μεγαλύτερη συμμετοχή, ειδικά σε ένα θεσμό που προωθεί το "παρεηλίκι" και τη δημιουργία μικρών ομάδων.

Το αστείο είναι το γεγονός ότι, όπως είπε ο Gregorakis, προσέφεραν τσάμπα gold(μα ΤΣΑΜΠΑ!!) και δεν βρέθηκαν ούτε καν ομάδες να καταλάβουν 5-8η θέση να πάρουν αυτό το τσάμπα gold. Oι οποίες θέσεις δεν θα χρειάζονταν ούτε καν νίκη, απλά δηλώνεις συμμετοχή με μια ομάδα 7 ατόμων, πας yolo, και τσακ!!!! gold.

H PNX, κατέβασε 2 πλήρεις ομάδες και κέρδισε 2η και 3η θέση. Να πω μπράβο, με τη σειρά μου, στο community της, που κρατά το επίπεδο του ανταγωνισμού ψηλά και που οργάνωσε 2 αρτιότατες ομάδες για το ESL.
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

South East Europe Championship Empty Απ: South East Europe Championship

Δημοσίευση από gregorakis Κυρ Νοε 16, 2014 9:19 am

Sanguinius έγραψε:Μάθε μου πως να παίζω στις στημένες μάχες και θα παίξω,αν θες περισσότερους παίχτες.BTW μην ξεχάσεις να μου στείλεις τα replay <3
... σου έστειλα τα replays ... βασικά ενδιαφέρον παρουσιάζουν τα: 
α) 1η μάχη εναντίων των firemen που χάσαμε παίζοντας άθλια και ο noobας ο katapeltadiko πέθανε σε 30 secs 
β) 3η μάχη εναντίων των firemen όπου νικήσαμε σε επίθεση με ένα άρμα λιγότερο καθώς ο noobας ο imperium έφ@γε dc 
γ) 1η μάχη του τελικού εναντίων των 7eve7 που αν και εξουθενωμένοι και οι 14 (μετά από 6 ώρες) είχαμε μια αξιοπρεπή εμφάνιση για τελικό


imperiumgraecum έγραψε:H PNX, κατέβασε 2 πλήρεις ομάδες και κέρδισε 2η και 3η θέση. Να πω μπράβο, με τη σειρά μου, στο community της, που κρατά το επίπεδο του ανταγωνισμού ψηλά και που οργάνωσε 2 αρτιότατες ομάδες για το ESL
... ουυυυ σιξ χάντρεντ σιξτι σιξ ... απεταξάμην !!!
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

South East Europe Championship Empty Απ: South East Europe Championship

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Νοε 16, 2014 10:10 am

tytytytytyty.Δεν παίξατε σαν EG;
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

South East Europe Championship Empty Απ: South East Europe Championship

Δημοσίευση από dfk_7677 Κυρ Νοε 16, 2014 12:56 pm

Καλή τύχη στους νικητές, ελπίζω να μας αντιπροσωπεύσουν με τον καλύτερο τρόπο απέναντι στις ξένες ομάδες.
dfk_7677
dfk_7677

Αριθμός μηνυμάτων : 65
Ηλικία : 46

http://httpσ://www.heat-clan.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

South East Europe Championship Empty Απ: South East Europe Championship

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Νοε 17, 2014 2:21 am

Μόλις τελείωσα με τα replays,αρκετά καλά games.GG wp,άντε να φτιάξουμε και ομάδα στο LoL :Ρ
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

South East Europe Championship Empty Απ: South East Europe Championship

Δημοσίευση από gregorakis Τρι Νοε 18, 2014 2:41 am

http://play.eslgaming.com/worldoftanks/europe/major/south-east-europe-championship/last-chance-qualifier/ 

... προφανώς κάποιες χώρες δε συμπλήρωσαν τα slots και έχουμε ένα mini tournament "δεύτερης ευκαιρίας" (λες και δε μας έφταναν οι σέρβικες ομάδες θα βάλουν κι άλλες) ... αν ενδιαφέρεται κάποιος λοιπόν προλαβαίνει μέχρι αύριο να διεκδικήσει μια θέση ... 



... φυσικά δεν είμαι βλάκας, ξέρω πως κανείς δεν ενδιαφέρεται αλλά ένιωθα την υποχρέωση να ενημερώσω την κοινότητα ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

South East Europe Championship Empty Απ: South East Europe Championship

Δημοσίευση από Arxiereas_ Τετ Νοε 19, 2014 5:38 am

Όπα, τι έχουμε εδώ? Greg σε ψάχνω να τα πούμε
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

South East Europe Championship Empty Απ: South East Europe Championship

Δημοσίευση από gregorakis Τετ Νοε 19, 2014 6:07 am

... ναι γιατί είναι πολύ δύσκολο ρε πάνο να με βρει κάποιος Laughing ... μόνο 12 ώρες την ημέρα είμαι online: εδώ, στο ts, στο FB, στο WoT Razz ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

South East Europe Championship Empty Απ: South East Europe Championship

Δημοσίευση από Arxiereas_ Τετ Νοε 19, 2014 6:13 am

Δεν είναι δύσκολο πασά μου αλλά στο παιχνίδι δε σε βλέπω τώρα κι επειδή είπες μέχρι σήμερα όποιος προλάβει με έπιασε μια κωλοπιλάλα  Laughing
Arxiereas_
Arxiereas_

Αριθμός μηνυμάτων : 197

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

South East Europe Championship Empty Απ: South East Europe Championship

Δημοσίευση από JDeviant Πεμ Νοε 20, 2014 3:48 am

South East Europe Championship 258uhs5

2 με 6 ? Ουτε για να παρεις αδεια στριπτιτζαδικου τοσο ....
JDeviant
JDeviant

Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ηλικία : 44

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

South East Europe Championship Empty Απ: South East Europe Championship

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Νοε 20, 2014 5:24 am

... είναι η copy&paste απάντηση από το esl και δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα ... το πολύ 15 μέρες κάνουν να σε πληρώσουν, απλά θέλουν να είναι καλυμμένοι και να μην τους ζαλίζεις με tickets ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

South East Europe Championship Empty Απ: South East Europe Championship

Δημοσίευση από JDeviant Πεμ Νοε 20, 2014 8:01 am

Ολα τα ξερεις εσυ ... Τωρα τους στελνω :

ΡΕ ΚΑΝΑ ΧΡΥΣΟ ΘΑ ΠΑΑΑΡΟΥΜΕΕΕΕΕ?????
JDeviant
JDeviant

Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ηλικία : 44

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

South East Europe Championship Empty Απ: South East Europe Championship

Δημοσίευση από gregorakis Πεμ Νοε 20, 2014 8:29 am

... χμμ αρχίζεις να LASKASαρεις μου φαίνεται ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης