World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

T-54 "Πατατοκεφτές"

+5
perseas
Kostis_Larsson
Founder
Λονγκ Μήτσος
trexas
9 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

T-54 "Πατατοκεφτές" Empty T-54 "Πατατοκεφτές"

Δημοσίευση από trexas Κυρ Μαρ 18, 2012 10:56 pm

Το Τ-54 είναι tier9 στο Ρώσικο δέντρο.
Είναι η τελευταία εξέλιξη στα Ρώσικα μέσα άρματα κ είναι μετά από το Τ-44.

T-54 "Πατατοκεφτές" 800pxpolisht54a

Εξελικτικά σαν σχέδιο εμφανίστηκε το 1945 κ μπήκε σε παραγωγή το 1947. Παράχθηκε σε μεγάλους αριθμούς κ ήταν το κύριο άρμα της Σοβιετικής Ένωσης για πολλά χρόνια μέχρι που αντικαταστάθηκε από τα Τ-62/Τ-74/Τ-80.
Έχει δει τα περισσότερα θέατρα πόλεμων μετά το Β'Π.Π.

ingame τώρα έχει από τις καλύτερες θωρακίσεις/ταχύτητα κ πολύ καλό οπλισμό. Στα χέρια ενός παίκτη που το ξέρει μπορεί και αλλάζει του ρου της μάχης. Υπολογίσιμος αντίπαλος κ καλοδεχούμενος συμπολεμιστής.
trexas
trexas

Αριθμός μηνυμάτων : 337

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

T-54 "Πατατοκεφτές" Empty Απ: T-54 "Πατατοκεφτές"

Δημοσίευση από Λονγκ Μήτσος Κυρ Μαρ 18, 2012 11:11 pm

Πολύ καλό.
Τώρα για το όχημα ήταν εξαιρετικό με πολλά μειονεκτήματα όμως, όπως του περιορισμένου χώρου,του συστήματος μετάδοσης και της εισροής αερίων από τον κύριο οπλισμό.
Επίσης μια μικρή διόρθωση.
Πάει Τ44->Τ54/55->Τ-62->Τ-72->Τ-90
Το Τ-64->Τ-80(είναι ξεχωριστή γραμμή που αντικατέστησε το Τ-10 ως άρμα υποστήριξης πυρός,δίχως φυσικά να έχουν καμιά σχέση σχεδιαστικά).
Κατά τα άλλα πολύ καλή δουλειά.Να βλέπουμε θέματα με τα μεγάλου Tier άρματα Smile

Λονγκ Μήτσος

Αριθμός μηνυμάτων : 86

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

T-54 "Πατατοκεφτές" Empty Απ: T-54 "Πατατοκεφτές"

Δημοσίευση από trexas Κυρ Μαρ 18, 2012 11:49 pm

Το Τ-10(IS-10) ήταν το βαρύ άρμα της Σοβιετικής Ένωσης που δεν πουλήθηκε πουθενά κ αποτελούσε τον κορμό των Τεθωρακισμένων Μεραρχιών τους σαν βαρύ άρμα, μέχρι που αντικαταστάθηκε από τα Τ-64->Τ-80. Smile

Τα Τ-54/55 όμως ήταν τα άρματα που χρησιμοποιήθηκαν περισσότερο κ από τη Σοβιετική Ένωση κ τους Συμμάχους τους και μέχρι να αντικατασταθούν από τα νεότερά τους ήταν αυτά που σήκωσαν τα βάρη.... Smile

Υπομονή για τα επόμενα!!!
Κ μία παράκληση βρε Μήτσο! Στο παιχνίδι πως θα σε βρούμε????? Question Question
trexas
trexas

Αριθμός μηνυμάτων : 337

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

T-54 "Πατατοκεφτές" Empty Απ: T-54 "Πατατοκεφτές"

Δημοσίευση από Founder Δευ Μαρ 19, 2012 12:13 am

Ρε παιδιά πολύ ενδιαφέροντα αυτά που γράφετε και ειλικρινά τα διαβάζω με πολύ ενδιαφέρον αλλά μήπως θα ήταν καλύτερα πέρα από τα ιστορικά στοιχεία που αναρτάτε για το κάθε άρμα που παρουσιάζετε να ρίχνετε βάρος και στην παρουσία τους στο WoT? Πως παίζονται, που είναι δυνατά και που αδύναμα, σύγκριση τους με τα αντίπαλα ίδιου tier κλπ.
Δε λέω χρήσιμα και ενδιαφέροντα τα ιστορικά στοιχεία και βοηθάνε να μπούμε καλύτερα στο πνεύμα, αλλά πιο χρήσιμα για έναν νέο παίκτη θα ήταν αυτά που αναφέρω παραπάνω.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

T-54 "Πατατοκεφτές" Empty Απ: T-54 "Πατατοκεφτές"

Δημοσίευση από trexas Δευ Μαρ 19, 2012 12:28 am

Πού καλή η παρατήρηση σου Αντώνη.
Όμως υπάρχει ένα μεγάλο πρόβλημα, το ίδιο άρμα όσο καλά χαρακτηριστικά κ αν έχει όπως το Τ-54 π.χ, σε άλλους παίκτες αποδίδει τα μέγιστα είτε γιατί το ξέρουν ή τους ταιριάζει σαν παίξιμο, είτε είναι μία πατάτα για τους αντίθετους λόγους δυστυχώς.
Αν υπολογίσεις επίσης, το MM κ το επίπεδο εξέλιξης του ίδιου του άρματος κ του πληρώματος που έχεις πάνω του, τότε..... bounce bounce

Το Τ-54 το είχα στο γκαράζ σαν beta. Δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά θα το πάρω σίγουρα γιατί ΑΞΙΖΕΙ!!!!!
trexas
trexas

Αριθμός μηνυμάτων : 337

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

T-54 "Πατατοκεφτές" Empty Απ: T-54 "Πατατοκεφτές"

Δημοσίευση από Λονγκ Μήτσος Δευ Μαρ 19, 2012 12:30 am

trexas έγραψε:Το Τ-10(IS-10) ήταν το βαρύ άρμα της Σοβιετικής Ένωσης που δεν πουλήθηκε πουθενά κ αποτελούσε τον κορμό των Τεθωρακισμένων Μεραρχιών τους σαν βαρύ άρμα, μέχρι που αντικαταστάθηκε από τα Τ-64->Τ-80. Smile

Τα Τ-54/55 όμως ήταν τα άρματα που χρησιμοποιήθηκαν περισσότερο κ από τη Σοβιετική Ένωση κ τους Συμμάχους τους και μέχρι να αντικατασταθούν από τα νεότερά τους ήταν αυτά που σήκωσαν τα βάρη.... Smile

Υπομονή για τα επόμενα!!!
Κ μία παράκληση βρε Μήτσο! Στο παιχνίδι πως θα σε βρούμε????? Question Question


Λυπάμαι που πρέπει να διαφωνήσω,αλλά ισχύουν τα εξής:
Το Τ-10Μ πωλήθηκε στην Αίγυπτο και στην Συρία και πολέμησαν στο Yom Kippur(με ελάχιστη επιτυχία,λιγότερη ακόμη και από τα Τ-55/62).
The T-10 is known to have been exported to Egypt and Syria.[4] It was used in combat during the 1973 October War, where it normally provided long-range fire support to the T-55/T-62 tanks, with little success.


Με υποστήριξη πυρός λέω τον ρόλο του όχι την κατηγορία του.Όπως ακριβώς το Μ-103 και το Conqueror.Όλα είχαν τον ρόλο της υποστήριξης με πυρά των μονάδων ΜΒΤ που αποτελούσαν τον κορμό των ΤΜ.Βέβαια μετά από λίγο τα πυροβόλα των ΜΒΤ ήταν ισάξια ή καλύτερα των βαρέων(όπως και άλλοι επιχειρησιακοί λόγοι) και απλά παραγκωνίστηκαν την δεκαετία του '60.
Το ίδιο που βεβαίως βεβαίως συμβαίνει στο παιχνίδι Laughing

Το όνομα μου είναι το νικ μου(ή σχεδόν όλο).
Βέβαια δεν ήθελα να βάλω λεπτομέρειες γιατί μου την δίνει στο επίσημο φόρουμ το στυλ:"Λολ εσύ να μην μιλάς γιατί είσαι noobas με 51% victories ή να μην μιλάς γιατί δεν έχεις το τάδε όχημα".

Λονγκ Μήτσος

Αριθμός μηνυμάτων : 86

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

T-54 "Πατατοκεφτές" Empty Απ: T-54 "Πατατοκεφτές"

Δημοσίευση από Founder Δευ Μαρ 19, 2012 12:33 am

@trexas
Μα δεν θέλουμε επίσημα στοιχεία βρε συ. Οι προσωπικές γνώμες και εμπειρίες είναι αρκετές πιστεύω για να καταλάβει πάνω κάτω κάποιος που δεν έχει δοκιμάσει ένα άρμα τι παίζει.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την sisifos στις Δευ Μαρ 19, 2012 1:02 am, 1 φορά
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

T-54 "Πατατοκεφτές" Empty Απ: T-54 "Πατατοκεφτές"

Δημοσίευση από Λονγκ Μήτσος Δευ Μαρ 19, 2012 12:38 am

sisifos έγραψε:Ρε παιδιά πολύ ενδιαφέροντα αυτά που γράφετε και ειλικρινά τα διαβάζω με πολύ ενδιαφέρον αλλά μήπως θα ήταν καλύτερα πέρα από τα ιστορικά στοιχεία που αναρτάτε για το κάθε άρμα που παρουσιάζετε να ρίχνετε βάρος και στην παρουσία τους στο WoT? Πως παίζονται, που είναι δυνατά και που αδύναμα, σύγκριση τους με τα αντίπαλα ίδιου tier κλπ.
Δε λέω χρήσιμα και ενδιαφέροντα τα ιστορικά στοιχεία και βοηθάνε να μπούμε καλύτερα στο πνεύμα, αλλά πιο χρήσιμα για έναν νέο παίκτη θα ήταν αυτά που αναφέρω παραπάνω.
Όλα καλά είναι.Ιστορία και παιχνίδι,άλλωστε η ίδια η εταιρία λέει ότι βασίζει το παιχνίδι στα ιστορικά οχήματα(που λέει ο λόγος βέβαια). Smile
Ιδίως όταν μας φλομώνει η WG για ιστορική ακρίβεια που επιβάλει αλλαγές ή νέα οχήματα τότε καλό είναι να ξέρουμε 5 πράματα ώστε να μην τρώμε παπά από τους φαντασιόπληκτους(και εξαιρετικά ανιστόρητους) παραγωγούς.
Δηλαδή σερβίρουν αλλαγές λόγω γενικής απαίτησης/επιχειρησιακού μοντέλου σαν "ιστορική ακρίβεια".Πιστεύω ότι εκεί καλό είναι να ξέρουμε τι παίζει.

Λονγκ Μήτσος

Αριθμός μηνυμάτων : 86

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

T-54 "Πατατοκεφτές" Empty Απ: T-54 "Πατατοκεφτές"

Δημοσίευση από Λονγκ Μήτσος Δευ Μαρ 19, 2012 12:49 am

sisifos έγραψε:Μα δεν θέλουμε επίσημα στοιχεία βρε συ. Οι προσωπικές γνώμες και εμπειρίες είναι αρκετές πιστεύω για να καταλάβει πάνω κάτω κάποιος που δεν έχει δοκιμάσει ένα άρμα τι παίζει.
Lol,δεύτερη φορά με πρόλαβες πριν δω το ποστ σου.
Γενικά προσωπικές εμπειρίες δεν έχω σαν οδηγός του οχήματος,ότι ξέρω λέω :p.

Λονγκ Μήτσος

Αριθμός μηνυμάτων : 86

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

T-54 "Πατατοκεφτές" Empty Απ: T-54 "Πατατοκεφτές"

Δημοσίευση από trexas Δευ Μαρ 19, 2012 9:45 pm

Καλημέρα στη παρέα.

@Sisifos
Έχεις χίλια δίκια Αντώνη Smile επιφυλάσσομαι για το μέλλον Cool .


trexas
trexas

Αριθμός μηνυμάτων : 337

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

T-54 "Πατατοκεφτές" Empty Απ: T-54 "Πατατοκεφτές"

Δημοσίευση από Kostis_Larsson Τρι Νοε 06, 2012 1:55 pm

Ξεκλείδωσα και του έβαλα το καινούριο κανόνι, αντί για αυτό που είναι στο δρόμο για το Τ-62.
Ακόμη χωρίς τον καλό κινητήρα είναι λίγο δυσκίνητο, για τα γούστα μου, σε σχέση με το Τ-44 αλλά που θα πάει τώρα με καλύτερο κανόνι θα βάλω και τα υπόλοιπα που χρειάζεται και τότε θα επιστρέψω για να γράψω για αυτό το άρμα.

Kostis_Larsson

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

T-54 "Πατατοκεφτές" Empty Απ: T-54 "Πατατοκεφτές"

Δημοσίευση από trexas Τρι Νοε 06, 2012 8:59 pm

Με το καλό φίλε μου να πάρεις κ το Τ-62a, θα το βρεις πολύ καλύτερο κατά την γνώμη μου το Τ-54 από τον προκάτοχό του!
Καλές μάχες.
trexas
trexas

Αριθμός μηνυμάτων : 337

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

T-54 "Πατατοκεφτές" Empty Απ: T-54 "Πατατοκεφτές"

Δημοσίευση από Kostis_Larsson Πεμ Φεβ 14, 2013 5:33 pm

Πλέον έχω αρκετές μάχες με αυτό το άρμα και επιστρέφω για να γράψω τις εντυπώσεις μου.
Το Τ-54 είναι αρκετά γρήγορο και ευέλικτο, μπορεί να κάνει 2 δουλειές πάρα πολύ καλά sniper και flankαρισμα.
Το sniper το γράφω επειδή του έχω βάλει το καινούριο κανόνι και όχι αυτό που απαιτείται για να πας στο Τ-62Α.
Ο πύργος του βγάζει πολλά bounce ακόμα και τώρα με τις τόσες χρυσές, αγαπημένη μου τακτική (αν υπάρχει ανάγκη) είναι να το χώνω σε γούβες για να κρύβω το σκάφος και να περιμένω τους αντιπάλους.
Δεν κατεβάζει κανόνι, σχεδόν καθόλου, οπότε έχω ξεχάσει λόφους και ανωμαλίες του εδάφους μιας και μετά δεν θα μπορέσω να πυροβολήσω προς τα κάτω χωρίς να εμφανιστεί πολύ μεγάλο μέρος του άρματος.
Και κάτι για τέλος... νομίζω ότι οι αντίπαλοι το φοβούνται περισσότερο από το Ε50 που έχω και ο φόβος που προκαλεί είναι κάτι που προσπαθώ να εκμεταλλεύομαι.

Από equipments έχω: Ventilation, Rammer και V. Stab.
Τα skills του πληρώματος είναι:
T-54 "Πατατοκεφτές" 5d641c348d775facece349e6ffa89ff7


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Kostis_Larsson στις Παρ Φεβ 15, 2013 4:52 am, 1 φορά

Kostis_Larsson

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

T-54 "Πατατοκεφτές" Empty Απ: T-54 "Πατατοκεφτές"

Δημοσίευση από Founder Πεμ Φεβ 14, 2013 11:48 pm

Επιτέλους το άνοιξα και γω. Για την ώρα παίζω με το LB-1 (και κάνω υπομονή). Άνοιξα τον πύργο και πάω ολοταχώς για το καλό κανόνι. Και γω το καινούριο θα βάλω καθώς προβλέπονται παααρα πολλές μάχες μαζί του μέχρι να περάσω στο δεκάρι.
Πρώτες εντυπώσεις πολύ καλές ακόμα και τώρα που είναι stock. Επιτέλους νιώθω περισσότερη ασφάλεια καθώς το Τ-44 έμοιαζε εντελώς χάρτινο. Αντίθετα αυτό το κουκλί κάνει μπόλικα bounce.
Από equipments έχω βάλει για την ώρα Ventilation και Stabilizer. Για τρίτο γλυκοκοιτάζω Optics αντί για Rammer και σκέφτομαι στα skills να δώσω σχετική προτεραιότητα στο camo.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

T-54 "Πατατοκεφτές" Empty Απ: T-54 "Πατατοκεφτές"

Δημοσίευση από perseas Παρ Φεβ 15, 2013 4:47 am

Camo? Το Τ-54 δεν είναι sniper, είναι med που σημαίνει κίνηση. Άρα χρειάζεσαι optic skills.
perseas
perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 176

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

T-54 "Πατατοκεφτές" Empty Απ: T-54 "Πατατοκεφτές"

Δημοσίευση από Founder Παρ Φεβ 15, 2013 5:27 am

Και ποιος λέει πως τo camo είναι μόνο για τους sniper?
Απ' όσο ξέρω το T-54 έχει πολύ καλό camo bonus από τη μαμά του. Έχει επίσης πολύ καλό view range. Αυτόν τον συνδιασμο σκεφτομαι να τονίσω. Με camo skills θα μπορω να πλησιάσω περισσότερο τον εχθρό πριν με φωτίσουν και με το optics (+skills που θα μπουν ποιο μετά) θα τους ανοίγω πριν με φωτισουν.
Δεν θέλω να κάνω τον sniper αλλά επειδή παίζω και WZ-131 και έχω δει τι μπορεί να αποκομίσει κάποιος απλά φωτίζοντας στόχους (έχω φτάσει μέχρι 4500dmg upon spotting με το μικρό διαβολάκο χωρίς να ρίξω ούτε βολή) λέω να το δοκιμάσω και στο Τ-54. Αν μη τι άλλο όταν θες να κάνεις flanking ή να περάσεις τις γραμμές του εχθρού για τα arties δεν θες να φωτίζεις σαν πυγολαμπίδα σωστά?

EDIT: Και όταν λεω "βάζω σε προτεραιότητα εννοήται ότι δεν θα είναι πρώτο skill έτσι? Έχω ήδη skills στο πληρωμα μου. Απλά θα προτιμήσω camo αντι για repairs ας πουμε
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

T-54 "Πατατοκεφτές" Empty Απ: T-54 "Πατατοκεφτές"

Δημοσίευση από gregorakis Παρ Φεβ 15, 2013 6:23 am

... για να δώσω συνέχεια στη σκέψη του sisifos θα πω πως camo και view range είναι αλληλοεξαρτόμενα ... το ζητούμενο είναι πάντα να βλέπεις χωρίς να σε βλέπουν ... τί να το κάνω αν βλέπω και με βλέπουν ή αν δε με βλέπουν αλλά δεν τους βλέπω ούτε κι εγώ? σε κάθε άρμα μου, κι αυτό είναι γενική αρχή, προσπαθώ να βελτιώνω στο έπακρο τα πλεονεκτήματά του και να κρύβω όσο κι αν μπορώ τα μειονεκτήματα, δεν προσπαθώ δηλαδή να έχω ένα "ισορροπημένο" άρμα ... στο Τ-54 δεν είχα βάλει optics γιατί το view range του είναι σχετικά μικρό και ο commander είναι και radio operator (αν δεν κάνω λάθος) άρα ποτέ δε θα δεις πολύ μακριά ... έχει όμως πολύ καλό camo και στο WoT ισχύει το "όσο πιο πολύ τόσο πιο καλά" ... τώρα όσον αφορά το snipin' έπαιξα το Τ-54 όταν δεν είχε προστεθεί το έξτρα κανόνι και ήταν απίστευτα άστοχο με το τοπ που είχε τότε, για μένα ήταν είναι και θα είναι brawler & active scout ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

T-54 "Πατατοκεφτές" Empty Απ: T-54 "Πατατοκεφτές"

Δημοσίευση από Kostis_Larsson Παρ Φεβ 15, 2013 6:49 am

perseas έγραψε:Camo? Το Τ-54 δεν είναι sniper...
gregorakis έγραψε:... ... τώρα όσον αφορά το snipin' έπαιξα το Τ-54 όταν δεν είχε προστεθεί το έξτρα κανόνι και ήταν απίστευτα άστοχο με το τοπ που είχε τότε, ...
Για να διευκολύνω τη συζήτηση παραθέτω φωτογραφία με σύγκριση των 2 κανονιών του Τ-54
T-54 "Πατατοκεφτές" Shot_136
Το αριστερό είναι το παλιό και το δεξί αυτό που προστέθηκε πριν από μερικά patches.
Όπως εύκολα διακρίνεται το καινούριο έχει βελτιωμένη ακρίβεια και χρόνο στόχευσης.

Kostis_Larsson

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

T-54 "Πατατοκεφτές" Empty Απ: T-54 "Πατατοκεφτές"

Δημοσίευση από Founder Παρ Φεβ 15, 2013 7:08 am

Το καινούριο κανόνι είναι ένα βελτιωμένο LB-1. Άρα πολύ καλό! Προσθέτεις βέβαια αλλα 59000xp στην πορεία σου για το Τ-62 αλλά πιστεύω αξίζει τον κόπο.

@gregorakis: Σχετικά μικρό view range το T-54? 390m μικρό? Δε νομίζω. Μπορεί να μην είναι από τα μεγαλύτερα αλλά δε θα το έλεγα μικρό. Ισα-ίσα. Με το θέμα έλλειψης ασυρματιστή βέβαια έχεις δίκιο. Αν είχαμε έναν θα ήταν καλύτερα τα πραγματα Smile

Btw τα skills όπως τα έχει βάλει ο Κωστής με εκφράζουνε απόλυτα. Μόνο στο 3ο skill του commander ισως βάλω Situation Awearreness αντί Recon. Ξέρω, άμα μου σπάσουνε view port την πάτησα, αλλά δίνει μεγαλύτερο ποσοστό οπότε μάλλον θα το διακινδυνεύσω.
Founder
Founder
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

T-54 "Πατατοκεφτές" Empty Απ: T-54 "Πατατοκεφτές"

Δημοσίευση από Kostis_Larsson Κυρ Μαρ 10, 2013 3:47 pm

sisifos έγραψε:Btw τα skills όπως τα έχει βάλει ο Κωστής με εκφράζουνε απόλυτα.
Μάλλον πως θα αλλάξω τα skill του gunner και θα του βάλω το "dead eye".
Έχω "φτιάξει" μια θεωρία με βάση την οποία κάθε άρμα που μπορεί να πυροβολεί κάθε 10sec και λιγότερο πρέπει να έχει αυτό το skill.

Kostis_Larsson

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

T-54 "Πατατοκεφτές" Empty Απ: T-54 "Πατατοκεφτές"

Δημοσίευση από elgato Κυρ Μαρ 02, 2014 3:59 am

Έχει πάρει κανεις το Matilda BP για να μου δώσεις συμβουλές για το συγκεκριμένο άρμα, μέχρι τώρα αυτό που μου αρέσει είναι η ταχύτητα βολών, είναι όμως αρκετά αργό άρμα.

elgato

Αριθμός μηνυμάτων : 23

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

T-54 "Πατατοκεφτές" Empty Απ: T-54 "Πατατοκεφτές"

Δημοσίευση από imperiumgraecum Κυρ Μαρ 02, 2014 6:52 am

elgato έγραψε:Έχει πάρει κανεις το Matilda BP για να μου δώσεις συμβουλές για το συγκεκριμένο άρμα, μέχρι τώρα αυτό που μου αρέσει είναι η ταχύτητα βολών, είναι όμως αρκετά αργό άρμα.

Είσαι "τόσο δα λιγουλάκι" εκτός θέματος φίλτατε  Rolling Eyes
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

T-54 "Πατατοκεφτές" Empty Απ: T-54 "Πατατοκεφτές"

Δημοσίευση από elgato Κυρ Μαρ 02, 2014 3:18 pm

Με κολακεύεις με το <λιγουλάκι> φίλε μου, αλλά είμαι ανυπόμονος για να πάρω πληροφορίες, γιαυτό θα ήθελα να υπάρξει κάποια ανοχή, εάν αυτό δημιουργεί πρόβλημα τότε δεν ξαναρωτάω. Question

elgato

Αριθμός μηνυμάτων : 23

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

T-54 "Πατατοκεφτές" Empty Απ: T-54 "Πατατοκεφτές"

Δημοσίευση από Kostis_Larsson Κυρ Μαρ 02, 2014 4:09 pm

Μάλλον κανείς δεν έχει το Matilda BP και αυτό γιατί επειδή είναι κακό...

Kostis_Larsson

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

T-54 "Πατατοκεφτές" Empty Απ: T-54 "Πατατοκεφτές"

Δημοσίευση από dolofonos Κυρ Μαρ 02, 2014 5:35 pm

Kostis_Larsson έγραψε:Μάλλον κανείς δεν έχει το Matilda BP και αυτό γιατί επειδή είναι κακό...

Πιπέρι. Ο μαύρος πρίγκιπας τα σπάει. Εντάξει μπορεί το W να το χαλάσεις τόσο δυνατά που θα το πατάς μπας και πάρει κάνα χιλιόμετρο αλλά πραγματικά το λατρεύω.
dolofonos
dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης