World of Tanks Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πώληση Λογαριασμού WoT

+7
gregorakis
grekios
gr1gorious
Gooakis
Sanguinius
theknownunknown
Tanker_2011
11 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Πώληση Λογαριασμού WoT Empty Πώληση Λογαριασμού WoT

Δημοσίευση από Tanker_2011 Κυρ Σεπ 06, 2015 3:39 am

Γεια σας φίλοι!

Θα ήθελα να ανεβάσω την ακόλουθη αγγελία σχετικά με την Πώληση του λογαριασμό μου στο παιχνίδι, λόγω έλλειψης ελεύθερου χρόνου για ενασχόληση με αυτό και μιας σχετικής κόπωσης που έχει επέλθει.

Έχω:

1) Πέντε 10-άρια άρματα, (E-100, Leopard 1, T57 Heavy, M48A1 Patton, STB-1) με 3 skills - equipment - permanent camo
2) Δύο 9-άρια (WT-PzIV, Jagtiger), με ξεκλειδωμένα τα αντίστοιχα δεκάρια τους με 3 skills - equipment - permanent camo-Jagtiger
3) Πέντε premium άρματα, (Togg II, Dicker Max, Chi-nu Kai, T-15, Te-ke, Tetrarch) με 2-3 skills - equipment - permanent -camo
4) Γερμανικά άρματα, tier 1-8 με 2-3 skills - equipment - permanent camo
5) VK4502, οδηγεί στο Maous με 2 skills, με equipment
6) AMX 105 AM, οδηγεί στο B-C 155 58 με equipment
7) 19.103.127 credits, 859 gold, 113.867 points free experience,
8.) 23.013 battles, 4.121 Personal rating, 47,41% victories.

Λεπτομέρειες: https://eu.wargaming.net/id/501665977-PzVII


Δεν χρησιμοποιώ XVM - aimbot - etc. Έχω μόνο ένα hit-log add-on.

Τιμή: 180€ (συζητήσιμη)

Παρακαλώ εάν κάποιος ενδιαφέρεται, να μου στείλει μήνυμα.

Ευχαριστώ πολύ

Κώστας/Tanker_2011

Σημείωση:
Πρόκειται για παλιό λογαριασμό από: 11/2011... Χωρίς bans κλπ.

Tanker_2011

Αριθμός μηνυμάτων : 10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση Λογαριασμού WoT Empty Απ: Πώληση Λογαριασμού WoT

Δημοσίευση από theknownunknown Δευ Σεπ 07, 2015 11:12 pm

οκ για να δουμε τι εχουμε εδω:
47.41% νίκες
4.121 personal rating
379 Average Experience per Battle
467 Average Damage Caused per Battle
0,88 Kill/Death Ratio
0,64 Damage Caused/Received
916.58 Eff
755.85 WN7

590.39 WN8



Και αυτο το κελεπούρι το πουλάς μόνο 180?
Ας είμαστε ρεαλιστές.Μπορεί να είσαι δεμένος με το account σου αλλα 50 ευρό αν πιάσει θα είσαι υπερτυχαιρός.Οπότε βάλε την τιμή 50€ (συζητήσιμη) και ίσως κάποιος να σκευτεί να το πάρει.180 δεν πιάνει ούτε στα τρελά σου όνειρα φίλε μου
theknownunknown
theknownunknown

Αριθμός μηνυμάτων : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση Λογαριασμού WoT Empty Απ: Πώληση Λογαριασμού WoT

Δημοσίευση από Tanker_2011 Τρι Σεπ 08, 2015 2:38 am

Φίλε, theknownuknown

Σε ευχαριστώ για τον χρόνο που σπατάλησες για να μου "απαντήσεις"...!

Εγώ, έχω αυτόν τον λογαριασμό και θεωρώ ότι αυτή είναι η η τιμή του! (Και γράφω συζητήσιμη)

Εσύ τι είσαι? Αυτόκλητος εκτιμητής τιμών? Ρώτησε κανείς την γνώμη σου για να κάνεις τιμολόγηση / εκτίμηση?

Θεωρώ πως το μήνυμα μου είναι ειλικρινές και ευγενικό στο οποίο γράφω: "Παρακαλώ εάν κάποιος ενδιαφέρεται, να μου στείλει μήνυμα."

Δεν επιθυμώ, trolling, αντιπαραθέσεις κλπ. Εάν κάποιος ενδιαφέρεται, έχει καλώς, και είμαι πρόθυμος να το συζητήσω! 

Ειδάλλως, σε παρακαλώ, να κρατήσεις την γνώμη σου για τον εαυτό σου!

Σε ευχαριστώ,

Να είσαι καλά,

Tanker_2011

Tanker_2011

Αριθμός μηνυμάτων : 10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση Λογαριασμού WoT Empty Απ: Πώληση Λογαριασμού WoT

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Σεπ 08, 2015 3:16 am

Λοοοολ 180 για αυτό το ακαουντ;Σοβαρά τώρα;
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση Λογαριασμού WoT Empty Απ: Πώληση Λογαριασμού WoT

Δημοσίευση από theknownunknown Τρι Σεπ 08, 2015 4:50 am

Δεν ειμαι αυτόκλητος εκτιμητής τιμών απλά σε έκανα να πατήσεις λίγο στην γη γιατι προφανώς ξέρω καλύτερα τι παίζει από τιμές.η αλήθεια είναι έτσι όπως τα είπα.αν το πήρες για trolling αυτό,πραγματικά δεν με νοιάζει.από το να νευριάζεις κατσε σκέψου λίγο και άλλαξε την τιμή(δεν πρόκειται να το κάνεις).δε θα τον αγοράσει κανείς,εγγύηση!κατα τα άλλα γνώμη μου είναι και την λέω.δημοκρατία γιόκ?
εκτός και αν trollareis εσύ στο κάτω κάτω...
theknownunknown
theknownunknown

Αριθμός μηνυμάτων : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση Λογαριασμού WoT Empty Απ: Πώληση Λογαριασμού WoT

Δημοσίευση από Gooakis Τετ Σεπ 09, 2015 10:47 pm

Μμμ, για να έχεις μια σωστή οπτική της όποιας αξίας: με 180€ ξεκινάς καινούριο λογαριασμό, παίρνεις 1 χρόνο premium και 2-3 premium άρματα και φτιάχνεις ένα reroll μούρλια.
Gooakis
Gooakis

Αριθμός μηνυμάτων : 120

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση Λογαριασμού WoT Empty Απ: Πώληση Λογαριασμού WoT

Δημοσίευση από gr1gorious Παρ Σεπ 11, 2015 1:22 am

180 ευρω για καποιον ειναι πολλα και για καποιον αλλον ειναι λιγα για αυτον τον λογαριασμο 
γνωμη μου ειναι οτι ειναι λογικο το ποσο που ζηταει ο φιλος  αν λαβουμε υποψιν τα χρηματα και τις  ωρες που διεθεσε να φτιαξει τον λογαριασμο αυτον
gr1gorious
gr1gorious

Αριθμός μηνυμάτων : 24

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση Λογαριασμού WoT Empty Απ: Πώληση Λογαριασμού WoT

Δημοσίευση από theknownunknown Παρ Σεπ 11, 2015 2:17 am

gr1gorious έγραψε:180 ευρω για καποιον ειναι πολλα και για καποιον αλλον ειναι λιγα για αυτον τον λογαριασμο 
γνωμη μου ειναι οτι ειναι λογικο το ποσο που ζηταει ο φιλος  αν λαβουμε υποψιν τα χρηματα και τις  ωρες που διεθεσε να φτιαξει τον λογαριασμο αυτον

Αν λάβουμε υπόψιν τις τιμές άλλων accounts,αυτός είναι πανάκριβος για αυτά που έχει.Κάντε καμιά βόλτα από κανένα site πρώτα και μετά βάλτε μια τιμή.Δεν μπορώ να πουλήσω εγώ ένα datsun 10.000 επειδή το είχα 10 χρόνια και είμαι συναισθηματικά δεμένος μαζί του.Ας είμαστε λίγο ρεαλιστές!  lol!
theknownunknown
theknownunknown

Αριθμός μηνυμάτων : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση Λογαριασμού WoT Empty Απ: Πώληση Λογαριασμού WoT

Δημοσίευση από Sanguinius Παρ Σεπ 11, 2015 5:00 am

5 χρόνια μνημο(υ)νιου και 5 χρόνια ατερμονων οικονομικών συζητήσεων κι ακόμα έχω την ίδια απορία,ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΕΣΤΩ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΤΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΧΩΡΑ;
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση Λογαριασμού WoT Empty Απ: Πώληση Λογαριασμού WoT

Δημοσίευση από grekios Παρ Σεπ 11, 2015 6:21 am

gr1gorious έγραψε:180 ευρω για καποιον ειναι πολλα και για καποιον αλλον ειναι λιγα για αυτον τον λογαριασμο 
γνωμη μου ειναι οτι ειναι λογικο το ποσο που ζηταει ο φιλος  αν λαβουμε υποψιν τα χρηματα και τις  ωρες που διεθεσε να φτιαξει τον λογαριασμο αυτον
Δηλαδή εσύ ξέρεις άτομο που του φαίνονται λίγα τα 180 και θα έδινε περισσότερα??? Πες και ποιος είναι, γιατί τέτοια κορόιδα δεν τα βρίσκεις κάθε μέρα!!!
Και στην τελική, τι θετικό έχει αυτός ο λογαριασμός που να αξίζει έστω και 10 ευρώ?
grekios
grekios

Αριθμός μηνυμάτων : 17

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση Λογαριασμού WoT Empty Απ: Πώληση Λογαριασμού WoT

Δημοσίευση από Tanker_2011 Σαβ Σεπ 12, 2015 4:37 am

theknownunknown έγραψε:Δεν ειμαι αυτόκλητος εκτιμητής τιμών απλά σε έκανα να πατήσεις λίγο στην γη γιατι προφανώς ξέρω καλύτερα τι παίζει από τιμές.η αλήθεια είναι έτσι όπως τα είπα.αν το πήρες για trolling αυτό,πραγματικά δεν με νοιάζει.από το να νευριάζεις κατσε σκέψου λίγο και άλλαξε την τιμή(δεν πρόκειται να το κάνεις).δε θα τον αγοράσει κανείς,εγγύηση!κατα τα άλλα γνώμη μου είναι και την λέω.δημοκρατία γιόκ?
εκτός και αν trollareis εσύ στο κάτω κάτω...

Φιλαράκι, σου απάντησα, με ευγενικό, τρόπο, αλλά -μάλλον- δεν θέλεις να καταλάβεις...!!!

Δεν ρώτησε ΚΑΝΕΙΣ την γνώμη σου, ούτε την εκτίμηση σου!

Σου επαναλαμβάνω: Κράτησε την γνώμη σου για τον εαυτό σου...!

Το post μου είναι ΑΓΓΕΛΙΑ, και πήρα άδεια από τους moderators για να την ανεβάσω! ΔΕΝ είναι poll, ούτε θέμα γενικού προβληματισμού για συζήτηση! Οπότε δεν τίθεται θέμα δημοκρατίας έτσι...?

Αν και δεν είμαι υποχρεωμένος, θα σου πω και τα εξής:

Κρίνεις τους λογαριασμούς από τα στατιστικά του XVM..! Και τι μ' αυτό?

Το XVM είναι ανεπίσημο, αυθαίρετο και -όπως γράφω- εγώ δεν το χρησιμοποιώ! 

Σου λέω λοιπόν, αλλά και σε λοιπούς "ενδιαφερόμενους-κριτές", ότι εγώ πουλάω τον λογαριασμό μου ο οποίος περιέχει μια πλήρη σειρά αρμάτων tier(1-10), τα οποία έχουν πληρώματα με 3 skills, equipment, camo. Δεν πουλάω στατιστικά! (...και ξέρουμε όλοι πως φτιάχνονται έτσι??)

Εγώ έπαιζα για να διασκεδάσω και συμμετείχα με την clan μου σε clan wars. Δεν έπαιζα για να φτιάξω "στατιστικά" που θα αρέσουν σε XVM maniacs...!

Και στη τελική, φιλαράκι, για κάποιον που δεν χρησιμοποιεί, xvm/mods/cheats/aimbot, κλπ, τα στατιστικά μου (23.013 battles, 4.121 Personal rating, 47,41% victories) είναι αξιοπρεπέστατα και είμαι υπερήφανος για αυτά!


Τώρα όσον αφορά τις τιμές στο εξωτερικό, σου λέω ότι είναι πολύ περισσότερο ακριβές αναλόγως του περιεχομένου... Αν δε, περιέχουν και σπάνια/κερδισμένα/premium άρματα και "καλά στατιστικά" (που τόσο σου αρέσουν), τότε μιλάμε για τιμές: +500€!!!

Επαναλαμβάνω: Δεν επιθυμώ, αντιπαράθεση, trolling, κλπ...

Αυτά...!

Σε ευχαριστώ,

Να είστε όλοι καλά!!!

Tanker_2011

Αριθμός μηνυμάτων : 10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση Λογαριασμού WoT Empty Απ: Πώληση Λογαριασμού WoT

Δημοσίευση από Tanker_2011 Σαβ Σεπ 12, 2015 4:39 am

gr1gorious έγραψε:180 ευρω για καποιον ειναι πολλα και για καποιον αλλον ειναι λιγα για αυτον τον λογαριασμο 
γνωμη μου ειναι οτι ειναι λογικο το ποσο που ζηταει ο φιλος  αν λαβουμε υποψιν τα χρηματα και τις  ωρες που διεθεσε να φτιαξει τον λογαριασμο αυτον

Φίλε gr1gorious,

Σε ευχαριστώ!

Tanker_2011

Αριθμός μηνυμάτων : 10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση Λογαριασμού WoT Empty Απ: Πώληση Λογαριασμού WoT

Δημοσίευση από Tanker_2011 Σαβ Σεπ 12, 2015 4:49 am

theknownunknown έγραψε:
gr1gorious έγραψε:180 ευρω για καποιον ειναι πολλα και για καποιον αλλον ειναι λιγα για αυτον τον λογαριασμο 
γνωμη μου ειναι οτι ειναι λογικο το ποσο που ζηταει ο φιλος  αν λαβουμε υποψιν τα χρηματα και τις  ωρες που διεθεσε να φτιαξει τον λογαριασμο αυτον

Αν λάβουμε υπόψιν τις τιμές άλλων accounts,αυτός είναι πανάκριβος για αυτά που έχει.Κάντε καμιά βόλτα από κανένα site πρώτα και μετά βάλτε μια τιμή.Δεν μπορώ να πουλήσω εγώ ένα datsun 10.000 επειδή το είχα 10 χρόνια και είμαι συναισθηματικά δεμένος μαζί του.Ας είμαστε λίγο ρεαλιστές!  lol!

Φιλαράκι, άλλο πράγμα είναι, το ρεαλιστής και άλλο πράγμα είναι το κυνικός/είρωνας/hater...!

PS
Το like, το έβαλα εγώ, κατά λάθος...! Νόμιζα ότι πάει στον gr1orious...!!!

Tanker_2011

Αριθμός μηνυμάτων : 10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση Λογαριασμού WoT Empty Απ: Πώληση Λογαριασμού WoT

Δημοσίευση από theknownunknown Σαβ Σεπ 12, 2015 5:18 am

Tanker_2011 έγραψε:
theknownunknown έγραψε:Δεν ειμαι αυτόκλητος εκτιμητής τιμών απλά σε έκανα να πατήσεις λίγο στην γη γιατι προφανώς ξέρω καλύτερα τι παίζει από τιμές.η αλήθεια είναι έτσι όπως τα είπα.αν το πήρες για trolling αυτό,πραγματικά δεν με νοιάζει.από το να νευριάζεις κατσε σκέψου λίγο και άλλαξε την τιμή(δεν πρόκειται να το κάνεις).δε θα τον αγοράσει κανείς,εγγύηση!κατα τα άλλα γνώμη μου είναι και την λέω.δημοκρατία γιόκ?
εκτός και αν trollareis εσύ στο κάτω κάτω...

Φιλαράκι, σου απάντησα, με ευγενικό, τρόπο, αλλά -μάλλον- δεν θέλεις να καταλάβεις...!!!

Δεν ρώτησε ΚΑΝΕΙΣ την γνώμη σου, ούτε την εκτίμηση σου!

Σου επαναλαμβάνω: Κράτησε την γνώμη σου για τον εαυτό σου...!

Το post μου είναι ΑΓΓΕΛΙΑ, και πήρα άδεια από τους moderators για να την ανεβάσω! ΔΕΝ είναι poll, ούτε θέμα γενικού προβληματισμού για συζήτηση! Οπότε δεν τίθεται θέμα δημοκρατίας έτσι...?

Αν και δεν είμαι υποχρεωμένος, θα σου πω και τα εξής:

Κρίνεις τους λογαριασμούς από τα στατιστικά του XVM..! Και τι μ' αυτό?

Το XVM είναι ανεπίσημο, αυθαίρετο και -όπως γράφω- εγώ δεν το χρησιμοποιώ! 

Σου λέω λοιπόν, αλλά και σε λοιπούς "ενδιαφερόμενους-κριτές", ότι εγώ πουλάω τον λογαριασμό μου ο οποίος περιέχει μια πλήρη σειρά αρμάτων tier(1-10), τα οποία έχουν πληρώματα με 3 skills, equipment, camo. Δεν πουλάω στατιστικά! (...και ξέρουμε όλοι πως φτιάχνονται έτσι??)

Εγώ έπαιζα για να διασκεδάσω και συμμετείχα με την clan μου σε clan wars. Δεν έπαιζα για να φτιάξω "στατιστικά" που θα αρέσουν σε XVM maniacs...!

Και στη τελική, φιλαράκι, για κάποιον που δεν χρησιμοποιεί, xvm/mods/cheats/aimbot, κλπ, τα στατιστικά μου (23.013 battles, 4.121 Personal rating, 47,41% victories) είναι αξιοπρεπέστατα και είμαι υπερήφανος για αυτά!


Τώρα όσον αφορά τις τιμές στο εξωτερικό, σου λέω ότι είναι πολύ περισσότερο ακριβές αναλόγως του περιεχομένου... Αν δε, περιέχουν και σπάνια/κερδισμένα/premium άρματα και "καλά στατιστικά" (που τόσο σου αρέσουν), τότε μιλάμε για τιμές: +500€!!!

Επαναλαμβάνω: Δεν επιθυμώ, αντιπαράθεση, trolling, κλπ...

Αυτά...!

Σε ευχαριστώ,

Να είστε όλοι καλά!!!

Αστο.δεν εχεις ιδεα απο τιμες.σταματαω να μιλαω αφου σε τσουζει τοσο η αληθεια.εσυ γίνεσαι ρεζίλι.Αν ηθελα να σε trollarw θα το ειχες καταλάβει.4100 pr kai 47% ειναι αξιοπρεπεστατα.αν μπορουσες να πετυχεις και 4 βολες σε εναν αγωνα και να μείνεις εστω και 5 λεπτα ζωντανος θα ειχες παραπανω pr.παιξε τζοκερ,πιο ευκολα θα βγαλεις τα 180.ακου αξιοπρεπεστατα.χαχαχαχαχαχαχα.με εκανες και γελασα.τεσπα.αν πουλησεις τετοιο account με τετοια τιμη εγω θα τραβαω τις κακαλοτριχες μου :Ρ
theknownunknown
theknownunknown

Αριθμός μηνυμάτων : 27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση Λογαριασμού WoT Empty Απ: Πώληση Λογαριασμού WoT

Δημοσίευση από Gooakis Σαβ Σεπ 12, 2015 5:54 am

Tanker_2011 έγραψε:Το post μου είναι ΑΓΓΕΛΙΑ, και πήρα άδεια από τους moderators για να την ανεβάσω! ΔΕΝ είναι poll, ούτε θέμα γενικού προβληματισμού για συζήτηση! Οπότε δεν τίθεται θέμα δημοκρατίας έτσι...?

Το ποστ σου βρίσκεται στη Γενική Συζήτηση, είναι δημόσιο, οπότε οποιοσδήποτε θέλει, σχολιάζει.

Tanker_2011 έγραψε:Το XVM είναι ανεπίσημο, αυθαίρετο και -όπως γράφω- εγώ δεν το χρησιμοποιώ! 

Δεν ενδιαφέρει τον υποψήφιο αγοραστή αν το χρησιμοποιείς, εσύ, στο wot που έχεις εγκαταστήσει στον υπολογιστή σου. Κατα τ'άλλα τo WN8 είναι φόρμουλα που δείχνει πόσο αποτελεσματικός είσαι σαν παίχτης στη μάχη, και μαζί με το winrate (το 47,41% που'ναι κάτω απ'τον μέσο όρο του ευρωπαικού server, και δε το λες αξιοπρεπές) έχεις ένα πλήρες προφίλ του εκάστοτε παίχτη, δεν είναι "XVM". Και δεν παίζουν ρόλο τα mods στα στατιστικά σου, ό,τι mods και να'χεις αν κάνεις suicide rush σε κάθε μάχη στο 1ο λεπτό θα'ναι χάλια.

Εγώ αυτό που είπα παραπάνω είναι ότι τίποτα στον λογαριασμό αυτό δεν αξίζει πραγματικό χρήμα, ώστε να δικαιολογεί την τιμή. Δεν έχει ούτε καν gold για να αλλάξει το nickname σε ό,τι θέλει αυτός που θα το πάρει. Δεν έχει premium άρματα, το βασικότερο. Τι ακριβώς πληρώνει ο άλλος 180€, τον κόπο σου (παίζοντας ένα δωρεάν παιχνίδι στο ίντερνετς);

Αν θέλει κάποιος να παίξει τα 10άρια του παιχνιδιού, κατεβάζει τον test server και παίζει τζάμπα ό,τι θέλει στη τελική.

Με άλλα λόγια, αν θες οπωσδήποτε να τον πουλήσεις, υπολόγισε τι έχεις από αυτά που αγοράζονται στο premium shop (gold, premium acc, premium tanks) με λεφτά, πραγματικά, και υπολόγισε μια τιμή ανάλογη.
Gooakis
Gooakis

Αριθμός μηνυμάτων : 120

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση Λογαριασμού WoT Empty Απ: Πώληση Λογαριασμού WoT

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Σεπ 12, 2015 6:18 am

Κατ' αρχάς και μόνο από την γνώμη για τα στατιστικά,φαίνεται πως δεν έχεις την παραμικρή ιδέα για το παιχνίδι.Οι μόνοι που θα αγόραζαν αυτό το ακαουντ είναι unica που θέλουν xvm camο,αλλά μπορούν να βρουν,πολύ φθηνότερα accounts.Όσον αφορά τις τιμές πωλήσεων,ο δικός σου λογαριασμός,με αυτά που προσφέρει,αξίζει στην καλύτερη ένα 50ρι.Οπότε αν όντως θές να πουλήσεις,θα πρέπει να μειώσεις την τιμή,εκτός αν είσαι τυχερός και βρεθεί κάποιο κορόιδο και τον αγοράσει.Μέχρι τότε,θα σε θεωρώ τρολλ και μαυραγοριτη-κερδοσκόπο και θα έχω την ανάλογη συμπεριφορά απέναντί σου
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση Λογαριασμού WoT Empty Απ: Πώληση Λογαριασμού WoT

Δημοσίευση από gregorakis Σαβ Σεπ 12, 2015 10:33 am

... φυσικά και ο καθένας μπορεί να ζητά ό,τι πιστεύει πως αξίζει το προϊόν ή υπηρεσία που πουλά ... αλλά από την άλλη δε θα πρέπει να προστατεύεται με κάποιον τρόπο ο τυχόν ανυποψίαστος αγοραστής? και σε μία ανοικτή κοινότητα όπως είναι ένα φόρουμ τα ίδια τα μέλη του είναι αυτά που θα πρέπει να του προσφέρουν αυτή την προστασία ... μπορείς λοιπόν Tanker_2011 να βάζεις την τιμή που θέλεις αλλά είναι και καθήκον των μελών του φόρουμ να "προστατεύσουν" άλλα μέλη από μια κάκιστη, κατά τη γνώμη τους, αγορά ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση Λογαριασμού WoT Empty Απ: Πώληση Λογαριασμού WoT

Δημοσίευση από imperiumgraecum Σαβ Σεπ 12, 2015 10:52 pm

Επιτέλους λίγη κίνηση ρε παιδί μου, είχα σκυλοβαρεθεί Surprised

Κρίμα που κανείς δεν πρόκειται να δώσει τα 3-4 χιλιάρικα ευρώ που αξίζει το δικό μου account Sad Sad Sad
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 444

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση Λογαριασμού WoT Empty Απ: Πώληση Λογαριασμού WoT

Δημοσίευση από gregorakis Σαβ Σεπ 12, 2015 11:22 pm

... θα σου δώσω εγώ, όταν θα βγούμε στις αγορές ...
gregorakis
gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 841

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση Λογαριασμού WoT Empty Απ: Πώληση Λογαριασμού WoT

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Σεπ 13, 2015 1:19 am

Λολ +1
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση Λογαριασμού WoT Empty Απ: Πώληση Λογαριασμού WoT

Δημοσίευση από Tanker_2011 Δευ Σεπ 14, 2015 3:43 am




Αστο.δεν εχεις ιδεα απο τιμες.σταματαω να μιλαω αφου σε τσουζει τοσο η αληθεια.εσυ γίνεσαι ρεζίλι.Αν ηθελα να σε trollarw θα το ειχες καταλάβει.4100 pr kai 47% ειναι αξιοπρεπεστατα.αν μπορουσες να πετυχεις και 4 βολες σε εναν αγωνα και να μείνεις εστω και 5 λεπτα ζωντανος θα ειχες παραπανω pr.παιξε τζοκερ,πιο ευκολα θα βγαλεις τα 180.ακου αξιοπρεπεστατα.χαχαχαχαχαχαχα.με εκανες και γελασα.τεσπα.αν πουλησεις τετοιο account με τετοια τιμη εγω θα τραβαω τις κακαλοτριχες μου :Ρ

Άστο εσύ!  Όλο μπλα-μπλα και από ουσία τίποτα φιλαράκι....!!!

Δεν μου απαντάς σε ΤΙΠΟΤΑ ουσιαστικό και είσαι χωρίς επιχειρήματα!!!

Επειδή είσαι είρωνας και με προσβάλεις, δεν ασχολούμαι άλλο μαζί σου.

Τράβα τις κακαλότριχες σου και ότι άλλο νομίζεις...!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tanker_2011 στις Δευ Σεπ 14, 2015 3:57 am, 1 φορά

Tanker_2011

Αριθμός μηνυμάτων : 10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση Λογαριασμού WoT Empty Απ: Πώληση Λογαριασμού WoT

Δημοσίευση από Tanker_2011 Δευ Σεπ 14, 2015 3:45 am

Sanguinius έγραψε:Κατ' αρχάς και μόνο από την γνώμη για τα στατιστικά,φαίνεται πως δεν έχεις την παραμικρή ιδέα για το παιχνίδι.Οι μόνοι που θα αγόραζαν αυτό το ακαουντ είναι unica που θέλουν xvm camο,αλλά μπορούν να βρουν,πολύ φθηνότερα accounts.Όσον αφορά τις τιμές πωλήσεων,ο δικός σου λογαριασμός,με αυτά που προσφέρει,αξίζει στην καλύτερη ένα 50ρι.Οπότε αν όντως θές να πουλήσεις,θα πρέπει να μειώσεις την τιμή,εκτός αν είσαι τυχερός και βρεθεί κάποιο κορόιδο και τον αγοράσει.Μέχρι τότε,θα σε θεωρώ τρολλ και μαυραγοριτη-κερδοσκόπο και θα έχω την ανάλογη συμπεριφορά
 
Και εγώ επίσης, προς εσένα!

Tanker_2011

Αριθμός μηνυμάτων : 10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση Λογαριασμού WoT Empty Απ: Πώληση Λογαριασμού WoT

Δημοσίευση από Tanker_2011 Δευ Σεπ 14, 2015 3:49 am

gregorakis έγραψε:... φυσικά και ο καθένας μπορεί να ζητά ό,τι πιστεύει πως αξίζει το προϊόν ή υπηρεσία που πουλά ... αλλά από την άλλη δε θα πρέπει να προστατεύεται με κάποιον τρόπο ο τυχόν ανυποψίαστος αγοραστής? και σε μία ανοικτή κοινότητα όπως είναι ένα φόρουμ τα ίδια τα μέλη του είναι αυτά που θα πρέπει να του προσφέρουν αυτή την προστασία ... μπορείς λοιπόν Tanker_2011 να βάζεις την τιμή που θέλεις αλλά είναι και καθήκον των μελών του φόρουμ να "προστατεύσουν" άλλα μέλη από μια κάκιστη, κατά τη γνώμη τους, αγορά ...

 Συμφωνώ, gregorakis, μπορείς να "προστατεύσεις" τον οποιονδήποτε  στο φόρουμ, καταστρέφοντας το post μου...!!!

Thank you very much!

Tanker_2011

Αριθμός μηνυμάτων : 10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση Λογαριασμού WoT Empty Απ: Πώληση Λογαριασμού WoT

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Σεπ 14, 2015 3:59 am

Ο επαίσχυντος κερδοσκόπος,αποκαλύφθηκε και δεν μπορεί να συγκρατήσει τον θυμό του;Oh well whatever nevermind.Μείωσε την τιμή σε λογικά πλαίσια και όλα θα πάνε καλά και θα βγάλεις και κανα Όιρο
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 968

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πώληση Λογαριασμού WoT Empty Απ: Πώληση Λογαριασμού WoT

Δημοσίευση από gr1gorious Τρι Σεπ 15, 2015 2:05 am

Μια αγγελια εβαλε ο ανθρωπος να πουλησει τον λογαριασμο του και πεταχτηκαν αμεσως τα γνωστα τρολλ να κανουν τη ζημια τους 
Μια ζωη σε αυτο το φορουμ τα ιδια και τα ιδια σας ξερουν ολοι
gr1gorious
gr1gorious

Αριθμός μηνυμάτων : 24

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης